Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Kaks söetükikest

Go down 
AuthorMessage
Acheron Klassen
Kapitoolium // 28-aastane
avatar

Posts : 49

PostSubject: Kaks söetükikest   Mon Jul 14, 2014 8:28 pm

Ühel õhtul paar nädalat tagasi oli pidu jälle veidi käest ära läinud ning Ash oli ühel hetkel valjult üle toa kuulutanud, et kavatseb tulevatel Näljamängudel stilistiks. Nii juhtuski, et mees seisis nüüd lõikuspüha järgse peavaluga ruumis, mis talle oli määratud oma kullakeste ettevalmistamiseks. Ta ise kandis liibuvat kostüümi, mis jättis mulje nagu oleks ta keha soomustega kaetud. Selle peal oli tume karvane vest, mis kattis ära kogu ta selja ning lõppes alles põlveõnnaldega paralleelselt. Meik oli seekord Acheronil ajapuuduse tõttu üsna tagasihoidlik: huultel oli kergelt hallikas varjund ning kulmude kohale oli hoogsate pintslitõmmetega kujundatud erinevaid geomeetrilisi mustreid. Riietuse muutis terviklikuks kaelas rippuv üksik punane sulg.
Mees oli paar minutit tagasi ka ühe imetableti sisse söönud, mis kohe-kohe mõjuma peaks hakkama ja peavalu eemaldama. Ta toetus kergelt vastus seina, ning kulistas parajasti klaasist vett alla, kui tribuudid kohale jõudsid.

OT: Roman & Marca
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Mon Jul 14, 2014 9:34 pm

Roman oli taaskord nautinud oma aega Kapitooliumis. Hommikusöök oli pikale veninud, sest oli palju, mida proovida, ning siis oli ta veel Marca toast läbi astunud, sest noh.. Tal oli see võimalus. Nüüd suunduski ta neiuga koos mingi stilisti juurde, kes pidi nad paraadiks ette valmistama. See kogu asi tundus pooleldi naeruväärne ja samas nagu pooleldi ülilahe. Mõtleks vaid, terve Panem vaatab neid.. Nende hetk särada! Parem oleks, et mingi hea kostüüm valmis mõeldud on. Vahepeal mingeid toredaid pärle stiilis 'ma loodan, et su kostüüm on hästi napp' Marcale jaganud, jõudsidki noored kohale ja Roman oleks äärepealt naerma pursanud. Vau.. Kui selline nende stilist oli, siis ta ei julgenud oma kostüüme vist vaadatagi. "This is gonna be fun!" teatas noormees laia naeratusega, mõõtes enda ees seisvat meest..? Naist..?.. isikut pealaest jalatallani. Fabulous.

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Acheron Klassen
Kapitoolium // 28-aastane
avatar

Posts : 49

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Mon Jul 14, 2014 9:45 pm

Acheron oli eelneval õhtul oma tibukesi juba telekast näinud, nüüd seisid nad juba päriselt tema ees. Tal ei olnud vedanud, sest kui ta stilistiks oli lubanud hakata, olid tegelikult kõik kohad kinni. Natuke rahaga lehvitamist, oli ühe paari lõpuks nõusse saanud oma lapsekesi tema hoolde usaldama, aga see oli ka selletõttu, et XII ringkond oli see kõige ebapopulaarsem. Kaua sa ikka kaht teismelist kaevuririietesse mässid. Ashil oli aga varuks veidi teistsugune lähenemine.
Mõnda aega käsi vastastikune takseerimine, sest ilmselgelt olid noored tema vapustavast väljanägemisest pahviks löödud. "Rõõm on ka minupoolne," ütles mees lõbustatult, kui meestribuut, kelle nimi oli Roland või midagi niisugust, suu lahti tegi. Ash täpselt ei mäletanud lõikuspeo lõppu väga. Tabletid olid küll pohmaka ära viinud nüüdseks, kuid ega nad eelnevat ööd ikka selgemaks ei muutnud.
Back to top Go down
View user profile
Marca Keenan
XII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 250

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Tue Jul 15, 2014 10:34 pm

Marca oli hommikul nii kaua kui võimalik maganud, kasutades ära juhust, et ta ei pea hommikul vara tööle minema. Ta oli eelmisel õhtul harjumuspäraselt jooksmas ära käinud, mis tähendas seda, et hommikul ta seda tegema ei pidanud. Hommikusöögilauas ta väga palju aega ei veetnud, sest ta ei suutnud enda maksa nii palju ka venitada, et seal kõike ära proovida, ning läks koheselt peale oma sööki enda tuppa.. kuni Roman sinna teda segama tuli ja lõpuks nad üldse stilisti juurde läksid. Neidisele oldi magamistoa kappi hunnik uhkeid ja värvilisi riideid pannud, et ta linna peal käies ikka hästi riietatud oleks, kuid ausalt öeldes ei olnud ta nendest kleidikestest ja seelikutest ning kitsadest teksadest, millega ei saanud õieti liikudagi, eriti vaimustatud. Õnneks leidus seal ka mingisugused mustrilised õhukesed pikad puuvillased püksid, mille ta endale jalga ajas. Peale toppis ta tavalise valge maika ning jalga uhiuued tennised, mis jalas natuke ebamugavad olid. Vähemalt ei ähvardanud tald küljest kukkuda..

Tee peale oli tema peamiseks tegevuseks Romani poole silmade pööritamine, sest kutil oli mingisugune eriline anne totrusi rääkida. Kohale jõudes ei teadnud ta, kas peaks enda stilisti välimusest üllatuma või mitte - ta ei olnud küll selliste ekstravagantsete tegelastega palju kokku puutunud, kuid Kapitooliumis olid ju kõik sellised.. "Tere," sõnas ta mehele, püüdes aru saada, kas too tüüp oli oma meigikihi ja muude asjade all tegelikult hea väljanägemisega või mitte.
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Wed Jul 16, 2014 10:04 am

"So.. Mis meile selga aetakse siis?" küsis Roman üsnagi tüdinud ilmel. Ta tahtis seda Kapitooliumi põnevust kogeda, mitte mingi stilisti juures eri hilpe selga proovida. Nagu arvata võis, polnud mees eriti moeteadlik ja enamuse ajast ei huvitanud teda absoluutselt, mida ta endale selga ajas. Peaasi, et strateegilised kohad ära katab.
Samas see paraad ise tundus küll äge. Kõigi pilgud temal.. Kõik tähtsad ninad koos. Jaa, seda ta naudib küll. Nii et eks see vahepealne osa tuleb ära kannatada. Pilgu hetkeks Marcale viinud, kerkis mehe huulile isegi naeratus. Noh, ega see nii raske olema ei saa, kui see iludus temaga koos on.

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Acheron Klassen
Kapitoolium // 28-aastane
avatar

Posts : 49

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Wed Jul 16, 2014 10:24 am

Poisi küsimusele eelistas Ash mitte vastata, vaid viipas käega ruumi tagaosa poole, kus kahe mannekeeni seljas võis näha kostüüme, mille kallal ta viimased nädalad nokitsenud oli. Idee oli pealinlasel tulnud ajurünnaku käigus. Kuna mees polnud oma elus ühtki kaevurit töötamas näinud, ainult kiivrikeste ja kirkadega tribuute paraadil, siis see amet talle väga ei sümpatiseerinud. Kahte väikese inglikese söetükkideks maskeerimine oli ka ammu moest läinud. XII ringkond seostus eelkõige oma söekaevandustega, mis omakorda meenutasid Acheronile pimedust, sünget maapõue. Talle meenusid kohe tondijutud, mida pisikesena ikka räägitud oli, jutud deemonitest, kes sügaval maapinna all elasid. Kui söe järele minnes piisavalt palju kaevata, siis peaks ju nende kuningriikidesse välja jõudma. Niisiis oli Ash valmis meisterdanud kostüümid, mis sobiks pimeduse kuningriigi valitsejatelegi, põrguprintsessile ja -printsile.

OT: tahate ise kirjeldada või lasen edasi?
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Wed Jul 16, 2014 10:29 am

OT: Keep going, I'm fascinated. Very Happy

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Marca Keenan
XII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 250

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Wed Jul 16, 2014 12:05 pm

Marca aga ei olnud nii vaimustuses sellest ideest, et ta peab paraadile minema ning kõigile elavalt naeratama ja lehvitama, justkui tal oleks ilgelt tore ja fun seal olla. Rõve tunne, kui ta pidi tundma, kuidas ta on täielikult üles löödud ning absoluutselt kõikide pilgud tal olid. Ta ei olnud masenduses sellepärast, et peab Mängudele minema. Ta natuke lausa ootas seda, et saaks selle asjaga ühelepoole - olgu see siis surnult või elavalt -, kuid kogu see kuulus olemine käis ilgelt närvidele. Kapitoolium oli iseenesest hea - ta sai rohkem magada, süüa, niisama ringi jalutada, vaba aega nautida ja otseloomulikult treenida. Ta oli täielikult vaimustuses kõigest sellest, mis treeningkeskustes leidus ning vahepeal suutis ta isegi ennast sinna täielikult ära unustada, sest oli liialt haaratud mõnest muust relvast, mida ta ei teadnudki, et on olemas. Ilmselt karjeristide jaoks olid kõik need vahendid igapäevased, aga tema kui amatöör-ninja kõige vaesemast ringkonnast oli küll relvadest täielikult ähmi täis.

Marca pööras pilgu nende stilistile, kui Roman küsimuse esitas, vaadates seejärel sinna, kuhu too näitas. Ta kulmud tõusid kõrgemale, kui mannekeenide seljas olevaid asjandusi nägi. "Miks me mingid deemonid oleme?" küsis ta, kui oli natuke analüüsinud, mida need kostüümid endast kujutasid.
Back to top Go down
View user profile
Acheron Klassen
Kapitoolium // 28-aastane
avatar

Posts : 49

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Wed Jul 16, 2014 7:46 pm

Esimesel mannekeenil oli seljas must maani kleit, mis põlvede juurest allapoole järk-järgult üle tumepunaseks läks, jättes mulje, et see hõõgub. Seelikuosa oli üsna satsiline, mõlema jala jaoks oli lõhik, et paljastada põlvedeni mustad läikivad eriti kõrge ja peenikese kontsaga saapad. Kleidi keskel oli peene võrkriie, mis paljastas naha selle kandja rindade vahelt kuni nabani. Selja taga ilutsesid tumepunased korsetipaelad. Laual kleidi ees oli kaks karp punaste läätsedega, must tiaara, mis koosnes paljudest omavahel läbipõimitud kirkadest, pealuu eesosast tehtud mask ning mustast pitsist kindad.
Teise mannekeeni juurest torkas esimese asjana silma, et tolle käte külge oli kinnitatud nahkhiiretiivad. Särki kujul polnud, samuti polnud näha tiibade kinniseid. Nooruki niuetele oli kinnitatud kaks tugevat metallplaati reite kaitseks, mille peal oli kirka kujutis, keskelt rippus alla samasugune must, altpoolt punane riie nagu naistribuudi kleidil.
"Oodake veel, kuni eriefekte näete!" kilkas elevil Acheron enne kui neiu küsimusele vastama asus. Ta mõtles hetke, kuidas oma peas pesitsevaid ideid kõige paremini selgitada. "Esiteks, on teie ringkonnas kõige suurem surmade protsent. Teiseks, kas teile pole siis räägitud jutte deemonitest ja kurjusest, kes sügaval maapõues elutsevad? Teie ringkonnas käivad inimesed kõige sügavamal seal all. Ma lihtsalt lõin enda seosed," sõnas mees tõsisemal toonil. "Lisaks, ma ei võta neid nagu tavalisi deemonikostüüme. Teist saavad põrguprints ja -printsess!"

Spoiler:
 
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Wed Jul 16, 2014 7:52 pm

"No mulle need igatahes meeldivad," kuulutas Roman kohe, kui oli vaatepildi endasse võtnud. Sellele backstoryle ta isegi ei mõelnud, keskendudes pigem väikestele detailidele, mis talle eriti meeltmööda olid. Nagu näiteks võrkriie ja lõhikud Marca kleidil ja kirkakujutised.. igalpool. Ja need kostüümid polnud kindlasti mingid sissydele mõeldud.. Vastupidi.. Kõigil teistel tuli hirm naha vahele, kui neid kaht näha. Vähemalt seda ootas ja lootis Roman.
"Printsessike saab endale tiaara pähe," naeris Roman, pannes käe ümber Marca õlgade. Kui sobiv, et see pisipreili oma hüüdnimele väärilise outfiti selga saab. "Kuidas need tiivad kinnitatud on?" uuris mees vaid üht asja, olles meesmannekeeni pisut terasemalt silmitsenud. Peaasi, et nad poltidega miskit talle külge ei kruvi.

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Marca Keenan
XII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 250

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Thu Jul 17, 2014 10:57 am

Neidis kuulas ühe kõrvaga stilisti seletamist, samal ajal riietust vaadates. Võib-olla oleks see kleit isegi talle meeltmööda olnud, kui ta ei oleks olnud Marca, kes vihkas kleite ja seelikuid ning kes häbenes ennast ehk kõik need võrkriided ja mis iganes asjad ei olnud kohe üldse toredad. Ta mõõtis pilguga kleiti, tõdedes, et värv oli vähemalt ilus. Mitte, et ta eriti sünge inimene oleks olnud - või siis ka oli, kui päris aus olla -, kuid selline hõõguva söetüki mulje oli päris lahe. Jõudes oma silmadega mannekeeni alla, ajas ta oma silmad suureks, kui märkas, mis sellel jalas oli. "Oh, ei, neid ma küll endale jalga ei pane," lausus ta ehmunult, libistades ennast Romani käe alt välja ning liikudes mannekeenile lähemale. Ta kummardus pisut, et saabaste kontsa puutuda. Ta väristas õlgu, viies pilgu teistele. "Ma saan ju surma nendega! Ma ikka tahaks mängudele ka kohale jõuda," sõnas ta. Ta ajas ennast sirgu, viies pilgu lauale. Märgates seal kahte karpi, võttis ta ühe kätte ning loksutas seda veidi. "Mis see on?" küsis ta. Ilmselgelt ei olnud ta sellistest asjadest nagu silmaläätsed varem kuulnudki.
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Thu Jul 17, 2014 12:00 pm

Saanus näitsiku uudishimust julgust juurde, sammus ka Roman lähemale, et enda riietust väheke uurida. Tiivad olid küll natuke veidrad, aga samas eks nad andsid vägeva efekti. Ja Kapitooliumi rahvale lähevad kindlasti peale. Need reiekaitsmed olid küll lahedad.. Korra sõrmega nende pihta koputanud, veendus ta ka nende tõesuses. "Ma hoian sind püsti, ära pabla," muigas Roman. Pealegi ei olnud tal vaja kuskile kõndida. Lihtsalt liikuvas kaarikus seista. No biggie. Sellele mees ilmselgelt ei mõelnud, et ta peab oma tiibadega tegelema selle asemel, et printsessikest jalul hoida. Eks seda näha ole, kuidas see kõik välja kujuneb. Korra piilus Roman ka meesmannekeeni jalge vahelt alla langeva riide alla, veendudes, et seal ikka oli ka miskit, mis ta varustust koos hoiaks.

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Acheron Klassen
Kapitoolium // 28-aastane
avatar

Posts : 49

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Thu Jul 17, 2014 9:30 pm

Acheron lasi tribuutidel rahulikult oma kostüüme uurida, pannes kõik märkused endale kõrva taha, juhuks kui kunagi veel stilistitööd teha kavatseb. Mees oli üks neist, kes hoolis sellest, mida kandjad tema loomingust arvavad, mitte ei toppinud neile vägisi mingeid veidrusi selga. Seetõttu rõõmustas ta sisimas, kuuldes, et poiss ta kätetööd heaks peab. "Oh, armsake, need on kinnitatud maagiaga, meil siin Kapitooliumis seda jagub," sõnas Ash talle vastuseks, üht silma pilgutades ja kelmikalt naeratades. Mõned oma nipid peab ju saladuseks ka jätma. "Ära muretse, kullake, need haiget ei tee ja sa peaaegu ei tunnegi, et see kaadervärk sul seljas on."  
Kui meest ka häiris, et tüdruk tema meistriteosest väga sissevõetud ei olnud, siis ei näidanud ta seda välja. "Aga, pisike, sa ei pea nendega käima, mul siin mõned abimehed võivad su kaarikule tassida ja siis seisad seal ja oled ilus. Sa näed parem välja nii, pikem ja hirmuäratavam. Me ju tahame sulle sponsoreid meelitada, kallike," kostis ta. Nähes, et neiu üsna segaduses näoga läätsekarpi uurib, muigas Ash pisut. Nii armas, tibu polnud vist kunagi midagi sellist näinud. Mees imestas, et kuidas nood siis ma silmanägemist parandasid. "Need, mu armas, on kontaktläätsed. Te mõlemad saate paraadiks punased silmad endale," pidi Acheron oma hoolealuseid harima. Kerge naeratusevine mehe näol venis laiemaks, nähes kuidas meestribuut oma kubemekaitset uudistab. "Mu jänkukesed, ehk ajate nüüd oma kostüüümed selga?" uuris Ash, arvates, et lapsukesed on oma riietega küllalt tutvuda saanud.
Back to top Go down
View user profile
Marca Keenan
XII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 250

PostSubject: Re: Kaks söetükikest   Fri Jul 18, 2014 1:10 pm

Saades '"ohutavaid" vastuseid nende killerjalanõude kohta, ei osanud Marca enam midagi kosta. Nojah.. kui ta kõndima ei pea, siis vast saab isegi hakkama ja ei sure juba esimesel korral ära. Samas oli tegu ju sõitva kaarikuga ning see aitas tasakaalu kaotada ehk ta võis ikka üle kaariku otse staadionile lennata ning kaotada paar kätt ja jalga ja.. Neidis väristas mõttes õlgu. Näljamängud olid nende jalanõude kõrval lebo! Kuuldes vastust selle karbikese kohta, kortsutas tüdruk segadusseaetult kulme, mõeldes, kuidas need peaksid silmad punaseks tegema. Nagu.. issand, kas nad vahetasid oma silmamunad ära või? Nagu üheks korraks? Ilmselgelt ei jaganud Marca silmaehitusest või üldse bioloogiast ja füüsikast suurt midagi. Ta oli küll kohustuslikus korras raamatuid lugenud, aga need kõik olid niii igavad.. Arvates, et juusiis on tegu mingisuguse Kapitooliumi imetrikiga, silmitses ta uuesti kleiti, proovides enda seljas seda ette kujutada... Kuni nende stilist ütles, et nad need endale selga paneksid. Ta viis korra pilgu Romanile. Nojah, riideid vahetades ei oleks küll selle tüübi silmadele midagi uut, aga ikkagi.. "Siin samas?" küsis ta.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Kaks söetükikest   

Back to top Go down
 
Kaks söetükikest
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge-
Jump to: