Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Ain't no party like this badass party

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Tue Jul 29, 2014 9:48 pm

Terra naeratas rahulolevalt kui Ziv tahtis ka kuskile eemale minna. Ta astus kutist eemale ning juhatas siis teed neile. Treeningkeskusest välja, lifti. "Kaks või neli?" küsis tüdruk kui ta nuppude juures seisis, seljaga Zivi poole. Nende treeningukaaslased olid mõlemad all ja nende mõlemi korterid peaks tühjad olema. Tho, Terral olid mentorid, kes suure tõenäosusega on korteris. Vastust ootamata vajutas neidis number kahte. Zivi mentorid ehk on väljas. Nüüd pööras neidis end ümber ning muigas kavalalt Zivile.

OT: And we out.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Tue Jul 29, 2014 9:54 pm

Leo seisis neiudest mõne meetri kaugusele, neid nüüd tähelepanelikult silmitsedes. "Ära muretse, küll ma oskan," vastas ta Emeraldile lõbusalt. Seda ala ta ju teadis. Ta heitis kiire pilgu ka Zivi ja Terra poole, keskoos kuhugi minema läksid, ja kergitas veidi kulmu. Nojah, idee poolest olidki nad laiali läinud, aga Leo lootis, et see nende vahele mingit lõhet ei löö. Kui Ziv ja Terra kahekesi nende vastu tuleks, läheks keeruliseks. Samas lootis Leo, et Ziv oma ringkonnakaaslast niisama lihtsalt ei reeda. Siis aga pöördus ta Emmy ja Selina poole tagasi, keskendudes nüüd sellele, kuidas nad võitlesid, üritades tähele panna nende võitlusstiilide erinevusi ja midagi, mida neile pärast öelda.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Wed Jul 30, 2014 10:26 am

Kui esimesed hologrammid ennast ilmutasid, heitis Emerald peast välja kõik muud mõtted, mis teda võitlemisel segada võiksid, keskendudes vaid ründavatele mehikestele. Kuna alguses liikusid hologrammid üsna aeglaselt, ei tekkinud Emmyl mitte ühegagi probleeme, olgu siis neil relvaks mis tahes. Ajapikku muutus võitlus aga keerulisemaks, sest mehikesi järjest lisandus ning nad hakkasid ka ennast kiiremini liigutama ja agressiivsemalt ründma, aga seda siiski inimlikkuse piires. Üksteise järel võttis Emerald maha odamehe, kirvemehe ja kolmhargiga vehkija, kuid jäi pisut hätta hologrammiga, millel oli vibu ehk relv, mis Emmyle kõige vähem meeldis - reaalses elus oleks Emerald tema noolega vasakusse kätte riivata saanud. Edaspidi sujus jälle kõik tüdrukule meelepärases rütmis, kuid pärast viimaste vastaste alistamist ja matšeetetreeningu lõppu vangutas Emmy pead. Kuni kõik pole sada protsenti õnnestunud, ei saa ta endale rahulolu lubada.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Wed Jul 30, 2014 2:48 pm

Selina võitles nüüdseks Emeraldist natuke eemal, vastaseid järjest hoolega maha võttes. Kodus oli ta matšeetedele võrdlemisi vähe tähele pööranud, aga enesele üllatuseks avastas neiu, et see relv on üsna mõnus kasutada. Mõni ime, et see Leonise lemmik oli. Kutt suudab ilmselt veel rohkem jõudu ka taha panna relvale ja seega veel rohkem vigastada. Natuke hirmutav mõte, juhuks kui nad peaks lahku minema lõpuks. Selina pani ka silmanurgast tähele, et Emerald oli vibumehega veidi hädas, aga kuna selleks hetkeks oli tal juba ka endal nii palju vastaseid siis ei saanud ta appi ka kohe minna ja lõpuks sai emerald ikka ise ka hakkama. Selina oli isegi võrdlemisi rahul selle võitlusega, aga loomulikult saaks alati paremini. Ta astus Leonise juurde:"Noh, kuidas oli?" Ta lasi ka veidi pilgul ringi käia ning kortsutas veidi kulmu, kui märkas, et nii Ziv kui ka Terra olid kadunud.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Wed Jul 30, 2014 4:58 pm

Leonis jälgis tüdrukuid hoolega, üritades tähele panna, kus nende nõrk koht oli. Emeraldi oskusi ta juba peaaegu teadis, seega pigem kippus ta Selinat jälgima. Ta märkas nii seda, et neiu relvaga päris kähku ära harjus, kui ka seda, et ta ka Emeraldi tegevust tähele pani. Emeraldi vigastuse peale hammustas ta huulde - väga hull ei olnud ja Areenil jääks ellu, aga Leo aimas, et neiu rahule ei jää.

Kui neiud olid lõpetanud, võtts Leo veel mõne hetke aega, et järele mõelda, mida öelda. "Päris hea oli. Kui midagi kritiseerida, siis Emmy, keskendu koostööle veidi rohkem. Koos töötades oleks sa ilmselt terveks jäänud," sõnas ta siis rahulikult. "Selina ka, muidugi," lisas ta siis neiule kergelt muiates. "Kuidas nüüd teeme?" küsis ta siis end veidi sirutades. Tema tahtis ju ka natuke treenida.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Sun Aug 10, 2014 2:15 pm

Emerald noogutas, kui Leonis mainis koostööd. See oli hea tähelepanek ja võib ka areenil kasuks tulla, kui keegi peaks neid suurema pundiga ründama tulema. Või siis, kui kellelgi õnnestub alguses mõnda karjeristidest võitlushoos ootamatult näiteks selja tagant tabada. Leo küsimust kuuldes jäi Emerald natukeseks mõtlema. Võimalusi oli ju palju. "Sa võid näiteks üksi minna ja meie Selinaga vaatame, aga see võib igavaks jääda. Või läheme koos ning Selina jälgib, sest ma tahaks niikuinii eelmisest katsest parema teha. Muidugi on veel kolmas võimalus, et lähete teie Selinaga ning mina kommenteerin hiljem. Mida te ise eelistaksite?" vaatas Emmy mõlemale kordamööda otsa, sest tema jaoks pole praegu suurt vahet. Võhma veel teiseks raundiks jätkuks, aga pärast seda tuleks ilmselt küll väike paus teha.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Thu Aug 14, 2014 5:24 pm

Leonis astus matšeede juurde, silmitses neid, katsus mõnda, ja valis ühe neist välja. Ta silmitses kordamööda tüdrukuid. "Kui kumbki teist teisele raundile minna jaksab, siis ma teeks kahekesi vist pigem, aga pole hullu, kui te kohe ei taha." Ta surus alla muige, mis kahemõttelise sõnadevaliku peale tekkida tahtis, ning venitas kaela, end ette valmistades. "Nii et kui kumbki tahab, siis astuge aga ette." Ta silmitses ekraani veidi, mõeldes, milliseks järgmine raund seadistada.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Thu Aug 14, 2014 8:16 pm

Koostöö oleks tõesti hea mõte, selles nad Emeraldiga vist väga ei hiilanud. Selina jõudis oma matšeete juba ära panna, enne kui Leonise küsimusele rohkem mõelda jõudis. "Aga minge te siis koos praegu ja siis pärast võime ju koos teha, Leonis, kui soovid veel," sõnas Lina kergelt naeratades. Aega neil ju iseenesest oli ja talle meeldiks küll Leoga ka koos harjutada, võib-olla neil tuleks koostöö ka paremini välja. Igatahes oskaks ta nüüd sellele rohkem tähelepanu pöörata. Ta astus mõne sammu veel tagasi ning jäi siis rahulikult teisi jälgima lootes, et ta lõpus neile midagi öelda ka oskab.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Thu Aug 14, 2014 9:23 pm

Kui Selina pakkus, et Leonis võiks minna koos Emmyga, leidis ka Emerald, et mõttel pole midagi viga. Esimene raund tekitas küll kerge väsimuse, aga see on ületatav. Areenil peab Emmy igasuguste olukordadega hakkama saama – võimalik, et isegi haavatuna tuleb vaenlasele vastu astuda. "Tule, Leo," naeratas Emerald oma tüüpilist kavalalt naeratust ning keerutas käes matšeetet, mida peagi uuesti kasutama hakkab. Astunud enne Leonist platvormile, valis Emerald neile sama raskusastmega taseme nagu varem. Läks pisut aega, enne kui esimesed hologrammid välja ilmusid. Sel korral Emerald nii lihtsalt eksida ei kavatsenud. Samuti kavatses ta rohkem koostööle rõhuda.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Thu Aug 14, 2014 10:52 pm

Leo seisis muiates Emeraldi kõrvale. Nad olid ennegi koos või vähemalt kõrvuti võidelnud, see siin oli juba peaaegu harjumuspärane asi. Ta heitis kiire pilgu Selinale, enne kui end lahinguvalmis seadis, ning naeratas talle sõbralikult. Siis pöördus ta tagasi sinnapoole, kust peagi vastased välja ilmuma pidid. Ta pööras end õige natuke nii, et Emerald tal kogu aeg vaateväljas oleks, ning juba ilmusid esimesed hologrammid, üks kummalegi neist. Leonis hävitas endapoolse ilma suurema vaevata ning valmistus järgmiste jaoks. Peagi pidi see siin raskemaks muutuma.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Fri Aug 15, 2014 3:41 pm

Esimesed hologrammid ei kujutanud kummagi jaoks mingit ohtu. Enda kirvega tüübi hävitas Emerald kiiresti ja kuna Leonis hetkel abi ei vajanud, jättis ta kutile mõeldud hologrammi puutumata. Ei läinud aga kaua aega, kui hologramme hakkas nende teele ilmuma rohkem ning nende liigutused samuti kiiremaks ja osavamaks muutusid. Üksteise järel lõi Emerald maha mõõgakandja, odaga tüübi ja kolmhargiga võitleja. Kui kaugelt neid korraga kolm vibukütti pommitama ilmusid, läks olukord eriti pingeliseks, sest matšeete on mõeldud lähivõitluseks. Niisiis tuli Emeraldil vibuküttidele lähemale liikuda, kuna ta ei kavatsenud hakata ootama, millal keegi neist talle pihta saab. Veendunud, et ka Leonis tuleb rünnakul kaasa, sööstis Emerald esimesele vibukütile kallale, et ta tükkideks lüüa, jõudes napilt eemale põigata teisest, kes mõne hetke pärast tema asemel hoopis Leo sihikule võttis. Aga enne kui hologramm oleks jõudnud noole Emmy kaaslase poole teele saata, kostitas näitsik teda matšeetehoobiga kaelapiirkonda. Nüüd ei saa küll keegi öelda, et koostöö puuduks.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Sat Aug 16, 2014 10:16 am

Leonise näolt kadus viimanegi naeratuse vari, kui treening tasapisi nõudlikumaks muutus. Peas oli praegu ruumi ainult jälgimise, planeerimise ja hävitamise jaoks. Vibumeeste peale kortsutas ta kulmu ning venitas järgmise hologrammi tapmisega veidi, kasutades teda vibumeeste poole liikudes justkui kilbina. Natuke aega see strateegia töötas, siis vajus tema "kilp" aga tükkideks ja Leo jäi kaitseta noolte ette. Kuna vibukütid olid nüüd neile üsna lähedal, ründas Leonis kõige endapoolsemat ning raius selle tükkideks, kuid oleks päris-Mängudel ilma Emeraldita noole kaela saanud. Ta saatis oma ringkonnakaaslasele tänuliku pilgu ning pöördus siis uute vastaste poole. Neid tundus järsku kuidagi palju olevat ja nüüd tuli neil nii koos töötada, kui võimalik oli. "Seljad vastamisi," ütles Leonis veidi ärevalt ringi vaadates ning astus Emmy juurde, eeldades, et neiu temaga kaasa töötab. Nüüd said nad igalt küljelt tulijaid veidi kiiremini maha võtta. Seda Leonis kohe ka tegi, tappes kiirete liigutustega kaks hologrammi.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Sun Aug 17, 2014 4:38 pm

Ega Emeraldil ka Leonisest oluliselt kergem polnud. Vibuküttidega on tal alati raskem olnud kui lähivõitlejatega, sest nemad said juba kaugelt rünnata, kui Emmy samal ajal ehk mõne mõõgamehe hävitamisega ametis oli. Kirveste, väiksemate odade ja viskenugade loopijad kuulusid täpselt sama raskesse kategooriasse. Ringkonnakaaslase käsu peale tegi Emerald nii, nagu Leonis talle ütles, sest miski muu ei tulnud kõne allagi, kui nad siit ilma vigastusteta pääseda tahavad. Tüdruk oli praegu täielikult treeningusse süvenenud, justkui viibiks areenil, mitte ohutus treeningkeskuses. Kahepeale said nad varsti ka ülejäänud hologrammid maha võetud. Paaril korral pääsesid mõlemad üle noatera, kuid vähemalt sai see nüüd edukalt sooritatud, sest kumbki viga ei saanud. Treeningprogrammist väljunud, pani Emerald matšeete oma kohale tagasi ja sirutas natuke oma käsi. Nüüd peaks ta kindlasti mõnda aega puhkama, enne kui uuesti midagi sarnast proovib. "Kuidas sulle tundus, Selina?" pöördus Emmy nüüd karjeristi poole, kes neid võitlemas jälgis.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Aug 18, 2014 10:55 am

Leonis jätkas Emeraldiga koos võitlemist, seljad vastamisi ja pilk hologrammide vahel libisemas. Jälgi, planeeri, hävita. Ja niimoodi oli lihtsam, üksi võitlemise asemel kahekesi tegutseda. Vähemalt oli kindel, et keegi kaitseb kõige otsesemas mõttes su seljatagust. Leonis liikus Emeraldiga sünkroonis, vahetevahel temast sammu või kaks eemale astudes, et mõni vastane maha võtta, kuid jõudis alati õigesse kohta tagasi. Lõpuks läks juba üsna keeruliseks ja paar korda oli oht päris ligidal, aga mõlemad pääsesid "vigastusteta". Kui viimased hologrammid tükkideks vajusid, ajas Leonis end sirgu ning pöördus Selina juurde, et samuti tema arvamust kuulda. Tema oma matšeetet veel ära ei pannud, sest teiseks raundiks oli jaksu küll ja ehk tahtis ka Selina temaga koos võitlemist proovida.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   

Back to top Go down
 
Ain't no party like this badass party
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 30th Birthday Party
» Suggestions for a Sailor Moon themed party?
» Christmas Party Popper Ornaments
» The party can officially start :P
» badass stickers

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: