Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Lootusetu värk

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Lootusetu värk   Mon Jul 14, 2014 10:00 pm

Olles ikka veel sügavalt ärritunud, et ta mängudele otsustati saata, magas Myles öösel äärmiselt halvasti. Pärast hommikusööki, mis õnneks oli kõik tema eest valmis tehtud ja nooruk ei pidanud nuputama hakkama, mis pidi juust ja sink leivale panna, suundus kuningas treeningkeskusesse. Ta eksis teel paar korda ära, kuid viimaks leidis õige koha üles. Kaugemal nägi ta neid edevaid noori, keda säärasteks tapatalguteks pisikesest saati valmistatud oli. Myles hoidis neist võimalikult kaugele, tõmbudes ühte nurka, et esmalt lasta pilk üle saali. Tema lähedal oli mingi hoidik odadega. Nõutult otsustas noormees, et proovib esmalt nendega õnne. Ta võttis ühest kinni ja sikutas seda, et relv kätte võtta. Paraku ei tahtnud ese kuidagi kohalt liikuda.

OT: Macon
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Mon Jul 14, 2014 10:18 pm

Kuigi alguses oli ka Maconil uinumisega raskusi, õnnestus tal viimaks sõba silmale saada – seda üllatuslikult tänu Silverile. Hommikul ärkas Macon vara, sest pidi ju treeningkeskuse ikkagi korralikult üle vaatama. Äkki õnnestub tal endale koguni mingi väike kamp tekitada. Poleks ju paha? Kuna Silverit kuskil korteri pinnal näha polnud, oletas Macon, et tüdruk on juba treeningkeskuses. Nii seadis temagi sammud õige pea sinna. Suures ruumis pisut ringi vaadanud, ei märganud Macon esiti oma ringkonnakaaslast, kuid vähemalt leidis ta endale oma lemmikrelva ehk kirve. Tema tähelepanu pälvis peagi hoopis viienda ringkonna meestribuut, kes odaga mässas. Tundus, et tüüp ei suuda seda paigaltki nihutada, rääkimata veel relva kasutamisest. Macon surus alla naeruturtsatuse ja lähenes tribuudile, hoides ühes käes kirvest, mille ta kaasa oli haaranud, kuid polnud jõudnud veel kasutada. Oma vaba käega tõstis Macon üles selle oda, mida viienda kutt kangutanud oli. Ei olnud nii raske ju? Puuraiduritel peab jõudu olema – see on siililegi selge.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Mon Jul 14, 2014 10:29 pm

Kutt oli niivõrd ametis olnud selle paganama oda sikutamisega, et isegi ei märganud, kui teine tribuut ligi astus. Seetõttu võpatas ta päris tugevalt. Myles vaatas pikemale noorukile otsa, oskamata midagi kosta. Juba too nägi, kui äpu vend kuningas on. Noormehele meelnusid vanaisa sõnad, mis olid talle kinnitanud, et ta teistest üle on. Praegu see küll kuidagi välja ei paistnud. "Sa oled...ee...päris tugev," piuksatas Myles viimaks ning kahmas odast kahe käega kinni, et see teiselt vennalt tagasi enda kätte tirida. Nüüd suutis ta seda hoida, kuigi tundis juba, kuidas käed valutama hakkasid. Kutt muutis veidi käte asendit, kuid relv tundus käes ikka äärmiselt ebamugav. Myles vaatas nõutult tollele jõujuurikale otsa, kes teda naeruvääristanud oli, säärase lapseliku kergusega oda aluselt võttes. Kuningas hakkas vaikselt ärrituma mõttetu oda ja totaka kuti peale, kes siin oma tugevusega kekutas.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Mon Jul 14, 2014 10:57 pm

"Tõsi, aga mitte nii tugev nagu karjeristid esimesest, teisest ja neljandast," pidi Macon kerge peanoogutusega tõdema. Poiss uskus, et tänu oma füüsilisele jõule ning heale kirvekäsitsemisoskusele on ta vaesemate ringkondade tribuutidest üks konkurentsivõimelisemaid. See muidugi ei tähendanud, et Macon usuks võimalusse need mängud ka reaalselt võita. Noormehe eesmärgiks oli vaid enne enda langemist võimalikult palju surma külvata. Kui ohvriks satus mõni karjerist, oleks veelgi magusam, aga selleks läheks tal kõvasti õnne vaja. Ja miks mitte ka paari liitlast. Silver peaks olema käpp, kuid temast üksi jääks väheks. "Ma soovitaks sul valida sellise relva, mis kaalub vähem – näiteks sirbi," nookas Macon peaga suunda, kus olid sirbid. "Või kui sul täpne silm on, võiks vibu isegi parem olla," osutas noormees endast vasakule jääva sektsiooni poole. "Võimalusi on palju," võttis ta oma jutu kokku. Mis puutus odadesse, suutis Macon neid küll käes hoida, nagu just näha võis, aga ta polnud kindel, kas suudaks selliseid relvi enda jaoks kasulikuks teha.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Mon Jul 14, 2014 11:24 pm

Myles suskas selle totaka riista tagasi sinna, kus see algselt lebanud oli. Relva alusele tagasi asetamine oli küll palju kergem, kui selle sealt võtmine. Surunud alla tahtmise odale ärritunult virutada, pöördus kutt kannapealt ringi, olles jälle näoga uustulnukaga vastamisi. Ta pidi juba hakkama harjutama oma seljataguse järgi vaatamist. "Nagu sa ütled, tarkpea" nähvas Myles, siiski veel üsna rahulikuks jäädes. Teise soovitused kulusid tegelikult marjaks ära, aga ta ei tahtnud nõrgana paista. Sisimas noruk teadis, et ei tule neist ühegi käsitsemisega toime ning kui peakski imekombel avastama, et on sündinud vibulaskja või mõõgavõitleja, ei pääse ta eluilmaski küllusesarvele elusana nii lähedale, et mõni neist kahmata.
Myles otsustas siiski, et veel ei anna alla ning proovib mõnda relva veel. Kutt võttiski ühe sirbi kätte. Ka see tundus ta sõrmede vahel liiga jäme. Kui sa päev läbi ainult peenikeste juhtmete ja traatidega mässad, siis kõik muu tundubki rohmakas.
"Sina siis spetsialiseerud kirvele? Oled metsamees?" uuris Myles, hoides sirpi kui võõrast elementi oma kehast võimalikult kaugel, tera allapoole suunatud. Kasulik oleks ka tol seitsmenda tribuudil silma peal hoida, äkki too on tõesti nii sõbralik, kui siiamaani on paistnud ja tahabki vaest majesteeti aidata. Kui ta ebameeldivaks osutub hiljem, siis peaks pigem tema Achilleuse kanna üles otsima, kuna ka see tuleks hiljem areenil kasuks. Üleüldse, kõik mida Myles treeningkeskuses näeb või kuuleb on tema jaoks uus teadmine. Vanadest aitaks kutti vaid see, kui tapatalgutel päev ja öö läbi välku lööks. Elektrit oli nimelt lihtne suunata, kui teada, kuidas see läib.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Mon Jul 14, 2014 11:36 pm

Macon ei teinud võõra tüübi nähvamisest välja, sest teadis, et oleks ise tema nahas olles sarnaselt käitunud. Kõik inimesed selles treeningkeskuses on ju rivaalid, kes kuuluvad hävitamisele. Oma ringkonna tüdrukust ei suutnud Macon küll niimoodi mõelda, kuna nad on põhimõtteliselt koos üles kasvanud, aga teiste puhul kehtis see tõde kindlasti. Macon jälgis viienda ringkonna kuti liigutusi, kui too sirpi uuris. Macon mäletas, et Hadrian oli endale eelmisel aastal just sirbi valinud, aga sellega eriti midagi teha ei jõudnudki. Äkki Macon jõuaks, kui ta peaks sama relva enda valdusesse saama? Või ka mitte, sest Macon eelistas kirvest. Samas on ta kuulnud, et lisaks endale ja Silverile on kirvest eelistavaid tribuute veel. Jama lugu vist? "Jah, ma olen kirvestega juba aastaid tööd teinud," ei hakanud Macon midagi tagasi lükkama ning viipas demonstratiivselt ka number seitsmele enda treeningriietusel. Kui oda oli noormehe vaateväljast kadunud, võttis ta kirve uuesti kätte ja kiigutas seda üles-alla, justkui proovides, kas see relv ikka kõlbab. Kõlbas küll. Pole just täpselt samasugune kirves, mida Macon on kasutama harjunud, aga sarnasus on täiesti olemas. "Ja sinu eelistused? Elekter?" pakkus Macon, sest ta oli juba märganud number viit kuti treeningriietusel. Eelmiste mängude ajal oli Macon endale põhjalikult selgeks teinud, millega kõik ringkonnad tegelevad. Tema isiklikult ei oskaks ilmselt elektriga suurt midagi korda saata. Äkki oleks talle selles mõttes viienda kutist kasu?
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Mon Jul 14, 2014 11:50 pm

Suurt number seitset kuti rinnal oli Myles juba märganud, aga nii tark ta ei olnud, et seda ringkonna tegevusvaldkonnaga kokku viia. Kunagi ammu oli ta selliseid asju mäletanud, aga paar viimast aastat oli tema peas ainult töö, töö ja töö. Noormees ärritus taas veidi rohkem, et ta nii lihtsat asja ära ei jaganud. "Nägin jah su number seitset, kirvemees," ütles ta. "Arvad, et see toob sulle õnne?" lisas ta parastava küsimuse. Mylesile ei meeldinud ka see, et tüüp tema ja elektri suhted kohe ära jagas. Nooruki kulm tõmbus kortsu, kui ta pead noogutas ning seejärel uuris: "Sa arvad, et elektriga sõber olemine aitab mind kuidagi areenil? Mina väga ei usu? Mis nad mulle ikka sinna relvaks sokutavad? Elektrigeneraatori?"
Sirpi veel korra käes kaalunud, otsustas Myles, et ka sellest ei saa asja. Kergemat relva käest pannes, suutis ta selle teravama poolega üle oma tundetute sõrmeotste tõmmata. Nahk nimetis- ja keskmise sõrme näpuotstes avanes pisut, nagu paberilõike puhul. Myles oli kunagi üht käsiraamatut sirvides enda sõrme vigastunud. Mitte, et ta lugeda oleks osanud, aga selles teoses olid kasulikud skeemid. Nooruk pistis haavatud sõrmed suhu, sest tal ei tulnud paremat ideed, kuidas verejooks peatada. Tüüp oli ju nii rumal, et ei mõistnud, et Kapitooliumis sa tegid nipsu ja kõik su iluvead ja haavad ja asjad parandati.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Tue Jul 15, 2014 10:33 am

Maconit ainult lõbustas ärritus viienda tüübi hääles, aga ta ei vaevunud seda välja näitama. Ei ole tarvis kohe esimesel võimalusel kellegagi tülli pöörata – isegi mitte siis, kui ta ei paista ohtlik välja. Areenil kipuvad igal aastal paar esimese hooga kasutuna tundunud tribuuti üllatama. "Ma ei usu, et seitse tooks rohkem õnne kui mõni teine number. Eelmine aasta võis olla puhas vedamine," kostis Macon, kavatsemata Emilia võitu tüdruku osavuse teeneks tunnistada. "Elektrigeneraatorit ilmselt mitte, aga eelnevatest mängudest on mulle meelde jäänud, et kunagi võis areenilt leida mingisuguse rulli keeratud juhtmepuntra, mis juhtis hästi elektrit. Kõikide jaoks võib midagi leiduda," jagas Macon oma mälestust mingitest mängudest, mille toimumise täpset aastat ta ei mäletanud. Macon pidi jälle muiet tagasi hoidma, kui tüüp enda sõrme vigastas ja seda lutsima hakkas. Väga mõttekas küll. Meenutas nagu mingit kaheteistaastast viimastest ringkondadest. Otsustanud siiski nooruki näpust viimase suus mitte välja teha, keerutas ta uuesti kirvest enda käes. "Aga sulle mõte liidust meeldiks? Pakkuda oleks mina, mu ringkonnakaaslane ja võib-olla keegi veel," esitas Macon pakkumise ning kiikas korraks suunda, kuhu oli lühikese ajaga tekkinud kari tüdrukuid, kellest üks oli kuulduste järgi isegi päris ohtlik. Sisetunne ütles, et sellest näiliselt mitte kõige arukamast viienda kutist võiks ikkagi kasu olla. Ja kasu puudumisel ei tohiks olla raske teda ka õigel hetkel teelt koristada.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Tue Jul 15, 2014 11:29 am

Õnneks oli vigastus äärmiselt pindmine ja vereliistakud said oma töö kiirelt tehtud. Myles libistas sõrmed suust välja, olles õnnelik, et teine tema õnnestusele kuidagi ei reageerinud. Nooruk isegi unustas enda peale ärrituda, sest tüübi järgmine vastus lõi ta üsna pahviks. Ta oli just tõestanud, kui saamatu ta on ning nüüd tahtis kirvemees temaga liitu lüüa. Noormees tõmbas kulmu kipra, mõeldes korraks, et ehk on tegu mingi salakavala plaaniga, et ta kohe mängust välja lüüa. Kuigi too number seitsmega eputaja ta vastas ei paistnud selline, kes mingeid kaaslasi otsiks ja siis nad kohe esimesel ööl maha notiks, kui nood rahulikult unne on jõudnud keerata. Lisaks poleks ta üksi päevagi vastu pidanud. Isegi karjeristidki löövad ju alguses kampa, äkki Mylesil ikka on mingi võimalus, kui ta veidi aega kellegagi koos püsib. Vast aitavad kaaslased tal traati ja muud jama leida, mis kuninga kasulikuks muudaks. Ta pidi endale taas vanaisa sõnu meenutama, sa oled kõigist üle. "Tjah, eks ma võin teiega mesti lüüa küll," kostis Myles viimaks, kui oli oma peas kõik plussid-miinused läbi kaalunud.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Tue Jul 15, 2014 11:44 am

Ühtegi kurja plaani Maconil tõesti praegu ei olnud. Nende peale jõuab ka areenil mõtlema hakata, kui näeb, et liit ei tööta. Viienda ringkonna tüübil läks omajagu aega, enne kui ta Maconi pakkumise vastu võttis, aga vähemalt võttis. See annab natukenegi rohkem lootust. Ainult oma ringkonnakaaslasega kuskil nurgas kükitada ja surma oodata poleks parem taktika. Võitlema pidi. "Oleme kokku leppinud," kinnitas Macon omapoolsete sõnadega selle uue liidu ja ulatas tüübile käe, et seda sõbralikult suruda. "Macon," otsustas ta ennast ka nimepidi tutvustada. Ise ta viienda kuti nime igatahes ei mäleta. Vaevalt viies tema omagi teab. "Sa võiksid enda ringkonna tüdrukuga ka rääkida. Äkki tahab ühineda," tuli Maconile üks mõte veel pähe. Kui nood niikuinii ühel korrusel pidevalt passivad, ei tohiks olla raske sobivat momenti leida. Maconi peas hakkas küpsema plaan nottida mõned karjeristid maha. Kui neid nii-öelda nõrgemaid oleks piisavas koguses, võiks ju proovida karjeristipunti "üllatada". Äkki mõni neist kaotab korraks valvsuse ja siis saaks kambaga peale lennata? Mängud muutuks kohe palju võrdsemaks.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Tue Jul 15, 2014 11:56 am

Poisi näost oli raske välja lugeda, kas too ikkagi ei tahtnud kuningat kohe välja koksata. Mingit kavalat muiet ei olnud ega kavalat tulukest silmis. Sellega Mylesi ilmelugemisoskused tegelikult piirdusidki. Kui kutt käe sirutas, võttis nooruk sellest ebalevalt kinni. Ta oli nii harjunud oma üksinduse ja tööga, et ei osanudki tegelikult teistega käituda. Poiss eeldas, et kaks silpi, mis kirvemees kuuldavale oli toonud moodustasid tema nime ning vastas sellele enda omaga: "Myles." Eks ta peab nüüd kutti Maconiks nimetama hakkama, kuigi oma peas kutsus ta tüüpi ikka kirvemeheks edasi.
"Tjah, ma siiamaani pole temaga ühtki sõna vahetanud," kostis noormees poisi ideevälgatuse peale. "Eks ma annan endast parima," lisas ta vaiksemalt. Myles mõtles, et see ei tohiks nii raske olla ju. Lõikusel oli neiu üsna hirmunud välja näinud ning ehk oleks ta rõõmus, kui poiss pakuks temaga liidu loomise välja. Eriti kui sinna kuulus rohkem inimesi, mitte ainult nemad kaks.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Tue Jul 15, 2014 12:21 pm

Väikesed viisakused vahetatud, võis praegu öelda, et esimene katse läks hästi. Kui leiaks veel mõned inimesed peale Mylesi, näeks olukord juba kordades helgem välja. Vaid hetkeks vilksas Maconi pilk suunda, kus seisid karjeristid kambakesi koos ja arendasid elavalt vestlust. Noormehele jäi silma, et neid oli vaid viis, mitte kuus. Neljanda ringkonna meestribuut puudus. Tema tabas Maconi pilk viimaks kaugelt-kaugelt eemalt. Tundus, et harjutab üksi. Kas on võimalik, et neljanda ringkonna kutt ei tahagi teiste karjeristidega ühineda? Sel juhul saaks Macon enda pundiga hea võimaluse ta teelt koristada, kui tüüpi areenil märkab. Minevik on näidanud, et üksikud ei pea kaua vastu. Muidugi leidub erandeid – nende hulgas ka eelmine aasta –, aga mitmekesi alustades on kergem kui üksi kõigi vastu. "Ta on praegu kuuenda tüdruku seltskonnas. Kuuendast räägitakse, et too oskavat küllaltki heal tasemel terariistu käsitseda. Astus vabatahtlikuna välja ja puha. Ma arvan, et tasuks temaga ka rääkida," seletas Macon tasasel hääletoonil, pilk suunatud sinna, kus seisid tüdrukud kuuendast, viiendast, kümnendast ja üheteistkümnedast. Tundus, nagu tahaksid nood veel eraldi liitu luua, kui nad just niisama tutvust ei teinud. Aga kui kaks kokku panna ja kunagi kõik koos äkkrünnakule minna? Karjeristid teeksid püksid täis.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Tue Jul 15, 2014 1:01 pm

Myles jälgis vargsi, kuidas Maconi pilk teiste tribuutide vahet vilksas. Ka tema ei tahtnud kaua karjeriste silmitseda, sest kartis, et nood märkavad teda ja siis otsustavad ka juttu puhuma tulla. Kuningas teadis, et kui end nende killerite ees lolliks teeb, on tema lips areenil läbi. Vaimusilmas kujutas nooruk, kuidas terve esimese, teise ja neljanda punt teda oma lõbuks taga ajama hakkab. See oleks ju tohutu meelelahutus, mingit saamatut äbarikku jahtida. Vaevalt nood seda teha viitsiks, kui Myles selle kirvemehe ja teistega mestis on. Esimest korda oli poiss ääretult rõõmus sõlmitud liidu üle. Temast ei saa esialgu seda üksikut hirve, keda kõik see jahimeeste kamp metsa küttima suundub. Siiski ei soovinud ta neile kuidagi meelde jääda. Parem on jääda märkamatuks ja loota, et teised su ära unustavad.
Tüdrukutepunti jäi nooruk palju kauemaks silmitsema. Peale Maconi kommentaari püsis tema pilk õige kaua mainitud terariista käsitsejal, üritades tolle näolapikest meelde jätta. "Mulle tundub, et ma ei ole varem kuulnud ühestki kuuenda ringkonna vabatahtlikust," sõnas Myles jutujätuks. Ta polnud küll mängudega suurepäraselt kursis, üritades nende vaatamisest alati kõrvale hiilida, et rohkem tööd teha. Säärane asi oleks aga meele pidanud jääma küll. "Ilmselt oleks tark küll ta kampa üritada meelitada, kui ta osav on," teatas poiss, jättes mainimata lause teise poole, mis ta mõtteis mõlkus. kui ta osav on ja meid kiiremini öösel maha nottida suudab.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Tue Jul 15, 2014 1:35 pm

Macon on samuti sellele mõelnud, et oleks kohutav üksi kamba tapjaks treenitud seltskonna eest põgeneda. Nad saaksid ta niimoodi varem või hiljem kätte ja lööksid maha. Tal veel veaks, kui nad tegutseksid kiiresti, aga minevikust leidub hulgaliselt näiteid sadistlikest karjeristidest, kellele meeldib ohvreid enne tapmist pikemat aega piinata. Ühegagi esimesest, teisest ega neljandast Macon seega liituda ei söandaks, kuna nood võivad küll nõrgemaid endi hulka võtta, kuid esimesel võimalusel kohe noa selga lüüa. Okei, eelmine aasta oli teistsugune, aga need karjeristid seal olid peaaegu kõik enda kohta täiesti mõtlematud ullikesed.
"Mina pole samuti kuulnud, et keegi kuuendast oleks kunagi end vabatahtlikuna välja pakkunud," kinnitas Macon Mylesi sõnu, aga jättis mainimata fakti, et oli ise vabatahtlik. Kui Macon veel paar aastat noorem oli, ei jälginud ta mänge nii tähelepanelikult kui eelmisel aastal, seega võis tal olla midagi kahe silma vahele jäänud, aga üldiselt ei tohiks nagu kuuendas vabatahtlike üleküllust olla. "Jälgime ehk mõnda aega, mida nad teevad seal, ja äkki ühineme?" pakkus Macon välja. Siis ei peaks nad hiljem viienda ja kuuenda tšikki eraldi otsima hakkama. Ikka kiiresti ja korraga. Macon oli mõelnud ka sellele, kuidas öösiti hakkama saada, et oleks võimalik natuke magada ka. Õnneks ei jäänud tüüp kunagi liiga sügavalt magama, vaid kuulis läbi une tavaliselt iga väiksematki heli. Maconit poleks kerge une pealt tabada.
Back to top Go down
View user profile
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
Silver Herriot

Posts : 115

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Wed Jul 16, 2014 10:24 pm

Silver ärkas hommikul suht samal ajal, kui Macon lahkus korterist, et treeningkeskusesse minna. Viimane on kindlasti osakene neidise tänasest päevaplaanist, aga mitte päris esimeste hulgas. Võtnud endale hommikusöögiks natukene puuviljasalatit, mis oli mõnusalt magus, värske ja mahlane, istus neidis diivanile, et üle vaadata Lõikuse kordus. Jälle. Ta tahtis lihtsalt teada, kelle vastu ta mängib ning kui nad Maconiga kavatsevad tõesti veel paari teise tribuudiga liidu moodustada, siis kulub see marjaks ära. Kuna Emilia oli täna väga liimist lahti, oli Crux neidisel seltsiks ja aitas teiste tribuutide tausta kokku panna. Võitjad ikka suhtlevad üksteisega ning kõige paremaks jututeemaks on siiski enda ringkonna tribuutide kiitmine ja nende oskuste esile toomine. Teinud endale ka paberile mõned märkmed, et õhtul Maconiga võimalikest liitlastest rääkida, otsustas Silver peale kahte kaussi puuviljasalatit vahetada enda lihtsad kitsad püksid ja siidisest materjalist rohekas pluus treeningriietuse vastu, et enda ringkonna poiss alt üles leida. Pealegi oli tüdrukul vaja natukene treenida ka.
Enda blondid juuksed patsipununud ja selle siis krundist keeranud, sisenes Silver treeningkeskusesse. Tema pruunid silmad pöördusid esmalt karjeristide poole, kes oli uskumatult valjud professionaalide kohta, seejärel hakkas ta rahulikult ruumi uurima, kõndides vaikselt rohkem selle keskele. Neidise pilk peatus hetkeks pukkidel ja puidust keppidel. Nad peaksid Maconiga seda pärast harjutama. Mõlemad võisid päris osavad kirvega olla, kuid kui nad peaksid sattuma lähivõitlusesse mõne karjeristiga, kellel on oda või mõõk, siis enda kaitsmisega võiks neil mängudel raskusi tekkida. Silveri pilk peatus viivuks ka vibul, aga mängude ajal kasutab ta seda kõige väiksema tõenäosusega. Ennem oda või mõni mõõk. Kuna rahvast polnud siin all palju, leidis Silver Maconi kiirelt. Vaiksete sammudega enda ringkonnakaaslase juurde läinud, asetas neidis semulikult enda käe tüübi õlale, viies pilgu poisile, kellega Macon suhtles. Too oli see viienda ringkonna poiss. Crux oli midagi maininud elektrikasutamisest, et poiss olevat sellega üsna osav, aga see oli ka kõik.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Thu Jul 17, 2014 11:17 pm

Tundnud korraga kellegi kätt enda õlal, pööras Macon pead, nähes seal Silverit, mis oli ka loogiline, sest kelleltki teiselt poleks kutt niisugust žesti osanud oodata. Ta ju ei tundnudki siin peaaegu kedagi – lisaks Silverile ainult Mylesi, aga viimasega oli Macon alles mõnda aega tagasi rääkima hakanud. "Ma juba mõtlesingi, millal sa välja ilmuda kavatsed," naeratas Macon kergelt tüdrukule ja asetas käe ümber blondiini piha. Kui eilset silmas pidada, ei tohiks see Silverile enam väga ootamatu ja võõras tunne olla, aga mine sa neid naisi tea. Pööranud mõne hetke pärast aga pilgu tagasi viienda ringkonna kutile, tuli Maconile meelde, et peaks ehk neid kahte omavahel tutvustama, kuna siin on tegemist potentsiaalsete liitlastega. "Myles, tema on Silver, mu ringkonnakaaslane, kellest sulle juba rääkisin. Silver, see on Myles. Temaga hakkame areenil koostööd tegema," seletas noormees, pilk vilksamas korra ühele, siis jälle teisele tribuudile. Loodetavasti saavad need kaks omavahel kenasti läbi, sest muidu ei tuleks liidust eriti midagi välja.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Fri Jul 18, 2014 12:09 pm

Ka Mylesi peas oli vilksatanud mõtted sadistlikkest karjeristidest. Õigemini oli ta neid juba öösel unes näinud. Praegu meenus rahutust vähkremisest vaid episood, kui maskis esimese ringkonna tribuut hakkas kuninga nahka maha nülgima. Nooruk keskendus vestlusele, et ta mälusopist rohkem selliseid pilte välja ei ilmuks. Kutt noogutas vastuseks ideele võimalikke liitlasi jälgida ning hiljem nendega vestlema minna. "Vahest need kaks nõrgemat tüdrukut kaovad ära kuhugi ja saame ainult viienda ja kuuenda omadega rääkida," pakkus Myles. Sellest ühekäelisest küll abi ei saanud olla.
Noormees nägi eemalt blondi tüdrukut lähenevat, kuid ei arvanud, et too nende juurde tuleb, enne kui ka tema rinnal suurt seitset nägi. Tore, nüüd jõudis see kirvenaine ka kohale, kellest Macon enne pajatas. Myles noogutas tervituseks, kui kutt neid tutvustama asus, silmad tüdruku pihale libisenud käel. Kas nende kahe suhtes oli midagi enamat, kui kirvemees alguses paista oli lasknud? Muidu paistis neiu täista tipp-topp olevat.
Back to top Go down
View user profile
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
Silver Herriot

Posts : 115

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Fri Jul 18, 2014 7:04 pm

"See kõlas juba süüdistavalt, nagu ma olen pool päeva maha maganud," turtsatas Silver lõbusalt, pööritades hetkeks endamisi silmi. Arvestades seda, mis kell neiu eile magama sai, siis oli üldse üllatav, et ta suutis nii vara üles ärgata. Samas ega tal eriti muud valikut polnud ka. Harry peab harjuma vähese unega, sest vaevalt ta areenil rohkem kui neli tundi korraga magada saab, juhul kui ta ikka ellu tahab jääda.
"Sa võid mind Harry'ks ka kutsuda," naeratas Silver õrnalt. Ta oleks heameelega viisakusest ka poisi kätt surunud, aga näitsik polnud kindel, kuidas viienda poiss oleks sellesse suhtunud. Tüüp tundus natukene ülbe olevat, aga kui Macon teda usaldas nii palju, et poiss liitu võtta, siis pidi poisist mingi kasu olema. Enda pilku Silver aga Mylesilt mängude ajal ära ei võta.
See, et Macon enda käe näitsiku pihale pani, ei häirinud neidist üldse. Poisi tegevus tundus lihtsalt nii loogiline ja kuidagi teisiti ei kujutakski Silver neid hetkel ette.
"Keda te veel kaalunud olete?" küsis näitsik, viies enda pruunid silmad Maconile.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Fri Jul 18, 2014 8:20 pm

"Kõlab nagu hea mõte," lausus Macon viienda tüübi pakkumise peale. Ka tema polnud vaimustuses selle ühe käega tüdruku kaasamisest liitu, kuna ei uskunud, et too võiks millegagi kasulikuks osutuda. Üheteistkümneda tüdruk nägi samuti välja nagu karjeristide üks esimestest potentsiaalsetest sihtmärkidest. "Ma lihtsalt imestasin, kus sa olla võiksid. Muud midagi," kehitas Macon korraks õlgu. Hommikul polnud noormees tüdrukut ju korteris märganud, aga järelikult ei vaadanud ta kas korralikult või oli Silver parajasti kuskil mujal. Nagu näha võis, möödus tutvustamine rahulikult, seega on vähetõenäoline, et need kaks areenil kohe teineteisele kõrri kargaksid. Nii et Macon võis vähemalt praegu rahulikumalt hingata. Samuti märkas Macon Mylesi pilku, mis oli suunatud tema käele Silveri pihal, aga ta ei pidanud vajalikuks tüübile täiendavad selgitusi selle kohta jagada. Ei oleks saanudki, sest Macon ei osanud enam isegi määratleda, kes nad Silveriga nüüd täpselt on. "Me kaalusime tüdrukuid viiendast ja kuuendast," vastas kutt oma ringkonnakaaslase küsimusele ja suunas ka pilgu demonstratiivselt mainitute poole, kes ikka veel seal koos kahe teise tüdrukuga mingit vestlust arendasid.
Back to top Go down
View user profile
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
Silver Herriot

Posts : 115

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Fri Jul 18, 2014 8:36 pm

"Ma ärkasin, kui sa lahkusid. Hommikune vaikus pole kohe üldse sinu teema," muigas Silver lõbusalt, hääles kerge norimistoon. Ta ei tahtnud väita, nagu oleks Macon elevant portselanipoes, aga ega palju puudu ka ei jäänud. Ilmselt oli süüdi ka korteris valitsev vaikus, mis oli Silver jaoks harjumatu ja kuna ta magas niigi kehvalt, siis ärkas ta ka kõige väiksema krõbina peale üles.
Enda pruunid silmad Maconilt tagasi Mylesile viinud, silmitses näitsik teda hetkeks kerge peakallutusega. "Millega sa siis kavatsed karjeristide elu põrguks teha?" küsis Harry õrna muigega, toetades end mugavalt vastu Maconit. Kuna tüüp oli temast mingi 20 cm pikema, siis oli Silveril päris mugav noormehe kaisus olla. Kui poiss mainis teisi võimalikke kandidaate nende tulevasse liitu, viis neidis pruunid silmad nurgas olevale kambale. Ta seostas kiirelt näod ringkondadega ja Cruxi sõnadega. "Laurel oleks supervalik, kui ta on nõus tulema," noogutas neidis õrnalt. Kuuenda tüdruk tundus suht selline üksinda mängija, aga äkki ta on ikka nõus nende liitu astuma.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Sun Jul 20, 2014 10:59 pm

Mylesil ei olnud midagi Silveri vastu, kuid ta tundis sügaval sisimas, et tüdruk suruti talle peale, sest noorukil polnud mingitki võimalust neiut mitte sallida. Niipea kui kirvepaar seda märkaks, oleks kuningas kutu. Kui tal oleks tsiki vastu midagi enne mänge, kriipsutaks Macon ta liidulistist välja. Kui miskit läheb nässu mängude ajal, tuleb enne põgeneda, kui nuga selga lüüakse. Lootes, et ta suudab plikaga hästi käituda, manas Myles näole peaaegu siira naeratuse ning sõnas: "Mul pole hüüdnimesid." Pole vaja, et teised tema suursugususest teaksid. Kuigi kutile meeldisid ta hüüdnimed, ei soovinud ta neid siin mängudel jagada. Noormees lasi jutu, mida ta kaaslased oma hommikustest tegevustest pajatasid ühest kõrvast sisse ning teisest välja, ning asus taas relvi uurima. Ta pilk peatus pisematel nugadel, mis paistsid olevat loodud viskamiseks. Oda oli olnud liiga raske, sirp liiga terav, aga need ei tundunud tema käe jaoks nii ohtlikud. Myles oli visanud tööl üle võlli mingeid juhtmeid, kuhu otsa oli kinnitatud metalltükk, sest vahel üritasid nad energia tootmist muuta rohkem mehaanilisemaks ja vähem elektroonikal põhinevaks. Traat tõmmati metalltoru ümber pöörlema ja püüti tekkivat hõõrdejõudu ära kasutada. Kahjuks oli see tulu liiga väike, et säärane kaadervärk laiemale turule tuua. Mängudel aga annaks midagi sarnast meisterdada. Myles sirutas käe, et üks nuga kätte võtta. Ese oli raskem, kui esmapilgul tundunud oli, aga käest kutt seda ei pillanud. Nooruk mõtles parasjagu, kas ta suudaks asjandust ka heita, kui kirvenaine talle küsimuse esitas. "Mina..." kokutas ta, kogus end veidi ja alustas uuesti: "Esmalt kavatsen ma leida viisi, kuidas energiat genereerida ja edasi kasutan ma seda teiste vastu ära." Myles jättis mainimata, mis viisid tal lõikuspäevast saati peast läbi olid käinud. Hetkel parim plaan oli mingi veekogu pinge alla panna. Paljud tribuudid olid aastate jooksul janu kätte surnud, seda nooruk teadis. Juua sai tavaliselt väga vähestest kohtadest ning kui nende üle kontroll saavutada, saaks ta end jälle kuningana tunda.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Fri Aug 01, 2014 6:53 pm

Kuigi praegu tundus Myles Silverisse hästi suhtuvat, kavatses Macon ikkagi silmad lahti hoida ja väikesemagi probleemi korral vastavalt reageerima. Ründama ta muidugi enda kaaslasi hakata ei kavatsenud, kui just muud võimalust pole. Vahel võib ka lihtsalt sõnadega edukalt hakkama saada. Mida kauem nad aga pundiga koos on, seda ohtlikumaks üksteisele muutuvad – fakt, mida areenil kordagi unustada ei tohi. Samuti teadis Macon, et Silveriga tuleb tal edaspidi käituda nagu tavalise liitlasega, sest kui teised taipavad, et seal midagi enamat toimumas on, võivad nad leida olukorra, milles seda ära kasutada. Võib-olla mõni tähelepanelikum tribuut oli juba pihta saanud, et nende omavahelised suhted on natuke liiga sõbralikud, aga treeningkeskuses toimuv ja areen erinevad teineteisest oluliselt, nii et Maconil on veel võimalik kõik näiliselt ümber pöörata. "Kõlab hästi. Neil endast nii heal arvamusel olevatel tüüpidel pole õrna aimugi, mis neid ees ootab," sõnas kutt Mylesi selgituse peale, kui too mingi osa oma esialgsest plaanist teatavaks tegi. Macon uskus, et seal peab midagi veel olema, aga praegu oli veel vara lisaküsimusi esitada, kui nad ei tea isegi, missugune areen välja näeb. Ehk varsti saab ülbikutele ka selgeks, et kedagi ei tasuks alahinnata – isegi mitte seda käelabata tüdrukut kümnedast ringkonnast, sest kindlasti on temalgi mõni tugev külg, mida ära kasutada.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Fri Aug 01, 2014 11:12 pm

"Mis teil endal siis plaanis on?" uuris kuningas, pilk Maconil, pidades teda ilmselgelt tugevamaks seitsmenda tribuutidest. Myles teadis, et kirveduo oskab ilmselt hästi puid langetada, aga kui areenil ühtki tüve ei leidu, kuhu tera lüüa, siis mis need metsalsed pihta hakkavad? Võimalusi, milline tema surmapaik saaks olla oli lõputult, kutt ei teadnud isegi nii palju numbreid. Ta oli õhtul päris palju variante välja mõelnud ja üritanud neid oma oskusega sobitada. Veidi võis end proovida siin küll ka arendada, kuigi olukord oli päris, noh, lootusetu. Myles kaalus ikka seda terariista käes, julgemata proovida veidi eemal asuvat märki sihtida. Teades oma oskusi või õigemini nende puudumist, võiks nuga vabalt kasvõi seljataha lennata. Nooruk piilus vargsi silmanurgast, mis teda ümbritseb. Ta ei tahtnud teada, mis juhtuks, kui ta kedagi siin vigastaks. Kutil oli niigi raskusi oma närvide taltsutamisega ning tal oli veel mitu päeva vaja vastu pidada, enne kui areenile jõuab. Seal on ilmselt võimalus oma emotsioonid välja elada. Loomulikult mitte oma liidukaaslaste peal, küll ta üksi kuhugi pageda saab, kui eriti ärritub millegi peale. Mõeldes, mis supi sisse teda visatud oli, leidis Myles julguse tera käest heita. See lendas küll õiges suunas, kuid jäi tükk maad enne märklauda põranda seest välja turritama.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Mon Aug 04, 2014 11:57 am

"Praegu on veel liiga vara, et ühtegi konkreetset plaani jutuks võtta. Ma ei tea isegi seda, palju meid lõpuks kokku tuleb – ainult kolmest on vist vähe, aga teiste peale ka loota ei tasuks, enne kui nendega räägitud pole," ei osanud Macon hetkel midagi kindlat öelda. Ta vajas natuke rohkem aega. "Hiljemalt viimasel päeval enne mänge otsin teid kõiki üles – ükskõik kui palju meid siis on – ja paneme paika algustaktika, kuidas elada üle esimene veresaun, sest nagu eelnevad mängud ajaloo vältel näidanud on, sureb esimeste minutite jooksul päris palju tribuute. Kõikidele peaks leidma eraldi ülesande, mida kindlasti järgida tuleks, sest uisapäisa ja midagi mõtlemata platvormilt minema tormamine võib paraku tähendada kiiret surma," rääkis Macon ära üldise jutu, mis tal mõtetes liikus. Individuaalsed ülesanded jaguneksid põhiliselt kahte gruppi: need, kes oskavad hästi mõnda relva kasutada, peaksid selle sarvest või lähiümbrusest kindlasti kätte saama ja pärast seda kohe minema tormama. Kui veab ja satub midagi veel käeulatusse, oleks see muidugi boonuseks. Need aga, kes terariistadega osavad pole, peaksid panustama kõige rohkem lihtsalt väledatele jalgadele, et kaose keskel end võimalikult märkamatult tapahimulistest tribuutidest mööda nihverdada ning joosta Küllusesarvest nii kaugele kui võimalik. Samuti on neil vaja kindlaks määrata märguanded, mille abil hiljem areenil üksteist üles leida, seega arutamist on veel palju. Märganud nuga, mille Myles lendu oli lasknud, põrandale maandumas, astus Macon paar sammu, et terariist üles korjata. Kõndinud sellega viienda ringkonna kuti juurde tagasi, näitas ta viimasele ette, kuidas peaks nuga käes hoidma ja millisest asendist seda viskama. Kui Macon sama noa käest heitis, lendas see märklaua poole ning jäi sinna ka pidama. "See käib niimoodi. Äkki proovid korra veel?" pakkus ta liidukaaslasele.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
Myles Winston

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Lootusetu värk   Sun Aug 10, 2014 8:43 pm

Kuulates Maconi sõnu, oli Myles vägagi rahul, et teda sellesse liitu värvati. Tundus, et kapten kirvel oli kõik juba päris hästi läbi mõeldud. Küll täpsemad detailid, kuidas kõik vastased maha nottida saab areenil paika panna. Kuningas oli ka veendunud, et see seitsmenda kutt suudab kindlasti teda varustada kraamiga, millest ta energiat välja võiks võluda. Ilmselt on kavandatud maastikule peidetud palju tehnikavidinaid, nagu kaamerad, mikrofonid, muidu ei saaks ju mänge jälgida. On vaja vaid mõni selline leida ja lahti võtta ja juba on Mylesil päris hea relv olemas. Ta ei hakanud neist praegu pealikule veel rääkima, küll jõuab. Äkki ta ise ei suudagi seda veresauna seal alguses üle elada, komistab ja saab noa selga ja ongi kõik. Oma salaplaane ta teistele küll andma ei hakka. Kui Mylesi pole, siis vaadaku ise, kuidas ellu jäävad. Kutt lihtsalt ei osanud teistega arvestada.
"Kõlab hästi," pomises ta tunnustavalt, vaadates nuga, mille vise talle üle jõu oli käinud. Nooruk oli üsna skeptiline suhtes, et ta selle heitmisega kunagi toime tuleks. Traadi üle võlli lennutamisest jäi see tegevus siin küll päris kaugele. Siiski jälgis ta, kuidas Macon ise terariistaga toimetas. Myles krimpsutas nägu, ärritudes, et see tema käes nagu lapsemäng välja nägi. Ta kahmas kiirelt uue noa ning heitis selle teele, pööramata vähimatki tähelepanu oma asendile. Vihahoog oli talle jõudu juurde lennanud ning vahest hea õnne tõttu polnud ka trajektooril miskit viga. Nuga lendas täpselt sama sihti mööda, mida just seitsmenda poisi oma oli liikunud ning tabas seda nii, et mõlemad relvad kolinaga põrandale kukkusid. Myles vaatas võidukalt kirvemehele otsa. Näed nüüd, pole see viienda ringkonna juhmard nii saamatu midagi!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Lootusetu värk   

Back to top Go down
 
Lootusetu värk
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: