Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 Malle korjas maasikaid

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 19, 2014 1:31 pm


"Mina? Pehmeks? Ole nüüd," ütles Leonis kohe kaitsvalt. "Natuke murelikuks võib-olla, aga ma olen ju vääriskivi, pehmus pole variant," lisas ta nüüd juba muiates. Praegu siin põdema hakata polnud ju mõtet. "Kõrbes tuleb riided seljast ära võtta," ütles ta järgmise teema peale muiates. "Parem kamo igatahes." Okei, päikesepõletused ja öine külm ja mis kõik veel, aga esialgu oleks alasti ringi joosta parem ju. Ja lõbusam. "Nii või teisiti tapame," nõustus ta neiuga. Fakt, et lõpuks sureb vähemalt üks neist nagunii, võis praegu kõrvale jätta. Leo mõtles isegi, et oleks ehk parem, kui karjeristid lõpuni vastu peaks. Raskem oleks lõpus küll, aga nii kaua oleks keegi vähemalt kõrval.

Kui Terra oma maalingu lõpetas, tõusis Leo püsti, et lähedalasuvast peeglist end üle vaadata. Tõsi, ta nägi päris hirmus välja. "Nagu päris," ütles ta rahulolevalt ning pöördus Terra poole tagasi. Ta naeratas laialt, kui Terra talle joonistamiseks loa andis. "Ei jonni," lubas ta kavala muigega. "Ja ma ju lubasin, et lollusi ei tee. Usalda mind, teen täiega hea maskeeringu sulle." Leo tõmbas pruuni, musta ja mõned rohelised endale lähemale ning asus tööle. Esimesena joonistas ta tüdruku lõuale pruuni laigu. "Sa näed habemega hea välja," kommenteeris ta muigega, aga jätkas tööd. Ülejäänud näos oli pruuni vähem, peamiselt kasutas noormees erinevaid rohelisi ja natuke musta. Veidi aega töötas Leo vaikselt, ainult tema muie venis aeglaselt aina laiemaks. Ilmselt oli Terral nüüd juba rohkelt kahtlusi. Lõpuks, kui ta oli oma tööga rahule jäänud, ütles ta naeru tagasi hoides: "Nonii. Nüüd ei tunne sind vähemalt metsas keegi ära." Nagu lubatud, oli Leo neiule maskeeringu joonistanud: Terra näol ilutses rumala idee kohta täitsa korralik kuusk.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 19, 2014 2:30 pm

"Vääriskivid peaks olema külmad ja värki, mitte murelikud," noris Terra siis lõbusalt. Ta püüdis nüüd oma nägu paigal hoida ja jälgis, mida Leonis talle näkku joonistab. Või noh, püüdis aru saada, aga ega ta ei saanud ilmselgelt. "See sulle meeldiks kui kõik alasti võtaks," sõnas Terra silmi pööritades. "Mitu tüdrukut sul esimeses ringkonnas ootamas on?" küsis Terra norivalt. Raudselt sajad tüdrukud arvavad, et nad on Leonise see üks ja ainus. Leonis täitsa oli selline naisemehe materjal.

Siis jäi kutt aga pätis kuss ja muudkui maalis seal. Habemega nalja peale neidis vaid turtsatas kergelt. Ta muutus aina kahtlustavamaks, mida laiemaks muutus kuti naeratus. Viimaks oli ta valmis ning neidis ajas end püsti ja võttis peegli, et end peeglist vaadata. "Tõsiselt?" küsis ta Leonise käest. "Sul on terve laua täis värve ja see on see, mille peale sa tuled?" küsis neidis kulme kergitades ning vaatas kutile tõsisel ilmel otsa. Ja see oli Leonise meelest koguni naljakas? No ei!
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 19, 2014 3:06 pm

"Küll sa Areenil näed, kui külm ma olen," lubas Leonis muigega. Kuigi eesootav teda veidi murelikuks tegi, teadis Leonis, et koha peal, selle adrenaliinilaksu tulemusena, ta ilmselt tagasi ei kohku. Nii palju oli õpetatu talle ju ometi mõjunud, et mingeid võõraid nõrku noori julmalt maha lüüa. See halb tunne, kui tuleb, tuleb hiljem.

Tüdrukutejutu peale hakkas Leo naerma. "Ei ole mul seal kedagi," kinnitas ta Terrale lõbusalt. "Ma ei tea, miks, aga keegi ei jookse tõenäoliselt surma mineva kuti peale tormi." Leonis küll süütu lambuke enam ei olnud - üheöösuhted olid okeid, isegi paarikuuseid suhteid oli tal mõni olnud - aga just viimase aasta jooksul oli potentsiaalsete kallimate arv praktiliselt nullini kahanenud. Pilke tema poole vahel ikka saadeti, aga ligi ajama ei tulnud enam keegi. Mis mõtet oli kurameerima hakata, kui mõne aja pärast pidi Leonis elu ja surma peale võitlema minema. Ausalt öeldes Leo seda väga ei igatsenud ka. Okei, mõnikord oli natuke üksildane olla ja kuigi ta seda valjusti elu sees ei tunnistaks, tahtis ta vahel lähedust, aga ka tema ei näinud kodus suhete loomisel mõtet. Kui ta ellu jääb, küll siis jõuab.

Terra kahtlustav nägu tegi Leole nalja - täpselt seda ta oligi saavutada üritanud. Tema töö lõpptulemusega ei olnud neiu aga teps mitte rahul. "Minimalism, Terra! Tervet paletti ei saa ju näkku panna. Sina kasutasid ainult kolme värvi, vaata, kui mitu rohelist sul näos on," selgitas Leo endiselt lõbusal toonil, ise sõrmega ettevaatlikult üle neiu põskede vedades, et talle oma juttu illustreerida. "Pealegi, ma ütlesin, et ma ei oska piisavalt hästi joonistada, et midagi tõsist ette võtta. See on veel isegi ilus," lisas ta siis uuesti Terra vastu maha istudes.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 19, 2014 3:52 pm

Terra põrnitses kutti ikka pahase pilguga. "Vähemalt ma suutsin sulle selle kombinatsiooniga teha vägagi arvestatava ja hirmuäratava sõjamaalingu. Need pudinad kardavad sind nüüd vähemalt," sõnas Terra kindlameelselt. Nagu keegi poleks Leonist enne kartnud. Kindlasti ei kartnud. Vaata milline nunnunägu mees välja nägi. Sellist ei saagi karta. Kui mees nüüd just väga täpselt märki viskama ei hakka nugadega. Küll need pudinad teda siis ka kardaks. "Ja kuhu ma selle kuusega lähen sinu arvates?" küsis tüdruk siis ning võttis peegli, et uuesti vaadata seda monstrumit oma näos. Peaks ilmselt minema nägu pesema. Ühtlasi peaks ta sidemed oma käte ümbert lahti harutama, sest neid polnud ta ka siiani ära võtnud ju.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 19, 2014 4:17 pm

"Sina tegid mulle sõjamaalingu, mina tegin sulle maskeeringu," vastas Leo muigega. "Ja aitäh, mulle väga meeldib mu sõjamaaling," lisas ta siis pead veidi viltu pöörates. Tavaliselt see kutsikapilk mõjus, kuigi Leo seda väga tihti ei kasutanud. Kuidagi võõras oli mingit alandlikku poisikest mängida. "Nad küll kardavad mind juba niigi, karjeriste üldse, aga ega see halba küll ei tee." Ta oli eelmisel päeval mõnede tribuutide pilke näinud küll - arglikumad noored rohkem piilusid neid kui vaatasid otse, nagu oleks nad mingid ebajumalad. "Kuigi ma sügavalt kahtlen, et su šedööver Areenini vastu peab," lisas ta siis peaaegu kahjutundega. Lahe oleks ju niimoodi kohale ilmuda.

"Kuusega lähed... Kuuskede vahele. Ma ütlen, metsas ei näe sind niimoodi keegi," vastas ta Terra küsimusele toolil tahapoole nõjatudes. "Või vannituppa, kumb iganes rohkem sobib," lisas ta hetke pärast. Ta oli oma joonistamisisu ära rahuldanud ja see kuusk polnud isegi täiesti lootusetu välja tulnud, aga Areenil ta sellega midagi peale hakata ei kavatsenud. Veidi aega Terrat silmitsenud, naeratas ta uuesti. "Võib-olla pigem viimane. Ma pean ütlema, et sa nägid ilma kuuseta oluliselt parem välja," ütles ta lõpuks.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 20, 2014 4:19 pm

"Väga uhke maskeering," pööritas tüdruk silmi. Ta silmitses kutti ning kortsutas kulme. Talle see kutsikasilmade trikk ei mõjunud. "Kardavad sind? Vaata, milline mõmminägu sa oled," turtsatas Terra naerma. Kuigi tegelikult jah, nad ilmselt kõik pelgasid kareriste. Ükskõik, kas nad olid mõmminäod või mitte. Terra hakkas oma sidemeid käteümbert lahti harutama, alustades paremast käest. "No ma võin sulle alatu uue teha," lubas tüdruk. "Oleks kindlasti toredaks üllatuseks kõigile," arvas neidis. Kui ta sai ühe sideme lahti ja selle kenasti rulli keeratud, hakkas ta teise käe sidet lahti harutama. Tema käsivartel, käelabadel ja randmetel olid nüüd sidemete krobeline muster. Tüdrukut iseenesest see ei häirinud. Ta tõstis oma tumepruunid silmad nooruki näole. "Ja kui areenil polegi kuuskesid?" küsis neidis. "Vannituba kõlab igal juhul asjalikumalt," arvass tüdruk. Ta langetas uuesti pilgu, et sidemed rulli keerata. Seejärel kuulis ta vaata et isegi komplimenti. "Seda ma arvan ise ka jah," sõnas Terra kergelt muiates. Vähemalt polnud ta enam nii pahane selle kuuse pärast. Ta ajas end püsti. "Ma lähen pesen su kunstiteose maha," sõnas tüdruk siis. "Ja otsin su pärast seda üles," lisas ta juurde. Nii et Leonis ärgu isegi mitte lootku, et ta tüdrukust veel lahti saab. Ta astus oma asjade juurde ja viskas sidemed kotti, kus tema jalanõud ja veepudel olid. Seejärel läks neidis vannituppa, et oma nägu ära pesta. Selle jama maha pesemine võttis kordades kauem aega, kui tüdruk algul arvanud oli.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 20, 2014 5:31 pm

Leonis hakkas "mõmminäo" peale uuesti naerma. "Seda pole mulle veel öeldud, kusjuures," ütles ta lõbusalt. "Keegi peale teiste karjeristide vist ei julge." Ta jälgis Terra käte ümbert lahti rulluvat sidet. "Ja kui Küllusesarve juures aega jääb, saad mulle muda ja verega sama asja teha, eksole," sõnas ta muiates. Verd pidi seal ju küllaga olema. Algus oli alati täielik veresaun, sageli just karjeristide pärast. Ka Leo lootis, et tema lähedusse satub mõni nõrguke, keda kohe teise ilma saata.

Leo muigas, kui Terra otsustas vannituppa minna. Ei tea, mis pilguga teda vaadataks, kui ta päev läbi sellise näoga ringi käiks. "Ma vist lasen enda omal natuke aega olla, hirmutan vaeseid pisitribuute veel rohkem," sõnas ta end samuti püsti ajades. Kui Terra lubas tema juurde tagasi tulla, venis poisi naeratus veel laiemaks. "Jään ootama," ütles ta, selg ees, tüdrukust eemale astudes. Kuhu, seda ta veel ei teadnud. Üksinda taimi uurima ta minna ei tahtnud ja nüüd ei tahtnud ta enam eriti paigal ka istuda. Vahepeal pidi ennast liigutama. Ta kaalus kolmharke, aga mõistis kiirelt, et Terra teeks talle seal pähe, ja seda lõbu ta neiule pakkuda ei tahtnud.

Seega valis ta lõpuks takistusraja - pagan teab, mis maastik neile seal anti ja kiire edasiliikumine võis kohati edu võti olla. Pealegi oli see tavaliselt karjeristide seas populaarne koht. Leo silmitses veidi aega platvorme, pannes enda rada paika, ning otsustas esimesele ringile üksi minna - ka ilma vastasteta, kes teda segaksid. Terral tundus veidi aega minevat; polnud ka ime, arvestades talle näkku pandud värvikogust. Leo muigas platovrmide vahel hüpates, kuid üritas siis uuesti toimuvale keskenduda.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 20, 2014 6:17 pm

Terra nühkis oma nägu ikka suure hoolega, kraanikaussi voolas rohelist värvi aina juurde ja juurde. Päris pika nühkimise peale sai tüdruk värvi siiski maha, aga nüüd oli tema nägu punane. No jah, mis seal ikka. Ta kuivatas kätepaberiga oma näo, veendus veel, et tema nahal ühtegi pruuni ega rohelist laiku poleks ja suundus siis tagasi treeningruumidesse. Leonist ta esialgu ei märganud kusagil. Tüdruk läks oma asjade juurde, jõi veidi vett, samas kui ringi vaatas, et kus mees on. Viimaks torkas tribuut talle silma. Hüppas mööda takistusrada edasi. Neidis muigas kergelt ning sammus raja juurde. Hetke mõelnud, astus ta paneeli juurde ja lisas ootamatult palju vastaseid noorukile sinna. Nüüd ilmusid Leonise teele viis-kuus hologrammi.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 20, 2014 6:32 pm

Leonis neiu naasemist ei märganud - takistusrada oli ka ilma vastasteta piisavalt palju tähelepanu nõudev ettevõtmine. Leo mõtles, et teeb selle veel korra ilma vastasteta läbi ja hakkab neid siis mõnehaaval lisama, kuid see plaan läks võssa niipea, kui järsku tema teed hologrammid takistasid. Esimesest põikles poiss mööda, teisele virutas jalaga, aga neid oli palju rohkem, kui talle sobis. Kiire pilgu tahapoole heitnud, sai ta aru, kes selles süüdi oli. Ka kolmanda hologrammi suutis poiss hädavaevu kõrvaldada, neljas surus talle aga niimoodi peale, et selle eest ära hüpates kadus tasakaal ja poiss kukkus platvormide vahele maha. Nii palju suutis ta kukkumist kontrollida, et päris piinlik ei olnud, ja tal õnnestus ikkagi neljakäpuli ja mitte kõhuli lõpetada. Siis ajas ta end püsti, toetas käsivarred platvormile ja lõua omakorda kätele ning silmitses paneeli juures seisvat neiut. "Mine metsa, Terra," ütles ta muiates. "Sa häbistad mind siin kõigi ees," lisas ta ikka veel valdavalt tühjas treeningkeskuses ringi vaadates.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 20, 2014 8:12 pm

Terra kergitas kulme kui Leonis muljetavaldavalt seal vähemalt kolme eest ära suutis põigelda, aga neljas nooruki ikka maha sai. Neidis naeris lõbustatult. Vat see oli väärt vaatepilt. "No anna andeks," muigas Neidis. "Minu meelest läks sul täitsa hästi," arvas ta, kergelt norides. Jaa, väga hästi. "Teeme koos selle asja läbi?" pakkus tüdruk seejärel. Las nad siis badassitsevad seal ja näitavad sellele tühjale saalile kui osavad nad on. "Tegelikult tahaks mingil hetkel need kaheteistkümnenda ja kuuenda ringkonna tüdrukud üle vaadata," mainis Terra. Ta tahtis teada, kui palju need suudavad. Kui nad tõesti asjalikud on, võtaks tema nad pigem karjeristide kampa kui laseks neil minema joosta ja mingi teine kamp kuskil moodustada.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 20, 2014 8:43 pm

Leonis naeratas neiu komplimendi peale rahulolevalt. Oleks võinud palju hullemini minna. Leo mõtles, mis nägu neiu teeks, kui ta oleks sealt platvormi pealt esimese hologrammi pärast maha prantsatanud, ja okei, läks küll päris hästi. "Teeme," nõustus Leo Terra pakkumisega ning kõndis raja kõrvalt alguspunkti tagasi. "Maksimumarvu hologrammidega?" pakkus ta väljakutseks. Kui juba, siis juba. Nad olid kaks badass karjeristi, kui metsa ikka sai minna. Pealegi, äkki pidid nad juba paari pärast pärisinimestega sama asja tegema. Võis ju harjutada.

"Võime ju uurima minna, kui nad siia tulevad mingi hetk. Ilmselt ikka tulevad," lausus ta Terra ettepaneku peale. Ta oli endiselt ebakindel, kas peaks teiste ringkondade noori seltskonda kaasama, aga parem vist ikka koos kui vastu. "Kuuenda tüdrukut noolis vist keegi teine hetk ka keegi, seitsmenda omad äkki? Nii et peame ruttu tegutsema ilmselt," lisas ta siis. Muidugi, kui seitsmenda omad ette olid jõudnud, ei takistanud keegi kuuenda neiul reeturiks hakkamast, ükskõik kummale kambale.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 26, 2014 1:50 pm

Terra naeratas lõbusalt, jälgides kuidas Leonis tagasi algusesse jalutas. Pakkumise peale tüdruk noogutas. "Kõlab hästi," arvas neidis ning valis paneelist neile vastaseid. "Hmm, ainult kakskümmend kaks vastast saab korraga panna kui kaks mängijat on," muigas Terra kergelt. See oli kuradi palju juba, aga nad ilmselt korraga ei tule kõik sinna nagunii. Ja nagu öeldakse, raske õppusel, lihtne lahinguväljal. Mängudel neile ju kõik teised tribuudid kohe vastu ei torma, moodustatakse ikka liite ja asju. Terra sättis end koos Leonisega nüüd raja algusesse.

Ta noogutas kergelt noormehe edasiste sõnade peale. "Ma ei imesta, kui teised neid noolivad. Nende ainsad lootused ju. Me peame lihtsalt kavalamad olema," arvas Terra lõbusalt. Ei peagi tüdrukuid enda kampa saama tingimata. Vaatavad ära, mida nad oskavad ja teevad selgeks nende vead. See oligi treeningkeskuse üks suurimaid pointe karjeristide jaoks. Teha kindlaks oma konkurentide tugevad ja nõrgad küljed. Kõlas start ja nad võisid rajale joosta. Kohe esimesel platvormil tormasid nende poole paar hologrammi odadega. Terra põikas neist eemale ja virutas ühele jalaga selga. Hologramm lagunes laiali ja Terra jooksis edasi.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Jul 27, 2014 12:09 pm

"Rohkem pole vast vaja," vastas Leonis vastaste arvu peale muiates. Kahekesi kahekümne kahe vastu oli tegelikult üsna keeruline ilmselt, aga Mängudel polnud asi ilmselt nii tõsine. Nad olid ju vähemalt viiekesi kuni üheksateistkümne vastu, ja vähemalt alguses kõik ikka neile korraga kallale tulla ei julgenud. Selle mõttega seisis ta raja alguses Terra kõrval ja nõksutas pead harjumuspäraselt ühele ja teisele poole, et võitlusvaimu sisse saada.

"No, ideaalis oleme me esialgu ohutum seltskond ka kui mõned teised," lisas ta Terra mõttekäigule. Nii kaua, kui nad laiali ei lagune, on nende juures ilmselt ohutum kui kusagil mujal. "Nii et neil oleks targem meile külje alla ujuda." Siis jooksis Leo Terra kõrval rajale, lammutas kiire küünarnukiobadusega ka Terra poolt puutumata jäänud hologrammi ning jätkas tema kõrval jooksmist. Kuna kaks hologrammi korraga polnud väga keeruline olnud, seisis nende teel nüüd ees kolm. Leo põikas ühe kolmhargi eest ära, virutas seda hoidnud hologrammile jalaga ning andis ka teisele hologrammile löögi, mis aga selle hävitamiseks piisavalt tugev polnud.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeTue Jul 29, 2014 4:53 pm

Terra naeratas kavalalt kui neile vastu jooksid vastased kolmharkidega. Terra virutas Leonise poolt obaduse saanud hologrammile jalaga kõhtu ja too kukkus takistusrajalt maha. Järgmise hologrammi kolmhargi eest viskas Terra hetkeks platvormile kõhuli, aga tõusis kiirelt külli ja virutas hologrammil jalad alt nii et ka too kukkus maha ja pudenes laiali. Noored said edasi joosta. Taas tormasid neile uued hologrammid ette. Kolm käsivõitlejat vastu ja eemal seisid kaks hologrammi, kes nende pihta nooli lasid. Ohtude eest põikamine muutus raskemaks, aga Terra ei löönud kordagi kartma. Ta põikas noolte eest ära ja lõi ühe hologrammidest järgmisele noolele ette. "See on lõbus!" arvas Terra hinge tõmmates. Vähemalt temal oli väga lõbus.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeTue Jul 29, 2014 9:41 pm

Leonis lootis natuke, et erilisi vibukunne sel aastal Mängudel ei ole - noolte eest ära põiklemine oli tema jaoks nõme ja muud polnud ju teha ka, kuni ta laskjale kallale sai tormata. Ta heitis kiire pilgu Terra poole, veendumaks, et too kahe hologrammiga hakkama sai, ning pöördus siis uuesti ettepoole. Ta põikas ühe noole eest ära ning viskus sealjuures kohe ühele käsivõitlejast hologrammile jalgadesse. Hologramm vajus maha ja pudenes tükkideks. Terra kommentaari peale naeris Leo veidi hingetult, kolmanda lähedal seisva hologrammiga võideldes. Ka see hävines tema käes peagi. Vibumehed tegutsesid endiselt ja Leo kiirendas veidi tempot, et rutem nendeni jõuda. Esialgu polnud noolte vältimine veel ülearu keeruline, aga lähemale jõudes läks keerulisemaks. Samas pidi ta ikka veel Terraga nõustuma. "On küll täitsa," sõnas ta mõne hetke pärast, oodates, millal järgmised hologrammid neile kallale kargavad.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeTue Jul 29, 2014 9:59 pm

Õige pea kargaski neli hologrammi mõõkade ja kilpidega välja, et neid rünnata. Terra kasutas uuesti seda taktikat, et lükkas ühe teisele kaela, aga see ei tapnud neid ja ühtlasi sai ta ühe noolega vihastada ning kohe tegi aparaat häält, mis andis mõista, et Terra on vigastatud. Nende kohal olevast ekraanist oli ka näha, et neidise parem õlg teoreetiliselt veritseks praegu. Terra vandus vaikselt selle peale ja põikles järgmise noole eest ära ning lõi jalaga ühe mõõgameistri platvormilt alla. Teine ründas tüdrukut, aga Terra ummardus löögi eest ära, lõi siis mõõgamehel jalad alt ja põikas järgmise noole eest ära. Siis lõi ta mõõgamehe platvormilt alla. Asi kippus raskemaks minema.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeTue Jul 29, 2014 10:12 pm

Selle peale, kui Terra "vigastada" sai, tõsines Leo veidi. Vähemalt oli Terra kahest hologrammist lahti saanud. Leo nihkus veidi neiu poole, et teda aidata, kui vaja peaks olema, ning hammustas huulde, kui samm veidi sassi läks ning ta peaaegu tasakaalu kaotas. Siiski suutis ta püsti jääda ja veel ühe mõõgamehe teelt kõrvaldada. Neljas oli tal aga peaaegu kohe seljas ja ka nooled tulid nende suunas nüüd ootamatumalt kui varem. Hetke mõelnud, lükkas ta viimase mõõgaga hologrammi tasakaalust välja Terra suunas, samal ajal neiu nime hüüdes, et see talle ootamatuna ei tuleks ning et neiu talle lõpu peale saaks teha. Nüüd oli neil mõistlikum koos töötada kui kõrvuti võidelda. Leo veendus selles veel enam, kui kolm uut kirvestega hologrammi neile lähenema hakkasid.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeWed Jul 30, 2014 6:00 pm

Terra pööras end Leonise poole, kui oma nime kuulis ja lõi enda poole vaaruva hologrammi platvormilt alla. Ta hingas sügavalt sisse a jälgis kolme kirvemeest. "Kelle idee olid 22 hologrammi?" muigas neidis kergelt. See oli ebareaalselt raske juba. Tundus, et mängud on selle kõrval ikka väga lebo. Neidis haaras Leonise käsivarrest, et mitte tasakaalu kaotada ning lõi jalaga ühele kirvemehele näkku. Teise mehe hoobi eest põikas ta kõrvale ja lükkas siis Leonise kahe noole eest eemale, visates ise kiirelt kõhuli, et samuti nooltest pääseda. Sama kiirelt kargas neidis ka püsti.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeThu Jul 31, 2014 4:06 pm

Leonis muigas, kui Terra kiirelt reageeris ja tema kavatsetu korda läks. Tüdruku küsimuse peale turtsatas poiss ikka veel lõbusalt. “Minu igatahes mitte,” vastas ta hingeldades, valmistus kirvemeeste rünnakuks ning üritas endiselt lendavate noolte eest kõrvale põigelda. “Mängudel on kergem,” lisas ta siis. Kui Terra temast kinni võttis, reageeris Leo kiirelt ning toetas neiut veidi. See, et neiu ta noolte eest ära lükkas, oli aga ikka veidi ootamatu. Ta pani käed selja taha maha, et mitte selili kukkuda, ning jõudis uuesti püsti peaaegu samaks ajaks, kui Terra. Teisel kirvemehel jalad alt niitnud ja talle küünarnukiga selga virutanud, saatis ta Terrale peaaegu tänuliku pilgu. Rohkemaks polnud aega - üks kirvemees oli veel lähedal ja nooled vihisesid endiselt.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeFri Aug 01, 2014 5:41 pm

"Need nooled on jube tüütud," muigas Terra kergelt ning põikas uue kirvehoobi eest ära. "Tee mulle katet," muigas Tüdruk lõbusalt ning põikas uue hoobi ja järgmise noole eest ära ning hüppas uuele platvormile. Tema ette tekkis uus hologramm, mille tüdruk kiirelt platvormilt alla lükkas. Neidis hüppas järgmisele platvormile ja põkas eemale uue hologrammi rünnakust. Selle tüübi jättis ta sinna ning hüppas platvormile, kus üks vibumeestest oli. Ta tõmbas hologrammi kiirelt enda ette, nii palju kui sa hologrammi tõmmata saad üldse, ning kaitses end teise vibumehe noolte eest, murdes samas selle vibuehe kaela. Neidis lasi hologrammil laiali pudeneda ja sööstis nüüd teise vibumehe poole. Ta sai ka tema kõrvaldatud ja kõik oleks ilus olnud, aga kangelase mängimine ja üksi tegutsemine ei olnud alati parim valik ja neidis sai ühe kirvemehe viskekirvega pihta ning ekraan teatas, et Terra on surnud. "See pole üldse aus!" mossitas Terra ning vajus platvormile istuma. Hologrammid teda enam ei rünnanud ja kui tema oleks neid edasi rünnanud, poleks nad tema löökida peale enam reageerinud.

OT: Palju me maha nottinud oleme juba? xD
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 03, 2014 7:15 pm

OT: Seitseteist oli pärast sinu posti vist? Esimese lugemise peale tundus nii, so I'm going with that. Very Happy

"Üle mõistuse tüütud," nõustus Leonis muiates ning jäi Terrast veidi tahapoole, kui too edasi sööstis. Katte tegemine oleks lihtne olnud, kui ainult üks kirvemees ja vibumehed neil vastas oleks olnud, aga samal ajal, kui Terra ette uus hologramm tekkis, tulid kaks tükki Leo poole ning seega pidi ta end kolme vahel jagama. Ta lõi ühe platvormidelt alla ning virutas teisele jalaga rindu. Mõlemad vajusid laiali. Silmanurgast nägi ta, kuidas Terra ühe vibumehe maha võttis, aga siis tõstis tema lähedal seisev kirvemees viskekirve. Leo hüppas tema poole ja murdis ta kaela, aga kirves oli juba lennus ja hetk hiljem teatas ekraan, et Terra suri. "Kurat," vandus Leo vaikselt. Kui ta sekundi jagu kiirem oleks olnud...

Aga tal polnud aega kahetseda, sest tema poole tulid kaks viimast hologrammi, matšeeted käes, ning Leo kergitas veidi tusaselt kulmu. Nagu kiusu pärast oli viimaste hologrammide käes tema lemmikrelv. Veel suurem mõnitus oli see, et ühel neist õnnestus Leo jalga tabada. Ilmselt oleks see Areenil üsna tõsine haav. Samas teadis ta kogemusest, kuidas matšeetemeestega võidelda ja teadmine katsumuse peatsest lõpust annaks talle ilmselt Areenil vajaliku adrenaliinilaksu. Mõne hetke pärast vajusid ka viimased hologrammid tükkideks. Ekraan teatas takistusraja lõppemisest ning Leo vajus hingeldades Terra kõrvale selili. "Mängudel on kergem," ütles ta justkui neiu lohutuseks ning pööras näo tema poole. "Päästsid mu naha tõenäoliselt," sõnas ta neiule. "Mul poleks vibumeeste jaoks piisavalt kannatust."
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 03, 2014 7:41 pm

Terra naeris kergelt ning tõstis käe, et Leonise juukseid sasida. "Aga ma riskisin üsna asjatult," sõnas neidis. "Mängudel ma niimoodi vast teha ei tohiks, aga sul on õigus, mängudel on lihtsam," sõnas tüdruk. Tegelikult kui arvesse võtta, kui raske neil seal praegu oli, siis nad said ikka väga hästi hakkama. Terra oleks eelistanud siiski mitte surra, eks ole. "Niisiis, mis nüüd? Kaitsemaalingutes me ilmselgelt sakime, takistusrajal me rokime," arvas neidis lõbusalt. "Kas me läheme otsime endale mõne uue tegevuse või teeme seda veel korra?" uuris neidis huviga ning silmitses Leonist. Tegelikult tahaks praegu teha midagi, mis ei nõuaks nii palju liigutamist, sest see takistusrajal rabelemine oli ikka paras pähkel.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 03, 2014 8:02 pm

Leonis naeratas neiule, kui too tema juukseid sasis. "No, vähemalt said teada, et ei tohiks," sõnas ta siis. "Ja Mängudel küll kõik meile järjest kaela ei hüppa, mingi osa ei julge meile lähedalegi tulla," lisas ta siis muiates. Seal ei saanud kuidagi nii intensiivseks minna. "Nii et me oleme badass ja saame hakkama," ütles ta lõpuks lõbusalt.

Ta mõtles hetke, mida edasi teha. "Natuke tahaks hinge tõmmata küll, teeme midagi rahulikku parem," ütles ta siis, esialgu end liigutamata. "Mis meie valikud on? Tuletegemine ja taimed?" küsis ta siis veidi kulmu kortsutades. Peast ta kõiki kohti ei mäletanud, ehk oli siin veel midagi, mis taimedest natuke huvitavam.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 03, 2014 10:09 pm

Terra vaatas mütlikult ringi. "Lähme siis tuld tegema?" pakkus ta kergelt naerdes. Saavad mõnda vaesema ringkonna tribuuti ehk isegi grillida või midagi. Neidis ajas end püsti ja sirutas Leonisele käe, et teda püsti aidata. Kui kutt püsti oli, hüppas Terra platvormilt maha ning suundus koos noorukiga tuletegemise juurde. "Mis sa arvad, milline areen on?" uuris neidis. Nad ei teadnud küll midagi, aga nad võisid alati arutada, et milline see areen küll on.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 03, 2014 10:20 pm

"No, lähme teeme tulevärki," nõustus Leonis. Ta kergitas kulmu, kui Terra ta püsti tõmbas - Leo polnud küll ülearu raske ja Terra oli ilmselgelt tugev, aga natuke üllatav oli ikka. Ta ei hakanud seda aga kommenteerima, vaid hüppas samuti neiu järel platvormilt alla ning jalutas tema kõrval õige koha suunas. Neiu küsimuse peale mõtles ta veidi aega. Lõpuks ütles ta: "Metsikum, raudselt. Eelmine aasta olid külmad kiviseinad, ma arvan, et nüüd tuleb ehk midagi sooja ja hästi rohelist." See tundus vähemalt talle loogilisem kui teist aastat järjest millegi sarnase tegemine. "Mis sina arvad?" küsis ta siis Terra arvamust.
Back to top Go down
Sponsored content





Malle korjas maasikaid  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Malle korjas maasikaid    Malle korjas maasikaid  - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Malle korjas maasikaid
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: