Welcome to the Hunger Games!

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 

Ma pole enam üksi

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Laurel Erwin
VI ringkond // 17-aastane

Ringkond : VI
Eelistatud relv/oskus : Kaks mõõka

PostSubject: Ma pole enam üksi   Sat Jul 19, 2014 10:52 pm

Teise päeva hommik. Laurel ärkas juba viie aegu üles, avades lihtsalt silmad ja tõustes istukile. Miski otseselt ei äratanud teda ega ei seganud und. Ilmselt oli tegu siis tüdruku sisemise kellaga, mis pani varakult endale äratuse, et neidis õigeks ajaks treeningkeskusesse saata. Söönud paar saia ja natukene värskeid puuvilju, vahetas Laura enda riided ja teel alla punus enda juuksed kalasabasse, jättes tükati kõrvalt paar üksikut juuksesalku välja. Treeningkeskusesse jõudis Laurel paar minutit pool kaheksa läbi. Õnneks olid uksed juba lahti ja kedagi ei paistnud ka kohal veel olevat, vähemalt mitte karjeriste, teistest oli tüdrukul suhteliselt suva. Esimesed veetsid eile peaaegu kogu aja, mis neil treeninguks mõeldud oli, mõõnade juures, mis teadagi on neidise eelistuseks.
Suule õrn naeratus ilmunud, kõndis neidis relvade poole, samm erk ja nõtke. Jäänud mõõkade ette seisma, silmitses Laurel neid hetkeks, valides välja kaks komplektis olevat terariista, mille tera oli võrreldes tavalise mõõgaga kitsam, õhem ja kergelt kaardus. Kuna nendega niisama vehkimine tundus mõtetu, läks Laurel hologramm treeningprogrammi juurde, valides endale soojenduseks jõukohase raskusastme. Iga hetk pidi teda ründama hakkama paar kollakat hologramm vaenlast. Pruunid silmad tähelepanelikult ümbrust jälgimas, hoidis näitsik käsi mõõkadega pigem enda selja taga, pigistades kindlalt enda haardes nende käepidemeid. Märganud silmanurgast liikumist endast paremal, laskus Laurel ühele põlvele, blokeerides vastase rünnaku ja kiirelt hävitades ta ühe ainsa löögiga rindu. Sekundite möödudes muutus neidise liikumine sujuvamaks, täpsemaks, kiiremaks ja tema liigutused puhtamaks. Pärast kahte minutit soojendust otsustas Laurel enda elu raskemaks teha, pannes peale kõige raskema taseme, mida võimalik oli kasutada. Vähemalt nõudis see neidiselt rohkem pingutust liikumise, blokeerimise, ründamise ja planeerimise näol. Juhul kui poleks numbrit kuus tema rinnal, võiks täitsa vabalt väita, et tegu on järjekordse karjeristiga.

To Macon
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane

Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sat Jul 19, 2014 11:52 pm

Ka Macon ärkas täna hommikul tavapärasest veelgi varem, sest uni läks ära. Avanud silmad, liikus Maconi pilk kohe endast vasakule, aga seal haigutas tühjus: Silver oli keset ööd oma tuppa ümber kolinud nagu ka eelmisel korral, nii et suure tõenäosusega ta magab veel praegu. Noormees aga ei näinud mõtet lihtsalt voodis lebamises ja lakke vahtimises, kuni ka teised ühel hetkel ärkama hakkavad, seega ronis ta voodist välja ja lahkus kohe pärast riietumist magamistoast. Kuna korteris, kus kõik peale tema veel unemaal viibivad, midagi kasulikku teha pole, otsustas Macon seada sammud treeningkeskusesse. Parema meelega oleks kutt Silveri endaga kaasa kutsunud, aga oletas, et neidis magab praegu sügavalt, seega ei hakanud ta oma ringkonnakaaslase tuppa teda äratama minema. Uni kulub tüdrukule ära, kuni tal veel magamiseks võimalus on.

Mõne minutiga jõudis Macon treeningkeskusesse. Nagu ta juba varem oletas, ei kihanud koht veel elust. Paar üksikut tribuuti harjutas siin-seal, aga karjeriste küll näha polnud. Ega Macon neid igatsenudki. Praegu oli just hea võimalus kirves välja otsida ning hologrammidega harjutama minna, sest polnud eriti kedagi, kes teda jälgima tulla saaks. Suurema pundi juuresolekul oli noormees oma kirveskillide demonstreerimisega tunduvalt tagasihoidlikum, sest mida vähem vastased teavad, seda parem. Las mõtlevad pealegi temast kui järjekordsest äpust, mida on ju kõik tribuudid, kes vaesematest ringkondadest pärit. Paraku ei jõudnudki Macon oma kavatsuse realiseerimisega mõttest kaugemale, sest enne nägi ta kuuenda ringkonna tüdrukut mõõgavõitlust harjutamas. Jäänud mõne meetri kaugusele seisma, ristas Macon käed rinnal ning jäi tüdrukut pikemalt jälgima, uurides süvenenult iga tema sujuvat ja samal ajal surmavat liigutust. Ei, tema vastu Macon kohe kindlasti areenil võidelda ei taha. Nähtu põhjal võiski nüüd järeldada, et lood Laureli oskustest polnud mingi väljamõeldis. Mis ajast kuues ringkond karjeriste toodab?!
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Jul 20, 2014 4:52 am

Iga hologramm, kes Laureli mõõga ulatusse jõudis, kandis neidise silmis ühe tänavustel mängudel osaleva tribuudi nägu, püüdes nõnda olukorra tõsiduse astet natukene tõsta. Ta ei tohtinud võtta võimalikku võitlushetke või vastaseks olevat tribuuti lõdvalt ega neid alahinnata. Juhul kui Laura soovib mänge võita, siis peab ta kohtlema neid kõiki võrdselt, nähes igat vastast võrdsena kõige tugevama tribuudiga.
Viimase hologrammi hävitanud, lubas Laurel endale sügavama hingetõmbe, tõustes ühelt põlvelt, asendist, millega neidis alustas ja lõpetas, püsti ja korra keerutanud mõõku enda käes, pannes need tagasi nahast tuppe, mille seest tüdruk nad leidis. Laureli hingamine oli natukene kiirenenud ja rindkere tõusis kiiremini aga korrapäraselt, kuid tüdruk ei hingeldanud. Tupe mõõkadega ühte kätte võtnud, väljus Laurel treeningprogrammist. Tema pilk peatus möödaminnes seitsmenda ringkonna poisil, kes teda mõni meeter eemal silmitses, kuid Laurel ei jäänud seisma, et juttu ajada, vaid kõndis tagasi mõõkade juurde, et need kaks mõõka tagasi enda kohale panna.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Jul 20, 2014 9:28 pm

Kui kuuenda ringkonna tüdruk oma etteaste lõpetas, oletas Macon, et Laurel nüüd tema juurde tuleb, et kas või natuke juttu rääkida, aga seda tüdruk ei teinud. Nii ei jäänud Maconil midagi muud üle kui ise Laureli juurde kõndida, kes parajasti mõõku oma õigele kohale tagasi sättis. Maconile oli jäänud mulje, et tüdruk pikalt lobiseda ei armasta, seega otsustas ta oma mõtte edasi anda võimalikult vähe sõnu kasutades. "Hommikust. Ma ei saa jätta mainimata, et sinu osavus mõõkadega hämmastas mind," alustas Macon juttu, kui nägi, et on neidise tähelepanu vähemalt hetkeks endale juhtinud. Võib-olla on Laurel sarnaseid kommentaare juba tüdimuseni saanud, aga Macon ei pidanud seda mõjuvaks põhjuseks, miks kiidusõnadega kitsi olla. "Aga oled sa nüüd otsustanud... liidu suhtes?" küsis Macon seejärel, sest ta ei näinud põhjust, miks peaks kauem mökutama selle küsimusega. Eile oli Macon tüdrukuga mõne sõna vahetanud, kui nad oma kambaga korraks Laureli seltskonnaga ühinesid, aga siis ei õnnestunud Maconil kindlat vastust saada. Äkki on tal täna rohkem õnne? Kaua ju venitada ei saagi, sest mängud on kohe algamas.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Jul 20, 2014 9:41 pm

Kui Macon neidist tervitas, pöördusid Laureli pruunid silmad noormehele. "Hommik," tervitas tüdruk poissi vastu, viies enda pilgu tagasi relvadele. Neidise pilk liikus ennist kasutatud mõõkadelt pisematele viskenugadele, mis on olnud päris populaarsed karjeristide hulgas. Mõnes olukorras võisid need päris efektiivsed olla, kuid Laura ei panustanud neisse nõnda palju. "Tänan," sõnas Laurel lühidalt, kui Macon tema ennist tegevust kiitis. Kiidusõnu on näitsik siin nende kahe päeva jooksul tõesti palju saanud. Kui noormees läks koheselt üle liidule, võttis Laurel mõõkade kõrvalt ühe lühema oda, keerutades seda hetkeks sõrmede vahel. Mõnusalt kerge ja samas pole tegu mingi monstrumiga, mida oleks keeruline kaasas kanda või lähivõitluses kasutada. "Iseenesest võiksin ju teie suitsiidse liiduga ühineda, aga ma ei luba midagi kindlat. Pealegi teeksin ma seda vaid nii kauaks, kuni olukord on piisavalt soodne, et ma üksi hakkama saaksin," sõnas näitsik, viimata pilku Maconile. Noormehe kõrval oli Laurel päris kleenukene ja paistis isegi nõrk. Ilmselt peaksid kõik teda nõrgaks ja saamatuks, kui nad poleks teda treenimas näinud. Äkki olekski pidanud enda oskused hoidma enda teada kuni hindamiseni ja mängudeni.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Jul 20, 2014 10:42 pm

Macon oli juba eelmisel päeval aru saanud, et Laurelit on raske ära rääkida. Tundus, et tüdrukule meeldiks pigem üksinda tegutseda kui kambakesi koos. Äkki ta ei usaldanud kedagi piisavalt? Kui ei usalda, on ta tark, sest areenil ei saagi tegelikult loota kellelegi teisele peale iseenda.  Laureli sõnu kuuldes Macon noogutas. See vastus oli parem kui eile. Vähemalt sammukese võrra on ta edasi liikunud. "Suitsiidne liit?" kordas noormees Laureli sõnu. Ta ei tahtnud tunnistada, kui õigus neidisel selle väljendiga oli. "Ma kuulsin, et karjeristid olevat ka sinust huvitatud," lisas ta, varjates hoolega vastumeelsust, mida see fakt temas tekitas. Võib-olla oleks väljaõpetatud mõrtsukkambaga ühinemine vähem suitsiidne? Macon lootis, et Laurel pole nii rumal – ta ei jätnud noormehele endast rumalat muljet. Karjeriste saab areenil üldse kõige vähem usaldada. Nagu näitas eelmine aasta, löövad nad isegi üksteisele noa vähimagi kõhkluseta selga, rääkimata veel teistest. Ja see intsident esimese ringkonna juhtimisel oli toimunud veel üsna alguses. "Kui veel karjeristidest rääkida, siis nende nõrgimaks küljeks tundub olevat omavaheline läbisaamine," lausus Macon lisaks, kui tal tuli meelde üks varajasem stseen treeningkeskuses. Tüdruk esimesest ja tüdruk neljandast ei paistnud teineteist kohe üldse sallivat, seega Macon juba salamisi lootis, et nood löövad teineteist areenil kähku maha.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Thu Jul 24, 2014 9:27 pm

Võõraste usaldamine polnud tõesti Laureli kõige tugevam külg. Loodetavasti areenil tuleb see neidisele ainult kasuks. Pealegi polnud mõtet kedagi liialt usaldada ega tema peale lootma jääda, sest teise osapoole ellujäämine sõltub paljugi kaastribuutide tujust ja täpsusest. Ainult üks inimene võidab mängud. "Karjeristide liidust ma saan veel aru, aga sa lihtsalt kogud enda kõrvale neid, kes ei taha üksi olla ja kelle karjeristid välja pookisid," kehitas Laurel õrnalt õlgu. Asetanud oda tagasi enda kohale, keeras neidis ennast täielikult noormehe poole, ristates käed rinnal. Maconi märkuse peale turtsatas näitsik valjult. "Karjeristid võtavad enda kampa ainult neid, kes kujutavad endast neile üksikuna ohtu. Loomulikult on esimesed ööd kambaga kergemad, aga kui tribuute on juba vähem, siis peavad ka nende liidu omad vaikselt üksteise järel kaduma," sõnas näitsik kergel muigel. Karjeristidega ei liituks Laurel kunagi. "Ega seda juhtub jah, kui panna ühte pisikesse karpi kuus üüratu suure egoga inimest," turtsatas neidis, hakates kergelt naerma.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Thu Jul 24, 2014 10:18 pm

"Mida ma siis tegema peaksin? Üksi karjeristidega vastamisi minema? Ma pakun, et mõne kaaslasega koos kujutaksin neile endast suuremat ohtu," proovis Macon oma seisukohta Laurelile selgitada, teadmata isegi, miks ta seda tegema vaevus. Tundus, et tüdruk ei usu tema edu võimalikkusesse, ja Macon ei saanud seda Laurelile pahaks panna. Võib-olla Laurel ei sobikski nende hulka, sest tema eesmärk erinevalt Maconist on elama jääda, samas Macon tahtis vaid enda elupäevi pikendada ja pisut hävitustööd korraldada. "Seda tean ma isegi, et ükski liit pole igavene. Ka karjeristide oma mitte," noogutas kutt kuuenda ringkonna tüdruku sõnade peale. Tema jaoks polnud see info uus. "Just. Meie võimalus on nendevaheliste ebakõlade enda kasuks pööramises. Keegi meist pole veel areeni näinud, seega ei oska ma hetkel öelda, mismoodi peaks see plaan välja nägema, aga olen kindel, et suudaksime midagi välja mõelda – mitmekesi kindlasti. Aga kui sulle ei sobi minu pakkumine, võid ju üksi ka olla. Sel juhul loodan, et jõuad kaugele," rääkis Macon, hoides pilku neidisel enda vastas.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Jul 27, 2014 4:45 pm

Laurel muigas kergelt Maconi vastuse peale. Ta raputas õrnalt pead. "Ega ma ei väitnudki, et sa peaksid üksi hakkama saama. Lihtsalt karjeristide puhul saan ma nende liidust aru, aga sinu puhul tundub, et sa pakud kõigile, kes on piisavalt meeleheitel, võimalust midagi muuta, enne kui nad surevad," lausus neidis kergelt õlgu kehitades, pruunid silmad seitsmenda ringkonna poissi silmitsemas. Kuigi näitsik tundis, et ta saab üksinda kõige paremini hakkama, oleks ta ilmselt paar esimest päeva kellegagi diili teinud. Ta pidi esmalt siiski areenil ennast mugavalt tundma, enne kui asub vastaseid kõrvaldama. Ilmselt esimestel minutitel panustas ta ka rohkem relva ja seljakoti saamiseks, kui mõne nõrgem tribuudi kõrvaldamiseks.
"Kas sa kõlad alati nii pessimistlikult?" turtsatas Laurel pead vangutades. Enda pilgu tagasi relvadele viinud, võttis näitsik ühe oad, kaalutades seda sõrmede vahel ja keerutades ühes suunas ja teises, visates selle seejärel Maconile. Endale võttis Laurel teise oda. Kui poiss püüab teda juba enda liitu meelitada, siis parem näidaku, et tüdrukule on see ka kasulik.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Jul 27, 2014 6:35 pm

"Aga mis selles halba on, kui ma kavatsen endast mingigi märgi maha jätta, mitte kohe mängude esimestel sekunditel surra? Ma ei taha, et mu vanemad mänge televiisorist vaadates näeksid, kuidas ma kohe alguses ilma võitluseta alla annan," seletas Macon edasi, sest ta polnud ikka veel kindel, et Laurel teda mõistab. Macon võiks veel pikalt sel teemal rääkida, kui vaja on. "Võib-olla ma olengi kogu enda elu pessimismi all kannatanud," vastas noormees lõbusal toonil. Laurel pole sugugi esimene inimene, kes sellise tähelepaneku teinud. Näinud oda enda poole lendamas, püüdis Macon selle kindlalt enda paremasse kätte, näidates selle liigutusega, et polegi mingi papist poiss, kuigi ta oleks kahtlemata end kirvega paremini tundnud. Samas pidi ta mõtlema ka variandile, et äkki polegi areenil üldse kirvest või napsab keegi enne teda selle endale. Miks mitte siis oda proovida? "Kuule, miks sa vabatahtlikuna välja astusid?" tuli Maconi pähe järsku küsimus, millele ta juba ammu oli mõelnud. Silver kinnitas tüübile mitu korda, et ei mingeid hulle ega jäneseid. Aga mis siis, kui Laurel ongi peast segane, sest missugune normaalne inimene kuuendast ringkonnast vabatahtlikult tapalavale kipuks?
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Jul 27, 2014 7:15 pm

"Seal on ikka vahet ka. Mitte keegi ei soovi esimestel minutitel surra, aga keegi peab seda tegema," sõnas Laurel vaikselt. Korraks oda otsa pidi vastu maad pannud, lastes sel vastu enda rindkere toetada, kohendas näitsik enda patsi, et see lahti ei tuleks. Terariista uuesti kätte võtnud, jäi Laurel Maconile otsa vaatama. Vaiksete sammudega kõndis ta poodiumite poole. "Nägid toda tüdrukut, kes loosi teel valiti?" esitas näitsik talle küsimuse, suunates oda teravama otsa noormehe poole. Lisaks teiste poole viskamise sai seda kasutada ka enesekaitsmiseks. Laurel oskas seda ära kasutada, aga mitte Macon ja viimane aeg oli poisil õppida. "Ta kaotas mõlemad enda vanemad, kui ta oli väike laps. Tema isa valiti tribuudiks aasta pärast tüdruku sündi ja ema tappis ennast aasta pärast kõige noorema lapse sündi. Alates tollest päevast jäid ta kahe vennaga üksinda. Ta on niigi palju üle elanud ja loovutanud, pealegi saaks ta paari esimese minutiga surma. Erinevalt minust on ta süütu ja naiivne, ta ei suudaks ennast kunagi korralikult kaitsta. Ning teiseks põhjuseks tooks välja enda ema, kuigi see esimene on suurema osakaaluga," sõnas Laurel, rünnates Maconit. Näitsiku liikumine oli sujuv ja vaikne, justkui hõljuks ta õhus.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Jul 27, 2014 9:31 pm

"Jah, muidugi peab, aga see keegi ei ole mina," väitis Macon kindlal häälel, sest ta ei uskunud, et kohe mängu esimestel minutitel sarve lähedal toimuvas tapluses langeks. Esimese päeva kavatses Macon kindlasti üle elada, kuna pärast seda peaks minema natuke lihtsamaks. Kui Laurel hakkas rääkima põhjustest, miks ta vabatahtlikuna mängudele tuli, selgus, et tegu pole mitte tüüpilise hulluga, kes lihtsalt surma otsib, vaid hoopis eneseohverdajaga. "Olgu, see on mõistetav, et sa oma sõbranna eest välja astusid, aga sinu ema? Mis värk temaga on?" uuris Macon järgmisena, kuid liikus sammukese võrra tagasi, sest Laurel otsustas teda rünnata – seda siiski harjutamise eesmärgil, mitte noormehega kohe siin ja praegu üks-null tegemiseks. Võtnud odast mõlema käega kinni, pööras Macon selle ristipidi, et blokeerida näitsiku rünnak. Vähemalt praegu tundus, et ta päris lolliks ennast ei teinud, kuigi suur kiusatus oli hoopis kirvest otsima minna ja vaadata, mis näo Laurel selle peale teeks.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Tue Jul 29, 2014 7:03 pm

"Ning ega te minust ka nii vara lahti ei saa," turtsatas Laurel kergelt. Ta ei kavatse ilma suure võitluseta alla anda ega lasta mõnel kaheksanda ringkonna omal ennast tappa. Neidis polnud küll mõnest uhkest ringkonnast ega õppinud viimase peal akadeemias, kuid treening on tal sama olnud. Ka teda kasvatati tapjaks. "Ta pole mu sõbranna. Aga lasta tal areenil surra, oleks olnud liig," raputas neidis kergelt pead. Teinud sammu kõrvale, tõmbas näitsik oda hetkeks eemale, tegi järsu keerutuse ja ründas uuesti Maconit. "Ta võitis omal ajal mängud, aga kõik tema peas polnud enam õige. Tema silmis pidi kasvama tema laps samamoodi kui karjerist," turtsatas Laurel enda sõnade peale. Kõik need aastad, mil teda sedasi kasvatati, tundus see natukene loomulik, aga nüüd kui ta need sõnad valjult välja ütles, ajasid need ta lihtsalt naerma.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Tue Jul 29, 2014 10:01 pm

"Sellest sain ma juba kohe aru, kui lõikuspäevast kordust nägin," tunnistas Macon, aga jättis mainimata fakti, et ei uskunud Laureli võidu tõenäosusesse sellegipoolest. Kindlasti võib tüdruk kaugele jõuda, kuid vaevalt ta mängud võidab. Ka karjeristide edu oli sel aastal Maconi arvates ebatõenäoline. Pigem hämmastab kõiki mõni selline tribuut, keda kohe alguses nõrgaks ja saamatuks on peetud, seega miks mitte näiteks üheksas, kümnes või üheteistkümnes ringkond? Kuues ja seitsmes võib tänu oma vabatahtlikkusele just teiste jaoks ihaldatud sihtmärgiks muutuda. Macon kehitas Laureli sõnu kuuldes õlgu. Jutu järgi tundus nagu sõbranna, sest kuidas Laurel muidu teisest nii palju teaks. Järgnenud rünnak tuli Maconile küll ootamatult, aga viimasel hetkel suutis ta Laureli teelt kõrvale hüpata ja enda oda teravama otsa tüdruku poole suunata. Tahtis veel harjutamist, aga kõige lootusetum ta vist polnud – kui just Laurel meelega tema peal lihtsamaid rünnakuvõtteid ei kasutanu. "Siis on minul vist emaga isegi vedanud," ei osanud Macon paremini tüdruku juttu kommenteerida. Leidub ikka segaseid võitjate hulgas.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Jul 30, 2014 8:50 pm

Kuigi võitmine tundus päris hea idee, ei panustanudki näitsik eriti palju iseenda peale. Aga esimeste seas ei kavatsenud näitsik areenilt jalad ees lahkuda. Juhul kui tal õnnestu endaga kamp karjeriste ja lihtsalt ülbeid tribuute, kes pidasid end teistest kõvasti paremaks, kaasa võtta.
Norah kohta teadis Laurel ainult enda ema kaudu, kuna see kõik toimus aasta-kaks enne Laureli sündi ja olles värske võitja, aitas naine noid orvukesi väikese summaga, et nad täitsa nälga ei sureks. Loomulikult oli tegu suht delikaatse teemaga, mis tähendas ainult mahlakat kuulujuttu, mis liigub endiselt vanemate naiste suudes. Kui Macon enda oda otsa tema poole suunas, muigas näitsik kergelt. Sujuva liigutusega lükkas ta noormehe oda endast eemale, lüües selle peaaegu poisi käest ära. Laskunud kükki, lükkas tüdruk ennast meetri jagu Maconist eemale, niites enda odaga poisil jalad alt. "Sa oled heade refleksidega, aga natukene aeglane. Ning ära karda natukene kõvemini lüüa. Nii kergelt sa mulle haiget ei tee," muigas Laurel püsti tulles. Oda kaitsevalmina enda ette jätnud, ootas ta Maconi uut rünnakut.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Jul 30, 2014 9:56 pm

Ja nüüd ajasid tema võitlusoskused Laureli naerma. "Super, Macon, tubli oled!" kõlasid noormehe enda sõnad Maconi peas, kuid välja ta neid ei öelnud. Ilmselgelt pole võimalik, et kutist saaks mingi odaäss, kui ta on seda ohtlikku relva vaid lühikest aega käes hoidnud. Aga mõeldes näiteks Mylesile viiendast ringkonnast, kes oda isegi käes hoida ei jõudnud, polnud ehk Macon kõige hullemas seisus. Jõudu tüübil oli, aga tema kiirust relva hoides ei saanud võrrelda kiirusega olukorras, mil tüübi käed olid vabad. Pealegi polnud Macon otseselt võitlust kunagi õppinud. Seda kinnitas peagi Laureli liigutus, mis Maconil jalad alt niitis. Natuke piinlik oli küll ühe tüdruku käest pähe saada, aga mis parata. Laurel võiks vabalt mõnele karjeristile ka ära teha. "Võib-olla selle odaga tõesti ei teeks, aga kui ma saaks endale uue relva valida..." mõtiskles kutt. "Pealegi me ei tohikski siin õigupoolest omavahel võidelda," tulid talle reeglid meelde, aga see polnudki vist väga oluline, kuna leidus teisigi, kes reeglite peale sülitasid. Märganud, kui keskendunud Laurel tema järgmist rünnakut oodates oli, teadis Macon, et tal pole suurt lootust siin midagi ära teha, aga alla anda ka ei saanud, seega tegi ta odaga ühe kiirema ja tunduvalt ohtlikuma löögiliigutuse Laureli suunas, lootes samal sekundil, et tüdruk eest ära hüppab või kuidagi ta blokeerida suudab – vastasel juhul saaks Laurel lihtsalt kõvasti haiget.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Thu Jul 31, 2014 4:16 pm

"Aga me ei võitlegi," muigas Laurel kergelt, silmitsedes Maconit, "seda nimetatakse treeninguks. Juhul kui ma reaalselt püüaksin siin sinuga võidelda, siis oleks sul vähemalt paarkümmend sinikat ja sa oleksid juba viie meetri kaugusel maas," lisas näitsik. Laurel teadis, et just sellised lähivõitlused on tema tugevuseks ja ta võidaks peaaegu igat vastast ning ta ei püüdnud seda varjatagi. "Oda pole kõigest ründeks või mõne vastase surnuks viskamiseks, kõige paremini sobib ta siiski just sellises võitluses. See on piisavalt tugev, et kasutada nii kaitseks kui ründeks," kehitas tüdruk kergelt õlgu.
Maconi uue rünnaku blokkis näitsik küll ära, aga enne sai paraja mütsu vastu vasakut õlga. See tegi natukene valu, aga ta pidi sellega harjuma, sest areenil ei saa ta puhkust enne, kui vastane on maas ja relvitu. Surm pole isegi vajalik, aga oleneb vastasest. Karjeristiga teisiti ei saaks ju.
Enda oda risti noormehe omaga hoides, keeras neidis seda väheke diagonaali horisontaal tasapinna suhtes, tehes seejärel kiire keeru, mis viskas poisi oda õhku. Selle enda pea kohal kätte püüdnud, ulatas Laurel relva tagasi poisile.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Thu Jul 31, 2014 4:47 pm

"Jajah, nagu kuuenda ringkonna äss ütleb," noogutas Macon, püüdes kõlada ükskõiksel toonil, nagu ei läheks talle üldse korda, et nii haledalt pähe saab. Võib-olla ongi hea, kui Laurel näeb tema olematuid odakäsitsemisoskusi ning tüdrukule jäävad teadmata Maconi tugevamad küljed. Ühel hetkel võib ju Laurel areenil otsustada, et Maconist talle enam vähimatki kasu ei ole, ja kutti alahinnates talle täiega peale lennata. Siis võiks Macon saada võimaluse Laurelit üllatada, aga seda ainult juhul kui tal on relv, mida kasutada oskab. Praegu oli aga vara pikemalt mõtlema jääda, kuidas ta kuuenda ringkonna tüdruku tapaks, sest areenil leiduks kindlasti tribuute, kes talle oluliselt vastumeelsemad on. Laurel tundus isegi vaatamata oma oskustega eputamisele päris tore. Kui Macon oleks temaga kohtunud teistsuguses olukorras, võinuks neist isegi sõbrad saada. "Nii et sina üritad küllusesarvest oda kätte saada?" oletas Macon, aga ta ei saanud selles muidugi kindel olla. Ja kes garanteerib, et seal odasid üldse leidubki. Tundus, et löök vastu Laureli õlga midagi hullu polnud, sest muidu oleks näitsik teisiti käitunud. Järgnes taas üks osav liigutus tüdruku poolt, mis oda Maconi käest kaotas. Saanud relva Laurelilt tagasi, ei hakanud kutt praegu uut rünnakut enam üles võtma. "Mis nüüd edasi? Tahad mind veel nüpeldada või proovime midagi muud?" esitas Macon neidisele küsimuse.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Fri Aug 01, 2014 5:14 pm

Taaskord kostus Laureli suust vali turtsatus. Ta vangutas õrnalt endamisi pead, hoides pruune silmi noormehel. Äss nagu poiss talle ütles, tüdruk kohe kindlasti ei ole. Juhul kui neidis oleks olnud mõnest paremast ringkonnast eespool, oleks ta seda komplimendina võtnud, aga kuuenda ringkonna elanikuna ajas see teda vaid naerma. Ilmselt oleks Laurel samas seisus kui Viola või moned teine vaesema ringkonna tribuut, kui tema ema poleks võitnud omal ajal mängud ja oodanud enda lapselt sama. Laurel võis tunda hästi kõikide relvade eripära ja kuidas neid võitluses kõige efektiivsemalt ära kasutada, kuid epitamisest oli asi kaugel. Tüdruk tahtis lihtsalt teisi teavitada, et ta pole allaandja ja nii kergelt temast areenil jagu ei saa.
Maconi küsimuse peale muigas neidis kergelt. "Vaevalt, aga kui midagi muud kätte ei satu, siis sobib oda ka," sõnas näitsik vaikselt, pannes odad enda käest ära. See relv oli küll neidise silmis kasulik ja isegi mugav, kuid neidis ei tundnud end sellega nii koduselt ja turvaliselt kui mõõkadega.
"Mida sa proovida sooviksid?" kehitas Laurel kergelt õlgu. Tema pilk liikus poisilt treeningkeskusele ja siis tagasi Maconile.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Fri Aug 01, 2014 5:48 pm

Macon ei saanud aru, mis tema sõnades Laurelile naljakas tundus, kuid ei hakanud tüdrukult küsima ka. Võimalik, et nende arusaamine huumorist on üsna erinev. Kõik teised võisid Laurelist arvata mida tahes, aga Maconi jaoks oli tüdruku näol kindlasti tegemist ühega selle aasta parimatest tribuutidest, sest tema oskusi kannatas vähemalt karjeristidega võrrelda, seega pidi ta suhted Laureliga head hoidma. "Ma mõistan. Valikut on sul ju palju," noogutas Macon näitsiku sõnade peale, kui talle meenus Laureli varasem etteaste mõõkadega. Laureli osavad liigutused odaga panid Maconi korraks isegi juba unustama, kui surmav võib kuuenda ringkonna tüdruk olla mõõgaga. Ja kindlasti oli tal veel palju varjatud andeid, millest Macon midagi ei teadnudki. Kui Laurel esitas Maconile küsimuse selle kohta, mida kutt veel proovida tahaks, jäi noormees esialgu kahtlema. Ta teadis, et on kirvega osav, aga äkki jääb ta sellegi relvaga Laurelile alla? Kauaks muidugi Macon mõtlema ei jäänud, kuna ei kavatsenud end rohkem lolliks teha. Kui jääb alla, siis jääb, aga vähemalt näeks Laurel, et tüüp pole täiesti kasutu. "Kirved," kõlas hetke pärast poisi lühike vastus, pilk samal ajal liikumas suunda, kust neid relvi leida võis.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Mon Aug 11, 2014 5:09 pm

Maconi sõnade peale kehitas Laurel õrnalt õlgu. Tegelikult nii palju valikuvariante neidisel polnud. Ta tundis ennast hästi ainult mõõkade, oda ja viskenugadega. Vibu polnud tüdruku jaoks ja muud võimalikud relvad jäid temast kaugemale. Teda oli küll õpetatud neid kasutama, kuid suurem panus jäi siiski esimese kolme peale.
Noormehe valik pani Laura kergelt muigama, sest see polnud eriti ootamatu. Tegu oli siiski seitsmenda ringkonna poisiga ja nende ringkonna eelistus on alati olnud kirves või midagi selle sarnast. Sellegi poolest noogutas Laurel kergelt, hakates vaiksel sammul kirveste poole liikuma. Hetkeks enda pruunid silmad Maconile viinud, tegi neidis ühe ringi enda vasakus õlas, mis andis poisi varasemast löögist tunda. Loodetavasti pole see midagi tõsist, sest areenil läheb tal ikkagi kahte õlga vaja.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Thu Aug 14, 2014 6:58 pm

Tüdruku reaktsioonist Maconi valikule ei osanud noormees eriti midagi välja lugeda, seega ei osanud ta aimatagi, et Laurel ise võib-olla kirvest nii väga ei eelistakski. Maconile jäi Laurelist mulje kui kõikeoskajast, mis tekitas temas korraliku aukartuse. Koos liiguti punkti, kus asusid kirved, ning Macon jäi erinevaid terariistu natukeseks ajaks uurima, sest valikut on siin ju rohkemgi kui koduringkonnas. Siiski teadis poiss, missuguse suurusega kirveid erinevateks otstarveteks kasutada tuleks. Väiksematega on hea visata, aga suurematega lüüa – see oli põhiline, mida teada tuleks. Seda aga kutt paraku ei tea, missuguseid kirveid küllusesarvest leida võiks. Endale valis ta praegu ühe keskmise suurusega relva. Heitnud korraks Laurelile pilgu, kõndis Macon mõned meetrid edasi, et treeningprogramm tööle panna. Esimeste hologrammide ilmudes polnud poisil ühtegi probleemi, kuid aegamisi hakkas raskemaks minema. Siiski suutis ta oma treeningu lõpetada nii, et ainsatki areenil nii-öelda surmavat vigastust ei saanud.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Thu Aug 14, 2014 8:11 pm

Kui Macon programmi läks, võttis Laurel enda kätte ühe keskmise kirve. Kuigi näitsik on noorena sellisega harjutanud, tundus see siiski käes võõras ja isegi raske. Neidis oli oma ringkonna kohta sportlikult tugev, aga näitsiku treeningud on siiski rõhutanud kiirust ja vastupidavust mitte jõudu. Kirvest korra käes keerutanud, asetas Laurel selle siiski tagasi enda kohale. Tüdruku käsi liikus sellest väiksema kirve poole, mis oli kergem, sobides hästi lähivõitluseks, aga viskamiseks oli liiga suur. Vähemalt oli see käes mugavam ja kergem. Keerutanud seda enda käes, viskas Laurel kirve teise kätte. Sellega võiks isegi areenil kaost tekitada. Toetades end ülejäänud aja vastu posti, silmitses näitsik Maconi liigutusi ja kirve liikumist. Temaga ei sooviks neidis küll ilma enda mõõkadeta vastamisi minna. Odaga suudaks ta veel kuidagi võita, aga mitte kirvega. Seega loodame, et seda ei juhtu.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Thu Aug 14, 2014 8:36 pm

Kui Macon kirvetreeninguga selleks korraks lõpetanud oli, liikus ta Laureli kõrvale, püüdes tüdruku näoilmest kuidagi aru saada, kas ta oli oma etteastega neidisele muljet avaldanud või mitte, aga see oli noormehe jaoks liiga raske ülesanne. Niisiis otsustas ta ikkagi Laureli arvamust küsida, selle asemel et endamisi arvata. "Tundusin sinu arvates väga lootusetu?" tahtis kutt teada. Kirves on siiski tema tugevaim külg ja kui nendest oskustest jääb Laureli silmis väheks, ei oskaks ta tüdrukule enam midagi asjalikku ette näidata. Odadega Macon rohkem katsetama ei hakkaks ning mõõga proovimine annaks ilmselt sama tulemuse. Ta oleks areenil nii surnud, kui üldse olla saab. Aga kui surma peale mõtlema hakata, siis juhtub see varem või hiljem niikuinii. Korraks tekkis poisi peas isegi küsimus, miks ta üldse vaevub liitlaste otsimisega tõmblema, aga sisetunne ütles, et ta peab seda tegema.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Fri Aug 15, 2014 9:22 pm

Laurel pole kunagi olnud selline inimene, keda oleks võimalik vabalt lugeda nagu avatud raamatut. Juba lapsena õppis ta enda tundeid, emotsioone ja mõtteid enese teada hoidma, andmata neist teistele teada. Seda loomulikult läbi nende raskete treeningute, kuhu tema ema Yuno näitsiku pidevalt kohale tiris, et tüdruk kord areenile jõudes ei oleks halvem kui teised.
Laureli pruunid silmad liikusid enda käes olevalt kirvelt Maconile. "Sugugi mitte. Pigem pani mind rohkem pingutama esimestel minutitel paar mõõku või oda kätte saama," muigas näitsik lõbusalt. "Kuigi su liikumise sujuvusega on võimalik veel tööd teha. Sellega saavutad rohkem kiirust ja ei väsita end nii kiirelt ära," lisas neidis. Visanud kirve tagasi paremasse kätte, kõndis tüdruk paneeli juurde, et seada ka endale treeningprogramm valmis. Kuna kirves polnud tema jaoks nii kodune, ei hakanud ta kõige raskemaks maadlema, valides suht sama, millega Macon enne tegeles.
Esimeste vaenlaste ründed blokeeris Laurel kergusega, hävitades need hetk hiljem löögiga rindu või kaela piirkonda. Mida aeg edasi, seda raskemaks enesekaitsmine muutus ning kui korraga oli ühe vastase asemel kaks, pidi Laurel kiiremini ja rohkem liikuma. Ühe liigutusega blokeerides ja teise sammuga rünnates ja tappes. Seistes silmitsi kahe vibumehega, jälgis näitsik silmanurgast mõlemat, kalkuleerides peas järgmist sammu. Pisikene samm vasakule, viskas näitsik kirve vasakule jääva mehe poole, kes samal ajal saatis noole neidise poole, millest tüdruk sujuvalt kõrvale astus, lastes sellel vastast hoopis tabada, aga Laurel unustas hetkeks selle, et ka too vastane võib veel noole lendu saata. Viimasel hetkel astus neidis pool sammu kõrvale, lastes oranžil noolel enda silme eest mööda tuhiseda. Juhul kui tegu oleks olnud päris noolega, oleks seda saatnud tuul neidise juustega hetkeks mänginud. Allesjäänud vastase noolte eest kõrvale põrganud, tegi Laurel kiire kukerpalli, haarates kirve, mille saatis tolle tüübi rindu, hävitades hologrammi hetkega. Viimased vastased polnud enam üldse nõnda keerukad, kuid sellegi poolest suutis näitsik paar korda eksida, tekitades endale virtuaalseid vigastusi paremas õlas, vasakus hüppeliigeses ja põlves ning paremas reies. Areenil oleksid sellised vigastused talle elu maksnud, kuna pärast seda oleks ta veelgi haavatavam.
Viimase hologrammi hävitanud, langetas Laurel kirve, hingas sügavalt välja ja kõndis Maconi juurde. Tema õlg, kuhu poiss enne paraja hoobi andis, valutas kergelt, aga õnneks ei midagi hullu.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   

Back to top Go down

Ma pole enam üksi
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rob's pole trailer...
» help with northpole or south pole
» New Monkey Pole
» SUNSET AT THE NORTH POLE/THE MOON AT CLOSEST POINT TO THE EARTH-BEAU...
» Ground connections for PAS-2 selector switch and input/output connectors