Welcome to the Hunger Games!

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 

Ma pole enam üksi

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane

Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Aug 17, 2014 4:30 pm

"Mul pole õrna aimugi, kuidas enda liikumist sujuvamaks muuta," tunnistas Macon, aga oli siiski positiivne kuulda, et ta ei tundunudki sellele valest ringkonnast pärit karjeristile kõige saamatum. Laureliga ei tahaks Macon mingil juhul areenil vastamisi minna, seega tuli tal loota, et kuuenda ringkonna tüdrukuga tegeleb keegi teine. Enda võiduvõimalustesse pole noormees aga kunagi uskunud. Macon tahaks loota oma ringkonnakaaslase peale, aga sellegi tüdruku võit ei ole kahjuks tõenäoline. Poiss tahtis lihtsalt uskuda, et keegi nende liidust veab lõpuni välja ja võidab mängud ära, kuna siis oleks sellest kokkuvõttes vähemalt mingigi kasu. Vaadanud, kuidas Laurel enda treeningprogrammi paika seadma hakkab, kasutas Macon juhust ja viis vahepeal oma kirve selle õigele kohale tagasi. Selle aja jooksul jõudsid Laureli teele juba esimesed hologrammid tekkida. Macon vaatas rahulikult kogu võitluse lõpuni, aga pidi hiljem ikkagi endale tunnistama, et mõõkade ja odaga on kuuenda tüdruk tunduvalt parem. Vigastused, mis Laurel hankida suutis, ei laseks tal areenil täisvõimsusel võidelda. Isegi vaid ringiliikumisega võiks raskusi tekkida. "Sinul soovitaks ma mõõkade või oda juurde jääda," kommenteeris kutt, kui mõne aja pärast kaaslase pilgu tabas.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin
VI ringkond // 17-aastane

Ringkond : VI
Eelistatud relv/oskus : Kaks mõõka

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Mon Aug 18, 2014 11:06 am

Maconi vastuse peale, et noormees ei oska enda liikumist parandada, muigas Laurel vaid õrnalt, kuna tema kord oli ju enda oskusi näidata. Andnud käega märku, et ta hiljem seletab, sisenes neidis juba programmi. Ega selle näitliku võitlemisega ei jäänud ka neidisnsugugi rahule, aga vähemalt on ta nüüd 100% kindel, et kirves tema relva valiku alla ei kuulu. Pigem annab neidis jalgadele valu ja jookseb oda järele, aga kirve jätab ta sinna paika. Sellega saab ta ainult surma.
"Ma ei nõustuks sinuga grammigi vähem," noogutas Laurel pisikese muigega, kui oli ka enda kirve ära viinud ja jäi uuesti Maconi juurde seisma. Enda patsi sättinud, jätkas ta sealt, kus enne pooleli jäi - ta pidi aitama noormehel enda liikumist parandada. "Kõige esimene asi - ära kunagi võitle sirgete jalgadega. Esiteks oled sa vastase jaoks palju paremini tabatav märklaud, kuna sa oled pikk ja liigud seda võrra kohmakamalt. Hoia end jalgadest all pool, nii on sul mugavam end keerata ja enda jõudu on sul kergem ära kasutada, kuna sul on varu, kuhu poole tõusta. Teiseks, need terve kena pöörded võid jätta siia treeningkeskusesse maha, kuna areenil sa neid enam kasutama ei hakka. Palju lihtsam on mitme vastase puhul hoida end nende kõigi suhtes küljega ja kasutada poolikuid pöördeid põlvede tasandil ning kui sellest puudu jääb, siis pööra ülakeha - nii oled sa kiirem ja vastase jaoks ootamatum. Pooled siinsed tribuudid oskavad kehakeele järgi, eriti veel sinu jalgade asendi järgi öelda, kuhu ja kuna sa edasi liigud. Ja kolmandaks - ära paku vastasele seda naudingut, et lähed tema juurde. Juhul kui ta tõesti tahab sinust lahti saada, siis ta tuleb sinu juurde või vähemalt poolele teele," sõnas Laurel, püüdes samas meenutada Maconi etteastet, et sealt veel mõni koht leida, mida võiks parandada.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Aug 20, 2014 2:16 pm

Laureli sõnu kuuldes ilmus Maconi näole pisike naeratus, kui ta mõtles sellele, et ka kuuenda ringkonna tüdrukul on teatud nõrkused. Ja ühe sai ta just teada, nii et noormehel on idee olemas, kuidas ta ennast areenil kaitsta saaks, juhul kui Laurel peaks reeturiks osutuma, mida ta aga lootis, et ei juhtu. Siis jäi Macon veel endamisi mõtlema, missuguseid relvi teised tribuudid eelistasid, kuid ega tal kõik esimese hooga meelde ei tulnud. Kirves mängude alguses kätte saada ei tundunud praegu enam ületamatu väljakutsena, sest noormehe mälu järgi ei ole see tänavu ühegi karjeristi põhirelv. Ja kui Laurel ka nüüd maha kriipsutada, jäävad alles vaid tema ja Silver. Võimalik, et keegi mittekarjeristidest oli veel, aga nime ega ringkonda Macon hetkel meenutada ei suutnud. Kui Laurel hakkas rääkima, mida noormees oma treeningseansi ajal valesti tegi, jäi ta huviga kuulama, ütlemata vahele ainsatki sõna. Oma suu avas Macon alles siis, kui Laurel oli lõpetanud. "Olgu, ma sain vist pihta: ei mingeid sirgeid jalgu, vastase poole ole küljega ja ära ise esimesena vastase juurde roni," kordas Macon lühidalt, mida kuuenda ringkonna tüdruk talle soovitanud oli. See viimane osa Maconile nii väga ei meeldinud, aga järele mõeldes peaks ta võib-olla tõesti pealetungidega ettevaatlik olema ning ootama, et vastased ise esimese sammu teeks.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Aug 24, 2014 9:52 pm

Kõigil tribuutidel olid omad nõrkused. Isegi karjeristid polnud kõik võimsad, juba fakt, et nad on surelikud, oli nende jaoks nõrkus. Eks Laurelil oli veel paar nõrkust, aga need eelistas ta enda teada hetkel hoida. Näitsikule ei meeldinud eriti mõte, et keegi võtab tema hirmud ja keerab need neidise vastu. Aga just selliste hetkede jaoks pidi neidis õppima oma hirmudest üle olema. Kui Macon tema öeldu kordades vähema hulga sõnadega välja ütles, noogutas Laura õrna muigega. "Näed, juba hakkad õppima. Nüüd peaks seda kõike katsetama aga seal," muigas näitsik kavalalt, viibates maadlusmattide poole, kus käsivõitlust harjutada. Juhul kui sa oled areenil relvitu, siis kulub selline värk marjaks ära.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Sun Aug 24, 2014 11:06 pm

Kui rääkida nõrkustest, võiks Macon Laurelile pika nimekirja ette laulda, aga seda noormees loomulikult ei tee. Võimalik, et mõni nendest nõrkustest avaldub ise Näljamängude käigus. Kui vastased oskavad neid enda kasuks pöörata, saab Maconist laip – mis seal ikka? Kunagi surevad nad kõik niikuinii. "Vaata siis, et sa ennast tagasi ei hoia," soovitas Macon, sest mida keerulisemaid võtteid tüdruk kasutab, seda parema aimduse saab noormees karjeristide liikumistest. Olgugi et Laurelit ei saanud päris karjeristiks nimetada, sarnaneb tüdruk neile rohkem kui ükskõik kes Maconi väikesest liidust. Macon hakkas juba ees maadlusmattide poole minema. Jõudnud kohale, pööras ta näo oma kaaslase suunas, jäädes ootama, et too kas esimese liigutuse teeks või veel mõne juhtnööri annaks.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Aug 27, 2014 11:50 am

Laurel turtsatas kergelt Maconi sõnade peale, kõndides kindla sammuga mattide poole. Enda juukseid kinni hoidvat patsi kohendanud, et see hoiaks ikka kõik kiharad kindlalt enda haardes, võttis neidis sisse koha noormehe vastas. "Ei karda haiget saada?" ilmus neidise suule lõbus muie. Tema pruunid silmad püsisid kindlalt seitsmenda poisil. Hoides end põlvedest all pool, tõstis Laurel käed kaitseks ette, andes Maconile märku, et noormees teeks esimese sammu.
Lisaks mõõkade ja oda valdamisele oli enesekaitse miski, mida õpetati Laurelile juba väga varakult. Vaevalt neidis saaks vastu ilma ühegi relvata karjeristile, kellel on oda või mõõk, tulles võitlusest ilma ühegi haavata võitjana välja, aga tänu enda pisikesele kasvule, väikesele kaalule ja heale füüsilisele vormile, oli ta piisavalt kiire, et venitada võitlus vägagi pikaks.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Aug 27, 2014 12:03 pm

Macon ei näinud selles mingit mõtet, et Laurel end temaga võideldes kuidagi tagasi hoiaks, eeldusel et kutt on nõrgem. Käsitsivõitlust pole Macon kunagi harjutanud, kuid sellest hoolimata tahtis ta, et Laurel kõik mängu paneks, mida ta oskab. Annaks noormehele väga hea ülevaate sellest, mis juhtuks areenil sarnases olukorras mõne karjeristiga. "Ei. Ma pean õppima haiget saama. Tuleb hiljem kasuks," sõnas noormees vastuseks. Laureli eeskujul võttis Macon sisse tüdrukuga sarnaneva asendi. Kui viimane andis märku, et Macon teda esimesena ründaks, kõhkles kutt hetke, sest ta ei osanud milleski alustada. Jõudnud viimaks otsusele, millist võtet kasutada, viskus kutt kuuenda ringkonna tüdruku poole, et tal õlast haarata ja näitsik matile maha suruda. Eks kohe saabki näha, kas õnnestub.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Aug 27, 2014 12:12 pm

Laurel ei arvanudki, et Macon oleks nõrk, lihtsalt ta ise oli tegelikult tugevam, kui välja paistis. Pole vaja, et ta kogemata võitluse käigus murraks seitsmenda poisi ribi või mingi muu pisema luu, kuna poiss tahtis, et tüdruk kogu oma jõu mängu paneks.
Pilku kindlalt Maconil hoides, ootades poisi esimest rünnakut, hoidis näitsik suul kerget muiet. Kui tüüp tema poole astus, et neidise õlast kinni võtta, astus tüdruk pooliku sammu kõrvale, keerates end seljaga noormehe poole, kui viimane tema ette jõudis, jäädes seitsmendiku selja taha seisma. Maconi käe, millega poiss üritas teda kinni võtta, keeras Laurel noormehe selja taha, lükates tüübi kõhuli matile.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Aug 27, 2014 12:30 pm

Macon oli televiisorist näinud mõningaid võitlusvõtteid ning ühte neist üritaski ta praegu järgi teha, aga Laureliga see läbi ei läinud, sest tüdruk sai vist juba tema esimesest lühikest sammust aru, mis Maconil plaanis on, ja tõmbas noormehe plaanile kriipsu peale. Maandunud kõhuli matil, tõi Macon kuuldavale mõne vandesõna, aga need polnud suunatud mitte Laurelile, vaid iseendale, et ta nii äpu oli. Olgu Laurel kui osav tahes, kuid tüdrukult niimoodi tappa saada oli ikkagi häbiasi. Mõned sekundid hiljem tõusis kutt püsti ning võttis uuesti selle kõverdatud jalgadega asendi sisse, jättes sel korral rünnaku alustamise kuuenda ringkonna tüdruku hooleks.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Aug 27, 2014 1:22 pm

Laurel turtsatas lustlikult, kui Maconi suust vandesõnu hakkas lendama. Õrnalt pead vangutanud, manas neidis ette enda tavalise mitte midagi ütleva näo, jäädes Maconist umbes kahe meetri kaugusele. Hoides end noormehe poole kergelt küljega, silmitsedes hetkeks noormeest, kuid viies seejärel pilgu kõrvale, kui kuulis kellegi hõiget, aga kuna see polnud talle mõeldud, viis neidis enda silmad tagasi seitsmendale. Astunud Maconile kaks sammu lähemale, pööras näitsik kiirelt paremale ja paari kiire sammuga oli ta noormehe selja tagant mööda libisenud tüübi vasakule küljele, lüües sirge kindla avatud peopesaga lööbi vastu poisi paremat õlga, mis pidanuks lööma Maconi tasakaalust välja.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Aug 27, 2014 3:10 pm

Võitlus Laureliga polnud kergemate killast, aga Macon ei kavatsenud alla anda. Kui tüdruk positsiooni sisse võttis ja talle lähenes, astus kutt sammukese võrra tagasi ning plaanis järgmisena teha vasakpöörde, aga Laurel luges sellegi plaani läbi. Ilmselgelt oli Laureli esimene samm paremale kõigest petteliigutus. Parema õla pihta saadud löök oli tugev ning ajas Maconi tasakaalu kõikuma, aga enne matile prantsatamist tõmbas ta Laureli hoo pealt endaga kaasa. Lõpptulemusena maandus Laurel noormehel seljas, aga Macon raputas ta kiire liigutusega maha, pööras end ümber ja asetas käe mänglevalt ümber Laureli kaela. "Areenil sul samasuguses olukorras pikka pidu ei oleks," teatas Macon vaiksel toonil.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Aug 27, 2014 5:22 pm

"Sa alahindad mind," muigas Laurel lõbusalt. Kuna tüdruk jäi maha justkui istuma, mõlemad jalad enda ees, käed Maconi käel, mis ümber tüdruku kaela, lükkas neidis end taha poole, lüües samal ajal parema jalaga vastu noormehe pead. Saanud Maconi uuesti sellili, jätkus neidisel hoogu edasi veereda, pääsedes tüübi haardest, jäädes tema pea kohale põlvili. Kiirelt pööras näitsik end nõnda noormehe peale, et üks tema põlvedest oli Maconi rinnal, käed hoidsid tüübi käsi viimase pea kohal maas ja põlv tüübi kaelal. "Ära tunne end liiga vara enesekindlalt," sõnas Laurel, vaadates poisile otsa.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Wed Aug 27, 2014 6:20 pm

Laureli sõnade kinnituseks selguski varsti, et Macon oli näitsikut alahinnanud. Ilmselt sattus ta liiga suurde õhinasse kuuenda ringkonna tüdruku matile kukutamisest, et unustas, kui kergesti võib üks wannabe-karjerist ennast vabaks rabeleda. Kõige tipuks sai Macon üsna valusa obaduse vastu pead, mis muutis tüübi mõneks hetkeks täiesti teovõimetuks. Järgnev käis tema jaoks juba peadpööritaval kiirusel, kuni Laurel sai, mis tahtis. Sellises asendis polnud noormehel Laureli vastu mingit lootust. "Olgu peale, ma annan alla. Sa võid nüüd minu pealt maha ronida," ohkas noormees alistunult. Praegu oli Macon ikka pagana õnnelik, et Laurel temaga oli, mitte karjeristidega ühes puntras.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Thu Aug 28, 2014 7:53 pm

Laurel muigas kergelt. Ta lasi noormehe käed lahti ja tõusis püsti, ulatades poisile käe, et ka Macon püsti aidata. Seitsmenda poisi vastu saaks näitsik areenil veel vabalt, aga karjeristidega läheks Laurelil raskelt. Ta oli küll treenitud, aga mitte nii põhjalikult ja hästi. Neidis õppis oma treeningutega ellu jääma, kuid mitte tapma. "Tahad veel jätkata?" kergitas näitsik kulme, lükates tuka külje peale, et see natukest aega tema vaadet ei segaks. Peaks seda enne mänge natukene pügama. Loodetavasti on tal see veel õhtul meeles.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   Thu Aug 28, 2014 8:43 pm

Haaranud Laurelil käest, lasi Macon näitsikul end matilt püsti haarata. Selline kaotus tundus talle ikka veel häbiväärne, aga tõenäoliselt paari järgmise päeva pärast noormees nende mängulist võitlust treeningkeskuses enam ei mäletagi, sest areenil hakkavad toimuma tõelised ja sellest märksa surmavamad. "Juhul kui sina tahad mind veel oma poksikotina kasutada," kehitas Macon küsimuse peale õlgu. Tal oli raske juba otsustada, kas peaks uuesti proovima või lõplikult tänaseks alla andma, lootes et kuuenda tüdruk äsja nähtud nõrkusi Maconi vastu kunagi tulevikus ära ei kasuta. Tegelikult oli Macon tänastest katsumustest erinevates treeningpunktides juba üsnagi väsinud, seega tema etteasted muutuks niikuinii aina kehvemateks.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Ma pole enam üksi   

Back to top Go down

Ma pole enam üksi
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Rob's pole trailer...
» help with northpole or south pole
» New Monkey Pole
» SUNSET AT THE NORTH POLE/THE MOON AT CLOSEST POINT TO THE EARTH-BEAU...
» Ground connections for PAS-2 selector switch and input/output connectors