Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Hindamine

Go down 
AuthorMessage
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Hindamine   Sat Jul 26, 2014 8:05 pm

OT: Tegemist on massiteemaga! Kõik tribuudid vastavad siia järgemööda nii, nagu neid ette kutsutakse (ringkondade järgi, poiss kõigepealt ja siis tüdruk). Iga tribuut on ruumis üksinda (kui sponsorid välja jätta). Teema eesmärgiks on demonstreerida oma võimeid sponsoritele. Saadud punktid liidetakse juba olemasolevatele panustele, mis omakorda suurendab sponsorite abipakikeste saamist mängudel.
Hindamise täpset skaalat me avaldada ei taha. Kui teil tekib sellega probleeme, tehke häält ja skaala avaldatakse, aga mitte siis kui vähemalt üks inimene juba on postitanud siia, sest muidu oleks see tema suhtes ebaaus. Maksimumpunktisummaks on 12 punkti. Punkte jagatakse selle eest, kui ettenäidatud oskust või relva on varasemalt mõnes teemas (tutvustus, omavahel tehtud teemad) mainitud ning loomulikult ka postituse detailsuse eest. Võrdsete võimaluste tagamiseks oleme tribuutide tegelaste lehed lukustanud ja neid selle teema käigus muuta ei saa. Vabandame ebameeldivuste pärast.
Küsimuste või probleemide korral pöörduda administratsiooni poole või nagu teile meeldib, siis tsätti.


Oli kolmas päev pealinnas. Õhtul oli tribuutidel intervjuu, kus nad said esineda oma šarmi ja ilusate kostüümidega. Päeval, oli aga Hindamine. Kõik tribuudid olid treeningkeskusesse kogunenud ja ootasid ootesaalis. Suures saalis, kus olid üles seatud kõik võimalused, nagu treeningkeskuseski, ootasid tribuute kohtunikud ja sponsorid, kes tribuutidele hindeid andsid vastavalt nende oskustele. Sponsorid olid kõrges ruumis keeset saali. Ruumi kõik seinad olid klaasist, et nad saaksid näha ümberringi toimuvat. Tribuutidel olid valikus absoluutselt kõik võimalused. Ainsaks piiranguks oli aeg, mida oli antud viisteist minutit. Ei pidanud näitama vaid võitlusoskusi, ka maskeering, tuletegemine ja taimede tundmine ning palju muud olid olulised oskused, mida näidata. Peaasi, et sponsoritel igav ei hakkaks. Sisse kutsuti esimene tribuut (Leonis Duncain).
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: Hindamine   Sun Jul 27, 2014 11:57 am

Leonis teadis, et ta on esimene, kes hindamisele läheb, ja mõnes mõttes oli ta sellega isegi rahul. Kaheteistkümnenda omad pidid siia tundideks ootama jääma, tema aga sai kohe asjaga ühele poole. Pealegi oli tal vast kõige lihtsam muljet avaldada. Seega, kui ta nimi välja hüüti, ajas ta end rahulikult püsti, naeratas Emeraldile, kes pärast teda pidi tulema, saatis sõbraliku pilgu ka teistele tuttavatele nägudele ning kõndis suurde saali, selg sirge ja kerge muie näol. Ta tõstis kaks sõrme korraks meelekohale ning saatis siis kohtunike ja sponsorite poole saluudi.

Endiselt muiates astus ta aega raiskamata relvade juurde ja haaras enda kätte matšeete. Paari puudutusega seadis ta endale hologrammidest vastased, venitas kaela ja tegi paar õlaringi ning alustas siis võitlemist. Esialgu oli ta paigal, näidates pigem enesekaitseoskusi, kuid siis asus ta ka edasi liikuma, karjeristile omaselt kaitsele rünnakut eelistades. Kuna treeningprogramm läks aegamisi keerulisemaks, muutusid ka Leo liigutused ajapikku pingelisemaks - Leonis pidi ka hüppama, põiklema ja võrdlemisi keerulisi pöördeid tegema. Ta kasutas võitlemiseks nii matšeetet, mida ta enamasti tugevamate löökide tegemiseks mõlema käega hoidis, kui jalgu ning paaril korral ka pead. Ta oskas ka ilma relvadeta suurepäraselt võidelda.

Viimase hologrammi eest ära saamiseks vajus ta selili, sihtis matšeete otse üles ning tabas. Vaevata ajas ta end püsti, heitis pilgu hindajate poole ning sörkis siis platvormide juurde, nii oma esitusele veel vinti juurde keerates. Kuna ta oli platvormidel võitlemist üksi ja ka Terraga koos harjutada saanud, kuigi ilma relvata, ei olnud ka see ülearu keeruline. Lõpupoole oli mõni samm veidi ebakindel ja mõnedest hologrammidest pidi ta võitlemise asemel lihtsalt mööda põiklema, aga noormees ise jäi puutumatuks.

Leonis põrmustas viimase hologrammi ning lõpetas ühel põlvel, tera kindlalt käes, keha kiirenenud hingamise rütmis veidi liikumas. Paar sekundit niiviisi põlvitanud, justkui dramaatilisuse mõttes, tõusis ta püsti ning hüppas platvormilt maha. Ta pani matšeete oma kohale tagasi, kummardas hindajatele, nüüd tõsise näoga, ning kui talle oli selleks luba antud, lahkus saalist.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Hindamine   Sun Jul 27, 2014 2:08 pm

Ka Emerald ei pidanud kaua teiste järel ootama, sest tüdruku kord hindamisele minna saabus kohe pärast Leonist. Sirge selja ja enesekindla pilguga sammus Emmy graatsilisel kõnnakul saali, nagu jalutaks ta poodiumil. Kuna tema etteaste tuleb alles teisena ning kohtunikud ja sponsorid ei tohiks veel tähelepanuraskustes vaevelda, annab see Emeraldile ehk mõne teise tribuudi ees, kes praegu oma esitust oodates praeb, arvestatava eelise. Enda jälgijaid tervitas näitsik käeviipega, millele järgnes kelmikas silmapilgutus ja kiire peapööre, mis tema pikad lahtised juuksed korraks lendlema pani. Emerald teadis, et inimestega on võimalik edukalt manipuleerida ka lihtsaid võtteid kasutades ehk žestide ja oma hea välimuse rõhutamisega.

Eeldusel, et kohtunikud-sponsorid on juba piisavalt tema välist atraktiivsust näha saanud, asus Emerald kõige tähtsama osa juurde, milleks on enda tugevate külgede näitamine, sest oleks naiivne arvata, et ta ainult välimuse abil sponsoreid ligi tõmbab ja kõrge punktiskoori välja teenib. Niisiis tassis näitsik ruumi keskele mõned mannekeenid - kokku võttis ta neid viis -, et need ringikujuliselt enda ümber sättida, jättes enda ja iga mannekeeni vahele umbes poolteist meetrit. Järgmiseks otsis tüdruk kärmelt välja mõõga, mida kasutades üks korralik etendus anda. Viibutanud hetkeks mõõka enda paremas käes, võttis tüdruk sisse rünnakupositsiooni ja manas näole keskendunud ilme, enne kui oma kiireid reflekse ja surmavaid mõõgahoope demonstreerides ringi keskel liikuma hakkas. Esimene mannekeen kaotas pea, teine sai löögi silmapiirkonda, kolmas teenis tabamuse otse südamesse, neljas jäi ilma käest ning viiendale lajatas Emerald mõõga kõhtu. Tüdruk eeldas, et juba see võis hindajatele muljet jätta, aga ta polnud veel lõpetanud.

Viinud mõõga tagasi oma kohale, liikus Emerald vilkalt treeningsektsiooni, kust sai võtta viskenuge, mis on teatavasti tüdruku lemmikrelvaks. Täna kavatses ta piirduda vaid ühe noaga, mis teeb Emmy ülesannet tunduvalt keerulisemaks, kuna see peab kindlasti tabama - vastasel juhul kukuks tema katsetus läbi. Sellest hoolimata haaras tüdruk ainsagi kahtluseraasuta noa näppude vahele ning suundus laest alla rippuva köitest võrgu poole.  Kuna nuga käes hoides oleks ronimine raskendatud, võttis Emerald noa hoopis hammaste vahele, sest nii sai ta ülesronimiseks kasutada mõlemat kätt ja jalga. Enne ronima hakkamist võttis näitsik käe ümbert patsikummi ja pani oma pikad juuksed kinni, et need teda segama ei hakkaks. Kui näitsik võrgust kinni haaras ja lae poole liikuma asus, hakkas võrk küll tugevalt õõtsuma, aga tüdruk üritas sellest mitte välja teha, vaid keskendus pigem sellele, et nuga hammaste vahelt ei pillaks. Probleemideta õnnestus Emmyl piisavalt kõrgele ronida, et see muljet avaldaks, ning lasi sobival hetkel käed võrgu küljest lahti, jäädes sinna pea alaspidi rippuma. Maailm oli nüüd tüdruku jaoks pahupidi, aga ta oli juba varem teinud täpse arvestuse, millisesse suunda jääb lähim märklaud. Selle oma pilguga tabanud, võttis Emerald endale hetke veel keskendumiseks, enne kui noa hammaste vahelt eemaldas ja käe terariistaga välja sirutas, sihtides märklauda. Mõne sekundi pärast saatis Emerald viskenoa teele ning jälgis ikka veel pea alaspidi rippudes, kuidas see läbi õhu vihises ja sihtmärgini jõudis.

Oma etteastega rahule jäänud, lubas näitsik kätel jälle võrgust kinni haarata, et tagasi maapinnale liikuda. Heitnud kindlat põrandat enda jalge all tundes pilgu suunda, kuhu ta oma noa oli lennutanud, naeratas Emmy laialt ja kõndis taas saali keskpaika. Vaatajatele viisakalt kummardanud, sai tüdruk peagi loa lahkuda, ning seda Emerald ka tegi. Nüüd jääb tal üle vaid punktide avaldamist ootama jääda.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: Hindamine   Sun Jul 27, 2014 2:59 pm

Ziv oli kolmas tribuut, kes sisse kutsuti. Noormees oli seal selle pool tundi kannatlikult istunud ja oodanud, rääkimata kellegagi, kui vahepeal Selinaga, kelle kõrval ta ilmselgelt istuma pidi. Kui tema nimi kõlaritest kuuldavale tuli, tõusis nooruk ning sammus enesekindlalt ruumi, kuhu ka Leonis ja Emerald kadunud olid. Ziv silmitses hetke ruumi ning kummardas siis viisakalt sponsorite ees, kelle tähelepanu nüüd temale suunatud oli. Hea oli olla esimeste seas. Siis ehk ei ole väga midagi veel kordunud ning sponsorid on enam-vähem värsked ja viitsivad vaadata, kuidas üks teismeline poiss kirkaga vehib.

Kirkade poole Ziv nüüd suunduski, kui oma kummarduse ära teinud oli ja pilguga leidis, kus need asetsesid. Noormees võttis hetke aega ning valis siis ühe keskmise suurusega kirka. Ta kaalus seda käes, võttis teisegi ja kaalus seda ka. Siiski pani ta selle teise tagasi ning jäi oma esimese valiku juurde. Ziv astus kirkat kindlalt käes hoides ühe poodiumi poole ning sättis seadetes endale hologrammid vastasteks. Noormees pani alguses lihtsa taseme, ilmselgelt, aga kõikvõimalike relvadega vastased. Ehk siis teda võisid oodata nii vibudega hologrammid, kui odade ja kirvestega. Ka käsivõitlejad ei olnud võimatu variant.

Olles pannud seadetes kindlaks ka selle, et tasemed lähevad aegamisi üha raskemateks, kuni kõige raskemani, astus Ziv poodiumile ja ootas, kuni valgused end seadsid. Varsti hakkasidki tuled liikuma ja esimene odaga hologramm sööstis Zivi suunas. Ziv põikas visatud oda eest ära ning tappis hologrammi kirkaga, lüües selle talle pähe. Järgmiseks vihises tema poole nool, mille Ziv kirkaga eemale lõi. Vibumehi oli hetkel vaid üks, aga tema nooli pidi Ziv tähele panema, kuna teda tappa ta ei saanud, vähemalt mitte seni, kuni ta nii kaugel on. Ziv keskendus hoopis kirvega tema poole sööstvale hologrammile ja kerge käeliigutusega oli temagi pea kirkaga purustanud. Siis tuli järjekordsest noolest eemale põigata, oda puruks lüüa ning mõõgaga hologrammiga võidelda. Tema oma relva ju ei visanud. Ennast tema löökide eest kaitsnud, kilpi ta võtnud ju ei olnud, lõi ta kirka terava otsaga läbi oma vastase kaela. Kui tema oli surnud, kükitas Ziv noole eest ja pöördus helisid kuuldes, et uus mõõgaga hologramm tappa. Tasemed muutusid üha raskemaks, üsna varsti oli vibumehi kaks, kelle nooli Ziv vältima pidi. Õnneks oli asi reaalne ning nooled ei tulnud sajuna, vaid ka hologrammid pidid võtma uue noole ja vibu taas vinnastama. Ja neil said nooled otsa, ning kui see oli juhtunud, võtsid hologrammid oma teised relvad, et Zivi lähivõitluses vigastada, kuid see neil ei õnnestunud ja üsna pea oli Ziv mõlema vibumehe pead purustanud.

Kui hologrammid raskeimale tasemele jõudsid, pidi Ziv võitlema korraga ühe mõõgaga hologrammiga, tapma hologrammi, kes tema poole ka oda visanud oli, ning vältima viskenuge. Tal õnnestus see kõik ilma vigastusi saamata ning peagi tappis ta viimase, viskenugadega hologrammi, lüües kirka talle pähe kinni, mis ilmselt oli tema lemmik tapmismeetod. Hetk oli vaikust ja siis hologrammid kadusid ning valgused muutusid tavalisteks tagasi. Ziv kummardas taaskord sponsorite poole ning astus poodiumilt alla, et kirka panna sinna, kust ta selle võtnud oli. Loa saanud, lahkus Ziv ruumist ning sponsorid jäid ootama tema ringkonna tüdruktribuuti. Ziv ise jäi Selinat ootama, et pärast tüdruku etteastet temaga üles eluruumidesse suunduda ja oskuste ettenäitamisest rääkida nii omavahel, kui oma mentorite ja saatjaga.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Hindamine   Sun Jul 27, 2014 3:23 pm

Selina polnud juba mitu päeva olnud nii rahulik kui nüüd, enne hindamist. See oli üks neist hetkedest, mille jaoks ta oli viimased aastad treeninud. Ilmselt isegi rohkem kui Mängude enda jaoks, sest ta ei pruukinud teada, mis relvad areenil on. Praegu aga sai ta rahus oma korda oodata ja siis oma tugevust näidata. Neiul oli siiski hea meel, et ta esimeste seas oli, kui ta oleks pidanud 4-5 tundi oma korda ootama, siis oleks ta ilmselt ikkagi närvi läinud. Ta ohkas kergelt, kui Ziv sai võimaluse lahkuda, aga järgnevad 15 minutit möödusid õnneks võrdlemisi kiirelt.

Neiu astus enesekindlalt, pea püsti ja kerge naeratus näol treeningsaali, kus kummardas ning sammus seejärel otse odade juurde. Ta oli viimastel päevadel neid hästi silmas pidanud ning nüüd ei pidanud neid pikemalt otsima. Neiul ei olnud mõtteski, et midagi muud demonstreerima hakata – aega oli vähe ja üldiselt anti võimalus ainult ühte oskust näidata, ning veider oleks olnud siinkohal oma suurim talent tahaplaanile lükata. Ta silmitses veidi erinevaid odasid, aga valis siis ühe, mis oli hea nii lähivõitluseks kui ka viskamiseks. Hologrammide juurde sammunud, sättis ta selle nii, et tema vastased oleks esialgu keskmised, kuid loomulikult kõikvõimalike relvadega ning lõpetuseks kõige kõrgema võimaliku tasemega. Ta võttis positsiooni sisse ning asus seejärel võitlema. Hologrammid langesid tema teel võrdlemisi kergelt. Tänu tema kiirusele ei olnud keeruline ka teiste relvade eest eemale põigata, kuigi nii mõnegi noole ning viskenoa eest pääses ta lõpu poole üsna napilt. Neiu taktika oli võimalikult palju ringi joosta ning hologramme ehk veidi segadusse ajada ja otseloomulikult eelistas ta lähivõistlust, et mitte oma odast väga pikaks ajaks ilma jääda, kuigi ka viskamises oli ta väga tugev. Võrdlemisi ootamatult saabus lõpp, Selina oli juba oodanud veelgi tugevamaid vastaseid, aga rohkem neid igatahes ei tulnud. Oda ära pannes oli tema näol lai naeratus ning seejärel kummardas ta taaskord enda hindajatele sügavalt ning sai ka loa lahkuda. Rahulolevalt väljus neiu ruumist ning naeratas, kui Zivi ootamas nägi, seejärel noormehele high-five lüües. Koos astusid nad lifti, et siis juba eluruumides punkte oodates terve tiimiga arutada nii seda, kuidas hindamine läks kui ka intervjuude taktikat.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Re: Hindamine   Fri Aug 01, 2014 2:29 pm

OT: Kuna möödunud on juba päris mitu päeva, ja kui me veel kauem ootame, siis enne septembrit küll Mänge ei saa, jääb Savera Hayesi postitus vahele. Järgmisena postitab Terra Keene.
Lisaks mainin, et edaspidi me enam nii kaua ei oota. Kui on teema, kuhu tuleb järjest vastata, siis palun üritage see ära teha. Samuti andke teada, kui kaote kauemaks, see teema on olemas.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Hindamine   Fri Aug 01, 2014 2:52 pm

Olgugi, et neljas ringkond oli üks esimesi, kes enda oskusi mängumeistritele näidata sai, oli Terra oma korda oodates juba suremas. Kaua võib? Ilmselgelt oli neidis väga kannatamatu. Rääkimata sellest, et ta oli kaheksas kes sisse läks. Kaheksas! Ja mis mõttes kolmas ringkond neist ees on üleüldsegi? Neil pole isegi karjeriste ja kõik teadsid, et kui haisev kala välja jätta, meeldis neljas ringkond Kapitooliumile palju rohkem kui kolmas. Või noh, vähemalt Terra meelest oli see igati loogiline, et nemad rohkem meeldiks. Igati ebaloogiline oli hoopis igas asjas kolmanda taga olla. Nemad peaks kolmas olema hoopis, vat mis! Terra kandis nõuetekohaseid trenniriideid. Tema t-särgi varrukatel ja seljal olid nõuete kohaselt number neli. Tüdruku juuksed olid hobusesabasse sätitud. Miski ei tohtinud teda segada. Neiu ilmest peegeldus selgelt tema kannatamatus, aga samas ka keskendumus.

Viimaks kostus kõlaritest Terra hääl ning ta ajas end püsti, et sirgel seljal ruumi astuda. Tema Saatja ja mentorid olid talle korrutanud, et ta peab naeratama ja tähelepanu püüdma. Soren oli neidisele tõsiselt kohe südamele pannud, et olgugi, et see tundub tobe, peab ta naeratama. Enne sisse astumist oli Terra endale korrutanud, et ta naerataks, aga nüüd, mil viimaks tema kord oli, unustas neidis selle täiesti ära. Tema ilme oli keskendunud, kulm veidi kortsus. Aga tema olek oli kindel, ei mingitki kartust või hirmu. Nagu karjeristile kohane, ei hakanud ta isegi mitte vaatama taimetundmistabeli või maskeeringulaua poole. Prsh! Tema võidab võideldes, mitte puu taha peitudes või sammalt süües! Tüdruk suundus kindlalt kolmharkide juurde ning võttis endale paraja relva. Enne mõõtis veel relva ja enda pikkust, et ikka võimalikult mugav asi käes oleks. See tehtud, astus neidis treeningplatvormi juurde, et endale hologrammid paika panna. Ta heitis pilgu üles klaasist tuppa, kus mängumeistrid istusid. Neil tundus juba igav olevat, sest suurem osa neist rääkis omavahel. Terra kortsutas kulme ning pani esialgsest plaanist vähe rohkem vastaseid endale. Neidis sättis sõrmi kolmhargi varre ümber ning astus siis platvormile. Ta keerutas korra relva enda käes, huultele nüüd kaval ja veidi üleolev muie tekkimas. 3x5m platvormi all olevad tuled kustusid, adrenaliin voolas juba neiu verre. Esimesed hologrammid ilmusid pisikesele areenile ning tormasid Terra poole. Ühel neist oli käes kirves, teisel mõõk. Terra lasi end põlvedest veidi kõveraks, et ta mingil juhul tasakaalu ei kaotaks. Tüdruk lõi kolmhargi varrega külg ees ühele vastaele jalgadesse, kirvemehele surus kolmhargi näkku. Kiirelt relva enda käes keerutanud, surus neidis kolmhargi teisele vastasele ringu. Mõlemad pudenesid laiali, aga Terral ei olnud aega imetleda seda oraži puru, mis areenile laiali vajus ja seejärel kadus. Juba tormasid tema poole kolm uut vastast ning neidis asus uuele rünnakule. Ta lõi kiirelt kolmhargi varrega ühel jalad alt, teisele virutas neidis näkku, torgates vähemalt teoorias tolle silmad peast, järgmisele virutas tüdruk kiirelt rindu. Selle aja peale ajas end püsti too hologramm, kelle Terra enne pikali oli löönud. Neidis virutas oma relvaga talle kaela. Järjest pudenesid hologrammid laiali. Tüdruk liikus edasi, teda ründas noaga hologramm selja tagant, tüdruk virutas talle kolmhargi varre otsaga kõhtu ja juba ründas vastast enda ees. Tollele kolmhargiga kaela löönud, märkas neidis vibuga hologrammi. Tüdruk lõi oma kolmhargiga esimese noole eemale ja tormas siis vibu poole. Tema teele ilmusid kaks vastast. Terra lõi ühele kolmhargi varrega vasti pead, teisele lõi jalaga vastu rinda, kummardus noole eest ära, lõi ühel hologrammil jalad alt ning virutas teisele kolmhargi rindu. Selle välja tõmmanud, lõi ta oma relvaga järgmise noole eemale ja tappis siis kiire löögiga ka teise vastase. Nüüd sai ta vibumehe juurde, kes lähivõitluses ilmselgelt oli üsna kasutu. Terra lõi talle kolmhargi rindu kinni ja tõmbus siis eemale. Tüdruk hingas raskelt, jälgides uusi vastaseid, kes talle kallale kargasid. Neidis lõi nad eemale ning tappis kolm vastast ükshaaval. Kui ta rohkem platsi keskele astus, piirati tüdruk kiirelt hologrammides sisse ning Terra asus võitlema hingegi tõmbamata. Ta virutas ühele oma kolmhargi pähe kinni, virutas teisele jalaga rindu, põikas eemale kirvehoobist, lõi järgmisel jalad alt ja tappis ta siis hoobiga pähe. Järgmine suri hoobist rindu, kahele lõi Terra kolmhargi kaela. Taaskord sai üks hologramm kolmhargi näkku ja viimase tappis Terra murdes ta põlve ja seejärel hologrammile kolmhargi rindu kinni lüües. Neidis hingas raskelt, kui areeni all olevad tuled põlema läksid. Ta tõstis pilgu mängumeistritele, kes kõik teda vaatama olid jäänud ning naeratas neile, sest nüüd tuli tal see naeratamine meelde. Neidis kummardus ja hüppas siis platvormilt maha, et kolmhark ära panna. Neidis kõndis sirgel seljal saalist välja, kus tema ringkonnakaaslane teda ootas. Kutt oli siiski teiste karjeristidega ka kenasti liidus. Tüdruk ei vaadanud teiste poolegi, olles neist kõigist üle! Ta kõndis minema, et nüüd Soreni või Edaniga rääkida, kuidas ta oma intervjuul sponsoreid võita saab, sest siiani oli tal sellega mitte just kõige paremini läinud.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Hindamine   Fri Aug 01, 2014 3:54 pm

Myles istus ooteruumi ühes nurgas ja oli äärmiselt ärritunud, kuid suutis end siiski hetkel veel piisavalt talitseda, et mitte laamendama hakata. Kui ta jälle mingi stseeni korraldaks, siis kuskilt lendaks raudselt välja kamp rahuvalvajaid ja peksaks ta enne mänge juba vaeseomaks. Poleks raske ennustada, kes esimesena areenil sussid püsti viskaks. Kutil polnud vähimatki aimu, mida hindamisel ette kanda. Ta oli ju osav ainult energia genereerimises, aga sellest polnud siin vähimatki kasu, sest treeningkeskuses oli tema ringkonnas käiva kibeda töö tõttu elekter ilusti olemas.
Juba sammus neljanda kalanaine ruumist välja, olles eriti üleoleva pilguga. Myles tõusis aegamisi püsti ja venis sissepääsu poole, tundes, kuidas nii mõnigi pilk tema selga puurib. Päris palju kaaskannatajaid olid juba treeningute ajal aru saanud, kui lootusetu vend see viienda kutt on. Ukseni jõudnud, astus nooruk ebalevalt sisse ja pilgutas silmi, kui see ta järel kinni vajus. Saalis oli üllatavalt hämar, võrreldes eelmise ruumi eredusega. Mylesi peas kerkis järsku üks isevärki plaan ning ta astus suure ekraani juurde, millel sai erinevaid taimetundmisoskusi demonstreerida. Neist ei teadnud ta küll midagi, kunings kavandas midagi hoopis muud. Heitnud pilgu selja taha klaasboksi poole, täheldas noormees, et enamik sponsoreid on jälle omavahelisele jutule keskendunud, viitsimata passiivset venda ekraani ees üldsegi mitte vahtida. Kõik teadsid, et peale esimest nelja ringkonda tulevad ainult äpud. Mõni neist vahel võitis ka, aga enamik olid lootusetud, lihtsalt mingid nuumatud loomakesed, kelle üle pealinlased naerda said. Myles vihastas veelgi, kaotades kõik kõhklused oma plaani osas. Ta vajutas ekraanil paari peidetud nuppu ning ootas, kuni juhtmeid varjav paneel lahti kargas. Poiss teadis täpselt, mis värv sellest segapuntrast talle vajalik oli ning kaksas selle oma tundetute sõrmedega sealt välja. Kogu elekter kadus ruumist. "Kuradi Kapitooliumi sead, meist ei hooli, ainult õgite! Ma oleks kogu riigi näljaprobleemid lahendanud, aga te saadate mu tapalavale!" kisendas kuningas, mõtlemata sellele, et ta areenil endale sponsoreid tahaks. Kes ikka säärast venda toetada tahaks, kui valida on säravaid preilid esimesest ja teisest, kullast poiss ja kivimees ja loomulikult need kalad neljandast?
Kuskilt teisest uksest sisenes saali trobikond rahuvalvajaid taskulampidega, kes nooruki kaasa tirisid. Üks neist suundus kiirelt rebitud juhtmeid kokku sulatama. Peagi oli ruum valmis, et järgmine tribuut esinema saaks tulla.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 65

PostSubject: Re: Hindamine   Sat Aug 02, 2014 2:00 pm

June oli terve hindamise aja närviline olnud, sellest hetkest peale, kui esimese ringkonna kutt sinna sisse astus. Talle tundus veidi ebaaus, et kõige osavamad tribuudid esimesena sisse lasti - pärast nende etteasteid oli ju oluliselt keerulisem muljet avaldada. Võib-olla ainult kolmandal oli hullem - nemad olid seal karjeristide vahel. June üritas kõigest hingest sellele mitte mõelda - ta pidi rahulikuks jääma, kui tahtis edukalt esineda.

Siiski käis tema kõhust külm jutt läbi, kui Myles tema kõrvalt tõusis ja saali astus. June silmitses kella, loendades oma esinemiseni jäänud minuteid. Saalis toimuvast polnud tal aimugi. Kui Mylesi 15 minutit täis sai, tõusis June püsti ja ohkas sügavalt. Tõehetk. Ta astus saali, kergitades hetkeks kulmu, kui hindajate veidi rahutuid nägusid nägi, aga siis kummardas neile kergelt ja astus mõõkade juurde. Ta teadis, et tal on väga vedanud, kui Areenil endale ühe mõõgagi saab, aga kuna tal praegu võimalus oli, haaras ta endale kaks.

Ta astus platvormile, seadistas oma etteaste, hingas veel kord sügavalt välja ja sulges hetkeks silmad, et keskenduda. Siis tõstis ta mõõgad ning asus hologrammidega võitlema. Kahe mõõgaga oli ta kiirem ja osavam, võimeline pöördel kaht hologrammi korraga tabama. Nii saidki esimesed kaks vastast korraga mõõgad rindu ja pudenesid laiali. June astus sammu edasi, blokeerides järgmise hologrammi kirvelöögi ühe mõõgaga ja surmates ta teisega. Järgmine hologramm sai esmalt kõrge jalalöögi rindu ja siis mõõga kõhtu, sellest järgmisel lõi June pea maha. Kõige selle juures jäi ta graatsiliseks, hologrammide vahel peaaegu tantsiskledes.

Vibudega vastased lõid June’i hetkeks veidi rööpast välja ning üks nool lendas talle tehniliselt jalga, peaaegu pahkluusse. Kuigi tegelikult oli see vaid hologramm, krimpsutas June selle peale ikkagi nina - see võttis ilmselt punkti tema skoorist maha. Ta kükitas, kui kaks mõõkadega hologrammi talle kahelt poolt kallale tulid, ja muigas taas kergelt, kui need teineteist tabasid. Piisas veel kergest küünarnukilöögist mõlemale poole ning mõlemad vastased sadasid kildudeks. June põikles noolte eest ära ning tal õnnestus üks vibumeestest surmata, kuid seda tehes “tabas” teda ka teine nool, samasse jalga, aga nüüd juba ohtlikumasse kohta, reie tagaossa. Juniper mühatas rahulolematult ning hüppas teise vibumehe poole, olemata kindel, kas ta seda ka Areenil, pärisvigastusega teha saaks. Ka too vajus laiali, kui June kaks mõõka risti üle ta rinna tõmbas.

Sellega sai ta etteaste läbi. June ei olnud päris rahul, kuna oli paar viga teinud, aga siiski manas ta ette pisut üleoleva, külma ilme, kui mõõgad oma kohale viis, hindajate poole pöördus ja veel kord kummardas. Ta tõmbas käeseljaga üle veidi niiske lauba ning lahkus saalist. Mylesi polnud kusagil näha, aga ega June polnud arvanudki, et ringkonnakaaslane teda ootama jääb. Ta siirdus oma korterisse tagasi.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin
VI ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 97
Ringkond : VI
Eelistatud relv/oskus : Kaks mõõka

PostSubject: Re: Hindamine   Sun Aug 03, 2014 9:12 pm

Laurelil polnud ukse taga ootamisest midagi. Neidis kasutaski juhust, et paremini tutvuda teiste tribuutidega, püüdes meelde jätta ringkonna numbreid ja nägusid. Eriti veel neid, kellega tüdruk pidi liitu astuma. Ta ei paistaks vist eriti heas valguses, kui esimestel minutitel areenil tapaks just need tribuudid, kes järgmised paar päeva pidid tema seljatagust öösiti ja päevasel ajal valvama. Neidisel poleks otseselt midagi üksinda olemise vastu, kuna siis ei hoiaks vähemalt keegi teda kinni ega aeglustaks tüdruku tempot alla, aga esimesed kaks päeva oleks lihtsam hoida inimeste lähedusse, kes ei püüa sul kõri läbi lõigata. Ning see annaks näitsikule võimaluse paremini areeni tundma õppida.
Laureli pruunid silmad saatsid enda ringkonna poisi saali, enne kui näitsik enda pilgu üles lakke viis. Ta polnud siiani otsustanud, mida ta hindamisel näitab. Noh, kuuenda ringkonna tribuudi kohta sai tüdruk väga hästi hakkama mõõkadega, aga seda oskust näitavad kindlasti ka paljud teised eespool olevad vähegi treenitud tribuudid. Hetkeks mõtles neidis demonstreerida enda oskusi odaga, aga see oleks kindlasti natukene igav olnud. Ning kolmanda ja ühtlasi viimase mõttena tuli tüdrukule mõtesse näidata enda täpsust ja külma närvi. Vähemalt see plaan, mis tal peas mõlkus, tundus huvitav ja üpriski raske. Aga viimane peaks jälle rohkem punkte tooma ja punktid tähendasid omakorda sponsoreid. Laurel ei sooviks teisel päeval areenil surra hambavalu kätte.
Kui tema ringkonna poisi 15 minutit sai täis, tõusis Laurel enda nime kuuldes püsti ja kõndis läbi avatud ukse treeningkeskuse suurde saali. Pilgu rõdul istuvatele Kapitooliumi inimestele viinud, naeratas näitsik neile õrnalt, tervitades neid ka kerge noogutusega. Silmad tagasi vahenditele viinud, mis neile võimaldatud olid, võttis näitsik esmalt ette kaks kõrgemat rataste peal olevat riiulite moodi asjandust, mis ta vabastas üleliigsest kolast, asetades viimased maha hunnikusse. Lükanud need enda ja hindajate vahele, jättis ta kahe riiuli vahele umbes kaks meetrit vaba ruumi. Leidnud laualt peenikest köit ja noa, punus Laurel riiulite kõige viimaste astmete peale lihtsa võrgu, mille külge jättis omakorda umbes poolemeetrised köiejupid rippuma. Kõigi kuue nöörijupi külge sidus neidis raskusteks hantlid. Mõõkade juurest ühe paki viskenuge võtnud, kinnitas Laurel viimase enda reie ümber, et sealt oleks nuge lihtsam võtta. Kõik kuus raskustega köiejuppi nagu pendlid liikuma ajanud, kõndis neidis ise nendest vähemalt viie meetri kaugusele. Ta võttis esimese noa kätte ja sihtis kõige keskmist nööri, mis kõikus paraja hooga. Sügavalt sisse hinganud, painutas Laurel kätt natukene taha poole ja viskas seejärel noa käest. See tabas soovitud köit, lõigates selle poolenisti läbi, aga kuna raskus selle otsas oli piisav, käristas lõige köie täielikult katki. Võtnud teise noa, sihtis tüdruk kõige parem poolsemat köit, mis lisaks paremale-vasakule liikumise oli hakanud ka ringe tegema. Endamisi muianud, liigutas Laurel enda kätt veidikene vasakule, hoides samas pilgu paremal. Hinganud uuesti sügavalt sisse, viskas tüdruk noa käest, läbistades köie täielikult. Hantel kukkus kolinaga maha. Ülejäänud neli viset tulid üksteise järel kiirelt ja lõikasid köied puhtalt läbi. Pärast viimase hantli maha kukkumist, taipas Laura, et ta oli vähemalt minuti hinge kinni hoidnud. Lubanud endale sügava hingetõmbe, pöördus näitsik hindajate poole, kummardades kergelt ja kinkides neile õrna naeratuse. Suurema jama kokku korjanud, asetas ta need eemale maha ja väljus saalist. Laurel võttis otse suuna üles kuuendale korrusele, et vahetada need tobedad treeningrõivad lihtsate siidist pükside ja pluusi vastu ning siis midagi kerget süüa.
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
avatar

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Hindamine   Mon Aug 04, 2014 10:57 am

Kui lõpuks jõudis kätte aeg Maconil suurde saali oskusi näitama minna, tõusis ta otsusekindlalt püsti ning viis enne privaatsessioonile lahkumist julgustava pilgu Silverile, kes kohe järgmisena kohtunike ette astub, nagu oleks tegemist mõne totaka talendishow'ga. Ehk mingil määral isegi oli. Jõudnud saali, suunas Macon kohe silmad tähtsatele ninadele, kes keset ruumi kõrgusid. "Okei, semud. Ma näitan seda ainult ühe korra, nii et soovitaksin teil tähelepanelikud olla," alustas Macon nende jaoks arvatavasti üllatuslikult, sest ta pole kuulnud, et leiduks palju tribuute, kes oleks oma privaatse etteaste ajal hindajaid sarnaselt kõnetanud. Aga ta ei saanudki sellest teada, sest hindamisel toimunust räägiti vähe. Langetanud pilgu, liikus noormees edasi punkti, kus ootasid teda kirved.
Valikuvõimalus oli hea, kuna puiduringkonna peamisi relvi leidus seal mitmes erinevas suuruses ja tüübis. Macon valis nende seast välja kaks keskmise suurusega kirvest: esimese parema käe ja teine vasaku käe jaoks. Nende kirvestega kõndis kutt kahe lähestikku asuva inimkujulise märklaua poole, jäädes neist mõne meetri kaugusele seisma. Kiigutanud kirveid mõne sekundi enda mõlemas käes, võttis Macon hoogu ja saatis siis need ohtlikud relvad sünkroonselt märklaudade poole teele – pole suur väljakutse inimesele, kes on juba lapsepõlvest saati kirveid loopinud. Veendunud, et parema käe kirves tabas märklaua südamikku ja vasaku käe oma südamikust samuti kaugel ei maandunud, pööras poiss ainsatki emotsiooni väljendamata märklaudadele selja ja jalutas otse edasi. Kui Macon jõudis jälle kirveste juurde, haaras ta justkui möödaminnes neist kõige suurema ja raskema oma paremasse kätte ning esimese mannekeenini jõudes virutas kirve tollele pähe kinni, katkestamata seejuures oma kõnnakut. Macon jättis meelega vaatajatele mulje, nagu oleks tema pingutus minimaalne. Kuna aega tundus veel olevat, sai Macon võimaluse taas pilk kõrgele sponsorite poole tõsta. "See oli Macon Rhodes seitsmendast ringkonnast. Rõõmsat jällenägemist teispoolsuses," teatas ta kindlal, pisut isegi üleoleval hääletoonil ning vantsis märguannet ootamata ruumist minema. Poissi ei huvitanud, et tema 'aktsiad' nüüd sponsorite silmis tõenäoliselt kõvasti langesid, sest teadis niikuinii, et mängudelt elusana koju ei naase.
Back to top Go down
View user profile
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 115

PostSubject: Re: Hindamine   Mon Aug 04, 2014 3:15 pm

Silver noogutas kergelt Maconile, kinkides noormehele vastu ka õrna naeratuse. Tüdruk oli juba piisavalt kaua oodanud, eks suudab ta need järgmised 15 minutit üksi ka hakkama saada. Marioni pilk liikus vargsi silmanurgast alles jäänud tribuutidele. Otseselt oli näitsik paari üksikuga suhelnud treeningute ajal ja seda põhiliselt siiski kümnenda ja üheteistkümnenda ringkonna tüdrukutega, kellega sai näiteks täna koos erinevaid taimi õppida. Eks neid viimaseid on ka vaja teada, sest puhtalt kirvekeerutamisoskusega kaugele ei jõua. Päris irooniline oleks kindlasti Kapitooliumi omade jaoks, kui tribuut tapab kergekäeliselt kolmandiku ja sureb siis korraga mürgitusse, kuna sõi valesi marju. Midagi sellist võiks isegi karjeristidelt oodata, eriti kui nad üksteisest peaksid mingil põhjusel lahku minema ja piisavalt toiduvarusid kaasa ei võtnud.

Endale vaikse turtsatuse lubanud, libises Silveri pilk tagasi saaliuksele ja kuuldes enda nime, tõusis näitsik püsti. Kohendanud hobusesaba enda kuklal, astus ta kiirelt, kuid tasasel ja tähelepanelikul sammul saali. Siin oli täitsa jube üksinda olla, kui teisi tribuute ja eriti Maconit kaasas pole. Ning ega olukorda ei muutnud lihtsamaks ka üleval istuvad hindajad. Neile laialt naeratanud, tegi Silver viisaka kniksu ja pöördus siis etteantud asjade juurde. Tüdruk isegi ei hakanud ennast vaevama võitlusoskuste näitamisega, kuna ilmselgelt oli see midagi, mida kõik karjeristid ja vähegi osavad tribuudid on ette näidanud. Tema valmistab hoopis ühe keerulise mitmeosalise lõksu. See ei pruugi küll palju punkte saada, aga nagunii ei tule ta areenilt elusana tagasi. Nende ringkond võitis alles eelmisel aastal ja vaevalt lastakse samal ringkonnal kaks korda järjest võita. See jätaks ka karjeristid halba valgusesse.

Laua pealt peenema köie võtnud, kuna otseselt midagi muud polnud võimalik nööri asemel kasutada - juhul kui areen oleks kuskil looduses, kus on heina või isegi looduslikku nööri, saaks näitsik neid kasutada, aga siin pidi ta tavalise köiega leppima. Lõksu peale oli Marion kulutanud peaaegu terve öö, püüdes seda enda peas ka kõige pisema detailini ette kujutada, vaevumata seda kuhugi üles kirjutada, sest siis ei kõlaks see sootuks nii hea ideena, nagu see oli kõlanud näitsiku peas. Lohistanud kohale mõne riiuli ja kõrgema posti, mis teoreetiliselt asendasid puid või mõnda muud pulka, kuhu taha köis kinnitada, alustas Silver lõksu tegemist. Köis õlal ja nuga hammaste vahel, liikus neidis kiirelt, vaikselt ja kergelt tantsides, muutes nii enda liigutused ja terve liikumise kergeks ja ülimalt sujuvaks.
Lõksu sai ta püsti kuskil kaheksa minutiga, jäädes enda kätetööd eemalt silmitsema. Esmapilgul ei paistnud see eriti suurem asi olevat ja köit kulus näitsikul samuti vähem, kui ta alguses oli planeerinud, kuid see tuli talle ainult kasuks. Kümme meetrit eemalt ühe harjutusnuku võtnud, mis oli kergem, kui välja nägi, liigutas Silver seda nii palju edasi, et jätta mulje nagu astuks ta lõksu algusesse maha asetatud silmusesse. Tingimustes, mis momendil ruumis olid, poleks ükski tribuut tema lõksu astunud, kuna see oleks lihtsalt nii hästi silma jäänud, aga areenil, kus on põõsad ja võsa või hoopis pime koridor, õnnestuks see kindlasti.
Nuku jala silmusesse pannud, tõmbus viimane kiirelt pingule, kui Silver nukku natukene edasi liigutas, püüdes sellega jäljendada inimese kõndimist. Nukust lahti lasknud, tõmmati viimane kiirelt üles ja lõksu keskele. Nuku all põrandal tõusid pikali asetatud pisikesed puust odasid immiteerivad pulgad püsti, olles kõik suunatud keskele punkti poole, mille kohal nukk rippus. Ruutmeetritelt oli lõks pisikene, mahtudes ilusti ühe ruutmeetrisesse ruutu. Hetkel mil nukk lõksu keskele rippuma tõmmati ja maas olevad orad püsti tõusid, kerkis lõksu ümber ka võrku meenutav sein, mis raskendaks lõksu jäänud inimese päästmist, kuna selle lõhkumine kutsuks esile nuku alla kukkumise ja surma. Selle näitamiseks võttis Silver noa, mida ta kasutas enne köie lõikamiseks. Kiire liigutusega läbistas ta ühe seina moodustanud köiejupi ja õhus rippunud nukk kukkus mõni millisekund hiljem kolksatusega oradele. Juhul kui tegu oleks päris inimesega, oleks põrand kaetud verepunase vaibaga.
Pöördunud tagasi hindajate poole, kummardas Silver neile kergelt, pani noa tagasi enda kohale ja väljus ruumist.
Back to top Go down
View user profile
Ham Slayer
IX ringkond // 16-aastane
avatar

Posts : 33

PostSubject: Re: Hindamine   Tue Aug 05, 2014 11:42 pm

Ham ja ta ringkonnakaaslane läksid koos ooteruumi. Ham üritas natuke vestlust arendada, aga see ei edenenud kuigi hästi. Mõistetav ka iseenesest. Talle ei tundunud, et tüdrukul ka mingeid imevõimeid olnud oleks. Kui too just neid väga hästi ei varjanud. Mis tähendas, et praegu oli käes hetk, kus on viimane võimalus kuidagi mängujuhilt armu paluda sellega, et oled lihtsalt nii badass, et ta tapab sind viimaste seas. Kahjuks ei olnud ka Hamil mingeid erilisi oskusi.

Ta kaalus vikati ja hologrammide kasutamist. Mis võiks küll efektne välja näha, aga vikat ei ole siiski taparelv ning tõenäoliselt teeks ta palju vigu või peaks kõige kergema leveli valima. Kas efektsus on seda väärt?

Seejärel mõtles ta relva peale, mida ta oli treeningsaalis näinud. Keegi polnud sellega midagi erilist peale hakanud, aga teoorias tundus ta olevat sama põhimõttega, mis koot. Võtad hoo sisse ja muudkui peksad. Aga kui sellega väga silma jääda, peakski ta terved Mängud selle nuiaga, mille otsa on kinnitatud keti otsas ogadega metallkuul, mängima. Tal tuli hommikusöök peaaegu üles, kui kujutas ette sellega inimeste peksmist. Pealegi pole see kuidagipidi kaitseks hea. Ainult rünnakuks. Ja suudab ta jee mingit karjeristi kuidagi niimoodi üllatada, et ta jõuab piisavalt suure hoo selle jurakaga sisse saada, enne kui too talle mõõga sisse on susanud ja temast šašlõki teinud.

Kui talle eelnev tribuut sisse läks, tõusis juba kerge paanika. Olgugi, et ta võis rahulik, veidi kahvatum kui muidu, välja näha. Kui ta tõesti nüüd sinna sisse läheb ja midagi muud teha ei mõista kui striptiisi, sest see jääks meelde, siis oleks ikka jama käes küll. Pealegi pole tal neid kunstkõhulihaseid ka niikuinii. Vähemalt jääks ta ajalukku kui esimene tribuut, kes sponsorite mõnitamise eest ENNE mänge maha lastakse, sest keegi suri naeru kätte ära tema tantsu nähes.

Äkki on lihtsus eelis? Ham neelatas ning kõndis rahulikul sammul sisse, kummardas pealtvaatajatele, neid tegelikult mitte nähes ning tegi kiiresti ruumile silmadega ringi peale. Okeei. Äkki taimedetundmine? Seal ta ilmselt ei feiliks ja siis äkki arvavad sponsorid ka, et ta on mingi chill vend, keda kohe ei pea mingis kuumaveeallikas ära küpsetama, sest ta niikuinii sureb varsti ära? Ta kõndis taimedetundmisemasina juurde, sättis ilusti raske leveli peale ning alustas. Õnneks läbis ta simulatsiooni veatult - at least there's that.

Mängu lõppedes, kui skoor ekraanile ilmus, tundus talle et tuled oleksid ruumis kergelt värhatanud tumedamaks, aga poisil oli tähtsamaid muresid. Nimelt, kuidas sealt ruumist nüüd välja saada. Ta kummardas ilusti veel korra ning lahkus. Vähemalt oli see osa nüüd läbi. Ja äkki ta ikkagi ei pea kedagi ogadega surnuks peksma.
Back to top Go down
View user profile
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
avatar

Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

PostSubject: Re: Hindamine   Thu Aug 07, 2014 3:26 pm

Vi jälgis vaikselt, kuidas kaastribuudid üksteise järel hindamissaali uksest sisse marssisid. Äkki lahkus juba kümnenda poiss, kutt, kellega tüdruk vaevu rääkinud oli. Viola ei kartnud, peale lõikuspäeva oli see emotsioon ta maha jätnud. Tüdruk teadis ka juba enam-vähem, mida ta ruumis tegema hakkab. Salamisi lootes, et tema ringkonnakaaslasel paremini läks, kui tema välimusest arvata võib, ootas neiu oma korda. Ta 5 sõrme mänglesid pikema juuksesalguga, märk, mis tähendas, et Vil on igav. Lõpuks avanes saali uks ning tirts tõusis püsti, et sinna sammuda. Ta vaatas veel korra üle õla tribuutide poole, kes veel oma korda ootama jäid, mõeldes, mis teised temast arvavad.
Tüdruk sammus julgelt ruumi keskossa, viibates terve käega sponsoritele. Tema stilist oli ta ühel hetkel kõrvale tõmmanud ning märkinud, et neile ei meeldivat tema puudust näha, kuna nad näevad vigastusi, mida Kapitooliumi kirurgiaga ei ravita, vaid ekraanilt. Seetõttu kandis Vi hetkel ka pikavarrukalist pluusi, mis kattis könti nii hästi kui võimalik.
Nöörid seisid ilusti keras ühe laua peal ning neiu valis sealt endale paraja jämedusega isendi. Ta keeras end nii, et sponsorid näeks, kuidas ta ühe käe sõlmedega vilkalt lassosõlme sidus. Ta haaras sama käega veidi sõlmest altpoolt kinni ning ülejäänud köie jättis kerasse teise käevarre peale rippuma. Viola keerutas suurt silmust paar korda nind heitis selle vilunult eemal seisva inimkujulise märklaua suunas. Ta tabas seda, ning tõmbas kiirelt nööri pingule, vedades silmuse kuju ümber kokku. Köie teise otsa meisterdas Vi poomissõlme, millega tal päeval raskusi oli olnud, nii et Laureli appi oli palunud. Nüüd tuli see neiul kiirelt ja perfektselt välja ning ta pani selle kujule kaela, lahkudes seejärel enesekindlalt ruumist.
Back to top Go down
View user profile
Mirena Leen
XI ringkond // 16-aastane
avatar

Posts : 40
Ringkond : XI
Eelistatud relv/oskus : Jahinoad

PostSubject: Re: Hindamine   Fri Aug 08, 2014 3:14 pm

Mirena ei teadnud kuidas ja millega teised tribuudid silma võisid paista ja tal oli hirm kui järjekord aeglaselt kahanes ning peagi jõudis kord temani. Tumedanahaline tütarlaps hammustas alahuulde kui ta vaatas kaaslasele korraks otsa ning sisenes siis ruumi.
Tõenäoliselt ei saa ta omale ühtegi sponsorit, inimesed vaevu märkasid teda, kuid sellegi poolest võis ta ju oma andeid välja näidata. Nagunii ei pääse ta eluga ja ainsad asjad, millega ta kõige paremini hakkama sai oli akrobaatika ja nugadega viskamine ja vehklemine. Seda ta otsustaski neile esitleda.

Saali keskele astudes, naeratas neidis, paljastades rea säravvalgeid hambaid ning siis tegi väikese kniksu. Seejärel võttis ta mõned noad ning vaatas sihtmärkide suunas. Lapsena oli ta harrastanud seda mängu, loodetavasti suudab ta nüüdki sellega muljet avaldada.

Sügavalt sisse hinganud, võttis Mirena hoogu ja tegi salto, ise samal ajal nuge loopides. Need tabasid märki otse keskelt, kuid sellega ei olnud ta lõpetanud. Hundiratas oli järgmine ja niipea kui ta sai tagasi jalule, lendas järjekordne nuga ja tabas märkmelaua kaela piirkonda. Rahulolevalt muhelenud ja sügavalt hinge tõmmanud, pööras Mirena ennast näoga publiku poole ja tegi väikese kummarduse enne kui saalist peaaegu hääletult lahkus.
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: Hindamine   Fri Aug 08, 2014 4:26 pm

Romanit see väga ei häirinud, et ta viimaste seas oli. Muidugi, ootamine oli tüütu ja selle ajaga oleks ta miskit paremat ette saanud võtta. Aga Marca istus ta kõrval ja tüdruku kiusamine sisustas kenasti seda passimisaega. Hetkel oli tal käsil sõrmega neiu ribide ülelugemine surkimise meetodil kui temale eelnenud kandidaat välja astus. Jee, time to shine!
„See ya later, babe,“ sõnas Rome lõbusa muigega Marcale ning sammus siis ustest sisse. Viisakalt klaaskastis tsillivatele onudele-tädidele noogutanud, suundus ta otseteed ellujäämisoskuste nurgakese poole, mis oli üsna metsa sarnaseks tehtud. Paar torukest, mis meenutasid puid, hunnik põõsaid ja lehti.. Korra pilgu seinal olevale kellale vilksatanud, mis nüüd käima löödi, asus Roman tööle.
Kirka loopimist olid kohtunikud vast juba näinud ja üldsegi oskas ta kakelda.. Seda ta näidata ei viitsinud. Selle asemel oli tal miskit muud plaanis. Haaranud endale paar jupikest tugevat köit, mõned pisut painduvad puuoksad ja hunniku suuri lehti, potsatas Roman maha istuma ja asus punuma. Umbestäpselt kaheksa minuti pärast oli tema kätetööst valminud mõnus võrkkiik, mille ta nüüd kahe puutaolise asja vahele üles riputas. Kuna aega veel oli, sättis ta ühe lehe enda pea kohale veel katuseks, sidudes selle varre külge ühe peenema paela, mis võrkkiige kohale alla rippus. Järelejäänud mõne minuti jooksul istus ta maha ning tegi ühe pulga ja pisukese hunniku kuiva muru abil valmis väikese lõkke, mis oksi lisades vähe suuremaks paisus. Tuli valmis, heitis Roman end võrkkiike selili, üks heinakõrs harjumuspäraselt hammaste vahele sätitud, ning sikutas paar korda pea kohal olevat lehte, nii et väike tuuleiil ta juukseid sasis. Aeg tiksus täis, lõke praksus, elu oli tsill ja uni tuli peale. This is the life.
Kohtunikud teatasid, et ta võib nüüd lahkuda ning Roman haaras ühe suure lehe maast, lämmatades selle abil tuleleegi. Vastutustundlik vähemasti. Seejärel sammus ta ruumist välja.

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Marca Keenan
XII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 250

PostSubject: Re: Hindamine   Fri Aug 08, 2014 9:27 pm

Marcale küll ei meeldinud seal ooteruumis mitu tundi passida, kui Roman pidevalt teda käperdas või lihtsalt mingit lollust suust välja ajas. Too oli igapäevaga aina hullemaks ja julgemaks läinud, nii et neidis enam ei teadnudki, kas ta peaks kutti ignoreerima või ägedamalt vastu hakkama. Igatahes häiris too täielikult tema keskendumisvõimet, kui ta ükshaaval üritas peas kokku panna, mida ta hindamisel näitama hakkab. Niikuinii läheb lõpuks kõik asjad plaanidest erinevalt, sest ta ei olnud mingisugune strateegiline võitleja, vaid puhas instinktide näol tegutseja. Teda ju ei õpetanud professionaalid nagu mõningaid teisi seal.

Ta saatis Romani pilguga, kui too hindamisele läks, ise samal ajal hullult põdedes selle üle, et ta viimane oli. Justkui peaks ta nüüd topeltsuurema show korraldama, et ikka õige punkti sellele peale panna või muud sellist. Raudselt on kõik kohtunikud ja sponsorid juba ammu ära tüdinenud sellest vaatamisest või üldse juba minema jalutanud. Ja siis ei olegi tal enam mõtet seal midagi teha. Võib ka lihtsalt naeratada ja lehvitada, nagu ta paraadil teinud oli. Kui ringkonnakaaslane tagasi tuli, hüppas Marca automaatselt püsti, vaadates natukeseks noormehele otsa. Ta ei olnud väga palju kuulnud sellest, mida too seal teha plaanis, kuid loodetavasti räägivad nad sellest hiljem. Selle sama sõnumiga pilgu ka kutile saatnud, astus tüdruk saali, viies koheselt pilgu klaaskasti poole. Ta jäi seisma, noogutas neile, sai aru, et need seal ongi juba jumalast tüdinenud kõigest, ning pööras seejärel ümber, et relvadeni minna. Kapitooliumis olid olemas ülibadassid relvad, kuid kõige rohkem rõõmu valmistas talle see, kui ta leidis treeningkeskusest kahe terava otsaga oda. Too oli muidugi palju ilusam ja vastupidavam ja võimsam kui see, mis tal kodus olemas oli, mis muutis selle kasutamise veel paremaks. Oma relvaks ka hindamisel valiski ta loomulikult kaheotsalise oda.

Ta kõndis treeningplatvormini ning sättis paika hologrammid, mille raskusaste iga hetkega tõuseb. See korras, keerutas ta korra enda oda ning võttis kahe käega sellest kinni, jäädes platsile valmisolevalt vaenlasi ootama. Ja hologrammid tulidki, alustades aeglasematega, kelle relvadeks oli lihtsad mõõgad, nuiad, kirved või muud taolised vahendid, millega ründamiseks pidid nad ise lähedamale tulema. Nendest sai Marca kergelt jagu, lüües tugevate liigutustega nende kõrid läbi, pöörates sujuvalt kuulmise peale kas ühele poole või teisele poole. Raskusaste läks järk-järgult aina raskemaks, mis tähendas seda, et vaenlased ise olid ka kiiremad ning hakkasid aina jõulisemalt vastu. Neidis tegi hologrammide ümber piruette, tappes nad enamjaolt kõride läbi lõikamisega, kuid raskematel juhtudel lõi terava otsa neile südamesse. Kahe otsaga oda parimaks küljeks oli see, et ta ei pidanud relva väga palju keerutama, vaid sai sujuvalt ühel silma peast lüüa ning teisel oda otse kõrri virutada, jäädes ise samal ajal täiesti puhtaks ning peaaegu paigale. Kui teda rünnati, hüppas ta kas eemale, keerutas mööda või laskus madalamale, lüües nendel puhkudel ka automaatselt vaenlastel jalad alt ja niiöelda lõpetas nende piinad odaga südamesse lüües. Ta näitas ka enda tasakaaluoskust sellega, kui peale maaslamaja ründamist oda toel hundirattaga eemale keerutas, saades samal ajal ka jalaga mõnele hologrammile virutada.

Raskemaks läks siis, kui kauglaskjad tema vastu astusid, eriti veel vibumehed. Neidis püüdis oma pilku kõikjal hoida, saades siiski justkui hoiatusena esimese laksu ühe vibutaja käest kirja. Õnneks see siiski vaid riivas tema õlga, mis areenil tähendanuks seda, et ta ei saanud veel väga hullu kahjustust. Odaga lähivõitlejatel kõrid läbi tõmmanud, jooksis ta nii kiiresti kui suutis vibuga vastaste poole, hüpates õigetel hetkedel kas kõrvale või pikali. Mõned kõrvalepõiked pidi ta keerutustega tegema, suutes napikalt siiski enda tasakaalu alles hoida. Jõudes piisavalt lähedale, viskas ta enda relva vaenlase suunas otse talle südamesse, võttes kohale jõudes relva tagasi kätte ning muutes ka ülejäänud vibudega hologrammid tolmudeks. Ümber pöörates jooksis aga kolmes suunas tema poole kolm relvastatud vaenlast. Kõige eesmine neist, kirvega, oli aga liiga lähedal, et talle vastu virutada, mistõttu Marca enda oda kaitseks ette tõstis. Mida ta aga ei osanud oodata, oli see, et oda purunes kirve all pooleks, jättes tüdruku kätte kaks üheotsalist relva. Kuna mõlemalt poolt kõrvalt jooksid veel kaks nuiadega hologrammi tema poole, viskas ta relvad mõlemas suunad, läbistades ühel kaela ja teisel südame. Kirvetüübile virutas ta hetkelist segadusemomenti ära kasutades jalaga vastu kätt, mis relva tolle käest õhku heitis, niiet neidis selle endale kinni püüda sai. Kogu jõu kokku võtnud, virutas ta hologrammi suuna, võttes ühekorraga tollelt pea maha.

Sellega olid kõik raskusastmed läbitud ning hologrammid kadunud, jättes järgi ainult hingeldava Marca, kes pisut väriseva käega kirvest käes hoidis. Ta ei olnud arvanud, et tal nii palju jõudu oli, et kellegil pea ühe korraga maha võtta. Suure tõenäosusega oli asi selles, et ta oli kogu hindamise aja enast täielikult ära unustanud ning mõelnud ainult sellele, et ta ongi sel hetkel areenil. See tõi kaasa nii pühendumuse kui ka väikese hirmu, et ta võidakse päriselt ka sealsamas ära tappa. Kõlaritest kostus hääl, mis teatas, et tema aeg on lõppenud, nii et tüdruk kirve käest pani, pealtvaatajatele kummardas ning ruumist lahkus, et üks suur tass kakaod ära juua.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Re: Hindamine   Thu Aug 14, 2014 5:40 pm

OT: Administratsioon on nüüdseks ära hinnanud kõikide tegelaste postitused ning allpool saate näha tulemusi.
Nagu varem öeldud, maksimum punktisummaks on 12 punkti. Kui teil on oma tegelase tulemustega probleeme või küsimusi, pöörduge administratsiooni poole.
Vastavalt saadud punktidele jagame ka tribuutidele panuseid, mis tagavad rohkem sponsoreid Areenil.


Kui hindamise aeg oli ametlikult lõppenud, arutasid sponsorid veel omavahel punktid läbi. Kuskil tund aega pärast viimase tribuudi saalist lahkumist said noored oma elukohtades koos oma Saatja ning mentoritega vaadata telekast, kui mitu punkti keegi sai. Alustati esimese ringkonna meestribuudiga, nagu oli järjekord olnud ka hindamisel endal. Saadet kommenteeris Ovid Greenlav. Iga tribuudiga koos tuli ekraanile ka pilt tribuudist ja nende nimetus. Ovid kommenteeris saadud punktisummat lühidalt ning siis liiguti edasi järgmise tribuudi juurde, kuni kõik tribuudid olid ära näidatud ja saade pärast lõppes, jättes tribuudid oma punktide üle arutlema ja Saatjad ning Mentorid mõtlema, kuidas neid punkte kasutades veel sponsoreid juurde saaks oma tribuutidele.

Leonis Duncain - 8 punkti
Emerald Lovejoy - 5 punkti
Ziv Benesch - 9 punkti
Selina Dawlish - 7 punkti
Savera Hayes - 0 punkti
Terra Keene - 10 punkti
Myles Winston - 9 punkti
Juniper Phox - 7 punkti
Laurel Erwin - 7 punkti
Macon Rhodes - 6 punkti
Silver Herriot - 8 punkti
Ham Slayer - 2 punkti
Viola Lee - 8 punkti
Mirena Leen - 5 punkti
Roman Marcelo - 8 punkti
Marca Keenan - 5 punkti
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Hindamine   

Back to top Go down
 
Hindamine
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge-
Jump to: