Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Fight for honor, fight for your life

Go down 
AuthorMessage
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Fight for honor, fight for your life   Tue Jul 29, 2014 8:49 pm

Järjekordne tore aeg treeningkeskuses. Terra kasutas seda aega, et platvormil kolmhargiga hologrammide vastu võidelda. Neidis oli seal oma pool tundi juba madistanud ega näinudki väsivat. Siiski ei maksa end ka üle väsitada, sestap astus tüdruk õige pea platvormilt alla, pani programmi kinni ning viis oma kolmhargi ära. Tüdruk sirutas end pikaks pikaks. Ta kandis topi ja põlvpükse. Topi seljal ja rinnal oli tema ringkonna number kirjas, nagu treeningriietelt nõuti. Neidis oli siiski juba enamusele ilmselt meelde jäänud nüüdseks. Ta veetis võimalikult palju aega teiste karjeristidega koos. Sidemed tuli tugevad hoida eks ole. Ühtlasi leidis neidis alati võimaluse, et oma vastupidavust teistele demonstreerida. Peaasi, et madalamate ringkondade matsid teda karta oskaks.

Pärast sirutust, lõdvestas neidis end ning läks siis lõuga tõmbama. Ta ei kartnud kedagi siit treeningkeskusest ja kui ka kartis ei näidanud ta seda kindlasti välja. Aga keda siin üldse karta oligi? Nende ringkonna karjeristidesse süstiti enesekindlust ja julgust nii palju, et neid lausa eneseimetlejateks juba peeti. Tema ringkonna meeskarjerist oli veelgi cockym kui Terra ise.

OT: Macon
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Tue Jul 29, 2014 9:38 pm

Kui tavaliselt oli Macon treeningkeskuses alati kellegagi koos, siis praegu viibis ta täiesti üksi. Ühegi teise tribuudiga kutt samuti juttu alustama ei kippunud, sest ta oli liidu mõttes juba oma tahtmise saanud, kui need inimesed just alt hüpata ei kavatse, kuna siin ei saa kellegi peale kindel olla. Aga küll areenil selgub, mismoodi kõik olema hakkab. Võib-olla peakski noormees natuke ka üksiolekut harjutama, sest mingil hetkel ei pruugi tal areenil enam kedagi seltsiks olla. Niisiis jalutas kutt kirveste poole, et ühega neist natuke hologrammivõitlust harjutada. Kergemad tasemed ei kujutanud endast midagi hullu, aga lõpupoole võttis juba võhmale. Sellegipoolest jäi Macon oma praeguse katsega rahule. Ehk teeb vahepeal midagi muud ja tuleb hiljem tagasi?

Järgmisena suundus noormees punktidesse, kust väga palju rahvast ei leidunud – ellujäämisoskused loomulikult. Tuletegemise ja taimede ning putukate määramise harjutamine ei tohiks mööda külge maha joosta. Kui Macon veendus, et praeguseks ka ellujäämisoskustest aitab, läks ta oma ringkäiguga treeningkeskuses edasi, kuni endalegi ootamatult märkas tüdrukut neljandast lõuga tõmbamas. "Hopp-hopp! Läheb juba! Tubli tüdruk," pomises Macon, kui tšikist mööduma hakkas. Ta ei uskunud, et viimane selle peale midagi vastaks, aga pidi ju ometi karjeristile kuidagi märku andma, et ei pea teda teistest tribuutidest paremaks.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Tue Jul 29, 2014 9:47 pm

Terra oli täiesti omas elemendis seal. Oma tempo ja oma aeg. Ei olnud vaja kedagi kuulata ega kellelegi tähelepanu pöörata. Või nii ta arvas, sest õige pea rebiti ta mullist välja ja näed, keegi juba tahab tema tählepanu. Terra lasi end lahti ning maandus põrandal, pilk seitsmenda ringkonna kutil. "Aah, sa oled see poiss, kelle venna eelmiste mängude võitja brutaalselt tappis eks? Oli kinnine kirst?" küsis tüdruk õelalt vastu. Prsh! Ta oli teistest tribuutidest parem ja mingi seitse ei tule teda siin mõnitama. Vabandage väga. Suurem osa tülinorimisest võiks areenile jääda loomulikult, aga ei tee paha ka siin veidi norida. Karjeristidega üritas Terra nüüd võimalikult hästi läbi saada. Ta ei pugenud neile ja tema ja Emeraldiv vahel oli endiselt hõõrdumist, aga nad olid oma liidus siiski kindlad. Peaksid teistele üsna suurt ohtu kujutama.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Tue Jul 29, 2014 10:10 pm

Macon oli olnud naiivne, kui arvas, et tüdruk tal niisama lihtsalt ilma vastu norimata minema jalutada laseb, seega pöördus kutt poolelt sammult, et neljandaga vastamisi seista. Mõõtnud tüdrukut pilguga pealaest jalatallani, ilmus tema huultele kaval naeratus, mis oli mõeldud loomulikult selleks, et karjeristi pisut õrritada. Maconil ei ole siin ju niikuinii enam midagi kaotada. Kuigi need sõnad Hadriani kohta haavasid tegelikult noormeest, ei näidanud ta välja mitte ühtegi emotsiooni. Maconil oli tervelt aasta aega, et selliseid näoilmeid harjutada. Keegi pole siiani aru saanud, et tal midagi viga oleks. "Jah, ütleks nii, et tulin siia tema tegemata jäänud tööd lõpetama," vastas Macon, kuid peagi meenus talle üks huvitav fakt, mida preilile nina alla hõõruda. "Aga tead, ma kuulsin, et sa olid eelmisel aastal surnud neljanda ringkonna poisiga lähedane. Äkki räägid mulle, missugune tema kirst välja nägi? Või ei olnudki tal kirstu? Neljandas peaks idioodi kombel suremine häbiasi olema. Ma saan aru, kui need nii-öelda nõrgemad ringkonnad omavahel liite sõlmivad, aga et karjerist kuuenda kutsikat oma kaisus soojendab? Väga rumal samm."
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Tue Jul 29, 2014 10:37 pm

Aiiih. Terra polnud oma emotsioonide varjaises sugugi nii osav kui Macon. Kyan oli koguaeg tema üle naernud, et nii lihtne on tüdruku näost aru saada, mis tal parasjagu mõtteis on või mis tuju tal on. Ja Kyani puudutamine ajas Terra alati tigedaks. Neidis astus sammu Maconile lähemale, võimalikult ähvardava sammu. Nende pikkuse vahe oli nõmedalt suur ja see häiris Terrat. Kuidas ta mõjub ähvardavana, kui ta kutist mingi 15cm lühem on? "Esiteks, Kyan ei surnud idioodi kombel vaid ta mõrvati," sisises Terra tigedalt. "Teiseks, tal olid väga ilusad matused, erinevalt su vennast. Kas teil üldse kirstu jaoks raha oli?" küsis Terra võimalikult salvavalt. Maconil oli vähemalt keegi konkreetne, keda süüdistada oma venna surmas, aga Terral polnud kedagi muud süüdistada kui mängumeistreid ja ta ei saanud neile kätte maksta. Ta võis kuuenda ringkonna tüdruku tappa, aga see poleks kättemaks. Tea, kas need tüdrukud teineteist üldse tundsidki.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Tue Jul 29, 2014 10:58 pm

Vau-vau, nagu näha, siis need sõnad mõjusid Terrale. Kuna Macon ei rääkinud tavaliselt palju, jäi tal rohkem aega, et õppida aru saama, mida üks või teine inimene nende näoilmeid jälgides mõelda võiks. Ja neljanda ringkonna tüdruku puhul tajus Macon ärritust. Poisi mõtet kinnitas ka neiu samm, mis pidi teda hirmutama? Macon ei saanudki täpselt aru, mida tüdruk sellega saavutada lootis. "Tüüp mõrvati, sest ta otsustas kaitsta mingisugust armetut plikat, kellest talle tegelikult üldse kasu polnud," täpsustas Macon, näoilme rahulolev. Ta ei suutnud välja mõelda isegi motiivi, mis sundis kutti nii arulagedalt tegutsema. Armastus? Ei tundunud loogiline, sest erinevatest ringkondadest pärit inimesed enne mänge omavahel kokku ju ei puutu. "Ma ei usu, et sind see tegelikult huvitab, aga võin sulle kinnitada, et kirstust ei jäänud ka minu vend ilma," vastas Macon endiselt ainsagi emotsioonita, mis teda reeta võiks. Seitsmes ringkond on tuntud puidutööstuse poolest. Ja kui midagi osta ei jõua, on võimalik see ise valmistada.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Wed Jul 30, 2014 12:52 am

Vähe sellest, et Terra sellest kuramuse puuraidurist lühem oli, ta ei lugenud kuti näost ühtegi emotsiooni ka välja. Kurat küll. Neidis surus oma hambad tugevalt kokku, kui kutt seal seda mõrva täpsustas. Kyan oli ta parim sõber olnud ja isegi Terra ei saanud aru, miks ta seda lolli tibi kaitses ja endaga kaasa vedas. Miks? Miks ta ei läinud Auroraga? Teise ringonna karjeristiga, kellega Kyanil oleks vähemalt lootust olnud. "Oled sa varem inimese sisikonda näinud?" küsis Terra siis ähvardaval toonil. "Ma hoolitsen areenil selle eest, et sa endaomaga tutvust teeks," sõnas neidis läbi hammaste. See ei mõjunud pooltki nii hirmutavalt ja paikapanevalt kui Terra lootis, et see mõjub, aga nüüd oli see juba välja öeldud. Tüdruk põrnitses kutti endiselt tigedalt. Kuidas ta üldse julgeb Kyanist midagi rääkida? Närune seitse raisk!


_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Wed Jul 30, 2014 8:18 pm

Macon ristas käed rinnal ja kallutas pead allapoole, et tüdrukule otse silma vaadata, näitamaks viimasele, kui vähe need sõnad noormeest mõjutasid. Surma Macon ei kartnud, sest muidu poleks ta vabatahtlikuna mängudele mitte mingil juhul läinud. Ka seitsmendasse ringkonda ei jäänud maha kedagi, kes ilma Maconita enam hakkama ei saaks, seega võib ta surra ilma süümepiinadeta. Miks siis mitte juhust kasutada ja enne veel karjeriste natuke närvi ajada? Terra sõnade peale muutus Maconi pokerface hoopis laia naeratusega näoilmeks, justkui oleks tüdruk talle äsja liblikatest ja ükssarvikutest rääkinud. "Ahsoo. See saab kahtlemata huvitav vaatepilt olema," vastas Macon külma rahuga neljanda tšiki esimesele ähvardusele. Neidise järgmise lause peale kergitas ta oma paremat kulmu. "Hm, et ma siis tegin just hüppe sinu mõrvalisti tippu? Arvasin ekslikult, et sinna kuulub hoopis esimese tšikk, aga eks anna talle siis üks musi minu poolt," õrritas Macon karjeristi, kes nii kergesti süttis.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Fri Aug 01, 2014 5:48 pm

Terra põrnitses kutti tigedalt, seda tigedam ta oli, mida rohkem too tema üle seal naeris. Aah! "Huvitav kindlasti, kahju et sina seda eriti kaua nautida ei saa," arvas neidis siis, üleolevus hääles endiselt kõlamas. Ta oli oi kui tige, aga märatsema ta seal nüüd küll ei hakka. Kuuldes midagi mõrvalistist ja Emeraldist, kortsutas neidis kulme. Kurat, kas kõik juba teadsid nende teineteise mitte sallimisest? Väga hea, seda saab ära kasutada. Las need lollikesed arvavad, et karjeristide tiimis ongi suur kiil ja nad saavad seda ära kasutada. "Ära muretse, küll ma talle sinu poolt suure musi teen," sõnas Terra endiselt üleolevalt. "Ja minu mõrvalisti pärast ära ka põe, seal on küllaldaselt ruumi teie kahe jaoks," sõnas neidis endiselt üleolevalt.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Fri Aug 01, 2014 6:13 pm

Macon ei saanud lihtsalt tüdruku tigedale pilguga vastata millegi muu kui naeratamisega, sest nii ajas ta karjeristi isegi rohkem närvi. Sellega leidis Macon isegi Terras veel ühe nõrga külje peale liigse enesekindluse: kui neidis nii kergesti süttib, pole tal lisaks esimese tüdrukule ka ülejäänud semudega pikka pidu. Võib-olla alguses on karjeristide tiimis kõik roosiline, aga pinge kasvades on Terra või ka kellegi teise 'plahvatamine' väga tõenäoline stsenaarium. Mis puutus Maconi teadmistesse teiste tribuutide kohta, siis üht-teist ta ringi liikudes ikka kuulis või nägi, aga täpseid detaile tal muidugi teada polnud. "Ma sinu asemel ei oleks endas nii kindel. Näljamängude ajaloos leidub piisavalt aastaid, mil karjeristid täielikult põrusid," tuletas Macon igaks juhuks tüdrukule meelde, kui too juhuslikult sellised väikesed faktid unustanud on. "Seda me veel näeme, kes kelle tapab," pilgutas Macon karjeristile silma ning pööras viimasele selja, et lahkuda, kuna ta ei näinud nende vaidluses enam mõtet. Loodetavasti arvab kalanaine sama.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   Sun Aug 03, 2014 7:25 pm

Terra pööritas üleolevalt silmi Maconi jutu peale. Loomulikult ta teadis, et ta ei pruugi võita mänge ja ta teadis, et teistest ringkondadest oli ka võitjaid. Aga enamasti võitsid teised ringkonnad kavaluse ja enese varjamise kui võitlemisega ja Terra oli üsna kindel, et tema suudaks nad üles leida ja maha tappa. Tuli lihtsalt karjeristide kampa võimalikult kaua toimivana hoida. Ta silmitses üleolevalt noorukit. "Ära muretse, küll sa seda näed," muigas Terra üleolevalt ning silmitses siis kuti lahkuvat selga. Ta ei hakanud ka enam midagi ütlema, sest tülinorimine oli üsna mõttetu. Ta suundus hoopis teises suunas, et karjeristid üles otsida ja võimalikult head nägu nende juuresolekul teha.

OT: Teema läbi. Smile

_________________

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Fight for honor, fight for your life   

Back to top Go down
 
Fight for honor, fight for your life
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Buddy Fight Tournament
» I do not give up without a fight.
» Never running from a real fight?
» Not Another Sprite Fight 2!
» Has Your Life Gone by Fast?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: