Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Aeg ei anna armu

Go down 
AuthorMessage
Soren Dugald
IV ringkond // 23-aastane
avatar

Posts : 74

PostSubject: Aeg ei anna armu   Tue Jul 29, 2014 9:19 pm

Kõigest poolteist päeva oli veel mängudeni aega. 38 tunni pärast astub Terra koos 23 teise tribuudiga areenile, et võidelda enda elu eest ja võitjana mängudelt naasta. Sorenil oli jäänud kõigest 2280 minutit, et aidata enda ringkonna tribuute, et üks neist tuleks kõigest sellest elusana tagasi. Ta oli Terrat Akadeemias aidanud juba aastaid, õpetades neidisele kõike, mida ta teab ja mis võiks näitsikut aidata. Tookord oli ta Sorenile õpilane ja sõber, nüüd aga kõigest nimi number nelja taga, mille taha kogunevaid panuseid naine silmitses. Tema pruunid silmad liikusid järjest alla poole, silmitsedes kõiki neid tribuute. Mitte nii palju aega tagasi oli Willow ka seal nimekirjas olnud.
Käed rinnale risti surunud, krimpsutas naine kergelt kulmu, kui tema pilk peatus kuuenda ringkonna tüdrukul, kes võis olla isegi korralikum vastane kui mõni esimeste ringkondade oma. Soren jälgis eile tribuutide ületreeningut, et teada, kellega nad sel aastal mängudele lähevad.
Seistes suures fuajees, mis oli täis diivaneid, kus sponsorid ja juhendajad saavad mängude ajal suurtelt ekraanidelt toimuvat silmitsedes, püsis Soreni pilk ainult sellel ühel nimel. Kuuldused näitsiku emast olid jõudnud ka tema kõrvu. Seljas oli Sorenil lühikesed mustad püksid, mille all olid võrksukad, kontsaga nöörsaapad ning sinakas siidist pluuse musta jakiga, mille varrukad keeras näitsik küünarnukkideni üles.

To Scipio
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
avatar

Posts : 1073

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Tue Jul 29, 2014 9:44 pm

Scipio oli ka oma ringkonna tribuutidega tegelenud, aga erilisi lootusi ta neile ei paneks. Nagu tavaliselt. Kuigi tüdruk oli üsna korralikult treenitud, nagu ta aru saanud oli. Siiski. Võimalus, et võidab keegi, kes on tavalisest ringkonnast, oli väike, väiksem, kui see, et karjerist võidab. See oli kõigile teada ja Scipio isegi ei varjanud, et ta nii arvas. Jah, ta ise oli võitnud, aga see ei tähendanud suurt midagi.

Scipio ringkonna tribuudid olid parajasti treeningkeskuses, kui Scipio fujaeesse astus. Ta vaatas seal ringi, aga kõik tundusid juba millegagi tegevuses olevat. Välja arvatud Soren, kes temast kolm aastat varem võitis. Vanusevahet neil aga väga ei olnud. Scipio seadis sammud Soreni poole ja peatus naise kõrval. "Mis sulle seal nii väga huvi pakub?" küsis Scipio, kui oli ka nimekirja hetkeks silmitsenud. Mõnel oli ikka korralikult kohe panuseid. Ja osad olid ikka nullis.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Soren Dugald
IV ringkond // 23-aastane
avatar

Posts : 74

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Tue Jul 29, 2014 9:54 pm

Kuigi Soren oli omi mõtetes, ei saa öelda, et neidis võpatas, kui Scipio teda korraga kõnetas. Eks mingi osa neidise alateadvusest on endiselt areenil ja seega igati ärkvel ja ergas, et miski ega keegi teda ei üllataks. "Hei," tervitas naine mees vaikselt, silmitsedes hetkeks veel enda ringkonna tüdruku taha kogunenud panuseid. Kuidas küll keegi suudab seda teha? Nende laste elud pole võidusõiduhobused, kes pannakse ringe jooksma ja vaadatakse, kes esimesena kohale jõuab. Tegu oli siiski lastega. "Püüan mõista, mis paneb inimesi lasteelude peale panustama," sõnas Willow, pöörates enda pruunid silmad Scipiole. "Ja seda, mis muudab su tüdruku nii eriliseks, et tema poolt ikka korralikult panustatakse," lisas ta kergel turtsatusel. Soren on ka varasematel aastatel teiste juhendajatega üksteise tribuutidest rääkinud. Ega saadud info viimasel päeval enne mänge suurt tähtsust ei oma.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
avatar

Posts : 1073

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Tue Jul 29, 2014 10:13 pm

Scipio naeratas kergelt Soreni sõnade peale ja noogutas. "Seda ei mõista me vist kunagi," arvas mees. Jah, vaevalt, et nad niipea seda mõistma hakkavad. Need inimesed seal Kapitooliumis olid haiged. Enda ringkonna tüdruku kohta kuuldes vaatas ka Scipio, palju tema peale panustatud oli ja muigas, kui õlgu kehitas. "No tema ema on siiski üsna sassis peast," ütles Scipio vaikselt. "Ja ju ta on natukene treenitud ka." Scipio ohkas kergelt ja vaatas teisi nimesid. "Mis sa sellest Zivist arvad?" Ilmselge favoriit hetkel.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Soren Dugald
IV ringkond // 23-aastane
avatar

Posts : 74

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Tue Jul 29, 2014 10:21 pm

"Ma kahtlen, et nad isegi seda mõistavad," pööritas Soren kergelt silmi, hoides käsi rinnal risti. Näitsikul oli veel selgelt silme ees sarnane tabel mängudest, mil tüdruk ise osales. Ta oli see inimene, kelle peale peaaegu keegi ei panustanud, paar üksikut panust oli tehtud, aga tabeli alusel oleks ta pidanud esimeste seas surema. Veel kõik need aastad hiljem suudab Willow seda muigega meenutada. Ta näitas neile puust ja punaselt, et areenil on tõesti kõigil võrdsed võimalused võita. Lihtsalt tuleb osata neid enda kasuks ära kasutada. "Mis ajast kuuenda omasi treenitakse?" kortsutas Soren kulmu. Neljanda puhul oleks see veel mõistetav ja isegi kolmanda puhul, aga et kuuenda oma on peaaegu et karjeristina üles kasvatatud, see lihtsalt ei jõua Sorenile kohale. See polnud loogiline.
Kui Scipio küsis teise ringkonna meestribuudi kohta, pöördusid Willow silmad tagasi tabelile. "Päris hästi treenitud ja suudab päris kenasti teistele külje alla pugeda, aga tundub päris ülbe ja endaga vägagi rahulolev. See võib talle saatuslikuks osutuda, aga tegu on päris korraliku vastasega. Lähivõitluses ei saaks vist keegi tema vastu, aga see eest paar osavamat lõksu ja ta ei pruugi kaua vastu pidada. Kuid võitu ma talle ei panustaks," avaldas naine enda arvamust.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
avatar

Posts : 1073

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Thu Jul 31, 2014 6:13 pm

"Meie ringkonna omasid ei treenitagi. Tema emal on lihtsalt mingi utoopiline mõtlemine, et kui ta võitis, siis ta tütar peab ka au tooma ja ka võitma ja siis ta teda pooleldi salaja treeniski. Sellel naisel ei ole seal peas just eriti korras kõik. Laurel oleks saanud ilusa pika elu elada ilma selleta, et ta siia tulema peaks," seletas Scipio vaikselt. Ta silmitses tabelit ja noogutas selle peale, mis Soren Zivist arvas. "Võimalik täiesti. Samas ei ole ta lihtsalt näidanud mingeid oskuseid, et ta ei oskaks lõksudega tegeleda. Ta on karjerist siiski, võib meid üllatada," arvas Scipio. Kõike võis juhtuda. Karjeristidele õpetati kõike. Nemad ülejäänud olid need, kes loomuliku intelligentsiga hakkama saama pidid, sest olgem ausad, nende mõne päevaga siin ei õpi nad midagi.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Soren Dugald
IV ringkond // 23-aastane
avatar

Posts : 74

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Thu Jul 31, 2014 10:14 pm

Soren noogutas õrnalt mehe sõnade peale, püüdes samal ajal mõttes meenutada, et keda Scipio mõtleb. Kuuendas ringkonnas on niigi vähe võitjaid ja naine ei suuda ka neid väheseid meenutada. Tema pilk libises tagasi tahvlile ja kuuenda tüdruku pildile. Sellepärast oligi tüdruk nii tuttav, kuna ta oli täpselt enda ema suust kukkunud. Willow oli olnud küll mingi kahene, kui Laureli ema mängud võitis, aga iga teatud aastate tagant korrati eelnevate aastate võitjate walk of fame'i. Tuli ju Panemile meenutada, kes ja kuidas on mängud võitnud. "Young on tema ema? Vaene tüdruk," pöördusid Soreni pruunid silmad korraks Scipiole ja siis tagasi tabloole. Kui näitsik tribuudina mängudel osales, siis ta jooksis ikka tolle naisega kokku ja tegu oli tõesti ühe segase ja lausa isegi hirmuäratava naisega. "No üllatada võivad nad kõik ju. Aga kui ülbus juba eelmine aasta ja sellest eelnevalgi karjeristidele ebaõnne tõi, siis miks arvata, et see aasta erineb. Aga see on kõigest minu arvamus," kehitas naine õlgu. Kui ta võiks panustada, siis läheks väikene osa tema rahast kuuenda tüdrukule ja viienda poisile, kuna mõlemad tunduvad parajad üllatajad areenil olevat.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
avatar

Posts : 1073

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Sat Aug 02, 2014 3:19 pm

Scipio noogutas. "Vaene tüdruk jah. Ma ei saa aru, miks ta vabatahtlikuks astus," ohkas Scipio. Tema oleks treeninud, ag ta ei oleks vabatahtlikuks astunud. Ja siis oleks Laurel juba piisavalt vana, et teda ei saadetaks enam Mängudele ja kõik oleks okei. Aga ju siis Laurel oli truu oma emale või mis iganes. Edasise peale Scipio muigas ja kehitas õlgu. "No eelmine aasta oli üldse õnnetu. Just see, et need esimese ringkonna omad sedasi käitusid." Väga loll samm nende poolt. Ja surma said nad ka. Aga samas said surma ka kõik teised karjeristid ja Scipio armastatu. Scipiol oli endiselt sellest kahju, ilmselgelt, ja tal oli valus. Olgugi, et tal nüüd teine oli. Keda ei saadeta Mängudele. Aga Kapitooliumis käies meenus talle Charitina ilmselt kõige paremini ja raske oli magada selles voodis, kus ta magama pidi. Seekord siis üksi. "Mis sa siis arvad, kellel kõige paremad võimalused on?"
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Soren Dugald
IV ringkond // 23-aastane
avatar

Posts : 74

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Sun Aug 03, 2014 9:26 pm

"Miks sa seda tema käest ei küsi? Sa oled siiski tema mentor ju ja peaksid teda kuidagi juhendama ja aitama," kehitas Soren kergelt õlgu, hoides enda pilku endiselt tablool, kus nimede taga olevad panused pidevalt muutusid. Mõne nime taga küll kiiremini ja suuremate arvudega kui teiste nimede puhul. Pigem ikka panustatakse karjeristidele. "Ega eelmine aasta oli üldse paras ebaõnnestumine," sõnas naine kerge iroonilise turtsatusega. Eelmised mängud kestsid esiteks kordades lühemalt, andmata õieti tribuutidele võimalust enda elu eest võidelda. Seega oleks võinud president sama hästi rivistada need 24 last üles ja lasta enda meestel nende pihta valimatult tulistada. Keegi oleks ikka ellu jäänud ja teisele ringile läinud, kuni vaid üks oleks ellu jäänud. Sant, aga vähemalt elus.
Scipio küsimuse peale kehitas Willow algul vaid õrnalt õlgu, silmitsedes nimesid ja nägusid. "Karjeristid tunduvad küll see aasta paremas seisus olevat, aga pigem panustaksin mõne vaesema ringkonna omade peale. Sinu tüdruk oleks üks võimalus, aga pigem pakuks, et kas mõni 12. ringkonna oma või hoopis too tüdruk kümnendast," viis Soren enda pruunid silmad mehele, oodates ka Scipio arvamust.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
avatar

Posts : 1073

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Sun Aug 03, 2014 10:04 pm

"No mis seal enam ikka, ta on siin ja muuta enam midagi ei saa. Lihtsalt.. tahaks ta emale midagi öelda," muigas Scipio. Sest kui Laurel peaks surema, siis... tea, mida ta ema arvaks. Kas tal oleks ükskõik? Sellise käitumise peale võiks isegi arvata, et tal oleks ükskõik. Sest no kurat, kes saadaks oma lapse tapalavale? Nende seast, kes ei olnud peast põrunud karjeristid. Ja neid tundus ka, et vanemad ei amastanud. Aga kes teab samas.

Edasise arutluskäigu peale Scipio noogutas mõtlikult. "Njaa. Oleks tore, kui mõni vaesemast jälle võidaks," pidi ka mees nõustuma. "Aga ma ei panustaks väga kaheteistkümnenda ringkonna peale. Pigem.. nojah, Laurelil ehk oleks võimalus." Ema siiski oli Võitja. "Ja noh, karjeristid. Ei pea ju meeldima, aga ma ei saa eitada, et neil oskusi ei ole. Sest neil on." Ilmselgelt oli. "Või siis äkki see poiss, kelle vend eelmine aasta suri. Ma küll ei saa aru, miks ta vabatahtlikuks astus, aga samas näitab see sihikindlust ka."
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Soren Dugald
IV ringkond // 23-aastane
avatar

Posts : 74

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Wed Aug 06, 2014 8:07 pm

"Juhul kui tema ema kasvatas ta nõnda üles, siis pidi ta teadma, millega tema tütar riskib ja et ta ei pruugi elusana tagasi tulla. Kuigi kõigi karjeristide vanemad loodavad, et nende lapsed on tulevased võitjad," sõnas Soren, pruunid silmad neid liikuvaid noori nägusi vaadates. Mõni oli veel nii noor ja teised nägid jälle nii pisikesed ja saamatud välja. Eks Willow ise nägi ka selline välja. Ta oli nii väikene olnud, nii peenikene ja kahvatu. Nagu poleks tegu neljanda ringkonna karjeristina, vaid mõne üheteistkümnenda ringkonna näljahädalisega.
"Üllatuseks oleks Kapitooliumile kindlasti see, kui too kümnenda ringkonna tüdruk võidaks, aga tänavu on päris palju tugevaid tribuute," sõnas Willow, nõustudes samas Scipioga. Karjeristide peale panustatakse igal aastal ja igal aastal on nad ka tugevad ja osavad. Äkki võidabki tänavu hoopis mõni karjerist.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
avatar

Posts : 1073

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Mon Aug 18, 2014 2:21 am

"Nii palju, kui mina erinevate karjeristidega vestelnud olen, siis nad just ei soovi oma lapsi nendele tapatalgutele saata," raputas Scipio pead. Kui võidad, oled kindlustatud ja saad oma lapsedki päästa. Üleüldse need karjeristid. Aah. Soren ise oli ka ju neljandast ringkonnast. Aga Scipio neid väga ei mõistnud. Siiski, talle pigem tundus, et karjeristid ei taha oma lapsi ja perekonda Mängudele saata. Näiteks Jago oli ju tugev karjerist, aga tema nooremat venda, kes loosi teel valiti aga vabatahtlikuga asendati, ei treentud karjeristiks. Miks? Ilmselt ikka selleks, et võimalikult palju oma peret päästa. Vähemalt talle meeldiks nii mõelda.

Soreni edasise jutu peale Scipio noogutas. "Ma väga ei loodaks selle tüdruku peale. Aga ju sponsorid näevad temas midagi," ütles Scipio nimekirja vaadates. Ühe käega ei tee sa väga midagi. Aga ju siis oli ta sponsoritele meelepärane. Pisike tüdruk, haledakene oma ühe käega... ikka hakkab kahju. Scipio oli kuulnud ka seda, et Jago vennast oli Kapitooliumi elanikel kahju. Et selline nunnu oli olnud. Oleks ta Mängudele tulnud, oleks kindlasti puhtalt oma välimuse pärast sponsoreid saanud. "Mida sa ise arvad sellest Violast?"
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Soren Dugald
IV ringkond // 23-aastane
avatar

Posts : 74

PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   Sun Sep 07, 2014 5:14 pm

"Eks alati on erandeid," sõnas Soren vaikselt. Juhul kui tal peaks kunagi lapsed tulema, siis neid ei saadaks neidis kunagi mängudele, sest vahetpole kui hea võitleja sa oled või kui osav ellujäämises, on alati võimalus surra. Areenil ei loe eelnev treening peaaegu mitte midagi. Kõik on kinni tribuudi riskivalmiduses ja lihtsalt juhuses. "Minu vanemate puhul oli tegu auküsimusega. Mõned võtavad akadeemias seda nagu vanemate vahelist võistlust, kelle laps on parim," lisas naine, pöörates enda pruunid silmad Scipiolt tagasi tabloole, kus panused suurenesid iga minutiga.
"Paistab visa olevat, aga kuna ma pole teda treenimas näinud, siis ei oska hetkel midagi muud öelda," kehitas Willow õlgu. Kuidas tribuut ennast teistele treeningkeskuses esitleb, näitab nii mõndagi isiku kohta. Samas mõned panevad enda positsiooni oskuste ja ringkonna järgi kohe paika, teine hoiab jälle madalat profiili. "Aga kui ta peaks karjeristi vastu astuma, siis on teadagi, kes sealt elusana välja tuleb," sõnas naine veel viiuks.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Aeg ei anna armu   

Back to top Go down
 
Aeg ei anna armu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anna's Transcaspian Urial, painted by Fisva
» Studio ANNA Pottery Australia
» Anna Tsuchiya Fandom Thread
» Anna Lambert
» White Titian spider vase

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge-
Jump to: