Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Harjutamine teeb meistriks?

Go down 
AuthorMessage
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Harjutamine teeb meistriks?   Tue Jul 29, 2014 10:41 pm

Pärast mitte just kõige sõbralikumat vestlust tšikiga neljandast ringkonnast polnud Maconi tuju ehk nii hea kui enne, aga vähemalt sai ta sellega rahul olla, et tüdrukul endale pähe istuda ei lasknud. Solvangutega kostitasid teineteist mõlemad. Üritades seda vestlust oma mõtetes tagaplaanile suunata, sest miks peaks teda mingi ülbiku nähvamine mõjutama, võttis Macon suuna viskenugade poole. Üllataval kombel ei patseerinudki läheduses ühtegi teist karjeristi, sest järjekordset sõnasõda mõne liialt kõrget enesehinnangut omava tribuudiga ei viitsinud kutt enam korrata. Oma ringkonnas elades oli Macon pigem erak, kes suhtles vaid väheste inimestega, seega on ta Kapitooliumis end tublisti ületanud. Haaranud ühe viskenoa paremasse kätte, liikus Maconi pilk märklauale, mille suunas nuga kohe lendama pidi. Kuna nuga on üks väheseid relvi peale kirve, mida Macon elu jooksul seitsmendas ringkonnas käes on hoidnud, ei tohiks ta sellega kõige kobam tunduda. Justkui nagu enda mõtte kinnituseks jäi kuti poolt teele saadetud nuga märklauale pidama – küll mitte südamikku, aga kõik on parem kui täiesti mööda.

OT: Juniper
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Tue Jul 29, 2014 10:53 pm

Juniper oli juba veidi aega mõõkadega harjutanud - üksinda, sest suuri sõpru ta siin veel leidnud polnud -, kui ta enda lähedal seitsmenda ringkonna poissi märkas. Kuna ta oli siit-sealt juba sahinaid kuulnud, et too liitu kokku ajab, ja kahe liidu kõrval üksi jäämine ei tundunud kõige arukam variant, otsustas ta noormehele läheneda ja veidi juttu teha. Ta arvas, et päris kõrvale Macon teda vähemalt kohe ei heida - oma oskustes oli neiu üsna kindel. Seega astus ta poisi poole, üks mõõk endiselt käes, ning silmitses teda paar hetke, enne kui tema juurde astuda julges. Viskenugadega inimesed tegid teda üldiselt veidi närviliseks. Kõik, mida tema poole visata sai, oli ohtlik. "Hei," ütles ta Maconile veidi häbelikult, kui too oli noa käest ära visanud, ning toetas mõõgatera otsa õrnalt maha.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Tue Jul 29, 2014 11:12 pm

Kuna esimene nuga tabas edukalt sihtmärki, võttis Macon endale aega raiskamata uue, aga enne kui ta oleks jõudnud sellegi lendu saata, ilmus poisi vaatevälja tüdruk viiendast ringkonnast ehk Mylesi ringkonnakaaslane Juniper. Kogu muu sagimise kõrval oli Macon sootuks unustanud selle tüdrukuga rääkida, kuigi mõte tema kaasamisest oma juba arvestatava suurusega seltskonda ei tundunud kõige hullem. Sel juhul oleksid nad viiekesi: kaks seitsmendast, kaks viiendast ja üks kuuendast. Karjeriste oli küll kokku kuus, aga nende omavaheline suhtlemine ei kannatanud mingit kriitikat. Muidugi on võimalus, et praeguseks suutis seltskond oma erimeelsused juba lahendada. "Hei," vastas Macon tüdruku tervitusele, langetades hetkeks pilgu mõõgale, mida Juniper käes hoidis. "Sa seda kasutada ka oskad või võtsid lihtsalt iluasjana kätte?" uuris noormees, aga tema hääletoon polnud ebasõbralik, vaid pigem uudishimu väljendav.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Wed Jul 30, 2014 5:07 pm

Macon tundus vähemalt esialgu päris mõistlik olevat. Tema küsimuse peale kergitas Juniper kulmu, sest ausalt öeldes kõlas see üsna patroniseerivalt, aga noormehe hääletoon andis mõista, et ilmselt Macon teda mõnitada ei tahtnud. Juniper silmitses hetkeks relva oma käes ning vastas siis enesekindla muigega: "Just selliste küsimuste pärast võtsin midagi, millega ma osav olen, et vajadusel kellegi suu kinni panna." Ka tema hääletoon ei olnud ebasõbralik, võib-olla natuke julgem ainult, kui neiul kombeks oli. Praegu tuli endast ju tugeva võitleja mulje jätta, isegi kui see tähendas veidikest ülepingutamist.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Wed Jul 30, 2014 8:09 pm

Macon ei leidnud mingit põhjust, miks ta peaks viienda ringkonna tüdrukuga ebaviisakalt käituma. Ega too mõni Terra-sugune endast heal arvamusel kekats pole – need tunneb kaugelt ära juba. Nagu Macon aru sai, otsis ka Juniper kedagi, kellega areenil esialgu kampa lüüa. Noormees mõistis teda, sest üksi kõikidele teistele jahitavaks olla tundub kordades hullem variant. "Kas sa peale mõõga veel mõnda relva või muud oskust hästi valdad?" küsis Macon edasi, et tal tekiks tüdrukust parem ülevaade. Võimalik, et kõiki oma tugevaid külgi Juniper paljastada ei kavatse, kuid küsida ju ikka võis. Macon on siiski see, kes karjeristide kõrval teist suuremat liitu kokku ajab, aga kui ta ei tea, mis on kellegi tugevused ja nõrkused, võib tekkida raskusi liidu toimima panemiseks. Üks nõrkus oli neil kõigil sama: hirm jääda üksi ja kaitsetuna mõne teise ja endast tugevama tribuudiga silm silma vastu. Läbisaamine on hoopis omaette teema, aga siiani jäi talle mulje, et ühtegi riiukukke pundis ei leidu. Samas võivad paljud inimesed areenil muutuda – ka tema ise.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Fri Aug 01, 2014 4:25 pm

Maconi küsimuse peale mõtles June hetkeks. Tegelikult tal muid erilisi oskusi ju ei olnud, mõõgad ikka peamiselt. Sellest tundus järsku kuidagi vähe olevat, kui ta kellelegi muljet avaldada tahtis. Samas ei saanud ta mingit udu ka ajama hakata. Nagunii tuleks üsna kähku välja, et kõige muuga on ta oluliselt kobam. Lõpuks ütles neiu ausaks jääda otsustades: “Teiste teradega saan ka enam-vähem hakkama, aga mõõgad on põhilised.” Oma nõrku kohti June mainida ei kavatsenud, seega ei öelnud ta oskuste kohta rohkem midagi. “Millega sina võitled?” küsis ta siis. Maconi liiduloomise kavatsusest oli ta küll teadlik, aga seda, mida noormees ise oskas, Juniper ei teadnud. Korraks mõtles ta, et ehk üritab kutt lihtsalt enda ümber mingit kaitsvat müüri ehitada, et lihtsamalt läbi saada, aga selle mõtte viskas ta ruttu peast. Macon oskas raudselt midagi, ega muidu poleks teised temaga liitu teinud. “Kirvega?” oletas ta siis - seitsmenda ringkonna jaoks oli see üks tavalisemaid relvi.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Fri Aug 01, 2014 5:26 pm

Macon noogutas selle peale, kui neidis väitis, et saab ka teiste terariistadega vajadusel hakkama. Tundus, et mõlemad viienda ringkonna tribuudid on sel aastal päris asjalikud, nii et nendega võis esialgu isegi arvestada. Juniperi küsimusele ei jõudnudki Macon vastata, sest tüdruk tegi juba ise õige järelduse. Kui natukenegi igal aastal televiisori ees mängudele tähelepanu pöörata, saab kiiresti selgeks, et seitsmes ringkond on kirveringkond. Leidub muidugi ka erandeid, aga seda mitte kuigi sageli. "Jah, kirves on minu põhiline relv, aga näiteks noaga saan samuti hakkama," kinnitas Macon tüdruku arvamust, viidates sellelegi, et kui tal mingil põhjusel areenil kirvest kätte saada ei õnnestu, pole kutt kohe automaatselt mängust väljas. Tegelikult oli Macon ka saega päris osav, aga ta ei mäleta, et selliseid relvi oleks kunagi areenil leidunud. Noa abil puust kujukeste valmistamist õpetas poisile kunagi tema eelmise aasta mängudel hukkunud vend, aga juba väiksest peale meeldis neile tööst vabal ajal enda lõbuks nugade ja väiksemate kirvestega täpsusviset harjutada.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Sun Aug 03, 2014 7:27 pm

Tundus, et Macon kiitis tema vastuse heaks, seega hingas June veidi kergemalt. Tundus, et noormees on ehk isegi tema liitu võtmisest huvitatud. Maconi vastuse peale noogutas neiu samuti, veidi rahul olles, et oli õigesti arvanud. Samas oli Maconil ka lisaoskus, nii et hätta ta Areenil igatahes jääda ei saanud. "Mida sa Areenil üldse teha plaanid?" küsis June siis, oletades, et kui Macon temast huvitatud on, jagab ta oma ideesid. Neiu heitis kiire pilgu enda ümber, veendumaks, et keegi pealt ei kuula. "Karjeristid võtavad ilmselt Küllusesarve," lisas ta siis, korrates teada-tuntud tõde. Ega Macon lootnud, et ise sinna jääda saab? Kohe karjeristidele kallale tormamine kõlas nagu enesetapumissioon.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Mon Aug 04, 2014 12:10 pm

Viis kõlas igatahes paremini kui neli inimest, seega pole Maconil praegu põhjuks rahulolematuseks. Muidugi ei ole mõtet gruppi liiga suureks ka ajada, kuna see võib hiljem areenil kätte maksta, sest mida rohkem inimesi, seda kergemad on tekkima omavahelised vastuolud. Kriteeriumitele Juniper igatahes vastas, sest tüdruk ei tundunud ei liiga arg, peast segane ega ka mitte nõrk. Inimest, kes oskab mõõgaga midagi teha, ei saa ju ometi nõrgaks nimetada. "Küllusesarv on tõesti karjeristide asupaik, aga kui me üldse mängudel midagi korda saata tahame, on vaja korralikke relvi. Minu puhul oleks parim valik kirves, sina vajad mõõka. Niisuguseid relvi saab aga vaid sarvest või selle vahetust lähedusest," rääkis Macon, kui oli tüdruku jutu ära kuulanud. Vaadanud korraks suunda, kus ta oli viimati kõige lähedamal asuvat karjeristi näinud, veendus kutt, et neid pealt ei kuulata. "Mängu esimestel minutitel oleks rumal kedagi rünnata. Kui relva kätte saaks, tuleks kohe silmapiirilt kaduda. Vastaseid võib hiljem rünnata kas ühekaupa või kui nad juhtuvad olema arvulises vähemuses. Ja kui keegi meile esimesena kallale kipub, siis tuleb muidugi ennast kaitsta," seletas kutt edasi. Meie-vorm andis ilmselt Juniperile mõista, et ta on gruppi vastu võetud.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Tue Aug 05, 2014 5:18 pm

Juniper naeratas kergendunult, kui Macon "meie"-vormi kasutas. Seega polnud ta enam üksi. Ta vaatas samuti ringi, aga praegu olid nad noormehega omaette. Maconi jutu peale neiu noogutas - nad mõtlesid ühtemoodi. "Ma plaanisin ka võimalikult kiiresti Sarveni jõuda, midagi kaasa haarata ja joosta," ütles ta siis. "Alguses aitab ainult karjeristidest kiirem olemine." Sinna nendega võitlema jääda ta küll ei kavatsenud. Ta lootis, et karjeristid esimesena vähemalt veidi nõrgemate kallale lähevad. "Mida kiiremini me ennast kokku kogume, muidugi, seda parem. Nad ilmselt ei ründa, kui meid piisavalt palju on." See lause tuletas talle meelde, et ta polnudki kindel, kui palju neid on. "Kelle sa üldse värvanud oled? Mylesi, oma ringkonna tüdruku...?" Kuuenda ringkonna tüdruku suhtes polnud June kindel, samuti ei teadnud ta kellestki teisest, kes Maconiga liitunud oleks.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Wed Aug 06, 2014 1:44 pm

Macon oli kindel, et karjeristidega võitlemiseks tuleb oma aeg, kuid kindlasti mitte kohe Näljamängude alguses, kuna sellises olukorras neile kallale lendamine tähendaks kiiret surma. Võib-olla kunagi hiljem, kui karjeristipunt on kahanenud? "Väledad jalad oleksid abiks kindlasti, aga ma usun, et nemad on aastate vältel palju rohkem jooksutrenni teinud kui mina," tõi Macon välja plaani negatiivsema külje, aga üritas siis seda mõtet võimalikult ruttu peast uuesti välja saada. Üle ka mõelda ei tasuks, sest tribuute on areenil palju. Nad ei pruugi just Maconit ega mõnda teist poisi kambast rünnata. Kutt noogutas selle peale, kui Juniper arvas, et vaevalt karjeristid suuremat punti ründaksid. Ja viis oli Maconi meelest täiesti paras – mitte liiga palju, aga mitte ka vähe. "Lisaks Mylesile ja Silverile on meiega Laurel. Rääkisin korra ka Laureli ringkonnakaaslasega, aga paistis, et tema ei usalda kedagi ja üritab pigem üksi hakkama saada, seega kaks seitsmendast, kaks viiendast ja üks kuuendast, nii et kokku viis inimest," vastas Macon Juniperi küsimusele.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Wed Aug 06, 2014 2:53 pm

Juniper noogutas taas, kui Macon jooksmise pahupoole välja tõi. "Samas, tuleb lihtsalt kiiremini joosta kui teised," ütles ta veidi kibeda muigega. See oli natuke kalk mõtteviis, aga ellujäämisinstinkt oli vajalik, teistele kaasa tunda tüdruk ei saanud. Keegi ei saanud. See oleks nad tapnud. "Nad ilmselt võtavad nõrgemad esimesena," lisas ta siis. Ta ei tohtinud lihtsalt kõige nõrgem olla. Tema ja ta liitlased.

Kui ta kuulis, et kuuenda tüdruk oli samuti kambas, hingas ta veidi kergendunult. Laurel oli päris kindlasti hea võitleja ja tundus ka muidu igati õige inimene, kellega liitu astuda. "Viis on päris hea. Karjeriste on küll kuus, aga seegi pole kindel, et nad kõik alguses ellu jäävad," ütles ta. "Teeks elu igatahes palju lihtsamaks, kui mõni neist kohe rajalt maha võetaks."

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Wed Aug 06, 2014 4:47 pm

"Ma usun, et sellega võime isegi hakkama saada," avaldas Macon arvamust. Teised vaesematest ringkondadest pärit tribuudid ei tohiks nii hästi treenitud olla kui karjeristid. Võib-olla ainult Laurel. Ka tüdruk kaheteistkümnendast pidi enda ringkonna kohta küllaltki tugev olema, aga temaga ei ole Macon treeningkeskuses veel nii otseselt kokku puutunud, et selles ise veenduda. "Kaheksas ja üheksas ringkond äkki? Või kümnes ja üheteistkümnes," pakkus Macon, kuna nemad ei ole endast talle sellist muljet jätnud, et võiksid mängudel kaugele jõuda, mis omakorda ei tähendanud, et Macon neid alahindaks. Kutt üritas praegu lihtsalt mõelda nagu karjerist. "Äkki veab ja mõni neist teebki kohe alguses valearvestuse, mis saatuslikuks saab, kuid ma ei loodaks liialt selle võimaluse peale. Aga karjeristidega kohtume varem või hiljem niikuinii – selleks tuleb valmis olla," lisas noormees, jättes mainimata võimaluse, et nad kõik hoopis mängujuhi lõksude tõttu hinge heidavad.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Sun Aug 10, 2014 9:55 pm

"Muidugi võime," vastas Juniper kerge muigega, rohkem vist enda kui Maconi julgustamiseks. Ausalt öeldes kartis ta iga mööduva tunniga Mänge järjest enam. Ta noogutas, kui Macon nõrgemaid ringkondi nimetas. Need tagumiste numbritega ringkonnad kippusid ikka need õnnetumad olema. "Kolmas ka äkki?" pakkus ta siis. Kolmanda tribuudid polnud talle eriti silma jäänud. Noormehe järgmise mõtte peale sõnas neiu: "Ilmselt keegi ikka eksib, eks enamus on seal alguses nagunii närvis ja..." June teadis, et ta ka ise on platvormil seistes ilmselt hirmust segi. "Karjeristid on, jah, vältimatud. Loodame lihtsalt, et meid selle kohtumise hetkeks võimalikult palju veel elus on," lisas ta veidi mornilt. Kui nad ka võitluses peale jäid, ei saanud nad teada, mida Mängujuht plaanib - ehk oli kaks liitu liiga palju ja nad paisatakse laiali. See mõte hirmutas Juniperi veel enam.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Sun Aug 10, 2014 10:49 pm

"Kolmanda omi polegi ma tähele pannud, aga ma oletan, et sul on õigus. Kui nad kujutaksid endast suurt ohtu, teaksid sellest juba kõik," noogutas Macon tüdruku pakkumise peale. "Ma arvan sama. Kui leiame hea võimaluse, tuleb rünnata," sõnas kutt, aga teadis, et areenil ei pruugi kõik nii kerge tunduda kui tema sõnadest järeldada võiks. Esimese, teise ja neljanda ringkonnaga ta küll kohe alguses silmitsi seista ei tahaks, aga kui muud üle ei jää, tuleb noormehel vähemalt üritada vastu hakata. Vahel leiab ka pime kana tera ju. "Kui jääme vähemusse, on ainus võimalus jällegi kiired jalad, sest kahekesi või kolmekesi nende vastu minna ei saa," lisas Macon Juniperi jutule. Olgu, kui neid on kolm ja karjeriste kaks, võiks ju üritada, aga täpselt sama arvu korral saaksid nad heal juhul ühe mitme peale maha võtta.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Thu Aug 14, 2014 5:19 pm

"No, täpselt, ma isegi ei kujuta ette, kas, mida ja kui palju nad oskavad. Samas, see võib neil strateegia ka olla," mõtiskles Juniper edasi. Ehk varjasid nad oma võimeid hoolega, et siis Areenil ootamatult ohtlikuks osutuda. "Kui leiame," sõnas ta veidi mornilt vastu. See jutuajamine muutis ta Mängude suhtes veel ebakindlamaks kui ta enne oli olnud. Pagan teab, mis seal saama hakkab. "Minu jalad on üsna kiired," ütles ta veidi optimistlikumal toonil. "Kui neil kilode kaupa relvi kaasas peaks olema ja keegi nendest midagi loopima ei hakka, võib isegi õnneks minna." Ta kujutas ette karjeristidega võitlemist, aga võitmist ei suutnud ta kuidagi sellesse pilti mahutada. "Karjeristid on pagana hirmuäratavad," ütles ta mõne aja pärast.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Thu Aug 14, 2014 6:51 pm

"Strateegia näidata end nõrgana? Arvad, et see oleks hea mõte?" jäi Macon kahtlevaks. Tavaliselt võtavad karjeristid esimesena sihikule just nii-öelda kõige äpumad. Samas võivad nad oma suure pundiga just mõne paljulubavama tribuudi esmajärjekorras maha võtta, et ei peaks hiljem tema pärast muretsema, kui ka nende pundike vaikselt hõrenema hakkab. Juniperi morn hääletoon tõi korraks Maconis esile kahtlusi, kuid ta üritas need võimalikult ruttu peast heita. Kahelda jõuab ta areenil ka. Praegu pole selleks õige aeg. "Noh, loopida oskavad nad muidugi päris hästi, aga seda kunsti valdan ka mina ja Laurel," sõnas Macon, nii et nendel karjeristidel siiski on midagi, mida karta. Kuulnud, mida Juniper karjeristide kohta veel ütles, kutt noogutas. "Ära sa räägi," muigas ta hetke pärast, kuid tõsines peagi. "Nad võivad olla hirmuäratavad, tugevad ja mida kõike veel, aga nende ego on liiga kõrge. Ja viimane võib neile areenil küllalt jama tekitada."
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Thu Aug 14, 2014 10:25 pm

"Sõltub," vastas Juniper Maconi kahtlusele. "Kui keegi ei tea, mida nad oskavad, siis ei julge keegi ilmselt rünnata ka," ütles ta. "Igaks juhuks ei tohiks neid selle pärast maha kanda, et me ei tea, mida nad teha oskavad." Ta muigas, kui Macon Laureli ja enda oskustest rääkis. See kõlas, nagu oleks noormees valmis Areenil teda kaitsma, ja kuigi liitu astumine enam-vähem seda tähendaski, oli ikka kuidagi turvalisem olla kui enne. "Tahaks ka midagi visata või lasta osata," ütles ta oma mõõka silmitsedes. "Kaugemal olla on turvalisem kui meetri kaugusel mõõgaga vehkida." Ta naeratas samuti kergelt, kui Macon muigas. "Mida kõrgem ego, seda rutem nad laiali lähevad. Või veel parem, üksteist maha löövad," sõnas ta veidi lootusrikkalt.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Thu Aug 14, 2014 10:53 pm

"Võimalik, aga see on vaid alguses nii. Kui tribuute jääb vähemaks, on iga surm kullahinnaga," oli Macon veendunud. Kahuripaugud on muusikaks karjeristide kõrvadele. Poiss kahtles, kas ta ise tunneks samamoodi. Aga seda Macon ei uskunud, et tema käed kellegi verest puutumata jäävad. "Mina ei kanna kedagi maha. Kõikidel on tugevaid ja nõrku külgi, mida teised ei tea," kinnitas Macon. Ta pole karjerist, kes mingisugust tapanimekirja koostaks, mille etteotsa koonduvad niinimetatud nõrgukesed. Sureb see, kes Maconi teele ette jääb. Kogu lugu. "Ma usun, aga nende väheste päevadega ei õpi enam midagi juurde. Mida juba oskad, seda oskad ja areenil näitad," arvas kutt. "Lisaks egole on nende peale pandud suured lootused koduringkonnas. Nad tunnevad sel põhjusel palju rohkem survet kui näiteks mina. Minu võiduvõimalusse ei usu ilmselt keegi seitsmendas, aga nemad on oma kandi kangelased, kellelt suuri tegusid oodatakse. Minul aga pole midagi kaotada. Mul pole isegi enam venda. Ja vanematega on suhted nässus. Mind ei oota keegi tagasi. Usun, et seegi on karjeristidega võrreldes parajaks eeliseks," rääkis Macon, avaldades sellega ka paar isklikumat asja - selle teadmine ei saa Juniperile kuidagi kasuks või kahjuks tulla.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox

Posts : 65

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Sat Aug 16, 2014 10:01 am

"Õige ka, et sa kedagi maha ei kanna," vastas Juniper mõtlikult. "See on ilmselt karjeristide kõige nõrgem koht." Kõiki tuli vaadelda kui potentsiaalseid tapjaid, isegi kui nad väga muljetavaldavad ei tundunud. "Vähemalt karjeristid tunduvad enamasti lähivõitlejad olevat, nii et see annab meile juba mingi eelise," sõnas ta mõtlikult. Maconi siiajõudmise loost polnud Juniper suurt midagi teadnud, vaid seda, et eelmisel aastal oli tema vend Areenil olnud. Ta silmitses Maconit veidi aega, lootes, et ta pilk on pigem kaastundlik kui haletsev. "Ega minusse vist ka ülearu ei usuta," sõnas ta mõne hetke pärast. "Nad teavad küll, et ma midagi oskan, aga enamus on vist kindlad, et tagasi ma enam ei tule. Natuke kergem on olla küll, et seda võitmise kohustust ei ole."

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   Sun Aug 17, 2014 4:12 pm

"Mina jagaks tribuudid ainult kolme gruppi: tugevad, vähem tugevad ja liitlased. Esimesse kuuluvad karjeristid ja neid tasuks rünnata vaid siis, kui suudame mõne üksi või paarikaupa ringi kolamast tabada, nii et oleksime ise arvulises ülekaalus. Teise gruppi kuuluvad tribuudid arvatavasti suuri liite areenil ei moodusta – heal juhul on mõni kahekesi, seega meid oleks rohkem, mis annaks suure eelise. Ja kolmandasse kuuluvad kõik need, keda me mingil juhul ei ründa, kuni lihtsalt ühel hetkel enam muud võimalust pole ning igaüks vaid enda eest võitleb," rääkis Macon oma lihtsast süsteemist, mille järgi tema tribuute üksteisest eristab. "See nugadeloopija tšikk esimesest ringkonnast on vist ainus, kes meile kaugelt peavalu valmistada võiks," noogutas Macon kaaslase järgnevate sõnade peale. Aga küll nad temagi vastu midagi välja mõtlevad. "Praegu on veel vara kellelegi võitu ennustama hakata, aga ma loodan, et sellega saab hakkama keegi meie seast," lausus noormees, mõeldes iga oma sõna tõsiselt, aga seda ta Juniperile ei maininud, et ise võita ei kavatse – igaks juhuks. Tema oleks teispoolsuses, kui see üldse eksisteerib, õnnelik kas Silveri, Laureli, Juniperi või Mylesi võidu korral.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Harjutamine teeb meistriks?   

Back to top Go down
 
Harjutamine teeb meistriks?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: