Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Ujuma?!

Go down 
AuthorMessage
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
Viola Lee

Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

PostSubject: Ujuma?!   Thu Jul 31, 2014 8:01 pm

Treeningkeskuses ringi vaadanud, avastas Viola ühe eriti huvitava punkti. Terve tagumine sein oli muust ruumist veeribaga eraldatud. Ta seisatas punkti alguse juures, kus oli väike interaktiivne ekraan, ning asus seda sirvima. Neiu sai aru, et tegemist on ujumispunktiga ning arvas, et peaks seda katsetama. Ta oli küll oma kodu lähedal jões sulistanud, kuid see oli kaugeltki liiga madal, et tema tegevust ujumiseks oleks saanud nimetada. Vile tuli meelde, kuidas nii mõnelgi mängul tagas ujumisoskus su ellujäämise ning teadis, et kui ta seda selgeks ei saa ja areeniks tulebki midagi märga ja vastikut, on ta oma ühe käega üks esimesi hukkujaid.
Liibuv treeningkostüüm ta seljas oli sisse hüppamiseks ilmselt paras ese, plika kooris ainult endal kingad jalast ära. Ekraan lubas seadistada ka laineid, kuid Viola otsustas, et esmalt peab ta lihtsalt vee peal püsimise selgeks saama, kui mingil suvalisel jõul end pilduda laseb. Korra veel ringi vaadanud, kõik teised olid kaugel ruumi teises otsas ja paistsid ametis olevat oma võitlusoskuste viimase lihvimisega, tõmbas tüdruk sügavalt sisse ja sulpsatas tumedasse vette.

OT: Selina Smile
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ujuma?!   Thu Jul 31, 2014 9:13 pm

Selina oli nüüdseks juba korralikult treenida saanud ja praktiliselt kõik punktid juba läbi käinud. Ta üritas alati ka kellegiga koos mingisse punkti sattuda, et õppida rohkem teisi tundma ja loomulikult ka selleks, et ta ei peaks oma hirmule väga vastu astuma. Võib-olla ta areenil lõpuks saab üle sellest üksi-olemise kartusest. Kui liit laiali peaks minema, või midagi. Ega see talle head ei tõotanud.
Selina naeratas, kui nugade viskamist lõpetades nägi kuidas kümnenda ringkonna tüdruk basseini hüppas. Polnudki temaga veel väga tutvunud ja ilmselgelt ei olnud Lina ise ka veel vette jõudnud. Ta jalutas rahulikult sinna poole, jälgis neidu natuke ning küsis siis sõbralikult, kuid siiski kergelt muiates:"Tohib liituda?" Ta oli oma tädi käeall küll korralikult ujuda saanud, aga kunagi ei teinud paha natuke veel treenida, seega hakkas ta juba vaikselt jalanõusid jalast võtma, eeldades, et Violal ei ole midagi temaga vee jagamise vastu.
Back to top Go down
View user profile
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
Viola Lee

Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

PostSubject: Re: Ujuma?!   Thu Jul 31, 2014 9:31 pm

Esimene ehmatus vees oli Violale paras šokk, kuid ta enam-vähem teadis, kuidas peaks jalgu ja käsi liigutama. Tüdruk oli just õige mitu minutit ekraanilt äärmiselt detailseid juhendeid tudeerinud ju. Olles õnnelik, et talt oli ära kaksatud ainult käelaba, ning oma köndiga sai ikka mingeid ujumisliigutusi teha, suutis neiu juba üsna kindlalt vee peal püsida, kui basseiniäärele teise ringkonna tüdruk ilmus. Kümnendik oli karjeristidest nii kaugele hoidnud, kui võimalik, kuid enam polnud tal sellest pääsu. Ta ju ikkagi soovis ujumist õppida ning oma hirmu välja näidata polnud tirtsul ka mingit tahtmist. Pealegi oli neiu täiesti üksi ning ei tundunud tema hädise oskuse üle naervat. Vi oli hea õppija, kui keegi talle midagi ette näitas. Alles ennist sõlmede punktis oli ta seda oskust näidanud. Nüüd kui teine tüdruk ka vette tuleb, saab ta teda matkida. "Ikka võib, siin on vett päris palju," sõnas Viola, üritades naeratada, kuid see kukkus veel hädisemalt välja kui ta ujumisoskus. Liigagi palju, lisas ta oma mõtteis. Paigal suutis ta nüüd pinnal püsida, aga edasiliikumist polnud plika isegi proovinud veel. "Kus su kamraadid siis on?" ei suutnud Vi kinni pidada paljast uudishimust tulnud küsimust, kui neiu ka vette oli sulpsanud. Ta kirus end, et suud kinni ei oska hoida, sest sõpra sellest karjeristist ta endale ei saa ja vaenlaseid ei olnud plikale ka vaja.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ujuma?!   Thu Jul 31, 2014 10:02 pm

Selina naeratas, kui Viola talle loa andis ning hüppas siis graatsiliselt vette. Kohe ta siiski ujuma ei hakanud vaid jäi kohapeale hulpima. Ta kergitas kergelt ühte kulmu, kui neiu küsimust kuulis, ent otsustas sellele siis vastata. Peab ikka viisakas olema, ta teadis küll, et tema on "tugevam" ja tal on eelis ja ta põhimõtteliselt on teistest parem, aga see ei tähendanud kohe, et ta peaks üleolev olema, nagu Ziv või Terra. "Treenivad, ma arvan," sõnas ta seega rahulikult Vi'le, natuke tema liikumist jälgides. Veidi paistis siiski neiu hirm välja, oli näha, et tal on see hulpimine veidi vaevalisem. Samas ei teadnud Selina, kui õige oleks nüüd vahetult enne Mänge hakata teist tribuuti õpetama, kes isegi ei olnud ta liitlane. Nii annaks ta neiule väikse eelise, kui nii ruttu üldse midagi õppida saab muidugi. Seejärel sukeldus Selina ning ujus siis juba teise basseini otsa ning jäi seal ootama. Huvitav kas Vi tuleb järgi talle?
Back to top Go down
View user profile
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
Viola Lee

Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

PostSubject: Re: Ujuma?!   Thu Jul 31, 2014 10:16 pm

Teise vastusest ei osanud Viola midagi välja lugeda. Kui siis ainult seda, et mingi karjeristide kamp ei kavatse tulla areenieelset basseinipidu korraldada ja ta saab rahulikult ujumist harjutada. Neiu isegi ei kadestanud, kui graatsilisena teise ringkonna tüdruk vees mõjus. Too oli vanem ja kogenum ja võis isegi mängud võita. Vi oli oma saatusega juba leppinud, tal ei olnud mõtet kade olla, et teine terve elu pühendunud sellele, et täisealiseks saanuna areenitäis inimesi maha nottida. Oma eluga isa farmis oli neiu täitsa rahul olnud, süüa küll ei saanud nii hästi kui siin Kapitooliumis, aga säärane luksus ei sobinud talle. Viola ei osanud ettegi kujutada, mis saaks siis kui ta võidaks. Selline elu tundus nii mitte temalik. Samas saaks ta oma pere siis aidata.
Tüdruk oli liiga kauaks mõtlema jäänud. Aeg oli siin kallis, tal oli nii palju punkte läbi käia veel. Karjerist tuli parasjagu teises basseini otsas pinnale. Viola otsustas samuti sinnapoole ujuda. Teisele poole ei saanud ju. Ta sumas üsna vaevaliselt käte ja jalgadega, kuid mingil hetkel sai rütmi kätte ja liikus siis juba paremini edasi. Lõpuks blondi neiu juurde jõudnud, oli tal jaks üsna otsas.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ujuma?!   Thu Jul 31, 2014 10:24 pm

Selina imestas veidi omaette, et Viola alles nüüd ujuma hakkas. Mõtlema jäi või midagi? Aga ootas neiu ilusti ära, ta tehnikat jälgides. Kümnenda ringkonna neiu sai oma tingimustes üllatavalt hästi hakkama. Huvitav kas ta oli varemgi veega korralikumalt tutvust teinud? "Pole paha, tehnika vajaks küll ilmselt veidi lihvimist" sõnas ta naeratusega kui neiu temani jõudis ning startis siis taas teise otsa poole. Ilmselt oleks pidanud ta tegelikult tõepoolest teised karjeristid üles otsima, kui ta neist liiga kauaks eemale jääb, siis visatakse äkki veel liidust välja enne kui nad areenilegi jõuavad. Samas ei tahtnud ta veest välja ka minna. Kui ta juba siia tulnud oli, siis võiks ju vähemalt mõneks ajaks ikkagi siia jääda. Seega ujus ta võrdlemisi kiires tempos edasi. Otsani jõudnud, jäi ta taaskord ootama ning Vi'd jälgima. Vaatab, kui kiiresti neiu seekord temani jõuab.
Back to top Go down
View user profile
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
Viola Lee

Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

PostSubject: Re: Ujuma?!   Thu Jul 31, 2014 10:40 pm

Adrenaliin tulvas mööda Vi keha, temas oli tekkinud mingi võistluskihk. Endine väsimus oli kui peoga pühitud. Ka teise neiu sõnad olid julgustavad, kuigi tüdrukut hirmutas veidi, et too teda jälginud oli. Äkki otsib nõrku kohti. Samas ei näinud vanem näitsik eriti salakaval välja. Violal oli oma nägemus, milline pahatahtliku inimese nägu on ja too blondiin sellesse raami ei mahtunud. Hetkel ei tundunud see karjerist üldse nii õudne, teised aga küll. Tüdruk oli jälle mõeldes aega kaotanud, kuid asus usinasti teise sabas ujuma. Ta proovis nüüd üht teist liigutuste paari, mida ekraanil näinud oli. Seda oli nimetatud vist konna-ujumiseks. Vi oli lombis neid rohelisi limaseid elukaid näinud küll, kuid sääraseid liigutusi need teinud polnud. Tüdrukule tundus, et eelmine proovitud stiil viis teda siiski kiiremini edasi ning paari käetõmba pärast oli ta taas oma ujumiskaaslase kõrval. "Noh, nüüd?" uuris Vi õhinaga ja veidi hingetult, sest teisel oli nägu nagu ta oleks jälle tema ujumist vaadelnud.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ujuma?!   Thu Jul 31, 2014 10:49 pm

Selina seekord niipalju jälgida ei jõudnud, sest Viola ilmselgelt startis seekord varem, mitte alles siis, kui ta kohale oli jõudnud, mis oli iseenesest hea. "Juba parem," sõnas ta siiski naeratades, "kas sa mõnda teist stiili ka oskad?" Kes teab, võib-olla ujuvad nad seal 10 ringkonnaski üsna palju, kuigi see tundus ebatõenäoline. Ilmselt oli neiu lihtsalt kiire õppija. Ujumine tegi ta mõnusalt rahulikuks ja see oli hea vaheldus igasugustele vägivaldsetele võitlustele ja samas nagu rohkem tema ala kui igasugused praktilised oskused nagu näiteks lõkke süütamine. Kuna Lina oli karjerist, siis ta väga tule süütamise pärast ei muretsenud. Kui vaja peaks minema, siis olid pea alati Küllusesarves selle jaoks abivahendid olemas ja temal ka neile ligipääs, kui ta sinna ujuma just liiga kauaks ei jää. No ja kui tõesti juhtub olema üks neist harvadest aastatest, kus neid vahendeid ei ole, siis vast keegi nende grupist ikka oskab ja vahest ei ole ta isegi täiesti saamatu.
Back to top Go down
View user profile
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
Viola Lee

Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

PostSubject: Re: Ujuma?!   Thu Jul 31, 2014 11:04 pm

"See tundub kõige etem," vastas Vi, küsimust veidi kallutades, et mitte liiga palju oma nõrkusi reeta. Järgmiseks tahtis ta selili ujumis proovida. Kuna ta polnud vees sumamisega harjunud, siis olid vastavad lihased juba üsna väsinud, kuid tüdruk tahtis veel paar edasi-tagasi otsa teha, lootes valust hiljem Kapitooliumi imesalvidega lahti saada. Areenil tulevad kõik treeningkeskuses veedetud tunnid pigem kasuks kui kahjuks niikuinii. Liiga kauaks vette ligunema ka jääda ei saa, äkki mängudel ühtki veekogu polegi, vaid see on rohkem ellujäämisoskustele üles ehitatud ja juua tuleb mujalt hankida. Viola kibeles juba tuletegemise ja taimede-putukate punktidesse, et oma teadmised neil aladel proovile panna. Ta panustas ilmselgelt rohkem lihtsalt endal hinge sees hoidmisele, kui võitlemisele. Lassoga oli ta hommikul tegelenud ja selle heitmine oli tirtsul hästi käpas. Veidi ta kõhkles, et seda oskust areenil kasutada saab, kuigi nööri anti tribuutidele kasutada küll ja seda sai alati ka taimedest punuda.
Kuna blond tüdruk ei näidanud märkigi edasi liikumisest, alustas nüüd Vi ise teisele poole ujumist, jäädes ikka juba enam-vähem käpas olevale stiilile truuks. Järgmine ots tuleb selja peal, kinnitas ta endale, kui kordamööda käsi-jalgu liigutas. Enim raskusi valmistas talle samaaegne ujumine ning hingamine. Viola tegi imetillukesi pause, et kopsud õhku täis tõmmata, sest ei olnud ikka aru saanud, kuidas liikumise ajal seda teha ilma, et vett sisse tõmbaks ja läkastama hakkaks.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ujuma?!   Fri Aug 01, 2014 12:44 am

Neiu vastus Selina küsimusele ei olnud just palju ütlev. Aga ta ei saa ka sundida teda rääkima, eriti kui nad liitlased pole. Lina pidi lihtsalt selle vastusega leppima. Tema õnneks väsinud veel polnud. Pigem ei saanud ta arugi, et ta üldse ujunud oleks. Kaks otsa basseinis on ikka üsna vähe, mis sest et tegelikult väga palju kauemaks aega polnudki. Viola küll startis enne teda, kuid Selina hingas korra sügavalt ning startis siis taas, õige pea neiust mööda ujudes. Seekord ta teises otsas peatust ei teinud, vaid pööras kohe ringi ja ujus veel ühe otsa, vahepeal küll ainult stiili vahetades. Tavaliselt eelistas Selina krooli ujuda, sest nii liikus ta kõige kiiremini edasi, aga kõigeks pidi valmis olema. Lõpuks tagasi jõudes tõstis ta end kätega basseini äärele istuma ning jälgis veel veidi Violat, valmis samas sellest punktist õige pea edasi liikuma.
Back to top Go down
View user profile
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
Viola Lee

Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

PostSubject: Re: Ujuma?!   Fri Aug 01, 2014 8:35 am

Kui Selina tast mööda tuiskas ehmus Vi ning tõmbas veidi vett suhu, sest oli just oma hingamispausi teinud. Ta tegi pikema peatuse, et veidi köhida, kuid liikus edasi enne kui karjerist teise otsa jõudis, sest ei tahtnud oma äpardust välja näidata. Kui neiu temast uuesti möödus, ei teinud plika juba teist nägugi. Teises otsas jälgis Viola vanema eeskuju ning pööras ka ennast ümber, et kohe uuesti startida. Ta tegi seda küll kohmakamalt, kuid suutis siiski kohe edasi ujuda, ilma pausita. Nagu tirts endale enne lubanud oli, hakkas ta nüüd selja peal ujuma. Nii oli palju kergem hingata ja edasiminek sujus vist kah enam-vähem. Vi suunas pilgu üles, kus kaugel üleval paistis lagi. Ta tundis ennast nii väiksena ja üksikuna. Seetõttu oli tüdruk rõõmus, kui teise ringkonna tribuudini jõudis. Näinud, et see juba pooleldi veest väljas on, küsis plika: "Lõpetasid?" Ta ise kavastes ka korraks kuivale ronida, et ekraanilt uuesti stiilid üle vaadata.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ujuma?!   Sat Aug 02, 2014 5:16 pm

Selina isegi naeratas, kui Violat jälgis. Selili ujumine tuli neiul isegi paremini välja, vähemalt temaarust. "Ma arvan küll," vastas ta sõbralikult neiu küsimusele, kui too oli temani jõudnud, "palju veel üle vaadata ja korrata enne Mänge." Tõepoolest, ta ei tohtinud väga aega kaotada. Ja ilmselt ei oleks paha karjeristid üles otsida. Või vähemalt mõni neist, Leonis näiteks. "On vähe inimesi, kellele selili ujumine sobib, aga soovitaksin sul pigem just seda teha, kui vaja peaks minema," sõnas ta veel neiule kui end basseiniäärel püsti ajas, oodates veel hetke siiski, et äkki Viola tahab midagi vastata või küsida.
Back to top Go down
View user profile
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
Viola Lee

Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

PostSubject: Re: Ujuma?!   Sun Aug 03, 2014 8:04 pm

Ujumine oli kuidagi nii rahustav ja lõdvestav, et Viola oli peaaegu unustanud, kus viibib ja mis teda ees ootab, kuni Selina vastus ta tagasi maa peale tõi, kui nii võib öelda, sest ta viibis ikka veel kaelani vees. Tüdruk kõhkles, kas ujuda veel üks ots, kuid nüüd, kui teise neiuga enam võistlusmomenti polnud, siis jättis adrenaliin ta maha ja Vi tundis roidumust oma lihastes. Ta vinnas end ka basseinist välja, toetudes veidi kohmakalt nii oma tervele käele kui ka köndile. "Mulle ka aitab," lausus ta karjeristile, asudes oma lühikestest juustest vett välja väänama. Kapitooliumi imeriidest treeningkostüüm ta seljas tundus juba kuiv olevat. "Aitäh nõu eest," lisas ta, lisades väikese ebaleva, kuid siira naeratuse. Ilmselt viimane kord, kui too neiu ta vastu lahke on. Järgmine kord, kui nad kohtuvad, siis tõenäoliselt juba vastastena.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ujuma?!   Sun Aug 03, 2014 8:44 pm

Selina muigas kergelt, et ka Viola lõpetada otsustas, aga samas ei saanud ta neiule pahaks panna. "Aga palun," sõnas ta sõbralikult, hakates jalanõusid jalga tagasi panema. Natuke häiriv oli, et see riietus juba kuiv oli, tundus kuidagi ebareaalne, aga samas treeningu osas oli muidugi mugav. Vähemalt ei saanud kapitoollased ta juukseid hetkega kuivama panna, neiu nautis, et ta patsist endiselt vett tilkus, seega ei hakanud ta seda ka kuivaks väänama. "Edu," sõnas ta kerge naeratusega veel Violale ning liikus siis basseinist eemale, otsustades siiski natukenegi aega proovida lõkke meisterdamist selgeks saada enne kui mõõgad või viskenoad ette võtab. Ta tundis, et ta võiks Violaga isegi sõber olla, kui ei oleks seda surmavat, vähemalt ühe jaoks neist, areenile minekut ees. Neiu tundus üsna tore ja mõistlik. Lina aga jõudis nüüd järgmisesse punkti ja viskas need mõtted peast. Mis kasu sest oli. Ta hoopis keskendus nüüd nii kuidas vähegi võimalik instruktori jutule, mis küll kuigi huvitav ei olnud.
Back to top Go down
View user profile
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
Viola Lee

Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

PostSubject: Re: Ujuma?!   Mon Aug 04, 2014 4:57 pm

Vi saatis pilguga Selina selga kui too eemaldus ning asus alles siis jalatsite kallale. Kuigi neiu oli temaga äärmiselt sõbralik olnud, otsustas tüdruk varjata oma osavust sõlmedega. Ta sidus sekundiga oma saapapaelad ühe käe sõrmedega kinni, raputas veel korra pead, sest talle ei meeldinud tilkuvad juuksed, ning sättis ennastki järgmise punkti poole teele. Kuigi Viola teadis nii mõndagi söödavat taime, oli võimalus, et areenil ei ole neist ühtki. Mõnda marja nähes tuleb ehk meelde, et nägi seda ekraanil ja kui ta eksib ning midagi mürgist suhu topib, siis ehk on see valutum surm, kui näiteks verest tühjaks jooksmine. Meenutades, kui sõbralik karjerist temaga basseinis oli olnud, ei suutnud Vi ette kujutada neidu teda tapmas. Kuid ekraanil jooksvate piltide kallale asudes unustas ta selle insidendi peagi.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Ujuma?!   

Back to top Go down
 
Ujuma?!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: