Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Intervjuu

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Intervjuu   Sun Aug 03, 2014 9:32 pm

Kätte oli jõudnud see päev, mil tribuudid said tulla ja anda kena intervjuu, et endast jätta meeldejääv ning meelepärane pilt. Saate stuudio oli üles seatud suurele lavale lausa grandioosses saalis. Rahvast oli kohal lugematult ja loomulikult terve Panem vaatas seda oma hologrammteleritest. Ovid Greenlav istus suures valges toolis laval. Ta kandis kärtssinist ülikonda, tema juuksed olid geeli, vaha või jumal teab millega turri aetud ning ka need olid ülikonnaga samas toonis sinised, nagu ka tema kulmud. Mehe huulil oli särav naeratus kui ta õhtut sisse hakkas juhatama. Tribuudid olid kõik järjekorras saali ukse taga. Igaüks neist kandis kleiti või ülikonda, mis oli kokku pandud ikka stilistide poolt. Seekord poldud aga nii väga rõhutud mitte ringkondadele vaid pigem tribuutide iseloomudele, sellele, millega nad püüavad silma jääda. On nad tugevad? Vaprad? Seksikad? Vaimukad? Kõiki olid nende Saatjad ja mentorid aidanud ja õpetanud, et millist külge enast nad peaksid näitama, millega sponsoreid võitma.

Ovid silmitses lõbusalt rahvast, kes saalis ootusärevalt istus. "Kuuekümne esimesed Näljamängud on algamas!" teatas mees siis lõbusalt ning kargas püsti. "Kas te olete tribuutideks valmis?" küsis mees valjult, püüdes rahvast ergutada. "Meil on siin seksikaid kiisusid ja vastupandamatult armsaid tribuute. On julgeid ja tugevaid, on kavalaid. Mängud tõotavad kindlasti tulla kahtlemata põnevad. Keda soosib õnn, keda mitte," seletas mees lõbusal toonil. Loomulikult meeldisid talle mängud väga. Ta sai kõiki mänge puudutavaid saateid juhtida ja need olid ometi kõige vaadatumad kogu Panemis. Kõik näevad ja kuulevad teda! "Kas te olete elevil?" küsis mees ergutaval toonil ning rahvas hõikas ja aplodeeris valjult.

"Esimesena loomulikult meie särav esimene ringkond!" hõikas Ovid säravalt naeratades. "Ta on särav, ta on kaunis, preili Emerald Lovejoy!" juhatas Ovid neidise sisse, tema hääl tõusis neiu nime juures ning rahvas lausa rõkkas seda kuuldes. Saali ukse taga ootav neidis juhatati kenasti sisse ja lava peale, kus Ovid teda avasüli ootas. "Emerald, kullake!" tervitas mees lõbusalt neidist. Ta surus tüdruku kätt ning juhatas ta siis istuma. "Lovejoy, milline imeliselt kõlav nimi," sõnas Ovid säravalt naeratades. "Kas see sobib ka sinu iseloomuga, oled sa lovable ja joyful?" küsis mees ikka lõbusalt ja elavalt. Rahvas oli tasa ning kuulas mida neidis vastab. Kuulanud ära tüdruku vastuse, esitas Ovid järgmise küsimuse. "Ja kuidas on Kapitoolium? Meeldib sulle siin? Tahaksid sa tagasi tulla?" naeratas mees kavalalt ning jälgis tüdrukut huviga. Särav naeratus ei kadunud Ovidi näolt kordagi. "Räägi," palus mees, kui tüdruk taas vastanud oli. "Oled sa mängudeks valmis?" küsis mees lõbusalt.

OT: Püüame teha intervjuud võimalikult kompaktselt, sestap küsime kohe kõik küsimused. Vastates pidage silmas siiski seda, et reaalsuses ei küsi Ovid kõiki küsimusi järjest, vaid laseb teil vastata ja alles siis küsib uue küsimuse.
Kui tekib mõni huvitav vastus, küsitakse veel küsimusi, ärge selle pärast muretsege.
Segaduse vältimiseks, ärge palun kirjeldage, kuidas publik reageerib, see on meie teha.
Kirjeldage oma tegelase emotsioone, välimust, liigutusi.
Küsimuste või murede puhul palume pöörduda administratsiooni poole.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Intervjuu   Mon Aug 04, 2014 11:18 am

Intervjuusid oli Emerald juba mitu päeva oodanud ning täna avanes tüdrukul viimaks võimalus tähelepanu keskmesse astuda. Nagu ikka, alustati intervjuudega esimese ringkonna tüdrukust, mis on veel eriti positiivne. Kui tema nimi välja hõigati, astus tüdruk nõtkel sammul oma kõrgetes kontsakingades lavale, sest karta polnud tal midagi. Emmyst suisa õhkus enesekindlust, aga mida muud ühelt karjeristilt ikka oodata tasuks? Seljas kandis Emerald pilkupüüdvat punast värvi kleiti, mille saba ulatus küll põrandale, aga ometi tõi see riideese nähtavale tüdruku pikad saledad jalad.  Neiu oli oma stilisti tööga väga rahul. Võtnud toolil mugavalt istet, üks põlv teise peale asetatud, vaatas tüdruk publiku poole, keda oli saalis ootuspäraselt palju. "Tervist, Ovid," vastas Emmy naeratusega, mis ei kadunud tema näolt ka pärast küsimust neiu perekonnanime kohta. Tegelikult ei sallinud tüdruk Lovejoy nime absoluutselt, aga Kapitoolium ei pidanud seda ometi teadma ju? "Jah, nimega on mul vedanud - täpselt samamoodi kümnesse nagu mu noadki," teatas tüdruku bravuuritsevalt. Miks mitte oma häid külgi esile tuua? Ja praeguseks hetkeks teadsid kõik teised tribuudid juba niikuinii, mis Emeraldi eelistatuim relv on. "Ma pole Kapitooliumist kaunimat linna kunagi näinud. Ja muidugi tulen ma siia tagasi. Kohe pärast mänge," andis tüdruk oma uue vastusega sulaselge vihje, et kavatseb tänavused mängud võita. Mehe järgmine küsimus oli ootuspärane ning vastus tuli seega kiiresti. "Sada protsenti valmis. Ma pole end veel kunagi kindlamalt tundnud," kinnitas Emerald noogutusega.

kleit ja soeng
Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Tue Aug 05, 2014 1:17 pm

Ovid kuulas neidist tähelepanelikult ning noogutas asjalikult tema vastuste peale. Kui tüdruk oma nime kohapeal oma nugadest rääkis, naeris rahvas, nagu oleks Emerald väga suurepärase nalja teinud. Ovid naeris samuti. "Ja ma eeldan, et huumor on sul sama terav kui su noad?" tegi mees neiule kavalalt silma. Rahvas naeris taas. Kui tüdruk kinnitas, et tuleb pärast mänge Kapitooliumisse tagasi, rõkkas rahvas valjult ning aplodeeris selle peale. Järgmise küsimuse vastust jäid kõik taas ootama ning loomulikult tõi ka see vastus kuuldavale valju aplausi publiku poolt. Emerald kohe kindlasti meeldis neile. "Kindlus on suurepärane!" kiitis Ovid ning tõusis ja ulatas Emeraldile käe, et ka too saaks tõusta. "Meie suurepärane, särav ja kaunis Emerald!" kiitis Ovid uhkelt ning rahvas aplodeeris valjult ja kisas neiule kaasa. Kui Tüdruk oli lavalt ära juhatatud, pöördus Ovid taas rahva poole. "Kas te olete meie järgmiseks külaliseks valmis?" küsis mees vaikselt. "Oi ta on tugev!" kiitles mees. "Ta on vapper! Me kõik teame teda kui lõvi. Leonis Duncain!" hüüdis Ovid valjult ja rahvas aplodeeris sellele kohe vastavalt. Sisse juhatati Leonis.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: Intervjuu   Tue Aug 05, 2014 5:03 pm

Leonis kuulas laval toimuvat huviga, rahulolevalt muiates, kui Emerald publiku hetkega ära võlus. See oli tema jaoks alati lihtne olnud. Ta tõmbas veel kord käega läbi juuste ja silus oma vesti, kui Ovid järgmist tribuuti tutvustama hakkas, ning manas näole muige, enne kui ta lavale juhatati. Aeg veel kord head nägu teha. Ta astus publiku ette ning lehvitas esmalt, siis aga kopeeris paraadil tehtut ning virutas rusikaga õhku, lai naeratus nüüd juba siiras.

Leo seljas oli perfektselt istuv hõbehall ülikond - midagi vähemat oleks Kapitooliumile ilmselt häbiasi - mille pintsaku oli nende stilist stuudio soojust ette aimates vestiga asetanud. Valge triiksärgi käised olid küünarnukkideni üles kääritud ning sinna kinnitatud erepunaste nööpidega. Sama tooni oli ka tema lips - nii oli stilist Emeraldi ja Leonise ikkagi veidi sarnaselt riietanud. Kui ta oli mõne hetke püsti seisnud ja rahvast tervitanud, pöördus ta Ovidi poole ning sättis end mugavalt teisele toolile, naeratus ikka veel näol, ning jäi küsimusi ootama.
Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Wed Aug 06, 2014 1:02 pm

Ovid tervitas Leonist laval laia naeratusega ning plaksutas koos rahvaga, kui mees rusika õhku lõi ja selle peale rahvas valjult kisama pistis. Ovid sättis nad mõlemad kenasti istuma ning ootas, et Rahva vali aplodeerimine lõpeks. Viimaks rahvas siiski vaikis ning Ovid sai küsimusi esitama hakata. "Leonis, luba mul märkida, sa näed täna jalustrabavalt hea välja," muigas Ovid lõbustatult ning tegi noormehele kavalalt silma. "Aga sa ei näe ainult täna jalustrabav välja. Kas sul on kodus ka mõni kena neiu ootamas?" küsis mees ikka lõbusalt naeratades. Rahvas muutus lausa hiirvaikseks kui sellele küsimusele vastust ootas. Kui Leonis oli vastuse andnud ja publik sellele reageerinud, esitas Ovid uue küsimuse. "Sa oled väga tugev noor mees, ma usun, et treeningkeskuses on kõik juba selles veendunud," muigas Ovid lõbusalt. "Kas sa meile siin ka oma muskleid demonstreeriks?" küsis Ovid kaval muie huulil. Ta jälgis säravalt naeratades Leonise nägu, et mis too selle peale küll vastab. Karjeristid olid intervjuudeks loomulikult juba ammu valmistunud ja mees oskab sellest kindlasti välja tulla. "Ma pean ütlema, et sinu juuksed on mulle juba sellest hetkest saadik silma jäänud, mil sa pealinna tulid. Kuidas sa neid hooldad? Võin ma neid katsuda?" küsis mees lõbusalt naeratades. Rahvas naeris selle küsimuse peale, aga jäi siis Leonise vastus tootama.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: Intervjuu   Wed Aug 06, 2014 3:23 pm

Leonis muigas rahulolevalt rahva reaktsiooni peale, kui ta rusika õhku lõi. Surma minek või mitte, vähemalt võeti ta hästi vastu. Ta silmitses rahvast ja intervjueerijat, kuni juubeldus kestis, ning keskendus siis Ovidile, kui too rääkima hakkas. Komplimendi peale naeratas ta uuesti laialt. "Aitäh sulle," ütles ta lõbusalt. "Sina oled samuti absoluutselt võluv," lisas ta siis samuti silma tehes, teades, et Kapitooliumi elanikud olid enamasti komplimendilembesed.

Tüdrukute küsimust oli ta oodanud ning vastas sellele nii nagu tavaliselt, kui keegi temalt seda küsis: "Ei oota mind seal keegi. Ainuke neiu on mu väike õde ehk. Ma võin ju kodukohas kangelane olla, aga nii vara leseks jääda ei taha keegi." Kuigi jutt oli tõsine, naeratas Leo ikka veel, näidates, et see tõsiasi talle muret ei tee. Muskliküsimuse peale pahvatas Leo naerma ja ajas end tooli seljatoe najalt püsti. Enda näitamine polnud tema jaoks mingi probleem. "Ma saaks oma stilisti käest peapesu, kui ma ennast siin riidest lahti võtaks ja ta hoolega kokku pandud kostüümi laiali lammutaks, aga natuke vist võib," ütles ta vasaku käega parema käe küünarnuki juures olevat nööpi lahti võttes. Ta tõmbas särgikäise õlani üles ning pingutas siis käelihaseid, et neid täies hiilguses rahvale demonstreerida, rahulolev muie näol. "Ülejäänut näeb äkki Areenil," ütles ta siis kavala muigega särki uuesti korda pannes.

Ta kuulas nööpi uuesti kinnitades ka Ovidi järgmist küsimust ning naeris uuesti. "Tahaks öelda, et pesuvees on teemanteid leotatud ja kaunistamiseks kasutan kullatolmu, aga nii glamuurne ma ei ole. Puhas vesi ja head geenid ainult," seletas ta lõbusalt. Kui Ovid tema juukseid katsuda tahtis, ajas noormees end toolilt püsti ja seisis Ovidi kõrvale, veidi kummardudes, et too nendeni ulatuks, ning saatis rahvale kavala pilgu. See oli päris huvitav, see osa talle meeldis. Intervjuusid võiks ta veel teha.
Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Sat Aug 09, 2014 12:45 am

"Oh mis sa nüüd," muigas Ovid lõbusalt, kui Leonis tallegi komplimendi tegi. Ta naeratas rahvale, kes sellise komplimentide vahetuse peale ainult rõõmsalt hõiskas. Kui Leonis teatas, et tal tüdrukut pole, kostus rahva seast kaastundlike ahhetusi. Vähemalt pooled publikust ilmselt oleksid suurema hea meelega olnud Leonise südamedaamiks. "Aga õde kindlasti ootab sind koju," sõnas Ovid siis rõõmsameelselt. "Õde hoiab kindlasti ka pöialt sulle," arvas Ovid siis. Selle peale tegi rahvas jällegi nunnutavalt 'aww'. Kui Leonis aga oma muskliga seal eputama hakkas, rõkkas rahvas valjult. Oi neile meeldisid musklid! Ja veel rohke rõkkasid nad kui Leonis teatas, et ülejäänud näeb areenil. "No loodame, et selleks aastaks on mängumeistritel meile varuks väga palav areen," muigas Ovid lõbusalt. Viimaks sai saatejuht, aga Leonise juukseid katsuda. Endale kavala naeratuse huulile mananud, katsus ta noormehe juukseid. "Oo, need on nii pehmed!" arvas Ovid kiitvalt. "No sinu geenides kindlasti on teemante juba," arvas Ovid kiitvalt. Polnud vääriskivisid pesuvette vaja pannagi. "Ma jääks sinuga meeleldi siia veel tunde lobisema, aga paraku pean ma teistele tribuutidele eetriaega andma," naeratas Ovid säravalt. "See oli, Leonis Duncain!" hõiskas ta siis kui koos kutiga püsti tõusis ning rahvas juubeldas selle peale jälle. Leonis juhatati kenasti lavalt maha. "Järgmisena astub meie ette särav ja kaunis, lausa nunnu, Selina Dawlish!" hõikas Ovid ja rahvas plaksutas taaskord.

OT: Leonis kirjutab oma väljumise enne kui Selina lavale tormab. Aitäh. Smile
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: Intervjuu   Sat Aug 09, 2014 11:49 am

Leonis tundis end kaamerate ja publiku ees ootamatult koduselt. Eks oli see suhtleminegi neile juba ammu selgeks tehtud ja Leo nautis juba iseloomu poolest tähelepanu. Seega naeratas ta rahulolevalt iga kord, kui publik talle kaasa elas, olgu siis juubelduste, ahhetuste või naeruga. Tema muie pehmenes õest rääkides veidi, kuid enamasti oli tema naeratus veidi üleolev ja iseteadlik, nagu karjeristile kohane. "Loota ju võib," vastas ta Areenist rääkimise peale - pagan teab, äkki pidigi ta seal palja ülakehaga ringi käima. "Sponsoritele ilmselt meeldiks," lisas ta kavalalt. Ta naeris veidi, kui Ovid tema juukseid kommenteeris, ning kummardas rahvale, kui tema aeg läbi sai. Ta lehvitas neile lahkudes ning saatis kohe lavale minevale Selinale naeratuse.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Intervjuu   Sat Aug 09, 2014 1:56 pm

Selina ei olnud väga jälginud, mida Emerald ja Leonis enne teda rääkinud olid. Neiu oli üllataval kombel veidi närvis, kuigi ta seda loomulikult välja ei näidanud. Kõikidele teistele kes oma korda ootasid tundus ta tõenäoliselt väga rahulik ja enesekindel. Linale oli selga pandud hirmuäratavalt sügava lõhikuga meeletult pikk süsimust kleit. Kleidi seljaosal olid kõigest mustrid ja ka dekoltee oli nii sügav kui vähegi võimalik ja ilmselt oleks Selie end võrdlemisi paljastatuna tundnud, kui ei oleks olnud seda loorisarnast asja, neiu ei osanud sellele isegi nime anda, tema õlgadel.

Selina ajas selja rohkem sirgu kui kuulis, et Ovid Leonisega hüvasti jättis ning naeratades kutile veel kergelt, oligi tema kord lavale astuda. Neiu võlus huulile võluva, kuid võrdlemisi tagasihoidliku naeratuse, mis koos tumedapoolse meigiga ning tema kergelt lokkis juustega, mis õnneks olid lahti jäetud mitte mingisse ülikeerulisse soengusse sätitud, andis talle võrdlemisi üleoleva mulje. Nad olid mentorite ja stilistidega seda arutanud, ning kuigi muidu võis olla neiu vägagi sõbralik, siis ilmselt ei oleks see talle intervjuul niiväga kasulik olnud. Praegu pidi ta näitama enda üleolekut ja meelekindlust, mis küll ei läinud väga kokku sõnaga nunnu, mis kõlas Ovidi huulilt teda lavale tervitades.
Siiski lehvitas neiu publikule kergelt tervituseks ning pöördus siis Ovidi poole ning tervitas ka teda, enne kui end istuma sättis.

Spoiler:
 
Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Sun Aug 10, 2014 1:00 am

Ovid naeratas laialt ning rahvas juubeldas meeletult, kui Selina lavale tuli. Tüdruk nägi kahtlemata väga kaunis välja ning isegi pisut kartustäratav. "Väga kaunis, väga kaunis," kiitis Ovid rahvale, kui need ikka juubeldasid. Kui nad aga istunud olid, jäi ka rahvas vaiksemaks, et nad saaksid kuulda kõike, mida Ovid küsib ja mida Selina vastab. "Taaskord vabatahtlik neiu, ja kahtlemata väga meelekindel. Kuidas on olla lõpuks ometi Kapitooliumis, kas oled Mängudeks valmistunud?" küsis Ovid lõbusalt. Oodanud ära vastuse, esitas mees järgmise küsimuse: "Ja mida sa arvad oma kaastribuutidest, nüüd, kui nendega juba kohtunud oled? Kas mõni neist on sulle ka konkurent, või oled sa endas väga kindel?" Ovid naeratas lõbusalt, kui rahvas juubeldas selle kindel olemise osa peale. Muidugi on Selina väga kindel endas! "Kui see saladus ei ole, kuidas kavatsed sa oma viimase õhtu siin veeta? Kas tuleb muretu uni, või võib sind leida harjutamas ja valmistumas?" küsis Ovid ka viimase küsimuse, kui Selina vastanud oli, jäädes siis naeratades vastust ootama.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Intervjuu   Sun Aug 10, 2014 9:17 am

"Oo, Kapitoolium on vapustav," vastas neiu Ovidi küsimusele võrdlemisi karmilt, kuid hääletoon oli tal siiski üsna soe, "ja Mängudeks oleks rohkem valmis kui kunagi varem." Neiu saatis publiku poole kavala naeratuse, samas veidi kleiti oma süles siludes. Ovidi järgmine küsimus oli juba veidi mõtlemapanevam. Kõik viimaste päevade sündmused käisid neiu peast läbi, ja kui vaid publik teaks... Nad läheks ilmselt ekstaasi. "Ilmselgelt on nende seas väga tugevaid tribuute, aga kuhu ma usun, et sa nõustud minuga, et ma ei jõuaks Mängudel kuigi kaugele, kui kedagi neist ülistama hakkaksin?" suunas ta lõpuks küsimuse hoopis kavalalt Ovidile tagasi, siiski kindlustades ta ka vastusega. Neiu pilk käis üle publiku ning ühel hetkel pilgutas ta silma. Las nad siis ise arvavad, kellele see suunatud oli. Ta pööras pilgu Ovidi poole ning kuulas ära ka mehe viimase küsimuse. "Harjutatud on nüüdseks juba piisavalt, nagu ma juba mainisin, olen ma rohkem valmis kui kunagi varem," sõnas Selina, "nüüd ei jää muud üle kui teie imelist teenindust ja ülipehmeid voodeid nautida." Kaval muie mängles neiu huulil.
Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Sun Aug 10, 2014 8:06 pm

"Väga hea, väga hea," naeratas Ovid, kui Selina ütles, et ta on Mängudeks igati valmis. Ka rahvas juubeldas selle peale. No mida muud. Kui tirbuut on Mängudeks valmis, siis see on väga hea uudis ja vaatemäng Kapitooliumi rahvale! "No muidugi, tuleb ikka vaid endas kindel olla," naeratas Ovid ja rahvas plaksutas. Teisi tribuute tuleb ikka endaks alamaks pidada. Edasise peale Ovid naeris ja noogutas. "Aga loomulikult, kõik vaid teie heaks," naeris mees, tõustes siis. "Me lubame su lahkelt meie suurepärast teenindust nautima! See oli Selina Dawlish!" Ta viipas käega tüdruku suunas, kui neiu lahkus rahva meeletu juubeldamise saatel.

Pärast tema intervjueerimist käisid laval Ziv, Savera, kolmanda ringkonna meestribuut, Terra, neljanda ringkonna poisski. Kõigi nende intervjuud olid suurepärased ja rahvas armastas neid, nagu kõiki teisigi tribuute. Siis jõudis kätte aga Juniperi kord. Kui Ovid oli saatnud ära neljanda ringkonna meestribuudi, kutsus ta lavale viienda ringkonna tüdruku. "Nüüd astub meie ette alati särav ja kaunis, Juniper Phox!"

OT: Selina kirjutab nüüd palun oma väljumise ning siseneb Juniper (vahelejäänud tribuudid ei kirjuta midagi). Smile
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Intervjuu   Sun Aug 10, 2014 8:39 pm

Selina naeratas iga publiku juubeldamise peale, keskendudes siis taas Ovidile. Ilmselgelt oli ta publiku tähelepanust vaimustatud ja meelitatud, aga ei näidanud seda siiski nii väga välja, kui ilmselt mõni teine oleks. Selina tõusis koos Ovidiga ning saatis talle veel särava tänava naeratuse. Ta tegi ka publikule kniksu ning lehvitas kergelt ja lahkus siis ilusti lavalt. Neiu saatis Zivile veel naeratuse ning peanoogutuse ning jäi siis lavakõrvale noormehe intervjuud jälgima ning teda ootama.
Ta võis ilmselgelt oma intervjuuga rahule jääda, ta oli oma rollile kindlaks jäänud ja rahva reaktsioon oli meeliülendavalt võimas. Loodetavasti, et ta jääb inimestele meelde ka.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 65

PostSubject: Re: Intervjuu   Sun Aug 10, 2014 9:33 pm

Juniper pabistas oma intervjuu pärast veidi - ta polnud suurte rahvahulkadega harjunud ja tema jaoks oli see nagu enesemüümine, niimoodi võõraste ees head nägu teha ja flirtida ja manipuleerida. Pealegi oli viienda ringkonna needuseks see, et nad kohe pärast karjeriste ette pidid astuma. Karjeristid aga olid selles asjad alati suurepärased - ja nii ka sel aastal. June'il polnud seega erilist võimalust mõju avaldada. Ta lootis, et teda vähemalt maha ei vilistata.

Tema intervjuukleit oli veidi paraadikleidist inspireeritud, aga oluliselt erksam. Kui paraadil oli ta kandnud valgustatud musta kleiti, siis nüüd oli tema volangidega kleit elektrisinine ja musta vööga. Lisaks olid tema jalas kleidiga sama tooni kingad, mille hirmkõrgete kontsadega oleks ta Areenil kellegi ilmselt tappa võinud. Tema juuksed langesid voogavate lokkidena tema paljastele õlgadele. Neile oli veidi sädelevat lakki peale pihustatud ning tema kõrvades olid välgunoole kujulised ehted. Ausalt öeldes nägi ta kena välja, mis talle veidi enesekindlust juurde andis, kuid hirm eesootava ees ei kadunud kuhugi. Kui neljanda ringkonna meestribuut lavalt maha tuli, surus Juniper hetkeks käed rusikasse ning astus siis lavale, klomp kurgus ja kõhus liblikad. Ta astus häbelikult naeratades rahva ette, tegi kniksu ning pöördus siis Ovidi poole.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Wed Aug 13, 2014 2:26 pm


Ovid tervitas Juniperi lavale laia naeratusega, nagu ta kõiki oli tervitanud. Raske oli öelda, kas see naeratus oli mehel siiralt nii lai ja lõbus või ei lasknud Kapitooliumi meik ja iluprotseduurid tal lihtsalt nägu mingis teises asendis hoida. „Juniper!“ tervitas Ovid lõbusalt ning rahvas aplodeeris, aga mitte just kuigi valjult ega juubeldavalt. Juniperiga kohtumist ootasid nad siiski huviga. „Sa näed suurepärane välja,“ naeratas Ovid ning juhatas neiu siis istuma. „Vapustav, see värv näeb sinu seljas imeline välja,“ naeratas Ovid lõbusalt. „Me peaaegu sobime kokku,“ muigas mees. Temagi oli täna ju sinises. „Tead,“ alustas Ovid väga vandeseltslaslikult ning nõjatus neiu poole veidi. „Mina olen kuulnud selliseid jutte, et karjeristid ei ole ainsad, kes sel aastal areenil kokku võivad hoida. Kas sina ka tead midagi nendest juttudest?“ küsis Ovid naeratades, nagu oleks see ruum seal võimeline hoidma suuri saladusi. Kogu rahvas jäi vaikseks ja kõik ootasid huviga, mida Juniper selle peale vastab. Vastuse saanud tõmbus Ovid taas eemale. „Sinu kleit on vapustavalt kaunis, sa nägid paraadil ka suurepärane välja. Minule torkasite küll kohe silma. Räägi, millega sa meid kõiki areenil üllatada kavatsed?“ küsis Ovid lõbusalt. Kui ka see küsimus oli vastuse saanud muigas Ovid kavalalt. „Kas Kapitoolium on sind hästi vastu võtnud?“ uuris Ovid seejärel lõbusalt. Tänu karjeristidele oli rahvas juba päris üles soojenenud.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 65

PostSubject: Re: Intervjuu   Thu Aug 14, 2014 5:12 pm

Juniper naeratus oli veidi kramplik, kui ta rahvast silmitses. Nende reaktsioon oli isegi veidi positiivselt üllatav - oli vist hea olnud end halvimaks ette valmistada. Komplimendi peale naeratas neiu veidi ja näperdas oma kleiti veidi, enne kui käed külgedele pani, et pabistamine nii ilmselge poleks. "Aitäh," ütles ta tagasihoidlikult ning võttis Ovidi vastas istet. Ta silus kleidi volange ning pani käed siis põlvedele. "Komplimendid mu stilistile selle eest," ütles ta lisaks. "Ehk sobitas ta meie kostüümid meelega kokku," lisas ta veidi vabamalt ning naeratas veidi laiemalt. Olgu intervjueerija aus või ebasiiras, natuke julgust andis ta neiule ikka.

Liidujutu peale hammustas Juniper huulde - ta teadis, et ei tohi välja öelda, et mõnda liitu kuulub. "Olen kuulnud neid jutte ja need on huvitavad küll, aga minust poleks väga mõistlik enne Mänge oma strateegiaid jagada, või mis?" küsis ta vastu, üritas võimalikult neutraalset tooni säilitada. "Ma ei taha endast sihtmärki teha, kui ma üksi olen, ega oma tugevusi reeta, kui mõnesse liitu kuulun. Eks mõlemal on omad head ja vead, aga lõpuks jääme me seal kõik üksi. Kõige tähtsam on eluga pääseda." June sai aru küll, et rääkis väga üldist juttu, aga lootis, et rohkem selle kohta ei pärita.

Järgmise küsimuse vastuseks ütles neiu pärast paari hingetõmmet kergelt muiates: "Ma kavatsen võita." See oleks tõeline üllatus, nii teistele kui talle endale, aga vastus oli ilmselt päris hea. Ei jätnud temast argpüksi muljet. "Kapitoolium on ilus, toit on lausa suurepärane," ütles ta Ovidi järgmise pärimise peale. "Lausa tahaks siin veel mõne päeva veeta. Võib-olla pärast Mänge," lisas ta kerge muigega. Kui ta juba seda juttu oli alustanud, võis ta ju samamoodi jätkata.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Thu Aug 14, 2014 8:41 pm

Ovid jälgis lõbusalt neidise tagassihoidlikust. Selle pärast oligi palju põnevam intervjueerida neid, kes selleks kuigi palju polnud ette valmistanud. Eks nad võisid oma pisikestes kodudes mänge vaadates mõelda, mida nemad vastaks ja nii, aga erinevalt karjeristidest puudusid madalamate ringkondade tribuutidel eriline väljaõpe. Seda toredam oli neid oma pilli järgi tantsima panna.
Ovid naeris lõbusalt. "Mulle tundub, et meie stilistid on meile just sellise krutski mänginud," sõnas mees lõbusalt ning tegi neidisele kelmikalt silma.

Rahvas kuulas vaikides Juniperi vastust esimesele küsimusele. Oli näha asjalikke noogutusi ja igavaid pilke. "Väga õige tähelepanek," muigas Ovid. "Ega meile ei saa ka kõike ära anda, muidu pole meil ju midagi vaadata," naeris mees lõbusalt ning rahvas naeris selle peale. "Aga liitudest rääkides, kas karjeristid hirmutavad ka sind?" küsis Ovid vähe tõsisemal toonil nüüd ning vaatas huviga neidise nägu.
Teise küsimuse vastuse peale plaksutas rahvas juubeldavalt. "Väga julge ja enesekindel," kiitis Ovid lõbusalt. "Mulle meeldib!" kiitis mees lõbusalt kõlaval häälel. Rahvas näis sellega nõustuvat, sest nad juubeldasid ja vilistasid selle peale. "Pärast mänge me istume nende samade toolide peal ja räägime uuesti," noogutas Ovid lõbusalt. "Ole nüüd kallis ja tee mulle see teene ning võida need mängud," naeris mees lõbusalt. "Juniper Phox!" hõiskas Ovid kui püsti kargas ning rahvas rõkkas ja plaksutas neidisele valjuhäälselt. Kui algul olid inimesed tema suhtes kahtlevad olnud, siis nüüd nad armastasid teda!

"Me loodame, et me näeme sind ja sinu vapustavat sinist kleiti uuesti!" sõnas mees ning siis juhatati neidis lavalt maha. "Ma tean, te juba ootate järgmist külalist. Temast on saanud meie pahapoiss ja me kõik ootame teda siia. Myles Winston!" juhatas Ovid sisse viienda ringkonna poisi, kes kenasti lavale juhatati.

OT: You know what to do.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 65

PostSubject: Re: Intervjuu   Thu Aug 14, 2014 10:44 pm

Juniper naeratas veidi, kui Ovid liiduteema kõrvale jättis. "Eks me kõik kardame karjeriste veidi," sõnas ta ning otsustas siis julge tooniga jätkata. "Nad ise peaks küll üksteist ilmselt kõige rohkem kartma. " See oli vist natuke skandaalne asi, mida öelda, aga tõsi ja ilmselt vähemalt osa publikust teadis seda. Ja tema bravuur neile vist meeldis, sest nüüd oli nende reaktsioon juba oluliselt positiivsem. "Kokku lepitud," sõnas ta lõbusalt ning tõusis taas püsti, kui tema Ovid taas tema nime hüüdis. Ta naeratas laialt, tegi neile taas kniksu ning pööras siis piisavalt kiiresti ümber, et kleidivolangid tema keha ümber veidi tantsiskleksid. Ta heitis neile üle õla veel ühe pilgu ning kõndis siis lavalt maha. Nüüd hakkas närvilisus tagasi tulema ja laval tekkinud hea tunne hajus natuke ära, aga ta oli hakkama saanud, paremini, kui ta oli oodanud!

_________________

Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Intervjuu   Fri Aug 15, 2014 7:56 am

Esimeste intervjuude ajal sõdis Myles ikka veel oma stilistiga, kes oli talle selga toppinud erkkollase (!) ülikonna, sest tavaliselt tähistati elektrit just selle värviga. Kohe kui nooruk oli saanud pilgi peeglisse heita, hakkas ta vastu, ähvardades enne mänge kogu Kapitooliumi lühisesse ajada, kui nad talle midagi soliidsemat selga ei leia. Juba paraadil olid kõik teda mingis kentsakas kostüümis näinud, miks ta edaspidi midagi mugavat ja silmapaistmatut kanda ei või. Tollel eputisel, kes selle käkki kokku oli õmmeldnud polnud aga vähimatki kavatsust kuskilt midagi uut otsima hakata. Ta oli ka juba targem ning oli mingi trikiga riided rebenemiskindlateks teinud, nii et kutt ei saanud oma pahameelt jälle varrukate otsast kaksamisega demonstreerida. Küll oli ta suutnud sassi ajada oma soengu, mis enne ilusti vaha ja geel ja lakiga ilusti üle pea oli silutud. Nüüd turritasid blondid karvad igas võimalikus suunas, jättes mulje, et särtsakas noormees on ise elektrit saanud.
Kui tema ringkonnakaaslane lavale astus, rahunes Myles lõpuks maha ning istus, tigedalt intervjuud jälgides. See sai peagi läbi ning torssis nooruk tõusis enne, kui keegi teda püsti tõmbama hakkas ja kaamerate ette minema sundis. Ta sammus kindlalt edasi, ärritunud pilk ringi vilamas, kuni lõpuks saatejuhil peatus. Selle mehe välimus oli sama okseleajav, kui kõigil ülejäänutel pealinna hulludel. Myles oli isegi veidi õnnelik, et tema endaga nii ekstreemseid muutusi polnud hakatud tegema. Oleks ju stilist võinud vabalt pähe võtta, et võõpab kuti juuksed ja kulmud või ehk nahagi mingi võika värviga üle. Nooruki pilk väljendas tema jälestust Ovidi vastu ning ilma kedagi tervitamata istus kuningas kohe suurde polsterdatud tooli, mis tema tiitlist hüüdnimele suurepäraselt vastas. Myles jäi endiselt külmalt saatejuhile otsa põrnitsedes ootama, mis too küsib, kaaludes, kas on võimalik tulevale pärimisele lihtsalt vastamata jätta.
Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Sun Aug 17, 2014 11:38 am

Ovid ja rahvas mõlemad naersid Juniperi vastuse peale. No muidugi, karjeristid peaks üksteist rohkem kartma, kui teised inimesed karjeriste. Aga sedasi valjult öelda... Kapitooliumi elanikele see käitumine ei sobinud, aga kui Juniper nii ütleb, siis ei ole ehk väga hullu.

Siis aga sammus lavale erkkollases Myles. Ovid tervitas noormeest ja rahvas plaksutas meeletult. No muidugi, Myles oli saanud teatud kuulsuse juba seal rahva hulgas. Poiss oli juba Lõikusest saati kõigile huvi pakkunud oma iseloomuga. "No nii," naeratas Ovid, kui rahvas vaikseks jäi. "Mulle väga meeldib sinu kostüüm, läheb su särtsaka iseloomuga kokku. Kas pakkusid ise ka mõned detailid välja?" küsis Ovid. No oli ju noormees erkkollases ja tema juuksed olid sassis ja ta nägi väga enda iseloomu moodi välja. "Ei ole ju saladus, et me su iseloomust juba palju teame, ma ju ei eksi, kui me saame seda särtsakust ka Areenil näha?" esitas Ovid siis järgmise küsimuse, kummardudes kergelt poisi poole, tundes end väga vabalt, mis siis, et Mylesi pilk oli külm ja pigem vastik. Kui noormees vastanud oli, esitas Ovid ka viimase küsimuse. "Kuidas sul tunne on, kas tuleb võit koju ka?" küsis Ovid naeratades. No olid ju noorukil igasugused nipid varrukast võtta.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Intervjuu   Sun Aug 17, 2014 3:24 pm

Rahva plaksutamine veidi innustas kuningat, kuid ta olek ei muutunud sellest soojemaks, sest talle esitatud küsimus ei meeldinud noorukile mitte üks teps. Kuna siin laval peegleid ei olnud ning ta saatejuhti, mitte oma kiiskavaid pükse, silmitsenud oli, siis oli ta oma ekstratobeda välimuse peaaegu unustada suutnud. "Mulle ei meeldi," teatas ta lühidalt, otsustades, et esimesele küsimusele on sellega vastus antud. Mylesist õhkus vaenulikkust kogu selle ürituse vastu siin. Järgmine asi, mida sinine eputis poisilt uuris, polnud enam nii närviajav, kui eelmine. "Loomulikult!" pahvatas noormees vastuseks. "Ma lasen selle areeni õhku, kui saan!" Viimases lauses rõhutas ta uhkusega iga viimset kui sõna, et kõigile oleks mõistetav, et ta mõtleb seda tõsiselt ning tegu ei ole naljaga. Kuningas paistis endas kindel, et kui vajalikud materjalid saab, siis saab selle plaaniga hakkama ka. Mylesi huvitas, kas ka saal teda uskus, seega ootas ta publiku reaktsiooni eriti suure huviga, pilguga rahvamassi kammides. Saanud teada, mis pealinlased arvavad, oli noormees sunnitud uuesti looma silmsideme saatejuhiga. Selle viimast küsimust oli kutt veidi juba ette aimanud, kuid sellegipoolest polnud tal vastust varrukast võtta. Karjerist oleks kohe selge jah-i välja kõmmutanud, aga viienda tribuudile ei tundunud see sobiva teona. Ta ärritus, et midagi paikapanevat öelda ei suutnud ning pahvatas seejärel: "Kas te tõesti arvate, et ma lähen teie totaka mänguga kaasa? Iga aasta peab 23 noort surema, et teil tore elu oleks. Teised maha nottida ja üksi ellu jääda - see ei ole mingi võit."
Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Mon Aug 18, 2014 2:28 am

Mylesi esimene vastus pani vaatajaskonna pisut kahisema, kuid keegi ei plaksutanud ega midagi. Ei olnud ka väga, millele plaksutada. Ovid vaid naeratas Mylesi sõnade peale. Kui Myles hakkas rääkima Areeni õhku laskmisest, kahises vaatajaskond veelg enam. Kõik sosistasid omavahel ja arutasid neid asju. Kui nad said aga viimasele küsimusele vastuse, pandi Mylesi mikrofon kinni juba siis, kui poiss oli jõudnud öelda oma neli esimest sõna. Vaid Ovid kuulis, mis poiss rääkis. "Ja see oli Myles Winston!" teatas Ovid noormehe rääkimise ajal püsti karates. "Kas ta mitte ei ole särtsakas? Mulle väga meeldib! Meile kõigile meeldib!" teatas mees kogu tähelepanu endale tõmmates. Ka kaamerad peatusid pigem Ovidil ja keegi Mylesi ei näidanud. Tuled laval muutusid pisut ning lähenesid kaks Rahuvalvajat varjudes, mis valguse tekitatud olid, et Myles kas rahumeelselt või jõuga ära viia (Myles kirjutades otsustab ise, kas tema tegelane läheb ise kaasa või viivad Rahuvalvajad ta ära).

Ovid oli vägagi jutukas, tõmmates tähelepanu endale. "Ja kes muu on järgmine, kui mitte kaua oodatud Laurel Erwin! Saame kuulda kõike, mida oleme juba kordi endalt küsinud. Laurel, palun, lava on sinule," teatas Ovid suuremeelselt käega seal suunas viibates, kust Laurel tulema pidi.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin
VI ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 97
Ringkond : VI
Eelistatud relv/oskus : Kaks mõõka

PostSubject: Re: Intervjuu   Mon Aug 18, 2014 9:27 am

Intervjuu on ainukene, milleks Yuno enda tütart välja ei õpetanud, kuna arvas, et see peaks olema midagi, mis tuleb tüdrukul loomulikult välja. Päris õigus naisel aga kahjuks polnud, kuna Laurel ei tundnud end võõraste seltskonnas mitte alati mugavalt. Aga olles näinud piisavalt eelmiste aastate intervjuusid, oskas näitsik ennast kuidagi ette valmistada. Scipio andis ka talle eile paar näpunäidet, mida Laurel kavatses kasutada. Erinevalt paraadist ei sundinud kuuenda ringkonna stilist näitsikut kleiti kandma, vaid andis hoopis kena pükskostüümi, mis oli Laurelile paras üllatus, kuid ta pani selle rõõmsalt selga. Näitsiku juuksed jäeti lahti, kuid tuka juurest võetud salgud punkti kuklale number kuueks.
Vaikides ootas ta enda korda, jälgides teiste intervjuusid, pannes enda peas kokku nimekirja nendest, keda tõsisemalt võtta. Kui korraga tema nimi kõlas, majas Laurel suule naeratuse ja astus lavale. Rahvale õrnalt lehvitanud, pöördusid tema pruunid silmad Ovidile. "Terekest, Ovid," tervitas näitsik teda, istudes mehe vastas olevale tugitoolile.

Spoiler:
 
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: Intervjuu   Mon Aug 18, 2014 12:26 pm

Myles ei olnud oma vastustele küll suuri ovatsioone oodanud, kuid see, et üldse ei plaksutatud pani kuninga tema sees väga nördima, kasvatades ärritust noormehes. Mikrofoni väljalülitamine paistis talle kohe silma, sest ta tajus, kuidas voolu vaikne sumin juhtmetest kadus. See tähelepanek paisutas ta häält, sest kutt lootis, et keegi ikka kuuleb ja ehk mõni vähem jobum Kapitoollane võtab midagi ette. Nooruk polnud jõudnud oma kalkide sõnade väljasülgamist lõpetada, kui taas kaks rahuvalvajat temani jõudsid. Seekord ei sulgenud nad vägivaldselt tema suud, vaid vedasid lihtsalt minema. Viimane asi, mis Myles lavalt lahkudes nägi oli saatejuhi siniselt helkiv soeng. Too ei vaadanud lahkuvale tribuudile järgigi, vaid kutsus särades ette järgmise. Ilmselt meeldib too särav viienda kuti liidukaaslane neile rohkem. Koridoris vilksatas kuit pilk lavale sammuvale neiule, kuid too teda ilmselt kahe valges rüüs valvuri vahel ei näinud.
Back to top Go down
View user profile
Saatja

avatar

Posts : 44

PostSubject: Re: Intervjuu   Mon Aug 18, 2014 7:43 pm

"Laurel," tervitas Ovid neidu laia naeratusega. "Sa näed lausa vapustav välja," arvas mees ning võttis samuti istet. Ka rahvas plaksutas nüüd valjult neidise saabumise peale. Tuled sätiti taas toolidele ja kogu publik kenasti sai neid näha. "Sina tuled meile kuuendast ringkonnast," muigas Ovid rõõmsalt. "Sinu puhul on kohe aru saada, et sa pole siia tulnud niisama nalja tegema. Sinu ema võitis mängud kakskümmend aastat tagasi, kui ma ei eksi. Nüüd astusid sina vabatahtlikuna ette," naeratas Ovid, hoidmata tagasi pika sissejuhatusega. "Räägi meile, kuidas jõudis sinuni see idee astuda vabatahtlikuna mängudele?" küsis Ovid siis viimaks säravalt oma esimese küsimuse. Rahvas jäi huviga vastust ootama. Tundus, et Laurel meeldis publikule, või vähealt tekitas neis huvi. "Kas on midagi sellist ka, mida sa areenilt absoluutselt ei oota?" uuris Ovid endiselt lõbusalt. "Sa näed hämmastav välja, väga erinev teistest naistribuutidest siin. Kas sa said ka ise midagi oma kostüümivalikus öelda?" uuris Ovid nüüd oma viimase küsimusega.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Intervjuu   

Back to top Go down
 
Intervjuu
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge-
Jump to: