Welcome to the Hunger Games!

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 

Suured kurjad karjeristid omast arust

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Suured kurjad karjeristid omast arust   Tue Aug 05, 2014 9:49 pm

Leo oli suurema osa oma hommikust treenides veetnud. Mängud olid ukse ees ja millal siis veel nendeks valmistuda? Hommik oli tavapäraselt matšeetedega alanud, siis oli ta veidi ujunud ja siis lae all köitevõrgus kõõlunud. Kuna ta oli sealt peaaegu pea ees alla sadanud ja üleüldse oli natuke hingata vaja, enne kui jätkata, lebas Leo nüüd selili võrgu all põrandal, köisi silmitsedes ja veidi hingeldades. Ta oleks võinud aega ka mingiks rahulikuks tegevuseks kasutada - sõlmede juures või kus iganes - aga ausalt öeldes oli see põrand praegu ideaalne variant. Ta kuulis ja nägi nii mõndagi tribuuti, kes temast mööda jalutades hoogu maha võtsid ja teda ilmselt kahtlevalt silmitsesid, ja üks neid jälgivatest treeneritest oli temalt küsinud, kas tal on kõik korras, aga Leod see eriti ei kõigutanud. Karjeristid võisid teha, mis tahtsid, eks? Tema tahtis praegu puhata ja keset põrandat laiutada.

OT: Selina.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane

Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Tue Aug 05, 2014 10:15 pm

Selina hommik oli juba üsna vara alanud ja seega oli ta ka võrdlemisi palju juba teha jõudnud. Ilmsegelt treeningsaalis - ta oli enamuse oma elust treenides veetnud ja ilmselgelt ei osanud ta palju muud teha, eriti nüüd vahetult enne Mänge. Ta oli lisaks igahommikusele odatreeningule jõudnud ära käia veel ka nuge loopimas, taimedega tutvumas ja isegi kolmharkidega tutvust teinud. Nüüd aga jalutas ta rahulikult, tehes väikse hingamispausi ning samas mõeldes, mis järgmiseks plaani võtma peaks. Neiu turtsatas, kui Leonist matil lebamas nägi, ent kuna tegemist oli ta liitlasega, siis astus ta lähemale ning istus noormehe kõrvale maha. "Pisike Leo on juba väsinud?" küsis ta kergelt kaastundlikult, suutmata samas muiet varjata. Eks tegelikult oleks kõigile neile seal puhkus ära kulunud, Leonis oli lihtsalt hea võimaluse leidnud vahelduseks ja kasutas seda ära.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Tue Aug 05, 2014 10:28 pm

Leo pööras pilgu laelt tema juurde tulnud tribuudile ning ta oleks peaaegu küsinud, mida too siit tahab, aga Selinat nähes poiss muigas. Neiu küsimuse peale ta turtsatas ning torkas hästi sihitud sõrme neiule ribide vahele. "Ära nori, kogu aeg ei saa ka badass olla," ütles ta. "Anna mulle veel viis minutit ja ma olen endises hiilguses tagasi. Pealegi," Leo tõmbas käega läbi kergelt niiskete juuste ja tema muie muutus kavalamaks, "siis sa veel näed, kes siin pisike on." Misasja, nii pea kui ta korraks pikali viskas ja tüdrukutele ülevalt alla ei vaadanud, hakkas mingi nunnutamine pihta. "Mina olen suur ja kuri," lisas poiss ning lasi käel enda kõrvale tagasi vajuda. Okei, see oli nüüd üle pingutatud statement, aga ikkagi, mingi kaisukaru ta nüüd küll ei olnud. Enamasti. Öelgu need karjeristitüdrukud, mis tahavad. "Miks keegi mind ei karda," ohkas ta hetk hiljem dramaatiliselt.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Tue Aug 05, 2014 11:41 pm

Selina tõmbus turtsatusega noormehest sentimeetri-paari jagu eemale, kui sõrme enda ribidel tundis. Tal hakkas alati väga kergelt kõdi. Leonis oli ikka vahva vahel samas. Võinoh, tegelikult oli noormees enamuse ajast nii sõbralik ja tore, et Selina ei julgenud mõelda sellele, et nende liit kunagi veel lahku peab minema ja võib-olla peab isegi tema see olema, kes Leonise ära tapab. "Üks, kaks, kolm.." hakkas neiu muiates sekundeid lugema, kui Leo viite minutit mainis. Aga noormehe ähvardust kuuldes jättis ta selle pigem sinnapaika. Ei olnud vaja, et Leonis teda siin ringi loopima hakkaks või midagi, kui nad just trenni ei tee. "Olgu, olgu Leonis the Great," hakkas ta juba noormeest rahustama. Aga hetk hiljem otsustas kutt teha oh kui dramaatilise märkuse ja selle peale ei suutnud Lina teha muud, kui naerda ja selle vahelt õrnalt Leo juukseid paitades teda natuke pilgata sõnadega:"Oh sa vaene väikseke."
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 9:42 am

Vähemalt kartis Selina kõdi. See andis Leole mingi eelise - teda kõdistamine üldiselt eriti ei kõigutanud. Kui, siis kaela pealt natuke. Kui ta siin veel plaanis rumalusi rääkida, siis oli Leonisel vähemalt üks relv olemas. "Leonis the Great" pani tema näole rahuloleva naeratuse - see kõlas juba päris hästi - aga see rõõm kaua ei kestnud. "Kõtt," ütles ta Selina pilkamise peale, kuigi juuste silitamine talle täitsa meeldis. "Ma võin su vabalt üle õla visata ja sind viia, kuhu tahan, nii et ära siin aja sellist juttu," ütles ta, hääletoon aga rahulik ja esialgu ei vaevunud poiss end liigutamagi. Ainult pead sättis nii, et paitused veel paremad oleksid. Lõvid tahtsid ka paisid, eks? Nad olid ju suured kassid. Suured kurjad kassid.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 3:14 pm

"Viimati, kui ma uurisin, olid sina see kaslane meil siin, mulle su 'kõtt' ei mõju," sõnas Selina muiates ja jätkas noormehe paitamist. Päris mõnus oli vahepeal vabalt võtta ja lihtsalt olla. Ei pidanud koguaeg treeningutele ega Mängudele mõtlema. "Ja kuhu sa mu siis viia kavatsed?" küsis ta noormehelt peale seda kui oli veidi aega lihtsalt vaikides mõelnud ja samas endiselt Leo pead paitanud. Aga siis taipas ta ka, et noormees seda naudib, ning justkui kiusupärast jättis Lina silitamise järgi ning vajus hoopis isegi kuti kõrvale pikali. Päris vahva lagi oli seal kaugel köievõrgustiku taga. "Mis näed seal üleval põnevat?" küsis ta siis rahulikult.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 3:32 pm

"Kui ei mõju, siis võin sind kõdistada uuesti," vastas Leo hetkegi mõtlemata. Seda ta esialgu aga ei teinud, sest praegu Selina veel paitas teda. Neiu küsimuse peale mõtles ta aga mõne hetke ja vastas siis: "Võin su sinna lakke riputada näiteks. Või basseini visata." Ta ei uskunud, et kumbki tüdrukule suuri ebamugavusi põhjustaks, aga ega ta seda üritanudki. Ta vaatas kerge kulmukortsutusega Selina poole, kui tolle käsi ta juustest kadus, aga ei hakanud selle pärast nurisema. Ta juba aimas, et neiu peaks teda mingiks kaisumõmmiks jälle. Ta muigas, kui Selina ta kõrvale pikali heitis. "Seda kohta, kust ma peaaegu alla oleks kukkunud," ütles ta neiu küsimusele lõbusalt vastuseks. "Aga muidu lihtsalt puhkan silmi, see, mis siin toimub, on natuke kirju vahel." Ilmselt oli asi pigem ta enda väsimuses kui teiste ringi siblimises, aga ikkagi.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 4:03 pm

Okei, kõdistamine kõlas väga halvasti, peab vist ikka vähem norima Leonist. "Bassein kõlab iseenesest päris hästi," sõnas neiu kavalalt, märgates väga hästi Leo kulmukergitust, kuid ei teinud esialgu sellest välja. Nagu kutt juba teatanud oli, siis tal oli oht kõdistatud saada, seega ei hakanud ta parem midagi ütlema. Ta vaatas Leo poole, kui kutt ta küsimusele vastas, ent pööras siis pilgu taas laele. "Peaaegu? Sa siis ei kukkunudki? Lihtsalt lamad siin?" küsis ta lõbusalt. Tõepoolest, sama hästi võiks arvata, et noormees kukkuski alla. "Silmade kinni panemine aitab väga hästi muide," andis ta siis kutile vihje. Kuigi kohati, eriti siis kui juba terve päev treenitud oli, eelistas ka Selina Midagi rahulikku vaadata, sest silmad kinni pannes oli päris suur oht magama jääda. Millegi pärast väsis ta siin Kapitooliumis kiiremini. Loodetavasti ei juhtu seda areenil.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 6:44 pm

Tundus, et kõdistamisega ähvardamine aitas. Leo muigas rahulolevalt. "Siis pole ju mõtet sind basseini viia, kui see hästi kõlab," vastas Leonis kergelt naerdes. "See peaks ikka karistus olema." Ta pööras korraks jälle pilgu Selina poole, kuid tema küsimuse peale vaatas taas lakke. "Päriselt ei kukkunud, aga palju puudu ei jäänud. Ja siis sain aru, et peaks siia jääma ja selle peale mõtlema natuke," ütles ta lõbusalt. "Usu või ära usu, ei sadanud sealt mingil piinlikul viisil alla." Ta oli ka silmade kinni panemist kaalunud, aga otsustanud seda mitte teha. "Jah, oleks siia veel magama ka jäänud, siis poleks keegi mind Areenil tõsiselt võtnud ilmselt," ütles ta naeru tagasi hoides.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 10:08 pm

"Kes ütles, et see peab karistus olema?" küsis Selina siis kavalalt kulmu kergitades, samal ajal pilku taas noormehele pöörates. Tegelikult küll pidi, aga Leonist on hea segadusse ka ajada. "Kahju, et ei sadanud," sõnas neiu mõtlikult ent turtsatas siis kergelt, "kuigi kui oleksidki, siis mul oleks kahju, et ma seda ei näinud." See oleks naljakas olnud, kuigi ilmselt ka väga valus. Ta ilmselt ei tohiks soovida niimoodi halba oma liitlasele tegelikult. "Mis sa siis välja mõtlesid? Või segasin ma sind enne kui oma mõtetega kuhugile jõudsid?" küsis ta siis taas. Ilmselgelt Linale meeldis rääkida. Väga palju. "Ilmselt oleks me su siis liidust välja visanud jah," sõnas Selina naljatledes. Tegelikult küll ilmselt mitte, aga hästi ei oleks see kindlasti mõjunud noormehe tulemusele.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 10:26 pm

"No, ma pean sulle näitama, kui suur ja tugev olen, mitte sind kuskile tassima, kus sul hea olla on," vastas Leonis lõbusal toonil. "Nii et peab ju ikka." Ta tegi šokeeritud nägu ja ajas end küünarnukkidele püsti, kui Selina ütles, et ta oleks võinud sealt alla kukkuda. "Hea sõber oled tõesti," ütles ta teeseldud pahasusega, kuid vaikis siis hetkeks. Ta ikka võis Selinat sõbraks pidada, eks? See jutt, mida nad ajasid, oli küll sõbralik. Ta lootis, et võib kõiki karjeriste sõpradeks pidada. Hetkeni, kuni nad tema vastu pööravad.

"Mõtlesin, et lollisti koperdasin seal ja peaks veel puhkama, enne kui sinna tagasi ronin," ütles ta hetke pärast muiates. Puhtalt väsimuse viga oli olnud. See pani teda veidi muretsema, et kui palju väsimusvigu ta Areenil endale lubada saab. Ta naeris väljaviskamisejutu peale. "Saboteerid mind?" küsis ta lõbusalt. "Sina mulle siin tukkumist soovitasid," lisas ta lõbusalt. "Ma arvan, et te poleks minu kaotust üle elanud," ütles ta veel end uuesti pikali sättides, muie ikka veel näol. Selinaga oli mugav rääkida ja tal oli hea meel, et Selina oli nüüd kuidagi vabam ja jutukam kui paar päeva varem koos treenides.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 10:40 pm

"Kui sa mind basseini tassid, siis sa oled ikka suur ja tugev ju?" muigas Selina kergelt. See ju oli tõsi? Oma tugevuse näitamiseks ei pidanud noormees teda kohe kiusama hakkama. Kuigi võib-olla oli see õiglane, sest Lina oli ise kiusanud. "Totu, ma ju teen nalja," sõnas ta siis Leonise sõnade peale kergelt naeratades. Neiu pidas neid küll sõpradeks, kuigi kes teab, kauaks see nii jääb. Leoga oli hea ja lihtne suhelda, isegi võiks öelda et lihtsam kui Ziviga. Aga mingi hetk ilmselt nad peavad kahjuks üksteise vastu pöörduma jah.

"No ilmselt me ikka saaks ilma sinuta ka hakkama," kortsutas Selina kergelt kulmu. Leonis võis ju suur ja tugev olla, aga nad ülejäänud olid ka ikkagi. "Aga olgu peale, mis sa basseinis puhkamisest arvad?" küsis neiu siis lõbusalt kui end istuma ajas. Ta ei jäänud noormehe vastust aga pikalt ootama vaid ajas end juba püsti ja haaras kummardades kuti käest. Kui Leonis nüüd vastu puiklema ei hakka, siis peaks ta üsna lihtsasti püsti ja basseini saama. Kuigi tundus, et kutt on basseinis juba käinud ja mitte väga kaua aega tagasi, sest ta juuksed olid kergelt niisked.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 10:57 pm

"Aga see ei ole nii mõjus, kui see lõppude lõpuks sulle meeldib," sõnas Leonis sellele muiates vastuseks. "Võib-olla natuke kardaksid mind ja siis oleks kõik okei jälle." Ta naeris, kui Selina ütles, et ta nalja teeb. Lisaks kutsus Selina teda totuks, mis oli ühtaegu natuke armas ja teistpidi natuke nunnutamise territoorium jälle. Leo ei teadnudki, kas talle see meeldib või ei. Natuke vist ikka meeldis. Ta surkas Selinat veel kord õrnalt ribide vahele. Tundus, et neiule see sõbrajutt sobis, seega tundis Leo end veel vabamalt.

"No, kui mingid teised tüübid ka mingit liitu kokku ajavad, oleks meil targem ikka kokku hoida ja mitte üksteist saboteerida," ütles ta muiates. "Ei ütlegi, et te nõrgukesed olete," lisas ta veidi tõsisemalt igaks juhuks, et neiu kulmukortsutusest lahti saada. Neiu ettepaneku peale muigas ta uuesti. "No, lähme puhkame seal. Võtan su õlale?" küsis ta lõbusalt, haaras Selina käest ja ajas end tema abiga püsti.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 11:34 pm

"Nojaa, aga kes teab kui tugevad need teiste liidud on. Tavaliselt püsivad ikkagi karjeristide liidud kõige kauem," arutles Selina targalt. Muidugi, kui Leonis otsustaks sellepeale kellegi teisega liitu astuda, oleks natuke jamam olukord, annaks võib-olla isegi eelise nende ees. Lina naeratas õnnelikult, nagu väike laps kommipoes, kui Leo püsti sai. "Ei tea, kas on just hea mõte. Sa oled ju väsinud ja puha," muigas neiu küsimuse peale. Loodetavasti ta nüüd endale sellega mõnda Leonise kurja karistust välja ei teeninud.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Wed Aug 06, 2014 11:46 pm

"Ma usun, et ega keegi teine mind vastu ei võtaks niikuinii," ütles Leonis vaikselt naerdes. Ta ei tahtnud seda küll valjusti tunnistada, aga ta aimas, et kui karjeristid ta välja viskaksid, oleks ta sama hästi kui surnud. Tema muie muutus samuti laiemaks, kui Selina tema püsti saamise peale naeratas. Tüdruku järgmise lause peale poiss turtsatas ja sasis Selina juukseid. "No, see ei nõua erilist pingutust ja ma olen juba natuke aega puhanud ka," ütles ta kavalalt ning siis haaras tüdruku ümbert kinni, et ta kiiresti enda õlale tõsta, enne kui too midagi teha jõuaks. Neiu jäi sinna rippu, näoga Leo selja poole. "Näed? Mitte ühtegi probleemi," ütles Leo naerdes ning kõndis basseini poole.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Thu Aug 07, 2014 12:57 am

"Nojah, võib-olla tõesti," sõnas Selina taas veidi mõtlikult. Oleneb ilmselt, mille tõttu teda välja visataks ja kui palju sellest teiste tribuutide kõrvadesse jõuaks. Selina turtsatas juustesasimise peale, kuid järgmisel hetkel oli ta juba Leonisel seljas ja see ei olnud enam üldse nii tore. "Mitte midagi peale su selja ei näe," torises ta kuti küsimusele vastuseks, "ma ei arvanud, et sa seda tõsiselt mõtled." Tõepoolest, tore küll, nüüd teeb noormees tema lolliks hoopis, vedades seljas teda niimoodi. Õnneks või kahjuks ei olnud bassein kaugel. "Kas sa mul jalanõud võtad jalast enne kui sa mu basseini viskad?" küsis ta siis noormehelt. Seda ei hakanud Lina lootmagi, et teda rahulikult basseiniääres maha pannakse.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Thu Aug 07, 2014 9:27 am

"No, vähemalt esimese viie minutiga Areenil saaks nad küll aru, mis toimub, ja siis olekski kõik minuga," oletas Leonis. See on ju üsna magus võimalus, mitmekesi üks üksik karjerist maha võtta. Ei usu, et mõni vähegi osavam selle käest laseks. Ta naeris Selina torina peale. "Usu mind, nii on sul kõige mugavam," ütles ta lõbusalt. "Ja mina nalja ei tee," lisas ta. Jälle, ilmselge vale, aga kuidagi pidi ju ennast kehtestama. Kujutluspilt sellest, kuidas Emerald, Terra ja Selina kolmekesi teda nunnutama tulevad, oli hirmutav. Neiu küsimuse peale mõtles ta hetkeks - kuigi mitte kaua, sest nad olid basseinist vaid kümmekonna sammu kaugusel - ja sikutas siis tüdruku jalanõud ettevaatlikult ära. "Mugavam vist oleks," ütles ta enda põhjenduseks. Need maha üksteise kõrvale poetanud, võttis ta ära ka enda omad. "Nonii," ütles ta justkui hoiatuseks ja hüppas siis koos Selinaga vette. Seal lasi ta tüdruku jalad lahti, et too muredeta veepinnale tagasi jõuaks, ning mõne sekundi pärast ilmus ta ise vee alt välja, juuksed veest tilkumas.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Thu Aug 07, 2014 12:56 pm

Selina pidi tõdema, et Leonise sõnades oli tõetera, aga ta ei tahtnud sellest enam rohkem rääkida, seega ei öelnud ta midagi. Ta turtsatas Leo vastuse peale kergelt, ent torises siis edasi:"Mismõttes mugavam? Mugavam kui omal jalal kõndides?" Lina isegi ei hakanud kuti mitte nalja tegemise väite peale vastu vaidlema. Mõttetu oleks ja ilmselt saaks ta siis kõdirahe või midagi kaela. Vähemalt oli Leo nõus ta jalanõud ära võtma ja ei põhjustanud sellega talle mingeid ebameeldivusi. Ta oli valmis, et ta visatakse õla pealt vette ja valmistus selleks juba kui Leo teda hoiatas, aga ikka suutis ta neidu ehmatada. Lina poleks elusees sellepeale tulnud, et nad samal ajal basseini jõuavad. Kuna ta oli vette maandumiseks veidi teist asendit eeldanud, tõmbas ta ka seda märga ollust endale kurku. Õnneks tundis ta Leot lahti laskmas ja eemaldumas, tänu millele sai ta nii rahulikult kui selles olukorras võimalik veepeale tõusta. Basseini äärest kinni hoides köhis Lina veel endiselt üsna korralikult, kui kutt veealt välja tuli lõpuks. Ta saatis noormehele kergelt kurja pilgu ning köhis siis veel veidi, enne kui lõpuks rahuneda suutis.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Thu Aug 07, 2014 2:15 pm

Leo lasi natuke süngemal teemal hea meelega lõppeda - ega temagi sellest väga mõelda tahtnud. "Mugavam kui näoga väljapoole olla," vastas Leo muiates. "Kui sa just superpainduv ei ole, siis su selg juba karjuks. Pealegi, tõsiselt arvad, et jala käia on parem kui ringi tassitud saada?" Kui ta veidigi laisem oleks ja kui tal selleks võimalus avaneks, ei käiks ta vist sammugi jala.

Nii pea, kui ta vee peale jõudis, märkas ta, et Selina vettejõudmine polnud päris plaanipäraselt läinud. Kiirelt sukeldus ta uuesti vette, et hetke pärast neiu kõrval veest välja ilmuda. Selina kurjast pilgust hoolimata pani ta käe tüdruku seljale. "Oled kombes?" küsis ta veidi kohmetult ning lootis, et tüdruk ta peale pahane ei ole. Võib-olla oli ta kiusamisega veidi kaugele läinud. "Sorry," ütles ta mõne hetke pärast. Äkki oleks pidanud teda natuke paremini hoiatama.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Thu Aug 07, 2014 7:36 pm

"Jään ellu," vastas Selina Leonisele tasa, endiselt veidi köhides. Sellegi poolest mängles neiu huultel kerge naeratusevine, ta kuri pilk enne oli vist liiast olnud, aga selline ta on kui miski endast välja ajab. Päris hirmus oli see vee kurku tõmbamine tema jaoks olnud, sest neiu oli lapsest peale ujunud ja seda ei olnud temaga juba väga ammu juhtunud. "Ei ole hullu," sõnas ta Leo vabandamise peale tasa. Lõpuks ometi ta enam ei köhinud. Neiu sukeldus hetkeks ning tuli siis taas veepeale. "Ehmatus lihtsalt ilmselt," selgitas ta veidi oma reaktsiooni ning sättis ennast siis selili kuti kõrvale hulpima. Vot nii oli hea puhata, samas ei pidanud kartma, et magama jääb.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Thu Aug 07, 2014 10:24 pm

Leonis naeratas samuti, kui mõistis, et Selinaga on kõik enam-vähem kombes ja ta vabandus on vastu võetud. Nii kuri neiu ei olnud, kui esmalt tundunud oli. Leo libistas käega paar korda üle neiu selja ja pani selle siis vette tagasi. Ta sulges silmad ja lasi end tasakesi selili, jõudes mugavuseni siis, kui Selina vee alt välja tuli. "Oleks pidanud su külmalt vette viskama ja basseiniserva peal itsitama ikka vist," ütles ta naeru tagasi hoides. "Üritasin natuke viisakam olla ja vaata, mis juhtus. Ehmusid kohe," lisas ta silmi avades ning vaatas muiates Selina poole.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Thu Aug 07, 2014 10:42 pm

"Ma oleks vähemalt osanud oodata seda," sõnas Selina muiates seepeale, "ma pole vist kunagi kuulnud ega näinud, et keegi vette hüppaks samal ajal kui teine inimene tal õlal on." Neiu liigutas veidi jalgu, et Leole lähemale saada ning suskas siis kutile sõrmega ribidesse. Ta ei teadnud, kas noormees kardab kõdi, aga proovida ju võib. Kuigi vees niimoodi kiusata on üsna ohtlik tegelikult, aga Selie tahtis, et lõbus oleks. Ta oli võrdlemisi püsimatu ja pikalt puhata ei mõistnud ilmselgelt. "Kas on midagi, mida sa treeninud pole ka veel?" küsis ta siis Leoniselt samas talle otsa vaadates. Ta ise polnud nii mõndagi kohta veel tegelikult jõudnud, aga ta pidas neid ka vähem oluliseks. Aga oleks vahva, kui nad saaksid näiteks terve ülejäänud päeva koos treenida. See tähendab, kui nad lõpuks basseinist välja saavad.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Thu Aug 07, 2014 10:57 pm

Leonis muigas. "Tundis kuidagi mugavam lihtsalt koos vette hüpata," põhjendas ta ennast. "Pole seda vist varem teinud ka, seda viskamise või hüppamise asja," lisas ta hetk hiljem. Polnud otseselt juhust tekkinud. Sõrme ribide vahel ei osanud ta oodata, seega võpatas ta veidi. Ta kergitas Selinale otsa vaadates kulme, naeratus laiemaks muutumas. "Arvad, et see on hea mõte?" küsis ta sõrme veest välja tõstes. "Tõesti?" Ta juba teadis, et kui kõdistamiseks läheks, kaotaks Selina kiirelt ja täielikult.

Selina küsimuse peale mõtles ta hetke. "Midagi kindlasti. Kirveid? Kolmharke? Mingeid selliseid asju," sõnas ta lõpuks. "Ja taimedest olen mitu päeva jahunud, aga seal on ikka käimata," lisas ta muiates. "Tahad juba minna kuhugi?" Iseenesest tema end veel liigutada ei viitsinud. Siin oli päris mõnus.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Thu Aug 07, 2014 11:09 pm

"Okei, rahu-rahu," sõnas Selina kergelt turtsatades ning sukeldus hetkeks, et Leonisest veidi eemale ujuda. Ohutuse pärast, et noormehel ei oleks nii lihtne teda rünnata. Tagasi selili Lina enam end ei sättinud, vaid jäi niisama hulpima. Saab kiiremini põgenema, kui Leo siiski rünnata kavatseks teda. Kui noormees ta küsimusele aga vastas, ujus ta veidike lähemale jälle. "Ei, kiiret pole kuhugi, siin hea küll," sõnas ta naeratades, "aga millalgi võiks ju midagi ikkagi teha. Aga puhka pealegi." Ilmselgelt oli Leonis väsinud. Ilmselt nad kõik olid rohkemal või vähemal määral. Naeratus endiselt näol toetas Selina end küünarnukkidega basseiniäärele, samas jalgadega kergelt siputades ning jäi kutti vaikides vaatama. Mõnus oli niimoodi vahepeal sellises rahulikus õhkkonnas olla.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Fri Aug 08, 2014 10:04 am

Leonis naeris Selina allaandmise peale. "Tark valik," ütles ta lõbusalt. Ta kaalus neiule järele sukeldumist, aga praegu nagu eriti ei viitsinud. Ta silmitses neiut veidi aega, aru saades, et too on valmis iga hetk põgenema, ja tundis natuke rahulolu. Veendunud, et Selina kohe edasi liikuda ei taha, sulges ta mõneks ajaks uuesti silmad. "Varsti lähme, ausõna," ütles ta neiule. Natuke aega valitses nende vahel vaikus - nagu ei olnud otseselt vaja midagi öelda - aga Leo tundis, et tüdruk teda vaatab. Seega avas ta lõpuks uuesti silmad, leidis tüdruku basseiniäärelt ja muigas. "Mis?" küsis ta lõbusalt. Et kas Selina hoiab tal silma peal või mis.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   

Back to top Go down

Suured kurjad karjeristid omast arust
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next