Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Suured kurjad karjeristid omast arust

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Fri Aug 08, 2014 10:30 pm

Selina ei teadnudki, kui kaua ta oli Leonist jälginud, enne kui kutt silmad avas. "Ei midagi," vastas ta kergelt naeratades. Ta ei teadnud isegi, miks ta Leot niimoodi jälgis. Ilmselt lihtsalt sellepärast, et hea rahulik oli. "Kas teil on ujumine väga populaarne?" küsis Lina siis. Vahepeal oli vaikus hea, aga neiu oli teada-tuntud jutupaunik, seega pikalt ta seda ei sallinud. Ja huvitav on ju teada, kuidas asjad esimeses ringkonnaski on, mis sest et erinevus esimese ja teise ringkonna vahel ei olnud nii suur kui teise ja kaheteistkümnenda. Isegi teise ja kolmanda ringkonna vahel oli juba väga suur erinevus.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Fri Aug 08, 2014 11:16 pm

Leo muigas uuesti, sukeldus siis ja ilmus hetke pärast Selina kõrval veest välja. "Kena nägu lihtsalt, mida vaadata?" küsis ta oma juukseid siludes. Okei, kellegi teise nägu läheduses ei olnud, aga natuke võis Selina kallal nokkida ikka. Selina küsimust kuuldes lükkas noormees end uuesti basseini servast lahti ning ujus paaar tõmmet selili, enne kui vastas. "Neljandas on populaarsem, ma kujutan ette," sõnas ta esiteks naljaga, siis andis aga ka reaalse vastuse: "Mitte mingi rahvussport või midagi, aga enamus vist ikka oskavad. Mu õde-vend oskavad, igatahes, ja mina oskasin ka juba enne seda, kui oma elu ja tuleviku treeningkeskusse kolisin." Hetke mõelnud, lisas ta: "Natuke nukker, et ma ei tea, mida ülejäänud noored oma eluga teevad. Väljaspool... kõike seda." Leo tõstis ühe käe veest välja, et sellega siia-sinna näidata. Ta küll puutus endavanuste noortega kokku, aga enamasti suhtlesid noored ikka tööpostil ja tööd polnud Leo pidanud kunagi tegema. Ja ka juhtudel, kui ta teistega kohtus, olid jutud natuke teised kui see, kes ujuda oskab ja kes ei. Poiss kortsutas oma mõtete peale kulmu ja pööras näo Selina poole tagasi. "Sorry, ma ei taha mingi party pooper olla," sõnas ta uuesti kergelt naeratades.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 12:02 am

"Väga kena," sõnas Selina kavala muigega ning sirutas käe, et Leo vastsilutud juukseid sasida. Loodetavasti oli kutt piisavalt hõivatud ta küsimusega, et mitte teda selle eest jälle kiusata. Neljanda ringkonna märkuse peale Selina kõigest turtsatas naeruselt, aga ei öelnud midagi, vaid kuulas ilusti Leonist. Ka neiu ise jäi kergelt mõtlikuks. Ega ta isegi väga palju ei teadnud, mis väljaspool kõiki neid treeninguid ja asju tundub. Natuke ta küll Akiva kaudu teadis, aga samas oli ka Valenti venna kaudu ikkagi Mängudega seotud. Aga Selie enda ja ta kaaskarjeristide põhitegevuseks oli ikkagi treenimine ja nii teadsid nad muust ringkonna elust veidi vähem. "Ei ole pidu, ei ole hullu," sõnas ka Selina naeratades. Keegi ei keelanud neil vahepeal tõsisematel teemadel juttu ajada, päris mõnus oli see isegi aegajalt.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 11:56 am

Leo polnud kindel, kas Selina noris teda selle komplimendiga või mõtles seda tõsiselt, seega otsustas ta sarnaselt vastata. "Pean ütlema, et sinu nägu ka," sõnas ta muiates ning lükkas neiu poolt sassi aetud juuksed õigele kohale tagasi, neiut karistamata. Ei olnud mõtet teda väikese asja eest kõdistama hakata. Selle asemel ujus ta aeglaste tõmmetega ümber neiu. Ta oli tänulik, et Selina tema jutust meeleolul langeda ei lasknud. "No, see siin annab peaaegu pisikese basseinipeo mõõdu välja," sõnas ta natukese aja pärast. Nii suur pidu, kui nad veel pidada said. Koos midagi tähistada ei saanud nad pärast Mänge enam kunagi.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 1:11 pm

Selina pidi tõdema, et oli Leonise komplimendist meelitatud, kuigi kes teab, äkki kutt noris teda hoopis, arvestades ta muiet. Neiu otsustas seda aga komplimendina võtta ja naeratas selle peale noormehele siiralt. Armas oli, kuidas Leo oma juuksed jälle ilusti korda sättis, aga ta ei hakanud kutti ka enam rohkem kiusama nende taas segamini ajamisega. "Ma pole ühelgi basseinipeol käinud, seega ei oska öelda," avaldas Lina muiates arvamust, "aga sul võib täitsa õigus olla." Ega neil tõesti võimalust enam suuremale peole ei olnud. Ja neil oli tore ja nad olid basseinis, seega võis see võib-olla tõesti basseinipidu olla. Selina ei tahtnud oma tuju väga rikkuda, seega hoidus ta mõtlemast sellele, mis peale Mänge saab.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 4:20 pm

Selina naeratuse peale muutus ka Leo muie pehmemaks ja siiramaks. Nüüd oli Leo kord oma kaaslast veidi pikemalt silmitseda. Ta oli öeldut tõsiselt mõelnud - Selina oli tõesti kena tüdruk. Silmade puhkamiseks päris hea lahendus. "Usu mind, see on täitsa pidu," sõnas Leonis, kellel oli elus paaril basseinipeol käia õnnestunud. "Ainult snäkid ja muusika on puudu," lisas ta siis muiates. "Tuju on olemas, bassein on olemas, hea seltskond on olemas." Ta saatis Selina poole veel ühe kavala pilgu, enne kui uuesti sukeldus ja mõne hetke pärast paar meetrit eemal vee alt välja tuli.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 5:34 pm

"Me võime alati mõjutada mõne vaesema ringkonna tribuute meile laulma, siis oleks ainult snäkid puudu," arvas Selina näol taas muie, "aga see vist ei oleks väga ilus." Õigemini oleks see päris õel. Kaoks nende viimane võimalus treenida ja puha. "Aga tuju ja seltskond on täitsa piisav ma usun," jõudis Lina veel öelda, enne kui Leo sukeldus. Kutt oma kavalate pilkudega tekitas temas nii tihti uudishimu, et mis ometi selle nägusa noormehe peas toimub. Aga ka neiu jõudis sukelduda juba enne, kui Leo vee alt välja tuli ja ujus omakorda noormehest mööda ning tuli umbes ta seljataga vee alt välja. Ta teadis küll, et see ei ole ilmselt hea mõte, aga ikkagi suskas ta sõrmed noormehe ribide vahele. Ilmselt saab ta nüüd selle eest kordades tagasi, mõtles ta veel kahetsedes, aga kuni ta ellu jääb on kõik hästi.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 5:49 pm

"Siis see seltskonna aspekt võib-olla kannataks natuke," arvas Leonis muiates Selina jutu peale. Niimoodi kahekesi oli päris tore, polnud siia rohkem kedagi vaja. Eriti mitte mingeid võõraid. "Sellest siin täitsa piisab," lisas noormees. Kui ta vee alt välja ilmus, polnud Selinat kusagil näha. Noormees kortsutas kulmu, aga ei jõudnud ümber pöörata - Selina sõrmed olid juba ta ribide vahel. Leo lasi kuuldavale veidi ehmunud hüüatuse ning pööras ümber, kuna kõdi neiu sõrmed talle eriti ei teinud. "Ma põhimõtteliselt ütlesin sulle enne, et see ei ole tark tegu," sõnas ta kuratlikult kavala naeratusega. Ühe käe pani Leo Selina seljale, et teda lähemale tõmmata ja vajadusel kinni hoida, ning teise käe sõrmedega kõdistas ta neiu kõhtu, muie ikka veel näol.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 6:03 pm

Selina turtsatas naerma, kui Leonise hüüatust kuulis. See oli nii nauditav. "Well I know," vastas neiu kutile samas midagi kahetsemata. See hüüatus oli täitsa seda väärt. Või vähemalt nii ta arvas esialgu. Aga ta ei oleks oodanud, et Leonis ta nii korralikult ette võtab. Kuti asend tegi praktiliselt võimatuks põgenemise. Ei läinud kaua aega mööda, kui Lina juba naeris laginal. Ja see muie Leo näol, õel! Lina aina naeris ja naeris, üritades samal ajal noormehe käte vahelt välja pääseda. Miks ometi, miks ta seda teinud oli. Ta üritas nukra pilguga Leonisele otsa vaadata, et äkki talle halastatakse, aga ilmselt oli tänu sellele naermisele ta näoilme lihtsalt tobe.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 6:25 pm

Leonis kõdistas Selinat natuke aega, muie näol ja neiu seljal olev käsi teda kinni ja lähedal hoidmas. Neiu naer pani ka Leo vaikselt naerma. Ta oli Wade'i ja Winnow'ga seda vist sadu kordi teinud. Selinaga olid mõned asjad küll teistmoodi, aga vali naer oli sarnane. Leo silmitses Selinat veidi tähelepanelikumalt, kui too ehk arvas, ja neiu kurba pilku nähes teadis ta, et nüüd on õige aeg lõpetada. Vähemalt natukeseks. Seega tõstis ta korraks neiu kõhul olnud käe, teine jäi neiu pihale. "Aitab?" küsis ta lõbusalt. "Või tahad veel?"
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 6:53 pm

Leo naermine ajas Selinat veel rohkem naerma otseloomulikult. Õnneks aga lõpetas noormees lõpuks ja Selina sai puhata. Kuigi otseloomulikult ei lõppenud ta naermine nii pea kui teda enam ei kõditatud. "Aitab, aitab," sõnas ta naeruselt Leole. Ta kartis, et kui ta veel kaua naeraks, ei saaks ta enam hingata ja siis ei oleks enam lõbus. Selina jätkas kutile otsa vaatamist, sügavate hingetõmmete vahele laialt naeratades. Natuke veider oli, et Leonis endiselt temalt ümbert kinni hoidis, aga samas see meeldis talle.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 7:14 pm

Leo naeris Selinaga kaasa niikaua, kuni too lõpuks rahuneda oli saanud. "Oli seda väärt?" küsis ta, käsi ikka veel neiu seljal, pilk ta silmadel. Tema näol oli ikka veel naeratus. Leo polnud päris kindel, mis täpselt toimub ja miks ta eriti liikuda ei taha, aga esialgu ei tundunud ka Selinal selle vastu midagi olevat, nii et Leo ei tundnud vajadust midagi muuta. Selle asemel tõstis ta vaba käe ning sasis sellega Selina juukseid. Sealt libisesid ta sõrmed üle neiu põse ta kaelale. Leo punastas veidi ja naeratas selle varjamiseks uuesti, kätt vette tagasi pannes. Kuigi ta päris kogenematu ei olnud, oli see olukord natuke ikkagi uus ja veider.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 7:32 pm

"Totaalselt," vastas Selina rahulikult naeratades, kui normaalne hingamine oli taastunud. Ta ei hakanud küll igaks juhuks valjult seda hüüatust mainima, sest ta kartis, et ta saaks sealt uue kõdirahe, aga ta ei olnud selleks valmis ja niimoodi oli mõnus, nagu nad parasjagu seal seisid. Selina punastas veidi, kui Leonis tema juukseid sasis ja siis veel rohkem, kui kuti sõrmi enda kaelal tundis. Ta teadis, et ei saa seda varjata, kui ta just ei kavatse sukelduda. Aga see hetk oli kuidagi väga meeldiv ja ta ei tahtnud, et see lõppeks. Lina naeratas õrnalt, kui ka Leonist punastamas märkas, kuigi ta sai aru, et kutt üritas seda varjata. Ettevaatlikult tõstis neiu oma käe ning asetas selle Leonise õlale, nii et ta käsi toetus kuti käele, mis ümber ta piha oli.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 7:52 pm

Leonis keeras Selina vastuse peale pea veidi viltu ning muigas. "Kui sa nii ütled," sõnas ta muiates. See, et Selina ka veidi häbelik oli, andis Leole julgust juurde (kuhu see kadunud oli? Ta oli karjerist!) ning ta tugevdas oma haaret Selina ümber, nii et neiu talle veidi lähemal oli. Siis tundis ta neiu kätt oma õlal ja naeratas veidi laiemalt. Aeglaselt liikus noormees Selinale lähemale, andes talle võimaluse taganeda, kui talle miski meeldima ei peaks. Ta tõstis uuesti oma vaba käe, võttis sellega õrnalt neiu lõuast, sulges silmad ning vajutas oma huuled kergelt neiu omadele. Leo polnud kindel, mida Selina teeb - mida see suudlus sellises olukorras tähendada saab - aga ta eeldas, et vähemalt kõrvakiil jääb saamata.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 8:29 pm

Selina neelatas, kui Leonis oma haaret tugevdas ning jätkas naeratamist, pilk kindlalt nooruki silmadel. Kerge ärevus täitis teda, kuid ta ei lasknud ennast sellest väga häirida. Ta teadis, et see ei pruugi olla hea mõte, aga samas ei leidnud ta, et ta sellest midagi kaotaks. Lina sulges silmad, kui tundis Leo puudutust oma nahal ja siis juba noormehe huuli enda omadel. Ettevaatlikult suudles ta kutti vastu. Nende olukorras ei saanud see mitte kuidagi hea mõte olla, kuid siiski jätkas Selina suudlusega. Võib-olla nad räägivad sellest hiljem, võib-olla mitte, aga see ei olnudki oluline. Oluline oli see konkreetne hetk ning Selina nautis seda täielikult.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 8:45 pm

Fakt, et Selina hetkekski ei kõhelnud, pani Leonise veidi läbi suudluse naeratama. Siis süvendas ta suudlust veidi, otsustades, et kui juba, siis juba. Selina oli tema vastu surutud ning Leol oli läbinisti hea olla. Kuidagi terviklikum kui muidu. Natuke veider võib-olla, et suudlus tüdrukuga, keda ta vaid paar päeva varem kohanud oli, selliseid tundeid tekitas, aga Leo lasi sellel minna. Äkki see oli mingi surma ootuse asi. Ta keskendus neiule enda vastas, nende huultele ja oma kätele, mis neiut kinni hoidsid. Veel paar sekundit suudles ta Selinat, siis tõmbus ta eemale vaid nii palju, et nende huuled enam kokku ei puutunud. Neiu silmad olid tema omadele ikka lähedal ning Leo vaatas neisse mingi veidra ootusärevusega. Oleks nagu tahtnud midagi öelda, äkki oleks pidanud, aga ei osanud nagu. Seega naeratas ta neiule kergelt, samamoodi nagu varem. Tema käsi liikus neiu lõualt ta kaelale, pöial ta põsele aeglaselt mustreid joonistamas.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 9:17 pm

Selina nautis seda suudlust, oi kui väga. See lähedus oli nii hea ja ta ei kahetsenud midagi. Nii hea oli tunda Leonise keha enda vastas. Neiu libistas oma seni vabalt rippunud käe ümber Leonise, teda veidi veel lähemale tõmmates, kui see üldse enam võimalik oli ning suudles teda veel kindlamalt. Kui keegi oleks talt praegu küsinud, siis ta ei oleks seda põhjendada osanud. Ilmselt osalt tundis ta end nii hästi praegu tänu sellele, et kapitooliumis oli ta end nii üksi tundnud. Jaa, palju inimesi oli ümberringi enamuse ajast, aga päris tihti oli ta ka üksi ja temale kalleid inimesi kodust ju ei olnud siin. Igatahes oli see tunne hea ja ta tundis isegi veidi kahetsust, kui Leo suudluse lõpetas. Ta avas aeglaselt silmad ning vaatas sõnatult kutile otsa, naeratades noormehe naeratuse peale. Leonise naeratus oli nii soe ja kuidagi kindel ja veidi lohutav. Ta sulges silmad ning suudles noormeest veel kergelt, mõne sekundipärast siiski uuesti natuke eemaldudes ning kinnitas pilgu Leonise sügavatesse silmadesse.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 9:35 pm

Pärast teist suudlust oli Leonise naeratus veel veidi laiem. Talle meeldis, et Selina oli ise initsiatiivi võtnud ja nautis toimuvat sama palju kui tema. Ta silitas pöidlaga Selina põske ning pani oma otsmiku vastu neiu oma. "Mida sa teha tahad?" küsis ta vaikselt, peaaegu sosinal. Mõistlik oleks olnud suudlused unustada ja treenima minna - Leonis teadis, kui keeruliseks igasugused tunded Areenil minna võivad - aga mõistlik ei tähendanud alati õiget ja peaaegu kunagi tahetavat. Praegu ei tahtnud Leonis relvadega vehkimisest kuuldagi, samas oli tema jaoks oluline ka see, mida Selina tahab. Hell, Leo jaoks poleks mingi probleem Selina treeningkeskusest üles kummagi korterisse viia, kui too seda soovima peaks. Noormees naeratas Selinale ning suudles teda lühidalt veel kord.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 10:05 pm

Selinagi naeratas, kuid ohkas kergelt. Mida ta teha tahaks? Nii palju tahaks, aga mis õige oli? "Ma.. ma ei tea," sosistas ta vaikselt. Nad peaksid treenima, tõsiselt peaksid ja samas oli see üks neist väga harvadest kordadest kus ta seda teha ei tahtnud. Lina teadis, et sügaval sisimas tahtis ta lähedust. Aga kas see oli koht kus teha seda mida ta tahaks, mitte seda mida peaks? Tõenäoliselt mitte. Ja samas teadis ta ka, et see võib väga vabalt olla tema elu viimane kord teha seda mida ta ise tahab ja nautida lähedust ja kõike. Leonise suudluse peale naeratas ta veel kergelt ning hetk hiljem suudles juba ise kutti, pikemalt ja kirglikumalt. Vast Leonis mõistab mida ta tahab. Ja kui kutt ei tahagi, siis nad treenivad, aga vähemalt ei pea Selina hiljem mõtlema, et what if..
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 10:16 pm

Leonis aimas, et Selinal on samad dilemmad mis tal endal. Olid nad ju täpselt samas positsioonis. Seega ei kiirustanud ta tüdrukut tagant, ainult silmitses teda kannatlikult. Neiu "ma ei tea" kõlas rohkem nagu "ma ei tea, kas peaks" kui "ma ei tea, mida ma tahan", nii et Leo andis talle veel mõne hetke, lootes, et neiu treenida ei taha. Ausalt öeldes tõmbas treeningkeskus teda järjest vähem - ja tüdruk tema käte vahel järjest rohkem. Seega muigas ta läbi suudluse, mille Selina talle kinkis, kuna see trenni minekut küll ei tähendanud, ning suudles teda siis kirglikult vastu. "See kõlab nüüd üle mõistuse cheesy'lt, aga kas me läheme minu või sinu juurde?" küsis ta kergelt eemale tõmbudes ning vajutas paar suudlust Selina kaelale.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 10:34 pm

Selina tahtis juba protestida, kui Leonis eemale tõmbus, aga samas oli kutil point. Leo ilmselgelt teadis, mida ta teeb, sest need suudlused kaelal ei jätnud neidu üldse külmaks, vaid ta oleks peaaegu unustanud üldse Leo küsimusele vastata. Ta mõtles veidi, samal ajal kuti seljal sõrmedega mängides. Ta ei kujutanud ette, mis olukord Leonise juures olla võis. Samas nende juures oli suure tõenäosusega tühjus. Kuigi kes seda Jagot teab. Ja ega ta Zivile ka väga vahele ei oleks tahtnud jääda, kuigi tal oli oma kahtlus, et noormees millegi sarnasega hakkama oli saanud. Samas kui ta kardab iga võimalikku juhust, kus keegi võib neid tabada, siis ei jõua nad omadega mujale kui treenima ja seda ta ei tahtnud. "Minu poolest võime meile ka minna, aga mis sa arvad?" küsis ta noormehelt üle. Äkki Leo on kindel, et neil kedagi ei ole. Kuigi siis ei oleks ta ilmselt küsinud.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 10:43 pm

Leonis pani Selina reaktsiooni kaelasuudluste peale kõrva taha - hiljem võis see kasuks tulla. Neiu vastuse peale ta noogutas. "Su korter on küll kaugemal, aga ma pole kindel, et Emmy väljas on," sõnas ta. "Nii et sinu poole on kindlam minna." Ta suudles neidu veel kord, samal ajal basseini serva poole astudes, Selinat enda ees juhtides. Kui nad kohale jõudsid, tõstis Leonis neiu suurema vaevata basseini servale istuma ning vinnas end tema kõrvale. Ta küsis kavala muigega: "Kas võtan su õlale või kõnnime viisakalt?" Enne, kui neiu vastata jõudis, suudles Leo teda veel kord õrnalt, justkui norimise pehmendamiseks.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 10:55 pm

Selina vastas innukalt Leo suudlusele. Ta muigas kergelt läbi suudluse, sest võrdlemisi veider oli korraga suudelda ja liikuda. Selina hammustas kergelt huulde, kui Leonis teda basseiniäärele tõstis. Ta oleks tahtnud veel kutti suudelda, mitte peatuda, aga samas ta mõistis, et nad ei saa lõputult siia basseini ka jääda. Ime, et keegi pole veel tahtnud ujumist harjutama tulla, kuigi samas ega areenil väga tihti just seda vaja ei lähe ka. "Võiks vist viisakalt kõndida, kui sa ei taha just liiga obvious olla," muigas neiu kergelt peale seda magusat-magusat suudlust. Ta suudles Leonist veel korra ning ajas end siis basseiniäärele püsti ning pani jalanõud jalga, valmis treeningkeskusest lahkuma.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 11:07 pm

Leo naeris neiu vastuse peale ning ajas end samuti püsti. "Lähme siis viisakalt," sõnas ta muiates. "Pole mingeid kuulujutte vaja." Jalanõud jalga saanud, pani ta käe mõneks hetkeks neiu seljale, tema kõrval ukse poole kõndides. Kui nad tagasi keskuse rahvarohkemasse ossa jõudsid, lasi Leo sellel alla langeda ning üritas mõistlikku muljet jätta, aga osa temast tahtis koos Selinaga jooksu pista. Niipea, kui nad olid uksest välja jõudnud ning veendunud, et koridor on tühi, suudles Leo neiut veel kord magusalt. Ta oli nüüdseks üsna kannatamatu. Ta haaras tüdrukul käest ning põimis nende sõrmed, et koos liftini kõndida. Kes siin ikka neid vahtima tuleb. Lifti saabudes kõndis ta Selina kõrval sisse ning vajutas number kahte. Siis jäi ta Selinat naeratades vaatama, üks käsi ikka veel neiu omas. Kohalejõudmise kihk polnud kuhugi kadunud. Enesekontrolli eest kümme punkti.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 11:17 pm

Kuulujutte neil tõesti vaja polnud. Selina kergitas kergelt kulmu, kui Leonise kätt enda seljal tundis, kuid ei öelnud midagi vaid üritas läbi treeningkeskuse kõndides oma näoilme võimalikult rahuliku ja süütu hoida. Tegelikult oleks ta aga kogu teekonna Leot suudelda tahtnud. Raske oli kutist eemale tõmbuda, kui nad lõpuks koridoris suudelda said, aga mida varem nad ta tuppa jõuavad, seda parem. Leonise kätt enda käes tunda oli nii hea. Liftis näris ta kannatamatult huult ja kuigi sõit oli tegelikult väga lühike, suudles ta veel noormeest veel hetkeks kirglikult enne kui nad kohale jõudsid. Ilmselgelt ei olnud tema enesekontroll nii tugev, kui noormehel. Liftist välja astudes vaatas ta igaks juhuks ringi, et kedagi poleks, valmis kutil käest lahti laskma, aga neil vedas. Ta kõndis nii kiiresti, et oleks võinud arvata, et nad jooksevad, Leot enda järel vedades oma toani ning tõmbas kuti sinna sisse. Uks sulgus ja seda lukustades lükkas ta kuti juba sinna vastu ning suudles teda ahnelt.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   

Back to top Go down
 
Suured kurjad karjeristid omast arust
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: