Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Suured kurjad karjeristid omast arust

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 11:35 pm

Leonis natuke lootis, et Selina liftis alla annab ja teda ikkagi suudleb, ja naeratas, kui neiu seda tegigi. See naeratus muutus veel laiemaks, kui Selina liftist väljudes ohjad enda kätte võttis. Kavalalt muiates kõndis (peaaegu sörkis) ta tüdruku järel tema korterisse. Ta vajus huulde hammustades vastu Selina toa lukustatud ust, käed mööda neiu keha libisemas. Ta suudles Selinat kirglikult vastu ning libistas käe neiu trennipluusi alla. See liibus niiskena rohkem naha ligi kui muidu, aga kui Leo oli varem enda oma märjalt seljast kätte saanud, ei saanud ka kellegi teise oma ületamatu probleem olla. Kui tema sõrmed olid veidi aega Selina kõhul ülespoole hiilinud, libistas ta särgi suuremate raskusteta üle neiu pea ning suudles teda kohe uuesti, samal ajal ka enda särgiga tegeledes.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sat Aug 09, 2014 11:50 pm

Selina hammustas läbi suudluse hetkeks huulde, kui Leonise käsi oma särgiall tundis, siis aga suudles noormeest veel kirglikumalt. Neiu enda käed olid hetkel lihtsalt Leonise rinnal, et mitte liiga suurt segadust tekitada. Kahte särki korraga seljast tõmmata ei oleks ilmselt kuigi hea mõte olnud, seega lasi ta kõigepealt kutil tegutseda. Suudlused muutusid aina kirglikumaks ja kirglikumaks. Ta aitas Leonisel ka ta enda särgi seljast ning liikus kutiga siis vaikselt voodi poole. Nüüdseks oli korraga kõndimine ja suudlemine juba üsna loomulik tegevus. Neiu käed libisesid üle Leonise keha, üle kõikide nende lihaste. Kui ta nii väga lähedust ei oleks praegu tahtnud, siis oleks ta ilmselt hea meelega lihtsalt kutti vaadanud. Selie libistas ühe käe Leonise seljapealt kuti juustesse ning suudles siis õrnalt ta kaela - vaatab, mis ta ise sellest siis kah arvab.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 12:03 am

Mõelda vaid, et Selina oli kunagi veidi vaikne ja tagasihoidlik tundunud! Leonisele meeldis see veidi metsik, kontrolliv versioon igatahes rohkem. Ta heitis oma särgi kuskile pagan teab kuhu ning astus Selinaga juhtimisel voodi poole, teda lakkamatult ja ahnelt suudeldes. Tema käed üritasid korraga igat ruutsentimeetrit neiu kehast puudutada - kord olid need Selina rindadel, siis juustes, siis pihal. Hetkeks jäid nad pidama tüdruku tagumikul ning Leo tõmbas teda lähemale. Nende kehad olid praktiliselt pealaest jalatallani teineteise vastu surutud. Leonis hingas sügavalt välja, kui tundis Selina huuli oma kaelal - ta oli seda neiule just selle pärast teinud, et ka tema kael oli suudluste suhtes tundlik. Noormees langes Selina voodile selili, tüdrukut endaga kaasa tõmmates, et seal jätkata.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 12:15 am

Selina ei suutnud endiselt väga uskuda, et ta Leonisega siin niimoodi on. Ta üritas võimalikult ettevaatlikult Leonise otsa langeda ning jätkas siis ta kaela suudlemist. Meeldiv, et see Leole samamoodi mõjus. Kaua ta aga seda ei teinud vaid suudles õige pea taas noormeest ahnelt, käsi mööda tema külgi alla poole libistades. Ta oli kutile nii lähedal kui vähegi võimalik ja ikkagi oleks tahtnud veel lähemale pääseda. Siiski oli ta kergelt ettevaatlik, kui sõrmed kuti pükste värvli vahele libistas. Olid nad selles täiesti kindlad? Vast küll. Õnneks ei olnud treeningpükste puhul mingite vööde või nööpide või lukkudega jamada vaid need tulid väga kergelt jalast ära. Noh, natuke keerulisemalt, sest need olid niisked aga sellegi poolest. Lina ei kavatsenud aega raisata ega ka akrobaatikat tegema hakata, seega katkestas ta suudluse, et põlvili voodil olles ruttu kutilt püksid jalast tõmmata, sealjuures pilgu ka üle kuti musklite libistades ning huulde hammustades, ning seejärel tõusis püsti, et ka enda omad eemaldada. Seejärel laskus ta taas voodile ning suudles Leot kannatamatult. Ta pidi tõdema, et ilma niiskete, peaaegu isegi märgade, riieteta oli kõik veel meeldivam ja ta tundis kuti kehasoojust palju paremini enda vastas.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 10:08 am

Leonis silmitses Selinat ahne pilguga, kui too kiirelt nende pükstest vabanes, ning suudles teda kirglikult niipea, kui ta jälle piisavalt lähedal oli. See hommik oli parima võimaliku pöörde võtnud. Ta tõmbas tüdruku endale lähedale - nüüd tundis ta neiu sooja keha ning kõik oli veel parem - ning suudles uuesti ta kaela, teades, et see neiule meeldib. Ta vabanes neiu rinnahoidjast ning tõstis ühe käe neiu tagumikult tema rinnale. Selina oli absoluutselt täiuslik, kõik, mida Leonis partnerilt soovida osanuks. Ta nihutas pöidla Selina viimase riideeseme värvli alla - nii oli küll hea, aga ausalt öeldes oli ta veidi kannatamatu.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 5:37 pm

Selina ahhetas, kui Leonis taas ta kaela suudles ning lasi noormehel vabalt tegutseda. Ta libistas oma kätega mööda kuti keha, nii palju kui sai, tunnetades kõiki neid muskleid ja Leo kuuma nahka oma käte all. Neiu hammustas mõnust kergelt huulde kui kutt ta rinnahoidjast vabanes. Ta suudles ahnelt kuti kaela, käsi vaikselt taaskord mööda kuti keha alla poole libistades. Ka tema oli juba väga kannatamatu. Õnneks ei olnud see neiu esimene kord, vaid kõigest teine, seega ta nagu väga ei kartnud enam midagi. Kuigi ta esimene kord ei olnud sugugi meeldiv olnud, aga ilmselt oli asi lihtsalt kehvas partneris. Leonisega oli aga juba praeguseni kõik kordades parem. Ettevaatlikult lükkas ta kuti boksereid alla poole, siiski mitte kiirustades, kui Leo ei peaks valmis olema, kuigi tundus, et vähemalt osa noormehest oli vägagi valmis. Kirglikult suudles ta noormeest taas huultele jätkates samas kuti bokserite eemaldamist. Kogu see riiete eemaldamise protsess oli üleüldse üks keerulisemaid ja tüütumaid osasid seksi juures, ja samas oli see omamoodi meeldiv ja erutav, avastada niimoodi jupp jupi haaval parteri keha.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 5:49 pm

Leonis naeratas tüdrukule taas, kui neiu tema boksereid allapoole sikutas. Hea oli olla kellegagi, kes kogu tööd talle jätta ei tahtnud. Niipea, kui tema bokserid jalast said, haaras ta neiu pihast ja pööras nad ümber, nii et neiu nüüd tema alla jäi. Ta suudles tüdruku huuli veel kord, käed nüüd tema juustes, ja liikus suudlustega siis kaelale, rangluule, rindadele ja sealt edasi allapoole. Ta heitis aeg-ajalt neiu suunas pilke, et kindel olla, et tollele kõik endiselt sobib. Tema käed libisesid neiu puusadele, kui ta huuled neiu püksikute värvlini jõudsid. Aeglaselt libistas ta riideeset allapoole, ikka värvli kohale suudlusi jagades. Lõpuks tõmbas Leonis need jalast, heitis need eemale ja suudles uuesti neiu reie sisekülge. Nüüd liikusid tema hooled ülespoole tagasi, kuni õigesse kohta kohale jõudsid. Selinale veel ühe pilgu heitnud, asus Leonis teda keelega hellitama.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 6:40 pm

Selina mõtles isegi vahepeal, et võib-olla on ta kohati domineerivam kui peaks, aga samas ei tundunud Leonisel midagi selle vastu olevat. Ta üllatus kergelt järsust pöördest, kuid kogus end koheselt ning suudles Leot ahnelt vastu. Erutus kasvas tema sees iga noormehe suudlusega ning ta pidi endale huulde hammustama, et mitte kohe oigama hakata. Ta haaras ühe käega noormehe juustest, neid sasides, mitte küll nii tugevalt, et ta kutile haiget teeks. Teise käe surus ta tugevalt vastu madratsit. Ta kergitas Leonise pilkude peale kõigest kavalalt ühte kulmu. See kõik oli palju parem kui ta oles eales arvata osanud. Õrn värin jooksis üle Lina keha kui ta täiesti alasti lõpuks oli, kuid siis tegutses Leo juba hoolega edasi ja oh my.. selleks ta ei olnud valmis. Ahhetus pääses üle ta huuli, kui ta erutusest meeleheitel julgustava pilgu nooruki poole saatis.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 7:12 pm

Leonise jaoks oli erutav näha, kui väga Selina tema tegevust nautis. Kui enne oli ta kannatamatu olnud, siis nüüd võttis ta aega, et neiu olemine võimalikult heaks muuta. Selina sõrmi oma juustes tundes mõmises ta rahulolevalt - see oli tema jaoks alati turn-on. Noormees jätkas neiu suuga hellitamist, ent peagi võttis appi ka sõrmed. Teise käega silitas ta neiu reit. Veidi aega pühendus ta ainult neiu rahuldamisele, aga lõpuks muutus tema enda erutus liiga suureks, et seda kauem ignoreerida. Seega liikus ta taas ülespoole, et neiut suudelda, ning toetas seejärel oma lauba neiu oma vastu. Aeglaselt ja ettevaatlikult sisenes ta neiusse, mõnust silmi sulgedes ja huulde hammustades.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 8:06 pm

Vaiksed kuid kindlad oiged kostusid aegajalt Selina huulilt. Üks käsi jäi tal endiselt kuti juustega mängima, madratsil oleva käe aga libistas ta üle oma rindade, neid veidi ise hellitades. Lina hingamine oli vägagi raskendatud ning see hetkeline hingetõmbepaus kulus talle väga ära, siis aga suudles ta Leonit põgusalt aga ahnelt vastu. Ta naeratas kutile, kui too suudlusest eemaldus ja siis pidi ta taas ahhetama. Ka Selina sulges silmad ning oigas kergelt, kui kutt temasse sisenes. Kirjeldamatud tunded valdasid teda. Selie põimis käed ümber noormehe ning tõmbas teda endale lähemale. See oli täpselt see, mida tal vaja oli.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 8:17 pm

Leonis alustas aeglaselt liikumist, silmad nüüd taas lahti ja pilk Selina näol, otsmikud endiselt teineteise vastas. Neiu oiged erutasid teda meeletult. Ta hoidis end ühe käega üleval, teisega hellitas ta neiu rindu. Kaua ei suutnud ta oma huuli neiu omadest eemal hoida ning suudles teda uuesti ahnelt, tasapisi tempot tõstes. Selina oli nii hea, tema lähedus ajas Leo mõistuse kapitaalselt sassi. Noormees suudles taas neiu kaela ning viis oma käe neiu puusale. Ta liikus suudlustega neiu rindadeni ning üritas oma mõnuoigeid tagasi hoida. Selina oli kuradi suurepärane.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 8:56 pm

Ka Selina avas õige pea silmad, need siis Leonise omale kinnitades, pilk täis erutust ja iha. Ta liigutas oma keha kergelt Leonisega rütmis, et nende mõlema mõnu suurendada. Mõnuvärin jooksis üle Lina selja, kui Leo ta rindu hellitas ning ta suudles kutti meeletu kirega vastu. Nende kehad liikusid täielikus sünkroonis, kui Leo tõstis tempot tegi seda automaatselt ka Selie. Noormehe suudlused panid teda ahhetama, see oli lihtsalt vapustav, kuidas Leonis teadis täpselt mida teha, mis talle meeldib. Lina ei suutnud millelegi muule mõelda, kui neile kahele seal ruumis. Selie viskas pea kuklasse, kui Leo ta rindadeni jõudis ning oigas võrdlemisi valjusti, tagasi ta end nüüd küll ei hoidnud. Rindadele pööratav tähelepanu oli küll ülimalt nauditav, kuid õige pea meelitas ta Leot taas ülespoole, et noormehe huuli kirglikult suudelda, üks käsi ümber ta keha põimitud, teda lähemale tõmbamas, ning teine Leonise juukseid sasimas.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 9:20 pm

Isegi kui Leonis oleks tahtnud seda vaikselt teha, poleks see nüüd enam võimalik olnud - Selina oli absoluutselt vapustav, liigutas end perfektses rütmis ja seega oigas noormees iga tõukega, hingamine raske ja hääl veidi kähe. Ka Selina ei hoidnud end tagasi ning see tegi toimuva vaid veel imelisemaks. Leo oleks tahtnud tunde niimoodi veeta. Ta naeratas Selinale, kui too teda ülespoole tagasi meelitas, ning suudles neiut siis magusalt. Selina sasis ta juukseid, mis oli üks Leonise nõrku kohti, ja noormees peaaegu nurrus mõnust. Ta silus vaba käega Selina juukseid ja pani selle siis neiu põsele. Hetkeks tõmbus ta suudlusest eemale, et Selinale otsa vaadata, pilgus õrnus, ning siis suudles ta tüdrukut uuesti.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 10:05 pm

Selina naeratas hetkeks, kui ka Leonis lõpuks oigama hakkas. Loomulikult ei suutnud ta ka ise oigamata jätta, see kõik oli lihtsalt suurepärane. Neiu oli võrdlemisi hingetu, aga see ei takistanud teda oiete vahele ka vahepeal ahhetamast. Kogu see olukord oli meeliülendav - need magusad suudlused ja Leonis tema sees.. Ka Selina pilgus valitses õrnus, kui Leo eemale tõmbus, aga tal oli hea meel, kui noormees teda taas suudles. Neiu käed rändasid mööda kuti keha, samas kui tempo aina tõusis ja tõusis. Selie mõmises läbi suudluse tajudes, kuidas ta vaikselt tipule hakkab lähemale. Ta tõmbus suudlusest hetkeks eemale, et hinge tõmmata, aga selle asemel vallandus ta huulilt veelgi valjem oie kui varasemad. Kirglikult suudles ta noormehe kaela, teda endale veel lähemale tõmmates.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 10:17 pm

Leonise maailm oli üsna pahupidi. Selina tema all oli vapustavalt kuum, tegi kõige erutavamaid hääli ja nende aina kasvav tempo oli sedavõrd hea, et Leonis teadis, et kaua ta enam vastu ei pea. Tundus, et ka Selina hakkab tippu jõudma, ja Leonis pigistas hetkeks silmad kinni, endale lubades, et neiu saab rahulduse esimesena. Ta oigas endiselt, ühe käega taas Selina keha avastades, ning kasvatas tempot veelgi. Neiu senistest valjem oie oleks Leonisest nagu elektrilöögi läbi saatnud ning ta suutis vaid samaga vastata, kui Selina huuli taas oma kaelal tundis.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 10:28 pm

Leonise oiged olid nii kuradi erutavad, et Selina kaua ei suutnud ta kaelal püsida, vaid suudles õige pea taas kutti ahnelt. Siiski eemaldus ta õige pea, et taas paar oiet kuuldavale lasta. Nende tempo oli juba meeletu ning neiu peitis oma näo Leo kaelale tundes, kuidas ta juba peaaegu organismini jõudis. Mõni tõuge veel ning siis vallutaski orgasm Selie keha. Neiu tõmbus pingesse ning ta sulgest mõnust silmad, noormeest enda vastu surudes, justkui tahaks ta täielikult enda sisse tõmmata. Wow, this was...
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 10:42 pm

Leonise hingamine oli katkendlik ja pingutatud, keha ei tahtnud enam kontrollile alluda ja peas oli kõik segi. Selina oli ta täiesti hulluks ajanud. Noormees oli piiri peal, teadis, et iga hetk nüüd see juhtub, ning hoidis Selinat veel tugevamini enda lähedal. Ta tundis, kui Selina orgasmi sai, ning ka tema jaoks oli see nii kuradi hea, et käheda oigega saabus tema orgasm vaid mõni hetk hiljem. Peas oleks nagu miski plahvatanud, silme ees oli kirju ja ta vajas kogu oma enesekontrolli, et mitte kogu oma raskusega neiule otsa vajuda. Ta toetas taas oma lauba Selina omale, tõukas veel paar korda ja suudles siis neiut uuesti, enne kui neiu kõrvale pikali vajus. Hingeldades silus ta Selina juukseid ning pani käe siis tema pihale. Ta oleks naeratanud või midagi öelnud, aga ausalt öeldes oli tal enne selliseid keerulisi asju vaja maa peale tagasi tulla.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 11:04 pm

Selina oli endiselt orgasmi mõjuvallas, kui tundis, kuidas ka Leonis tippu jõudis. Ta suudles Leonist pehmelt vastu ning pööras siis pea kuti poole kui too pikali vajus. Hingeldades jälgis ta noormeest, libistades käe noormehe rinnale ning jättes selle sinna puhkama. Neiu sulges rahunemiseks silmad ning tundis, kuidas ta on väsinud. Enne ei olnud ta seda tähelegi pannud. Samas hoidsid orgasmi järelmõjud ta meeled endiselt erksad. Veidi rahunenud, avas ta taas silmad ning jäi nüüd Leonist vaatama, õrn naeratus näol. Lina nõjatus Leole veidi lähemale ning suudles kõigepealt noormehe laupa ning seejärel põgusalt ka ta magusaid huuli. Selina ei arvanud, et midagi oleks öelda vaja olnudki. Kõik rääkis enda eest ja praegu oli hea lihtsalt vaikuses rahuneda ja teineteise seltskonda nautida.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 11:17 pm

Leo silmitses ainiti enda kõrval lebavat tüdrukut, suutmata kerget naeratust tagasi hoida. See laienes veidi, kui neiu silmad avas ja talle samuti naeratas. Ta suudles tüdrukut pehmelt vastu ning nihkus talle veidi lähemale. Tema sõrmed joonistasid neiu kehale mustreid ja õnnis naeratus tema näolt ei kadunud hetkekski. Kuigi nüüd suutis ta ka ülejäänud maailma olemasolu tähele panna, oli tema pilk Selinale kleebitud - nad olid ikka veel oma väikeses mullis ja sellest välja murdmiseks polnud Leonisel erilist tahtmist. Kui nad olid mõne minuti niiviisi teineteist vaadanud ja Leo hingamisrütm jälle normis oli, tegi ta suu lahti. "Sa oled ilus," ütles ta vaikselt, hääl ikka veidi kähe.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 11:31 pm

Selina lihtsalt vaatas vaikides Leonisele silma, kuni noormees lõpuks talle komplimendi tegi. Paratamatult punastas Lina kergelt ning hammustas huulde, enne kui noormeest vaikides tänas. Ta oleks tahtnud nii palju öelda, aga ei leidnud kuidagi õigeid sõnu. Õrnalt asetas ta käe noormehe põsele ning suudles teda taas magusalt. Kusagil aju tagumises osas pasundas kaine mõistus talle, et nad peaks nüüd selle lõpetama ja treenima minema ja kindlasti neid otsitakse ja see ei ole õige ja mis areenil saab, aga neiu ei tahtnud sellele üldse praegu mõelda. Leonisega oli nii hea ja rahulik ja turvaline. Selie ei olnud ammu end kellegagi nii lähedasena tundnud. Ta ei saanud ju seda niisama lihtsalt jälle lõhkuda.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Sun Aug 10, 2014 11:42 pm

Leo naeratas neiule, kui too komplimendi peale punastas, ning vastas tema suudlusele õrnalt. Ka tema pähe hiilisid tagasi mõtted sellest, kuidas nende vahel juhtunu ilmselt olukorda keerulisemaks muudab ja kuidas see nagunii kuhugi ei vii. Ei saa viia, sest vähemalt üks neist, kui mitte mõlemad, jätab oma elu Areenile. Nende mõtete peletamiseks tõmbas ta tüdruku uuesti enda vastu ning sulges silmad. Praegust hetke ei tahtnud ta rikkuda. Ta surus oma huuled neiu juustesse ning pani ka teise käe neiule ümber. Nii tundis ta end jälle kindlamalt ja lootis, et ka Selina end hästi tunneb. Ta polnud kindel, mis nüüd saab, kas nad jäävad niiviisi magama või kaisutavad niikaua, kuni tuju üle läheb, aga esialgu oli nii hea.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   Mon Aug 11, 2014 12:04 am

Selina naeratas kergelt, kui Leo teda veel lähemale tõmbas. Ka tema sulges silmad. Nüüd oli ta pea erinevaid mõtteid täis rohkem kui varem. Kohusetunne ütles, et nad peaks alla tagasi minema, aga ta ei suutnud Leo soojast embusest veel lahkuda. Ja kõik need värsked meeldivad mälestused. Selina tundis end Leonise embuses liiga hästi, et seda rikkuma hakata. Neil on aega, ilmselt ei tunne keegi neist veel puudust. Mõtted Selina peas rahunesid veidi, kui ta end paremini noormehe embusesse sättis ja kergelt tukkuma jäi.

OT: And that's kind of it I guess.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Suured kurjad karjeristid omast arust   

Back to top Go down
 
Suured kurjad karjeristid omast arust
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: