Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 61sed Näljamängud!

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
AuthorMessage
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Mon Sep 15, 2014 10:31 pm

Leonis oli endale oma mõtetega tõelise augu kaevanud. Tavaliselt ei kippunud ta kõige masendavamat lahendust ette kujutama, aga Mängudel toimunu ja pidevalt kusagil ajusopis peituv surmahirm olid teda muutnud, ja Leo ei sallinud seda muutust silmaotsaski. Selline meeleolu oli kurnav, aga Leo polnud kindel, kas oskab sellest lahti saada. Noormees lootis, et kui tal siin ellu jääda õnnestub, suudab ta endise iseloomu taas üles leida. Ehk kaob see rusuv tunne, kui ta kodus tagasi on. See oli midagi, mille nimel pingutada.

Kui Selina talle lõpuks ikkagi lähemale nihkus, tegi see poisi tuju oluliselt paremaks ja mingisugune lootus tuli jälle tagasi. Kõik ei olnud ilmselt veel parandamatult halvasti. Leo tugevdas haaret neiu ümber, ohkas vaikselt ning sulges lõpuks silmad. Soojem oli, nii väljas kui sees. Ta kuulis, kuidas Selina hingamine aeglasemaks ja ühtlasemaks muutus, ning sellele keskendumine aitas ka temal lõpuks magama jääda.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 8:02 pm

Ziv kõndis rahulikult nende laagriplatsi ümber, kuni märkas kaugusest mingit valgust võbelemas. Hetkeks arvas kutt, et kujutas seda ette, aga siis ta seisatas ja hõõrus oma käsi kokku, kulmud kortsus. Ikka oli mingi valgus. Kirkat käes kohendades, võttes matšeete teise kätte, hiilis karjerist edasi, et mõne minuti pärast ohutust kaugusest piiluda, et seal oli lõke ja kaks inimest. Ta tundis ka ära, kellega tegemist oli, Mirena ning Ham. Mõneks hetkeks mõtles noormees, et mis nüüd siis saab, aga otsustas, et ta ei lähe üksi sinna keksima. Ziv suundus vaikselt tagasi ning matšeetet ära pannes vaatas telke, mis seal olid. Kelle ta üles ajab? Lõpuks otsustas ta Leonise kasuks, sest polnud vaja, et Terra veel hullemaks läheks. Ziv avas vaikselt telgi luku ja surkis Leonise õlga oma kirkaga. "Ärka üles," sosistas kutt, üritades teha nii, et Selina ei ärkaks. Kuigi neiu ilmselt natuke ikka virgub, kui Leonis välja poeb.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 8:03 pm

Hundid lõrisesid tigedalt kui Macon ja tema kamp end koondas ning inimesi aina juurde ilmus nende vastu. Aeglaselt astusid kolm hunti paar sammu lähemale. Nad langetasid oma pead ja urisesid ikka kurjalt. Keskmine hunt kraapis veidi maad käpaga, justkui hoiatuseks. Ta oli teistest veidi suurema ja paari sammu võrra ees. Tundus, et tema võis selle kolmese kamba liider olla. Huntide suunurgast tilkus vahtu maha. Viimaks katkes loomade kannatus ja nad sööstsid edasi, tõukasid end maast eemale ning hüppasid oma vastastele kallale. Kõige suurem neist maandus Maconi ees. Ta haaras kuti käsivarrest, rapsides seda tugedalt ning kui noormees teda lüüa püüdis, hüppas hunt osavalt eemale ja ründas siis uuesti kutti, püüdes teda seekord selili maha paisata.
Teine hunt ründas Laurelit, haarates tema jalast ning tõmbas neidise pikali, võivähemalt üritas seda teha, puredes tüdruku jalga vihaselt.
Kolma hunt ründas ei kedagi muud, kui Silverit, hüpates käppadega vastu tüdruku rinda ja paiskas ta sedasi selili. Nüüd püüdis loom kohe neidise kaela või nägu hammustada.
Õnneks polnud hunte esialgu rohkem. Kohe kindlasti ei olnud hundid nii lihtsalt tapetavad kui võiks arvata. Nad põiklesid päris osavalt rünnakutest eemale ning ründasid kohe agressiivselt uuesti.

Pingviinid Romani ja Marca juures vudisid asjalikult nende jalgeümber. Üks koguni üritas hüpata üles, et uuesti kotte kätte saada, aga ei õnnestunud loomal see asi kohe üldse mitte. Ta tõusis ehk vaid sentimeeter või paar ja potsatas taas maha, vudides siis Romanist ja Marcast eemale. Ka teised pisikesed vudisid veidi eemale. Puude vahelt ilmusid välja, aga suured pingviinid, kes ei näinud üldse nunnud ja fluffyd välja. Nad olid oma poolteist meetrit pikad. Kõhud valged ja seljad mustad. Nende silmad olid hirmutavalt punased. Mitte, et pimedusest nende silmavärvi näha oleks. Suuri pingviine oli umbes 5-7 isendit. Pisikesed vudisid kohe nende juurde. Suured rühkisid vägagi kindla sihiga Marca ja Romani poole. Üks neist tõi kuuldavale hoiatava kraaksatust meenutava heli ning vehkis oma tiibadega. Lindude nokad olid teravad ja tegid kindlasti päris korralikult kahju.

Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 8:26 pm

Leonis oli natuke aega magada saanud, kui keegi teda torkima hakkas. Noormees oli hetkega ärkvel ning võttis käe Selina ümbert ära. Kuna ta aimas, et Ziv ei oleks siin, kui Leod millekski vaja poleks, puges ta ettevaatlikult magamiskotist välja. "Mis toimub?" küsis ta veidi ärevalt sosistades ja heitis pilgu Selinale, veendumaks, et too ei ärganud. Ta sikutas kiiruga püksid jalga ja haaras jope kätte, et see tee peal selga panna, kuhu iganes nad ka minema ei hakanud. Teise kätte võttis ta matšeete, valmis Zivile järgnema. Järsu äratuse ja veel kestva unesegaduse tõttu oli praegu enne magama jäämist tekkinud paha tuju vähemalt natukeseks kadunud.
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 8:28 pm

Need pingud olid nii nunnud, et Roman muheles endamisi, kummardades siis pisut, et ühe pead katsuda. Naljakalt pehme oli. Loomake ei tundunud sellest väljagi tegevat ja siis juba kadus puude suunas. Nojah, nii palju siis nendest. "Imelikud.." alustas Rome ning silmas siis juba suuremaid sarnaseid elukaid. Ja need küll enam nunnud polnud. "Well shit," sõnas mees silmi pööritades, olles pigem häiritud kui hirmul. Ilmselgelt oli see üks nõmedatest areeni trikkidest. Oleks võinud ainult nende pisikestega piirduda ju. Loomi oli üsna palju ja kuigi nad olid üsna kogukad ja liikusid pisut tuikudes, ei plaaninud Rome siiski nendega koheselt võitlusesse asuda. "Ma pakun välja puu otsa ronimise," pakkus Roman laia naeratusega, saades väga kenasti aru kui argpükslikult see kõlas. Tegelikkuses ta lihtsalt tahtis jõudu hoida teiste tribuutidega võitlemiseks.

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
avatar

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 8:30 pm

Nende otsustamatus maksis kambale kätte, sest juba ründasid tigedad hundid noori, andmata neile isegi piisavalt aega, et rünnak tagasi tõrjuda. Alguses ei pööranud Macon oma kaaslastele kuigi suurt tähelepanu, lootes, et nood saavad ise endaga hakkama. Tema oli siiski valinud kõige suurem ja vihasem kutt. Vähe sellest, et elukas Maconi käsivart oma teravate hammastega sikutas, õnnestus loomal ka noormees lumele pikali tõugata. Tappa Maconil hunti praegu ei õnnestunud, kuna loom oli palju kiiremate refleksidega kui tema. Tõusnud lumel istukile, ootas Macon väljasirutatud kirvekäega juba uut rünnakut, aga seda miskipärast kohe ei tulnud, seega sai ta hetkeks pilgu oma kaaslastele heita. Juniper oli veel ainus, keda otseselt rünnatud poldud, aga Silveriga oli olukord halb. Kiiremini kui keegi oleks temast eeldada võinud, hüppas noormees püsti ja suundus oma kirvega kallale hundile, kelle kihvad nüüdseks Silveri kaelale ohtlikult lähedal olid. Kuna hunt keskendus endiselt Silverile, mitte talle, lähenes Macon loomale selja tagant ja lõi teda tugevalt oma relvaga – selleks kulus mitu hoopi, enne kui hunt surnuna maha langes. Kelle aga Macon peaaegu unustas, oli poissi alguses tuuseldanud suur hunt – nüüd lähenes loom ähvardavalt noormehele, pannes Maconi paari sammu võrra taganema, et uueks rünnakuks jõudu koguda.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 8:32 pm

Terra kössitas ja värises telgis oma magamiskotis ja uni ei tahtnud mitte kuidagi tulla. Põhiliselt selle pärast, et nii faking külm oli. Hiljem, aga oli ta oma mõtetega end juba nii palju piinanud, et ta ei suutnud uinuda. Ta tahtis Ziviga rääkida ja tahtis Leonisega rääkida. Loomulikult mõtles ta kõik vestlused endale peas ideaalselt välja, aga kui väga ta ka ei üritanud, tundusid need vestlused ikka alati halvasti minevat. Kuidagimoodi suutis neidis lõpuks magama jääda, aga ärkas kui kuulis liikumist ja telgilukkude avanemist. Leonis ja Ziv arutasid midagi. Terra teritas oma kõrvu, ärgates rohkem üles. Kogu ta keha tundus maru kuum olevat, aga tal oli ikka sitaks külm. Neidis juba kujutas ette, kuidas nad kõik ta sinna praegu maha jätavad, aga ta ei pugenud telgist välja ka, et neid peatada. Ta ei suutnud. Ilmselt suures osas tahtiski, et ta maha jäetaks sinna. Neidis pigistas silmad tugevalt kinni ja värises magamiskotis edasi. Ta oli need kuumakotid või taskusoojendajad või mis iganes need värvilist geeli täis asjakesed ka polnud, endale magamiskotti võtnud, aga need olid nii pisikesed ja tal oli ikka külm. Tahaks lõked keset seda telki praegu. Samas, kui nad ta maha jätavad, siis ehk ta külmub surnuks sinna telki? Oleks see vast tore. Terra ei tundnud enam oma mõtetest isegi õudust. Ta oli pika maa maha käinud sinna punkti, kus ta nüüd oli ja tagasiteed ei olnud.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 8:42 pm

Ziv ei hakanud vastama enne, kui Leonis oli riides ja telgist väljas. Jätnud Selina sinna magama, ja Terra ka, juhatas Ziv Leonist eemale. "Ma leidsin üheksanda kuti ja üheteistkümnenda tšiki, istuvad lõkke ümber," muigas noormees vaikselt. "Ma ei hakanud üksi minema, seal võib keegi veel olla." Ziv juhatas Leonist nüüd sinnapoole, kus tema sammud olid. Ei võtnudki üle mõne minuti, kui Ziv juba teist korda teiste tribuutide lõkke lähedal olid, hetkel veel puude varjus. "Kumma võtad?" küsis Ziv peaaegu hääletul sosinal.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 8:42 pm

Hundile, kes Maconit oli rünnanud, aga kohe üldse ei meeldinud, et tema nüüd tähelepanust ilma jäi. Seega kargas loom kohe kutile jälle kallale ja hammustas valusalt tema kätt, mis kirvest hoidis. Looma raudsed hambad tungisid läbi nooruki jope ja naha ning loom raputas ähedalt oma pead, juskui tahaks Maconi seal samas lihtsalt läbi tuuseldada. Kiirelt eemale hõpanud, ründas hunt uuesti, paisates kuti lumme pikali, ohtlikult lähedale jõele.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 65

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 8:55 pm

Juniper võpatas, kui kolm suurt looma järsku nende poole tungisid. Tal vedas nii palju, et talle esialgu kallale ei tungitud, ning väga isekal moel oli ta Silveri saabumisele tänulik. Kuna Macon otsustas Silverit aidata, võttis Juniper Laureli abistamise enda peale. Ta sihtis mõõgaga Laureli jalga purevale hundile kaela, aga looma oli raskem vigastada kui Juniper arvanud oleks ning nii läks veel paar lööki, kuni loom veritsema hakkas. See tegi looma ilmselt vihasemaks, aga ehk laseb loom vähemalt Laureli lahti, et ka tema võidelda saaks. Ta heitis mureliku pilgu ka Maconi suunas, kes Silveri kaitsmisega ennast ohtu oli seadnud, aga ta ei saanud Laureli juurest enne lahkuda, kui too samuti midagi teha sai.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 115

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 9:01 pm

Silver jõudis pruunide silmade pilgu korraks paremale Juniperile ja teisele poole enda ringkonna poisile viia, kellele üks huntidest juba lähenes. Tüdruku suust kostus vaikne urin ja tema haare kirve ümber muutus tugevamaks, mis tasus end järgmine hetk ära, kui üks huntidest neidise sellili paiskas, hüpates talle rinnale. Kirve kahte kätte võtnud, surus ta selle enda ja looma vahele, vältides, et hunt tema kõri kallale saaks, mis tooks kaasa vägagi kiire, kuid ebameeldiva surma. Õnneks olid Harry jalad vabad, andes tüdruku võimaluse looma parema jalaga lüüa, et viimane tema pealt maha tuleks. Kui korraga hundi küüned tema kaela juurde rangluu ja roide vahele tungisid, ahmis Silver korraks õhku, aga tänu veres voolavale adrenaliinile ununes valu ja ebamugavustunne kiirelt. Ta pidi kuidagi selle elaja enda pealt ära saama. Püüdnud veel jalaga looma kuhugi hella kohta lüüa, surus näitsik hambad täitsa risti, kuna tema painduvus nende vammustega polnud nii hea kui tavaliselt. Õnneks ulatas Macon talle peagi abikäe, tappes hundi. Kui surnud loom tema peale langes, hingas Silver paar korda sügavalt sisse, lükates hundi enda pealt ära. Veendunud, et ülejäänud hundid tema vastu huvi ei tunne, tõusis tüdruk püsti. Jope tema kaela juurest oli katki ja verine, kuid momendil ei valutanud see õnneks üldse, ainult ebamugavus tunne oli. Veendunud, et kirves on tal endiselt käes, liikus neidis hundi poole, kes uuesti Maconit ründas. Ka Laurel oli päris täbaras seisus, aga õnneks oli Juniper tal abiks. Kuna hundid on alati olnud vere lõhna peale maiad, tõmbas Silver vaba käega enda seljas oleva jope luku lahti ja võttis viimase seljast, visates selle kuhugi maha. Õues oli tõsiselt külm ja seda ta tundis momendil päris hästi, aga see polnud tähtis. Ühe lumekuuli viskamisega tõmmanud endale hundi tähelepanu, andis Harry Maconile võimaluse hundiga arved klaarida. Aga see ei õnnestunudki nii hästi, mistõttu ei jäänud tüdrukul muud üle, kui sihtida enda kirvega looma selga, tabades ilusti hundi selgroogu, aga kas see oli ka piisav hundi tapmiseks.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 9:03 pm

Leonis kergitas kulmu, kui kuulis, milles asi. Niisiis olidki mõned tribuudid piisavalt rumalad olnud, et pimedas lõket teha. Ta järgnes vaikides Zivile, matšeetet käes keerutades. Ta polnudki sellega ammu midagi teinud. Ta märkas samuti lõket juba kaugelt ja muigas veidi. Kas nad olid tõesti arvanud, et see hea mõte on? Ta aeglustas samme veidi, kui nad lõkkele lähemale jõudsid, üritades vaiksemalt kõndida. Zivi küsimuse peale mõtles ta hetke. Ta ei pidanud tüdrukuid nõrgemateks - kohati ehk otse vastupidi - aga nende tapmises oli ikka midagi vastikumat kui poiste maha löömises. Nüüd hiilis ka Emerald tema pähe tagasi ja okei, tüdrukut ta küll praegu tappa ei tahtnud. "Kuti," ütles ta, kui oli otsusele jõudnud, ning jäi Zivi märguannet ootama. Ta ei teadnud, kas noormees tahab ligi hiilida või peale tormata, aga nii või teisiti ei tohiks probleemi tekkida.
Back to top Go down
View user profile
Marca Keenan
XII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 250

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 9:08 pm

Marca oli juba valmis sellest pingviinipesast ära minema, kui loomad lõpuks ise taganeda otsustasid. Okei, sellega läks kähku.. Kaua ta aga selle üle juurelda ei jõudnud, sest juba ilmusid suuremad elukad välja, kes meenutasid juba paremini loome, keda ta raamatus piltidel näinud oli. Pingviinid. Päris suured ja tundusid äärmiselt kurjad. Ta pigistas oda enda käes, olles isegi täitsa valmis neile vastu hakkama. Loodusraamatute järgi ei tohtinud nad ohtlikud olla, aga praegu ei olnud küll õige aeg loodusraamatuid uskuda. Romani pakkumist kuulnud, mõtles ta hetke, noogutades seejärel. "Jaah, kõlab nagu hea idee," sõnas ta, sättides endale seljakoti paremini selga. Kiirelt ringi vaadanud, avastas ta mitte kuigi kaugel päris korraliku paksusega puu, kuhu saanuks hästi peale ronida. Pingviinid ei peaks ju oskama ronida ega lennata, right? Oda häiris teda küll natuke käes ronimise ajal, kuid ta keeldus kategooriliselt sellest lahti ütlemist, mistõttu ta ühe käega ennast puu otsa ajas.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 9:20 pm

Hunt, keda Juniper ründas, niutsatas veidi, kui tema kasukast veri välja löödi. Loom taganes veidi tüdruutest ja lõrises tigedalt. Ta tegi kiire ründava liigutuse neidiste poole, aga ei rünnanud siiski vaid taganes paar sammu.
Hunt, kes Maconit ründas, ei teinud väljagi sellest, mida Silver tegi. Teda ei huvitanud neidise veri vaid rohkem see veri, mida ta Maconist juba oli välja tirida suutnud. Loom suutis kutti ikka siit-sealt veel rapsida, enne kui kirvehoop teda selga tabas ja loom suri, vajudes kogu oma paarisaja kiloga Maconile otsa.
Juniperi ja Laureli kutsu taganes nüüd veelgi. Ta lõrises kurjalt, kuid siis keeras neile selja ja kadus kiirelt puude vahele. Alles paari minuti pärast kostus valju ulgumist metsast, mis kostus üle kogu areeni.


Pingviinid Marca ja Romani juures paterdasid neile ohtlikult lähemale. Loomad/linnud olid siiski väga aeglased, ega saanud neid kätte kui nod puu otsa pagesid. Küll, aga jäid nad puu alla ja tegid vastikuid kriiskavaid häälitsusi, oodates noori alla.
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 9:42 pm

Roman pani enda kirka küljes oleva rihma endale ümber randme, saades sedasi mõlemad käed vabaks, et Marca poolt välja valitud puu otsa ronida. Vahepeal ka neidu kõrgemale aidates, leidsid nad viimaks mõnusa oksa, kuhu end sisse sättida. Tundus, et need loomad seal puu all ei kavatsenudki ära minna. Ja need hääled olid eriti rõvedad. Aga vähemalt ei saanud nad järele ronida. Rome avas just suu, et miskit öelda, kui üle areeni kostus vali ulgumine. Järelikult nad polnud ainsad, keda mingid elukad piinasid. "Meil vedas, et need saime ja mitte tolle hundi," arvas Rome muiates.

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 115

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 9:43 pm

Silver ohkas kergendatult, kui hunt Maconi peal liikumatult noormehe peale jäi. Lubanud endale ühe sügava hingetõmbe, kuna ilmselt viimane minut-poolteist hoidis näitsik hinge kinni, joostes seejärel Maconi juurde. Aidanud noormehe pealt surnud hundi maha, võttis näitsik noormehe näo enda värisevate käte vahele. "Kõik on korras nüüd," lausus ta vaikselt, viies hetkeks pilgu vigastustele, mille hunt noormehele tekitanud oli. Esmapilgul ei paistnud midagi hullu, aga eks jope natukene petab ka lisaks kaitsmisele.
Kui kolmas hunt valju ulge kuuldavale tõi, olles ise juba kadunud, võpatas Harry märgatavalt. Ta oli tolle looma kohalolu korraks juba unustanud. Pööranud enda pilgu tüdrukutele, veendudes, et mõlemad on veel elus, viis Silver enda pruunid silmad veelkord Maconile, jättes need poissi jälgima.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 9:46 pm

Ziv noogutas Leonise sõnade peale ja tahtis juba edasi astuda, kui teda ehmatas mingi hundi ulg, või mis iganes. Ta hingas sügavalt sisse, aga siis noogutas jälle ja astus edasi. Siiski vaikselt. Ta silmitses istuvaid noori hetke, aga siis tegi enda kohaloleku teatavaks, nähes, et Leonis on ka valmis, ning tervitas neid pisut muiates. Hetk pärast tervitust lõi Ziv kirka teravama ja peenema otsa tüdrukule laubast läbi pähe ning teise käega, kus oli matšeete, tõmbas ta neiul üle kõri. Ikka kindel surm. Mitte, et kirkast peas ellu saaks jääda. Ziv tõmbas kirka neiu peast välja, kui too kokku vajus, ning suunas pilgu Leonisele, et kuidas too hakkama saab.
Back to top Go down
View user profile
Marca Keenan
XII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 250

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 9:53 pm

Need pingviinid olid kohutavad ja ei meeldinud üldse Marcale. Raamatutes tundusid nad palju toredamad elukad omna paterdamiste ja muidu nunnutsemistega. Miks need pisikesed ei võinudki jääda? Miks need suured pidid asemele tulema? Kuuldes eriti valju ulgu, ehmus neidis pisut, vaadates tähelepanelikult ring. Ulg oli piisavalt vali, et hunt võinuks lähedal olla, kuid tema küll ei märganud midagi. "Jaah," sõnas neidis, mõeldes eelnevale hundile, kellega nad enne kohtunud oli. Nende õnn, et too pigem hundikoerasuurune oli olnud. Ilmselt võis seal metsas palju hullemaid ka olla. Ta viis hetkel pilgu all olevatele pingviinidele, kes ei paistnud kuidagi tahtvat neid rahule jätta. Pagana loomad.. Nagu inimestega oleks neil veel vähe tegemist.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 10:05 pm

Leonis jäi samuti hundi ulgumise peale seisma ning tõstis hetkeks pea. Ulg tundus kuskilt kaugemalt kostvat, aga ausalt öeldes hakkas natuke kõhe. Ta lootis, et karjeristid nende loomadega tegelema ei pea. Siiski keskendus ta hetke pärast taas lõkke ääres istujatele ning astus Zivi järel nende juurde. Ta ei andnud Hamile võimalust end kaitsta või armu paluda, vaid haaras tema peast kinni ja lõikas kiire liigutusega ta kõri läbi. Ta oleks võinud tera ka kutile rinda lüüa, aga nii oli lihtsam ja ilmselt Hamile ka parem, mitte et see Leonist huvitanud oleks. Mingi veider rahulolutunne oli. Ta lasi Hamist lahti ning tema keha vajus lumele. Leo tõstis õige pisut muiates pea, et Zivile otsa vaadata. "Lapsemäng," sõnas ta ning pühkis matšeete Hami verest puhtaks.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 10:13 pm

Pärast seda valju ulgu kadus too hunt metsa ning kõik jäi vaikseks. Või vähemalt hundi ulgumist enam kuulda ei olnud.

Pingviinid Romani ja Marca juures tuterdasid nende läheduses ringi ja vaatasid üles, kus noored kadunud olid. Üks neist laksutas oma nokki ning laiutas oma tiibu, aga midagi nad ei teinud, sest puu otsa ronida nad ju ei osanud.

Siis kõlasid ka kaks kahuripauku, kuulutamaks Mirena ja Hami surmasid.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 10:22 pm

Ziv muigas Leonist jälgides ning kummardus, et lund võtta ja oma relvad puhtaks teha. "Lapsemäng tõesti," ütles kutt lõbusalt, kui kahuripaugud kõlanud olid. Loodetavasti need ei ärata Terrat ega Selinat. Ziv pani matšeete vöö vahele ja vaatas siis ringi. Laibad ja lõke. Ta märkas üht seljakotti ning haaras selle, et see endale õlale vinnata. Hiljem vaatavad, mis seal sees on, kas midagi vaja ka on. Kutt lükkas siis jalaga lund lõkkele, et see kustutada. "Lähme siis tagasi," muigas Ziv, suundudes sinna, kus nende laagriplats oli.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 10:33 pm

Terra värises ikka oma magamiskotis, suutmata uinuda enam. Nii faking külm! Leonise ja Zivi hääled olid kaugenenud. Ta polnud kindel, kas Selina ka nendega läks. Polnud loogiline, et nad nii vähe lärmi tehes ju ära läheks? Samas tundus see just kõige loogilisem. Kui järsku, aga kaks kahuripauku kõlas, võpatas Terra tugevalt ning ajas end istukile. Mida? Mis just juhtus? Kes surma said? Kas ta kujutas seda endale ette? Tüdruk puges magamiskotist kiirelt välja ja haaras oma matšeete tormates palavikuliselt telgist välja. Enne pidi ta muidugi natukene rapsima selle lukuga. Alles nüüd, õue jõudes, taipas neidis, et tema keha oli kaetud higiga ja külmus lõi tal hinge kinni. Ühtlasi polnud olnud just kõige targem mõte paljajalu välja tormata, aga mõistuse oli ta telki sooja magamiskotti jätnud. Õnneks kandis ta oma pikki retuuse ja pikkade varrukatega särki. Nüüd, oli tüdruku mõistus, aga otsas. Kuhu edasi? Väljas oli jääkülm ja kottpime ja ta tundis end ihuüksi seal. Kuhu ta peaks minema? Viimaks, aga märkas ta kahte lähenevat kuju ja neidis tardus. Mida ta õigupoolest teha kavatses? Rünnata neid, kes iganes tema mõistuse kohaselt olid Zivi ja Leonist rünnanud? Korraks oli neidis ju isegi kaalunud, et need kaks üksteist tapsid. Sedasi ta siis seisis nüüd seal telgi ees, juuksed hobusesabast lahti vajunud ja sassis, matšeete käes ja hullunud, aga samas väsinud ilme näol. Kehatemperatuur ulatus ilmselt kolmekümne kaheksa kraadi kanti. Aga vähemalt ta ei longanud enam!

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
avatar

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 10:35 pm

Kui teda algselt rünnanud hunt Maconile uuesti kallale kargas, tuli see noormehele nii ootamatult, et loomal ei tekkinud mingeid raskusi kutt pikali tõmmata. Noormehe hammustada saanud käest pudenes lumele kirves, jättes maha ka pisikse vererea. Hetkel ei teadnud Macon, kui palju ta viga sai, sest võitlus hundiga veel käis. Valu ta igatahes ei tundnud, sest noormehe soontes tulvav adrenaliin ületas selle. Paljaste kätega ta just hundile viga teha ei suutnud, aga enne kui tige loom oleks jõudnud poisi jõkke kukutada, ilmus välja Silver, kes oma kirvega looma elu lõpetas ning hiljem Maconi ka surnud elaja alt vabastas. Täna olid nad mõlemad teineteise päästnud. "Aitäh," pomises kutt tasakesi, sest ta ei leidnud rohkem ainsatki sõna. Võib-olla polnud antud olukorras tarviski. Unustanud teiste sealviibijate olemasolu, surus Macon huuled neidise omadele, et tüdrukut suudelda. Kui korraga kaugelt ühe hundi ulgumine kostus, tõmbus noormees ringkonnakaaslasest eemale. Varsti kõlas ka kaks kahuripauku, mille peale Macon kergelt võpatas, aga kuna need tulid kaugelt, siis tema ilmselt veel muretsema ei pea.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 10:44 pm

Selina uni oli äärmiselt rahutu, kuigi peale seda, kui Leonis ta lõpuks rohkem kaissu oli võtnud, oli soojem. Üks hetk ärkas Selina korraks üles, esialgu mitte taibates miks, siis aga avastas neiu, et noormees tema kõrvalt oli kadunud. Nii pea, kui ta seda taipas, jõudis talle ka kohale, et tal oli kohe palju külmem. Selina kogus kõik magamiskoti enda ümber võimalikult kokku ning tõmbas ennast veel kerra ka ja vajus uuesti kergesse unne. Mõni minut hiljem ehmatas Lina aga end hundi ulgumise peale üles ja ehmatus lõi ta pea lõpuks selgeks. Mida? Alles nüüd jõudis neiule reaalselt kohale, et Leonist tema kõrval pole, kuigi tema oleks ju pidanud enne noormeest valvesse minema. Ja see ulgumine oli nüüd küll natuke liiga kõvasti kostnud, et see väga kaugel neist saaks olla. Hirm ja ohutunne ja külmus olid kõik segamini. Ruttu rabeles Selie end magamiskotist välja, et siis kiiruga ka riidesse panna. Siiski, enne kui ta end riidesse sai kõlasid järjest kaks kahuripauku. Kõik võimalikud koledad mõtted käisid neiu peast läbi, kuigi ta teadis, et ei tohiks ennatlike järeldusi teha. Riietumine võttis kauem aega, kui Selie arvas, ja siis veel see telgiuksega kohmerdamine. Kui ta lõpuks välja sai, nägi ta kõigepealt teise telgi ees Terrat, kes küll hirmutavalt vähe riides oli sellise külma ilma kohta, aga siiski elus ja tema juures, mis sest et teda väga tähele panevat ei tundunud. Alles siis vaatas ta veidi rohkem eemale, kust kaks kuju nende poole tulid. Selie oli kahtlev, et kas need on nüüd Ziv ja Leonis või keegi kes nende kaaslastele just otsa peale olid teinud. Jääkirve oli Selie oma rumaluses küll telki jätnud, aga siiski astus ta kaks sammu kõrvale, et oma oda kätte haarata. Igaks juhuks pidi ju kõigeks valmis olema.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 10:50 pm

Leonis oskas kahuripauke oodata, seega ei pannud need teda isegi võpatama. Kuna Ziv võttis seljakoti ise, ei jäänudki sinna suurt midagi, mida kaasa tassida. "Lähme," nõustus ta Ziviga ning asus laagri poole tagasi jalutama. Ta lootis, et tüdrukud kahuripaukude peale üles polnud ärganud, aga see lootus kadus niipea, kui nad kohale jõudsid - pimedas eristas ta lõpuks mõlemat tüdrukut, kes telkidest välja olid tulnud. Terral oli lisaks kõigele ilmselgelt liiga vähe riideid seljas. Ta mõistis nüüd, et poiste kadumine need kahuripaugud võisid neile igasugu mõtteid pähe panna. "Kõik on okei," ütles Leonis rahustavalt, et ei Terra ega Selina neile kallale tulla ei otsustaks - Leonis poleks imestanud, kui vähemalt Terra seda teinud oleks. Olukorda võis põhjalikumalt seletada, kui neiud olid relvad ära pannud. Ja kui Terra midagigi veel selga oli pannud. Areenil kopsupõletikku surra oleks rumal.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   

Back to top Go down
 
61sed Näljamängud!
Back to top 
Page 18 of 21Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Mirena Leen (61sed Mängud)
» 62ste Näljamängude Küllusesarv

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: 61sed Näljamängud-
Jump to: