Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 61sed Näljamängud!

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
AuthorMessage
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 10:55 pm

Ziv kergitas kulme, kui kohale jõudma hakates märkas, et mõlemad neiud telkidest väljas olid. Seda ta ei mõelnudki, et need jumal teab mida mõelda võisid. "Kõik on okei jaa," muigas Ziv. "Ma leidsin paar tribuuti, üheksanda kutt ja üheteistkümnenda tüdruk, so me käisime korra ära," ütles Ziv edasi astudes. Ta libistas kirka vöö vahele ja astus Terra juurde, et teda kallistada. "Sul on kindlasti külm," ütles ta hoolitsevalt. "Ma ei tea, minu meelest võiks me kõik magada ja valvega mitte jamada," ütles Ziv siis teiste poole vaadates.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 11:00 pm

Terra oli kuulnud teisest telgist rapsimist, aga ei pööranud sellele väga tähelepanu, sest see, mis tuli kõrvaltelgist ei olnud kindlasti nii ohtlik, kui see, mis tuli metsast. Paraku Terra eksis. Ohtu polnud mitte kuskil. Neidis pillas oma matšeete maha kui Leonise häält kuulis, muretsemata selle pärast, et ta relva omale varvastele võis pillata või midagi. Seekord läks sellega õnneks, varbad jäid terveks. Juba tuligi Ziv sinna ja Terra vaevu kuulas, mida ta seletas, põimides käed kohe noormehe ümber, et teda tugevalt kallistada. Ziv oli nii faking külm. Ta riided olid külmad ja seal väljas oli külm ja Terra hakkas ainult rohkem värisema selle kõige peale. Neidis puges Zivile nii lähedale kui sai. Tema mõtted olid endiselt täiesti sassis ja seosusetud. Tema pea tuikas kergelt, aga ei valutanud otseselt.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Tue Sep 16, 2014 11:52 pm

Selina huulilt kostus kergendav ohe, kui ta Leo häält kuulis. Ja siis juba Zivi seletust. Jumal tänatud, et need nemad olid.. ja, et kõik korras oli. Terraga küll ei tundunud olevat. Selina tahtis juba telki tagasi pugeda ning astuski lähedalasuva puu juurde, et oda uuesti sinna vastu toetada, kui kuulis Zivi ettepanekut. Mõtlikult, oda endiselt käes, jäi ta hetkeks seisma. Valve tundus vajalik olevat, samas kui neil veab siis keegi öösel neile peale ei satu. "Ma arvan, et me võiks tõesti magada kõik, kui me homme omadega kuhugi jõuda tahame," sõnas ta siis kaalutletult, "kui teile sobib muidugi." Ilmselt on neil soojem ka niimoodi ja kõige parem, kui nad kõik korralikult välja saavad puhata. Selie toetas oma oda puu vastu ning astus siis telgi juurde tagasi, valmis sisse pugema. Nüüd oli tal juba korralikum uni ja ta oleks tahtnud lihtsalt kaissu pugeda ja magama jääda. Pealegi oli väljas külm.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 6:39 am

Olgu Myles nii kõva unega, kui tahes, vali hundiulg ajas ta üles. Nooruk tõusis unesegaselt telgis istukile ja märkas, et viibib varjualuses üksinda. Kohmerdades magamiskotist välja, vandus kutt valjult, mõeldes, kas ta jäeti maha või mis lõbusat pidu teised nüüd peavad. Äkitselt lõhestas tekkinud vaikuse kaks kahuripauku, nüüd hakkas tribuudil korraga kiire. Ta oli täiesti veendunud, et hukkujateks olid tema kaaslased, miks neid muidu telgis polnud. Täiesti unustades, et areenil on veel nõrgemate ringkondade esindajaid peale karjeristide, kohmitses Myles oma saapapaeladega. Kiirustades ei tahtnud ta tuimad sõrmeotsad kuidagi kuuletuda. Telgist väljudes suutis ta veel niiviisi koperdada, et see tema selja taga kokku langes. Ta lasi pilgu üle laagri käia, märgates eemal pimeduses liikumist. Ka jäljerajad lumes suundusid igast telgist alla jõe äärde. Seadnud sammud lumiste jalajälgedega samas suunas, komberdas Myles võimalikult kiirelt ja esimest korda areenil liitlaste üle muret tundes sinnapoole. Varsti hakkasid nooruki silmad eristama tumedaid kogusid. Neid tundus olevat rohkem, kui tema liitlasi, ning kaks olid hirmuäratavalt suured, kuid õnneks ei juhtunud. Julgemata häält teha, nihkus elektrik lähemale, saades viimaks pildi võitlusvälja üle. Karvastes elukates tundis poiss ähmaselt ära hundid. Treeningkeskuses oli ta nende pilte näinud, kui keegi seda kümnenda ühekäeist plikat mõnitada üritas. Õnneks tundusid loomad surnud olevat. Astunud veel paar sammu lähemale, et kaaslased teda ka näha võiksid, sõnas kutt tunnustaval: "Te olete siin eriti hästi hakkama saanud!" Teiste vigastusi ei paistnud Myles märkavat, ainult surnud peletisi.
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 8:52 am

Roman sättis end pooleldi lösakil ühele laiemale oksale lesima, jalad toeks vastu puutüve surutud. Päris mõnus oli seal. Meenutas tema hindamist, kus ta võrkkiige oli teinud. Oleks ta vaid siis teadnud, et nad kuskile saadetakse, kus lehed kõik kuivanud ja külmunud on. Mees võpatas kahuripaukude peale nii tugevalt, et pidi oksast kinni haarama, et mitte loomasöödaks kukkuda. Tema ei teadnud endiselt, mis asjad need seal all olid. Kool polnud muudes ringkondades peale karjeristide omade ilmselgelt kuigi tähtis ja mingeid raamatuid tal kodus ka polnud. Tühjad pudelid vaid.
"Ma arvan, et me peame siin üsna kaua olema," sõnas mees ohates, viies pilgu taeva poole, just kui ootaks ta, et kohe surnute näod sinna ilmuvad. Võiks veel mõni karjerist olla. Läheks kergemaks see mäng ehk. Kuigi Marca polnud ka karjerist ja arvatavasti suudaks mehe tappa. Pooleldi seetõttu, et Romanil ei jätkuks südant talle vastu hakkamiseks.

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin
VI ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 97
Ringkond : VI
Eelistatud relv/oskus : Kaks mõõka

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 10:27 am

Laurel neas mõttes Mängumeistrit, kui ta vaatas huntidele otsa. Kuigi neidis pole tavaliselt sellist tüüpi, kes kardaks kergelt, tõusis neidise ihukarvad üles, kui loom nende peale urises. Kindlustanud haaret mõõkade ümber, viis näitsik korraks pilgu Maconile ja Silverile, oskamata arvata, et hunt kasutab seda hetke tema ründamiseks. Tundud korraga justkui oleks tema jalg jäänud kahe auto vahele, võpatas Laurel märgatavalt, kukkudes sellili. Esimesed paar sekundit tabas tüdrukut midagi halvatuse sarnast, ta ei suutnud end liigutada, aga korraga leidis ta endas jõudu, küündides ühe käest lennanud mõõga poole, teine oli veel kaugemal. Kuid ta ei küündinud kuidagi selle poole. Jahinoa oli ta samuti seitsmenda tüdrukule tagasi andnud. Tõusnud sellegi poolest istukile, püüdis Laurel looma kätega eemale lükata, tagudes vaba jalaga hundi külge. Ta kasutas peaaegu kogu oma jõudu, kuid loom ei liikunud. Õnneks oli Juniper tema läheduses ja valmis kohe appi tulema. Kui hundi hambad tema jala ümbert lahti lasksid, tundis Laurel koheselt põletavat valu. Kasutanud juhust, nihkus neidis meetri jagu tahapoole, haarates kätte ühe mõõga, tõstes selle enda kaitseks üles, kui ta ka ise püsti oli saanud. Näitsik toetus pigem vasakule jalale, mis oli õnneks terveks jäänud. Longanud Juniperi kõrvale, valmistus tüdruk juba hundi uueks rünnakuks, kui see korra neile lähemale hüppas, urisedes endiselt nagu tormine taevas, aga mingi hetk ta lihtsalt jooksis tagasi metsa. Langetanud mõõga, asetades selle tagasi enda seljale, komberdas neidis ka teise mõõga juurde, mille lume seest välja võttis, puhtaks tegi ja samuti seljale asetas.
Back to top Go down
View user profile
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 115

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 10:46 am

"Ära mõtlegi mind veel siia üksi jätta," naeratas Silver vaevaliselt, kui Macon teda tänas. Ühe sooja pehme magusa suudluse vastu polnud tüdrukul midagi. Ühes käes kirvest hoidnud, libistas näitsik teise käe noormehe kuklale, suudeldes noormeest vastu, aga peagi tõmbus ta eemale, kui kõrvu kostus hundiulg ja kaks kahuripauku. Natukene naiivne oli vist Silverist mõelda, et äkki olid need kaks pauku karjeristidele mõeldud, aga pigem pakuks ta kedagi alt poolt. Peale nende polnud enam palju vaesemate ringkondade tribuute. Eemaldunud poisist, uuris tüdruk hetke poisi kätt, mida hunt purenud oli, võttes selle endale õrnalt kätte. Sellega poiss mõnda aega küll midagi ei tee. Ta peaks nüüd end rohkem hoidma ja enda ringkonnakaaslase usaldama. Nad olid koos tugevamad, aga just see oligi nende nõrkus. Tõusnud püsti, ulatas näitsik poisile käe, et ka tema püsti aidata. Vähemalt jättis kolmas hunt neid momendiks rahule. Tundnud, kuidas külm teda veelgi rohkem kimbutama hakkas, kõndis tüdruk enda jopeni, mis endiselt maas oli, pannes selle endale selga. Enne kui ta jõudis lukugi kinni tõmmata, läbis neidise keha mõnus soojus. Pruunid silmad kahele tüdrukule eemal viinud, noogutas neidis neile vaikselt. Momendiks oli kõik möödas. Kui ei kuskilt Myles välja ilmus, pööritas tüdruk silmi, pöörates end tagasi Maconi poole. Vaba käega kaela kõrval olevat haava puudutades, sulges Silver korraks silmad. Käe eemale tõmmanud ja silmad avanud, vaatas näitsik kerge pahameelega enda vastu verd enda näppudel, mida oli päris palju.
Back to top Go down
View user profile
Myles Winston
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 92
Ringkond : V
Eelistatud relv/oskus : Elekter

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 11:42 am

Tundus, et liitlasi ei huvitanud hetkel, kas Myles viibib nendega või mitte. Nooruk oli üks kord suutnud mitte ärrituda ja neisse sõbralikult suhtuda, kuigi ta oli jälle kõrvale jäetud. Üritus luhtus ja keegi ei vastanud talle, kui poiss rõõmsalt teiste kätetööd oli tunnustanud. Ikka teiste vigastusi mitte märgates löntsis viienda kutt tagasi telkide juurde, endamisi masendusmõtteid mõlgutades. Küll ta näitab neile, et temast on ka kasu. Myles sukeldus ümbervajunud telki ning sikutas teiste kottidest välja enda poolt sinna pistetud kraami. Ta istus maha ning asus neid traadiga usinalt ühendama. Tegutsedes oma annete kohaselt, unustas ta muu maailma. Mustaotsalised sõrmed ei tundnud enam külma näpistust vaid pistsid teravaid hirveluutükke vilunult õigetesse piludesse tema algelises seadmes.
Back to top Go down
View user profile
Marca Keenan
XII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 250

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 11:50 am

Marca püüdis ennast samuti mugavalt puule sättida, saamata seda aga väga lihtsalt teha, sest oda oli endiselt käes. Ja seljakott ei aidanud ka just päris palju kaasa, aga lõpuks sai ta siiski istuma, jalad üle laia oksa kõikumas. Ta istus Romani kõrval nii, et tüdruk ise nägi kenasti poisi õlga ja jalgu, kuid too oleks saanud tüdrukut näha ainult siis, kui ta oleks pead oma 70 kraadi pööranud. Kuulnud kaks kahuripauku, võpatas neidiski, kuid mitte nii hullust, kui Roman, sest kukkumisohtu tal ei tekkinud. Huvitav, kellega võis nüüd tegu olla? Tribuute oli juba alla poole alles jäänud, mis tähendas seda, et nad olid kahekesi päris hästi vastu pidanud. Kuuldes nooruki lauset, viis Marca hetkeks pilgu alla, kus kurjad pingviinid endiselt märatsesid, tõstes oma silmad seejärel tagasi kutile. Noh, tema õlale siis pigem. "Jah," sõnas ta hajameelselt, liikudes puutüvele natuke lähemale. Väga kaua nad seal ju ikka olla ei saanud. Kotis küll oli natuke toitu alles, kuid kaua nad sellest ikka ära elavad. "Roman," sõnas ta, viies oma pilgu jalgadele, "mis sa arvad, kui kaua meil veel jäänud on?"
Back to top Go down
View user profile
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 1:31 pm

Roman küll keerutas end korra, et Marcale pilk peale visata, aga pööras siis pilgu tagasi enda ette. Kael jääb kangeks sedasi. See oli ikka paras õnn küll, et nad teineteise otsa koperdanud olid. Üksinda oleks seal puu otsas maruigav. Enda nime kuuldes viis mees taas pilgu Marca poole, vajudes siis mugavalt laiale puuoksale selili, et neidu paremini näha. Või pigem oli ta poolistuli, sest oks kaardus pisut ülespoole. Päris mugav. Küsimuse peale viis ta pilgu alla pingviinidele, taipamata ilmselgelt mingit sügavamat tähendust selle taga. "No ma ei usu, et nad kaua seal passida viitsivad. Mõned tunnid ehk," oli poiss enda arvates optimistlik. Sellele ta ei mõelnudki, et nende eludest jutt võis olla.

_________________

Why be normal when you can.. not?
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 4:32 pm

Leonis silmitses Terrat ja Zivi veidi aega, teadmata, kas ta peaks nüüd Selinat kallistama. Ja kas ta võis. Õige hetk läks mööda, kui Ziv juba valvamisest hakkas rääkima, ja Leo otsustas, et võtab siis Selina vähemalt kaissu, kui nad magama tagasi lähevad. Ausalt öeldes kõlas valvamisest loobumine hästi küll - Leonis polnud peaaegu üldse maganud ja mõte sellest, et mõne tunni pärast peaks valvamiseks üles ärkama ja siis veel terve päeva ringi jalutama, tegi meele mõruks. Tüdrukud tundsid ilmselt sedasama. "Lähme magama jah," ütles ta väsinud näo, aga üsna elava hääletooniga. Natuke veider oli endale seda tunnistada, aga see, et ta kellegi maha lüüa oli saanud, oli talle mingit jõudu juurde andnud. Samas, magada tahtis ta ikka. Ta astus jopelukku lahti sikutades Selina kõrvale, valmis talle telki järgnema.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 4:46 pm

Zivil oli väga hea meel, et Selina ja Leonis nõustusid, et nad võivad valvest loobuda. Ziv avas telgi lukud ning lasi Terral sinna pugeda, öeldes teistele, et hommikul näevad. "Võta kõik seljast ära," palus Ziv Terrat. Ta otsis välja kõik soojakotid, mis neil kolme koti peale olid, ning soojendas need ilusti üles, kui ise ka lahti riietunud oli. Ta puges Terraga magamiskotti, pani soojakotid kenasti Terra naha vastu ning võttis kaks neist enda kätte. Ta põimis käed ümber Terra, aga tema kätes olevad soojakotid puudutasid Terra nahka, ning ka Zivi soojus soojendas neiut. "Püüa magada," sosistas Ziv vaikselt, kui tema kaela musitas.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 4:52 pm

Terra puges Zivi käsul/palvel telki. Tal polnud väga midagi arvata valvekorra kohta. Ega ta väga ei tahtnud välja üksi külmetama ronida. Täiesti kohutav oli üksi telgis magada üritada selles külmas, mis siis vel väljas valvata oles. Okei, siis saaks liikuda, aga ikka. Terra kortsutas kulme, kui Ziv käskis tal riided ära võtta, aga neidis siiski tegi seda ja puges magamiskotti. Millal sooja saab? Soojakotid olid pisikesed, aga andsid vähemalt natukenegi sooja. Neidis puges võimalikult teise ringkonna kuti keha vastu kui too temaga magamiskotis ühines. Poisi nahk tundus ikka vastikult jahe. Terra end nahk oli, aga väga kuum. Tüdruk värises Zivi kätevahel külmavärinate käes, sulgedes oma silmad. Ta püüdis magama jääda, aga ei suutnud. Und lihtsalt ei tulnud ja nii külm oli, mis sellest, et ta väsinud oli. "Ma kartsin, et te Leonisega tegite teineteisele otsa peale," sosistas Terra vaikselt õige pea. Loodetavasti oli Ziv sama unetu kui ta ise.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 4:57 pm

Ziv silitas rahulikult Terra nahka, üritades teda üles soojendada. Ta tõmbas ka nende joped neile sinna peale, kuna magamiskotist ei pruukinud olla piisavalt. Ziv ei suutnud ka magama jääda, eriti, kui Terra seal värises. Terra sõnade peale kergitas Ziv aga kulme ning tõstis pead, et tüdruku laubale musi vajutada. "Ja jätaks teid üksi siia? Ei teeks nii ju ometi," sosistas Ziv. Ta kaisutas Terrat lohutavalt ning tõmbas teda endale lähemale. Tahaks, et Terral juba soe hakkaks. Zivil hakkas vaikselt üha soojem, aga ta oli tüdruku pärast mures.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 5:04 pm

"Mmh, ma ei tea, mida ma mõtlesin," ohkas neidis. Ta lihtsalt oli nii veendunud, et Ziv ja Leo tegid teineteisele otsa peale ja jätsid nad sinna. Algul ta arvas, et kõi teised jätsid lihtsalt tema maha. Terra avas oma silmad ning vaatas kutile otsa. Ta surus oma tulikuumad huuled Zivi jahedatele huultele. Miks kutt nii külm pidi olema? "Ma ei ole enam okei," sosistas Terra vaikselt kui suudlusest veidi eemale tõmbus. Ta tõi kuuldavale raske ohke. "Sa saad aru, mida ma mõtlen?" küsis neidis murelikult ning tõstis oma käe, et Zivi juukseid silitada. Neidis endiselt värises külma käest. Miks tal nii külm oli kurat küll?

_________________

Back to top Go down
View user profile
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
avatar

Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 5:05 pm

"Sulle samad sõnad," pomises Macon, manades näole pisikese naeratuse. Kuni nad mõlemad veel elavad, on kõik korras, aga noormees ei tahtnud endale vastupidist olukorda ettegi kujutada. Macon ei uskunud, et Silveri kaotusega toime tuleks. Sellest tüdrukust oli vaid mõne päevaga saanud tema suurim ja ohtlikem nõrkus. Mida rohkem lembehetki nende kahe vahel tekkis, seda lähedasemaks ringkonnakaaslane Maconi jaoks muutus, ning selle vastu polnud enam võimalik võidelda. Macon isegi ei tahtnud võidelda. Nüüdseks polnud kuti jaoks oluline isegi see, et liidukaaslased võisid olla olukorrast haisu ninna saanud. Kaua nad ikka enam viiekesi koos püsivad? Ja mis Silverisse puutub, siis mõistsid kaaslased ilmselt juba mängude esimesel päeval, et Macon hoolib tüdrukust rohkem kui iseendast. Poiss on üritanud seda fakti varjata, aga ta pole kunagi hästi näidelda osanud. Märganud, kuidas Silveri pilk tema käel peatus ning seda hindavalt uuris, jõudis Maconile viimaks kohale valu, mida hundi tekitatud haav põhjustas. Parema käega ei annaks tal tõesti enam midagi teha, kuid õnneks valdas noormees viskekirvest ka vasaku käega, mis rünnakus terveks jäi – küll mitte nii hästi, aga ta saaks siiski hakkama. Lasknud Silveril end püsti aidata, oleks noormees tahtnud ringkonnakaaslasele meelde tuletada, et viimane peaks jope tagasi selga panema, aga ilmselt luges Silver hetkel tema mõtteid, sest oma tähelepaneku mainimiseni Macon ei jõudnudki, kuna Silver oli kiirem. Mylesi tulek jäi Maconile peaaegu kahe silma vahele; viienda poissi nägi ta alles siis, kui Myles juba selja pööras ning telgi poole tagasi vantsis. "Mul peaks vist hästi natuke veel seda ravivat geeli alles olema, esimesest päevast," tuli Maconile meelde. Ta oli püüdnud väärtuslikku kraami võimalikult säästlikult tarvitada. Nüüd tuleb vaid purgike kotipõhjast üle otsida ning vaadata, palju sellest kasu on.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 5:08 pm

Ziv naeratas nukralt, kui Terra arvas, et ei tea, mida ta mõtles. Kutt silitas ikka Terra nahka ning vastas pehmelt suudlusele, kui neiu huuli enda omadel tundis. Kui tüdruk eemale tõmbus ja küsimuse esitas, kutt noogutas. "Ma saan aru," ütles ta vaikselt. Ziv toetas oma lauba ja ninaotsa vastavalt vastu Terra laupa ja nina ning sulges silmad. "Siin ongi raske okei olla." Kuigi keegi neist, karjeristidest, polnud sedasi ära pööranud. Veel.
Back to top Go down
View user profile
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 65

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 5:15 pm

Kui Laurelit rünnanud hunt lõpuks metsa kadus, hingas Juniper kergendunult. Nad olid kõik eluga pääsenud, vähemalt esialgu. Ta ei teadnud, kui palju Macon ja Silver vigastada said, aga lootis, et ülearu ohtlikke haavu neil polnud. Ta tegi oma mõõga puhtaks ning pöördus siis Laureli poole. "Kas su jalg on väga hullusti katki?" küsis ta neiult. Ta pööras pea hetkeks Mylesi poole, kui too mitte ülearu graatsiliselt nendega liitus. Ta pööritas silmi ja otsustas poisile mitte vastata - tundus, nagu ei panekski ta tähele, et kõik peale Juniperi olid viga saanud.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Laurel Erwin
VI ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 97
Ringkond : VI
Eelistatud relv/oskus : Kaks mõõka

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 5:45 pm

Laureli pruunid silmad pöördusid Juniperi küsimust kuuldes enda jalale, mis esmapilgul ei näinudki nii hull välja, aga eks need vammused tema seljas on üpris petlikud. "Ma eriti positiivselt meelestatud küll hetkel pole," vastas tüdruk, hoides enda pilku neiul. Õnneks see kannatas peale toetumist, muidu oleks näitsik omadega päris sügaval seal tagumises augus. Eks tal ei jää muud üle, kui pärast telgis vammused seljast võtta ja lumega jalga puhastada ja jahutada, et põletikku nii kiirelt sisse ei tekiks, samas sellises kliimas on suurem oht külmumisel kui infektsioonidel. Mylesi sõnade peale ei reageerinud Laurel kuidagi. Ta pole esimesest silmapilgust alates noormehega eriti hästi läbi saanud. Nad võisid küll koos treeningkeskuses midagi õppida ja nüüd ühes liidus olla, aga see ei tähendanud kaugeltki, et nad oleksid parimad sõbrad.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 5:49 pm

Terra ohkas raskelt Zivi sõnu kuuldes. Ta musitas veidi nooruki huuli, aga tõmbus siis jälle mehe näost eemale. Oma keha hoidis ta ikka Zivi keha vastas. Ta ei tahtnud mõelda ka kui külm on hommikul endale riided selga saada. "Ma ei taha võita, Ziv," sosistas Terra peaaegu hääletult. Nii vaikselt, et ta kahtles hetke, kas kutt üldse kuulis teda. "Ma tahan Kyani juurde," lisas ta veidi valjemalt, aga siiski vaiksel sosinal. "Kas sa saad aru?" küsis Terra pisut kahtlevalt jälle. Ikka muretses, et äkki Ziv ei saa tema mõttest üldse aru.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 5:52 pm

Ziv kergitas kulme, kui Terra alustuseks ülivaikselt rääkis. Kutt kahtles, kas ta sai neiust õigesti aru, aga siis Terra jätkas ja Ziv sai olla kindel, et sai Terra sõnadest aru. "Ma saan aru," kordas Ziv vaikselt. Ta ohkas ja vajutas huuled Terra omadele, et teda suudelda. "Sa saad Kyani juurde. Ma luban," sosistas Ziv tasa. Ta teadis, kes on Kyan eksole. See Terra ringkonnakaaslane, kes eelmine aasta surnud oli. Ju nad siis said hästi läbi, või jumal teab, mis suhe neil olnud oli. Oma viimastel hetkedel oli ju Kyan öelnud, et tal on kallim..
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 6:09 pm

"Lubad?" küsis Terra vaikselt, väike kahtlus hääles. "Aga ma ei taha end lihtsalt kuskile jõkke visata või alla anda eks. Ma lihtsalt vajan teistsugust eesmärki," seletas neidis juba veidi elavnedes. Ta teadis, et tal pole pääsu sellest, milleks ta saama hakkab ja ta pigem läheb Kyanile järgi, kui et püüab kuti nimel võita. Terra musitas veidi Zivi huuli. "Ma aitan sul võita, eks," sosistas tüdruk. "Luba mulle, et sa võidad," palus tüdruk endiselt sosinal. Ta tahtis mingit eesmärki, et veel võidelda ja mitte täiesti ära kustuda ja siis ta võib minna. Siis ta saab Kyanile järgi minna.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 6:15 pm

Sellest, kuidas Ziv telgiluku avas ja Terraga koos telki läks, järeldas Selina, et kõik olid nõus mitte-valvamisega ning asus ka ise telgiluku kallale. Natuke oli ta kartnud, et Leonisel on äkki midagi selle vastu, aga õnneks mitte. Telgis võttis ta aeglaselt uuesti riided seljast, kuigi nii külm oli, et tark oleks olnud ruttu teha. Aga Selie kartis natuke, et Leo ei taha teda enam kaissu võtta ja selle pärast tegi ta nii aeglaselt kui suutis. Siiski ei saa lõputult ka paari üksikut riideeset eemaldada ning lõpuks puges neiu siiski magamiskotti, mis vahepeal juba korralikult maha jahtunud oli.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 295

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 7:05 pm

Leonis soovis Terrale ja Zivile head ööd ja järgnes siis Selinale telki. Selinal läks riiete ära võtmisega päris kaua, kas külmade sõrmede või millegi muu pärast, ja olgugi et tal oli edumaa, sai Leonis oma riided enne seljast kätte. Siiski lasi ta Selinal esimesena magamiskotti pugeda, sättides niikaua oma asju korda ning pani matšeete ilusti haardeulatusse. Siis puges ta Selina kõrvale ja enne kui ta jälle mingeid rumalusi jõudis välja mõelda, võttis Selina kaissu, lootes, et Selinal midagi selle vastu pole. Telgis oli üsna jahe, vähemalt see aitas veidi kaasa.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 387

PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   Wed Sep 17, 2014 8:40 pm

Ziv naeratas Terra sõnade peale nukralt ja noogutas. "Ma võidan. Ja ma aitan sul Kyani juurde saada," lubas noormees vaikselt. Ta tahtiski võita. Aga nüüd, kui Terra sedasi rääkis, muutus see tahe veelgi tugevamaks. Ja mingil määral sai Ziv aru, miks Terra võita ei tahtnud. Ziv ka ilmselt ei tahaks, kui tema psüühika juba praeguseks sedasi sassis oleks. Siiski ei kavatsenud Ziv Terrat nüüd kohe tappa, vaid ikka siis, kui õige aeg tuleb.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   

Back to top Go down
 
61sed Näljamängud!
Back to top 
Page 19 of 21Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Mirena Leen (61sed Mängud)
» 62ste Näljamängude Küllusesarv

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: 61sed Näljamängud-
Jump to: