Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Lõpuks kodus

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Lõpuks kodus   Sat Nov 29, 2014 10:47 pm

Scipio meelest olid Mängud isegi täitsa huvitavad olnud. Eriti see lõpp. Ziv tundus omadega üsna läbi, kui lõpuks Võitjaks kuulutati, aga ilmselgelt, ta ju jälitas Laurelit nii kaua. Scipio aga sai rahulikult Mänge jälgida ja mõelda sellele, et enam ei ole üldse kaua, kuni ta saab rongile astuda ja koju minna.

Varsti jõudiski kätte see hetk, kui Scipio sai rongile astuda ning koju sõita. Sõit võttis omajagu aega, ning Scipio jõi ja sõi ja süstis end asjalikult terve selle aja. Ta tahtis koju juba! Mees jäi vahepeal lausa magama, seega pidi keegi teda äratama tulema. Üks pudelit alkoholi endaga kaasa haarates väljus Scipio rongist, ning jalutas kergelt tuikudes kodu poole. Võitjate Küla üleliia kaugel ei olnud, eriti purjus peaga.

Majas oli üsna jahe ja kõle, kui Scipio lõpuks ukse lukust lahti sai. Õõh! Mees pani kütte tööle ja lükkas pudeli köögi lauale, kui majas ringi uudistas. Kedagi seal ei olnud, ilmselgelt. Mees oli vahepeal lausa mõelnud, kas ta läheks Caiuse majast läbi, sest ta igatses meest, aga ei teinud seda, kuna taipas, et enamik inimesi on hetkel tööl, ning ka Caius käis tööl. Erinevalt Scipiost, kes niisama laiskles enamuse osa oma ajast. Aga ta sai mitte millegi tegemise eest palka ka.

Scipio tatsus pisut mööda maja ringi enne, kui ülemisele korrusele läks ning end vannitoas süstis. Muudki vajadused rahuldanud, vantsis mees magamistuppa, kus ta end lahti riietas. Bokserite väele. Mehel oli kapi sahtlis riiete vahel endiselt raamitud pilt Charitinast, ning riideid ära pannes ta leidis ka selle. Scipio ohkas raskelt, kui seda paar minutit silmitsenud oli, ja peitis pildi taas ära. See ei olnud enam avalikult tema kapil, sest Caiusel kahtlemata oleks veider seda seal näha. Aga Scipiole sobis ka selline korraldus, nagu praegu oli.

Mees lükkas peagi sahtli kinni, tõmmates sealt võetud maika endale selga. Ta tundis juba, kuidas tavalisest suurem kogus morfiin teda jalust niitma hakkas, ning vajus voodisse, suutes endale veel teki peale tõmmata. Mõned hetked pärast seda vajus mees unne, jäädes nii päris mitmeks tunniks.

OT: Caius.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sat Nov 29, 2014 11:30 pm

Ka Caius nägi jälgis mänge. Keegi ei pääsenud nende eest ju ometi. Hoolitseti selle eest, et isegi tööd tehes näeksid inimesed, mis mängudel toimub. Aga tänu sellele teadis Caius päris hästi, millal Scipio koju peaks jõudma. Päeval mil rong pealinnast nende juurde saabus oli Caius töö juures äärmiselt kannatamatu. Millal ta ometi saab juba minema ja Scipio juurde? Kui mehe tööpäev viimaks lõppes ei käinud ta isegi kodust läbi vaid suundus kohe võitjate külla. Ta koputas Scipio maja uksele ja sisenes siis. Uks oli lahti. Majas oli soe. See oli ka suhteliselt ainus märk sellest, et Scipio kodus oli. Meest ennast polnud kuskil näha. "Scipio?!" hüüdis Caius üle maja samal ajal jalanõusid jalast lükates. Vaikus. Ta ohkas ning suundus siis trepist üles. Esimesel korrusel oleks Scipio ilmselt vastanud. Caius avas magamistoa ukse ning ei imestanud üldse, et ta leidis Scipio oma voodist magamast. Mees kükitas voodi ette ning tõstis õrnalt käe, et Scipio põske silitada. Loodetavasti ei ehmata ta meest üles sedasi ega saa mingi rünnaku osaliseks. Scipio oli siiski üsna kergelt ehmatatav endiselt.

Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sat Nov 29, 2014 11:34 pm

Scipio tõepoolest ei ärganud selle peale, kui Caius majja sisenes ja teda hüüdis. Siiski oli ta juba päris puhanud ning kergelt äratatav. Ning kergelt ehmuv. Mees võpataski ärkvele, kui Caiuse sõrmi enda põsel tundis, ning tema esimeseks reaktsiooniks oli sõrmed ümber Caiuse kõri pigistada, üsna tugevalt ka, teine käsi rusikas löögivalmis. Mehe süda peksis meeletult, kui ta raskelt sisse hingas, pilk Caiuse silmades. Veel üks hetk, ning ta langetas oma käe mehe kõrilt, ning mässis käed hoopis ümber tema keha selleks, et teda kallistada. "Vabandust," pomises ta nägu vastu Caiuse kaela surudes. Mees hingas jälle sügavalt sisse, ja tõmbas Caiuse enda juurde voodisse, olgugi, et teki peale ja et Caius täisriides oli.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sat Nov 29, 2014 11:48 pm

Caius võpatas tugevalt selle peale kui Scipio sõrmed ümber ta kõri pigistas. "See olen mina," pomises Caius hingetult Scipiole, tõstes õrnalt enda käe mehe randmele. Õnneks ei löönud Scipio teda ega kägistanud kauem vaid rahunes. Mees tõmbas hinge ja põimis enda käed samuti ümber teise mehe. "Kõik on korras," kinnitas Caius vaikselt ning vajutas musi Scipio juustele. Mees nägi üsna halb välja pidi Caius nukralt tõdema. Ta puges voodile enda kallima juurde ning tõmbas ta rohkem enda kaissu. "Kuidas sõit möödus?" uuris ta. See oli ka ainus küsimus, mida ta kogu selle värgi kohta küsida tahtis ja millele ta reaalselt vastust oodata julges. Mõlemad nende ringkonna tribuudid olid surnud, olgugi, et üks neist päris kaugele jõudis. See oli Caiusegi meelest kohutav ja mida siis veel Scipio läbi elas, kes nende mentor oli olnud.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sat Nov 29, 2014 11:52 pm

Scipio hingas ikka pisut raskemalt, kui Caiusele lähemale puges ning teda tugevalt enda käte vahel hoidis. Kõik oli korras. Ta oli kodus ja Caiuse juures. "Okeilt," arvas Scipio vaikselt küsimuse peale. Ta nohises tasa, kui oma nägu jälle rohkem vastu mehe kaela surus. "Kuidas sul siin läks?" küsis Scipi tasakesi, lastes end üha rohkem lõdvemaks. Kõik oli täiesti korras, ei olnud põhjust olla pinges ja ehmunud ja mis kõik muu. Ta peaks end vist süstima, või vähemalt joomagi. Praegu tundis ta end liiga kainena.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 12:09 am

Caius silitas hellalt Scipio selga ning silmitses teda veidi murelikult. "Mul siin oli ikka kõik vanaviisi," seletas mees. Mis seal ikka. "Meil siin väga midagi ei muutu ju. Töö on häiritud veidi mängudest, aga muidu on kõik ikka samamoodi," arvas Caius muretult. Nii muretult kui ta oskas. Kaks noort nende ringkonnast olid taas surma saanud. Üks neist oli vabatahtlikuna lausa ette astunud. Rumal tüdruk. Olgugi, et ta jõudis kaugemale kui enamus karjeristid, lõpuks sai ta ju ikka surma. Caiusel oli hea meel, et tema ei pidnanud kunagi minema mängudele ja et nende perekonna kaotused jäidki vaid ühekordseks.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 12:16 am

Scipio nohises tasakesi Caiuse jutu peale ning naeratas lõpuks õrnalt, kui pea tõstis, et Caiusele otsa vaadata. "Ma igatsesin sind," ütles mees vaikselt, kergitades oma kätt, et Caiuse põske silitada. Ta tõesti oli Caiust igatsenud. Mängud tõid temas esile mälestusi Charitinast, aga see ei tähendanud, et ta ka Caiust ei igatsenud. Scipio jälgis mõned hetked veel mehe silmi, aga siis liibus talle lähemale, et tema huuli suudelda. Nende kuude jooksul oli ta juba vägagi ära harjunud faktiga, et ta on mehega koos.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 12:21 am

"Mina igatsesin sind ka," sosistas Caius kergelt naeratades Scipiole vastu. Tõesti oli igatsenud teda. Ilma Scipiota näisid kõik Caiuse päevad tühjad. Isegi kui ta käis tööl ja tal oli muid tegemisi. Ilma Scipiota oli ikka väga suur osa tema elust justkui puudu. Mees suudles teist meest pehmelt vastu ning hoidis vähe tugevamini tema ümbert kinni. Oh kui hea meel tal oli, et sai Scipiot suudelda ja tema kätevahel olla. Lõpuks ometi.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 12:26 am

Scipio tugevdas samuti oma haaret ümber Caiuse ja peagi suudles teda ahnemalt, aga lõpuks pidi siiski eemale tõmbuma, hingates sügavalt sisse. "Kas sa söönud oled?" küsis Scipio hoolitsevalt. Tema sõi rongis, aga Caius oli ilmselt just töölt tulnud. Seega pidi Caius sööma ja Scipio.. tema saab vabanduse, miks juua ja end süstida. Ilmselgelt oli ta juba praegu hüplik ja kergelt ehmuv, ja ta ei olnud täiesti kaine. Mis veel siis saaks, kui ta täitsa kaineks saab.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 12:55 am

Caius nautis suudlust kuni see kestis. Ta kortsutas veidi kulme kui Scipio lõpetas. Tahaks ju veel suudelda eks ole. "Ei ole söönud," raputas mees pead. "Ma tulin otse töölt siia," mainis ta seejärel. "Tahtsin sind näha" naeratas Caius. Ei olnud tal aega söögile mõelda. "Ja sul siin pole süüa," eeldas mees. Scipio oli siiski päris kaua eemal olnud ju ja vaevalt tal nüüd süüa oli siin. Kui ta just ei toonud kuskilt vahepeal.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 12:59 am

Scipio naeratas Caiusele leebelt, kui mees ütles, et ta tuli töölt otse sinna ja tahtis teda näha. "Mul ei ole siin tõesti vist midagi," meenus siis tänu Caiusele ka Scipiole. Jap, ta ei olnud kuskil mingit toitu ostmas käinud ja tema kapid olid toiduvarudest üsna tühjad. Ainult mingeid kuivaineid oli. "Aga kas sa tahaksid süüa?" küsis Scipio huviga, kui oma sõrmed Caiuse särgi ääre alt tema nahale libistas, olles tekki natukene eemale lükanud.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 1:29 am

Caius mõmises vaikselt kui tundis Scipio sõrmi enda särgi alla libisemas. Mõnus kui mees teda puudutas. "Varsti vist küll," tunnistas ta siiski. Ta oli mitu tundi ju tööl söömata olnud. "Aga mitte veel," arvas ta kohe. Ta peaks siis ju ilmselt koju minema ja see tähendaks, et ta ei saaks enam Scipioga aega veeta ja Caius tahaks nii kaua kui võimalik Scipioga olla. Homme võib ta siia juba ööseks jääda. Kui Scipio sellega muidugi nõus on. Caius suudles mehe huuli pehmelt jälle. Praegu piisas talle Scipiost täielikult, ei olnud mingit toitu vaja.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 1:32 am

Scipio naeratas rahulolevalt. "Okei," sosistas ta vaikselt, ning liibus suudluse peale mehele palju lähemale, suunates oma käed ka tema särgi all palju kõrgemale. "Aga ma peaks korra ära käima," tunnistas Scipio hetke pärast vaikselt, kui jälle natukene eemale tõmbus. Pidi tunnistama, et tal on vaja morfiini ja/või alkoholi, et siin edasi funktsioneerida normaalselt.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 1:37 am

Caius nautis suudlust ja Scipio puudutusi, kuni mees eemale tõmbus. Caius tõmbas teda kohe endale lähemale jälle. "Süstima?" küsis ta vaikselt. "Sa saad ilma ka, ma usaldan sind," palus Caius. Ta ei tahtnud, et mees eemale tõmbuks kohe. Et ta peaks minutitki eemal olema tema kehast. Caius tõstis oma käe Scipio kuklale ja tõmbas ta endale õrnaks suudluseks taas lähemale. Scipio suudab ju hakkama saada?
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 1:47 am

Scipio nohises vaikselt, kui Caius teda hoopis lähemale tõmbas ja tal süstima minna keelas. "Mina ei usalda ennast," sosistas ta vaikselt vastu, kui oli Caiust suudelnud. Või noh. Ta usaldas ennast, ja ta teadis, et kui ta varsti oma doosi kätte ei saa, siis ta mõtted ajavad ta sassi. Üha enam ja enam tungisid esile mälestused Areenist, tema Areenist. Kohati olid mälestused seotud teiste nähtud Areenidega, aga mees teadis alati, mis on see, mida ta reaalselt nägi, ja mis oli see, mida ta lisas sinna.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 1:52 am

Caius silmitses Scipiot murelikult ning silitas hellalt tema selga. "Okei," sosistas ta viimaks alla andvalt. "Tee kiiresti," palus mees ning vajutas musi Scipio huultele. Ega ta väga ei tahaks, et mees talle uuesti kallale tuleks ajades teda kellegagi sassi või midagi eks ole. Aga kurb oli, et Scipio pidi nii palju tarbima midagi koguaeg. Samas sai Caius sellest ikkagi aru. Ta ei kujutaks ette, mida ta ise teeks kui oleks mängudel käinud ja sealt elusalt tagasi tulnud. Ilmselt oleks ama sassis kui mitte veel segasem.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 1:56 am

Scipio noogutas kergelt, vajutas mitu musi Caiuse huultele ja ajas end siis püsti, et vannituppa minna. Ta tõmbas süstlasse pisut morfiini ning varsti juba süstis selle kenasti endale veenidesse, kui oli õhu välja lasknud. Mees mõmises vaikselt, nautis hetke morfiini laiali hajumist ning viskas siis süstla minema. Ta hõõrus oma kätt, aga suundus tagasi voodisse, häbenemata, et tal nii vähe riideid oli. Caius oli teda alasti ka näinud nüüdseks juba. "Ei läinud kaua," ütles Scipio naeratades, kui teki alla tagasi ronis. Tema käed olid juba päris hirmsad sellest süstimisest. Mees oli lihaseline ikka, aga oli aru saada, et ta veenid ilmselt ei kannata sealt enam seda süstimist, aga Scipiot ei huvitanud. Ta süstis mujaltki, aga kätest oli kõige parem.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 2:01 am

Caius naeratas kergelt Scipiole kui mees tagasi tuli. Ta võttis ta jälle kaissu endale. "Ma võin homme siia ööseks jääda," sosistas Caius. Ta ei tahtnud millegi pärast liigset heli teha. Mees tõstis oma käe, et Scipio juukseid silitada. Kui saaks kuidagi, hoolitseks ta mehe eest, et too ei peaks end kunagi süstima enam, aga ta ei saa sedasi teha. Ilmselgelt. "Kuidas sa end tunned?" küsis Caius. Nüüdseks ilmselt juba päris hästi. Morfiin mõjus ju kiirelt.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 2:04 am

Scipio kergitas kulme, pugedes mehele lähemale. Ta libistas käed Caiuse särgi alla sooja tagasi, katsudes teda hellalt. "Miks mitte täna?" küsis ta vaikselt. Võiks ju tänagi ööseks jääda. Kui Caius toidu pärast muretses, siis midagi Scipio ikka leiab, nagunii ta peab ise ka sööma. Küsimuse peale ta mõmises rahulolevalt ja naeratas. "Väga hästi," sosistas ta vaikselt. Halvad mõtted Areenist ja ka Charitinast hajusid tasapisi ning ta mõtles vaid häid mõtteid Caiusest.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 2:08 am

"Sest sul pole süüa siin," arvas Caius kergelt naeratades. Ta silitas ikka Scipio juukseid. "Kui sa midagi valmis teha suudad, siis ma võin täna ka siia jääda," arvas Caius. Tõsi ta oli, et Scipio pidi ka midagi sööma, aga Caius juba teadis, kuidas ta oli ju. Ta jõi ja süstis end ja oli raske öelda, et ta üldse sööks midagi. Vahel täitsa unustas ju. Kuidas Charitina temaga küll hakkama sai? Caius ei olnud nii osav inimestega kui tema väike õde oli olnud.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 2:10 am

"Midagi ikka leian," arvas Scipio Caiust tugevamini kaisutades. "Mul peaks kuivatatud toitu olema, kui see sulle sobib," sõnas mees. Näiteks kuivatatud liha ja muud sellist. Ei olnud kõik toit selline, mis paari päevaga halvaks läheb. Scipio ei käinud siiski üleliia tihti väljas mingeid toiduaineid ostmas. "Ma tahaks küll, et sa siia jääks," sosistas Scipio nägu vastu Caiuse põske surudes.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 2:14 am

Caius naeratas pehmelt ja silitas Scipio selga. "Siis ma jään siia," sosistas mees vaikselt ning vajutas musi Scipio juustele. Tema tahaks ka väga sinna jääda ju. Nüüd ta ei jõua jälle pikemat aega koju ilmselt. Aga ta isa ja vennad olid harjunud, et Caius koguaeg kuskil ringi kondas. Eriti nüüd kus nad Scipioga sedasi suhtlesid ja aega koos veetsid. Mitte, et ta vennad ja isa teaks, kellega Caius nii palju aega koos veedab, aga küllap nad aimavad.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 2:16 am

Scipio naeratas rahulolevalt. "Väga hea," sosistas mees vaikselt, kallistades Caiust hästi tugevalt. Siis lasi ta haaret lõdvemaks ja silitas rahulolevalt mehe selga ja rinda ja kõhtu. Ta oli igatsenud seda, et ta saab kedagi puudutada sedasi. Nii hea oli Caiust katsuda. Scipio kergitas pead, et jälle Caiuse huuli suudelda, seekord päris ahnelt. Kõik suudlused olid ju head!
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 2:19 am

Caius suudles Scipiot ahnelt vastu ning kallistas teda samuti tugevalt. Hea oli meest kallistada ja suudelda. Oh kui väga Caius Scipiost hoolis. Varsti libistas Caius ka oma käe Scipio rinnale ja kõhule, et seda silitada ja katsuda. Temagi oli igatsenud ju kedagi puudutada ja olla kellegi poolt puudutatud sedasi.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius

Posts : 1073

PostSubject: Re: Lõpuks kodus   Sun Nov 30, 2014 2:22 am

Scipio mõmises vaikselt, kui Caius tedagi puudutama hakkas, ja liibus mehele veelgi lähemale. Jama, et see tekk neil seal sedasi oli, aga mis seal ikka. Veel Scipio siputama ei hakanud, et mingeid riideid eemaldada või kasvõi seda tekki eemale lükata. Praegu oli kõik okei. Nagunii nad ilmselt midagi amelemisest enamat ei tee. "Kuidas su perel läheb?" uuris Scipio varsti vaikselt, kui suudlusest pisut hingetuna eemale tõmbus. Ta pidi Charitina hauale minema. Mees kavatses seda homme teha, kui Caius tööle on läinud.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Sponsored content
PostSubject: Re: Lõpuks kodus   

Back to top Go down
 
Lõpuks kodus
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Panem :: VI ringkond-
Jump to: