Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Marienette doll

Go down 
AuthorMessage
Norah Daniels
VI ringkond // 19-aastane
Norah Daniels

Posts : 48

PostSubject: Marienette doll   Sun Nov 30, 2014 7:04 pm

Ning mängud olidki selleks korraks jälle läbi. Pärast seda kui näitsiku nimi valjult ette loeti ja neidis reaalselt paari sammu kaugusel mängudele minemast oli, võis julgelt öelda, et Norah on olnud vaimselt natukene ebastabiilne. Algul seisnes see pigem hirmus kõigi ja kõige vastu, kuid mida rohkem aega läks mööda, seda enam väljendus see mässumeelsuses ja äkilisuses. Tema pidi minema areenile ja surema, aga selle asemel muutus järjekordseks ohvriks Laurel, kes oli Norah asemel vabatahtlikult läinud. Neidis võlgneb tüdrukule oma elu.
Kolm nädalat oli möödunud, kui võitjad jõudsid tagasi koju ja mängud juba ajalukku kirjutati. Ka tavakodanike elu muutus jälle normaalseks. Vähemalt nii normaalseks kui see võimalik on, sest 24/7 rügamist, et anda 3/4 oma palgast ja kasumist Kapitooliumile, ei saa nimetada normaalseks eluks. Õnneks sai Norah elu oma kahe vennaga nimetada veel päris normaalseks, kuna nad said endale aeg-ajalt sooja lihapraadi ja värsket leiba lubada ning külma käes ei pidanud ka kannatama. Saades kõigest kolmekesi hakkama, läks neil väga hästi. Kui tööd ei karda teha, siis ei ole ju põhjust muretseda.

Norah ärkas täna natukene hiljem kui tavaliselt. Päike oli juba silmapiirist kõrgemal ja maja tühi. Täna õhtul pidi tüdruk olema abiks ühe rahuvalvaja kodus, teenides peaaegu kolmandiku oma palgast mõne tunniga. Eks sinna raha sisse kuulus nii mõndagi veel peale koristamise ja söögi tegemise, aga näitsik sai sellega hakkama. Ta pidi saama. Luke'i pärast. Raha on raha, olenemata, kuidas see on kätte saadud.
Enda juuksed läbi kamminud ja lihtsasse punupatsi pununud, jättes patsi paremale õlale, tõmbas näitsik üle pea enda vanemale vennale kuuluvad kampsuni, mis oli tema jaoks liigagi suur, aga tavalise särgi peale ei suutnud tüdruk õhukest musta jopet tõmmata. Õues polnud enam suvi. Jahedamad sügistuuled olid paar päeva tagasi kohale jõudnud ja need kippusid tooma ka esimesi öökülmu.
Salli ümber kaela kerinud, pistis Daniels jope taskusse need mõned sendid, mille eest saaks täna õhtul kõhu täis, väljudes majast, et minna turule. See oli kõigest kümne minuti tee, aga kui käed kinnaste puudumise tõttu valutasid külmast, tundus aeg lendavat kolm korda kauem.

Norah seisis parasjagu lihaleti juures, kui eemal kostuvad lapse karjatused tema tähelepanu paar letti eemale viisid. Paar rahuvalvajat seisid maas lamava poisi kohal, kes hoidis grimassiga enda paremat näo poolt kinni. Ulatanud müüjale neli senti, et osta väljavalitud lihatükk ära, millest kavatses neidis teha kastet, kõndis tütarlaps rahuvalvajate poole, et paremini mõista, mis seal oli juhtunud. Kõigest mõne sekundiga oli kõik selge. Noormeest süüdistati varastamises, kuigi oli olemas müüja, kes lapse sõnu kinnitas. Poiss oli ostnud tema käest koti õunu, aga rahuvalvajad lihtsalt eitasid seda, süüdistades last varastamises. Jäänud nende kõrval oleva leti juures seisma, kus müüdi erinevaid tööriistu, mis tegelikult näitsiku absoluutselt huvi ei pakkunud, püüdis tüdruk teha siiski nägu, et ta on tõesti huvitatud mingist haamrist, mis tal tegelikult juba kodus olemas on. Märganud silmanurgast, et üks rahuvalvajatest tõstis lapse üles ja teine võttis vöölt nuia, et sellega lapsele üks korralik keretäis anda, libisesid näitsiku sõrmed haamri kõrval oleva naaskli ümber, mille ta lennutas nuia hoidva rahuvalvaja poole hetkel, mil teine tõstis käe, et virutada metallist nuiaga poisi suunas.

Kostus vali karje, kuid seekord oli see madal. Norah pruunid silmad jälgisid rahuvalvaja käes turritavat naasklit. Mehe seljas olev riietus oli haava juurest verine ja punaseid tilku langes ka maha lume sisse. Turuplatsil lamas vaikus, keegi ei julgenud liigutada ega midagi öelda. Kõik jälgisid lihtsalt sõnatult Norah't ja rahuvalvajat, kes tõmbas naaskli enda käe seest välja. Jätnud poisi sinna samma paika maha, kasutas viimane võimalust ja jooksis minema, jättes pilti ainult näitsiku ja temast kaks peajagu pikemat meest, kellest üks oleks kindlasti tahtnud tüdruku siin samas ära kägistada. Selle asemel tundis neidis hoopis tugevat lööki vastu nägu, mis tabas teda ootamatult, lennutades neidise küllili lettide vahele. Tundnud suus sooja siirupi sarnast soolast asja, sülitas Norah vere suust välja, tõustes istukile. Nüüd ta vist õhtusöögi tegemise ajaks koju ei jõua.
Back to top Go down
View user profile
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Marienette doll   Sun Nov 30, 2014 7:30 pm

Ka Caius oli turule tulnud. Otseselt tal mingit konkreetset sihti polnud, et ta midagi osta tahaks, sest neil oli kodus antud hetkel kõik olemas, aga Caiusele vahel lihtsalt meeldis turul jalutada. Olgugi, et väljas oli parajalt krõbe külm hetkel. Turul jalutamine oli ikka parem kui metsas vähemalt antud hetkel. Caiusele meeldis jälgida inimesi lettide taga ja ees. Mõelda neile välja omi lugusid. Mis sellest kui ta paljusid neid inimesi juba tundis. See oli tunduvalt parem kui enda elu peale mõelda. Mees oli juba mõnda aega lettide vahel liikunud kui ta mingit kära kuulis. Mees nägi kuidas üks rahuvalvajatest Norahle näkku lõi ning kiirustas sinna seistes rahuvalvajate ja tüdruku vahele. Verise käega rahuvalvaja urises tigedalt Caiuse pihta ja käskis tal eest tulla aga Caius keeldus eest astumast. Teine rahuvalvaja tõmbas esimest eemale. Caius oli siiski nende ülemuse poeg. Verise käega rahuvalvaja põrnitses nii Norah't kui Caiust tigedalt, aga siiski nõustus koos oma paarilisega edasi liikuma. Caius ohkas kergelt ning pööras pilgu Norahle. Ta kummardus ja aitas neidise püsti. "Oled kombes? Mis juhtus?" küsis Caius murelikult. Poleks ta rahuvalvajate käsuandja poeg, oleks tema saatus hoopis teisiti kulgenud ilmselt.
Back to top Go down
View user profile
Norah Daniels
VI ringkond // 19-aastane
Norah Daniels

Posts : 48

PostSubject: Re: Marienette doll   Sun Nov 30, 2014 7:58 pm

Norah põrnitses altkulmu veritseva käega rahuvalvajat, kes oleks nii kümme korda veel tahtnud näitsikule virutada, kuna too oli julgenud talle vastu astuda. Sülitanud ka teist korda suhu kogunenud vere välja, tõmbas näitsik kergelt käeseljaga üle suunurga, kust immitses samuti verd. Päris kena sinikas jääb kindlasti sellest. Kui tema kaitseingel Caiuse näol kohale tormas, jäädes tüdruku ja vihase lumememme vahele, lubas Nora endale ühe vaikse hingetõmbe.
"Jah," vastas neidis algul mehe esimesele küsimusele, tõustes noormehe abiga üles. Nüüd kui rahuvalvajad olid läinud ja neidis püsti tõusis, nädates, et ta on veel elus, hakkas ka rahvas uuesti ringi toimetama. Jutusumin taastus turul kiirelt. Justkui poleks midagi vahepeal juhtunud. "Astusin ühe poisi eest kaitseks välja," lausus Norah, krimpsutades nägu, kui vere maik uuesti suhu tekkis.
Back to top Go down
View user profile
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Marienette doll   Sun Nov 30, 2014 8:10 pm

Caius ohkas kergelt. "Sa ei tohiks jamada nendega, me saame niigi hästi läbi oma rahuvalvajatega," arvas Caius vaikselt. Ja see oli ütlemata hea asi, et neil tegelikult võrdlemisi head rahuvalvajad olid seal. Aga võib-olla hoidis Caius veidi rohkem nende poole kui tavaline inimene sest tema isa oli rahuvalvajate ülemus. Ilmselgelt oli mehel hoopis teine suhtumine neisse valgesse riietatud meestesse kui oli enamikel inimestel Panemis. "Ma saadan su koju," lubas Caius siis lahkelt. No nii igaks juhuks. "Sa peaks midagi külma näole panema," arvas mees. Muidu läheb tõesti siniseks.
Back to top Go down
View user profile
Norah Daniels
VI ringkond // 19-aastane
Norah Daniels

Posts : 48

PostSubject: Re: Marienette doll   Sun Nov 30, 2014 9:54 pm

"Need olid uued. Kapitoolium on siia neid päris palju juurde saatnud, nagu oleks meil põhjust hakata mässama või midagi sellist," turtsatas Norah kerge irooniaga. Juba kohalikeks saanud rahuvalvajad poleks kunagi pisikest poissi löönud ega süüdistanud teda varguses. Veel vähem oleksid nad tüdrukut löönud.
"Ma loodan, et leian midagi nii külma näole," sõnas tüdruk vaikselt, puudutades sõrmedega kergelt enda huult ja põske, mis kõik valutasid päris korralikult. Õnneks hakkas veremaitse suust kaduma. "Kardad, et kisun veel nendega tüli või?" kergitas neidis kulmu, vaadates Caiusele otsa, kui noormees pakkus, et saadab tütarlapse koju.
Back to top Go down
View user profile
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Marienette doll   Sun Nov 30, 2014 9:59 pm

Ka Caius polnud neid mehi varem näinud ja ta oli kuulnud isa käest, et neile saadeti mehi juurde, aga põhjuseid ta otseselt ei teadnud, peale selle, et Kapitoolium tahab suuremat toodangut saada. Ei tea kuidas, ega need rahuvalvajad hakka seal inimeste eest tööd tegema ometi. Mees vaatas hetke ringi ja korjas siis maast veel trampimata puhast lund ning tõstis selle ettevaatlikult tüdruku näole. "See on külm," naeratas Caius pehmelt. "Ma ei muretse selle pärast, et sina tüli norid, ma muretsen, et nemad võivad tüli norida," arvas Caius ning noogutas turu väravate poole. "Kas lähme?" küsis ta leebelt.
Back to top Go down
View user profile
Norah Daniels
VI ringkond // 19-aastane
Norah Daniels

Posts : 48

PostSubject: Re: Marienette doll   Sun Nov 30, 2014 10:07 pm

Norah võpatas päris korralikult, kui Caius lund tema näole pani. Esiteks oli see pagana külm, teiseks valutas tema nägu nüüdseks veelgi rohkem ja kolmandaks oli see üldse nagu välk selgest taevast. "Aitäh," naeratas näitsik õrnalt noormehele, tõstes käe enda näo juurde, et lund vastu sinist osa hoida. Õhtul on päris tore sellise näoga tööle minna. "Eks ma oskan ennast kaitsta ka ikka natukene. Ning vaevalt nad avalikult niisama tüli tulevad norima. Teine osapool peaks ikka pisimagi põhjuse andma neile," lisas tütarlaps, pöörates enda pruunid silmad Caiuselt tänavale. Tegelikult oli hetkel isegi päris tõenäoline, et Norah oleks võimeline veelkord nendega tüli norima ja seda ilma eriti tõsise põhjuseta. "Lähme," noogutas Daniels. Õhtusöögi jaoks vajaliku kraami jõudis ta isegi ära osta.
Back to top Go down
View user profile
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane
Caius Murton

Posts : 288
Ringkond : VI

PostSubject: Re: Marienette doll   Sun Nov 30, 2014 10:13 pm

"Siin neile küll avalik koht väga ette ei jäänud," mainis Caius. Ja kui nad juba siin Norahle kallale tulid, siis mis probleem neil neiule uuesti kallale minna kui tüdruk üksi kuskil poolel teel koju on. Caius hakkas vaikselt edasi astuma, Norah tema kõrval ikka kenasti. "Kuidas sul läheb muidu üldse?" uuris mees, et nad ei peaks vaikuses jalutama. Ta polnud neiuga päris ammu miskit rääkinud. Või üldse kellegagi tegelikult. Samas oli Caius koguaeg üsna eraklik olnud.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Marienette doll   

Back to top Go down
 
Marienette doll
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Penguin Doll Pattern
» Popovy Doll Society - Rules (Please Read Here Before Posting)
» Matt Smith doll
» Looking for Sailor Moon R or S Team doll
» [New Merch] Mistress 9 Pullip Doll

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Panem :: VI ringkond-
Jump to: