Welcome to the Hunger Games!

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 

Secrets in plain sight

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Caius Murton
VI ringkond // 24-aastane

Ringkond : VI

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:12 am

Caius ärkas hommikul varakult ja tugevalt võpatades, kartes, et ta magas sisse, aga tegelikult ei maganud. Ta oli päris täpselt ärganud. Mees triikis kätega oma nägu ja nohises vaikselt ning püüdis end siis tasakesi voodist välja hiilida, et pessu minna. Sööma peaks ka. Korralikult ja toitu kaasa võtma või midagi.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:16 am

Scipio virgus koheselt, kui Caius tema käte vahel võpatas, aga ta tajus olukorra ära, ega teinud väga midagi. Ta oli nii unine, et ei suutnud isegi näidata, et ta mingil määral ärkvel on. Alles siis, kui Caius riietuma tuli, ajas mees end istuma, hõõrudes oma silmi. "Hei," pomises mees. "Sul läks nii kaua eile," ütles ta murelikult.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:19 am

Caius kortsutas kulme kui Scipio ärkas ning noogutas. "Mmhmh," mõmises mees. "Ma laenan su sokke," mainis ta. Savi, et ta oli seda juba mitu hommikut teinud tegelikult. Peaks riideid pesema seal, aga Caius ei jõudnud selleni tänu oma pikkadele päevadele. "Ma ei tea, kaua mul täna läheb, mingi sama kaua vist," arvas mees ning toetas oma põlve voodile ja suudles Scipio huuli pehmelt. "Aga homme on vaba päev," naeratas Caius. Nii et hea seegi.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:21 am

Scipio noogutas Caiuse sõnade peale. Pole sellest midagi, et mees tema riideid laenab. "Ma pesen riideid täna," lubas mees vaikselt. Ta suudles Caiust pehmelt vastu ning kallistas teda tugevalt. "See on hea, et homme vaba on," sosistas Scipio. Ta suudles Caiust jälle, aga siis tõmbus eemale, et Caius saaks ikka süüa ka, mitte ei peaks nälgima.
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:23 am

Caius noogutas kergelt ja naeratas Scipiole pehmelt. Seejärel suundus kutt magamistoast välja ja läks kööki, et süüa teha ja süüa ja kaasa ka võtta midagi. Ning nagu ta arvanud oligi, läks tal ka täna väga pikalt. Kui Caius kuskil üheteistkümne ajal Scipio juurde koju tuli ronis ta jälle kohe voodisse ja tuttu. See oli ulme kui väsitav see kõik oli.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:25 am

Scipio tahtis küll õhtul, et Caius midagi sööks, aga mees oli nii väsinud, et läks ikka kohe magama. Mees nohises pahaselt, aga varsti, pärast süstimist ja joomist, sättis Scipio ennastki voodisse ja võttis Caiuse endale hellalt kaissu. Vaesekene, peab ennast sedasi väsitama ja piinama. Scipio silitas õrnalt mehe selga ning musitas tema nägu, aga jäi ise ka lõpuks magama. Nüüd saab õnneks Caius magada, kuni tahab.
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:29 am

Olgugi, et mees sai magada kuni tahtis, ärkas ta hommikul varakult, sest oli niimoodi harjunud juba. Ta nohises pahaselt kui enam und ei tulnud ning läks pessu. Ta püüdis siiski olla vaikselt, et Scipiot mitte äratada. Vähemalt Scipio sai magada. Äkki ta peaks ennast ka süstima, saaks magada? Polnudki seda ammu teinud. Kui Caius oli pesus ära käinud, süstiski ta end vannitoas ja puges siis tagasi Scipio kõrvale. Aah, vat nüüd tundis ta end lõõgastunult.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:31 am

Scipio virgus siiski, kui Caius ta kaisust välja puges. Ta meeled olid ju ikka teravad. Aga kui Caius tagasi tema käte vahele tuli, jäi Scipio taas magama, rahul, et tema mees tema kõrval oli. Scipio toetas oma pead Caiuse õlale, kui rahulikult edasi magas.
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:37 am

Ka Caius suutis uuesti magama jääda. Morfiin aitas ikka päris hästi selle jaoks. Mees magas sügavalt mitu tundi nüüd. Lõpuks saab end välja puhata. Ta ei ärganud ka siis mitte kui Scipio ärkas ja end liigutas.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:39 am

Scipio ärkas paari tunni pärast, ning ajas ennast voodist välja, et end süstida, süüa natukene kuivatatud liha ning jõi alkoholi peale. Siis puges ta tagasi voodisse, et Caius kaissu võtta. Mees magas nii kaua. Scipio oli avastanud ka süstla prügikastist, mida tema kasutanud ei olnud, seega ta pani otsad üsna kiirelt kokku. Scipio püsis mõne aja liikumatult mehe kaisus, aga varsti võttis raamatu, et lugemisega aega viita.
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:43 am

Caius ärkas mitu tundi pärast seda kui Scipio raamatut lugema hakkas. Uskumatu, aga lõpuks ta siiski ärkas. "Mmh," nohises Caius vaikselt ning siputas end voodis. Seejärel puges ta Scipiole kaissu ja põimis käed talle ümber. "Mis kell on?" nohises mees. Miks ta ikka veel väsinud oli? Tahaks lihtsalt lõputult magada vist.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:44 am

Scipio sulges raamatu, kui Caius ärkama hakkas. Vahepeal oli ta käinud taas joomas, ning pudel puhkas nüüd voodi kõrval öökapil. "Kell on ammu päev," ütles Scipio vaikselt, vajutades musi Caiuse huultele. "Kuidas sa end tunned?" uuris ta hoolitsevalt.
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:47 am

"Väsinud olen," nohises Caius. Tahaks veel magada ja samas tundus edasi magamine nii ebaratsionaalsena. Aaah. Sööma peaks ka. "Halb on olla ka," sõnas mees. Ehk hakkab parem kui ta ärkab ja end liigutab veidi. Mees avas silmad ja vaatas Scipio poole. "Kuidas sa end tunned?" küsis ta vaikselt.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:49 am

Scipio jälgis Caiust murelikult ning kallistas teda ikka tugevalt. "Sa peaksid sööma," ütles mees vaikselt. "Ma tegin eile süüa, sa saad seda soojendada." Scipio vajutas uue musi mehe huultele. "Minul on okei." Kuidas ta end ikka tunneb. Nukker oli, et oma mehega aega veeta ei saanud.
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:52 am

Caius nohises vaikselt. "Peaks vist sööma jah," pomises kutt. See, et ta midagi söönud polnud ja endale morfiini süstis, polnud ka ilmselt parim valik. "Kas sa tuled minuga alla kaasa?" küsis Caius ning tõstis pead, vaadates Scipiole otsa. Praegu tundus küll parim valik töö pooleli jätmine. Tõsiselt. Ta ei suutnud seda teha enam. Nii pikad päevad. Ajuvaba.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 12:54 am

"Ma võin tulla küll," noogutas Scipio vaikselt. Ta peaks ka midagi natukene sööma. Ta suudles pehmelt Caiuse huuli ning ajas end siis püsti, et mehega alla minna. Endale ta riideid selga ei pannud, oli mugavalt bokserite väel. Mis seal ikka, eksole. Caiuse ees ta ei häbenenud, nagu ei häbenenud ka Charitina ees.
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 2:03 am

Ka Caius ei hakanud end riietega vaevama. Kes teab, äkki tahab kohe voodisse tagasi ronida või midagi. Ta tõstis endale süüa ja soojendas selle üles ning istus siis ilusti laua taha, et sööma asuda. Pärast söömist puges ta Scipiole kaissu ja nohises vaikselt. "Ma mõtlesin su pakkumise peale," nohises Caius vaikselt ning vajutas musi Scipio kaelale.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 2:04 am

Scipio mässis oma käed ümber Caiuse, kui mees talle kaissu puges. "Mis sa välja mõtlesid?" küsis mees hoolitsevalt, kui teda tugevasti kallistas. Äkki Caius tulebki töölt ära. Oli aru saada, kuidas need pikad tööpäevad talle üldse hästi ei mõjunud. Seega Scipio arvates oleks igati loogiline, et Caius tahab töölt ära tulla.
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 2:11 am

"Ma tahan töölt ära tulla," ütles Caius Scipio mõtted justkui välja. "Ma ei jaksa," ohkas mees ning sulges oma silmad. "Kui see graafik oleks normaalsem, siis ma veel mõtleks su pakkumisele ehk, aga praegu ma tunnen, et ma ei suuda enam niimoodi. Ma peaks homme jälle tööle minema ja ma ei suuda selle ühe pävagagi end välja puhata," ohkas mees. Ta läheks ilmselt vaimselt juba segaseks peast varsti selle kõige peale. Ainult töö ja muud midagi. Hea kui paar korda päevas süüa jõuab ja mõne tunni und saab. "Ja ma tahaks siia kolida," lisas kutt. Ilmselgelt. Kuhu siis veel.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 2:13 am

Scipio naeratas natukene Caiuse sõnade peale ja vajutas musi mehe juustele. "Mulle sobib see kõik," kinnitas mees pehmelt. Ta libistas sõrmed noormehe lõuale, et ta pead kergitada, ning suudles tema huuli õrnalt. "Kas sa juba oled rääkinud kellegagi, et sa tuled ära?" uuris Scipio siis. Ja nad peavad Caiuse asjad siia tooma kõik. Caius kolib tema juurde!
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 2:25 am

"Ei ole," ohkas Caius. "Ma olen liialt väsinud olnud või on mul kiire olnud. Aga ma räägin täna," lubas kutt. Ta vajutas musi Scipio huultele ja naeratas talle kergelt. "Aga praegu mul on selline suremise tunne endiselt," ohkas mees. "Lihased on kanged ja ma olen nii väsinud," ohkas kutt. See tunne võiks üle minna. "Ma süstisin end, et ma magada saaks," mainis Caius. Scipio teadis nagunii, et Caius vahepeal end süstis ja ega Caius ei tahtnud Scipiole valetada või tema eest varjata ka seda.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 2:31 am

"Lähme voodisse tagasi?" pakkus Scipio lahkelt. Ta vajutas uue musi mehe huultele ja noogutas süstimise jutu peale. "Ma tean," ütles mees vaikselt. Ta nägi seda süstalt ju prügikastis. Ta teadis, küll, et Caius end aegajalt süstis ja ta ei olnud selle vastu. Caius oli täiskasvanud mees siiski. Ja ta tegi seda tunduvalt vähem kui Scipio, kelle veenid süstimisest juba päris hullud olid. Tea, kas Kapitoolium lapiks ta kokku?
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 2:36 am

Caius kergitas kulme. "Tead?" küsis ta. Kuidas ta juba teadis seda? Mees ajas end püsti, sest voodisse tagasi minemine kõlas praegu nii hästi. Kui nad voodisse tagasi jõudsid, puges Caius Scipiole kaissu jälle. Sedasi oli kõige parem ja ehk ta puhkab end välja seal lamades või siis ta lihased vähemalt pole nii kanged enam.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 2:38 am

"Ma nägin süstalt prügikastis," ütles Scipio õlgu kehitades. Ta võttis Caiuse endale tihedalt kaissu, kui nad voodisse jõudsid, ning suudles taas pehmelt mehe huuli. "Sa pead ilmselt natukene aega ikka töötama, kui ära tuled?" küsis Scipio vaikselt. Päris päevapealt ju ei saa.
Back to top Go down
Caius Murton

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   Sat Dec 13, 2014 2:45 am

Süstal prügikastis, no jaa. Selle peale Caius ei mõelnudki, et Scipio seda näha võis. Küsimuse peale ta nohises, aga noogutas siis. "Pean jaa," ohkas kutt. Kahjuks ta peab tõesti edasi käima seal mõnda aega. "Ma loodan, et ma päris ribadeks ei väsi sellest ajast, mis ma seal edasi pean käima," sõnas Caius. Aga vähemalt saaks pärast seda puhata jälle.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Secrets in plain sight   

Back to top Go down

Secrets in plain sight
Back to top 
Page 6 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» pokemon movie 12 rumours,secrets,facts?? may contain spoilers and small pokemon movie 11 spoilers
» Plain Wooden Photo Frames
» Water sight glass 2" burrell.
» Looking to buy Cadwallon secrets 1+2 in english
» SCONES: Plain Scones