Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
Räägime asjast I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
Räägime asjast I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
Räägime asjast I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
Räägime asjast I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
Räägime asjast I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
Räägime asjast I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
Räägime asjast I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
Räägime asjast I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
Räägime asjast I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
Räägime asjast I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
Räägime asjast I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
Räägime asjast I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 Räägime asjast

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AuthorMessage
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeFri Dec 05, 2014 10:36 pm

Päeva, mil Ziv tagasi koduringkonda jõudis, veetis noormees oma perega. Ka tema õde ja vend tulid külla ja kõik tähistasid kenasti, olgugi, et Ziv end veel kõige paremini ei tundnud. Ta ju sai aru, et ta pere oli õnnelik, et Ziv tagasi koju jõudis. Alles keset ööd sai noormees magama minna. Ta sai vaid mõned tunnid und, enne, kui ärkas ning enam uinuda ei suutnud.

Poiss hiilis vaikselt alumisele korrusele, aga siis taipas, et elas nüüdsest oma majas üksinda. Võitjate külas. Täiesti üksinda. Hetkeks tundis Ziv õudust, aga siis rahunes, ning jõi natukene. End riidesse pannud, pärast natukest köögis istumist, läks noormees jooksma, lastes end lõpuks vabaks.

Selleks ajaks, kui Ziv jooksult tagasi koju jõudis, oli hommik juba käes ja inimesed sättisid end tööle. Ziv läks aga pesema ja vahetas taas oma riided, ning seadis sammud enne, kui keegi talle külla jõuaks tulla, Jago maja poole. See polnud üldsegi kaugel, sest nad elasid üsna lähestikku majades, ja varsti juba koputas Ziv tugevalt uksele.
Back to top Go down
Akiva Valenti
II ringkond // 19-aastane
Akiva Valenti


Posts : 164

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeFri Dec 05, 2014 10:54 pm

Akiva oli selleks ajaks üleval, imekombel. Või noh, Noach oli alles tööle lahkunud ning Akival ei tulnud und. Jahe oli samuti ilma Noachita, kes teda alati kaisus hoidis. Seega poiss oli riietunud ning tegi nüüd süüa, aimates, et Jago endiselt magab. Ta ümises omaette ja tantsis kah natukene, kui järsku võpatas, mingi lämbuva häälitsuse kuuldavale tõi ja ukse poole vaatas. No see koputus ehmatas teda. Kutt hingas sügavalt sisse ja suundus uksele, et see lukust lahti teha ja avadagi. "Eeh," ütles kutt, kui nägi, kes ukse taga oli. "Tere?" sõnas nooruk küsivalt, pilk Zivi jälgimas. Kutt, kes talle sellise paanikahoo tekitanud oli, et Akiva ei tahtnud enam Lõikuste lähedalegi minna, olgugi, et oli piisavalt vana, et mitte enam Mängudele minna.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeFri Dec 05, 2014 10:58 pm

Ziv naeratas lõbusalt, kui uksele tuli Jago asemel tema väike vend. Ta ei teadnudki, et Jago oma vennaga koos elas. "Tere," muigas Ziv heites pilgu majja Akiva selja taga. "Kuidas läheb, oled Lõikusest üle saanud?" küsis Ziv naerdes, kaval pilk Akivale liikumas. Muidugi talle meeldis nokkida. "Jago on siin, ma pean temaga rääkima," lisas ta üsna kohe lõbusalt. Jago oli lubanud talle kodus rääkida, mis tal viga oli, ning... nad olid nüüd kodus.
Back to top Go down
Akiva Valenti
II ringkond // 19-aastane
Akiva Valenti


Posts : 164

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeFri Dec 05, 2014 11:18 pm

Akiva otsustas, et ta ei vasta Zivi esimesele küsimusele. Eriti hea oli seda ignoreerida, kuna Ziv kohe edasi seletas. Mis tal Jagost? "Jago magab, ma arvan," ütles Akiva õlgu kehitades. Seega Jago nagu oli kodus, aga Ziv temaga suhelda ei saa, sest ta magas. "Võid mingi paari tunni pärast tagasi tulla," sõnas Akiva, ning astus tahapoole, et uks taas sulgeda. Ei ole Zivil siia praegu asja.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeFri Dec 05, 2014 11:21 pm

"No ma lähen ajan ta üles," arvas Ziv hoopis ning ei lasknud Akival ust sulgeda, vaid trügis temast mööda majja. Kutt sasis Akiva juukseid, ajas need täitsa sassi, lükkas jalatsid jalgade otsast ning astus edasi. "Ma pakun, et ta tuba on üleval," muigas Ziv lõbusalt, aga edasisi juhiseid ei oodanud, ega kuulanud ka, kas Akiva teda takistada tahab, ning sammus üles, et Jago tuba üles otsida. Varsti avaski ta selle toa ukse, kus mees magas oma voodis. Ziv muigas kavalalt, astus hiirvaikselt tuppa ning sulges tasa ukse enda järel. Ta ronis ettevaatlikult voodile, ning puges Jago reaktsiooni nägemiseks mehele kaissu, teki peal siiski.
Back to top Go down
Akiva Valenti
II ringkond // 19-aastane
Akiva Valenti


Posts : 164

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeFri Dec 05, 2014 11:24 pm

"Eii, tuled hiljem tagasi," protesteeris Akiva, aga Ziv ei kuulanud teda ilmselgelt. Akiva ohkas raskelt, aga sulges ukse ja lasi Zivil minna. Las ta siis ajab Jago üles, Akiva ilmselgelt ei saanud Zivile vastu, ja ei tahtnud ka temaga väga jamada. Kutt hoopis läks kööki, et hommikusöögi valmistamist jätkata. Küllap ta varsti teada saab, mis Jago arvas sellest, et Ziv teda üles ajama läks.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeFri Dec 05, 2014 11:48 pm

Jago hommik oli kõike muud kui tavaline. Tal oli raske terve öö korralikult und saada ja kui ta viimaks magama jäi, magas sügavalt. Tavaliselt ärkas mees enne kukke ja koitu, aga seekord mitte. Ta põõnas päris asjalikult kui Ziv neile külla tuli. Kuid Jago refleksid olid pideva treeningu puudumisest vaatamata väga järsud ja kui Ziv juba tema voodisse ronis, võpatas mees end ärkvele. Mitte lihtsalt 'oi ma nägin halba und' ärkevele vaid ta haaras oma robot käega Zivi kõrist ja pigistas sõrmed tugevalt ümber kuti kõri virutades veel nii igaks juhuks talle oma terve käe rusikaga näkku ka. Alles siis registreeris Jago ära, et mis toimus ja ta tõmbus ehmatades eemale, ronides Zivi pealt nii kiirelt maha, et kukkus põrandale istuma. "Mida vittu sina siin teed?" küsis Jago hääl ehmatusest ja pahameelest segunenud kui end püsti ajas. Tore äratus küll. "Ma oleks su maha löönud! Tropp oled?" küsis kutt pahaselt. Kes hiilib võitjale voodisse kaissu? Jago astus oma kummuti juurde, tõmbas sahtli lahti ja tiris sealt välja maika, mille ta endale üle pea tõmbas. Seejärel võttis ta omale püksid, et need jalga tirida ja viimasena sokid.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeFri Dec 05, 2014 11:52 pm

Ziv oigas vaikselt valust, kui Jago robotkäsi tema kõri ümber sulgus ning mees talle oma terve käega näkku virutas. "Ja mina lootsin, et rohkem peksa saama ei pea," muigas kutt kätt tõstes ja oma nägu hõõrudes, kui Jago taipas, mis toimus. Tal oli ikka lõbus, mis siis, et ta silm nüüd jälle sinine on ja pisut marraskil isegi. "Ise sa magasid, minu süü või? Ajas isu peale, tahtsin ka magada," arvas Ziv end oma küünarnukkidele ajades, kui jälgis, mis Jago tegi.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 12:06 am

"Miks sa oma kodus ei maga?" kortsutas Jago kulme. Ta toetas oma tagumiku vastu oma kummutit kui end Zivi poole pööras ning kortsutas kulme. Ta triikis oma terve käega üle oma näo ja seejärel ristas käed enda rinnal. "Mida sa teed siin?" küsis Jago endiselt mõistmatult. "Kuidas sa sisse said?" ei saanud kutt aru. Akiva lasi? Miks kurat Akiva Zivi tuppa lasi?
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 12:13 am

Ziv muigas, kui Jago talle sada küsimust esitas, ning lasi end jälle pikali kuti voodisse. "Sul on palju mugavam voodi, kui mul," vastas ta esimesele küsimusele muiates. Ta sirutas ennast asjalikult ning suunas pilgu Jagole. "Ja ma olen siin, sest sa lubasid mulle midagi rääkida. Mina olen nüüd terve ja me oleme kodus," mainis kutt lõbusalt. "Või noh, kui terve ma selle sinise silmaga olen." Kutt kehitas õlgu. "Ja ma natukene nagu lükkasin su väikevenna oma teelt eest," seletas Ziv.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 12:22 am

"Mul on samasugune voodi, nagu sul," torises Jago. Polnud see midagi mugavam kui Zivi enda voodi. Mees ohkas raskelt kui Ziv tahtis, et ta talle midagi räägiks. Ta ei tahtnud väga üldse rääkida. Samas pärast Akivale rääkimist oli nagu kerge. "Võitja olla pole nii puutumatu, kui sa arvad. Kui me järgmiste mängude ajal Kapitooliumisse sõidame on suur tõenäosus, et sind müüakse eskordiks," sõnas Jago ning ohkas taas. Detailidesse ta laskuma ei hakka, kui Ziv just ei küsi, aga ilmselt küsib. Jago tõukas end kummutist eemale. "Kasi minema mu voodist nüüd," käskis mees ning võttis oma teki, et voodi korda teha.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 12:26 am

Ziv muigas, kui Jago seal torises, et neil samasugused voodid on. Ei olnud äkki ikka! Ta kuulas siis, mis Jago edasi rääkis ja kergitas kulme. "Seega.. sa pidid magama kellegagi?" küsis Ziv kulme kergitades. Ta kohe üldse ei viitsinud end voodist üles ajada, aga ta ikkagi tõusis, et Jago talle hoopis robotkäega näkku ei virutaks. Jumal teab, mis tujud sellel mehel tulevad.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 12:31 am

Jago jamas tekiga veidi, aga sai selle siis ilusti paika. Zivi küsimuse peale ta ohkas ja noogutas. "Jah. Alguses olid vaid peod, äkki sul veab või midagi. Saad niisama pidudel käia. Aga siis tulid ka vähe teistsugusemad ülesanded," ohkas mees ning libistas oma robotkäega läbi oma juuste. Tahaks jooksma minna või süüa. Pigem vist ikka süüa. Mees tõstis pilgu Zivile. "See mõte ei häiri sind?" küsis ta siis kahtlevalt. Tundus, et Ziv võttis seda kõike kuidagi liiga rahulikult. No vähemalt Jago jaoks liiga rahulikult.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 12:39 am

Ziv kuulas jälle Jagot, jälgis, kuidas ta oma tekiga jamas ning kehitas küsimuse peale õlgu. "Ma ei tea. Oleneb, kellega ma magama pean," muigas Ziv. "Olgem ausad, ma seksisin Areenil kaamerate ees. Või noh, ma ei tea, kas ja kui palju eetrisse lasti. Minu jaoks on seks üsna loomulik asi," ütles kutt lõbusalt. "Aga samas päris igaühega voodisse ronida ei taha jah.." Ziv potsatas taas Jago voodile istuma. Jagoga oli küll voodisse roninud. Pisut teises mõttes muidugi.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 12:45 am

Jago kortsutas kulme kui Ziv tema voodile potsatas jälle ja kõik selle ilusa sileda teki sassi ajas jälle. "Nagu näha," torises Jago veidi ja silus oma voodil olevat tekki nii palju kui seda Zivi tagumiku all polnud. "Noh, siis sul pole sellega mingit probleemi, võid uttu tõmmata nüüd," sõnas Jago, tõsine pilk ikka Zivil. Miks ta peab tema voodit seal kortsutama niimoodi? Jago ohkas lootusetus häälest kõlamas.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 12:53 am

Ziv naeratas Jagole armsalt ja patsutas siis voodit enda kõrval. "Istu nüüd ka, ära ole nii kuri," arvas Ziv. Ta tahtis ikkagi natukene rääkida ju sellest asjast. See, et ta ei näidanud, et tal probleemi polnud, ei tähendanud, et ta täie enesekindlusega nende inimestega seksima läheks, eksole. "See oli su esimene kord?" uuris Ziv, pilk ikka Jagol.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 1:00 am

Jago põrnitses Zivi ikka mõne hetke pahaselt, aga viimaks siiski istus voodile rätsepaistesse ja toetas oma käed oma põlvedele. Kuti küsimuse peale nohises Jago vaikselt ja noogutas, andmata häälekat vastust. Ta ei tahtnud seda nagu otse tunnistada või välja öelda, aga jah, ilmselgelt oli ta süütu olnud. Ta polnud kunagi seksida tahtnud ja ei taha nüüd ka.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 1:04 am

Ziv mõmises vaikselt kuti vastuse peale. Poleks arvanud. Aga samas jah, Jago andis üsna süütukese vibe'i edasi, kui nad varem kokku puutunud olid. "Mis siis juhtus? Kuidas see üldse toimus? Läksid mingi inimese juurde ja siis kästi alasti võtta ja oligi kõik? Mis nad tegid?" esitas Ziv mitu küsimust, pilk jälle Jagol.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 1:18 am

Jago kortsutas pahaselt kulme kui Ziv temalt sada ebavajalikku küsimust küsis. Aaah! "No öeldi, et ma pean minema kindlal kellaajal kindlasse kohta. Ma eeldasin, et tegu on järjekordse peoga ja läksin. See oli ühe naisterahva kodu. Sinna jõudes taipasin üsna pea, et me oleme kahekesi ja kedagi teist ei tule. Me rääkisime ja sõime õhtust, siis hakkas ta mind suudlema ja katsuma, ma tõmbusin eemale, vabandasin ennast ja läksin välja. Siis sain ma presidendilt teate, et kui ma ei tee nii nagu see naine tahab, teevad nad Akivale viga ja ma läksin tagasi ja tegin, mida see naine tahtis et ma teeks. Me läksime tema magamistuppa ta käskis mul riided ära võtta," Jago jäi nüüd tasa ja ohkas raskelt. "Ja siis ta katsus mind igalt poolt ja me jätkasime sedasi kuni ta taipas, et mul ei tõuse tema peale ja ta käskis mul mingeid tablette võtta ja... . See oli kohutav," ohkas Jago raskelt. Ta toetas oma küünarnukid põlvedele ja tõstis mõlema käe sõrmed juustesse ning ohkas raskelt. Selle kõige läbielamine oma peas jälle tõi kõik mälestused tagasi ja see tekitas taas selle rõveda vastiku tunde, mida ta oli seal tol hetkel tundnud.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 1:24 am

Ziv kuulas Jagot, ohates vaikselt, kui Jago ka ohkas ja selle osani jõudis, kus nad seksima hakkasid. Kutt silmitses Jagot hetke, ning mässis siis oma käed hetkeks ümber mehe, et teda kallistada, libistas käe mehe käte alt läbi, kaisutades tema keha tugevasti. Aga mitte väga kaua, pärast mõistlikku aega ikka tõmbus ta eemale. "See on haige. Mulle võib seks meeldida, aga see on haige," arvas Ziv vaikselt seejärel. Ta siiski pigem seksiks nendega, kellega ta tahab seksida. Mitte, et teda sunnitakse seksima mingite inimestega, kellel on raha.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 1:28 am

Jago tõmbus pingesse kui Ziv teda kallistas. See oli nüüd küll viimane asi, mida ta tahtis, aga ta ei jonninud, sest Ziv tõmbus õnneks eemale. "See on haige," nõustus ka Jago ja ohkas raskelt. "Aga ma ei saa mitte sittagi teha ja nad teevad Akivale midagi kui ma ei täida nende käske," Jago libistas oma sõrmedega üle oma pea edasi-tagasi. "Mulle meeldis varem Kapitooliumis käia. Mulle meeldis täitsa see seltskond ja kõik, aga nüüd..." kutt ohkas raskelt ja raputas pead. "Nüüd ma püüan mõelda põhjuseid, kuidas mitte minna," sõnas kutt, aga tal polnud ühtegi. Kapitooliumi ei kotiks mitte ükski põhjus, nad nõuaks Jagot ikka sinna.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 1:31 am

Ziv ohkas vaikselt ja kehitas õlgu. "Kas nad teeksid talle midagi? Ma mõtlen... kõik teavad teda juba. Ja praegustest mängudest ta on mingi väike lambukene, armas poiss, kes kõigile meeldib," arvas Ziv. Kapitoolium ei riskiks talle haiget tegemisega," arvas Ziv. Tema arvates võiks Jago küll vastu hakata. Aah, Zivil võiks peret mitte olla. Siis nad ei saaks kuidagi teda sundida.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 1:39 am

Jago tõstis oma pea ning vaatas Zivile pahaselt otsa. "Ma ei hakka riskima sellega, et äkki Kapitooliumile meeldib mu vend. Ta pole kaamerate ees koguaeg. Mõni asi neil talle haiget teha kui mind siin pole," märkis Jago. Ta ei hakka riskima oma väikevenna tervise ja eluga eks ole. "Ja kui ka nad ei saaks Akivale kuidagi viga teha või midagi siis nad kindlasti leiaks mingi teise mooduse kuidas mind mõjutada," sõnas Jago. Ta tundus nagu rumal lammas, kes allub süsteemile, aga no ta päriselt ka ei taha jamada Kapitooliumiga.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 1:46 am

"Nojaa, ma saan selles suhtes aru," ütles Ziv vaikselt. Ta ohkas raskelt ja silmitses Jagot pisut nurka pilguga. "Mis siis saab, kui nad uuesti käsivad sul seda teha? Kas nad võivad ka suvalisel ajal Kapitooliumisse kutsuda?" küsis Ziv natukene murelikult. See küll tore poleks, kui suvaliselt ka peab Kapitooliumisse minema.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitimeSat Dec 06, 2014 1:56 am

Jago noogutas. "Nad võivad igal suvalisel hetkel mind Kapitooliumisse kutsuda, kui kellelgi peaks tuju peale tulema ja raha piisavalt olema," sõnas Jago noogutades. Ta ohkas raskelt jälle. Loodetavasti ei hakata teda Pealinna kutsuma. Ta ei tahtnud minna sinna. Ta ei tahtnud üldse sinna minna enam. "Nii et pane oma vaim valmis, varem või hiljem tahavad nad sind ka," sõnas mees kindlalt.
Back to top Go down
Sponsored content





Räägime asjast Empty
PostSubject: Re: Räägime asjast   Räägime asjast I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Räägime asjast
Back to top 
Page 1 of 15Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Panem :: II ringkond-
Jump to: