Welcome to the Hunger Games!

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 

Räägime asjast

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AuthorMessage
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane

Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 1:37 am

"Ei oska," vastas Jago kindlalt. "Tule nüüd või ma toon jääd sulle sinna," ähvardas Jago. Liikumine tegi head. Tunduvalt rohkem kui voodisse peitmine. "Ma ei tee nalja Ziv, ma toon jääd sulle kui sa end voodist välja ei aja ja jooksma ei tule," hoiatas Jago endiselt tõsiselt.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 1:39 am

Ziv nohises vaikselt, kui Jago lubas talle sinna jääd tuua. "Ma peaks tõesti koju minema," muigas Ziv. Või noh, sundis end muigama. Ta ohkas raskelt, püsis veel mõne hetke paigal, aga lõpuks ajas end istuma ning tõusis, et aeglaselt riietuda. "Me peame minu juurest läbi käima," pomises kutt. Ta ei jookse nende riietega.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 1:45 am

Jago muigas rahulolevalt kui Ziv end voodist välja ajas. "See on väärt seda," lubas Jago. "Ma võin sulle mingi preemiaprogrammi välja mõelda kui sa tahad," pakkus Jago siis lõbusalt. "Kui sa minuga juba viis hommikut järjest oled jooksmas käinud, võime ühe teki all magada," pakkus kutt lõbusamalt. Kuidagi tuleb ju motiveerida ja tundus, et Zivile see kaisutamine ja värk istus väga.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 1:48 am

Ziv nohises vaikselt ning tõmbas endale aeglaselt särgi selga. Siis astus ta Jago juurde, et käed tema kaela ümber mässida ja vajutas musi tema põsele. "Mulle väga sobib see variant, aga et sa teaksid, siis ma alles tulin lumiselt Areenilt ja jää on viimane asi, mis mind häirib," ütles kutt vaikselt. Ta kallistas Jagot tugevalt, ohkas siis, tõmbus eemale ning tatsus tema toast välja alla, et papud jalga panna ning minna majja, mis talle määratud oli.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 1:52 am

Jago tõstis oma käed Zivi puusadele kui kutt temajuurde astus. Kui norrmees tema põsele musi vajutas, punastas Jago tugevalt. Ta isegi ei teadnud miks, lihtsalt... Mingi häbenemise tunne tuli peale ja pani teda punastama. "No ma siis üritan sind rohkem meelitada edaspidi," muigas Jago kergelt. Ta tatsus koos Ziviga alla, pani endale jalanõud jalga ja suundus koos kutiga tema majja. Jago uudistas seal veidi. Raske uskuda, et üldse keegi selles majas elas. Zivi maja tundus kuidagi eriti kõle. "Me võime pärast mingid su asjad minu juurde viia kui tahad," mainis Jago. No kui ta tahab riideid või asju tema juurde rohkem viia.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 1:56 am

"Kolin sinu juurde või?" küsis Ziv muiates. Aga jah, ta maja oli üsna kõle. Kõik mööbel oli sees, aga tema asjad olid kastides, nii palju, kui neid asju oli. Ehk siis kolm suuremat kasti, ning see oli kõik. Kutt vahetas aeglaselt oma riided ning pani jooksutossud jalga. "No lähme siis," ütles ta ohates, kui valmis sai.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 1:58 am

Jago turtsatas. "No kui sa tahad minuga ühe teki all magada, siis sa pead natukene vist sisse kolima," arvas Jago lõbusalt. "Aga sa ei pea jäädavalt sinna jääma. Ise tead, mis teed," arvas Jago õlgu kehitades. Võib-olla tahab, et Jago hoopis tema juurde koliks. Seda ilmselt ei juhtu mitte mingil juhul. Jago naeratas Zivile rahulolevalt kui kutt valmis oli ja astus siis majast välja. Nad hakkasid sörkima ja Jago juhtis Zivi rajale, mida mööda tema tavaliselt jooksmas käis. Õhk oli mõnus, värske, päike juba säras taevas. Hea oli olla. Jagole nii meeldis joosta.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 2:02 am

"Nojah," muigas Ziv. Eks ta siis kolib Jago juurde või midagi. Ega talt tema maja käest ära ei võeta, ta võib aasta pärast ka oma majja kolida. Ta läks Jagoga kaasa, et jooksma minna, nohisedes ikka vaikselt. Siiski hakkas ta jooksma, tundes, kuidas tal vähemalt hetkeks parem hakkas. "Pärast lähme vaatame Mänge eks," ütles Ziv.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 2:08 am

Jago kergitas kulme. Nii et Ziv ikka tahtis mänge vaadata. "Jah, kui me oleme pesus käinud ja söönud," noogutas Jago. Nad jooksid kuskil pool tunnikest, enne kui koju tagasi suundusid. Jago suundus pesema kui oli Zivile näidanud kuhu mees pessu minna võib. Seejärel suundusid nad alla ja Jago tegi hommikusööki, millest pidi Akivale ka jätkuma.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 2:14 am

Ziv muidugi tahtis mänge vaadata. Aga ta jooksis nüüd vaikides, ning läks sinna pesema, kus Jago ütles, et ta võis pesta. Varsti oli kutt tagasi ning sõi natukene. "Me võiks mu asju tuua siia natukene." Ta tahtis endale riideid siia juurde, praegugi oli ta pidanud Jagolt särgi nuruma, sest ei tahtnud seda higist asjandust endale selga panna.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 2:20 am

"Davai," nõustus Jago naeratades kui oli ka ise söönud. Nad suundusidki õige pea Zivi juurde ja tõid veidi kuti asju Jago tuppa. Jago viskas end voodile selili ja tegi näo nagu ta oleks nüüd ilgelt väsinud. "Aah, kui hea voodi mul ikka on," arvas Jago lõbusalt, risti oma voodis laiutades.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 2:22 am

Ziv ikkagi ei vahetanud särki ära, vaid hea meelega kandis Jago särki edasi, aga teised riided vahetas küll ära. Isegi bokserid, ta ei häbenenud üldse. Siis vaatas ta Jago poole ja ronis ka voodile ja istus kaksiraksi mehe alakõhule. "On küll jah," ütles ta muiates. "Aga nüüd me läheme vaatame mänge," teatas kutt Jago peale vajudes, kaisutas teda tugevalt, kui käed tema ümber mässis. Ta ei kartnud enam mehe puudutamist üldse.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 2:24 am

Jago ägises natukene kui Ziv talle otsa ronis, olgugi, et tal polnud raske üldse. Kutt muigas lõbusalt ja jälgis Zivi. Kui noormees talle peale vajus, põimis Jago oma käed talle ümber ja kaisutas teda tugevalt vastu. "Mmhmh," mõmises Jago kui Ziv tahtis oma mänge vaatama minna. Ikka lähevad jah.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 2:26 am

Ziv peitis oma näo Jago kaela vastu ja hingas sügavalt sisse, nautides Jago värsket lõhna. Nii hea! "Lähme siis," utsitas Ziv, kui end mõne minuti pärast sirgu ajama hakkas. Ta tahtis oma mänge näha, ja kui Jago ei tule temaga kaasa, siis läheb Ziv üksi ja ei vastuta kohe üldse, kui mingi emotsionaalse breakdowni saab seal.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 2:31 am

Jago naeratas rahulolevalt kui tundus, et Ziv ei tahagi oma mänge näha ikkagi. Viimaks ajas kutt end siiski püsti ja Jago tõusis samuti. Ta ohkas kergelt. "No lähme vaatame," noogutas mees ning suundus koos Ziviga alla, et jalanõud jalga panna jälle ja siis välja minna nad suundusid akadeemiasse. Jago rääkis seal veidi paari inimesega, aga siis said nad minna kahekesi klassiruumi, kus nad võisid kenasti vaadata hiljuti lõppenud mänge.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 2:35 am

Ziv paterdas Jagoga kaasa ning hoidis pigem tagaplaanile, kui Jago mingite inimestega seal seletas. Varsti saidki nad minna videot vaatama. Ziv istus toolile Jago kõrval ning nohises vaikselt, kui film mängima läks. Seal alustuseks näidati Zivi ja teiste intervjuusid, ning siis viis pilt juba Areenile. Ziv võpatas, kui käis minutit kuulutav kahuripauk ning jälgis suurte silmadega, kuidas nad kõik Küllusesarve poole tormasid. Ta mäletas seda kõike, aga seda niimoodi näha... oh god. Video keskendus põhiliselt Zivile kui võitjale, ning kutt sai näha, mille kõigega ta hakkama sai. Aga ta nägi ka seda, mida teised tegid.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 3:27 pm

Jago jälgis vaheldumisi mänge ja Zivi. Ta oleks tahtnud igasuguseid asju öelda. Näiteks siis kui Macon tappis neljanda ringkonna karjeristi ja kui Terra endast välja läks selle peale, et see oleks olnud esimene aeg panna tähele kui ebastabiilne Terra on. Või kuidas nad ise Emeraldi endast eemale lükkasid ja sellega kaasa tõid esimese ringkonna neiu lahkulöömise ülejäänud kambast. Või kuidas nende kõige suurem nõrkus oli kaugrelvade puudumine ja kuidas nad oma halbade vibuoskustega Maconi kambale lihtsalt naerualusteks jäid. Tegelikult oli Jago üldse üllatunud, et kahe kamba kokkupõrge lõppes nii, nagu see lõppes. Tema meelest oli Maconi kambal tegelikult päris palju eeliseid. Karjeriste oli vähem, nad olid juba nõrgad, vähemalt üks liige oli vaimselt ebastabiilne ja füüsiliselt haige. Üks asi oli mänge kõrvalt vaadata ja siis igasuguseid spekulatsioone pidada, teine oli ise seal mängudel olla ja nende kõigiga võidelda ja oma elu eest karta. Ilmselgelt ei hakanud Jago seal targutama. See poleks enam mitte kedagi aidanud ja oleks pigem Zivile haiget teinud.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 3:35 pm

Ziv nohises vaikselt, kui ekraanil jälle korduvalt Terrat näidati. Nende musisid ja suudlusi ja puudutusi. Ta jälgis, kuidas nad seal rändasid ja inimesi tapsid ja mis kõik. Varsti puges Ziv aga Jagole sülle ja peitis oma näo ära, vastu Jago kaela. Ta tahtis veel vaadata, aga ta ei suutnud, seda kõike oli liiga palju. Võib-olla ta peaks seda osadena vaatama. "Kas me seda.. salvestust kaasa ei saaks võtta?" küsis Ziv vaikselt, vesised silmad tugevalt kinni surutud.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 3:39 pm

Jago ohkas raskelt kui Ziv talle sülle puges ning põimis oma käed ümber Zivi. "Seda mitte," sõnas Jago. "Aga ma saan endale oma salvestuse, mis on mahukam," ohkas Jago. See oli selline, üsna kokkuvõtlik. Aga Jago saab mahukama salvestuse, mida ta saab vaadata ja mille kohta märkmeid kirjutada kui ta teisi õpetama hakkab selle põhjal varsti. "Oled sa kindel?" küsis Jago murelikult ning pani praegu mängida video kinni, just hetk pärast järjekordset kahuripauku.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 3:41 pm

Ziv nohises vaikselt ja ohkas. "Ma tahan seda edasi vaadata jah, aga mitte praegu," pomises Ziv, võpatades tugevalt, kui tuttav kahuripauk kõlas. Praegu ta ei jaksanud enam. Ta arvas, et ta jaksab, aga näed, ei jaksanud. See oli liiga hull, liiga palju mälestusi ja tundeid valdasid Zivi. "Kas sa saad kohe selle?" küsis Ziv sosinal.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 3:45 pm

"Saan," noogutas Jago. Ta silitas Zivi selga nukralt. Miks kutt piinas end sedasi. "Lähme," sosistas Jago ning ajas end ettevaatlikult püsti ja asetas Zivi jalgadele. Ta võttis videoketta ja suundus koos Ziviga klassiruumist välja, et salvestus ära viia ning küsis endale oma salvestuse, mille ta ka sai. Siis said nad Jago juurde koju liikuda. "Tahad sa süüa? Trenni teha? Midagi muud?" küsis Jago murelikult.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 3:49 pm

Ziv tuikus natukene, kui Jago ta jalgadele asetas, aga suutis siis ikkagi ise kõndida ning läks nohisedes mehega kaasa. "Magada," sosistas Ziv, kui Jago küsis, et kas ja mida ta teha tahab. Ta tahtis magada, magada, ja veel kord magada. Hästi palju magada. "Kuidas sa suudad neid mänge nii palju vaadata?" küsis Ziv arusaamatult. Ta ei suudaks.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 3:52 pm

Jago naeratas Zivile pehmelt. Küsimuse peale kehitas ta õlgu. "Sellest on mingis mõttes saanud mingi haige huvi. Ma vist ei oskaks enam ilma nendeta," arvas Jago. "Kuidagi palju lihtsam on vaadata teiste mänge, teada, et ma saan neist õppida ja edasi anda mingeid õpetusi," selgitas Jago. Kuidagi paremini ta seda sõnadesse panna ei osanud. Ta lihtsalt ei tundnud end kuidagi halvasti või nukralt kui ta mänge vaatas. "Ju ma olen õppinud end taandama neist või midagi," sõnas mees. Ziv peaks veel nägema neid kokkuvõtteid, mis Jago kõik kirjutas igast mängust.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 3:57 pm

Ziv kergitas natukene kulme ja ohkas vaikselt. "Sa oled enda mänge ka vaadanud?" Ziv mäletas, kui ta Jago mänge vaatas, kuidas mees oma käe kaotas. Holy shit noh. Ta eeldas tho, et Jago on oma mänge vaadanud. Ja teisi ka. Ziv näiteks oli kõikide mängude lühikokkuvõtteid näinud.
Back to top Go down
View user profile
Jago Valenti

PostSubject: Re: Räägime asjast   Mon Dec 08, 2014 4:02 pm

"Olen," noogutas Jago. "Olen seda vaadanud ja analüüsinud ja kokkuvõtte kirjutanud," sõnas mees taas noogutades. Ta oli päris mitu korda oma mänge vaadanud ja võib-olla sealt see immuunsus tuli ka. "Minu jaoks kõige raskem oli teada, et kuigi ma võitsin, ma kaotasin oma käe," ohkas Jago vaikselt. "See tapmise osa jõudis tunduvalt hiljem kohale. Selleks ajaks ma juba teadsin, et ma tegin mis ma pidin, et võita ja mind oli treenitud seda kõike tegema. Ma ei teinud midagi valesti ja oleks ma midagi teisiti teinud, poleks ma praegu siin. Sedasi mõtlemine aitab," kehitas Jago õlgu. Ta ei osanud eriti mingit muud nõu Zivile anda selles osas.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Räägime asjast   

Back to top Go down

Räägime asjast
Back to top 
Page 9 of 15Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next