Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 62sed Näljamängud!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Blye Jardine
III ringkond // 16-aastane
avatar

Posts : 8
Ringkond : III

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Sun Dec 28, 2014 7:52 pm

Blye jooksis nii kiirelt kui tema jalad olid võimelised liikuma, püüdes Sarvest võimalikult kaugele saada. Esimesed kümme minutit hoidis tüdruk põhiliselt paremale ja otse. Mingi hetk ta aga tundis, et lihtsalt ei suuda enam kauem. Rinnust pistis ja silme ees tantsisid pisikesed tähed. Veendnud, et kedagi läheduses pole, hüppas näitsik pisemasse kahekordsesse majja sisse, toetades end vastu seina ja hingates raskelt ja korrapäratult. Sulgenud silmad, hingas Blye sügavalt sisse, hoides kuskil kümme sekundit hinge kinni ja hingas seejärel välja. Tema vanaema oli nõnda õpetanud, et kui tahad maha rahuneda. Kuna õues hakkas juba hämarduma, otsustas neidis natukene puhata ja vaadata, mis tal kaasa õnnestus võtta, et alles pimedusega tagasi õue minna. Vaevalt eriti paljud liiguvad pimedas ringi, vähemalt teistest tribuutidest. Kapitooliumi fantaasiaga peaks alati arvestama. Liikunud maja teisele korrusele, ronides reaalselt üle kahe astme, et sinna jõuda, sättis näitsik ennast ühe akna alla istuma, tõstes seljakoti jalgade vahele. Kiire pilgu sellele visanud, pistes poti ja priimuse sinna sisse, viis Blye enda tumepruunid silmad enda vastas olevale seinale, kus hakati langenute pilte näitama. Tütarlaps lubas endale õrna naeratuse, kui tema ringkonna poiss polnud nende hulgas. Digit?! Ta peaks vist poisi üles otsima ja natukene vett ka kuskilt saama, kui ta tahab kauem kui kaks päeva elada. Kui hologramm seinalt kadus, tõusis neidis püsti, tõmbas koti kokku ja viskas selle endale selga. Kuna õues oli jahedamaks muutunud, tõmbas tüdruk jope eest kinni, peites nina krae sisse. Roninud peaaegu olematust trepist alla, hiilis tüdruk majast välja. Nüüd kui õues oli pime, võis ta julgemalt ringi kõndida, aga pidi siiski ettevaatlik olema, et mitte vastu maja kõndida või mingi kivi otsa koperdada. Hoides nüüd pigem vasakule, kõndis Blye peaaegu kaks tundi ringi, leidmata midagi või kedagi. Otsustanud ülejäänud otsimise homsesse päeva lükata, puges Blye ühte osaliselt lagunenud kolmekordsesse majja, mis tänaseks oli küll pigem kahekordne, aga peavarju andis siiski. Turninud teisele korrusele, otsis näitsik endale sellise hubase nurgakese, kus võis kindel olla, et öösel osa seinast või laest peale ei kuku, võttes kotist magamiskoti, mille põrandale laotas ja sinna sisse magama puges. Kui tüdruk olleks ennast kümme meetrit eemale akna alla sättinud, oleks ta näinud aknast pisikest väljakut, mille ääres oli imelik ovaalne asjandus. Ilmselt kas mõni tühi bassein. Vaevalt vett siin nii kergelt oleks leida.

Blye ärkas mingi viis tundi hiljem üles, kui läbi teise ja kolmanda korruse vahel laes oleva augu kukkus kivi temast paar meetrit eemale. Sõrmede vahel olevat nuga pigistanud, tõusis tüdruk kiirelt istukile, olles valmis mõne karjeristi või teise tribuudiga silmitsi seisma, kuid seal polnud kedagi. Vaikselt ohanud, tõmbas tüdruk sõrmedega läbi lahtiste juuste, sidus need uuesti punupatsi ning rullis enda magamiskoti kokku. Natukene kuivtoitu söönud, et kõht kohe korisema ei hakkaks, libistas neidis end tagasi esimesele korrusele, piiludes mõnda aega aknast välja, enne kui majast välja puges. Päeval paistis majad ja pisikene väljak mõne üksiku puu ja suure tühja basseiniga veelgi kõhedam kui öösel. Vaikselt endamisi ohanud, hakkas neidis lihtsalt mingis suunas kõndima, püüdes jälgida lindude liikumist ja samaaegselt ka ümbrust. Esimesed peaksid natukene ikka reetma, kui kuskil on veeallikas, olgu see nii pisike kui tahes.
Back to top Go down
View user profile
Amber Llewellyn
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 56
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Vibu

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Sun Dec 28, 2014 9:21 pm

Jõe ääres seistes väänas Amber oma vallatutest lokkidest vett välja, vaadates, kuidas neljanda tüdruk üksteise järel kalu veekogust välja meelitab. Kodus polnud neiu teiste ringkondadega kokku puutunud, kuid mängudeks valmistudes oli ta ekraanilt näinud küll, kui osavad mereloomadega need näkid on. Seda siin päriselt vaadata oli hoopis iseasi ning kuigi tüdruk seda tunnistada ei tahtnud, avaldas talle pisut muljet. Ta suunas pilgu ükskõikselt eemale, maandudes teise ringkonna kutil, kes kuidagi jälle Bambi vaatevälja oli sattunud oma libeda naeratuse ja olekuga. Neiu kortustas kulmu, hoides tagasi tahet noormees jõkke lükkata ja kuhugi allavoolu triivima saata. Ta pöördus kiirelt ringi, et kutt ise tähele ei paneks, et Amber teda põrnitsenud oli. Blondi särasilma pilk rändas nüüd ise mööda jõepinda edasi, mõeldes, milline nende tegevuskava edasi peaks olema. Areen talle siiani meeldis, mõnus soe ja päikseline. Kui ta poleks tapamasinaks treenitud, oleks mõnus siia sllerdavasse vette sulpsata ja paar otsa ujuda, seejärel lasta oma ihul ära kuivada ja ehk paari tooni võrra pruunimaks põleda. Mõnikord oli neiu endale trennide vahel säärast lõbu lubada saanud. Seda aga kunstvalguse all, mitte väljas. Logelemist ta koduringkonnast ei sallitud. Neiu muutus veidi kurvaks, mõeldes ühest säravast noormehest, kes sinna ootama oli jäänud. Peale enda tõestamise ja perele au ning kuulsuse toomise, oli see veel üks põhjus, miks võitjana naasta. Märkamata, et juhiks tõusnud teise tüdruk kadunud oli, küsis Amber, seljaga teiste poole, "Mis me edasi plaanime? Siia jääda? Edasi liikuda?" Vastust ootamata lisas ta kohe omapoolse kommentaari: "Ma pakun, et võiks liikuda allavoolu. Võin kihla vedada, et janu teisedki jõe kaldale meelitab." Neiule meeldis vesi ja ta ei soovinud selle juurest lahkuda. Ta oleks hästi ka neljandasse ringkonda sobinud. Kalapüüdmine oli küll võõras, aga ujumine oli küll Bambile meele järgi.
Back to top Go down
View user profile
Crucis Edenthaw
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 18
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Mon Dec 29, 2014 2:48 pm

Kupatanud Jade'i valvesse, heitis Crucis enda asjade juurde sellili, üks käsi pea all ja teine vasaku jala küljes oleva viskenugade juures, sõrmed ühte nuga igaks juhuks sõrmede vahel hoides. Kuigi noormehe silmad olid kinni, ei jäänud ta enam magama, vaid lihtsalt lamaskles ja kuulatas ümbrust. Ainukene heli, mis andis märku inimeste kohalolekust, oli ringkonnakaaslase vaiksed sammud katusel. Seda poleks isegi kuulda olnud, kui teised tribuudid nii vaikselt ei magaks. Samas võisid osad neist täpselt samamoodi üleval olla kui Crucis.
Hommiku jõudes säilitas Crucis enda näitemängulise une, avades ühe silma alles siis, kui teised peale Amberi olid lahkunud. Tõusnud istukile, tõmbas noormees sõrmedega läbi heledate juuste, võttes enda kõrvalt maast oda, mille najal ta püsti tõusis. Jättes ülejäänud varustuse koos jakiga sinna, jäädes laiguliste pükste ja maika peale, kõndis noormees majast välja jõe äärde, et ennast natukene värskendada.
Oda jõest poole meetri kaugusele kaldasse löönud, astus noormees kalda äärele, võttes jõest paar peo täit vett, mis ta endale pähe kallas, niisutades kaela ja kastes nägu. Hommiku kohta oli juba päris palav. Veel ühe peotäie vett endale pähe valanud, tõmbas tüüp käega üle näo, sasis juuksed suuremast veest kuivaks ning võttes oda paremasse kätte, kõndis tagasi maja poole, aga kuna seal oli juba vaikus ja silmapilgul polnud ka kedagi seal sees enam magamas, kõndis ta edasi häälte suunas, kus tema kamraadid peaksid olema. Majakesest viie meetri kaugusel põrkas ta peaaegu kokku Valora'ga. Mananud suule enda kõige kenama naeratuse, sõnas ta tüdrukule: "Hommikust, printsess."
Back to top Go down
View user profile
Crim Pyrmont
X ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 39
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Tugevus

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Mon Dec 29, 2014 4:09 pm

@Griffin Aldjoy wrote:
Griffin silmitses katkist telki veidi aega. “Praegu pole ta kaasastassimine eriti raske ja pagan teab, mis temaga veel teha annab, nii et ma teda veel maha ei jäta,” sõnas ta mõtlikult. Nooltejutu peale muigas Griffin rahulolevalt. “Kui sa oleks pool tundi varem tulnud, oleks sa teada saanud, mis nendega teha saab,” sõnas ta. Siis tõsines poiss aga veidi - tal oleks pagana kahju olnud, kui Crim tema lõksu astunud ja noole rinda saanud oleks. “Õhtul näed, kui veab,” sõnas ta tõsiselt ning lisas sünge muigega: “Kui me niikaua vastu peame.”

Vahetusriiete küsimus ajas Griffini naerma ning ta tõstis taas oma seljakoti. “Ainult telk,” sõnas ta üht kulmu kergitades. Ta pani koti selga ning haaras noa uuesti kätte. Ta silmitses Crimi veidi aega, kui too tema plaani kohta küsis. “Ellu jääda,” ütles ta kõigepealt, siis lisas mõni hetk hiljem: “Tahtsin ka veeni jõuda, toitu mul veel on. Mu peamine plaan on ööseks paika jääda ja lõksud üles panna, peale selle suurt midagi.” Griffin köhatas. Veest rääkimine pani poisi aru saama, kui kuiv tema kurk tegelikult oli.

Ta osutas sinnapoole, kuhu oli mõelnud hommikul edasi minna. “Ma käisin siiamaani ringis ümber Sarve, kas me lähme siit edasi või on sul mõni muu plaan?” küsis ta. Siin-seal oli ka kõrgemaid maju, mille otsast ümbrust uurida, Crim pidi ainult mõne välja valima. Juhtimine ei olnud Griffinile eriti meeltmööda, kuigi kellegagi suhelda oli üllatavalt hea.

Crim kuulas hoolega Griffini juttu ja muigas lõbusalt selle peale. "Sa oled lõksudega päris osav siis," arvas nooruk. Ega ta muidu nii väga ta Griffiniga kampa löönud ehk polekski, kui kutt poleks hinnangul 11 punkti saanud. Ilmselgelt oli ta lõksudega end seal tõestanud. Või kurat seda teab, ehk oli noormehel veel mõni varjatud anne. Aga Crim oli teda treeningkeskuses näinud vaid lõksudega jamamas. See oli kuramuse kasulik oskus.

Jaa no okei, lõksud polnud siiski ainus põhjus, miks Crim tahtis Griffiniga kampa lüüa. Griffin oli kena kutt ja Crim ei oleks üldse selle vastu kui saaks temaga koos aega veeta, selle asemel, et üksi olla.

"Okei, siis liigume mööda seda teed edasi," arvas Crim, kui Griffin seletas, kus ta juba kõndinud oli ja kuhu edasi plaanis minna. Polnud mõtet ju sama teed uuesti kõndida, kui vett ei leia. "Su plaan on isenesest hea. Oleks meil mingit paberit ka või midagi, saaks kaardistada seda kohta," arvas Crim. See tuleks ka kindlasti kasuks, aga neil paraku polnud midagi, kuhu kaaridstada. Crim jälgis taevas tiirutavaid linde ja silmitses siis majade katuseid. Millise otsa oleks kõige mõistlikum ronida.

"Ma proovin selle otsa," noogutas Crim ühe maja poole ning juhtis Griffini sinna sisse. Trepid olid täiesti puruks, aga Crim ei tahtnud nii lihtsalt veel alla anda. Ta viskas oma koti ja matšeete maha. "Olen kohe tagasi," muigas Crim lõbusalt ning suundus trepivaremete juurde. Ta hüppas üles ja haaras trepi ülemistest jäänustest kinni ning vinnas end üsna kerge vaevaga teisele korrusele. Aga iga pingutus tekitas vaid suuremat janu. Teisel korrusel kolas kutt veidi ringi, aga sai sealt juba üsna lihtsalt kolmandale korrusele ja nüüd oli tal vaid vaja katusele pääseda.

OT: Griffin, kus suunas me liikusime? kus me umbes oleme praegu? Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Mon Dec 29, 2014 4:21 pmTeise ringkinna kutt silmitses oma ringkonnakaaslast lõbusalt muiates kui kuulas, mis too lindudest rääkis. "No okei, linnuliha jääb siis esialgu ära," muigas noormees ikka lõbusalt. Ta liigutas oma varbaid soojas vees. Nüüd hakkas Esimese ringkonna tüdruk miskit seletama. Kutt polnud küll täiesti kindel, aga talle tundus, et neiu ei salli teda väga ja see pani teda vaid veel rohkem tahtma tema kallal nokkida. Neiu mürgisele pilgule oli kutt vastanud vaid kavalalt silma tehes. "Valoral juba oli väga hea plaan," märkis teise ringkonna kutt kavalalt muiates ning ristas rinnal käed.

Esimese ringkonna kutt istus vee kaldal ja silmitses vees passivaid noori. Tema enda varbaid sinna väga toppida ei tahtnud. Jumal seda teab, mis elukad seal vees peale kalade veel võisid elutseda. Ilmselgelt polnud kutt väga suur veesõber.

Back to top Go down
View user profile
Griffin Aldjoy
VIII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 39

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Mon Dec 29, 2014 10:31 pm

Griffin naeratas Crimi komplimendi peale. “Tuleb nii välja,” ütles ta. Väriseva ja kabuhirmus värske tribuudina oma ringkonna ees seistes polnud tal aimugi olnud, et ta hindamisel üks parimaist on. Aga hea oli - see oskus oli ilmselt see, miks Crim temaga liitu oli otsustanud lüüa. See oli vist juba ta elu päästnud.

Crim nõustus tema ettepanekuga ning nüüd oli Griffin juba valmis kuhugi minema. Seltskond oli närvilisuse vähemalt natukeseks eemale peletanud ja üleüldse oli julgem olla. Kaardistamise jutu peale poiss noogutas. “Oleks hea küll, ma teen neid ringe ainult oma kõhutunde järgi,” ütles ta muiates. Päris nõme oleks, kui nad järsku Sarve juures lõpetaks. Griffin polnud kindel, kas Areeni sai tee leidmisel usaldada - kui tema Mängumeister oleks, teeks ta kõik, et tribuute eksitada. "Aga siin saab kaarte vist ainult majaseintele kraapida," sõnas ta hetk hiljem mõrult. Endale oleks lihtne kriipsukesi teha, et millistest majadest juba mööda käidud on, aga samas jätaks see mõnele teisele tähelepanelikumale kena jäljerea maha.

Ta järgnes Crimile väljavalitud majja, ning kuni too ülespoole ronis, jäi Griffin igaks juhuks alla valvama, oma nuga veidi tugevamalt käes pigistades. Ta ei teadnud, kui tõenäoline oli, et keegi siia samal ajal kolama satub, aga ettevaatlik tasus ikka olla. Ehk peaks ta köie lahti rullima ja mõne kiire lõksu üles panema? Kui kaua Crimil seal minna võis? Griffin kuulis esialgu vaid Crimi liikumist kusagil kõrgemal, kuid üritas tabada ka midagi, mis kaugemalt ligi hiilida võis. Kui Crim üles jõuab, on selles mõttes natuke lihtsam - Crim juba näeb, kui keegi lähemale tuleb.

OT: Sealt, kus me praegu oleme, hakkame kerge kaarega allapoole minema nüüd Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Valora Wellwood
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 87
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Tue Dec 30, 2014 11:36 am

Valora kõndis maja poole, aeg-ajalt tagasi vaadates. Praegu tundus, et kaaslastele see vees või vee ääres pikutamine täitsa sobib. Ehk tuli mõni neist talle ka appi süüa tegema, kuigi otseselt poleks ehk vaja olnudki. Majja jõudnud, märkas Valora, et Crucis on ikkagi ärkvel, aga kuskile eemale hiilinud. Nojah, ega nad praegu ümbrust väga hoolega ei jälginud ka, mis tal viga kuskile lipsata. Lora haaras neiu Jade’i koti ning leidis sealt suurema sobramiseta priimuse ja matkapoti üles. Ta astus liigselt kiirustamata jõe poole tagasi, aga jõudis vaid mõned sammud astuda, enne kui peaaegu kadunud poisile otsa jooksis. Hüüdnime peale kergitas Valora muiates kulmu. Kutt peaks selle printsessitamisega ettevaatlik olema - tema alahindamine polnud kunagi kellelegi head teinud. “Hommikust,” ütles ta siiski lõbusalt vastuseks. Võis ju sellega kaasa mängida. “Tuled kaasa?” küsis ta juba eemale kõndides üle õla.

Jõe äärde jõudnud, süütas Loora priimuse ning pani madalama poti sinna peale sooja. Seejärel asus kivi peale ritta laotud kalu ükshaaval puhastama. Kui esimene valmis sai, pani Lora selle ettevaatlikult poti põhja. See sisises seal veidi, aga õnneks ajas piisavalt oma rasva välja, et mitte liigselt tossama hakata või kõrbema minna. Oi, kuidas Lora praegu muna ja jahu ja maitseaineid igatses! Nii võiks sellest siin peaaegu pidusöögi saada. Siiski pidid nad enam-vähem korralikult praetud mageda kalaga leppima.
Back to top Go down
View user profile
Jade Alexander
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 93
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Terariistad, eriti ta oma kolmikteraga "küünised"

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Tue Dec 30, 2014 12:20 pm

Jade sai viimaks paraja posu kalu püütud ja asus neid samuti puhastama, istudes pikema jututa sinnasamma maha, kalad tema ees kuhjas ja kolmhark kõrval lebamas. Väga korralikult ta kalu rookida ei viitsinud. Vast oli igal sealviibijal piisavalt oidu, et luid eirata ja liha ainult süüa. Pead ja muu jura sai ta siiski maha võetud, kasutades selleks oma nuga.
Ka tema igatses pisut maitseaineid ja hõbepaberit, mille sees kalu küpsetades viimased eriti hea maitse omistasid. Aga samas meeldis talle kalaliha pea igal moel. Niivõrd harjunud oli ta oma lemmikuga.
Teiste juttudele edasiste plaanide kohta ta väga tähelepanu ei pööranud. Polnud mõtet veel kolmandat arvamust sinna sekka pista. "Kellelgi teist priimust pole? Saaks vähe kiiremini," sõnas Penny vaid teiste jutule vahele. Ühe kala praadimine võttis kauem aega kui talle meeldinud oleks. Ta oli harjunud ahjus või kuumal kivil kalu tegema ja siis ikka ports korraga.

_________________

Strange things have happened here no stranger would it be to meet at midnight in the hanging tree..


Last edited by Jade Alexander on Thu Jan 01, 2015 10:57 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Amber Llewellyn
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 56
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Vibu

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Tue Dec 30, 2014 3:59 pm

Teise ringkonna kuti vastus pani Amberi küll hambaid krigistama, kuid ta otsustas teda ignoreerida. Nende vahel oli juba piisavalt pilkeid lennanud ning neiu ei tahtnud liitu juba teisel päeval vastu taevast lennutada. Ta oli vägagi võimeline teist ka vaikides vihkama ja võib-olla öösel tolle kaela kahekorra keerama. Pealegi, kui teistel plaan juba paigas oli, siis miks torkima hakata, küll ta varsti teada saab, mis nood kavatsenud olid.
Kuulnud Valora naasmist, jättis Bambi jõe silmitsemise ja pöördus ümber, et ka appi süüa valmistama minna. Ei olnud saladus, et näitsik vürtsikaid roogi eelistas, mage kala ei kõlanud üldse maitsvalt, kuid karjeristi kõht tegi sellist häält, et tüdruk oli peaaegu valmis toorest liha vintsutama hakkama, et märatsemist vaigistada. Tõsiselt kaua võttis see küpsemine aega ikka.
Back to top Go down
View user profile
Ashlyn Du
XII ringkond // 12-aastane
avatar

Posts : 25
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Vaist

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Tue Dec 30, 2014 4:10 pm

Jõe poole tormavale karjeristile Ashlyn ei järgnenud, vaid jäi oma redupaika maja valvama. Kui peale esimese tüdruku lahkumist liikumist ei järgnenud, nihkus tüdruk vilkalt järgmise majanurga juurde. Enne kui ta jõudis pessa sisse piiluda, kostsid vaivuaimatavad sammud ning väike tahmanägu taganes kaitsva majaseina taha. Ta kuulis seest kolistamist ning peagi ka eemalduvaid samme, kui teise ringkonna tüdruk uuesti lahkus ja kedagi tervitas. Hästi vaikselt julges tüdruk nüüd uuesti piiluda, mis toimub. Taamal jõe ääres paistsid karjeristide seljad, kõik paistsid millegagi ametis olevat. Neil tundus üsna lõbus olevat, kellelgi polnud aimugi majauksel silma peal pidada. Ennasttäis tapamasinad pidasid end nii ohtlikeks, et ei mõelnud, et keegi nende pessa hiilida võiks. Kuigi maja läheduses polnud enam kedagi liikumas, ootas Ashlyn veel veidi, enne kui kärmelt kaitsva nurga tagant välja hiilis ja majja sisse puges. Ta võttis hetke, et sügavalt välja hingata, heitis pilgu üle õle, veendumaks, et ühelgi vee ääres viibival tribudil mõtet millegi järgi tulemiseks ei ole. Pisike süda tagus meeletu kiirusega vastu väikest rinnakorvi. Veel korra sügavalt hinge tõmmanud, asus Ash tegutsema, teades, et aega pole talle palju antud. Esmalt kahmas ta ühe seljakoti ja toppis sinna nii palju sööki, pisemat pudipadi ning mahajäetud relvi, kui vähegi mahtus. Seina äärde nõjatuv vibu, hea saak, oli küll kaasatassimiseks liiga suur, kuid see-eest nooled sai ilusti pooleks murdes kasutuskõlbmatuks muuta. Kõik veepudelid leidsid samuti koha tüdruku seljal hüplevas üsna pungil seljakotis. Muu kola paiskas ta laiali, tekitades nii suure segaduse, kui vähegi võimalik. Viimaks tõmbas nõgine tütarlaps ühe leitud noaga magamiskotid ja muu riidekraami lõhki. Talle ei antud aega oma kätetööd silmitseda, sest nüüd tajus väike neiu jõe ääres liikumist. Kuuldes samme, põgenes Ash läbi maja tagaküljel asuva kitsukese akna. Nüüd hakkas peenikesel plikal korraga kiire. Ta silkas kuidas jalad võtsid viimase maja juurde pikas rivis ning sealt üle tänava ja sukeldus oma kaitsvasse tunnelisse. Arvates, et keegi teda jälitab, korjas plika oma sealse varanduse kokku ja pages mööda tunnelit edasi pimedusse, orienteerudes vaid oma vaistu abil. Eluga kaevandustes harjunud, suutis ta edukalt liigelda ilma vastu seinu põrkamata. Nii mõneski kohas haigutasid käigu aes suuremad ja väiksemad augud, praod ja pilud, kust üksikud valguskiired läbi olid suutnud pugeda ning Ashlyni vähenõudlikele silmadele abiks olid. Tüdruk oli vait nagu alati, kuid ta pisikest nägu kaunistas lai naeratus, mis kordaminekust kuulutas. Adrenaliinisööst polnud ta keha veel maha jätnud ning süda peksles ikka kiirelt. Üle pika aja oli kaevuriplika tõeliselt õnnelik. Koduringkonna soli ta küll elanud varjusurmas, kuid Näljamängud oleks ta nagu uuesti elule äratanud.
Back to top Go down
View user profile
Jade Alexander
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 93
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Terariistad, eriti ta oma kolmikteraga "küünised"

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 1:30 pm

Jade puhastas veel paar kalakest ära ja istus siis hetke niisama, vaadates ümbruses ringi. Liiga kiirelt puhastada polnud nagu mõtet, kui küpsetamine terve elu võttis. Amberi korisevat kõhtu kuuldes turtsatas neidis kergelt naerma. "Selge, sina saad esimese portsu," naeris näitsik. Tal endal veel nii ränka nälga polnudki. Pisike snäkipakk, mille seltsis ta katusel vahti pidas, aitas hästi selle vastu.
Voolavale veele pilku viies tajus neidis kui janu tal vaid oli. "Ma lähen toon paar veepudelit ka siia," sõnas ta end kolmhargi najal püsti ajades ja suundus, relv kindlalt käes, nende pelgupaiga poole.
Võttis vaid sekundi uksel seismist, et mõista, mis juhtunud oli. Jade ei osanud sõnadega reageeridagi, nii et ta lihtsalt röögatas suurest vihast ja asis segipekstud elamises tuhlama. Kõik oli läinud.. Kõik relvad, mis sinna jäetud - siinkohal tänas ta õnne, et ta oma kallist kolmharki peldikusse ka kaasa vedas - rääkimata siis veepudelitest, mille järele ta tulnud oli. Kolmhargi otsaga ringi sonkides leidis ta vaid ühe näruse paki kuivatatud puuvilju, mis kellegi magamiskoti alt välja tuli. "Tapan ära raisa.." sisistas neidis hammaste vahelt. Kui teised ta kisa peale kohale jõudsid, pööras ta ümber ja sõnas vaid: "See värdjas on minu."

_________________

Strange things have happened here no stranger would it be to meet at midnight in the hanging tree..
Back to top Go down
View user profile
Digit Hytemell
III ringkond // 12-aastane
avatar

Posts : 23
Eelistatud relv/oskus : Nutikus

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 3:52 pm

Digit varjas end endiselt oma trepialuses peidikus. Ta otsustas, et mõtekam on liikuda öösel, kui on jahedam, sest päeval oli nii kuradi palav ja tal oli vett vaja. Sedasi seal natukene aega istunud, kuulis kutt järsku kellegi kisa kuskilt kaugusest. See hirmutas teda niivõrd, et ta krahmas oma asjad ja põgenes peidikust. Poiss ei teadnud, kuhu ta täpselt läheb, ilmselgelt. Mingit kindlat suunda tal polnud. Aga peaasi, et ta poleks eriti lähedal neile, kes iganes seal karjusid.

_________________

I like the way you work it
No diggity, I got to bag it up, bag it up
Back to top Go down
View user profile
Crim Pyrmont
X ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 39
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Tugevus

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 4:44 pm

Crim jõudis end kenasti maja katusele vinnata. Ta märkas eemalt vett, aga kohe selle juures ka kampa inimesi. Karjeristid. Kutt viskas end kiirelt maja katusele kõhuli. Polnud vaja, et karjeristid teda märkaks ja talle nooled järgi saadaks kohe. Kutt jälgis tähelepanelikult, mida kamp tegi. Siis märkas ta pisikest plikat kuskilt välja ilmumas ja ühte majja pugemas. Kas ta tõesti ei näinud karjeriste seal lähedal? Kas ta tõesti oli nii julge? Tüdruk näis majas päris kaua sahkerdavat ja peagi jooksis ta välja, aga mingi veidra sületäie asjadega. Jooksis kuskile maja nurga varju ja kadus. Crim kortsutas kulme. Kas see väike oli just karjeristide asju käinud varastamas? Julge plika sellisel juhul. Mõne hetke pärast saigi kutt kinnitava vastuse oma küsimusele, kui üks karjeristidest sinna samma majja läks, kust pisike plikatirts enne välja oli jooksnud, ja valjult kisama pistis. Crim kortsutas kulme jälgides, kuidas karjeristide kamp nüüd sagima hakkas. Nüüd oli see suur kohmakas kamp tunduvalt vähem surmav kui enne. Eeldisel, et väike tüdruk tegi maksimaalselt kahju.

Selle suure luuramise peale ei pannud Crim tähelegi, et kõrvalmaja katusel oli samuti keegi. Kutt ei tulnud selle pealegi, et keegi võiks peale tema veel katustel roomata. Ahve ta muidugi nägi siin-seal ja linde ka, aga inimesed vaevalt katusele ronivad eks ole?
Back to top Go down
View user profile
Lacey Grune
VIII ringkond // 16-aastane
avatar

Posts : 26

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 5:12 pm

Lacey märkas kohe, kuidas kõrvalmaja katusel oli liikumine. Alguses arvas ta, et ahv, sest neid siin ringi liikus, aga siis sai ta aru, et see oli inimene. Ja veel päris kõrge hinnangu saanud inimene. Shit! Lacey hingas vaikselt-vaikselt välja ning püsis võimalikult paigal, et kutt teda ei näeks, jälgides teda. Samas vaatas ta ka ringi, ning märkas seda, kuidas üks väike tüdruk karjeristide läheduses ringi liikus. Ja nende asjad ära varastas. Wow! Lacey hoidis naeruturtsatust all, kui üks karjerist selle varguse avastas ja karjuma pistis. Ta pidi võimalikult vait olema. Tüdruk sättis natukene oma jalga ja suunas pilgu taas kutile kõrvalmaja katusel. Kutil polnud iseenesest vibu, ta ei saaks teda tappa... aga kui ta ka noa Lacey pihta viskaks, saaks ta sellele üsna kergelt järgi tulla. Seda Lacey ei näinud, et Griffin Crimi ootas.
Back to top Go down
View user profile
Amber Llewellyn
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 56
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Vibu

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 6:09 pm

Jade'i kommentaari peale paranes Amberi tuju märgatavalt ja ta peaaegu unustas, kui vastik see teise ringkonna kutt oli. Kadunud naeratus leidis jälle tee tema huultele. Jälgides, kuidas kalaliha aeglaselt pruunikat tooni värvus, mõtles tütarlaps, kui ilus ja rahulik hommik parajasti on. Esimene toidupala hakkas just valmis saama, kui neljanda näkk veepudelite järgi suundus. Kuna neiule oli esimene lubatud, siis napsas ta selle ühe puhastamisest kivile jäänud noaga pannilt ning viskas parajasti uue kalakese praadima, kui Jade'i märatsemist kuulis. Blondiin hüppas oma kükisasendist välgukiirusel püsti ning suundus maja poole. Paistis, et tema polnud ainuke, kellel täna mingi äpardus juhtus. "Sina jääd toitu valmistama," hõikas ta teise ringkonna kutile, kes jälle tema vaatepiirkonda oli sattunud. Kuigi kalade küpsetamine terve igaviku võttis, polnud vaja, et need ära kõrbeks.
Majani jõudnud taipas Amber, et poisi sinnajäämine oli veel targem, sest selgus, et kogu nende urgas oli peapeale pööratud. Kui nüüd kõik siia olid tormanud, võis segaduse tekitaja ilusti kalad jõe äärest tagatippu ka veel kaasa näpsata. Neiu meel muutus jälle mõruks, kuid esialgu ei öelnud ta sõnagi, lastes pilgu üle kahju käia. Äkki märkas Bambi nurgas oma vibu, mis oli ime kombel puutmata jäänud ja seejärel selle ümber vedelevaid poolikuid nooli. Nüüd oli tema kord karjuma pista. "Ei!" hüüatas blond käharpea ja hüppas oma kalli relva juurde. Tõstes maast ühe pooliku noole, pöördus neiu teiste poole, näol raevukas pilk. "Kes iganes seda tegi, ta veel maksab selle eest!" sõnas ta süngelt, seekord häält tõstmata. Tunded teise ringkonna kuti vastu tundusid armetud ja olematud võrreldes vihaga, mis nüüd karjeristis põles. See leek ei vaibu niipea, enne kui kättemaks saavutatud pole. Magamiskottide hävimine ja toidu kadumine Amberit hetkel nii väga ei häirinud, ainult tema vibu ja nooled olid olulised. Asja positiivset poolt, et laskeriist ise tal olemas oli ning uusi nooli teha polnud ka mis keeruline kunst, neiu veel näha ei suutnud. Viha tema sees pimestas noort tribuuti ning verejanus oli ta kohe valmis ükskõik, mis suunas varga järele tormama. Ainult, et nad ei teadnud, kust too tulnud või kuhu suundunud oli.
Back to top Go down
View user profile
Ashlyn Du
XII ringkond // 12-aastane
avatar

Posts : 25
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Vaist

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 6:33 pm

Kui karjeristide märatsemine kostma hakkas, oli Ash just maa alla lipsanud ning see oli põhjus, miks lai naeatus ta näkku ilmus. Tunnelis valitses aga haudvaikus ning edasi liikudes oli pragusid, kust valgus sinna tungida sai ühe harvemini. Varsti jõudis neiu ristmikule ning otsustas siin kerge peatuse teha. Rihmad soonisid pungil kottide raskuse tõttu valusalt tema õblukestesse õlgadesse ning Ashlynil oli vaja kiiret mõttepausi ka. Otse suundus laiem käik, kus tüdruk, nagu praegugi, vaid kergelt küürutades edasi sai liikuda. Vasakule suundus aga tunduvalt kitsam ning ka mõnevõrra madalam käik. Päris neljakäpukile see teda aga ei sundinud. Otsustavaks sai tõsiasi, et karjeristid olid kõik kaheteistkümnenda tribuudist pikemad ja kogukamad ning mida pisem oli käik, seda raskem oleks neil talle sinna järgneda. Siiani polnud nad veel tunnelit avastanud, sest maa all valitses endiselt vaikus. Pealegi käänak vasakule tähendas ees laiuvat kottpimedust, kuid otse minnes oli taamal näha järjekordset sisse langenud kohta, kust tunnelisse küllaldaselt valgust immitses. Ashlyn võis ju hämarusega harjunud olla, kuid kassisilmi, mis pilkases pimeduses näha võimaldasid, tal siiski polnud. Seega kükitas pisike plika hämaruses maha, sest talle oli meenunud pealampide kobar, mille ta karjeristide koopast saanud oli. Pungil olevas kotis veidi sorinud, sai ta otsitu kätte ning kinnitas selle endale pähe, lülitades seadme kõige vähem valgust andvale režiimile. Tüdruk pidi veidi lambi rihmadega pusima, sest need olid väga laiad tema pisikese peanupu ümber. Liiga pikka peatust ta veel ei teinud, vaid kohe, kui ese kindlalt püsis ta liikudes üles-alla ei hüpelnud, vinnas ta rasked pambud uuesti selga ja liikus edasi. Käik muutus vahepeal kitsamaks ning Ashlyn tundis, kuidas mitu korda seljakotid vastu seinu põrkusid. Ta liikus peaaegu täiesti hääletult nagu kodus kaevanduskäikudes ekslemine teda õpetanud oli. Pealegi polnud väie kaevurineiu ise juba kaua aega ühtki häält kuuldavale toonud. Tema vaevukuuldavate sammude kõrval kostis käigust vaid vahetevahel rottide siblimist. Paar tükki jooksid tüdruku kahvatus lambivalguses otse teelt üle. Ka nende loomakestega oli Ash kaevandustes kokku puutunud, vahel näljas mõne äragi söönud ning jälestust, veel vähem hirmu, nood ei tekitanud.
Peale järjekordset vasakpööret läks käik jälle laiemaks ning kaheteistkümnenda tribuudi ees avanes üpriski avar ristumiskoht, kus üks haru paremale pimedusse kadus. Ta oli juba päris pikka maa rännanud ning otsustas nüüd uue ning veidi pikema peatuse teha, et hinge tõmmata. Päris keset platsi Ash loomulikult patseerima ei jäänud vaid tõmbus parempoolsesse käiku, liikudes nii kaugele, et ka eredaimaks keeratud lambiga teda ristmikult näha poleks. Parajalt sellel kaugusel oli üks sein veid varisenud, moodustades väikese niši , kuhu tüdruk täpselt koos oma kodinatega mahtus. Uuesti lambi tuhmiks keeranud, asus ta oma röövretke saaki uurima ning sorteerima.
Back to top Go down
View user profile
Valora Wellwood
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 87
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 7:25 pm

Valora pea kerkis kalade kohalt, kui ta veidi aega tagasi lahkunud Jade’i kisa kuulis. Ta keerutas viskenuga, mida ta kalade puhastamiseks kasutanud oli, niimoodi käes, et seda kohe lihtne visata oleks, ning hüppas püsti. Amber oli tema ringkonnakaaslasele andnud käsu paigale jääda, nii et Valora sai toidule mõtlemata maja poole joosta. Ta peatus ukseavas ning silmitses sees valitsevat segadust õudu täis pilgul. Jade’i sõnade peale hakkas tema kriitiline mõtlemine aga jälle tööle. “Kas kõigil üks relv vähemalt on?” küsis ta vaikselt, viskenuga vähemalt korraks oma kohale tagasi pannes. Otsest ohtu ju praegu ei olnud. “Selle toidu, mis valmis on, sööme ära, rohkemaga pole praegu mõtet jamada,” seletas ta kaaslaste poole pöördudes. “Võtame kahekaupa kokku, hargneme laiali ja lööme igaühe maha, kes ette jääb, vahet pole, kes neist täpselt meie kola laiali vedas. Otsime iga kuradi kivialuse läbi. Jääme koguaeg üksteise kuuldekaugusesse, siis on backup pidevalt olemas. Okei?” Ta silmitses karjeriste tõsisel ilmel, oodates, kas kõik on temaga nõus või on kellelgi mõni muu ettepanek. Kuigi olukord oli üsna ebameeldiv, innustas see neid ilmselt asja tõsisemalt võtma. Praegu tuli liikuma hakata, seda vihast põhjustatud adrenaliinisööstu mõistlikult ära kasutada. Teiste asjade peale oli hiljem aega mõelda - seega keeldus Valora esialgu mõtlemast sellele, kui külm tal öösel ilma jaki ja magamiskotita olla võib.
Back to top Go down
View user profile
Jade Alexander
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 93
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Terariistad, eriti ta oma kolmikteraga "küünised"

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 10:17 pm

Jade kees endiselt vihast, põrnitsedes nurka, kus varem oli tema tore pesakene olnud. Magamiskotil olid päris head lõhed sees, aga ehk saaks selle all natukenegi rohkem sooja. Vähemasti jakk oli tal kenasti vöö ümber seotud. Valora küsimuse peale neidis ei reageerinud - kolmhark ta käes oli üsna silmtorkav ja vastas nagu tema eest. Plika järgmise lause peale Jade aga enam vait olla ei suutnud. "Selle ühe väikese kalakese, mis valmis sai, sööme kamba peale ära?" turtsatas neidis sarkastiliselt. Ega ta kuradi angerjaid sealt jõest püüdnud polnud. Penny pööritas silmi ja vaatas siis Crucise poole, kes loodetavasti tema arvamust jagas. Käeviipega andis ta märku, et nemad on paaris, kui see kahekaupa asi toimuma hakkab.
Tavaliselt nii rõõmsameelne tüdruk oli nüüd tiksuv pomm, kes iga hetk lõhkeda võis. Et vähendada ohvrite hulka, sammus ta majast välja ja tagasi jõe äärde, et neid kuradi kalu edasi teha. Söömata nad kaugele ei jõua.

_________________

Strange things have happened here no stranger would it be to meet at midnight in the hanging tree..
Back to top Go down
View user profile
Amber Llewellyn
I ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 56
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Vibu

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 10:42 pm

Valora küsimuse peale astus Amber koos vibuga seina äärest eemale, pilk ikka mürginooli täis. "Mul on vibu, aga nooli pole", sõnas ta hambaid kiristades. Ilus matšeete, millega ta kaheteistkümnenda kutilt jalad alt niitis, oli kadunud. Teise ringkonna näitsiku plaan kõlas päris hästi, kuid esimese tütarlapsel oli peale varganäo karistamise ka muid muresid. "Noaga suudaks ma mõnest siinsest kidurast puust nooli teha küll," lisas neiu mõtlikult. Suuremaks probleemiks jäi sulgede leidmine. Lasta oli parte lihtne, aga kui nooli pole, siis mitte enam nii väga. "Okei, hargeneme laiali, aga laena mulle mõnda oma nuga, et ma saaks paar lindu taevast alla tuua, kui neid ette juhtub jääda. Teised võiks ka seda proovida ja kitkumise võite mulle jätta. Mulle tundub, et meil on toiduga probleeme," sõnas ta veel, hääles kõlamas kerge iroonia. Nende ainuke küpse kala oli tal ikka noa otsas käes ning oma jutu ilmsetamiseks haukas Bambi sealt kena suutäie, luid välja sülitades. Põhjus, miks see üks isend valmis teistest varem peitus kala kiduras kasvus ning jagada särtsakas ning pealegi tulivihane karjerist seda küll ei kavatsenud. Kui Jade lahkus, järgnes Amber talle, kalast teist suutäit ampsates. Kuigi oli lõbus teisi kalaga õrritada, ei olnud siiski kaklust nende vahel vaja. Neiu oli sellega veidi leevendanud enda pingeid, mida must meel ja tühi kõht tekitasid. Vibu oli karjerist nüüd kaasa haaranud ja ei kavatsenudki sellest enam lahkuda.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 11:10 pmJade'i kisa peale tõstsid nii esimese kui teise ringkonna kutid oma pead. Esimese ringkonna kutt kiirustas nende peidupaigani, et uurida, mis toimub. Ta urises vaikselt, nähes, et keegi on kõik nende asjad ribadeks tõmmanud, mida ribadeks tõmmata andis ja muu kraami kaasa võtnud. Ka tema oda oli läinud. Ta oli nüüd täiesti relvitu. Täiesti relvitu karjerist. Kutt vandus vihaselt ja virutas jalaga ühele kivile. Türa küll noh!

Teise ringkonna kutt sai vaevu veest välja paterdada kui Amber teda juba kamandama hakkas, et ta kalu valvaks. "Nahhui, valva ise oma kalu," torises kutt tigedalt, aga istus siis priimuse juurde maha ning kuivatas oma jalgu pükste säärtesse, et siis sokid ja saapad jalga tõmmata jälle. Ta surkis oma noaga kala "pannil". Tema tahtis ka teada, mis toimus! "Mis toimub?" küsis teise ringkonna kutt, kulm ikka kortsus, kui Jade viimaks jõe äärde tagasi tuli.
Back to top Go down
View user profile
Jade Alexander
IV ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 93
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Terariistad, eriti ta oma kolmikteraga "küünised"

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 11:19 pm

Jade potsatas kuti kõrvale maha, pannes enda kolmhargi kaitsvalt lausa ühe põlve alla, et keegi seda kätte ei saaks ja ohkas siis raskelt. "Mine vaata, kui tahad.." sõnas ta esialgu toriseval toonil, kuid leebus siis pisut. "Keegi on kõik asjad minema vedanud ja allesjäänu segi peksnud. Pole just kuigi kena vaatepilt.." lisas Penny seejärel. Ta tahtis oma viha säilitada hetkeks kuni ta tolle värdja kätte saab. Polnud mõtet seda vahepeal kaaslaste peal välja elada ju.
Tüdruk haaras taas oma noa ja asus kalu edasi puhastama, surkides vahepeal seda, mis juba küpses. Sellise tempoga on enne pime, kui nad minema saavad. Samas äkki oligi hea.. siis süüdlane arvab, et teda ei aetagi taga ja muutub hooletumaks. Ehk.

_________________

Strange things have happened here no stranger would it be to meet at midnight in the hanging tree..
Back to top Go down
View user profile
Crim Pyrmont
X ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 39
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Tugevus

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 11:26 pm

Crim lamas rahulikult katusel, julgemata sügavalt hingatagi. Kuivanud veri tema kehal ja riietel oli tüütu, eriti kui ta end natukenegi liigutas, aga positiivne oli see, et palavusega higistas ta suurema osa enda näolt ja kätelt maha.

Nooruk jälgis kuidas karjeristid kisasid ja oma kaotust väga halvasti võtsid. Kui teaks, kuhu see plikatirts kadus, saaks temalt ehk osa kraami kätte. Niisama ei tahtnud kutt riskida karjeristidele lähemale hiilimisega. Nad võisid ju relvitud olla, aga siiski üsna surmavad kindlasti. Crim ei teadnud ka, kui palju neil veel relvi alles olid. Ühel tüdrukul olid viskenoad ja teisel ju nooled. Kas nad jäid neist ka ilma? Parem ei riskiks selle välja uurimisega. Aga vett tahaks. Ehk õnnestuks neil Griffiniga jõe teisele kaldale hiilida ja pimeduses oma veepudeleid täita.

Crim uuris hoolega nüüd ümbrust ja võimalikku teed, mida mööda nad minna võiks, kui ta järsku teise maja katusel nägi veel kedagi samamoodi kössitamas, nagu ta ise. Crim kortsutas kulme, jälgides kogu, kes teda samamoodi jälgis. Tegemist oli mingi tüdrukuga ja tundus, et tal polnud relvi seal. Vestlust vist arendama ei tahaks hakata. Crim tõstis korra käed üles, näitamaks, et ta ei tee neiule viga. Vähemalt esialgu polnud plaanis. Kutt vaatas veel korra ringi, aga libistas end siis ettevaatlikult seina poole, milles olevast aknast ta katusele oli roninud. Natukene jamanud ja oma kätt kriimustanud, suutis noormees end aknast sisse vinnata ja ronis nüüd alla tagasi. Õige pea lasi ta end teiselt korriselt trepivaremetelt alla rippu ja maandus Griffini juures põrandal.

"Meie kõrval maja katusel on mingi tüdruk," sõnas Crim. Ta haaras oma seljakoti ning vinnas selle endale selga ja võttis matšeete. "Ta tundus relvitu," lisas ta juurde. Crim ei olnud ära tundnud, kes see tüdruk oli. "Hea uudis on see, et siit mitte väga kaugel on jõgi," sõnas Crim. "Halb uudis on see, et karjeristid pesitsevad selle ääres," muigas Crim mõrult. "Hea uudis jällegi on see, et mingi väike plika, ilmselt 12, varastas karjeristide moona ja relvi," muigas Crim nüüd laiemalt. "Minu pakkumine on välja uurida, kes meie naaber on ja öösel liikuda jõe teisele kaldale, võimalikult kaugele karjeristidest," pakkus Crim. Ehk Griffinil oli mõni parem plaan. Kümnenda kutt siiski kahtles, et iluspoisil mõni parem plaan oleks.
Back to top Go down
View user profile
Ashlyn Du
XII ringkond // 12-aastane
avatar

Posts : 25
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Vaist

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Thu Jan 01, 2015 11:31 pm

Iga ese, mille Ashi väikesed käed kotist nähtavale tõid, muutsid naeratust ta näol laiemaks. Süüa oli rohkem, kui ta oma lühikese elu jooksul näinud oli. Ta jagas toidu enam-vähem kahe koti vahel võrdselt ära. Pudeleid oli lausa tema jaoks üleliia, kuid kahjuks olid kõik tilgatud. Kolm neist rändas ühte, kolm teise kotti. Lampide üle rõõmustas väike tüdruk eriti, sest hetkel oli tal küll kavas siin tunnelites püsida ja valgus tuli kasuks. Relvad olid neiuhakatise jaoks võõrad. Treeningsaalis oli ta küll neid uurinud, kuid kätte võtta polnud julgenud, sest alati oli kõige rohkem tribuute just selle osa juures. Ashlynile meeldis eemalt vaadata, kuidas nad teravaid asjakesi käes keerutasid, hologramme suskasid ja võidurõõmutsesid, kuid ise ta teistele oma nõutut vaatepilti pakkuda ei tahtnud. Nüüdki ei olnud tal suremat aega relvadega tutvumiseks. Ühe pisema, kuid tema tillukeses käes ikka suurena tunduva noa pani ta vöö külge ning kõige suurema ja hirmuäratavama võttis pihku. Kotid olid nüüd ilusti pakitud ning valmis taas tüdruku õlgadele maanduma. Puhkus oli taas olnud lühike, kuid Ash ei tundnud end ikka kindlalt. Mida suurem on vahemaa tema ja tagaajajate vahel, seda parem. Tüdruk teadis, et lõpmatuseni ta liikuda ei jaksa, sest valu õlgades oli levinud ka seljale. Varsti peab ta endale kindla pelgupaiga leidma. Ta suundus tagasi peateele ning suundus mööda seda haru edasi.


Last edited by Ashlyn Du on Fri Jan 02, 2015 12:47 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
avatar

Posts : 93

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Fri Jan 02, 2015 12:30 am

Oli keskpäev ja päike säras kõrgel taevas kõrvetades kõiki oma kuumade kiirte all. Veepuudus polnud ainus, mis tribuute kimbutas, ka päikesepiste oli suur oht. Igasugune tuuleiil puudus ja õhku mida hingata justkui polnud. Isegi varjus oli meeletult palav. Jahutust võis leida ehk vaid jõeveest või tunnelitest. Aga tunneleid leida polnud sugugi nii kerge.

Varsti võisid vaikset piiksumist kuulda karjeristid, Griffin ja Crim ja Lacey. Karjeristide juurde maandus kaks pakikest. Neist üks, tunduvalt suurem, kandis märgistust: [1. A.]. Pakk oli lausa ehk pigem kast, mis sisaldas kümmet vibunoolt. Teine, väiksem pakk, kandis märgistust: [4. C.]. Selles pakis oli neli mahlast ja magusat apelsini.

Crimi ja Griffini juures maandus üks pakk, mis kandis märgistust: [8. G.]. Nagu Crucise pakis, nii oli ka Griffini pakis neli mahlast ja magusat apelsini.

Lacey juures katusel maandus pakk märgistusega: [8. L.]. Tema pakk oli samuti veidi suuremat tüüpi ja selles oli rull tugevat traati, millest oli hea lõkse teha.

Mingil hetkel võisid karjeristid näha jõe vastaskaldale ilmumas suhteliselt suurt hulka ahve, kes tulid vett jooma. Ahvid jõid veidi ja jooksid siis väiksemates kampades laiali jälle. Linnud tiirutasid kõrgel linna kohal. Viskenugadega linde taevast alla vaevalt sai visata, vibuga juba ehk saaks lasta.
Back to top Go down
View user profile
Griffin Aldjoy
VIII ringkond // 17-aastane
avatar

Posts : 39

PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   Fri Jan 02, 2015 12:49 am

Griffin ootas kannatlikult all, kuulatades, mida Crim üleval teeb. Kuskilt kaugelt kostis temanigi mingi kisa, aga tema ei osanud arvata, mis see olla võiks. Osalt ootas ta natuke kahuripauku, sest selline kisa tähendas ju konflikti, ei? Kahuripauku aga ei tulnud - järgmisena kuulis Griffin, kuidas Crim allapoole tagasi ronis, ja siis maandus poiss juba tema kõrval.

Griffin silmitses teda küsiva pilguga vaid hetke, enne kui too juba rääkima hakkas. Noormees keeras teda kuulates ja omaette analüüsides pea veidi viltu, pilk ikka Crimil. Kui Crim oli lõpetanud, vaikis Griffin mõeldes veel veidi aega. Kes see tüdruk olla võis? Väga palju valikuid ju ei olnudki - peale karjeristide olid elus veel ainult mõni tüdruk, nende hulgas ka Griffini ringkonnakaaslane. Kas oli võimalik…?

Karjeristide jutu peale muigas Griffin tahtmatult. See oli neile nüüd küll paras - ja tegi kõigi teiste ellujäämise lootused natuke suuremaks. Griffin kuulas Crimi ettepanekut ja noogutas peaaegu kohe - talle sobis see, et Crim juhtimise enda peale võttis, ja ka nende “naabri” külastamine ei olnud väga hirmutav - olid nad ju ilmselt kaks ühe vastu. “Sobib,” ütles ta veel igaks juhuks - rääkimine ei olnud tema tugev külg, aga ta võis ju natuke pingutada.

Enne, kui ta sammugi astuda jõudis, kuulis ta aga piiksumist ning tundis selle kohe ära. Lootusrikas ilme muutus õnnelikuks naeratuseks, kui ta nägi, et langevarju peal olev pakike tema ringkonnanumbrit ja nimetähte kannab. Talle ei jäänud märkamatuks ka teine langevari, mis kõrvalmaja katusele langes - seal oli siis see tüdruk, kellega nad varsti kohtuma pidid. Griffin lootis, et neiu sealt pakist midagi eriti ohtlikku ei saanud.

Crimile hetkeks otsa vaadanud, tegi ta paki lahti ning ahhetas selle sees olevaid maiuspalu nähes. Ta teadis, mis apelsinid on ja kuidas nad maitsevad, aga väga tihti polnud ta neid söönud ja seetõttu oli saadetis eriti luksuslik. Griffin saatis tänuliku pilgu ülespoole. “Lõunasöögiga pole väga muret,” sõnas ta rahulolevalt Crimile otsa vaadates ning libistas seljakoti ühelt õlalt maha, et apelsinid selle sisse pista. Tema jaoks oli loomulik apelsine Crimiga jagada - vaeses peres kasvamisel polnud just erilisi võlusid, aga vähemalt õpetas see hoolima nendest, kellega seda vaesust jagati. Ja noh, eks nad olid praegu ju vaeslapsed siin kõik.

“Lähme?” küsis ta Crimilt, kui seljakott tal jälle seljas oli. Apelsinid apelsinideks, nendel oli ikkagi eesmärk.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   

Back to top Go down
 
62sed Näljamängud!
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mirena Leen (61sed Mängud)
» 62ste Näljamängude Küllusesarv

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: 62sed Näljamängud :: 62sed Näljamängud-
Jump to: