Welcome to the Hunger Games!

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 

Midagi huvitavat

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane

PostSubject: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 10:36 pm

Taaskord üksinda Kapitooliumis ning ootuses, et millal ometi koju saab. Mõned päevad oli juba möödunud, aga tribuudid olid veel Kapitooliumis ja ootasid hindamist. Scipio oli taas suundunud oma lemmikusse paika, katusele. Ta liikus käsi oma jaki taskutesse surudes edasi, ääre suunas, et jälgida vaadet, mis katuselt Kapitooliumile avanes. Ta tahtis juba tagasi koju minna, ta ei tahtnud seal olla. Siiski oli mees üllatavalt kaine ning üritas oma tribuute natukenegi aidata, et neil oleks võidulootust. Olgugi, et ta teadis, et see lootus on vähene. Scipio ohkas raskelt, kui oma Mängudele mõtles, ning siis Caiusele, kes teda kodus ootas. Tahtis juba sinna!

OT: Jago.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane

Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 10:40 pm

Jago suundus samuti katusele ja ime kombel täiesti üksinda. Ziv ei viitsinud temaga kaasa tulla, kui ta oma kamasid harjutab ja Jagole väga meeldis oma kamasid harjutada. Kutt jõudis vaevu oma jala katusele tõsta, kaks kama paremas käes, kui ta märkas eemal Scipiot seismas. Kutt muigas lõbusalt ning sammus kõlavate sammudega Scipio kõrvale. "Naudid vaadet?" uuris Jago lõbustatult.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 10:43 pm

Scipio võpatas pisut, kui keegi veel katusele astus, aga muigas, kui korraks üle õla kiigates Jagot märkas. "Ja sinul ei olegi Zivi kaasas," muigas Scipio lõbusalt vastu. Tema jah, nautis vaadet, kui seda nii võis nimetada. Scipio absoluutselt jälestas seda linna, aga tal oli hea meel, et ta oli elus. Ja seega oli ta täiesti nõus paar päeva seda linna kannatama. Aga Scipio lemmik paik siin linnas oli siiski see kõrge katus ning siit võis teda tihti leida. Nagu näha.
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 10:50 pm

Jago turtsatas lõbusalt. "Ei ole jah," sõnas kutt ikka lõbusalt. "Ta ei viitsinud tulla siia kui ma kamadega vehin," sõnas Jago. Ta silmitses ka seda linna nüüd. Vaate üle kurta ei saanud ilmselgelt. Kuniks tribuudid veel mängudele läinud polnud, oli Jagol võrdlemisi palju vaba aega. Selles suhtes, et ta pidi tribuutidega tegelema ja ei pidanud muretsema mingite vastikute teenuste eest mida temalt õige pea nõudma hakatakse ilmselt. "Kuidas sul aasta möödunud on? Polegi sinuga rääkida saanud," uuris Jago endiselt lõbusalt.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 10:54 pm

Scipio muigas lõbusalt, kui Jagot silmitses. Scipio suhtles teiste Võitjatega ka siiski pisut, ning ta juba teadis, et Ziv elas vaevu päeva oma majas enne, kui Jago juurde kolis. Küsimuse peale kehitas ta aga õlgu. "Täitsa hästi on möödunud," arvas ta siis vaikselt. Arvestades, et ta enam ei leinanud Charitinat nii väga. Muidugi oli ta kurb, muidugi meenutas ta tüdrukut ja endiselt oli neiu pilt tema sahtlis, aga ta oli juba okei. Caius aitas teda palju, oma olemasoluga. "Ja kuidas sul läheb? Kuulsin, et Ziv ei elagi oma majas, vaata, et see traditsiooniks muutuma ei hakka," muigas Scipio. "Su voodi võib sedasi päris väikeseks jääda." No vaevalt küll, et Ziv kuskil mujal seal majas elas, kui et Jago toas.
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:00 pm

Jago kuulas naeratades Scipiot, aga kui kutt temast ja Zivist rääkima hakkas, kortsutas Jago tugevalt kulme. No mida see nüüd tähendama pidi? Ta pööras pilgu Scipiole. "Sa vist pole mu paremat kätt veel lähedalt näinud," sõnas Jago kulm ikka kortsus ja hääl veidi hoiatav. Siis pöörast ta oma pilgu aga tagasi vaatele. "Ega ma kõiki enda voodisse kutsuma hakka," pomises Jago ikka pahaselt ning ohkas selle peale. Kurat, nüüd ta lobises välja, et Ziv tema voodis magab. "Kust sa kuulsid seda üldse?" küsis Jago siis. Inimesed rääkisid temast ja Zivist? See polnud üldse hea.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:02 pm

Scipio muigas lõbusalt, kui Jago seal hoiatas, et ta kuti paremat kätt eriti hästi näinud polnud. Mees astus sammukese tagasi, aga oli ikka lõbus. "Piisavalt lähedalt," arvas ta muiates. Edasise peale kergitas ta kulme. Nii et Jago ja Ziv magasidki ühes voodis. "Võitjad räägivad. Sinu ringkonna omad, ning jutud levivad," ütles Scipio kulme kergitades. "Aga ma ei arva, et keegi teine teaks. Kapitooliumist keegi." Pigem püsis see Võitjate ringkonnas.
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:16 pm

Jago ohkas raskelt. Kurat küll, no loomulikult tema ringonna võitjad plädisevad. Loomulikult nad teevad seda. Nad kohe ei oska muudmoodi. "No küllap varsti teab Kapitoolium ka. Sa tead, et presidendi eest ei varja midagi," ohkas Jago. See kuradima president.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:17 pm

Scipio naeratas natukene ja kehitas õlgu. "No jah, ilmselt küll. Aga mis sellest ikka, teised Võitjad on ka suhetes ja mis kõik," ütles Scipio julgustavalt. Keegi ei tule Jagole ja Zivile ütlema, et jou, nii ikka ei või. Lihtsalt see oli midagi uut, et kaks Võitjat sedasi olid. Ja no, huvitav asi, millest rääkida. "Järgmine aasta ei huvita see enam kedagi," lubas mees muiates.
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:20 pm

Jago ohkas jälle ning langetas oma pilgu, silmitsedes oma mustast nahast tossuninasid. Ta tahtis äkitselt väga Zivi juurde minna hoopis ja mitte arutada seal seda, et kõik teadsid temast ja Zivist, aga kõik tegid nägu, nagu nad ei teaks. Loll olukord kuidagi. "Kuidas sul siis ka läheb? Ikka üksi?" püüdis Jago kuidagi kohmakalt teemat vahetada.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:23 pm

Scipio suunurk tuksatas pisut nukralt, kui ta Jagot silmitses. Jah, jama, et tema talle seda öelnud oli, aga samas oli parem, et Jago nüüd teadis, kui et ta üldse ei tea ja kõik sosistavad. Kui Jago teemat vahetas, muigas ta pisut lõbusamalt. "Mul läheb okeilt, nagu ma juba ütlesin," ütles ta kulme kergitades. "Ja... ei ole üksi." Ei olnud üksi. Ja ta ei tahtnud ka valetada. "Ja sina ka mitte. Mäletad, kui me sellest rääkisime... paar aastat tagasi?" küsis Scipio muiates.
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:44 pm

Ja kuidagi tulid nad ikka selle jurde tagasi, et Ziv ja Jago koos olid. Jago istus maha ja toetas oma selja vastu katuse serva ning asetas oma kamad maha. Ta tõmbas mõlemad põlved üsna oma keha ligi ja toetas käed põlvedele, langetades mõneks hetkeks oma pea. Ta peaks hoopiski ära minema sealt, Zivi juurde. Samas nüüd ta nagu natukene ei julgenud minna. Kõik rääkisid sellest. Miks see kõik nii nõmedana tundus?
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:46 pm

Scipio kergitas natukene kulme, kui Jagot silmitses, aga istus siis kenasti mehe kõrvale maha. Kõhklevalt tõstis ta käe, et mehe selga puudutada. "Mis juhtus?" küsis ta vaikselt. "Me ei pea sinust ja Zivist rääkima. Keegi ei tule sellest teiega rääkima," arvas Scipio kindlalt. Come on. Scipio jaa tundis end mugavalt, kui selle teemaks tõi, aga vaevalt, et keegi väga seda surkida tahab.
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:50 pm

Jago ohkas jälle raskelt kui Scipio tema kõrvale istus ning kehitas siis õlgu. "Ma lihtsalt ei taha sellest rääkida. Ma ei tea ju ise ka, mis me oleme. See kõik lihtsalt juhtus ja läks nii. Ma ei taha, et inimesed räägiks sellest. Eriti nüüd. Ma ei taha, et Kapitoolium teaks," pomises Jago nukralt. Ta ei tahtnud, et president midagi teeks selle pärast. Et ta tahaks neid lahku lüüa või kasutaks seda kuidagi ära või jumal teab mis. Sedasi oli tal veel üks inimene kuidas Jagole haiget teha ja kuidas Zivile sama moodi haiget teha tegelikult.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Tue Dec 16, 2014 11:52 pm

"Kapitoolium ei saa midagi teha," ütles Scipio tasakesi. "See ei ole nende asi, kes kellega on," kinnitas mees. "Kapitooliumi ei huvita miski, kuni see neile endale haiget ei tee. See, et teie koos olete, või mis iganes te olete, ei tee Kapitooliumile haiget ning on vaid väike asi," arvas Scipio. "Ja inimesed räägivad veel paar päeva, aga siis see vaibub ära. Järgmine aasta keegi ei mäletagi seda," lubas mees naeratades.
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:00 am

No jah, eks Scipio teadis, kuidas nende kuulujuttudega oli. Kui Charitina mängudele läks, rääkisid ka kõik ja oi kui palju nad veel rääkisid kõik sellest. Jagol ajas ausaltöeldes südame pahaks see, kui palju teisi huvitas Scipio ja Charitina suhe ja mis kõik. Ta oleks pidanud aimama, et temast ja Zivist ka rääkima hakatakse. "Nad juba ähvardasid Akivat, nad hakkavad nüüd Zivi ähvardama," ohkas Jago ja kutt ei tahtnud, et nii oleks. Seda enam, et Ziv oli neile kättesaadavam. "Ma ei taha üldse olla siin linnas enam," ahastas Jago ning tõmbas mõlema käe sõrmedega läbi oma juuste ja hoidis siis peast kinni, põrnitsedes oma küünarnukke, mis põlvedele toetusid.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:02 am

Scipio kortsutas nüüd rohkem kulme. "Mis mõttes nad Akivat ähvardasid?" Akiva oli see kutt ju, kelle asemel Ziv Mängudele tuli. Eksole? See Jago väike armas vend. Jago tundus nüüd kuidagi eriti ahastuses ja mitte selle pärast, et temast ja Zivist räägitakse. Scipio silitas lohutavalt mehe selga. "Mis juhtus?" Mida Jagole tehtud on?
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:08 am

Jago sulges oma silmad ning hingas sügavalt sisse. Kuidas ta sellest Scipiole räägib? Peaks ju juba lihtsam olema, nüüd kus ta oli nii Akivale kui Zivile rääkinud. Jago kogus end seal päris mitu hetke, enne kui viimaks midagi vastas. "Nad ähvardasid eelmiste mängude ajal, et teevad Akivale viga kui ma ei maga mingite klientidega," sõnas Jago vaikselt. "Ma ei uskunud, et nad midagi sellist teha võiks. Ma ei kujutanud seda oma halvimates unenägudes ka ette," pomises Jago. Ja nad teevad seda uuesti, see on lihtsalt aja küsimus.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:11 am

Scipio jälgis Jagot, oodates, et mees midagi ütleks, ning üsnagi üllatus, kui lõpuks kuulis, milles probleem oli. "Alles nüüd?" küsis ta hoopis mõtlikult. Ta oleks arvanud, et Jagol oli juba varem see kohustus. "Aga jah. See on midagi, mida nad teevad. Ma arvasin, et sa teadsid seda juba ammu," ütles mees pominal. Ka tema pidi klientidega magama. Päris vastik oli, aga mees oli need mälestused vägagi alla surunud. Ja ta ei rääkinud sellest kunagi kellelegi. Ei Charitinale ega Caiusele.
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:14 am

Jago kortsutas oma kulme ja lasi oma juustest lahti, tõstes pead, et Scipiole otsa vaadata. "Mis mõttes alles nüüd?" pomises mees. "Miks sa seda nii loomulikuna võtad?" küsis Jago endiselt ahastades. Kuidas sai midagi sellist võtta nii loomulikult ja sellega leppida nii lihtsalt. Tundus, nagu Scipio võtaks seda loomuliku elu osana ja ei saa lausa aru, miks Jago endast väljas on selle pärast.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:16 am

"No... mina pidin seda tegema juba siis, kui sina Mängudele läksid." Ehk siis kohe juba järgmisel aastal pärast võitmist. "Kas te Ziviga siis ei ole..." uuris Scipio natukene kahtlevalt. Kas nad ei ole siis maganud reaalselt? Et Jago nii endast väljas oli sellise asja pärast, nagu seks. Scipio jaoks oli see nii... jah, see oli nõme, et ta seda tegema pidi, aga selle pärast ta neid mälestusi alla suruski.
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:18 am

Jago kortsutas tugevalt kulme kui Scipio küsis kuidagi keerutades tema ja Zivi sekselu kohta ning punastas siis tugevalt. "Ei me pole," ütles kutt kiirelt. "Ma ei taha ka, see on vastik," sõnas ta pead raputades ning väristas vastikusest õlgu. Tõsiselt vastik asi tundus seks. Eriti nüüd, kus ta teadis, et ta pidi varsti mingeid siniseid tabletikesi neelama või laskma end süstida jumal teab millega, et kedagi lõbustada. Vastik!
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:21 am

Scipio kortsutas taas kulme aga kehitas siis õlgu. "No... mina isiklikult olen need mälestused üsnagi alla surunud. Mul ei ole seksi vastu midagi, aga mulle ei meeldi, kuidas see asi siin toimub. Seega ma lihtsalt... püüan üle elada selle, mis toimub ning pärast seda unustan ära," seletas Scipio. "See läheb ajaga lihtsamaks. Lihtsalt teed, mida tahetakse, sinu lähedased jäetakse ellu ja kõik on okei."
Back to top Go down
Jago Valenti

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:25 am

Jago ohkas raskelt kui kuulas Scipiot. "Ma ei suuda unustada seda niimoodi, see pole lihtne," arvas Jago. Ta ei tahtnud seda üldse teha. Kõik temas oli selle vastu ja mõte, et ta peab seda ikkagi tegema tülgastas teda nii kuradi väga. Maas ohkas taaskord raskelt. Mingeid kamasid ta küll enam harjutada ei tahtnud. "Ma vist lähen otsin Zivi üles," ohkas Jago ning ajas end aeglaselt püsti ja võttis maast oma kamad. Ta tahtis Ziviga kuskile ära põgeneda. Zivi ja Akivaga.
Back to top Go down
View user profile
Scipio Telarius

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   Wed Dec 17, 2014 12:28 am

Scipio ohkas ka raskelt ning ajas ennast samuti püsti, kui Jago seda tegi. "See ei ole nii hull. Võib-olla sa peaksid... harjuma? Ziv aitaks sind, ma usun? See ei peagi sulle meeldima, lihtsalt... et see enam nii palju tülgastust ei tekitaks ja nii võõras ja uus ei oleks," ütles Scipio vaikselt. "Sa ei pea muidugi. Aga see võib aidata," arvas mees. Jagole ei peagi seks meeldima, loomulikult ei pea, aga Scipio meelest oleks tunduvalt parem, kui Jago oleks sellega harjunud, kui see poleks talle täiesti uus asi.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Midagi huvitavat   

Back to top Go down

Midagi huvitavat
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next