Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Päike paistab ja ilm on soe

Go down 
AuthorMessage
Hadrian Rhodes
VII ringkond // 17-aastane
Hadrian Rhodes

Posts : 45

PostSubject: Päike paistab ja ilm on soe   Mon Jun 09, 2014 9:20 pm

Tänane päev oli üks palavamaid viimase nädala jooksul, mis ei teinud Hadriani tööd isa ja venna seltsis just kergemaks. Tund möödus tunni järel palju aeglasemalt kui tavaliselt, aga lõpuks sai päevane norm täidetud ning Hadrian sai teenitud puhkusele. Mitte et ta homme jälle tagasi minema ei peaks. Puidutööstus ei ole naljaasi. Pärast tööpäeva lõppu mindi kõik koju õhtusöögile, kuid Hade majja kauaks ei jäänud, sest tal oli plaanis üks kindel inimene üles otsida. Kodu juurest mõnisada meetrit edasi kõndinud, jõudis noormees ühe lagendikuni, kus nad tavaliselt oma tüdruksõbraga kokku said. Hadrian ei olnud sada protsenti kindel, et tüdruk täna täpselt sel ajal, kui tema jõuab, samuti välja ilmub, aga loota ju võis. Hade kandis valget varrukateta särki ja helesinised lühikesi pükse, jalas olid poisil musta värvi sandaalid. Kuna Hadriani näol polnud tegemist just kõige kannatlikuma inimesega, vilksas tema pilk aeg-ajalt küll ühte, siis jälle teise suunda, et jälgida, kas kuskilt on juba liikumist näha.

OT: kinni

_________________

Back to top Go down
View user profile
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray

Posts : 107

PostSubject: Re: Päike paistab ja ilm on soe   Tue Jun 10, 2014 4:13 pm

Ka Emilia oli pika ja raske tööpäeva juba lõpetanud. Enne koju naasmist käis ta läbi veel turu pealt, et midagi söödavat kaasa haarata. Lõpuks koju jõudes oli neil õhtusöök, nagu tavaliseltki räägiti sellest, kuidas kellelgi päev läks ja mis homme plaanis oli. See läks neil kirja kui family time. Peale õhtusööki asusid kõik oma asju ajama ning Emilia otsustas enne Hadrianiga kohtumist pesus käia. Tol päeval ei tundunudki nii halb, et sooja vett alati saada pole - jahe vesi nirises mööda tüdruku keha alla ja täna suutis ta seda isegi nautida.
Riietega suurt valikut polnud ja nii pani ta endale selga lühikesed püksid ja triiksärgi, mille varrukad olid üles keeratud ning nööbid sündsuse piirideni avatud. Toast välja astudes tundis neid väikest tuuleiili, mis ta juukseid vaikselt liigutas. Juuksed olid tal muidugi lahti - nagu alati töövälisel ajal.

Üsna ruttu jõudis Emilia lagendikuni ning kuna noormees teda esialgu ei märganud, hiilis ta kuti taha ning libistas oma käed talle ümber. "Nii hea on sind näha," ütles ta siis oma põske vastu noormehe selga surudes.
Back to top Go down
View user profile
Hadrian Rhodes
VII ringkond // 17-aastane
Hadrian Rhodes

Posts : 45

PostSubject: Re: Päike paistab ja ilm on soe   Wed Jun 11, 2014 12:51 pm

Kuna Hadrian vaatas täiesti vales suunas, suutis Hadrian Emilia tuleku täielikult maha magada. Võitlusareenil tal küll hästi ei läheks, kui niimoodi kellelgi endale selja tagant ligi hiilida laseks. Ainult et nad pole praegu areenil. Õnneks. Lähenev päev, mil seitsmendast ringkonnast kaks õnnetut välja valitakse, tõi nii mõnigi kord Hadriani laubale murekortsu - see juhtus iga aasta, kui teatud periood lähenemas oli, alates hetkest, mil kutt sai kaksteist. Hadrian küll üritas neid mõtteid oma peast välja visata, sest kui suur see tõenäosus ikka on, et terve ringkonna poistekambast just tema mängudele nopitakse, kuid iial ei saa kindel olla. "Samad sõnad. Ma jõudsin sind juba igatsema hakata," vastas Hade naeratusega, pöörates end järgmisel hetkel ümber, et saaks tüdrukule silma vaadata.  Mõne sekundi vältel ei lausunud noormees sõnagi, vaid lihtsalt jälgis Emiliat, justkui üritaks teise pilgust midagi sellist välja lugeda, mida neiu välja öelda ei taha. Kui vaikus juba liiga pikaks venima hakkas, astus Hadrian Emiliale paari sammu võrra lähemale ning vajutas ühe pehme suudluse tüdruku huultele.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray

Posts : 107

PostSubject: Re: Päike paistab ja ilm on soe   Fri Jun 13, 2014 6:07 pm

Emilia võttis rõõmuga suudluse vastu ja kallistas kutti. Lõikuspev tuli aina lähemale ja see painas ilmselt kõikide ringkondade noori. Oli ju mõeldamatu, et just tema areenile läheb. Või Hadrian. Või üdse keegi nene lähedastest või tuttavatest. Tüdruk tõmbus eemale ja naeratas. Praegu olid nad siin ja seda ei saanud miski rikkuda. Praegu said nad teeselda, et on täiesti tavalised armunud noored. "Mis me täna teeme?" Uuris ta noormehelt. Kuna ilm oli üsna ilus, oleks ju hes ujuda või niisama lamada. Selliseid ilusaid ilmu polnud just tihti ette tulnud, eriti vaba aja sees.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Päike paistab ja ilm on soe   

Back to top Go down
 
Päike paistab ja ilm on soe
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Panem :: VII ringkond :: Arhiiv :: 60ndad Mängud-
Jump to: