Welcome to the Hunger Games!

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 

Before arise of the hell

Go down 
AuthorMessage
Noel Emmerson
X ringkond // 24-aastane

PostSubject: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 2:33 pm

Oli järjekordne päev, kuid mis iga iga järgneva päevaga muutus närvilisemaks, sest ainult paari päeva pärast oli lõikus, päev mida kõik vihkasid ja kartsid.

Kuna Noel oli "võitja" oli talle lubatud nii-öelda kõik luksus mis ta soovis, ometigi pidas ta ennast tavaliseks kodanikuks ja aitas tavaliste tegevustega. Niisiis ka seekord istus ta ühe kivi peal, vaadates eemal olevat karja. Kümnes piirkond oli ju karjala piirkond.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 2:48 pm

Brannock hoidis mõtteid lõikusest võimalikult kaugel. Aitas kaasa õnneks ka see, et tal oli vaja tööd teha. Niisiis ajas ta nende ringkonna lambakarja talli poole pügamiseks. Poiss ratsutas ühe vana täkuga, kes oli märgatavalt väsimas. Kuid poisil polnud valikut ning töö pidi tehtud saama.

Peale töö lõppu ronis ta oma täku seljast maha ja hakkas temaga koplite vahelt kodu poole jooksma, et keegi tema kallal õiendama ei hakka, et ta vana täkuga jamab. Kuid varsti pidid nad peatuse tegema ning Brannock otsustas lasta hobusel veidi hinge tõmmata ja teeääres süüa. Varsti hakkas poisile silma nende ringkonna võitja. Miks tema siin istub kui talle niipalju luksuseid lubati? Pead raputanud oma küsimuse peale, hakkas ta täkul sadulat seljast kiskuma. Isa ei lubanud täkule kunagi nime panna, sest asjadesse, mida sa oled kindel, et sa kunagi kaotad, ei tohi kiinduda.
Back to top Go down
View user profile
Noel Emmerson
X ringkond // 24-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 2:53 pm

"Hmmm," märkas noormees Brannocki ja ajas end kivilt seisma, kõndides seejärel Brannocki poole. Jäätes ta juures seisma sasis ta korra oma vasaku käega Brannocki juukseid "Noh, mis teed siin?" küsis ta kergelt naeratades ja pani teise käe täki pea juurde ja paitas. Täkk nägi ilmselgelt väga väsinud välja, kuid noormees ei hakanud küsitlema, sest ta teadis väga hästi, miks ta oli väsinud ja et tööd oli tõesti vaja ära teha.

"Kuidas lähen, Brann?" küsis ta siis muigega niisama "Tahad tulla natukeseks muga koos karja 'valvama'?" sest vaevalt, et kari kuskile minema jookseb "Nii kaua kuni meie täkukene puhkab?" ta lihtsalt poleks väikesest seltsist ära öelnud.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 3:00 pm

Brannock imestas, kuidas Neol tema nime teab. Kuid samas siin teadsid kõik kõiki. Kui mees aga poisi juukseid sasis, üritas ta oma pead võimalikult kaugele tõmmata ja kohe sättis oma juuksed ilusti. "Hea küll." ütles ta mehe pakkumise peale ning sidus täku aia külge kinni ja viskas sadula aia peale. Seejärel ronis ta üle aia, Noeli kõrvale ning vaatas teda korra. Bran ei tundnud mehe ees ei hirmu ega austust. Mängude võitmine ei olnud tema jaoks nii suur asi. Sa elasid tapamaja üle, kus sa ise muutusid tapjaks. Mis selles nii erilist olla saab?
Back to top Go down
View user profile
Noel Emmerson
X ringkond // 24-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 3:13 pm

Mis sellest erilist olla saab, indeed. Eks poiss sai ise varsti teada miks. Samas, ega mees samuti ei pidanud seda midagi nii võimsaks, pigem pidas seda needuseks, sest siiamaani on ta pidanud iga järgnev mäng vaatama, kuidas kaks ringkonna noort surevad ja ta ei saa mitte midagi teha. See oli üks põhjuseid, miks ta teadis enamus ringkonna noorte nimesid. See oli üks needuseid, mis käis temaga kaasas, ta polnud enam sama nagu vanasti, vaid ta vaatas ja nägi asju teisiti.

"Kuidas su vanematel läheb?" küsis ta siis teema algatuseks muuseas midagi. Ta teadis ta vanemaid üsna hästi, kuigi ta ei puutunud otseselt nendega kokku.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 3:20 pm

Küsimus, mis mehelt tuli, pani poisi kulmu kortsutama. Ta ei teadnud, kas ta peaks sellele küsimusele vastamata jätma või talle nähvama. Brani ema oli ammu surnud. Mida sa sellega mõtled, et kuidas tal läheb? "Mu isal läheb töökalt, tänan küsimast." lausus ta külma alatooniga. Siis otsustas ta kiirelt teemat vahetada. "Kuidas sa ise siia sattusid? Vaevalt võitja aetakse lihtsalt karja ajama. Või aetigi?" lausus ta uudishimulikult, viimase küsimuse esitades naljaga.
Back to top Go down
View user profile
Noel Emmerson
X ringkond // 24-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 3:26 pm

Mees juba tahtis suu avada ja vabandada, sest see oli rumal temast. Ta oli rohkem suhelnud just tema isaga, mille tulemusena tal ununes, et ta ema oli juba surnud. Teema muutus talle meeldis. "Poolenisti aeti. Mulle ei meeldi mõtte, et ma ise ei tee midagi, samal ajal kui teised rügavad, niisiis ma üritan olla nii palju kasuks kui võimalik. Selle tulemusena aetakse mind siia ja tänna, kus abi vaja. Seekord taheti, et ma siin passiks ja karja vaataks," lausus ta muige saatel.

"Ma pakun, et sa said just oma asjadega tehtud ja läksid koju?" ta polnud kindel, kuid täki väsimust ja päikese kõrgust vaadates, pakkus ta küll, et inimesed lähevad pigem koju. "Mis tegid kah?" küsis ta muuseas siis juba juurde.

Igav... See elu siin maal oli igav. Inimesed on nii masendunud, stressis, depressioonis, et kellegiga isegi ei saa suhelda. Enamus noori juba peavad varakult töötama ja ei saa isegi elu natukenegi nautida. Ta vihkas seda elu, kõike mis siin oli ja kõik see süsteem, mis selle taga oli.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 3:52 pm

Mehe jutu peale vajus poisil üks suunurk muigesse. Eks meil kõigil omad vitsad peksavad.
"Ma käisin lambaid karjatamas. Enne lõikust peavad nad pügatud saama, mis tähendab, et järgmised paar päeva töötan ma palavas ja kaklen lammastega." rääkis poiss. Ta häälest polnud aru saada, et ta oma tööd vihkaks ega ka seda, et ta oma tööd armastaks. Töö oli töö. Kõik pidid eranditult midagi tegema, muidu on laiskusel omad tagajärjed. "Ma pean olema oma hobusega ettevaatlik. Ei tohi jalgu jääda, muidu nad viivad ta lihaks kui aru saavad, et ta vana on ja vaevu tööks kõlbab." lisas ta vaiksemalt.

Varsti jõudsid nad ühe suure kivi juurde. Brannock ronis kohe selle otsa ning tõmbas veidi koomale, et Noel tema kõrvale mahuks.
Back to top Go down
View user profile
Noel Emmerson
X ringkond // 24-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 4:05 pm

Mees muigas ja istus Branni kõrvale. "Mees noogutas, ma olen vait kui haud," see oli naljakas, kuidas siin töötas vastupidi. Kui jääb vanaks, tehakse loom toiduks, kuid noori tapetakse lihtsalt capitali huumorimeeleks.

Kari tegeles oma asjadega, enamasti söömisega. Talle meenusid ajad, kui ta ise kakles lammastega iga kord ennem kui lõikuse tähtaeg jõudis kätte. "Haha, endiselt saadetakse nooremad lambaid pügama enne lõikust," lausus ta irvituse saatel välja "Kunagi saadeti mind samuti. Ainuke suurem erinevus oli see, et George... See tähendab täkk oli tunduvalt noorem," ta viskas pilgu kõrvale, kus too George sõi rahulikult rohtu. Ka temale oli räägitud korduvalt, et loomadele pole mõtet nime panna, kuid ta ometi tegi seda. See oli väheseid, mida ta teha sai.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 4:19 pm

Brannock kuulas mehe juttu ning muigas kergelt. "Vanemad teevad lihtsamaid töid. Noorematel on tugevad lihased, mida saab kulutada." lausus ta kerge irooniaga. Peagi pööras ta pilgu imestunult hobusele. "George?" küsis ta sama imestunult. See oli küll huvitav, et nad olid sama hobusega töödanud. Kuid samas nüüd on hobusest paari päeva pärast lahti ütlemine kurvem kui tavaliselt. Ainult sellest piisas, et sa tead looma nime ja juba sa kiindud temasse.
Back to top Go down
View user profile
Noel Emmerson
X ringkond // 24-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 4:26 pm

Mees ohkas kergelt ja viis pilgu taevasse "Ma panin loomadele nimesid, siiamaani panen. Mulle öeldi, ilmselt ka sulle, et ei maksa nimesid panna, sest kui sa ära kiindud on raskem 'hüvasti' öelda. Just selle pärast ma panin nimesid. Elu on niigi pask. Kui mult võetakse igasugune emotsioon ära, Georgiga töötamise rõõm ja tema kaotamise kurbus, siis ma kaotan igasuguse inimese tunnuse ära," lausus ta oma arvamuse, viies oma pilgu rusikas käele.

Ta ohkas kergelt ja lausus "Pealegi, mis vahe on sellel, kas sa paned loomale nime või ei pane. Kui ta sureb, siis sa kurvastad tolle looma pärast nii või naa. Pigem küsimus on, kas sa andsid talle mingisugusegi väärtuse," ta ohkas, muigas ja seejärel lausus "Sorry pika monoloogi pärast."
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 4:40 pm

Brannock jällegist kuulas meest. Poisile meeldis, kui emotsionaalne mees oli. Ning ta sai aru, kui sarnased nad tegelikult olid. Ta noogutas kergelt ning vaatas maha. "Ära muretse oma monoloogi pärast. Mulle meeldib inimesi kuulata. Keegi ei julge eriti palju rääkida enne lõikust. Kardavad vist, et neid kuulatakse pealt." ütles ta ning vaatas karja. Miks inimesed üldse karja valvama pandi? Sellel polnud ju erilist mõtet. Kari oli seal, kus ta olema pidi. Ehk loodeti, et inimesed mõtlevad üle ja kasvatavad oma hirmu ise suureks, ilma, et seda peaksid Mängud tegema.
Back to top Go down
View user profile
Noel Emmerson
X ringkond // 24-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 5:51 pm

Mees muigas kergelt ja lausus "Teine variant on see, et nad kardavad, et see mõjutab mingit valikut, kuigi tegemist on täiesti randomi valimisega," vajudes kivil poolenisti pikali ja jäädes taevast vaatama. "Mis sa arvad, mis on kõige hullem asi kui sa näljamängude sees oled?" küsis noormees muuseas Brannocki käest.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane

PostSubject: Re: Before arise of the hell   Thu Jun 12, 2014 6:04 pm

Brannock noogutas kergelt ning jäi enda tossude küljest ühte katkist osa ära kiskuma. Mehe küsimuse peale jäi ta hetkeks mõtlema. See oli teema, millest ta mõtles igal õhtul enne magama jäämist. "Ma arvan, et selline ... aeglane ja mõttetu surm. Näiteks kui ma saan mingi haiguse ja suren sellesse. Pigem sureksin kiiresti kui aeglaselt." lausus ta mõtteliselt. Surm oli teema, mis tõi temas selle lapsiku poole välja, sest see pani ta kartma. Loomulikult ta ei tahtnud surra. Kuid kui kedagi valitakse siis temalt ilmselt ei küsita, kas ta tahab surra või ei. Kui sa ei taha surra siis sa ilmselt suredki. Ja kui sa tahad surra ... siis nad täidavad ainult sinu soovi.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Before arise of the hell   

Back to top Go down

Before arise of the hell
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» HMS Hell Hound
» "The Hell Hound" comic