Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 60ndad Näljamängud!

Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Mängujuht
Admin
Mängujuht

Posts : 93

PostSubject: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 11:36 am


OT: Algavad Mängud! Palume hoolikalt läbi lugeda terve selle postituse!
Tegemist on Mänge alustava postitusega. Siiski on aeg ENNE seda, kui tribuutidel on lubatud oma platvormidelt maha astuda. Seega on igal tribuudil võimalus, aga mitte kohustus, kirjeldada seda, kuidas talle tema riietus selga pandi (kõigil ühesugused, pildid spoileris) ning seda, millised emotsioonid teda valdasid Areenile jõudes. Mängujuhi JÄRGMISES postituses tuleb lask kahurist ning Mängud algavad ametlikult. KÕIK MÄNGUJUHI POSTITUSED ON KOHUSTUSLIK LÄBI LUGEDA JA MITTE MIDAGI, MIS SINNA KIRJUTATUD ON, EI TOHI IGNOREERIDA!

Surmad. 23 tribuuti surevad ja üks jääb ellu. Kõige esimesena surevad NPC-d, et nendega ei oleks mingeid jamamisi. Kui teie tegelane tapab mingi NPC, palume me kirjutada selle NPC ringkonna ja soo oma postitusse, et me saaksime tribuutide nimekirjas selle tegelase surnuks kuulutada. Ja olgem realistlikud, ei tapeta kohe kümmet tegelast maha. Ka karjeristid viskavad vahel nuge mööda. Samuti palume teil jälgida eranditult KÕIKI teiste tribuutide postitusi, et te oleksite kõigega kursis ja ei tapaks samu NPC-sid.
Samuti on teil lubatud valimatult tappa teisi olemasolevaid tegelasi. Me tahame, et te reaalselt kardaksite oma tegelaste pärast. Te võite oma surmad omavahel ka läbi arutada, kui teil on kindel soov surra ja tahate, et keegi teine teid tapaks. Siiski on võimalus, et keegi kolmas sekkub varem ja tapab teid. Selleks ei pea läbirääkimisi pidama. Kellelgi ei ole vaja luba teie tapmiseks! (PS! See reegel võib muutuda. Vaatame, kuidas te sellega hakkama saate.) Need on siiski mängud. Me ei keela teil enda tegelast ka päästa, aga kui võitlus kahe tegelase vahel venib naeruväärselt pikaks või te põikate kümne noole ja seitsme kirve eest korraga minema... siis see ei ole kuigi realistlik ja sekkub mängujuht.
Mängujuht võib samuti igal hetkel kellegi tappa tehes loosimisi, kes järgmisena surema peaks, kui on olnud juba pikem aeg ilma surmadeta. Surma saav tegelane saab enne Mängujuhilt PM-i ning mõni aeg pärast seda kirjutab Mängujuht ka vastava postituse. Seda ei ole lubatud ignoreerida. Lisaks meenutan teile, et mida ebaaktiivsem te olete, seda suurem on tõenäosus, et teie tegelane tapetakse enne kui see, kes igapäevaselt sees käib ja aktiivselt postitab.

Me palume kõik tegevuse hoida ühes teemas. Ehk siis selles, kus te praegu olete. Isegi, kui te kavatsete ühe tegelasega kolm lehekülge järjest vestelda ja postitada. Te olete suured inimesed ja saate hakkama. Ühes teemas soovime me hoida tegevust selle jaoks, et miski ei läheks segaseks ja et kõigil oleks võimalik igal hetkel teiste tegevusse sisse hüpata. See oleks raskendatud, kui meil on kümme erinevat teemat. Lisaks annab see võimaluse neile, kes üksinda kuskile lähevad, nad ei peaks topelt postitusi tegema. Kui te lähete üksinda kuskile, peate ikka kirjeldama mida te teete. Tegelasi seisma jätta ei tohi!

Mängud kestavad mitu päeva (eeldatavasti). Kui päev vahetub, annab Mängujuht sellest kõigepealt varakult teada Mängude teemas (siinsamas). Selle aja jooksul palume teil püüda võtta oma tegevused kokku. Kui seda ei jõua, siis jäävad teie postitused nii, nagu nad olid ja te võite oma vestluskaaslasega ise kokku leppida, mis vahepeal veel juhtus. Eeldades, et te olete kellegagi koos. Kui olete üksi, siis saate ka siiski mitu korda siia vahepeal postitada, kuna tegemist on massiteemaga. Ehk siis kui päeva vahetumise postitus on postitatud, peatub teie tegevus ja te alustate uuest hommikust!

Areenil on ka mitmeid Mängujuhi poolt juhitavaid mutante. Need ilmuvad suvalistel hetkedel ja neid juhib vaid Mängujuht, seega palume teil endal mitte kirjutada, et mutandid ilmusid või mis iganes muu ebaloogiline juhtus, kui seda ei ole Mängujuhi postitusse kirjutatud.
Mängujuht kontrollib kaameraid, mida mängijad ei näe, ja seda, mis läheb eetrisse ja mis mitte. See on show ja kui mängujuht otsustab, et selle asemel, et rahvale näidata kuidas kolmas ringkond jänest praeb, näitab ta hoopis kuidas mõni teine ringkond midagi põnevamat teeb. Mängijad ei kirjuta, mis läheb eetrisse!


Kõik tribuudid said üheaegselt torudesse, mis neid üles viisid ja jõudsid peagi värske õhu kätte. Tribuudid olid suvalises järjestuses ümber Küllusesarve oma platvormidel. Õu, kus nad olid, oli üsna väike ja kui tribuudid oma käed külgedele sirutaks, suudaks nad puudutada teise tribuudi sõrmi. Maas oli tallatud ja mudane muru, aga ilm oli kuiv, nii et jooksmisel ehk ei libise. Tribuutide selja taga olid seinad. Neid kõiki ümbritsesid neli kõrget halli seina, millest üles ronida oli sama hästi kui võimatu. Seintes olid trellitatud aknad. Uksi, mis sisehoovist sisse viisid, oli vaid neli, igas seinas üks. (Uksed on nummerdatud! Segaduste vältimiseks palun kirjutage, millise ukse poole te jooksete või millisest sisse lähete. Olge reaalsed ja loovad, teid on palju, uksed on kitsad. Kirjeldage kokkupõrkeid, ehmumisi, libastumisi jne.) Vaid veidi poodiumitest sarve pool olid laiali jaotatud 12 seljakotti hea-paremaga. Neist juba tunduvalt sarvele lähemal oli paremat kraami. Mida sarvele lähemale, seda paremat kraami leidus. Kõik see vaade avanes mängjatele, kui nad jõudsid üles.


OT: Meenutan veel korra, et nüüd teie tegelane ei tohi oma platvormilt maha astuda! Kui ta seda teeb, lõhkeb tema platvorm ja teie tegelane sureb. Pärast järgmist Mängujuhi postitust võib teie tegelane ohutult liikuma hakata.

Spoiler:
 
Back to top Go down
View user profile
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray

Posts : 107

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 11:46 am

Emilia tõsteti areenile ja ta vaatas segaduses näoga ringi - mida kuradit. Tüdruk vaatas hoolega, kes on tema kõrval, vastas ja ees. Pingsalt uuris ta ka Küllusesarve sisemust niipalju, kui võimalik oli. Kas sinnapoole jooksmine oli reaalne? Jõuaks ta sealt ära, kui keegi teda ründab? Kõigepealt on vast seljakotti vaja.. Millise ukse poole joosta? Mida üldse teha?
Emilia oli äärmiselt segaduses ning kaalus hoolikalt kõiki variante. Kui senimaani oli kõik tundunud kui halb uni, hakkas asi nüüd juba reaalsemaks muutuma. This is it. Võib juhtuda, et ta sureb täna. Juba lähima minuti jooksul. Kuid sellele ei olnud kuigi palju aega mõelda, esmatähtis oli hetkel ellujäämine. Ka Hadriani ellujäämine.

Riided, mis neile anti, ei olnud kuigi mugavad. Saapad olid küll tõhusad, kuid siiski rasked ning oranz kostüüm oli ebamugav. Kui oleks olnud aega mõelda oma välimusele, oleks ta öelnud, et ta on kole. Nad kõik olid ja oranzi riietusega polnud ka kerge end peita. Kurat küll.

Tüdruk hingas sügavalt sisse ning ootas märguannet joosta.

OT: Kas jope on seest selline, nagu kapuutsiosast näha on?
Back to top Go down
View user profile
Kyan Moraitis
IV ringkond // 18-aastane
Kyan Moraitis

Posts : 235

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 11:52 am

Kyan kortsutas oma riideid vaadates kulmu, mis stilist talle selga ajas. Mida kuradit? Mida ta selle oranžiga peale hakkab? See ju torkab teisest maailma otsast silma! Noormees mõtles juba plaane, kuidas ta sellest oranžist lahti saaks. Mudaga või midagi. Või siis tuleb lihtsalt loota, et Areen on selline, kus on lihtne end peita, kui oled erksalt riides. Kutt tiris saapad endale jalga ja sidus paelad tugevalt kinni. Veel minut aega. Kutt jättis stilistiga lõbusalt hüvasti ja naeratas talle veel enne, kui pidi torusse astuma ja see ta üles viis. Kyan hingas sügavalt sisse ja kissitas oma silmi, kui värske õhk talle nähku pahvatas ja õues ere oli selle kohta, mis all olnud oli. Noormees kogus end hetke ja vaatas siis ringi.

Nad olid mingi hoone sisehoovis, nagu näha. Kutt tegi endale korra tiiru peale, püsides platvormil, kust enne kahuripauku maha astuda ei tohtinud, nagu nende Võitja kogu aeg rõhutanud oli. Siis vaatas Kyan Küllusesarve ja muigas natukene. Asju oli päris palju ja see talle meeldis. Kyan ringutas siis ennast, pilk Charitinat ja muid tuttavaid otsimas. Mõnda ikka nägi ka. "This is fun," pomises Kyan omaette, hõõrudes natukene oma kaela. Juba üsna kohe saab ta hakata inimesi tapma ning seda ta ka teha kavatseb. Ta jääb ellu! Ja see Areen ei tundunud üleliia keeruline olevat. Ei ole mingit probleemi see Mäng võita.
Back to top Go down
View user profile
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 11:54 am

Käes oli see päev. Päev, mida keegi väga mainida varem ei tahtnud, kuid mis kõiki mõtteis keerles. Näljamängud. See öö oli Aurora üsnagi rahutult voodis vähkrenud, saades vaid mõneks tunniks sõba silmale. Õnneks või kahjuks oli ta nii ärevil, et unisusest polnud märkigi. Vastupidi.. Neidis ei püsinud kuidagi paigal ja tahtis juba, et nad areenil oleks. Selline venitamine oli kõige nõmedam.
Viimaks viidi nad eraldi ruumi, kus oli juba näha klaasist seintega tunnel, mis neid areenile peaks viima. Stilistid tõid talle väga veidrad oranžid rõivad, mille neidis selga ajas. Saapad olid vähemasti mugavad ja tundusid ilmastikukindlad ka. Umbes selliste, aga vähe viletsamatega, oli Aurora harjunud ringi jooksma. Neidis kinnitas kõik paelad ja lukud ning pani siis selga ka jope. Juba see riietus tekitas murelikkust. Mis pagana areenile neid saadetakse? Rory juuksed olid kinnitatud hobusesabasse, et neid näo eest ära hoida. Selle sama hobusesaba otsa keerutas ta nüüd närviliselt sõrmede vahel. Saatja oli ka seal ja sättis veel ta jopet kenasti, sädistades seal niisama. Viimaks saadeti ta sinna samasse torru alusele seisma ja klaasist uks sulgus ta ees. Aurora pööras end ümber ning alus liikus kõrgemale, viies ta lähemale areenile. Nüüd jäi üle vaid palvetada.

Ere valgus pani ta silmi kissitama, kuid õnneks harjus ta sellega üsna ruttu. Tuttavad näod seisid ringis ümber küllusesarve. Neid ümbritsesid neli seina ja alles nüüd hakkas Aurora taipama oranži tähendust.. Nad olidki reaalselt seal vangis ju. Nii palju siis puudest..

Rory viis pilgu küllusesarvele ja selle ümbrusele, plaanides juba, mida ta sealt võtab. Seejärel silmitses ta uksi, mis õuelt kuskile mujale viisid.. Trajektoor paigas, jäi ta kahuripauku ootama. Vähemalt oli ta kiire jooksja.
Back to top Go down
View user profile
Indigo Lascius
I ringkond // 18-aastane
Indigo Lascius

Posts : 82
Ringkond : District 1

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 11:58 am

Mängude alguspäeva hommikul oli Indigo suhteliselt rahulik, samamoodi ka Sapphire, kellest ta enne areenileminekut lahutati. Oma riided - oranži kostüümi ja mustad saapad oli noormees selga saanud. Tema arust ei olnud riietuses isegi väga midagi hullu, kui välja jätta fakt, et oranži asemel oleks võinud mõni teine värv olla. Mõned minutid hiljem oli Indi juba toruga ülespoole sõitmas, pilk suunatud enda ette, et esimese asjana kohe areen ja selle võimalused üle vaadata. Ilmselt tegid seda kõik kuni kahuripauguni, mis lubaks neil oma alustelt maha astuda.

Maapinnale jõudes jäid kutile esimesena silma hallid seinad kõigi selja taga ja alles seejärel ülejäänud areen. Polnudki kõige halvem, aga ta oli siiski hoopis midagi teistsugust ette kujutanud. Korraks Saphi pilgu püüdnud, noogutas Indigo talle ja pööras siis pilgu Küllusesarve poole. Noormees kavatses otseloomulikult mitte põgeneda, vaid sarvest midagigi kätte saada. Väiksemad tribuudid ilmselt lasevad kohe ühe ukse suunas jalga, kui nad muidugi väga varast surma ei ihka.

Hetkeks liikus kuti mõte ka teistele karjeristidele, kellega nad koos treenimas olid olnud, aga lõpuks kujunes see ikka välja nii, et nad olid Sapphire'iga kahekesi. Siiski oleks ilmselt kasvõi alguses mõistlik mingi liit moodustada, aga ise Indi end muidugi pakkuma ei kavatsenud minna, kuigi see oli üsna loogiline käik, et esimese, teise ja neljanda ringkonna omad ühel hetkel punti hakkasid.

_________________

Perhaps I am stronger than I think.
Back to top Go down
View user profile
Charitina Murton
VI ringkond // 16-aastane
Charitina Murton

Posts : 410

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 12:02 pm

Charitina ei saanud öösel absoluutselt magada. Nii väga kartis ta mänge. Kui ta viimaks läks end mängudeks valmis seadma, värises ta üle kogu oma keha. Neidis tõmbas tunked selga, jalanõud jalga ja jope peale. Ta isegi ei mõelnud, et oranž on äärmiselt ebapraktiline värv. Ta kartis. Kohutavalt kartis. Ta oli Scipioga juba hüvasti jätnud, nuttes, nad mõlemad olid nutnud. Nüüd jättis ta veel oma stilistiga hüvasti ning astus klaasist torusse. Uks sulgus ja platvorm tõusis üles.

Ere valgus pimestas tüdrukut mõneks hetkeks. Enam ta ei nutnud, aga tema nägu oli lubivalge ja ta endiselt värises. Ta ei uskunud, et ta kunagi midagi veel õudsemat tunneb kui praegu, aga ta eksis kohe kui ta jõudis üles platvormi poole. Teiste tribuutide segaduses ja kohkunud ilmed ei teinud asja paremaks. Tüdruk vaatas ringi. Neli seina, neli ust. Neli kitsast ust ja kakskümmend neli tribuuti. Ta tundis pisarat oma põsel ning ta jälgis karjeriste, kellest päris mitu tema läheduses olid. Ilmselt on küsimus siin hoopis selles, millega ta surnuks visatakse, mitte selles, millisest uksest ta sisse jõuab. Miks selline areen? Ta kahetses, et oli raisanud treeningkeskuses nii palju aega õppimaks millised taimed on söödavad ja millised mitte. Siin ei olnud ju taimi!

Neidis vaatas ringi, kas Scipio näeb seda praegu? Kas ta tunneb end sama lootusetult kui tüdruk ise? Charitina neelatas ja pühkis pisara oma põselt. Ta hingas sügavalt sisse. Alles nüüd märkas ta Kyanit, kes oli ikka sama enesekindel. Ka teised karjeristid tundusid võrdlemisi suure enesekindlusega. Mida Kyan talle ütleski? Kui sured, siis sured ja siis on juba savi, aga kui jääd ellu, siis on ju väga hea. Ei ole vaja muretseda. Naljakal kombel rahustas see lause Charitinat veidi. Mis sellest, et Kyan ta ilmselt oda või millegagi surnuks viskab kohe. Kui ta on surnud, siis ta ei tunne enam midagi, siis on savi. Neidis hingas korra veel sügavalt ja kinnitas oma pilgu seljakotile, mis talle kõige lähemal oli. Ta haarab selle ja jookseb ukse poole. Maksku mis maksab. Kõige lihtsam oleks tagasi joosta. Tema selja taga olevas seinas oli ka uks ja kõik jooksevad sellest eemale ilmselt kes tema kõrval on. Samas need kes üle väljaku tulevad, ei jõua nii kiiresti. Ta haarab seljakoti ja tormab sisse ja siis vaatab edasi. Vibu oleks tore asi, aga ta ei hakka sellele mõtlemagi. Mitte mingil juhul.

_________________

Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
Back to top Go down
View user profile
Finley Mitchell
XI ringkond // 16-aastane
Finley Mitchell

Posts : 89

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 12:16 pm

Finn oli ööl enne mänge vaevu maganud. Selle asemel oli ta mööda oma tuba edasi-tagasi kõndinud, mõttes kõike mentorite öeldut üle korrates, ning muidugi kartnud. Hommikul suutis ta vaevu hirmuvärinaid tagasi hoida. Hommikusöök oli välistatud - see oleks väga kiiresti sama teed pidi tagasi tulnud.

Oranže riideid nähes kortsutas ta kulmu - kuhu neid saadetakse? Kõrbesse? Kus veel millestki nii erksast kasu oleks? Vähemalt vett tundusid need pidavat. Vihmavalingud, võib-olla? Ta seisis liikumatult, kuni stilistid teda riietasid nagu kaheaastast, ning hingas raskelt. See võis olla tema elu viimane päev. Või ehk eelviimane.

Torus ülespoole sõites oli ta kõhus raske ja hea meelega oleks ta end looteasendisse pikali pannud. See ei olnud variant - ikkagi tugev nägu tuli pähe teha - ning halvavast hirmust hoolimata jõudis ta areenile sihikindla ilmega.

Ta heitis pilgu ümberringi. Näod olid talle tuttavad - ta oli nendega koos või vähemalt nende lähedal treeninud ja nüüd tundus nende tapmine veel keerulisem. Ta silmitses küllusesarve ning selle ümber olevaid laiali puistatud relvi, ning mõtles oma trajektoorile. Esmapilgul tundus turvalism variant ümber pöörata ja oma selja taga olevast uksest välja joosta, kuid pikemas perspektiivis oli see täielik rumalus. Vähemalt ühe seljakoti pidi ta kätte saama ja pärast seda oli tagasi pööramine juba lollus. Seega uksed 2, 3 või 4. Mingit eelistust tal esialgu ei olnud - mis iganes iga ukse taga oli, ei saanud niikuinii hea olla. Lihtsam on vast lihtsalt karjeristidest eemale hoida, kuhu iganes nemad kogunema peaks (ta kahtlustas, et just seda nad teha plaanivad).

Ta vaatas närviliselt kaameraid otsides ringi - kas need juba filmisid? Kas ta ema nägi teda? Käsi rusikaisse pigistades ta ohkas. Mingil hetkel oli ta mõelnud oma platvormilt liiga vara maha astuda ja sellega kiiresti ühele poole saada, aga seda ei saanud ta oma emale teha. Ta pidi proovima. Kahuripauku oodates silmitses ta taas oma kaastribuute. Kelle ta tapma peab? Kes tema tapab?
Back to top Go down
View user profile
Sapphire Sterlingshire
I ringkond // 17-aastane
Sapphire Sterlingshire

Posts : 102

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 12:41 pm

Ja viimaks jõudis kätte päev, milleks Sapphire rohkemal või vähemal määral terve oma elu oli valmistunud. Näljamängud. Ning ta oli valmis.. või vähemasti nii valmis, kui ta üldse kunagi olla oleks saanud, vältides kindlameelselt kaugemale tulevikule mõtlemist - kui tal üldse seda oli. Igatahes ajas ta vaidlemata omale selle jõleda oranži rüü selga, kirtsutades seejuures ainult õige pisut nina, aga iseenesestmõistetavalt polnud tegu moeshow vaid tapatalguteda, niisiis.. Esmapilgul ei osanud Sapphire isegi riietuse baasil midagi eeldada. Oranž onesie oli liikuv, kuid mitte kuigi külma-, vee- ja tulekindel. Jope paistis see-eest soe ja mugav, samamoodi jalanõud. Palju jooksmist? Seda ilmselt nagunii. Ronimist? Võimalik. Ujumise pärast ta vist siiski muretsema ei pidanud, kuid kunagi ei saanud milleski kindel olla. Vähemasti polnud ta kunagi ei vett ega kõrgusi kartnud, seega üleüldine areen talle niiväga muret ei valmistanud.

Veel natukene stilisti sädistamist kuulanud, sätiti Sapphire kenasti temale mõeldud torulifti ning juba varsti seisis näitsik areenil, süda rinnus tagumas, näole kleebitud kindlameelne ilme. Nad saavad sellega hakkama. Neid on terve elu treenitud. Iseenesestmõistetavalt vaatas ka Sapphire esimese asjana areenil ringi - või vähemasti sel alal, mis silmale nähtav oli. Kõrged müürid ja neli kitsast väljapääsu muutsid ta õige pisut närviliseks.. või õigemini tegi seda teadmatus. Mis seal taga olla võis? Seejärel kinnitusid näitsiku silmad küllusesarvele. Neid oli õpetatud mitte põgenema, mitte jooksma. Neid oli õpetatud tribuutideks, kelle eest põgeneti. Seega oli blondiini põhiprioriteediks sarv ja selle sisu. Neil oli vaja relvasid ja süüa ja vett - kõike, mis areenil ja sarvel vähegi pakkuda oli. Viimaks vaatas Sapphire üle kaasvõistlejad, kelle tundmaõppimist ta meelega vältinud oli. Neidise ühel küljel seisis Kyan, kes ilmselt samuti tormi sarve poole jookseb.. ja teisel mingisugune pisike poiss, kes oli kaugeltki liiga noor, et sellisel võistlusel osaleda. Aga ta oli võõras.. ja konkurent.. ning nii palju kui tema teadis, võis poiss olla ka üdini mäda inimene. Viimaks silmas Sapphire üle väljaku Indigot, kellele ta vastuseks omalt poolt õrnalt noogutas. Hinganud hääletult, kuid sügavalt sisse ja välja, võttis näitsik stardipositsiooni sisse. Kahuripaugu kostudes oli ta valmis jooksma.. ja seda joonelt kõige parema kraami juurde. Neid oli treenitud tapjateks. Nad saavad hakkama.


Last edited by Sapphire Sterlingshire on Mon Jun 16, 2014 1:15 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
Mängujuht

Posts : 93

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:14 pm

Tegu oli vana mahajäetud vanglaga, nagu mängijad juba aru said. Mida tribuudid aga ei teadnud, oli see, mis asus nendest ustest teisel pool. (Uksi otseselt ees ei ole, on ainult tühjad ukseavad.) Joodavat vett ja sööki leidus ainult vangla suures sööklas, kus seda näis üsna palju olevat (pidage meeles, et peale teie tahavad ka teised seda sööki). Tegu oli siiski kuivtoidu ja veepudelitega. Siin-seal jooksid ringi käsivarre suurused rotid, kes ei tundunud ohtlikud, kuid kes hävitasid lohakile jäetud toitu. Nad võisid tulla ka magavate tribuutide asju lõhkuma ja toitu sööma. Vangla oli üles ehitatud massiivseks labürindiks, mida mängujuht vajadusel muuta saab (siinkohal me mingit plaani ette ei anna ja teile otseseid ettekirjutusi ei tee. Loodame, et see väga suuri segadusi ei tekita.) Kõikide ruumide kohal oli katus, see tähendas, et langevarjudel oli põhimõtteliselt võimatu sinna saada. Ainus kuhu oli võimalik kindlalt langevarje saata oli sisehoov, kus asus küllusesarv. Ainsateks valgust andvateks allikateks olid aknad, millest mõned neist katki olid ja osades koridorides ning ruumides puudusid aknad üldse. Koridorid näisid lõppematud ja erinevaid ruume oli tohutult. Mõned ruumid olid rohkem korras, mõned vähem. Koridoride seintelt koorus värv ja põrandal olevad plaadid olid suures osas katki. Enamasti oli ruumides niiske ning nii mõneski koridoris haises millegi seletamatu järele. Kongid olid kõik avatud ja osadel neist polnud uksi üldse olemaski. Voodid, mis seal sees olid, olid räpased, kui üldse oli voodeid ja ka seal oli näha ringi sibamas rotte. Vanglal oli kokku kolm korrust ja vähemalt esialgu tundus, et kõikide korruste põrandad peavad piisavalt, et kuskilt läbi ei kuku. Keldrit vanglal ei olnud, ega ka pööningut. Vangla katusele saamine oli äärmiselt raske, aga mitte võimatu. Temperatuur vanglas kõikus 25-lt kraadilt 5-le. Päeval kippus ruumides olema palav ja umbne, öösel aga külm.

Sekundid Küllusesarve kohal tiksusid piinava aeglusega. Kõlaritest kostus heli. "Algavad kuuekümnendad Näljamängud! May the odds be ever in your favor!" Sekundid tiksusid 10...9...8...7...6...5...4...3...2...1. Kõlas kahuripauk ja mängud olid ametlikult avatuks kuulutatud.

OT: May the killings begin!
Back to top Go down
View user profile
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray

Posts : 107

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:16 pm

3..2...1.. Läks! Emilia tormas koheselt Küllusesarve poole, haarates sealjuures maast seljakoti. See oli raskem, kui ta arvata oskas ning aeglustas teda veidi, kuid kuna Emilia oli suhteliselt väike ja väga väle, jõudis ta edukalt ka ühe matšeete juurde ja haaras ka selle. "Kõik või mitte midagi" mõttega tormas ta oma kõige kiirema käiguga Küllusesarve ning sealt leidis ka kirve, mille läikivat tera ta kohapealt silmitseda jõudnud oli. Just nagu aimata oli - kõigile oli midagi, millega nad osavad olid. Kuid enne, kui Emilia kirve haarata jõudis, hüppas talle peale kaheteistkümnenda ringkonna tüdruk. Hetkegi mõtlemata lõi nääpsuke Em oma vastasele matšeetega kaelapiirkonda ja too jäi liikumatuks. Adrenaliinist tekkinud jõuga lükkas Emilia kaheteistkümnenda ringkonna neiu endalt maha, pani kirve vööle ja jooksis.

Suhteliselt kiiresti suundus ta tagasi oma koha poole, kus oli uks number üks. Ta vehkis rohmakalt matšeetega enda ette ning lootis, et suudab end läbi murda. Ta oli juba peaaegu kohal, kui kellegi visatud nuga ta säärt riivas. Hoolimata valust jooksis tüdruk niikiiresti, kui võimalik, kitsast uksest läbi. Ta ei pööranud tähelepanu sellele, mis või kes seal on ning ta lihtsalt jooksis otse kuniks talle tundus, et nüüd võib veidi hinge tõmmata.

OT: Aurora - võid kirjutada, et sina viskasid mind noaga.
Back to top Go down
View user profile
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:16 pm

Kõlas kahuripauk ja Aurora võpatas kergelt, viies siis viivuks silmanurgast pilgu teistele, kes platvormilt maha astusid. Mine tea, äkki oli tehniline viga ja nad siiski lendavad õhku. Järgmisel hetkel aga jooksis temagi küllusesarve poole, haarates tee peal endale ühe seljakoti, mille ta kohe õlale vinnas. See ja noad olid ta prioriteet. Tee oli üllatavalt puhas.. Kõik keskendusid vist sihtmärgile selle asemel, et kohe ilma relvadeta teisi nottida.

Karjeristidega olid nad liidu sõlminud ja ega teised neid vist praegu väga torkida ei julgenud ka. Alles Küllusesarveni jõudes tuli pisut rahmeldama hakata. Osad olid juba sinna jõudnud ja mõned üritasid talle kallale tungida. Jalaga ühe tüdruku (III NPC) eemale löönud, suundus Rory sarve sisse ja lasi pilgul üle selle sisu käia. Viskenoad! Ühe komplekti kiirelt endale krabanud, toppis ta selle esialgu seljakotti ning haaras siis ka ühe kirve, et sinna jõudnud vastaseid maha raiuda.

Väga palju neid seal polnudki ja enamus olid juba põgenemas, mis tõttu neidis võttis hoopis ühe viskenugadest, kasutades ka võimalust, et need reie külge kinnitada ja loopis ühe põgeneva tüdruku suunas (Emilia), tabades kahjuks vaid tolle jalga. Pagan. Neidis tegi endale mõttelise märkuse, et ta hiljem noa üles korjaks. Seejärel viis ta pilgu sarve juures olevale rahvale, kirves löögivalmis.


Last edited by Aurora Smithson on Mon Jun 16, 2014 1:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Charitina Murton
VI ringkond // 16-aastane
Charitina Murton

Posts : 410

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:28 pm

Charitina jälgis sekundeid sarve kohal. Tundus, nagu ta süda lööks nendega ühes rütmis. Tüdruk jälgis sekundeid ja seljakotti enda ees. Veel natukene ja kõlas kahuripauk. Tüdruk hüppas platvormilt maha, kõhklemata hetkekski, et nüüd võis. Ta isegi ei mõelnud, et äkki oli mingi rike. Neidis tormas seljakoti poole. Esialgu ei pööranud ta teistele tähelepanu. Teised polnud olulised, ta raiskab aega nende jälgimisega ainult. Adrenaliin võttis võimus ja hirm ununes. Charitina haaras seljakotist, libisedes veidi ja peaaegu kukkus, aga suutis siiski püsti jääda. Nüüd tundusid need riided ja sapaad kuidagi väga kohmakad. Vähemalt ei tulnud saapad jooksmise ajal jalast ära. Koti õlale saanud ei raisanud tüdruk rohkem aega, vaid keeras end ümber, et kolmanda ukse suunas joosta. Ta ei jää sinna tapatalgutele kauemaks.

_________________

Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
Back to top Go down
View user profile
Kyan Moraitis
IV ringkond // 18-aastane
Kyan Moraitis

Posts : 235

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:35 pm

Kyan luges hääletult sekundeid kaasa ning kui kahuripauk oli kõlanud, hüppas kutt oma platvormilt maha. Ta lükkas kolmanda ringkonna kuti endal teelt eest ning haaras ühe seljakoti endaga kaasa. Siis aga märkas ta, kuidas Charitina võttis ka seljakoti ja minema jooksis. Kyan vandus ning sööstis tüdruku poole ja haaras tema käsivarrest. "Sa saad surma seal," sisistas Kyan ja tõmbas tüdrukut endaga kaasa Küllusesarve poole, tõmmates tüdruku endaga maha, kui kolmanda ringkonna kutt neid noaga viskas. Loll! Siis ajas Kyan end jälle püsti ja tiris Charitina endaga kaasa ja surus talle Küllusesarve jõudes vibu ja nooled kätte. "Lase kõiki, kes pole karjeristid," käskis Kyan ning haaras siis ise ühe kirve ning virutas selle kolmanda ringkonna meestribuudi pähe kinni. See tehtud, vaatas kutt ringi ja teatas teistele karjeristidele, kes sinna olid jõudnud, et Charitina on nendega. Seda aga tundus eiravat tema enda ringkonna tüdruk, kes Charitinale kallale kargas, jahinuga käes. Kyan vandus. "Kas sa ei saanud aru?!" käratas Kyan ning haaras teise jahinoa, mille ta enda ringkonna tüdrukule kaela lükkas. Tüdruk lasi Charitinast lahti ning vajus korisedes maha. Oli juba kõlanud päris mitu kahuripauku, mis surmasid tähistasid. Kyan tõmbas noa tüdruku kaelast välja ning võttis ka verise kirve kolmanda ringkonna poisi peast.
Back to top Go down
View user profile
Ashleen Perthshire
IX ringkond // 15-aastane
Ashleen Perthshire

Posts : 55

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:36 pm

Ashleenil, ja ta eeldas, et ka paljudel teistel tribuutidel, oli mängudele eelnev öö möödunud võrdlemisi vähese unega. Neiu oli endast nii väljas, et hommikusöögil suutis ta vaevu-vaevu endale ikka mõne ampsu sisse suruda, igaühe neist pidi ta rohke veega alla loputama, et need seal ka püsiks. Mingit emotsionaalset hüvastijätmist neiul ei oma kaastribuudi ega ka Võitjaga ei olnud – eks nad kõik juba teadsid, et kaua ta seal vastu ei pea. Pisaratega võideldes vaatas neiu ringi samas, kui stilist teda riietas. Neiu ei olnud üldse harjunud selliste suurte ja raskete saabastega, mis ei tulnud just kasuks. Ja üleüldse see riietus pani teda kahtlema. Suurt potensiaali just peitmisel ei olnud. Viljapõllul küll annaks igasuguse riietusega ära kaduda, aga tõenäoliselt tal nii palju ei vea. Igatahes oli üsna ebamugav niimoodi pikkade riietega olla. Püksid olid üsna lohvakad ka, mis takistas veelgi ilmselt ringi liikumist. Ohates jättis ta oma Stilistiga ilma pikema jututa hüvasti ning astus värisedes torusse, mis teda siis üles viis. Valgus pimestas teda korralikult ja areeni nähes tuli veel lootusetum tunne peale. Ilmselgelt oli enamus ta treeningust mõttetu olnud. Tõenäoliselt oleks sel areenil kasu ainult kamoflaažist, sest selle riietusega küll väga peita ei õnnestu ilmselt. Ja samas oleks korralikuks kamoflaažiks ilmselt sponsoreid vaja. Vähemalt oli tal see soe jope. Ashleen mõtles omaette, et huvitav kas mängujuhil on seekord eesmärk mängud võimalikult kiiresti lõpetada, et areen selline on valitud ja oleks peaaegu isegi turtsatanud selle mõtte peale. Natuke aega olukorraga kohanenud üritas neiu enda võimalusi hinnata. Ega need just suured ei olnud. Õnneks oli tal niipaljugi vedanud, et enamus tugevamatest, treeningute järgi hinnates, tribuutidest tundusid paiknevat pigem kaugemal, suurem osa üldse teisel pool Küllusesarve. Kui tal veaks, siis ta saaks märkamatult minema joosta sealt.

Neiu polnud hetkeks tähelegi pannud, et sekundit jooksevad, kuid kui hääl oli jõudnud juba 5-ni siis ta lõpuks taipas. Ärevus ja hirm temas kasvas ja nüüd juba ei suutnud ta millelegi muule keskenduda, kui sellele häälele. 3..2..1... Kahuripaugu peale neiu võpatas, kuid astus seejärel üsna ruttu platvormilt maha, haarates käigupealt endale kõige lähedamal oleva seljakoti ning seejärel ukse(2) poole startides. Ta suutis veel 3 ringkonna tüdruku platvormi taha koperdada, kus neiut õnneks ennast enam ei olnud. Kaitsvalt ringi vaadates, lootes, et keegi tema õnnetust ei märganud, ajas ta end siiski püsti ja pani uuesti ukse poole jooksu, mõtteis ainult see, et ta jumala eest kellelegi ette ei jääks. Kahju, et ta pingutustest treeningkeskuses enam kasu ei olnud. Uksest läbi pääsenud, aeglustas ta ainult kergelt tempot, sest selle riietusega oli tõesti ebamugav joosta. Kui teal veab, siis läheb Küllusesarve juures suuremaks kakluseks ja see hoiab teisi tribuute kinni ja annab talle edumaa. Seisma ta siiski jääda ei julgenud, vaid aina jooksis ja jooksis mööda võrdlemisi pimedaid koridore.
Back to top Go down
View user profile
Indigo Lascius
I ringkond // 18-aastane
Indigo Lascius

Posts : 82
Ringkond : District 1

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:37 pm

Viimaste sekundite jooksul oli Indigo juba valmis oma aluselt maha hüppama, ning kahuripaigu kõlades ta seda ka tegi. Noormees võttis kohe suuna Küllusesarve poole, haarates tee pealt selga ka ühe seljakottidest, mis hiljem kasulikuks võivad osutada. Suurem osa tribuutidest oli praeguseks hetkeks juba laiali jooksnud, kui Indi sarve sisemusse jõudis. Kutt haaras kiiresti ühe komplekti viskenuge ning ühe jahinoa, lennutades viimase kohe umbes meetri jagu eemal seisvale 11. ringkonna tüdrukule selga. Too kukkus koheselt selili maha, tõmbles seal paar hetke ja jäi siis liikumatult lamama. Tüdruk oli ilmselgelt üritanud endale relvi haarata, aga oli olnud liialt aeglane ja nüüd polnud talle nendest relvadest enam kasu. Täpselt kahuripaugu kõlamise hetkel tõmbas Indigo verise relva tüdruku seest uuesti välja ja pühkis selle enam-vähem oma oranži rüü sisse puhtaks. Pisikesed viskenoad said kiirelt koos kotiga jala külge seotud ning jahinuga hoidis Indigo endiselt igaks juhuks käes. Karjeristid olid üldjuhul kõik Küllusesarve ümbrusesse pidama jäänud, samas kui teised veel elusolevad tribuudid hoone sisemusse sääred tegid. Ilmselgelt ei usaldanud ta neid, aga liidu loomine vähemalt mängude alguses oleks kõigile kasuks tulnud.

_________________

Perhaps I am stronger than I think.
Back to top Go down
View user profile
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:38 pm

Üks poiss (12) üritas Aurorat selja tagant rünnata. Südame kõvaks teinud, lõi ta poisile kirve rindu. Tolle keha vajus lõdvaks ning Rory tõmbas kirve välja. Kirvest hetke silmitsenud, leidis näitsik, et tal pole millegagi seda puhtaks pühkida, nii et veriseks see jäigi.

Seejärel lasi ta pilgu ringi käima ning märkas Jonnist, viibates noormehe enda juurde. „Sa oled meiega,“ hõikas ta kutile, kui too pisut ebalev välja nägi. Päris südametu Aurora ka polnud ja mine tea, mis varjatud andeid poisil veel leidus. Numbrites on ka jõud ju siiski. „Peksame kõik eemale, tapame, keda saame ja laome siis kotid head ja paremat täis,“ sõnas Rory teistele karjeristidele, kes ka sarve juures olid, muiates siis kergelt. Kuidagi väga loomulikult tuli see tapajutt. Ehk ta siiski oli sündinud mõrtsukas.
Back to top Go down
View user profile
Finley Mitchell
XI ringkond // 16-aastane
Finley Mitchell

Posts : 89

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:50 pm

Finn pistis niipea, kui kahuripauk kõlas, kiiresti jooksu. Kui ta enne teisi sarveni jõuab, võib ta siit veel eluga pääseda. Ta haaras seljakoti otse kaheteistkümnenda tüdruku nina alt, virutas talle küünarnukiga ja nägi hetk hiljem silmanurgast, kuidas tema teisel küljel seisnud Emilia neiu matšeetega tappis. See andis talle vaid hoogu juurde ning adrenaliinist ja surmahirmust kannustatuna tormas ta Küllusesarve poole. Tal õnnestus sarve lähedalt maast sirp üles korjata, millega ta väga rahul oli - see oli tal nagunii lapsest saati tuttav olnud ja nüüd oli ta õppinud seda ka relvana kasutama.

Küllusesarve juures oli juba rahvast, seega haaras ta sirbi tugevamini kätte ja aeglustas. Ta pidi vist reaalselt tapma hakkama. Tal oli kiire, seega haaras ta peaaegu paaniliselt mõõga ning vibu ja nooled - ainsad asjad peale sirbi, mida ta enam-vähem mõistlikult käsitseda oskas - ning pööras ümber. Tema ees seisis rahuloleva muigega kaheksanda ringkonna poiss, nuga juba tõstetud. Refleksselt suunas Finn oma mõõga ette ning võõras poiss vajus pikali, kõhuõõnes sügav haav.

Finnil võttis küll põlvist veidi nõrgaks - nii ruttu ta kedagi tappa ei lootnud ega tahtnud ja ausalt öeldes oli natuke vastik tunda, kuidas tera kellegi lihast läbi lõikab, kuid ta teadis, et peab edasi minema. Ta jõudis veel veepudeli haarata, mille käigus kellegi relv ta käsivart haavas, kuid siis pistis ta jooksu, kuna sarve juures kippus rahvast juba paljuks minema. Toidu peale sai ta ka hiljem mõelda - poleks esimene kord, kui ta paar päeva toiduta hakkama saab. Vaadates hetke ringi ja hinnates oma ümbrust, otsustas ta neljanda ukse kasuks. Teel sinna pidi ta kaheteistkümnenda ringkonna poisist mööda põiklema ja kellegi relv - ta ei olnud isegi kindel, kas vibunool või viskenuga - lendas tema pea lähedalt mööda, kuid lõpuks oli ta vähemalt natukeseks ajaks varjus. Ta kadus esimese nurga taha, hämarasse, ja kuulatas väljas toimuvat. Süda tagus kurgus, kui ta oma saaki võimalikult mugavalt sättis - sirp paremasse ja mõõk vasakusse kätte, veepudel seljakotti, vibu õlale. Nooletupp oli suur ning ilmselt pidi ta selle mingil hetkel näiteks seljakoti külge siduma, kuid praegu polnud selleks aega. Finn mõtles mõne paanilise sekundi, mida sellega peale hakata, ning surus sella lõpuks seljakoti küljetaskusse ja ülemise rihma vahele. Ideaalsest lahendusest kaugel, aga sellest pidi piisama. Ta ajas end püsti, kuulates, kas keegi valis sama ukse ja võis talle ohuks olla.
Back to top Go down
View user profile
Charitina Murton
VI ringkond // 16-aastane
Charitina Murton

Posts : 410

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 1:59 pm

Charitina kiljatas kui keegi ta käest haaras, siis nägi ta Kyani nägu. Poisile otsa vaadates ja väga aru saamata mida too ütles, jooksis ta temaga kaasa. Kyan ei tapnud teda! Siis tõmbas poiss neid pikali ja jälle püsti. Kõik oli väga segane. Mis toimus? Tüdruk tormas kutiga kaasa sarve, seljakott endiselt seljas. Aga ta lasi sellel maha kukkuda oma jalgade juurde, et nooletupp selga tõmmata ja vibu kätte haarata. Kõiki kes pole karjeristid? Neid oli seal nii palju. Alles nüüd vaatas tüdruk korralikult ringi, et mis seal toimus. Ta vinnastas vibu, kui oli noole haaranud, aga ei jõudnud veel kedagi lasta kui keegi talle kallale kargas. Taas kostsus kiljatus tüdruku huultelt. Aga Kyan reageeris kiirelt ja neljanda ringkonna tüdruk vajus korisedes maha Charitina jälgis teda õudusega vaid hetke, kui uuesti noole tõstis. Adrenaliin õnneks ei lasknud väga kaua sellele kõigele mõelda. Kyan oli seal samas. Ta ei sure täna! Neidis lasi noole lendus ja see tuhises läbi õhu, tabades viienda ringkonna tüdrukut kaela ja too kukkus karjudes maha. Neidis vinnastas uuesti vibu, surus oma tunded nii alla kui sai ja vaatas ringi. Karjeristid, karjeristid. Kõik teised olid juba laiali jooksnud või jooksmas. Siis märkas tüdruk seitsmenda rindkonna poissi. Ta lasi noole teele, aga tema ümber oli sagimist ja nool kaldus kursilt kõrvale ning tabas kutti õlga. Vähemalt sai pihta. Neidis vinnastas uues vibu, et teda uuesti lasta, aga võimalus kadus käest. Huupi ta ka lasta ei tahtnud, nooled olid loetud siiski. Ta ei tahtnud mõeldagi sellele kuidas ta tunneb end siis kui kogu see adrenaliin on läinud ja ta tajub, mida ta teinud on.

_________________

Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
Back to top Go down
View user profile
Sapphire Sterlingshire
I ringkond // 17-aastane
Sapphire Sterlingshire

Posts : 102

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 2:01 pm

Kõlas kahuripauk ning juba sprintis Sapphire sarve poole, haarates tee pealt nii igaks-juhuks kaasa ühe seljakoti, et see õlal jooksu jätkata. Kiirus oli alati üks näitsiku tugevustest olnud ning seepärast tüdruk isegi ei vaevunud nende paari noaga, mis tee peal ta pilku püüdsid, vaid sihtis kohe kõige suuremat ampsu - küllusesarve ennast, kus peitusid ühtlasi kõige paremad ja kõige surmavamad relvad.

Nagu alati tasusid kiired jalad end ära ning Sapphire oli üks esimestest, kes kohale jõudis, haarates automaatselt vibu ja noolte järgi, mis talle teiste seast esimesena silma jäid. Ning kuna neidisel polnud plaanigi sealt enne lahkuda, kui plats puhtaks tehtud, haaras Sapphire ühe odadest, kihutades selle silmagi pilgutamata kuuenda ringkonna poisi rinda, kes üht väljalaotatud nugadest nillis. Jäämata vaatama, kuidas eluküünal poisi silmist kustus, toetas blondiin jala tolle alakõhule, et nüüd verine oda uuesti välja tõmmata ning pilk ümbrusele visata. Nii mõnigi oli juba jalga lasknud ning need kes seda teinud polnud.. pidid seda peagi kahetsema, sest nad polnud siin armuandmiseks.

Hetke ringi vaadanud, võttis Sapphire koha sisse Indigo vahetus läheduses, tehes ühtlasi pilguga kindlaks, et noormees elus, terve ja relvastatud oli. Peagi moodustasid karjeristid küllusesarve ümber omamoodi kaitsva sõõri, millest iga suvaline nolk juba läbi ei saanud. "Fine by me," vastas Sapphire Aurora nö strateegiat kuuldes, neidisele pilku viskamata. Olgem ausad, mida muud nad tegema oleks pidanud!?
Back to top Go down
View user profile
Kyan Moraitis
IV ringkond // 18-aastane
Kyan Moraitis

Posts : 235

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 2:04 pm

Kyan jälgis, kuidas Charitina vibuga laskis ja teisi vigatas. Ühe lausa tappis, või noh, kohe ta ilmselt sureb ka. Siiski ei jätnud ta end kaitseta ja peagi märkas ka kolmanda ringkonna tüdrukut kuskil maas vedelemas ning kutt läks sinna, et tüdruku piinad lõpetada. Ta surus talle noa südamesse ning tõmbas välja siis, kui kahuripauk kostunud oli. "This is fun," muigas Kyan, kui teiste juurde naasis. Keegi neid enam nagu väga ei rünnanud aga nemad peaks teised ära tapma. "Laseme neil alustuseks minna?" pakkus Kyan muiates, kui minema jooksvaid tibulinnusid vaatas. Nii armsad väikesed lapsed. Brannock peaks seal kuskil olema. Tea, kas tasuks talle pakkuda kaitset alustuseks või laseks tal üksinda minna?
Back to top Go down
View user profile
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 2:08 pm

Aurora sikutas Jonnise endale lähemale, kui Charitina seal nooli lennutama hakkas, ja toppis noormehele samasugused viskenoad kätte. "Saad nüüd elusate inimeste peal ka kätt proovida!" sõnas ta entusiastlikult. Näitsik kasutas vähe vaiksemat hetke, et seljakotti pisut kuivtoitu ja vett toppida ning pöördus seejärel tagasi rahva juurde. "Alustuseks ju võib.. Las saavad ka tunda, et neil on ellujäämivõimalus," muigas Rory, viies pilgu Kyanile. Hetkel tundus, et see liidu asi isegi toimis, kuigi sellest ta küll aru ei saanud, kuidas Charitina nendega lõpetas. Samas Jonnise nende juurde kutsumine oli ka suht impulsiivne otsus olnud.

Back to top Go down
View user profile
Indigo Lascius
I ringkond // 18-aastane
Indigo Lascius

Posts : 82
Ringkond : District 1

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 2:19 pm

Nüüd olid vist kõik ellujäänud laiali jooksnud, mõtles Indigo karjeristide hulgas ringi vaadates, märgates, et lisaks neile olid grupis ka 5. ringkonna kutt ja 6. ringkonna tüdruk. Korraks kulmu kergitanud, heitis noormees pilgu Sapphire'ile, kes nüüd ka kohale tormas, olles eelnevalt ühele tribuutidest otsa peale teinud. Vähemalt oli neiuga praegu kõik korras. Karjeristidest oli oma leidnud ainult 4. ringkonna tüdruk, kelle Kyan isiklikult tappis. 7 inimesest koosnev liit oli muidugi omajagu suur, aga vaevalt keegi nendega tüli norima julgeb tulla, seega saab nende surm saabuda kas omavaheliste nääklemiste või mingite loodusjõudude tagajärel, millega iganes siis Mängujuht ka lagedale ei peaks tulema. Praegusel hetkel oli suurem osa kraami endiselt Küllusesarves, seega olid nende väljavaated päris head. Mis puutus nendesse, kes pimedatesse käikudesse põgenenud olid, siis Indi ei arvanud, et nad seal kuigi kaua vastu peavad. Kutt haaras maast ühe veepudeli ja avas selle, et üks väike lonks võtta, enne kui pudeli uuesti sulges. Vett läheb neil hiljem ilmselt rohkem vaja, seega oli hetkel kasulik seda rohkem kokku hoida.

_________________

Perhaps I am stronger than I think.
Back to top Go down
View user profile
Kyan Moraitis
IV ringkond // 18-aastane
Kyan Moraitis

Posts : 235

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 2:23 pm

"Okei aga pakime siis asju veidi ja lähme ka sisse? Või campime siin? Sest me peaks midagi välja mõtlema," ütles Kyan nuga ära pannes ning kirvest oma käes sättides. Mõlemad olid verised, aga las nad siis olla. Veri oli loomulik asjade käik siin praegu. Ja temal oli küll igati hea olla. Adrenaliin oli laes ja tahaks veel mõned inimesed ära tappa! Varsti saab, loodetavasti.
Back to top Go down
View user profile
Hadrian Rhodes
VII ringkond // 17-aastane
Hadrian Rhodes

Posts : 45

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 2:25 pm

Märkamatult oligi kohale hiilinud saatuslik päev, mil 24 noort tapalavale saadeti – nende hulgas ka Hadrian. Sellest oranžist värgendusest, mis talle selga anti, ei osanud noormees esialgu midagi arvata, sest tal oli ka tähtsamat, millest mõelda: näiteks see, missugune võib välja näha areen ning kas tal on mõni omadus, mis annaks noormehele kellegi ees eelise. Samuti muretses Hadrian Emilia pärast, kuigi ta ei osanud esialgu küll välja mõelda, kuidas tüdrukut aidata saaks. Ilmselt tuleb tal pärast kahuripauku lihtsalt neiule järgneda ja loota, et Emilia teda kogemata maha seejuures maha ei löö. Kui jõudis aeg läbipaistvasse kuplisse astuda, ei jäänud Hadrian ootama, millal sekundid lõpuni tiksuvad, vaid astus kuplisse kiiresti sisse, maandudes mõne aja pärast juba platvormil. Nüüd oli kutil veel pisut aega, et ümbruskonnale ja teistele tribuutidele pilk heita. Korraks kohtus noormehe pilk ka Emilia omaga, kellele ta kergelt silma pilgutas. Loodetavasti sai viimane sõnumist aru. Kahuripaugu kõlades tormas Hadrian oma maksimumkiirusel küllusesarve poole nagu paljud teisedki, kuid liiga hilja tuli talle pähe mõte, et see ei olnud hea idee, kuna tal õnnestus kellegi poolt teele saadetud noolega pihta saada. Õnneks nool vaid riivas Hadriani õlga, aga põrgulikku valu tundis ta ikkagi. Mis seal ikka – tuli edasi minna. Haaranud kiirelt sirbi, mille poole ta enne nooletabamust küünitanud oli, pistis Hadrian uuesti jooksu, võttes veel tee pealt ka seljakoti kaasa.  Kuna teise ukse läheduses parajasti kedagi ei olnud, jooksis noormees midagi mõtlemata avausest sisse.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Indigo Lascius
I ringkond // 18-aastane
Indigo Lascius

Posts : 82
Ringkond : District 1

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Mon Jun 16, 2014 2:30 pm

"Ma pakuks välja hetkel siin campida ja aeg-ajalt sees uurimas käia," lausus Indigo Kyani küsimuse peale. Esialgu oleks olnud mõistlikum tõesti plaan paika panna, näiteks see, milliste ringkondade tribuudid kiiremini hävitamist vajaksid kui teised. Käikudes kellegagi kokku põrgates ei kavatsenud kutt muidugi oodata, vaid tollele kohe ots peale teha, sest noh, ta tahtis siiski enda võiduvõimalusi veidigi suurendada, või enda ringkonna võiduvõimalusi, isegi kui see koju tagasi mineja pole tema, vaid Sapphire. Asjade kokkukogumine polnud ka halb variant, siis oleks vähemalt olemas ülevaade, kui palju neil midagi on.

_________________

Perhaps I am stronger than I think.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   

Back to top Go down
 
60ndad Näljamängud!
Back to top 
Page 1 of 13Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Mirena Leen (61sed Mängud)
» 62ste Näljamängude Küllusesarv

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 60ndad Mängud :: 60ndad Näljamängud-
Jump to: