Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 60ndad Näljamängud!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Finley Mitchell
XI ringkond // 16-aastane
Finley Mitchell

Posts : 89

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 11:20 am

Kuuldes, et Zedil kreemi vaja pole, pani Finn selle kinni ning pistis selle siis oma seljakotti. Seda oli veel veidi alles. Zedi märkuse peale naeris ta vaikselt. "Olen jah," nõustus ta. "Pole... selleks kõigeks valmis, nii et ei oska kõrvale hoida," lisas ta käega ebamääraselt ümberringi näidates. "Aga noh... See tüdruk, kes mu jalga vigastas, sai natuke aega hiljem surma," ütles ta Zedile otsa vaadates. Finn ei suutnud välja öelda, et oli tüdruku tapnud. Ilmselt Zed ikkagi mõistis. Nähes, et poiss väriseb, tundis Finn end tema magamiskoti hõivamise pärast halvasti. "On küll," vastas ta Zedi küsimusele. Pea küll tuikas ikka, aga teistmoodi - ilmselt haav paranes tasapisi. "Tahad seda tagasi?" küsis ta siis Zedi magamiskotti enda õlgadelt veidi tõstes. Ebaaus ju, kui teine peab vastu külma seina istuma, kuni tema end kahe magamiskotiga mugavalt tunneb.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
Mängujuht

Posts : 93

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 11:33 am

Kõik oli taas vaikne ja tundus, et öö oli täielikult saabunud, lastes tribuutidel puhata. Või kas siiski? Sisehoovist paistis ühest aknast tuluke, nagu keegi teeks seal akna taga lõket. Mõne aja pärast oli kosta selle sama akna läheduses oleva ukse juurest hääli. Valje sosinaid, aga sõnadest polnud aru saada. Oli kuulda samme. Kaks või kolm inimest vähemalt liikusid seal. Olid need teised tribuudid? Tulid nad karjeriste varitsema? Järsku vilksatas keegi ukse juures ja siis oli kosta samme, mis uksest eemale jooksid. Näis, et keegi siiski ei julgenud tulla.

Välja ei kostunud aga helid, mis kostusid sees olevatele tribuutidele, nagu ei näinud sees olevad ka ühtegi lõket kuskil. Sees tundus samuti nagu keegi jookseks. Zedi ja Finley kongi uksest möödus kiire vari, mida saatsid jooksusammude kaja seintel. Hääl kadus nurga taha ja hajus siis.
Hadrian võis kuulda, kuidas temast veidi eemal karjus üks tüdruk appi. Kuid kui kutt peaks hääle suunas liikuma, tundus hääl kaugenevat. Varsti vaikis hääl üldse. Siis kajasid koridorist taas sammud, mis justkui kindlalt Hadriani poole liikusid. Appikarjed, mis lakkasid, olid kuuldavad vaid Hadrianile ja need kindlalt kuulusid neiule. Kahuripauku neile ei järgnenud.
Ka Brannock võis kuulda lähenevaid samme, mis kuulusid vähemalt kahele isikule ja nendega kaasnesid sosinad, mille sõnadest polnud võimalik aru saada. Järsku jäid hääled vait, nagu oleksid inimesed peatunud. Selles kurdistavas vaikuses, libises kiire vari üle kongi ukse, kus Brannock viibis. Ringi vaadates polnud näha kedagi.
Emilia võis kuulda vaikseid hiilivaid samme lähenemas. Aina lähemale ja lähemale. Esialgu olid need vaid ühe isiku omad, siis tundus, et neid oli rohkem. Kaks... Kolm.. Neli... Nüüd juba viis või kuus. Sammud aina lähenesid ja lähenesid. Piinava aeglusega ja siis järsku kadusid.
Althea lähedal koridoris tundus keegi jooksvat kuid siis sammud kadusid. Kostusid lähenevad sammud ja siis kaugenevad. Keegi hüüdis appi, aga tema hääl lõigati justkui noaga pooleks. Kahuripauku ei järgnenud.
Devon, kes endiselt oma kapis istus, võis samuti lähenevaid samme kuulda. Aga just siis kui need õige lähedale jõudsid, hajusid hääled. Seejärel kostus, nagu keegi oleks jooksnud tema uksest mööda, vastu neile sammudele, mis enne nõnda rahulikult kõndisid. Vaikus. Tundus, et lausa hinge mattev vaiikus. Ei mingit heli, mitte ühtegi sammu ega karjet. Järsku haaras justkui keegi ukse lingist ja püüdis seda lahti tirida, kolistades ukse kallal.

Väljas tundus taas kõik rahulik, ainult see lõke peegeldus aknast. Siis kostusid vaiksed kerged sammud uksele lähenevat. "Palun ärge tapke mind. Palun! Palun ärge tapke mind," kostus hala, mis samuti aina lähenes uksele ja näis kuuluvat noorele poisile.

OT: Igaühele kirjutasin eraldi. See tähendab seda, et Brannock ei kuule, mis Hadriani juures toimub ja vastupidi. Kui te teineteisele just väga lähedal pole. Õues olijad ei kuule seda, mida kuulevad need, kes on sees ja need, kes on sees, ei kuule ega näe seda, mida kuulevad ja näevad need, kes on õues.
Back to top Go down
View user profile
Zed Burns
II ringkond // 17-aastane
Zed Burns

Posts : 87

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 11:36 am

"Väga paljud ei ole."
Taas mõtles Zed nendele lastele, kes olid mängudele sattunud. Nemad ju ei teadnud kuidas nuga õieti käes hoida ja juba nad saadeti oma elu eest võitlema.
Noormees vaatas teist korraks kui too põhimõtteliselt tunnistas talle, et ta oli ise ühe tüdruku ära tapnud. Järelikult oli nende seis võrdne, kuid mitte kauaks. Ta noogutas kergelt kui talle positiivselt vastati ning kui talle magamiskotti tagasi pakuti, ei hakanud Zed vastu ja võttis selle kätte. Koti ümber õlgade pannud, tundis karjerist ennast poole paremini. Siis jäi ta vaikseks. Enam ei osanud ta midagi öelda ega küsida ja ega ta olekski soovinud.

Ilmselt oli Zed hetkeks tukkuma jäänud kui ta võpatas kergelt häälte peale, mis tulid väljast. Ta vaatas Finley poole, kes oli veel omal kohal ning mõistes, et neid ilmselt varitsetakse, võttis Zed ettevaatlikult oma mõõga ja oli valmis püsti hüppama kui keegi nüüd uksest sisse peaks astuma.
Kuid jooksusammud hajusid ja Zed vaatas uuesti teise nooruki poole. Kas see võis olla üks tribuutidest?
Back to top Go down
View user profile
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 11:40 am

Aurora reageeris hetkega, pannes supianuma käest ja haarates vibu, vinnastades selle noolega. Pimeduses silmi kissitades püüdis ta sotti saada, mis ta ümber toimub, kuid väga näha polnud midagi. Kui sammud kaugenesid, lasi ta vibu pisut allapoole ja kasutas juhust, et supianum sulgeda, kõrvale panna ning end siis jalule ajada. Neidis kaalus korraks Kyani üles ajamist, aga samas polnud kutt praktiliselt magada saanudki ja Rory oli enda oskustes üsna enesekindel.

Neidis viis pilgu hetkeks üle siseõue, püüdes aru saada, mis kuradi lõke sealt aknast paistis. See oli juba väga imelik. Alles seejärel kuulis ta samme ja vaikset hala, mis aina valjemaks muutus. Aurora sihtis vibunoolega taas ukse poole, olles valmis vajadusel ka selle relva hülgama ja reielt viskenoad haarama. Neid oskas ta siiski paremini käsitleda, kuid ka vibuoskus oli tal piisavalt hea, et pihta vaenlasele vähemalt saada.
Back to top Go down
View user profile
Finley Mitchell
XI ringkond // 16-aastane
Finley Mitchell

Posts : 89

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 11:48 am

Finn ulatas Zedi magamiskoti talle tagasi ning tõmbas enda oma endale tihedamini ümber. Mõlemad poisid jäid vaikseks ja Finnil õnnestus veel mõni minut magada, enne kui samuti koridorist jooksusamme kuulis. Ta ajas end jalgele ja kummardus ettepoole, et sirp haarata. Kas keegi oli tõesti otsustanud öösel siin ringi joosta? Kelle eest? Möödajooksjat, kes see ka polnuks, Finn ei peljanud - ilmselt oli see, mille eest see keegi jooksnud oli, palju hirmsam. Kui see jälitaja olemaski oli - see võis ka mingi trikk olla. Finnil oli isegi hea meel, et ta üksi polnud. Ta heitis pilgu Zedi poole, kes samuti võitlusvalmis oli, ning küsis talt: "Lähme vaatame või ootame siin?" Mõlemal variandil olid omad eelised ja puudused - kongis olles võisid nad märkamatuks jääda, aga põgenemisteed ei olnud; koridorides olid nad küll vabad jooksu pistma, kuid kui keegi tõesti seal ringi luuras, jalutasid nad tema teele ette. Kuna Zed oli kogenum ja sellistes asjades targem, lasi poiss temal otsuse teha.
Back to top Go down
View user profile
Zed Burns
II ringkond // 17-aastane
Zed Burns

Posts : 87

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 12:05 pm

Arvestades seda, kuidas Finley püsti tõusis järeldas Zed, et poisil on nüüd poole parem olla kui enne, kuid vaevalt, et see kreem tema verevaru oleks nüüd täitnud.
Ka tema ajas ennast aeglaselt püsti, kuigi jättis magamiskoti veel õlgadele. See, mis hetk tagasi oli väljas liikunud, oli nüüd kas jäljetult kadunud või ootas, et keegi sellele järgi jookseks. Arvestades seda, mida ta oli näinud teistes näljamängudes, võis see väga vabalt üks mutantidest olla. Või mingisugune trikk, mis meelitaks tribuute enda järgi.
Ta astus seina juurde, olles uksest vaid üks meeter eemal ning kuulatas tähelepanelikult. Samal ajal näitas ta Finleyle sõrmega, et too vaikselt püsiks. Ta pidi enne aru saama mis nende ümber toimus enne kui nad liikuma hakkavad. Oli veider see, et nooruk üldse usaldas teda selle asjaga. Kulme kortsutades vaatas karjerist tagasi ukseava suunas, oodates midagi. Mõõk oli talle tugevasti kätte surutud ja tema süda kloppis valjult.
Back to top Go down
View user profile
Sapphire Sterlingshire
I ringkond // 17-aastane
Sapphire Sterlingshire

Posts : 102

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 12:07 pm

Selleks ajaks, kui tribuutide kõrvu Kapitooliumi hümn kostus, olid Indigo ja Sapphire juba vaikselt magama sättimas, olles ühte nurka kaks magamiskotti laotanud - üks nö aluseks ja teine, kus sees reaalselt magada - ning tegelesid nüüd rohkemal või vähemal määral hädarelvastumisega - pisike nuga seljakotist ühte saapasäärde, üks jahinugadest magamiskoha vahetus läheduses, ennist võetud vibu ja nooled ning nüüdseks kuivanud verega kaetud oda otse valitud nurgakese juures seina ja magamiskoti vahel. Seejuures pööras Sapphire taevasse kuvatavatele hologrammidele nii vähe tähelepanu kui võimalik. Nad olid surnud juba rohkemal või vähemal määral üle lugenud ning tal tõesti polnud vaja kuuenda ringkonna poisi nägu taas näha - verine oda oli sellest piisavalt kindel meene. Alles siis kui järjekord jõudis kahe viimase surnuni, viis blondiin pilgu taevasse. Kaks tüdrukut, üheksandast ja kaheksandast ringkonnast. Tore teada..

Pakikeste saabudes kerkis sel päeval Sapphire'i huulile esmakordselt midagi naeratuse taolist. Ta isa võis täiesti kohutav inimene olla, kuid üks asi, mida ta suurepäraselt oskas, oli inimeste ärarääkimine, moosimine ja manipuleerimine. Ning seda tõestas ka termotekk, mida käes hoides näitsik võidukalt küllusesarve naasis, külmast kergelt siniseks tõmbunud huulil rahulolev naeratus säramas. "Kingitus fännidelt," pomises ta piisavalt vaikselt, et ainult Indigo teda kuulnud oleks, pugedes viimaks kõigi saabaste ja tunkedega magamiskotti, olles jope ennist maha koorinud, et see pea alla võtta. Nad olid kahekesi ühes magamiskotis, mis tähendas, et jope oleks ainult ruumi võtnud ning kehasoojuse liikumist takistanud. Pealegi oli neil nüüd termotekk, nii et.. Sellesama tekikese enesele peale laotanud ning ääred kenasti magamiskoti alla susanud, tõmbas Sapphire end Indigo vastas kerra, põimides end nii noormehe ümber kui vähegi võimalik. Too oli eranditult ainuke, keda ta siin usaldas ning ainuke, kelle juures ta end turvaliselt tundis. Vahetult enne uinumist libises vaikne 'I love you' üle näitsiku huuli ning seejärel triivis ta vähemalt mõneks hetkeks areenilt ära, kuhugi, kus kõik oli võimalik.
Back to top Go down
View user profile
Jonnis Rachten
V ringkond // 17-aastane
Jonnis Rachten

Posts : 110

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 12:16 pm

Jonnis ei osanud Aurora vastust kuuldes muud teha kui loota, et see ei olnud tõsi. Samas.. Mille muu pärast ta ikka seal oli? Kui teised ennast magama hakkasid sättima, puges ka noormees enda magamiskotti, kuid magada ta küll ei suutnud. Tema matšeete oli igaks-juhuks endiselt käeulatuses, kui ta ennast selili ajas ning taevast vahtima jäi. Ei läinud kaua mööda, kui hümn peale hakkas ning surma saanud tribuutide näod taevasse ilmusid. Ühest küljest tundis ta end natuke rahulikuna, sest tema ise polnud kedagi neist tapnud. Teisest küljest tahtis ta oksele hakata mõttest, et ta tsillis koos nendega, kes kogu selleveresauna korraldasid. Ta ei saanud sealt minema ka joosta - vastasel juhul oleks ta ise ka koheselt kutu. Kui pildid läbi said ja pakikesed alla lendasid, ei julgenud ta isegi loota, et üks nendest on talle. Ta ei olnud endast just parimat muljet jätnud. Kuuldes aga äkitselt väljapoolt mingeid hääli, ajas ta ennast istukile, käsi matšeetet kobamas. Saades aga aru, et sellest ei oleks talle midsgi kasu, otsis ta välja paar nuga, mida vajadusel lendu lasta.
Back to top Go down
View user profile
Finley Mitchell
XI ringkond // 16-aastane
Finley Mitchell

Posts : 89

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 12:18 pm

Finn järgis Zedi juhiseid ja jäi paigale, sirp endiselt käes. Mõõga võtmisel tekkiva heliga ta riskima ei hakanud, seega jäi üks käsi praegu tühjaks. Olemine oli oluliselt parem, kuigi peahaav alles paranes ja ta tundis, et päris korras kõik ikkagi pole. Süda tagus veidi tugevamalt - see võis muidugi ka adrenaliinist olla -, nägu kattis külm higi ja natuke kippus pea ikka ringi käima. See viimane häiris poissi kõige enam. Ta silmitses Zedi ainiti, valmis tolle märguande peale midagi ette võtma. Nad olid ühise vaenlase (või vähemalt selle idee) vastu ühinenud ja natuke aega oli jälle turvalisem. Nii kaua, kuni koridorides miski luurab, Zed teda ehk ei tapa.
Back to top Go down
View user profile
Indigo Lascius
I ringkond // 18-aastane
Indigo Lascius

Posts : 82
Ringkond : District 1

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 12:20 pm

Indigo oli end küll koos Sapphire'iga magamiskotti sättinud, kuid lubas endale, et üritab mitte magama jääda. Kahekesi ühes magamiskotis lamada oli küll parajalt soe, aga oleks võinud ka soojem olla. Kapitooliumi hümni kuulates suunas noormees erinevalt Sapphire'ist pilgu taevasse, vaadates ükshaaval üle kõigi hukkunute näod. Üheteistkümnenda ringkonna tüdruk, kellele ta noa selga oli virutanud, vahtis talle suurte silmadega taevast vastu, kuid Indi polnud tegelikult eriti tüdruku nägugi näinud, arvestades seda, et rünnak toimus selja tagant. Neiu tema kõrval paistis hukkunute nägudele mitte erilist tähelepanu pööravat, aga kaks viimast, kaheksanda ja üheksanda ringkonna tüdrukud vaatas temagi üle. Suurem osa nägusid oli noormehele küll võõrad, aga see selleks.

Sponsorite pakikeste saabumist tähistavat heli kuuldes oli Sapphire juba magamiskotist väljas enne kui Indigo midagi öelda jõudis. Kutt lootis, et nad saavad midagi, mis sooja annab, sest öö kiskus tõesti üsna külmaks ära. Üsna varsti oligi neiu koos pakikesega tagasi, hoides käes termotekki. Indigo manas muige näole. Isegi kui saatus nende vastu on, saab vähemalt sponsoritelt veidike armulikkust nende viimasteks päevadeks, sest kes teab, kaua nad siin vastu peavad. Kui Saph tagasi magamiskotti ronis ja neile termoteki peale tõmbas, et siis Indi ümber kerra tõmbuda, asetas tüüp oma käed neiule ümber ja toetas pea nende improviseeritud padjale. Sapphire'i enne uinumist öeldud sõnade peale vajutas Indi tema laubale õrna suudluse, ja järgmisel hetkel tunduski tüdruk juba magavat. Üritades kõigest väest mitte magama jääda, hoidis Indigo oma silmi tüdrukul tema käte vahel, kuid varsti soojus ja silmatikkuv uni temastki võitu. Väljast kostvad sammud ja eemal praksuv tuli jäid paarikesele kuulmata-nägemata, kuid ajasid valves oleva Aurora sellegipoolest ärevile. Indigo muidugi eriti sügavamalt magama ei suutnud jääda, tehes iga natukese aja tagant mõne kahtlasema prõksu peale silmad automaatselt lahti.

_________________

Perhaps I am stronger than I think.
Back to top Go down
View user profile
Althea Roxen
X ringkond // 14-aastane
Althea Roxen

Posts : 23

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 12:41 pm

Mida pimedamaks ja külmemaks läks, seda aeglasemaks Althea muutus. Ta vihkas külma, oli seda alati teinud. Kümnes ringkond oli reeglina soe või isegi kuum ning seega tuli siinne öine külmuse tüdrukule äärmiselt halva üllatusena. Ta käed külmetasid ning peagi ei aidanud ka neile kuuma hingeõhu õhkamine ega taskutesse peitmine.. ning kui jäsemed juba külmetama hakkasid, liitusid nendega peagi ka kõik ülejäänud kehaosad. Althea hambad plagisesid, ta huuled olid tõmbunud õõvastavasse sinakas-halli tooni ning kõige tipuks tundis ta vaevu oma sõrmi ja varbaid. Pool-varemetes vanglahoone oli tõesti külm ja kuskilt ei paistnud midagigi, millega oma värisevat keha vaigistada. Ta hingamine kiirenes ning vaikselt hakkas pead tõstma paanika - seda enam, mida sügavamale tühjusesse ta jõudis. Kedagi polnud näha, kõikjal kuhu ta vaatas oli vaid lõpmatu seintemeri, siin-seal paar rotti, kes tüdruku kaks-kolm korda võpatama panid. Tal oli külm, kõht oli tühi ning süda paha. Ning sellest olenemata loivas ta praktiliselt hingeldades edasi, elementaarne ellujäämisinstinkt pead tõstmas.

Alles selleks ajaks, kui Kapitooliumi hümn justkui kuskilt kaugelt kõlama hakkas, oli Althea peatunud, vajudes ilmselges energiapuuduses esimese ettejuhtuva seina najale istuma, keerates end nii väikesesse kookonisse kui vähegi võimalik, mitte et see eriti aidanud oleks. Nüüdseks oli tüdruku hingamine ühest äärmusest teise kukkunud - hingeldamine oli asendunud sügavate, kergelt vihisevate hingetõmmetega. Peagi hakkasid Althea vastasseinale ilmuma näod, kes tundusid justkui kusagilt kaugelt tuttavad. Kulus hetk aega taipamaks, et tegu oli langenud tribuutidega. Peagi näod kadusid ning hetkeline valgus asendus taas pilkase pimedusega, tüdruku kõrvus kostumas ainult tema enda rasked hingetõmbed. Kauaks see nii siiski ei jäänud. Kuskilt kõlasid lähenevad sammud, siis need jälle kaugenesid. Kellegi hääl.. või pigem karje.. ja siis see kadus äkitselt. Altheal oli vaevu võpatamiseks piisavalt energiat, rääkimata püsti tõusmisest ja kuhugi jooksmisest. "Ma olen siin," libisesid vaevukuuldavad sõnad üle Althea huuli, kui ta mingisuguses meeltesegaduses otsustas, et tegu polnud mitte vastaste vaid võimaliku abiga, võibolla ainsa abiga. Antud hetkel ta isegi ei hoolinud. Ta lihtsalt ei tahtnud üksi olla.. ning uni muutis lauge järjest raskemaks. "Ma olen siin," kordas ta taas vaikselt, suutes vaevu aduda, et värisemine ja hammaste plagisemine olid hakanud vaikselt raugema. Isegi külm paistis vaibuvat. Võibolla peaks ta lihtsalt magama heitma? Hommik ja soojus tuleks märkimisväärselt kiiremini. Kuskilt kostusid veel korraks sammud ja Althea ei leidnud eneses isegi pisemaid hirmumärke. Kõik oli korras. Ja sel hetkel, kui tüdruku silmad vaikselt kinni vajuma hakkasid, leidis ta end kodust, liha säilitamiseks mõeldud külmakambrist. Kuskilt kaugelt kostus tuttav hääl. ISA!? Tüdruk suundus instinktiivselt külma trotsides hääle poole, avas külmakambri ukse ning astus vastu soojusele ja päikesepaistele. Kõik kadus. Ja vaikselt vaibus ka pisikese tüdruku hingamine.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane
Brannock Galloway

Posts : 128

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 12:41 pm

Bran võpatas ainult kahe kahuripaugu peale ning tõmbas ennast rohkem kerra. See lapsik hirm temas hakkas vaikselt välja lööma. Siis ilmusid langenute pildid tema kongiseinale, mida ta vaatama jäi. Althea oli elus. Kuid kus tüdruk olla võis? Bran ei märganud teda mängu alguses, tal oli liiga kiire minema jooksmisega. Kuid kas tüdruk üldse halastaks talle kui nad kokku peaksid põrkama? Võibolla ... Ka märkas Brannock, et Kyan oli veel elus. Ilmselt oli ta sarve juures koos teistega ning temas on ilmselt halastust sama palju kui piima isases tiigris.

Brannock sättis ennast uuesti ilusti ning vaikselt vajus ta silm kinni. Siis hakkasid hääled kostuma. Alguses arvas poiss, et need olid tal unes. Poisi kulm vajus veidi kortsu. Õudusunenägu? Peagi võpatas ta üles kui samme kuulis. Poiss surus ennast rohkem nurka ning jäi ukse poole vaatama. Kas need olid teised tribuudid? Bran surus käe suu peale suurest hirmust, et nuuksatusi tagasi hoida. Poisi silmad vajusid suureks kui ta varju uksest mööda jooksmas nägi. Siis aga jäi kõik vaikseks. Kas mängujuhid tõesti kavatsesid nad hulluks ajada? Bran keeras seljaga ukse poole, surus käed kõrvadele ning üritas uuesti magama jääda, ise samal ajal hoides ennast tagasi, et ta suurest hirmust nutma ei hakkaks.
Back to top Go down
View user profile
Zed Burns
II ringkond // 17-aastane
Zed Burns

Posts : 87

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 12:50 pm

Vaikus. Tundus, et enam ei jooksnud keegi mööda koridore janad jäeti lõpuks rahule. Olles seal nii veel umbes minut aega, julges Zed lõpuks mõõga allapoole lasta ja uksest taganeda. Hetkel ei tahtnud ta välja vaadata; kes teab mis seal olla võis.
Ta astus Finley juurde ning võttis poisi kõrval istet. Antud hetkel oleks vist parem kui nad teineteist maha ei tapa. Ilmselt on neil mingisugused võimalused veel olemas, kuid kui kauaks? Ja isegi siis, kui ta sai viis minutit istuda ei suutnud Zed paigal püsida. Tal oli vaja midagi teha, leida ohutum koht ehk?
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
Mängujuht

Posts : 93

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 12:58 pm

Finley ja Zed läheduses tundus kõik vaikne olevat. Kes iganes neist mööda jooksis kas varjus kuskil või oli ära põgenenud. Vaikus.  Siis kostus taas samme, mis lähenesid ja järsku kadusid. "Palun!" kostus teiselt poolt kellegi tüdruku anumist. "Palun. Nad tapavad mu, palun aidake!" anus tüdruk edasi ja siis hääl taas kadus. Kedagi näha kusagil polnud. Nüüd kostus kaugemalt kellegi läbilõikav kiljatus. Mida ei Zed ega Finley ei teadnud, oli see, et vainult nemad kuulsid seda kiljatust. Kahuripauke endiselt ei kostunud. "Aidake!" kostus taas sealt poolt, kust ennegi anumist oli kuulda.

Hoovis jäi kõik vaikseks. Sammud ja hala, mis seal kostusid, kadusid. Lõke endiselt põles akna taga. Ja siis see kadus, järsku. Kostus läbilõikav kiljatus ukse number kaks juurest. Järgmine kiljatus ukse number üks juurest. Veidi vaikust, siis kiljatas keegi ukse number kolm juurest. Ukse juures liikus vari, aga ei mingit liikumist rohkem. Taas vaikus. Ei mingit liikumist, hääli, ega samme. Ukse number kolm vastasseinas olevast neljandast uksest aga astus keegi välja. See oli turske mees, ta lonkas, ei liikunud eriti kiiresti. Ta kandis määrdunud vanglavormi, samasugust oranži, nagu tribuudidki. Tema käes oli pikk ja raske kett. Ainus, mis tema tulekust märku andis oli tasane korin, mille ta tõi kuuldavale alles siis kui ta juba väga sarve lähedal oli. Eeldatavasti ajasid kiljumised muidugi sarves olijad juba veidi enne üles. Tulija ei jäänud üksi. Peagi hakkas ka teistest ustest hoovi jalutama mutante, kelle näod ja käed olid kaetud mädapaisetega. Osadel neist polnud silmi peas, aga nad näisid sellegi poolest väga selgelt teadvat, kuhu nad liiguvad. Nad korisesid ja urisesid. Osadel neist olid käes ketid, mida relvana kasutada, osadel raudlatid. Mutandid olid ainult sisehoovis ja majas sees neid polnud.

Brannocki läheduses jäi mõneks ajaks kõik vaikseks. Siis kostus tasane, aga ühtlane piiksumine, mis andis teada paki saabumisest. Sponsorid ilmselgelt olid ka pisikese poisi vägidegudest muljetavaldatud. Pakike, mis poisile tuli, sisaldas rakulkat ja kümmet metallist ogadega kuulikest, mida rakulkaga hea lasta oli ja mis olid umbes sama suured kui keskmised ploomid. Mõni aeg oli taas vaikus, siis kostus eemalt taas kellegi jooksmist ja sammud hajusid.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
Mängujuht

Posts : 93

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:00 pm

OT: Sest topeltpostitused on lahedad.

Kõlas kahuripauk!
Back to top Go down
View user profile
Finley Mitchell
XI ringkond // 16-aastane
Finley Mitchell

Posts : 89

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:06 pm

Finn silmitses terve selle aja ainiti Zedi. Peale pikka vaikust astus Zed lõpuks ukselt tagasi ning selle peale rahunes ka Finn veidi. Praeguseks oli nende ümber vaikus. Ta võttis uuesti istet, mähkis magamiskoti enda ümber - ilma selleta oli tal jälle üsna külm hakanud - ja pani sirbi käest, kuigi haardeulatusse. Kes iganes talle ka kallale ei tule, Finn on valmis ja järgmine kord - mis ei saanud väga kaugel olla - haarab ka mõõga. Finn silmitses Zedi veidi aega. Poiss nägi üsna rahutu välja. Eks oli ka põhjust - nad olid päris kaua samas kohas olnud, Finn kauemgi kui Zed. Samas oli areen pime ja koridorid päevase ajaga võrreldes veel kõledamad (ja mis seal salata, hirmutavad), väsimus ka üsna tugev. Ta oli juba tegemas ettepanekut hommikuni kordamööda valvet pidada, kui nendeni kiljatus kostus. Kohe oli Finn uuesti jalgel, sirp ja mõõk hetke pärast käes, ning ta silmitses Zedi ärevalt. "Kes see oli?" küsis ta sosinal, lootes, et Zed tunneb mõne kaastribuudi hääle järgi ära. Kahuripauk viis ta veel enam endast välja - olid nad hiljaks jäänud? Kes surnud oli? Kas tapja teadis, kus nad on?
Back to top Go down
View user profile
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:11 pm

Aurora langetas vibu, kui kõik vaikseks jäi. Ta kiirenenud hingetõmber olid nüüd palju kuuldavamad ja neidisele tundus, et ta südamelöögid kajavad õueseintelt vastu. Ja siis kustus lõke. Neidis jõudis vaevu vaiksed vandesõnad pomiseda kui järjest kiljatused kostuma hakkasid. Ta vinnastas noole ja üritas aru saada, kuhu seda suunata. Karjed kostusid igalt poolt nii et neidis lihtsalt kõndis ringis, saamata aru, kes on kus ja mis kurat seal toimub. Ta oli enam kui kindel, et see on mingi mäng. Et need kiljatused ei tule teistelt tribuutidelt.
And then shit got real. Aurora võpatas silmnähtavalt kui praktiliselt ta selja tagant korin kostus. Neidis oli nii palju seal ringi tiirutanud, et seisis nüüd hoopiski sarve kõrval, nii et keegi sarve sees magavatest - või siis nüüd juba arvatavasti ärkvel olevatest - tribuutidest see olla ei saanud. Ta reaktsioon oli kiire ja mutant sai endale noole otse südamesse. Sihtimine polnud kuigi keeruline lühikese vahemaa tõttu.
Ja siis hakkas neid meeletult juurde tulema. "Ou, ajage üles end!" kisas Rory, kuigi teised vist olid juba üleval ja liikusid, aga kurat, tal oli abi vaja. Vahepeal saatis ta veel paar vibunoolt teele ning haaras siis ka enda jahinoa püksisäärest, et sellega mutante eemale tõrjuda sarvest.
Back to top Go down
View user profile
Zed Burns
II ringkond // 17-aastane
Zed Burns

Posts : 87

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:13 pm

Kiljatust kuuldes tardus karjerist paigale ning vaatas pinevalt ukse poole. Tema mõõgakäsi oli tõstetud ja ta oli valmis rünnakuks, kuid mitte keegi ei astunud nende ukse juurdegi. Ta vaatas seejärel Finley poole, justkui ootaks ta noormehelt vastust. Talle sai ta ainult õlgu kehitada. Nüüd oli ta otseses mõttes ebakindel mida teha. Kas minna välja või oodata sees? Väljas ilmselt jahiks neid keegi maha. Kongis leitaks nad aga üles.
Ta võttis koti kätte ning pani selle üle õla. "Ma ootan igasuguseid ettepanekuid. Me võime liikuda või istuda siin ja oodata."
Back to top Go down
View user profile
Charitina Murton
VI ringkond // 16-aastane
Charitina Murton

Posts : 410

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:14 pm

Charitina oli suutnud piisavalt sügavalt magama jääda, et teda ei äratanud isegi hümn, mida lasti. Ühtlasi ei teinud ta teist nägu selle peale, et mingid hääled ja lõke ja asjad seal olid. Ta oli lõpuks ometi sooja saanud ja see tõi hea une. Küll, aga ärkas neidis esimese kiljatuse peale, mida ta kuulis. Tüdruk võpatas tugevalt ja haaras oma noa järele, jääde kuulatama. Uus kiljatus. "Nad tapavad üksteist," sosistas Charitina Kyanile, kui end siputades magamiskotist välja ajas. Ta puges kiirelt oma tunkede sisse tagasi. Kolmas kiljatus. Neidis peatus hetkeks ja vaatas hirmunult ringi. Mis toimus? Tüdruk haaras oma jope, tõmbas selle selga ja krahmas siis nooled ja vibu ning oma noa. Käigu pealt lükkas ta nooled selga ja noa saapasäärde, tormates siis sarvest välja. Siis märkas ta mutante neile lähenemas. What the fuck!? Neidis vinnastas kiirelt vibuja saatis noole ühele pähe. Nool lendas mutandile silma, aga too vaid korises ja kiirendas sammu selle peale. Siis kuulis takahuripauku, aga ausaltöeldes ei jõudnud ta praegu mõelda sellele, kes ja kuidas surma võis saada. "Kuidas nad surevad?" küsis neidis paaniliselt, unustades, et ta Aurorat ja esimese ringkonna karjeriste tegelikult kartis.

_________________

Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
Back to top Go down
View user profile
Kyan Moraitis
IV ringkond // 18-aastane
Kyan Moraitis

Posts : 235

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:18 pm

Ka Kyan ei ärganud hümni peale, vaid magas rahulikult edasi, Charitina kindlalt kaisus. Mis ta sellest hümnist ikka kuulab. Aga ta ärkas mingite helide peale ja siis võpatas Charitina ning Kyan avas enda silmad tüdruku sosina peale. "Ärkame siis üles," muigas kutt. Ta lasi Charitinal magamiskotist välja pugeda ja ronis ise ka sellest välja, tunke lukk eest lahti, sest ta vajas mingit relva ruttu, mitte riideid. Kyan tõmbas nooltetupe selga ja võttis vibu, aga kui ta nägi, et nooled midagi ei teinud, viskas ta need ruttu maha ja haaras kirve. "Mul on idee," ütles Kyan ja sööstis mutandi poole. Hetke pärast raksatas kirves läbi mutandi kõhu, raiudes ta pooleks. Ja enam see ei liigutanud, vaid lihtsalt korises. "Raiuge neil pead maha või midagi," ütles Kyan valjult, pöördudes, et näha, kust veel mutante tuleb. Mutantide surmade peale kahuripauke ei kostnud, aga mingi oli vahepeal kajanud. Huvitav, kes suri?
Back to top Go down
View user profile
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:19 pm

"Mitte nii!" vastas Aurora, olles just ühele veel vibunoole südamesse lasknud. Neidis hülgas kasutuna näiva vibu ning krahmas siis hoopis enda matšeete, lüües selle ühele tüübile kaela kinni. Pisut sikutamist ja saigi läbi raiutud. Alles siis vajus mutant ta jalge ees kokku, pea kuskile eemale veeremas. Aurora hoidis iiveldust tagasi, kinnitades endale, et need pole päris.. Selliseid olendeid tegelikult ei eksisteeri.
Järgmine mutant tuli nende poole, nool südamest välja turritamas. "Haara ka mingi mõõk või miskit," sõnas Rory tüdrukule, põigeldes siis mutandi eest ära ja lüües talle matšeete jalgu, et too põlvili kukuks ja Aural kergem ta pead maha oleks müüa.
Back to top Go down
View user profile
Hadrian Rhodes
VII ringkond // 17-aastane
Hadrian Rhodes

Posts : 45

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:25 pm

Kui kaks suurt rotti Hadriani jalgade juurde sibasid, püsis Hadrian esialgu vagusi, kuna ta ei teadnud, kas need on mingisugused tavalised rotid või hoopis ohtlikumad elukad. Igatahes levitasid nad mingit vastikut haisu, mis justkui lämmatas teda. Võtnud hetke pärast oma sirbi uuesti kätte, lõi Hade mõlemad elukad igaks juhuks ikkagi maha. Ei ole hea mõte koos nendega siin kongis passida.

Kongist Hadrian ei väljunud, kuna ümberringi tundus olevat vaikne, kui välja arvata kusagilt kaugemalt kostunud kahuripaugud. Veel surnuid. Hadrian lootis, et Emilia ei kuulunud nende hulka. Alates hetkest, mil ta platvormilt maha astus ja jooksu pistis, pole Hadrian tüdrukut enam näinud. Kuna õhutemperatuur oli jahe, lebas Hade oma magamiskotis, ajades end nii kerra kui vähegi sai, et tal oleks soojem olla. Natukese aja pärast kostus noormehe kõrvu juba Panemi hümn, mis tähendas, et esimene päev on läbi saanud – ta oli suutnud vähemalt selle üle elada. Seinale ilmunud surnud tribuutide näod andsid lõpuks kutile teada, et Emilia nende hulka ei kuulu. Järelikult on ta endale korraliku peidiku leidnud, mida võib pidada vähemalt üheks heaks uudiseks üle pika aja.

Kaua aga noormees rõõmustada ei jõudnud, kuna vahetust lähedusest püüdsid Hadriani kõrvad kinni hääle, mis sundis Hade’i end magamiskotist välja vingerdama ja püsti kargama, kuigi oli juba pime. Keegi karjus appi. Ja see keegi oli vägagi tuttava häälega, tekitades seeläbi Hadrianis korraliku paanika. Kuigi see samm poleks ehk parim idee, oli kutt varsti oma kongist väljunud, et häälele järgneda. Ta jõudis teha vaid mõne sammu, kui hääl vaikis. Järgmisena kuulis noormees samme, mis talle kindlalt lähenesid, aga rünnakut ega kahuripauku ei järgnenud. Mõni sekund läks veel Hadrianil aega, enne kui ta suutis aru saada, et see, mida ta kuulis, võis hoopis mängumeistri trikk olla. Tore küll...

Sisenenud uuesti oma kongi, kus oli see räpane voodi, puges noormees taas magamiskoti sisse. Ta peab nüüd magama, sest unetus areenil ei too head. Olles silmad viimaks sulgenud ja peaaegu tuttu jäämas, kuulis aga Hade uut kahuripauku, mis igasuguse une temas jälle minema peletas. Teine päev oli noormehe jaoks kõike muud kui lihtne, aga vaevalt tema ainus on.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Charitina Murton
VI ringkond // 16-aastane
Charitina Murton

Posts : 410

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:27 pm

Charitina kahetses kohe, et ta oli noole ära raisanud. Tal oli nüüd 17 noolt alles, sest ta polnud neid kahte ju ka ära korjanud, mis ta veresauna ajal lendu lasi ja nüüd oli ta neist ilma. Neidis viskas vibu ja nooled maha ning vaatas kahtlevalt mõõga poole. See ei meeldinud talle nii väga. Siis haaras ta hoopis matšeete järele. Selle tera oli laiem ja lühem kui mõõgal ja relv ei tundunud käes nii ebamugav. Neidis jälgis, mida Kyan tegi ning surus iivelduse alla. Ta polnud selleks valmis. Aga ta pidi elama. Ta pidi võitlema. Seega astus neidis edasi, püüdes end julgeks sundida ja lõi nii tugevalt kui ta suutis matšeete oma vastas olevale mutandile kaela. Polnudki nii lihtne, nagu ta arvas. Päris sulavõid ei lõiganud. Mutant haaras tüdruku kaelast ja pigistas seda tugevalt, pannes neidise õhku ahmima. Charitina tiris relva mutandi kaelast välja, surudes jala vastu olevuse kõhtu. Relva kätte saanud lõi ta uuesti kaela, ise õhku ahmides ja näost juba siniseks tõmbudes. Õnneks sellest piisas, sest haare tema enda kaela ümber lõdvenes ja mutant varises liikumatult maha. Neidis ahmis õhku ja vajus põlvili. Miks ta nii kuradi väike ja nõrk peab olema? Neidis ajas end aga kiirelt püsti, verre voolav adrenaliin andis talle jõudu juurde ja juba järgmise mutandi tappis tüdruk ilma ise viga saamata. Seejärel ründas ta seda mutanti, kes ringi koperdas, nool silmas.

_________________

Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
Back to top Go down
View user profile
Kyan Moraitis
IV ringkond // 18-aastane
Kyan Moraitis

Posts : 235

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:32 pm

Kyan saatis mureliku pilgu Charitinale, kui too mutantidega jageles. "Vaata, et nad sind ära ei tapa," ütles kutt valjult ning virutas kirve järgmisele mutandile kaela kinni. Ta tõmbas selle välja ja virutas veel korra, et pea tal õlgadelt kukuks. Kutt hoidis end tagasi, et ta ei oksendaks selle rõveda haisu peale, mis mutandist hoovas. Rõve! Hetkeks tundis ta okset üles tulemas, aga siiski sai end sirgu aetud ilma, et oma sisikonda tühjendaks, ning sööstis järgmisele mutandile kallale. Ta võib siin Areenil surra, aga kohe kindlasti mitte mutantide pärast. Ei kavatsegi! Siis ründas teda selja tagant üks mutant ja haaras tema peast, nagu tahaks ta kaela murda. "Fuck off!" pomises Kyan vihaselt, kui tema haardes rabeles, et lahti saada, laskmata tal tema kaela murda, aga ei saanud vabaks kohe. Varsti siiski kukutas ta mutandi üle enda keha ja raius tal pea maha.
Back to top Go down
View user profile
Finley Mitchell
XI ringkond // 16-aastane
Finley Mitchell

Posts : 89

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 18, 2014 1:34 pm

Finley mõtles pingeliselt, mida teha. Praegu ei tahtnud ta kedagi jälitama ja tapma hakata, kuid samas tuli oma ohutus kuidagi tagada. "Üks ühele, teine teisele poole kuni järgmise ristuva koridorini. Kui kumbki midagi ei näe, tõmbame tagasi," pakkus ta välja. Zed teadis igasuguseid mängutaktikaid paremini ja võis talle kohe öelda, kui tema plaan lollisti kõlas. Ta otsustas samuti seljakoti koos vibuga õlale visata - kui seal midagi polnud, sai ta magamiskotile järele tulla; kui oli, oli tal veel üks relv kaasas.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   

Back to top Go down
 
60ndad Näljamängud!
Back to top 
Page 6 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Mirena Leen (61sed Mängud)
» 62ste Näljamängude Küllusesarv

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 60ndad Mängud :: 60ndad Näljamängud-
Jump to: