Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 60ndad Näljamängud!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AuthorMessage
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 2:15 pm

Aurorale tundus hetkeks juba, et nad surevadki sinna mõlemad. Neid koeri oli liiga palju ja jõud hakkas raugema. Ja neidise haavad valutasid kõik. Käest ja reiest voolas verd ja kuidagi oli ta ka enda lauba veriseks tõmmanud. Arvatavasti mõne koera küüniste läbi. Silmanurgast nägi ta Jonnisega toimuvat, kuid võttis aega enne kui Aurora aru sai, mis juhtunud oli. Alles kahuripaugu peale karjatas neidis ja tormas kuti surnukeha juurde, kõheldes hetke, kui soolikatelaviin vastu tuli. Neidis tundis iiveldust endast tõusmas, kuid surus selle alla ja põlvitas Jonnise pea juurde, võttes selle enda käte vahele. "Anna andeks," sosistas tüdruk ja pani siis noormehe veel avatud silmad kinni, suudeldes ta laupa. Vaatamata sellele, et neidis oli oma kätega mitmeid tribuute tapnud, tundis ta Jonnise surma ees kõige suuremat vastutust.
Aurora tõusis ning haaras nende seljakotid, toppides Jonnise omast toidukraami ja veepudelid enda omasse. Koti selga vinnanud, haaras ta nende mõlemi viskenoad ning enda vibu, nooled ja matšeete, suundudes siis mööda koridori tagasi.
Back to top Go down
View user profile
Zed Burns
II ringkond // 17-aastane
Zed Burns

Posts : 87

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 7:43 pm

Köök tundus täitsa tühi olevat. Ei kostunud piiksugi ning Zed muutus pisut julgemaks ning tema sammud kiirenesid. Küll aga pidi ta vaikset ohet tagasi hoidma nähes kõike, mis lauale jäetud oli. Rotilaibad, mõned puuviljad ja vesi, mis leidsid oma koha Finley kotis. Hetkel ei hakanud noormees selle kohta märkusi tegema, küll aga oleks ta peaaegu vaöjusti ropendama halanud kui avastas, et mingisugune idioot oli kraanid kasutuskõlbmatuks teinud. Zed vaatas ringi, otsides pilguga midagi millega need saaks korda teha, kuid pimedas ei olnud sellest eriti kasu.

Siis vaatas ta ukse poole ja noogutas selle suunas. Ehk oli seal midagi? Võib-olla tõesti, kuid antud hetkel soovis ta köögis ringi vaadata. Võib-olla leiavad nad siit midagi ja saavad edasi minna? See koht tekitas temas kõhedust.

"Ma uurin ringi natuke," andis Zed poisile sosinal teada enne kui ta vakselt sahtleid lahti tegema hakkas ja nende sisu suure lootusega uuris.
Back to top Go down
View user profile
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray

Posts : 107

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 8:00 pm

Emilia kuulas huviga, kuidas keegi köögis müttas. Huvitav, kas ta peaks mingit heli tekitama, et inimese(d) laoruumi juhtida? Kui neid oli ainult üks, siis oli lihtne. Kui rohkem, siis pidi Emilia tegutsema väga hoolikalt, et ise ellu jääda. Samas oli tal sirp ja matšeete ning ka oma väikese noa oli ta lõksu-vahendeid otsides üles leidnud. See oli natuke verine olnud, seega tabas tüdruk kedagi. Nüüd istus tüdruk riiulite taga ja jälgis ühest väikesest praost, kas keegi läheneb. Lõks, mis ukse juurde üles seatud, oli õnneks nii kõrgel, et hämaras ruumis ei olnud seda ka eriti märgata. Tuli lihtsalt õigesti ajastada.

Kui tüdruk kuulis juttu, sai ta aru, et inimesi on köögis rohkem kui üks, kuid kuna nad vett kätte ei saanud, hakkasid nad ilmselt midagi otsima, millega kraane keerata. Selle üle Emilia eriti ei muretsenud, sest ta oli juba varasemalt kindlaks teinud, et ühtegi kasutatavat vahendit kusagile vedelema ei jääks.
Back to top Go down
View user profile
Finley Mitchell
XI ringkond // 16-aastane
Finley Mitchell

Posts : 89

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 9:01 pm

Finn noogutas Zedile ning mõtles ise samuti ringiliikumise peale, kuid kuna Zed juba mööda saali ringi liikus, polnud temal sinnapoole mõtet minna. Ta pani oma relvad ja seljakoti lähimale lauale, rotilaibast eemale, ja astus ettevaatlikult laoruumi ukseava juurde. Veel kord ringi vaadanud, ohkas ta ning silmitses laoruumi hämarat sisemust. Kui hullusti see ikka minna sai? Kui neil vedas, oli see ruum toitu täis. Äkki oli seal isegi veel üks kraan või vähemalt torud, milles pidi vett olema. Seega astus ta pahaaimamatult ukseavast sisse.
Back to top Go down
View user profile
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray

Posts : 107

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 9:31 pm

Emilia märkas, et keegi tuli ukseavast ning seega päästis ta nööri lahti. Kuna kirve tera juurde oli seotud ka telliskivi, vajus see üsna suure jõuga allapoole, kuni jäi pidama Finley peas. Bullseye. Emilia hingas kergendatult, sest nüüd oli ta ühe inimese võrra lähemal koju saamisele. Nüüd jälgis Emilia pärani silmadega seda, kas keegi siseneb veel ruumi. Tüdruku pelgupaik oli talle liikumiseks täpselt paras ning kui vaja, sai ta kiiresti välja. Ja ka sisse.

Tüdruk üritas oma hingamist kontrollida - selline tegevus lõi adrenaliini täiesti lakke ning ka haav, mis Emilia jalal oli, ei andnud hetkel enam tunda.
Back to top Go down
View user profile
Finley Mitchell
XI ringkond // 16-aastane
Finley Mitchell

Posts : 89

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 9:38 pm

Finnil oli vaid sekundi murdosa aega enda poole tulevat kirvetera märgata, ent ka selle hetke jooksul mõistis ta, et nüüd on kõik läbi. Ta ei jõudnud isegi midagi öelda või karjatada - teadmine, et tema elu lõpeb kohe ja ta ei näe kodu enam iialgi, oli ainus asi tema mõttes. Tõenäoliselt Zed ikkagi märkab ja oskab vähemalt ennast kaitsta, kui vaja peaks olema. Finn hingas ehmatusest sisse - ja siis oli kõik järsku läbi. Tema pähe tunginud kirvetera tappis poisi hetkega ning Finn varises surnult sinnasamasse ukseavasse maha.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane
Brannock Galloway

Posts : 128

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 9:42 pm

Brannock sai varsti aru, et peale rottide pole kolmandal korrusel midagi. Kuid miks mängujuhid ta sinna ajasid? Poiss otsis trepid uuesti üles ning tagasi esimesele korrusele. Vaikselt läks ta edasi, kirvest tugevamini pihus hoides. Miski oli sellel korrusel väga valesti. Varsti nägi ta mutantkoeri, kes koridorides ringi tuulasid. Kuigi nad ei näidanud oma huvi poisi vastu, pani Brannock ikka jooksu. Parem karta kui kahetseda. Poisiklutt aina jooksis ja jooksis kuni ta kuulis samme. Äkilise liigutusega jäi ta seisma, kuid koperdas ja kukkus kerge matsuga. Väike lapsik kohmakuse hetk. Aga need sammud liikusid nüüd poisi ees. Karjeristi tüdruk. Bran vaatas teda suurte silmadega. Kui aga ta vibu tüdruku pihus märkas, teadis ta kohe, et peab kiirelt tegutsema. Bran tõusis põlvili ning viskas kirve ta poole. Kuna ta vise oli veidi kohmakas, võis see olla väga suur viga tema jaoks või võis see tüdruku silmapilgselt tappa. Õnneks tabas kirves tüdruku reit ning Brannock jäi ootama ta reaktsiooni.
Back to top Go down
View user profile
Zed Burns
II ringkond // 17-aastane
Zed Burns

Posts : 87

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 9:42 pm

Sahtlid olid tõepoolest tühjad ning Zed vandus vihaselt peas. See, kes oli kööki enne neid jõudnud oli olnud arukas. Ning korraga tema nimekiri, keda tappa, laienes. Mitte, et tal oli see enne olemas. Kõik oli toimunud juhuslikult.
Ta eemaldus viimaks letist ja kappidest ning jäi mõttesse samal ajal kui Finley läks lao ust uurima. Zed ei olnudki midagi kahtlustanud, ent kui ta kuulis valju raksatust, mis tekitas temas soovi oksendada, pööras ta ennast järsult ringi ning ta oleks peaaegu karjatanud kui nägi kirvest telliskiviga Finley peas. Poiss enam ei liigutanud.

"Kuradi kurat," pobises Zed, poolenisti jahmunud ja poolenisti üllatunud. Kes selle triki oli korraldanud? Kapitoolium? Millegipärast ta kahtles selles. Vaevalt, et mängujuhid soovisid nendest nii kergelt lahti saada. Kirve trikk oli midagi väga algelist. Ilmselt oleks keegi neile juba ammu saatnud mingisugused elukad kallale, kuid laest langev kirves? Vaevalt.

Noormees seisis hetke paigal ning vaatas kuidas vereloik muutus suuremaks. Kaua ta seal seista ei saanud. Tapa või saa tapetud. Otsustades tegutseda kiirelt, võttis Zed Finley seljakoti ning relvad ja vaatas ukse poole. Ta vist nägi isegi teist laipa seal? Ilmselt oli keegi veel endiselt peidus. Milline tark otsus ja tegu. Zed imetles selle tribuudi mõistust, kuid see ei tähendanud veel tolle säästmist.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
Mängujuht

Posts : 93

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 9:47 pm

Mõni hetk pärast seda, kui Emilia poolt üles seatud kirves Finley peas lõpetas, kõlas kahuripauk, mis noormehe surma kuulutas. Samal ajal oli aknast välja vaadates silmaga näha ka seda, kuidas õues pimedamaks läks. Varsti saavad noored näha selle päeva jooksul surnuid. Aga tundus, et rahu seal veel niipea ei teki.
Back to top Go down
View user profile
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 10:09 pm

Aurora liikus mööda koridore edasi, pilk valvas ja käsi matšeete käepidet nii kõvasti pigistamas, et nukid olid valged. Tal oli halb ja tundis end pisut nõrgana. Eks verekaotus võib sedasi teha. Seetõttu kartis tüdruk, et ka ta reageerimisvõime oli väheke langenud. Tüdruk astus järgmise nurga tagant välja ning seisatas hetkeks ja murdosa sekundi vältel ei osanud ta midagi teha. Tema ees oli väike poiss. Kui ta õigesti mäletas, oli too kümnendast ringkonnast.
Kui neidis aga märkas kirvest poisi käes, jõudis ta kohale, et vaatamata poisi noorele eale oli tegemist siiski tema vastasega. Kuna vahemaa nende vahel oli liialt suur, et matšeetet kasutada, lasi ta sel enda kõrvale maha kukkuda ning haaras reie ümbert viskenoa. Tema reaktsioon oli aga liialt aeglane, kuna kirves lendas juba tema poole ning riivas ta juba verist reit, tõmmates sinna üsna sügava haava. Õnneks vist arterini päris ei ulatunud, aga löök oli piisav, et ta ühele põlvele valust vajuks. Enne suutis ta aga ühe noa poisi poole teele saata, tabades tolle paremat õlga. Kiirelt haaras ta ka teise noa ning lennutas sellegi noore poisi poole, seekord sihtides pea piirkonda. Vähemalt ei olnud ta täpsus halvatud.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane
Brannock Galloway

Posts : 128

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 10:26 pm

Bran karjatas valust kui nuga ta õlga sisenes. Poiss vajus samuti põlvili ning vaatas tüdrukut. Kiirelt tõmbas ta pea õlgade vahele kui nägi, kuidas nool tema poole liikus. Brannock aga teadis väga hästi, et tal pole praegu mitte mingit võimalust seda võitlust üle elada kui ta midagi ei tee. Poiss võttis vöö pealt noa ning tõusis püsti ja jooksis tüdruku poole. Järgmine hetk hüppas ta tüdruku peale, et too ei saaks vibu ega matšeetet enam kasutada. Tol hetkel polnud tal muud abilist kui kiired liigutused. Kiirelt ajas ta ennast kaksiratsi tüdruku peale ja surus ühe jalaga tüdruku randme maha, mis oli matšeetele lähemal. Teise käe surus ta kuidagi põlvega maha. Esimene hetk, mil poiss tundis ennast veidigi kindlamalt, lõi ta noa tüdruku kaela. Enam ta seda lolli viga ei tee, et jätab tribuudi virelema! Poiss surus nuga tüdruku kaelas aina sügavamale, hambad ristis. Peagi tõmbas ta noa välja ja lõi selle uuesti talle kaela, kuid teisele poole.
Back to top Go down
View user profile
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson

Posts : 314
Ringkond : District II

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 10:46 pm

Aurora reageeris kiirelt, kui nägi, et teine nuga ei tabanud. Kolmas lendas juba teele, kuid kuna poiss liikuma asus, riivas see vaid ta õlavart. Aurora karjatas, kui poiss järsku tema peal oli ja järgmine hetk tundis ta sooja verd enda kaelal. Valu kusjuures peaaegu polnudki. Alles teise noalöögi peale hakkas ta köhima verd. Tüdruk teadis, et ta sureb kohe ning oma viimase jõuraasukese koondas ta kokku, et üks käsi poisi põlve alt vabastada, kuna oma 14-aastase kehaga polnud ta kuigi raske, väänates selle tegevuse käigus arvatavasti oma randme küll välja, aga keda see enam huvitas. Matšeete kätte saanud, lõi ta selle Brannockile kaela, läbistades ka tema arteri. Sekund hiljem kaotas neidis teadvuse, tera kukkus põrandale ja Aurora pea vajus küljele, veri suunurgast välja voolamas. Kahuripauk tähistas tüdruku südamelöökide lakkamist.
Back to top Go down
View user profile
Brannock Galloway
X ringkond // 14-aastane
Brannock Galloway

Posts : 128

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Tue Jun 24, 2014 11:06 pm

Brannock jõudis korra vaid tüdruku kätt vaadata kui juba ta kaelast verd jooksma hakkas. Poiss ajas ennast kiirelt püsti, hoides kätt tugevalt haaval. Nii kiiresti kui ta veel sai, jooksis ta tüdrukust eemale, kätt aina tugevalt oma haavale surudes. Kuid verekaotus kiskus ta tempot alla ja varsti vajus ta maha pikali tagasi. Nii oli ta neljakäpukil ning püüdis veel seda paanikahoogu alla hoida. Varsti lasi ta ennast seinaäärde istuma ning jäi surma ootama ...
Back to top Go down
View user profile
Zed Burns
II ringkond // 17-aastane
Zed Burns

Posts : 87

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 25, 2014 6:44 am

Zed täpselt ei teadnud, mis teda võis seal ees oodata. Kui üldse midagi ootas, kuid see primitiivne lõks oli väga hästi töötanud ning ilmselt oli ees veel mingisuguseid üllatusi. Kohe kindlasti ei soovinud ta mingisuguses laos surra.
Ta eemaldus Finley kehast, uurides seda. Noormees oli jätnud endast üsnagi positiivse poisikluti mulje. Välja arvatud muidugi pisiasi, et nad olid kohtunud alles Näljamängudel. Kuid kes teab, võib-olla oleksid neist saanud sõbrad kui neid ei oleks eraldanud ringkonnad. Naljakas oli see, et ta isegi ei teadnud, kust too pärit oli.

Kaua ta teda ei leinanud. Zed hoidis nüüd nende mõlemate kotte käes ja vaatas Finley oma ruttu üle. Noormees oli jõudnud nii mõndagi sinna sisse toppida ja karjerist sai selle eest vaid tänulik olla. Tal oli nüüd natuke rohkem vett ja toitaineid, kuid kui kauaks? Kaua nad üldse seal olema peavad?

Ta võpatas, kuuldes järjekordset kahuripauku. Keegi oli veel surma saanud? Kes? Zed vaatas ringi, üritades nüüd otsustada mida teha. Ilmselt oli kõige targem otsus veeta öö köögis. Ta oli kuulnud millised asjad toimusid öösiti koridorides ning meelepetteid ta ei soosinud. Seega, otsustadeski selle koha kasuks, eemaldus Zed vaikselt seina ääreni ja jäi sinna ootama.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
Mängujuht

Posts : 93

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 25, 2014 4:40 pm

Mängujuht ja muud töötajad Areeni juures jälgisid hoolikalt, kuni Brannocki süda viimast korda lõi. Siis kõlas kahuripauk, tähistamaks seda, et alles on vaid kaks tribuuti. Ja kuna nad olid juba üsna lähestikku, otsustas Mängujuht, et ei hakka veel sekkuma vaid vaatab, kuidas noored ise oma asjad välja selgitavad.

Siiski juhtus see, et ehmatavalt hakkas kõlama hümn ning taevas ja kõikidel Vangla seintel näidati sel ööl ja päeval surnud tribuutide pilte, nende seas viimasena Brannocki pilt. Kui pildid lõppesid, mängis hümn veel lõpuni, kuni alles jäi rusuv vaikus.
Back to top Go down
View user profile
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray

Posts : 107

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 25, 2014 4:44 pm

Sel ajal, kui hümn algas, ei pööranud Emilia sellele tähelepanu. Ta eemaldas oma rasked jalanõud ning tuli vaikselt oma peidikust välja. Tüdruk hiilis letini - hümn tema samme summutamas ja nägi siis Zedi. Kiirelt viskas neiu oma seljakotist saadud noa Zedi kopsu. Siis ta seisatas ning pani sirbi letile ja jättis matšeete kätte. Emilia seisis kindlalt ja vaatas oma vastast. Kui hümn lõppes, jäi ta ootama. Kas tüüp ründab? Kindlasti. See tüüp oli ju hiiglaslik.
Back to top Go down
View user profile
Zed Burns
II ringkond // 17-aastane
Zed Burns

Posts : 87

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 25, 2014 7:59 pm

Zed võpatas kergelt. Hümn saabus tõesti ootamatult ning ta pööras ennast ringi selleks, et vaadata langenute pilte. Enda süngeks üllatuseks avastas ta Aurora näo omale otsa vaatamas. Niiet tema oli samuti hukkunud. Kelle käe läbi, huvitav? Ta oli näinud tüdrukut treenimas. Ta oli väga tugev ning kiirete liigutustega. Kes võis olla tema mõrvar?

Ilmselt see tema saatuslikuks veaks osutuski. Zed üritas mõistatada, kelle kallale Aurora surm ajada kui tema keha läbistas järsk valu. Noormees karjatas ning surus siis hambad kokku ja tõmbas noa otsemaid kopsust välja. Ümber pöörates nägi ta tüdrukut seitsmendast ringkonnast. Karjeristi silmad lahvatasid vihast. Niiet nüüd oli see nende kahe töö asjad lõpuni ajada?

Tolle matšetet nähes mõistis Zed, et ilmselt ootas too tõsist võitlust. Olgu siis peale. Seljakotid rahule jätnud, tõmbas ta oma mõõga välja ning vaatas seda korraks. See oli endiselt ühe tribuudi verega koos, kuid teda see eriti ei huvitanud. Noormees tõmbas sügavalt hinge. Tema kops valutas ning verd voolas. Vähe sellest, et ta ei olnud need kaks päeva süüa saanud.

"See ei meeldi mulle üldse," pomises ta vaikselt. Ilmselt ei jõudnud tema sõnad tüdrukuni, kuid keda see enam ikka huvitas?

Järsu liigutusega tõmbas ta oma taskust kaks viskenuga välja: ühe lennutas ta tüdrukule otse rindkerre, sihtides südamesse, ning teise pea piirkonda, üritades tabada tolle kaela või laupa.
Back to top Go down
View user profile
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray

Posts : 107

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 25, 2014 8:42 pm

Kuigi Emilia oli Finn'i surmaga kaotanud oma peamise relva, oli ta ka matšeete ja sirbiga üsna osav. Kui tüdruku poole lendasid noad, oli tema eeliseks just see, et ta oli ilusti söönud ja joonud ning puhanud. Samuti polnud tal haavu peale selle ühe ta säärel, millele juba kärn peale moodustnud oli. Nähtavasti oli Zed oma haavast häiritud, sest Emilia kiire tegutsemise ja Zed'i täpsusetusega tabas esimene nuga tüdruku külge ja jäädes sinna pidama. Kuna esimese tabamuse tagajärjel tõmbas ta end kägarasse, läks teine nuga mööda.

Siis lõi tüdruk jälle oma selja sirgu. Ta vaatas hullunud pilguga oma vastas olevat tüüpi ja tõmbas noa, mis oli tema külge tabanud, välja. Emilia vaatas selle tera ning pühkis selle siis üsna aeglase ja enesekindla liigutusega oma riietusse puhtaks. Siis saatis ta selle jälle kuti poole teele. Matšeete oli neiul endiselt ning adrenaliinisööst ei lasknud tal midagi selgelt näha ega tunda. Võitle või põgene mehhanismis oli ilmselgelt aktiveeritud "VÕITLE."
Back to top Go down
View user profile
Zed Burns
II ringkond // 17-aastane
Zed Burns

Posts : 87

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Wed Jun 25, 2014 10:11 pm

Ta ei teadnud kas olla õnnelik või õnnetu sellepärast, et ta oli mööda pannud oma visetega, kuid selle üle mõtlemiseks ei olnudki tal eriti aega. Zed köhatas valjult; ta pritsis kurgust verd välja. Nüüd oli tõesti tore aeg millal valu tundma hakata, kuid ta ei saanud sinna mitte midagi parata.
Tema pilk püsis aga kindlalt neidisel. Kui neile õpetati midagi teises ringkonnas, siis see oli surmale kindlalt otsa vaadata, mitte hirmust vaaruda. Noormees naeratas. Tema suunurgast libises alla lõuani verenire mis pimeduses kergelt helkis. Emiliast oleks kindlasti saanud ideaalne naistribuut tema ringkonna jaoks. Kahju tõesti. Ta oleks kindlasti toonud palju au ja uhkust neile kõigile.

Verejooks, pearinglus ning valu muutsid tema refleksid palju aeglasemaks kui ta oli eeldanud. Enne kui ta arugi sai, et nuga lendas temani ja enne kui ta jõudis seda vältida, tabas see Zedi vasakut õlga ja ta hingas raskelt sisse, kuid selle asemel et valust kurta, hakkas ta hoopis naerma.

"Sina teed seda imehästi," irvitas noormees väsinult. Ta heitis noa tagasi tüdruku poole, tabades ilmselt vaid tema jalga, kuid vaevalt, et see talle isegi sisse lõikas. Siis astus ta Emilia poole. Tema sammud olid veelgi raskemad kui ta oletas ning paari sammu pärast oli ta sunnitud uuesti verd välja köhima. "Võitle," naeratas Zed, tõstes väsinult oma relva. "Sul tuleb see hästi välja."
Back to top Go down
View user profile
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray

Posts : 107

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Thu Jun 26, 2014 1:29 pm

Zed'i vise polnudki nii halb, kui noormees ise arvanud oli ja nii tabas nuga Emilia jalga täpselt sinna, kus Aurora poolt tekitatud haav oli. Õnneks oli see pigem riivamine ja nuga välja tõmbama tüdruk ei pidanud. Ta astus kutile lähemale ja märkas alles nüüd, et too oli nagu lihamägi. Kui Zed Emilial võidelda käskis, tundus see tüdrukule kui kuti poolne allaandmine. Kõhklemata astus ta tüübile lähemale ja olles tolle haardeulatuses, lõi ta matšeetega, samal ajal tüübile silma vaadates ja öeldes "Mina lähen koju."

Matšeete tungis üsna sügavale kuti kaela, kuid pea jäi veel otsa. Emilia vaatas eelviimast tribuuti ja pillas oma relva maha. Nii. Nüüd on kõik. Nüüd saab ta minna koju.
Back to top Go down
View user profile
Mängujuht
Admin
Mängujuht

Posts : 93

PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   Thu Jun 26, 2014 2:19 pm

Kui Zedi keha surnuna maha vajus, kõlas viimane kahuripauk ning alles jäi vaid vaikus ja Emilia hingamine. Mõne hetke ei toimunud mitte midagi ja oli täpselt tunne, nagu Emilia jääkski sinna ja keegi ei too teda Areenilt ära. Siis aga kõlas üle terve Areeni vali hääl: "Daamid ja härrad, mul on hea meel esitleda teile kuuekümnendate Näljamängude võitjat, Emilia Gray'd! Tervitame tribuuti seitsmendast ringkonnast!"

Kui teadaanne oli lõppenud, värises Areen pisut ning laed kadusid Emilia kohalt. Ülevalt tuli nähtavale suur Kapitooliumi lennuk, millelt lasti alla redel, et Emilia sellest kinni võtaks ja nad saaks tüdruku lennukisse tõmmata ja ta Kapitooliumisse viia, kus tüdrukut pidi ootama vigastuste parandamine ning intervjuu tema võidu puhul.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: 60ndad Näljamängud!   

Back to top Go down
 
60ndad Näljamängud!
Back to top 
Page 13 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Mirena Leen (61sed Mängud)
» 62ste Näljamängude Küllusesarv

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 60ndad Mängud :: 60ndad Näljamängud-
Jump to: