Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Jago Valenti

Go down 
AuthorMessage
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti

Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

PostSubject: Jago Valenti   Fri Jun 20, 2014 6:11 pm


Winning means fame and fortune, Losing means certain deathNIMI: Jago Valenti
HÜÜDNIMI: -
VANUS, SÜNNIPÄEV: 22-aastane, 27. juuniPIKKUS: 177cm
KAAL: 70kg
KEHAEHITUS: Pikkuselt keskmist kasvu, turske, treenitud. Nagu ikka üks keskmine teise ringkonna karjerist.
VÄLIMUSE ISEÄRASUSED: Mängudelt saadud mitmed armid käsivarrel ja külgedel. Aa ja see väike asi ka, et kutil pole paremat kätt ja selle asemel on robotkäsi. (Et siis ignoge seda, et tal avataril kaks normaalset kätt on)
MUU: Kutil on pruunid juuksed ja rohelised silmad. Tema huultel mängleb enamasti alati naeratus. Panemi tehnoloogia ja meditsiini arengut arvestades võiks eeldada, et kuti käsi võiks olla nagu tema teinegi käsi ja ta võiks näha välja „normaalne“, aga Jago eelistab robotkätt, mis näebki välja nagu robotkäsi, sest see on lahedam kui tavaline käsi. See on ka tugevam kui tavaline käsi. Eelistab kanda lühikeste varrukatega särke või üldse maikasid.  ISELOOM: Kutil on pärast mänge säilinud hea huumorisoon. Temaga saab siiski ka tõsistest asjadest rääkida. Ei pelga rääkida mängudest, aga on üsna otsekohene. Tema oma tribuute ei nunnuta ega räägi neile enne mänge, et neist saavad võitjad. Püüab siiski asja võimalikult reaalsena hoida. Kipub olema ninakas ja tegema nalju teiste kulul. Kohati ülehindab ennast ja alahindab teisi.
SINU LEMMIKUD: Tema lemmik käsi on ta parem käsi, sest see on tema meelest parem kui vasak käsi. Armastab viinamarju. Lemmik relvadeks on kamad.
MIS EI MEELDI: Tal on oma vastakad arvamused mängudest. Ei ole eriline sõber alkoholiga. Lausa jälestab sääski, ka muud lendavad putukad on talle üsna vastumeelsed. Vihkab mingeid vibu laskmisi ja kaugusest võitlemisi.
TUGEVAD KÜLJED: On suurepärane võitleja kamadega. Ei lõpetanud nendega harjutamist pärast mänge. On väga hea lähivõitluses, eriti tänu oma robotkäele.PEREKOND/AJALUGU: Nagu teisele ringkonnale kombeks on Jago vanemad rikkad ja nagu paljudel teistel, on ka tema vanem vend rahuvalvaja, aga tema on saadetud seitsmendasse ringkonda. Jago teine vanem vend treenis akadeemias, nagu paljud teised teise ringkonna noormehed, aga ei saanud kunagi nii heaks, et teda oleks mängudele saadetud ja nüüd elab kutt vaikselt oma elu. Kuti noorem vend Akiva pole ei rahuvalvamisest ega näljamängudest huvitatud ja eelistab elada rahumeelselt koos lillede ja liblikate ning oma kutiga. Jago isa ja ema on mõlemad elus, nad kumbki pole mängudel käinud. Jago astus vabatahtlikuna ette 18-aastasena, 58ndatel mängudel kui kausist valiti ühe veelgi rikkamast perest pärit noore poisi nimi. Vahet väga polnud, kes tõmmatud oli, oli Jago kord minna tol hetkel nagunii.
Mängude areeniks oli soo. Nende põhilisteks vaenlasteks olid sääsed, kelle hammustused tekitasid sügelust, punne, iiveldust, peavalu ja kohati isegi hallutsinatsioone. Jago lõi kampa teiste karjeristidega ning pääses putukatest alles neljandal päeval kui talle sponsorite poolt abipakk saadeti. Selleks ajaks olid juba paljud soos olevatest noortest, kes veel elus olid, hallutsinatsioonidest üsna hulluks aetud. Jago võitis kui tema ja esimese ringkonna kutt olid veel kahekesi jäänud. Nad võitlesid vees elu ja surma peale. Siis haaras vees olev alligaator Jago käest ning vedas ta mudase vee põhja. Kutt pääses, tappes alligaatori oma saapasääres oleva noaga. Tagasi pinnale tulles lõi ta noa esimese ringkonna karjeristi kõrri, kuna tabas teda ootamatult, too lämbus oma verre. Selle kõige käigus oleks noormees peaaegu uppunud ja tema käsi tuli amputeerida.Back to top Go down
View user profile
 
Jago Valenti
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Games of Hunger :: Tegelased :: Tutvustused :: II ringkond-
Jump to: