Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Iga päev ka trenni teha ei saa

Go down 
AuthorMessage
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Iga päev ka trenni teha ei saa   Fri Jul 04, 2014 11:19 pm

Näljamängud hakkasid aina lähemale jõudma ja nüüdseks oli Selinal juba teada, et suurima tõenäosusega läheb järgmisena areenile tema. Mingit hirmu neidis ei tundnud, pigem valdas teda ootusärevus, kuid sellegi poolest tegi ta trenni veel enam kui varem. Peale pikka veenmist oli ta ema suutnud talle lõpuks selgeks teha, et kui ta niimoodi jätkab, siis ta teeb endale lihtsalt haiget ja üleliigne treening pole hea. Sellepärast jalutaski nüüd Lina rahulikult oma kodukülakeses ringi. Kodus istuda poleks ta hoopiski suutnud, veidi oli vaja ikka liikuda ka.
Pikkade pidevate treeningute tõttu ta oma sõbrannadega kuigi palju enam ei suhelnud, mistõttu oli Selina teekonna üksi ette võtnud. Seli otsustas küla servapoole metsa-alla minna, et siis ilusat ilma nautida. Sinna jõudnud otsis ta suuremat sorti vaba muruplatsi täiesti metsa servas ning viskas paar hundiratast ja isegi mõne salto, enne kui murule maha istus ja aeg-ajalt mööda kõndivaid inimesi jälgima jäi.

OT: Akiva, I guess..
Back to top Go down
View user profile
Akiva Valenti
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 164

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Sat Jul 05, 2014 3:06 pm

Akiva aga eriti trenni ei teinud, nagu ikka. Tema ju ei olnud see, kes pidi vabatahtlikuks minema. Tema oli see, kes või muretult elada, sest teadis, et kui peaks ka tema nimi tulema, siis ta ei pea kuskile minema. Noormees seega veetis suure osa oma ajast kas kodus või oma kuti juurde. Või kodus koos oma kutiga. Või kuskil mujal. Igatahes suurem osa ajast oli tal veedetud koos oma kallimaga. Praegu aga jalutaski Akiva koju oma kuti juurest ning otsustas peatuda, kui märkas tuttavat neiut murul istumas. "Hei," naeratas Akiva tüdruku juurde jõudes. Ta potsatas ka maha istuma ja sikutas oma tumedat särki allapoole. "Ei olegi treenimas," ütles kutt muiates. Ta teadis, et Selina oli see, kes peab minema Mängudele. Või vähemalt selline mulje talle jäänud oli ja Selina tavaliselt treenis end kogu aeg.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Sun Jul 06, 2014 10:49 pm

Selina naeratas, kui Akivat enda poole tulemas nägi. Alati on hea, kui seltskond on. "Hei," vastas ta siis noormehele, kui too lõpuks temani jõudis. Neiu silmitses veidi noormeest ning pööras pilgu taas mööda mineva tee suunas, aegajalt siiski Akivale pilke heites. "Kahjuks mitte," muigas ta noormehele vastates, "pandi keeld peale." Põhimõtteliselt see ju nii oli, kuigi praegu küll üheks päevaks ainult. Ilmselt kui ta ise nii väga treenimist ei naudiks, siis seda olukorda tulnud poleks ka. Siis pigem sunnitaks teda treenima, aga neiule meeldis mida ta tegi ja oli nii õnnelik, kuigi vahel oleks tahtnud küll, et ei peaks Mängude pärast muretsema ja saaks asja natuke rahulikumalt võtta, nagu näiteks tema kõrval istuv noormees, või vähemalt nii talle tundus. "Ja sa oled üksi täna?" küsis ta siis jutu jätuks kergelt kulmu kergitades noormehelt. Paratamatult oli ka Lina märganud seda, et Akiva ja Noach enamuse ajast koos ringi liikusid. Mitte, et neiul midagi selle vastu oleks olnud, selles suhtes oli ta tolerantne. Selil olid ilmselgelt energiaülejäägid sellisel rahulikul päeval ja seetõttu ei suutnud ta ka kaua ühes asendis istuda vaid juba ta sirutas oma jalad välja, et asendit muuta. Ka pilk ei püsinud tal paigal, kuigi võrdlemisi palju üritas ta ikkagi oma vestluskaaslasele silma vaadata.
Back to top Go down
View user profile
Akiva Valenti
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 164

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Sun Jul 06, 2014 10:58 pm

"Või nii," muigas Akiva, kui Selina selgitas, et talle keeld peale pandi. "Miks siis nii karmilt kohe?" küsis Akiva lõbusalt. Et kohe üldse trenni teha ei tohi. Akiva toetas käed endale sülle, ta istus rätsepaistes, ja erinevalt tüdrukust ei nihelenud Akiva üldse, vaid püsis paigal ja jälgis ka tüdrukut täiesti rahulikult. "Ma olen hetkel üksi jah," naeratas Akiva siis. Ei saanud ometi iga hetke oma elust Noachiga koos veeta, mõnikord tuli üksi ka olla. Ja eriti tihti ta Noachi juures ei ööbinud nagunii. Kuti vanematel ei olnud Akiva vastu midagi, aga mõlemad poisid tundsid end Jago juures pisut vabamalt. Jago siiski ei olnud nende kummagi vanem, vaid lihtsalt Akiva vend ja seega ei olnud just eriti probleemi.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Sun Jul 06, 2014 11:07 pm

"Liiga palju trenni järjest ei pidavat hea olema," vastas neiu kerge muigega. Vaikselt hakkas ta rahunema ja niheles vähem, kuid siiski tegi ta seda. Võib-olla kui nad mitu tundi siin istuks, siis neiu väga enam ei niheleks vaid harjuks ära sellega. Praegu oleks ta aga tahtnud hundirattaid visata või jooksma minna, kui see ainult vestlust ei segaks. "Kuidas sul siis muidu läheb?" küsis ta siis huvitatult noormehelt. Kui ta järele mõtlema hakkas, siis polnud ta Akivat juba pikalt näinud. Eks see ole see treenimine. Noormehe vennaga ta aegajalt ikka puutus kokku, kuigi mitte nii palju ilmselt, kui Mängudele sõites seda teeb. Aga Seli isa ikka vahel organiseeris, et Valenti juba varem neile näpunäiteid jagaks. Mitte küll konkreetselt ainult minevatele tribuutidele, sest need ei tohiks ju üldse teada olla, aga akadeemias üldiselt. Akivaga aga puutus neiu aina harvemini kokku nii et tal oli hea meel, et täna siin metsaserval kokku sattusid.
Back to top Go down
View user profile
Akiva Valenti
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 164

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Sun Jul 06, 2014 11:37 pm

"Nojaa, täiesti võimalik," ütles Akiva lõbusalt. Täiesti võimalik, et liiga palju trenni järjest polnud kuigi hea. Eks ei olnud tark keha kurnata jah. Edasise küsimuse peale Akiva naeratas kergelt ja kehitas õlgu. "Mul läheb täitsa hästi," arvas Akiva siis. "Ei mingeid trenne ega muid sarnaseid kohustusi," muigas kutt. Tema ei pidanud ju Mängudele minema, erinevalt Selinast. Millest oli kahtlemata kahju. Et tüdruk minema pidi. "Ja kuidas sul läheb? Tulevasteks Mängudeks valmis?" uuris Akiva siis, mõtlemata, et see ehk ei ole hea teema, millest rääkida.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Sun Jul 06, 2014 11:54 pm

Neiu vaatas veidi mõtlikult ringi, enne kui Akivale vastas:"Kas Mängudeks saab üldse valmis olla?" Ei, Selina ei olnud valmis, kuigi enamikul päevadest ei tahtnud ta seda endale tunnistada. Ta oli karjerist ja ta oli treenitud ja ta pidi võitma, aga mis siis saab kui ta ei võida? Mis siis saab, kui ta teeb mingi lolli vea? Ta ei ole ainus karjerist... "Ma tahaks ju loota, et ma olen valmis, aga ma usun, et me mõlemad teame, et see ei ole tegelikult tõsi," sõnas ta nüüd juba võrdlemisi nukralt noormehele otsa vaadates. Loomulikult läks ta võitma, aga vastaseid oli palju ja keegi ei tea, kuhu nad satuvad. Neiu treeningu hulka kuulus ka korduv möödunud Mängude vaatamine ja see oli üsna hirmus. Eriti kõige viimati olnud mängud. Kes teab, milline areen neile veel välja mõeldakse. "Ega vist muud üle ei jää, kui loota ja pingutada, et elusalt koju tagasi tulla," sõnas ta vaikselt.
Back to top Go down
View user profile
Akiva Valenti
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 164

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Sun Jul 06, 2014 11:57 pm

Akiva naeratas natukene Selina jutu peale ja noogutas. "Ma usun, et sa tuled elusalt tagasi. Sa oled nii palju treeninud ja ei ole selline munn, nagu need esimese ringkonna omad olid. Mina ei tuleks elusana tagasi," naeris kutt. Ta kohe kindlasti ei tuleks elusana tagasi. Aga ta ei pidanud muretsema ka. Ja tal oli hea meel, et ta ei pidanud muretsema. Sest tal oli siin pere ja kutt ja sõbrad ja kõik, millest ta ei olnud valmis loobuma. Kuigi kui teda oleks tõsiselt karjeristiks kasvatatud, siis ta oleks valmis neid kaotama, sest siis tal ei olekski eriti palju sõpru ja armastust ka vaevalt siis oleks. Noachiga ta just läbi treeningute ei tutvunud, eksole.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Mon Jul 07, 2014 12:18 am

"Seda on hea kuulda," sõnas Selina kergelt naeratades. Hea oli teada, et sinusse usutakse. Andis endale ka usku juurde. "No, kui sa treeninud oleks, küll sa siis ikka tuleks," muigas Lina kergelt. Venna sai tal ilusti ju hakkama. Sõpru Selil tõepoolest kuigi palju ei olnud, sest trenn võttis aega aina rohkem ja rohkem, seega selles suhtes tal nagu kedagi väga palju kaotada ei olnud. Mõni treeningkaaslane oli, aga üldiselt oli üsna keeruline sellises olukorras suhelda, sest omamoodi olid ka nemad konkurendid, et kes ikka see on, kes lõpuks Mängudele ringkonda esindama saab minna. Ja nüüd, kui tema osa juba kindel oli, pühendus neiu enam individuaaltreeningule ning ei suhelnud nendega enam. Treenerid olid praktiliselt ta ainsad lähemad tuttavad ja vanemad olid ainsad, keda ta konkreetselt kaotada ei tahtnud.
Back to top Go down
View user profile
Akiva Valenti
II ringkond // 19-aastane
avatar

Posts : 164

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Mon Jul 07, 2014 12:27 am

Akiva muigas kergelt ja noogutas. "Jah, kui oleks treeninud," ütles Akiva lõbusalt. "Aga mul on hea meel, et ei treeninud. Mitte, et treenimine halb oleks. Lihtsalt.. ma ei ole ilmselt eriti selline inimene, keda keegi vabatahtlikult Mängudele saata tahaks. Seega treenimine oleks ainult aja raiskamine." Kutt oskas end kaitsta erinevate relvadega ja ka käsikakluses, aga üldiselt ta vägivallatsema ei kippunud ja üritas kõik rahumeelselt lahendada. Mängudel sedasi aga ei saanud. Või saaks, kui ainult peidus püsiks. Aga see poleks eriti märkimisväärne võit, eksole. "Kuidas sul muidu läheb nende treeningutega?"
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
avatar

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   Fri Jul 18, 2014 1:45 am

"Noh, eks see ole veidi kahe otsaga asi ka," muigas Selina kergelt. Ilmselgelt oli sellel põhjus, miks Akiva treeninud ei olnud, kui ta aga oleks, siis küll ta oleks ka sobilik Mängudele minemiseks. Vanemad võivad ju juba väikesest peale lapsi treenima hakata, aga siiski ei sünni see otsus ilmselt väga kergelt. Ta muigas kergelt, kui Valenti küsimust kuulis, samal ajal oma juustega mängides. Järjekordne rumal harjumus, aga samas oli mõnus rahustav tegevus. "Oo, trennis läheb hästi," sõnas ta lõbusalt," või noh... Igatahes järjest paremini." Neidis tegi väikse mõttepausi. "Kui saaks ka praegu treenida, läheks muidugi veel paremini," lõpetas ta lause kerge naeruga.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Iga päev ka trenni teha ei saa   

Back to top Go down
 
Iga päev ka trenni teha ei saa
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Panem :: II ringkond :: Arhiiv :: 61sed Mängud-
Jump to: