Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Roza Kennedy

Go down 
AuthorMessage
Roza Kennedy
I ringkond // 24-aastane
avatar

Posts : 151
Ringkond : I

PostSubject: Roza Kennedy   Fri Jul 11, 2014 2:52 pm


There's a compliment in there somewhere.NIMI: Rozario Anne Kennedy
HÜÜDNIMI: Roza
VANUS, SÜNNIPÄEV: 24-aastane, 17. augustPIKKUS: 157 cm
KAAL: 48 kg
KEHAEHITUS: Roza on pisike ja sale jupats. Kunagise karjeristina on ta treenitud, kuigi nüüd ta enam kehaehituse pärast väga ei muretse. Siiski on ainevahetus tal kiire nii et pekikihid lihaseid veel ei kata.
VÄLIMUSE ISEÄRASUSED: Kui see väike jupp üldse üles leida, torkavad silma kohe ta.. silmad. Suured ja ümmargused ja süütukesed, pikad tumedad ripsmed neid ääristamas. Kui sul on aga privileeg ta riiete alla piiluda, leiab sealt erinevaid arme - neist märkimisväärseim on pikk triip parema reie välisküljel.
MUU: Armastab kanda erksaid toone ja naudib seda, et saab neid nüüd endale ka lubada.ISELOOM: Roza on üks igati särtsakas noor naine, kes paistab palju noorem kui ta on. Läbikogetud mängud teda pealtnäha väga mõjutanud ei ole, kuna neiu on sama rõõmsameelne nagu muidu. Tal on kõrge enesehinnang, kuid see ei mõju ülbusena. Neidis lihtsalt eirab solvanguid ja võtab kõike komplimendina. Tal on anne sõnadega inimestele "ära panna". Ainus mõju mängudest on ehk see, et naine pelgab lähisuhteid ja ei kipu inimesi kergelt usaldama.
SINU LEMMIKUD: Igasugu erksad ja värvilised asjad, kõrged kingad, värsked moosipirukad ja ise pressitud mahl, aias nokitsemine, värsked aiasaadused, Kapitoolium.
MIS EI MEELDI: Lapsed, külmad ilmad, hallid toonid, mustus ja räpasus.
TUGEVAD KÜLJED: Vastupidavusalad, eriti ujumine ja pikamaajooks. Suudab end hästi peita ja pikka aega paigal püsida.PEREKOND/AJALUGU: Roza ema töötab treeningkeskuses, koolitades välja uusi karjeriste. Naine võtab oma tööd väga tõsiselt ja elab läbi oma õpilaste, kuna oli omadel aegadel ise akadeemia parim ja pidi tribuudina väja astuma, kuid vigastas end vahetult enne mänge ning tema asemel saadeti teine vabatahtlik. Oma loomuselt on ta tõsine ning üsna range naine, kes ei võta teistelt abi vastu - ka mitte omaenda tütrelt. Roza isa on pisut leebemat sorti mees. Olles suhteliselt naise tallaalune, ei saanud tema palju kaasa rääkida tütre mängu saatmise osas ning tunneb end siiani seepärast süüdi. Roza saab isaga paremini läbi kui emaga. Mees töötab kullavabrikus ja tema ameti tõttu on pere koguaeg heal järjel olnud.
Lisaks neile on Rozal ka vanem õde, kes elab oma elu mehe ja kahe lapsega. Need kaks on ka ainsad lapsed, keda Roza armastab. Talle meeldivad lapsed küll, aga ta ei saa aru, miks inimesed neid vorbivad, teades, et igaühel neist süütukestest on võimalus minna elu ja surma peale võitlema.

Roza oli kahene, kui ta ema otsustas, et sellest tüdrukust saab tribuut Näljamängudel. Nagu mainitud, polnud naine minevikust kunagi lahti lasknud ning kuna neiu vanem õde oli paras hellik ja nõrguke (sorry, sis) polnud nagu väga valikut. Rozat hakati treenima vastupidavusaladel ning kasutati ära ta pisikest kasvu. Viimaks, 18-aastaselt, oli tema kord väljas astuda 56ndatel Näljamängudel. Areeniks olid veealused koopad, mis oli neiule suureks plussiks, kuna ta on alati hea ujuja olnud. Koopad avanesid vahepeal suuremateks õhutaskuteks ja osades kohtades oli võimalik ka veest välja ronida. Ohtu lisas fakt, et vee alla sukeldudes ei teadnud nad kunagi, kas õhku järgmise õhutaskuni ka jätkus. Lisaks olid seal veel elektriangerjad, kes mängu põnevust ja surma lisasid.
Tüdruku võit tulenes suuresti sellest, et ta algul end igalpool pisemates käikudes peitis. Hiljem, kui vastaseid üsna vähe järel oli, läksid kasutusse akadeemias treenitud oskused. Kaks tribuuti surid noavõitluses vee all ning ühe vastastest neidis uputas. Viimasega kähmlesid nad üsna pikalt, mille käigus sai Roza ka reiele sügava haava ning igale poole mujale pisemaid, sest vee alused kivid olid teravate servadega.Back to top Go down
View user profile
 
Roza Kennedy
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Karen Kennedy
» Collected Satsuki Azalea
» Satsuki Azaleas for bonsai and Azalea Enthusiasts By Robert Z. Callanham
» Philosophy of P. Gordon Kennedy
» The Atlas Oil Tool Special .............

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Games of Hunger :: Tegelased :: Tutvustused :: I ringkond-
Jump to: