Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 Enne, nüüd ja edaspidi

Go down 
AuthorMessage
Mängujuht
Admin
Mängujuht


Posts : 92

Enne, nüüd ja edaspidi Empty
PostSubject: Enne, nüüd ja edaspidi   Enne, nüüd ja edaspidi I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 12:52 am

61stele Mängudele eelnev aeg venis väga pikaks ja sellega näis kaduvat ka huvi foorumi vastu. Tunnistame, see oli suures osas meie endi süü. Kuna arvame, et venimine tuli suures osas mängudele eelnevatest teemadest, otsustame neid nüüd vähendada. Me ei kavatse teha uute mängude eel intervjuusid tribuutidega. Kui teil siiski on suur soov nende järgi, tehke häält ja kui keegi teie seast vabatahtlikuna ette astub ja me ta heaks kiidame, võib tema neid intervjuusid läbi viia. Meie enam neid tegema ei hakka. Hindamise, paraadi ja lõikuse esialgu jätame ikka nii nagu nad on siiani olnud. Püüame lihtsalt luua mingit süsteemi, et kogu foorum ei peaks ootama ühe inimese taga.

Esimestel mängudel olid surmad üsna juhuslikud ja neid ei pidanud kooskõlastama. Te avaldasite soovi, et surmad peaks olema adminniga kooskõlastatud ja nii me tegime teistel mängudel. Paraku me leidsime, et see, kui ainult meie surmi korraldame, ei mängi hästi välja ja on pigem tülikas kui kasulik. Edaspidi tahaks jätta ikka selle reegli, et mängudel on luba üksteist tappa, omamata teise tegelase nõusolekut. Püüame siiski ka mänge pikemaks venitada.

Veel üks asi, mis nüüd hakkab teisiti olema on flood control. Ehk siis me paneme selle mängude ajal alguses peale, et ühe kasutaja alt ei saaks liiga tihti postitada. Sellega püüame vältida olukordi, kus kolm inimest alles jooksevad sarve poole, samas kui kaks juba metsas laagrit paika panevad.

Adminnid püüavad mängudel edaspidi sekkuda võimalikult vähe. Te võite loogilisi asju ka ise kirjeldada ja kirjutada. Loomi, liikuvaid seinu, tuult, kõike milleks on luba antud. Aga nagu juba mainitud, siis loogilisuse piirides.


Nüüd veidi üldmuljest. Püüame foorumis välja tuua rohkem Mängudega seotud musti külgi. Asju, mis pole ehk niivõrd mängudega seotud. Kõiki vähegi atraktiivseid ja võimalikult terve mõistusega võitjaid müüakse presidendi poolt rikastele kapitooliumi elanikele eskortideks. See ei pruugi alati tähendada seksi, võib ka lihtsalt meele lahutamine olla. Siiski pole see meeldiv enamasti kellelegi ja keeldumine ei tule kõne allagi. Võitjad pole nii puutumatud kui kõigile teistele tundub. See on siiski väga hästi hoitud saladus. Kõigile see osaks ei lange ja osade puhul võib mööduda mõni aasta enne kui keegi neid esimest korda "osta" tahab. Selline kauplemine leiab aset ainult mängude ajal, kui võitjad on Pealinnas. Väga harva ka muul ajal.

Kuna karjeriste tootvad ringkonnad on valmis pea kõigeks, et võit oma ringkonda tuua, on üsna tavaline, et noortele manustatakse erinevaid aineid, mis teeb neid tugevamateks, kiiremateks või muul moel muudab neid kuidagi teistest paremaks. Sellel kõigel on loomulikult ka pahupool ja ülesüstitud noored võivad tihti peale kaotada oma mõistuse, rikkuda ära oma organismi või koguni surra. Viimast juhtub siiski väga harva. Aineid suruvad karjeristidele peale nende treenerid ja tihtipeale teabki sellest vaid treener ja noor ise mitte. Viimaste aastate jooksul on esimene ja teine ringkond keelatud ainete kasutamist vähendanud pea nulli lähedale, aga neljas ringkond on koguni nii hulluks läinud, et mitu nende ringkonna karjeristi on ravimatult ära pööranud või kooma langenud. Kapitoolium on pärast viimaseid mänge neljandale ringkonnale silma peale pannud ja käivad jutud, et seal viibivad nüüd spioonid otse Pealinnast. See kõik on teie enda välja mängida kenasti.

Kapitooliumi nõudlus toidu ja muude varude järgi on kasvanud aina suuremaks ja see rõhub eelkõige just kõiki teisi ringkondi. Rahuvalvajad on muutunud karmimaks ja nad sunnivad inimesi rohkem tööle, et toota rohkem Kapitooliumi heaks.


Kui teil on nüüd kõige selle jutu peale kommentaare või küsimusi, siis kirjutage siia samasse teemasse või võtke administratsiooniga privaatselt ühendust. Samuti kuulame teie soovitusi, kuidas ja mida veel paremaks teha.
Back to top Go down
 
Enne, nüüd ja edaspidi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Games of Hunger :: Uudised-
Jump to: