Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
Don't let me down now I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
Don't let me down now I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
Don't let me down now I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
Don't let me down now I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
Don't let me down now I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
Don't let me down now I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
Don't let me down now I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
Don't let me down now I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
Don't let me down now I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
Don't let me down now I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
Don't let me down now I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
Don't let me down now I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 Don't let me down now

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Valora Wellwood
II ringkond // 18-aastane
Valora Wellwood


Posts : 87
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

Don't let me down now Empty
PostSubject: Don't let me down now   Don't let me down now I_icon_minitimeThu Dec 11, 2014 9:31 pm

Valora oli treeningkeskusega iseendalegi harjumatult kiiresti ära harjunud. Ta tundis end seal juba sama vabalt kui oma ringkonnas, olgugi et siinne treeningkeskus oli kodusest uhkem. Tõsi, ta tundis end enam-vähem igal pool vabalt, kus ta trenni teha sai. See oli talle kõige loomulikum.

Niisiis marssis ta pärast lõunasööki ja tunniajast voodis vedelemist treeningkeskuse ustest sisse, nagu oleks tema siin miskine valitseja või vähemalt kodune. Lõunasöögist tulnud laiskus oli täiesti kadunud ja Valora kibeles juba trenni tegema, ükskõik millist. Esialgu tal veel kaaslasi ei olnud, aga Valora lootis, et keegi temaga lõpuks ikka liitub - nii aukartustäratav ta vist ka ei olnud, et temast eemale hoitaks. Nojah, väikesed argpükstest tribuudid välja arvata. Nemad olid teda juba hommikul silmitsenud nagu ilmaimet. Ei tea, kas selles oli pigem süüdi suur number kaks tema riietel või ta võitlusoskused.

Olles end veidi soojendanud ja venitanud, astus Valora sinna, kus oli hommiku poole näinud kedagi lõuga tõmbamas. See tema tugevus ei olnud, aga võimlemiskangi sai ka teisteks asjadeks kasutada. Neiu hüppas kätega selle külge, vinnas end üles ja sättis jalad üle kangi. Hetkeks oma juukseid saputanud, et need talle ette ei jääks ja näkku ei roniks, lasi ta end pea alaspidi rippu. Veidi aega imetlenud seda, milline treeningkeskus selles ringi siblivate inimestega tagurpidi välja nägi - natuke naljakas, ausalt öeldes - sättis Lora käed pea taha, sulges silmad ning asus istessetõuse tegema.

OT: literally anyone, lahutage mu meelt Very Happy
Back to top Go down
Crucis Edenthaw
IV ringkond // 18-aastane
Crucis Edenthaw


Posts : 18
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : oda

Don't let me down now Empty
PostSubject: Re: Don't let me down now   Don't let me down now I_icon_minitimeThu Dec 11, 2014 10:34 pm

Crucis tundis ennast Kapitooliumi uhkes treeningkeskuses isegi paremini kui kodus. Neljandas ringkonnas treenis ta noortega, kes olid temaga enam-vähem võrdsed, siin oli ta kindlalt eliidis, kus ainult mõni üksik karjeristidest oli temaga võrdväärne. Noormehe jaoks oli ta loomulikult kõigist parem, tugevam ja osavam. Eks soov võita oli tal ka vaata et kõige suurem. Neljas ringkond polnud juba aastaid võitnud mänge ja Crucis kavatses seda muuta.

Crucis veetis hommikul mõned tunnid treeningkeskuses, õppides tundma teisi karjeriste, harjutades natukene nugade viskamist ja mõõgaga keerutamist, hoides samaaegselt silmanurgast pilku peal teistel tribuutidel, kes olid ikka eriti kohmakad ja saamatud. Eelmine aasta küll nii nukker seis polnud. Aga mida nõrgemad vastased, seda meeldivam ja lihtsam oli Crucise jaoks võit, kuigi ta oleks eelistanud pisematki konkurentsi.
Ka tema oli lõunaks tagasi neljandale korrusele läinud, natukene head ja paremat nosinud, lesinud mõnikümmend minut ja siis tagasi alla tulnud. Erilist võitlust ta ei viitsinud enam harjutada, aga enda kenasi muskleid võiks ikka treenida, et need näeksid veelgi kenamad ja ümaramad välja.
Sõrmedega läbi juuste tõmmanud, peatus Crucis korraks ukse juures, vaadates treeningkeskuses ringi. Igal pool olid nõrgemate ringkondade nolgid, aga tema otsis just teisi karjeriste, et hakata vaikselt juba plaane tegema. Märganud just soovitud nägu kangide juures, muigas kutt vaikselt ja kõndis neidise poole. "Vaata, et sa alla ei kuku. Vigane karjerist heidab meile kõigile ja Kapitooliumi treeneritele halba valgust," turtsatas noormees kergelt, asetades enda käe vaikselt Valora jalgade peale, et need üle kangi ei libiseks. Crucise näol oli see enesekindel muie nagu alati.
Back to top Go down
Valora Wellwood
II ringkond // 18-aastane
Valora Wellwood


Posts : 87
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

Don't let me down now Empty
PostSubject: Re: Don't let me down now   Don't let me down now I_icon_minitimeThu Dec 11, 2014 11:11 pm

Lora oli teinud paarkümmend istessetõusu, siis jälle natuke pea alaspidi puhanud ja seejärel uuesti istessetõusudega alustanud. Kuna ta ei tahtnud, et maailm silme ees kirjuks läheks, oli ta silmi kinni hoidnud, ning seega tuli mingi kuti jutt ja kellegi käsi tema jalgadel talle ootamatuna. Neiu lõi veidi ehmunult silmad lahti ning vaatas otsa noormehele, kelle ta isegi tagurpidi olles ära tundis. Neljanda ringkonna kutt - Crucis, Lora oli päris kindel. Valora oli potentsiaalsete kaaslaste nimed ja näod endale meelde jätnud. Kuti lause peale pööritas neiu veidi muiates silmi ning tõusis taas istuli, haarates seekord ka kätega kangist, et end üleval hoida ja Crucisile korralikult otsa vaadata. “Ära ülearu muretse, ma olen üsna heas vormis,” vastas ta enesekindlal toonil. “Ja oskan ilma katki minemata kukkuda,” lisas ta üht kulmu kergitades. Ta oli juba harjunud sellega, et just hästi treenitud kutid kippusid teda esmapilgul mingiks hapraks nukukeseks pidama. Ta polnud päris kindel, kas see ka Crucisi kohta käis, aga esimene lause kõlas küll natuke sedamoodi.
Back to top Go down
Amber Llewellyn
I ringkond // 18-aastane
Amber Llewellyn


Posts : 56
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Vibu

Don't let me down now Empty
PostSubject: Re: Don't let me down now   Don't let me down now I_icon_minitimeFri Dec 12, 2014 10:45 pm

Lõpetanud taktikatunni mentoritega, saabus ka Amber särades treeningkeskusesse. Pilgu üle ruumi lasknud käia, seadis ta sammud otsekohe kahe karjersti poole, kes rööbaspuude ja muu atribuutika juures ametis tundusid olevat. "Noh, igatsesite mind juba?" küsis ta naerulsui. Juba esimesel õhtul oli ta otsustanud, kes talle meeldivad ja kes mitte. Teistest väljaõpetatutest ei sallinud ta silmaotsastki ainult teise ringkonna noorukit, kes parasjagu aga kuskil ei paistnud. Vastust ootamata, asus ta mööda üht posti kõrgemale ronima. Tüdrukule kohe meeldis teistest peajagu ülalpool olla. Alla oli ju palju toredam vaadata, kui üles.
Back to top Go down
Jade Alexander
IV ringkond // 18-aastane
Jade Alexander


Posts : 93
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Terariistad, eriti ta oma kolmikteraga "küünised"

Don't let me down now Empty
PostSubject: Re: Don't let me down now   Don't let me down now I_icon_minitimeSat Dec 13, 2014 12:56 pm

Jade oli hommikupooliku treeningkeskuses veetnud, samuti vahepeal söömas käinud ning nüüd jälle tagasi. Ta oli just lõpetanud ühe raundi odavõistlust, kui silmas pisikest karjeristide kogunemist. Kuna Crucis oli ka seal, otsustas temagi liituda ja asetas oda alusele, sammudes pundi poole. "Strateegiline koosolek?" uuris ta Crucise kõrvale seisma jäädes, viies pilgu viivuks rippuvale plikale ja ronivale tsikile. Esimene ja teine.. A kumb oli kumb, seda Jade ei teadnud. Polnud nagu oluline ka.
Back to top Go down
Valora Wellwood
II ringkond // 18-aastane
Valora Wellwood


Posts : 87
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

Don't let me down now Empty
PostSubject: Re: Don't let me down now   Don't let me down now I_icon_minitimeMon Dec 15, 2014 12:28 am

Nähes, et nendega veel karjeriste liitub, ajas Valora end sirgu ja libistas jalgu ettepoole, et nüüd kangi peal istuda. Neiu käed hoidsid lõdvalt kangist kinni. Amberi küsimuse peale kergitas Lora muiates kulmu. Talle oli lõbus ka see, et Amber samuti kõrgele ronida tahtis. Too tüdruk tundus samuti end liidriks pidavat või miskit, pealegi oli Lorale mulje jäänud, et tema ringkonnakaaslane esimese ringkonna neiule eriti ei meeldi, seega ei tundnud ta end Amberi juures veel sada protsenti mugavalt. Kui ta midagi vastuseks öelda tahtis, katkestas selle Jade’i saabumine. “Eks see veel paistab,” ütles ta neiule naeratades. “Praegu loobime one-linereid lihtsalt,” lisas ta ning vaatas siis Crucisi ja Amberi poole, et neile pilguga kinnitada, et märkus polnud halvustav.
Back to top Go down
Amber Llewellyn
I ringkond // 18-aastane
Amber Llewellyn


Posts : 56
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Vibu

Don't let me down now Empty
PostSubject: Re: Don't let me down now   Don't let me down now I_icon_minitimeMon Dec 15, 2014 9:18 pm

Kui ta jalatalad umbes samal kõrgusel olid kui teise ringkonna tüdruku istumisalus, seadis Amber ennast posti külge mugavamalt kinni. Ta oli küllaltki palju ka koduses Akadeemias mööda nööre ja poste üles-alla roninud ning teadis, kuidas kõige kindlamalt kinni püsida. Noore naise jaoks polnud raske ka inimlipu mängimine, lihaseid oli tal selleks piisavalt, kuid hetkel polnud aega säärast oskustega uhkustama hakata. Ta hoopis ristas jalad nii, et sai käed vabaks lasta. Pilgu korra ümber kaugemal askeldavate tribuutide lasknud, pöördus ta tagasi väikese tekkinud pundi poole, hetkeksi naeratust näolt laskmata. "Esimesed laused on ikka rasked," ütles ta natuke nöökivalt, sest temal polnud kunagi olnud raske uusi tutvusi saada. "Mina pakun küll, et võiks juba kohe oma liidukese lüüa, ilma selleta me ju platsile ei lähe, ja otsustada, kelle esimesena maha notime," sõnas ta veidi vaiksemal toonil. Amberile tundus, et viimastel mängudel olnud karjeristide liidud eriti edukad olnud. Üleelmine lagunes pea kohe laiali ja eelmine oli kuidagi aeglasevõitu. Neiu särav ja soe naeratus oli praegu suunatud teise ringkonna tsikile, kes tundus üsna asjalik. Neljanda omad passisid siin ju niisama, aga tema vähemalt tegi trenni.
Back to top Go down
Sponsored content

Don't let me down now Empty
PostSubject: Re: Don't let me down now   Don't let me down now I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Don't let me down now
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: 62sed Näljamängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: