Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
62sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 62sed Näljamängud!

Go down 
+7
Amber Llewellyn
Lacey Grune
Crim Pyrmont
Digit Hytemell
Blye Jardine
Griffin Aldjoy
Crucis Edenthaw
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Mängujuht
Admin
Mängujuht


Posts : 92

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Dec 13, 2014 4:35 pm

62sed Näljamängud! Fz0ms1
OT: Algavad Mängud! Palume hoolikalt läbi lugeda terve selle postituse!
Tegemist on Mänge alustava postitusega. Siiski on aeg ENNE seda, kui tribuutidel on lubatud oma platvormidelt maha astuda. Seega on igal tribuudil võimalus, aga mitte kohustus, kirjeldada seda, kuidas talle tema riietus selga pandi (kõigil ühesugused, pildid spoileris) ning seda, millised emotsioonid teda valdasid Areenile jõudes. Mängujuhi JÄRGMISES postituses tuleb lask kahurist ning Mängud algavad ametlikult. KÕIK MÄNGUJUHI POSTITUSED ON KOHUSTUSLIK LÄBI LUGEDA JA MITTE MIDAGI, MIS SINNA KIRJUTATUD ON, EI TOHI IGNOREERIDA! Palun püüdke ka teineteise postitusi hoolikalt lugeda ja nendele reageerida.

Nagu ikka sureb kakskümmend kolm tribuuti kahekümne neljast. Võita saab vaid üks! Esimesena rünnake NPC’sid, aga palun täpsustage, kui te mõnda NPC’d ründate. Ükskõik, kas te tapate ta või mitte. On ju lihtsam endal ka kui sa näed, et keegi juba kirjutas, et ta lõi 8. ringkonna nais NPC lombakaks vms. Kui teie tegelane tapab mingi NPC, palume me kirjutada selle NPC ringkonna ja soo oma postitusse, et me saaksime tribuutide nimekirjas selle tegelase surnuks kuulutada. Ja olgem realistlikud, ei tapeta kohe kümmet tegelast maha. Ka karjeristid viskavad vahel nuge mööda. Samuti palume teil jälgida eranditult KÕIKI teiste tribuutide postitusi, et te oleksite kõigega kursis ja ei tapaks samu NPC-sid. Reageerige üksteise postituste peale.

Siiski palume arvestada sellega, et kui Küllusesarve jookseb mõni väike laps ja karjeristid on seal, siis on teie prioriteet tappa see reaalne tegelane, mitte NPC. Me ei soovi eelmiste Mängudega sama olukorda, kus kõik tribuudid lihtsalt seisavad, mokk töllakil, ja lasevad oma vastastel relvi koguda ja mida kõike teha. Seega palun rünnake ka tavalisi tegelasi, keda juhib reaalne inimene.
NPC-de tapmine on soovituslik, aga mitte kohustuslik. Kui mõni NPC jääb ellu, näiteks karjeristid, siis juhib neid Mängujuht, kuni tuleb nende hetk surra. Nii või teisiti ei ole reaalne, et kohe pooled tribuudid surevad. Seega ärge muretsege, kui mõni NPC ellu jääb, me tegeleme sellega.

Taaskord kehtib reegel, et te võite valimatult reaalsete inimeste poolt juhitud tegelasi tappa. Otsustasime, et see lisab reaalsust juurde ning loodetavasti hoiab ära eespool kirjeldatud olukorda, kus kõik lollilt ringi vahivad ja mitte midagi ei tee. Seega, kui satute mõne teise tribuudiga kokku, on teil õigus teda tappa. Kui tegelase vigastused lähevad rünnakust juba utoopiliseks ning tegelase taga olev inimene endiselt jonnakalt väidab, et ta tegelane on elus, sekkub Mängujuht.
Mõned surmad otsustab siiski ka administratsioon random.org abil.
Lisaks meenutan teile, et mida ebaaktiivsem te olete, seda suurem on tõenäosus, et teie tegelane tapetakse enne kui see, kes igapäevaselt sees käib ja aktiivselt postitab.

Endiselt hoiaksime kõik ühes teemas koos. Ei koli teise teemasse. Kõik mängud toimuvad esimeses teemas. Kui keegi teist jääb üksi kuskile, siis sellest pole midagi, sa saad endiselt postitada. Su tegelane ei seisa 5 päeva ühes kohas käed puusas. Ootad kui teised on paar posti vahele teinud ja postitad jälle, kuidas sinu tegelane käitus ja liikus. Kui tegelane jääb seisma, ega vasta pikalt teemasse, sureb ta suure tõenäosusega.

Mängud kestavad mitu päeva. Kui päev vahetub, annab Mängujuht sellest kõigepealt varakult teada Mängude teemas (siinsamas). Selle aja jooksul palume teil püüda võtta oma tegevused kokku (me ei hakka enam kellegi järgi ootama). Kui seda ei jõua, siis jäävad teie postitused nii, nagu nad olid ja te võite oma vestluskaaslasega ise kokku leppida, mis vahepeal veel juhtus. Ehk siis kui päeva vahetumise postitus on postitatud, peatub teie tegevus ja te alustate uuest hommikust!

Areenil on ka mitmeid Mängujuhi poolt juhitavaid mutante. Need ilmuvad suvalistel hetkedel ja neid juhib vaid Mängujuht, seega palume teil endal mitte kirjutada, et mutandid ilmusid või mis iganes muu ebaloogiline juhtus, kui seda ei ole Mängujuhi postitusse kirjutatud. Te võite kirjutada, kuidas te nendega käitute, neid ründate vms.

Mängujuht kontrollib kaameraid, mida mängijad ei näe, ja seda, mis läheb eetrisse ja mis mitte. See on show ja kui mängujuht otsustab, et selle asemel, et rahvale näidata kuidas kolmas ringkond jänest praeb, näitab ta hoopis kuidas mõni teine ringkond midagi põnevamat teeb. Mängijad ei kirjuta, mis läheb eetrisse!

Tegemist on tehisareeniga, see tähendab, et see areen on kõikide erinevate mängude ajal kohas X. See ei olnud eelmiste mängude ajal kohas Y ja üle-eelmiste mängude ajal kohas Z. See on alati ühes kohas. See areen on loodud kasutades Kapitooliumi arenenud tehnikat. Te ei saa joosta läbi puu karjudes, et see pole päris, sest see on vägagi reaalne puu. Ilm on vägagi reaalne. Kõik on reaalne, aga see pole kunagi olnud mingi hüljatud koht või suvaline mets, mille ümber on aed ehitatud. Areen on alati nullist üles ehitatud, kasutades Mängujuhi fantaasiat. Seda silmas pidades palun ärge kirjutage, et teie tegelane ei uskunud midagi, mis ta areenil nägi või kuulis. Areenil leiduvad ohud võivad vägagi haiget teha.

Relvadest! Enne kui siia teemasse postitama hakkate, jälgige sarve teemat ja kirjutage kõigepealt sinna, mida te haarate. Püüame sedasi vältida segadust.

Nagu ülalpool ammu mainitud, soovime vältida olukorda, kus ühed tegelased Küllusesarves lollilt pealt vaatavad, kuidas teised tegelased endale relvi haaravad. Seega oleme otsustanud, et üks tegelane ei või teha üle 1 postituse poole tunni jooksul. Kuna flood controli ei saa peale panna vaid ühele teemale korraga, loodame, et te järgite seda reeglid. Kui keegi postitab tihemini, kui 1 postitus poole tunni jooksul, võtab administratsioon endale õiguse kustutada postitused, mis tekitavad segadust. Kui seda reeglid korduvalt rikutakse, paneme tervele foorumile peale flood controli, mis tähendab ka seda, et chatis ega üheski eraldiseisvas teemas ei saa postitada rohkem, kui kord poole tunni jooksul. Ja seda me ju ei soovi.Kõik tribuudid pakiti kenasti suure lennuki peale ning nende parema käe naha alla süstiti kiip, et neid oleks võimalik jälitada ja nende näitajad oleksid Mängumeistritele alati näha. Tribuudid toodi kõik areeni juurde kohale ning nad suundusid majja, kus iga tribuut individuaalselt eraldi ruumi juhatati. Rahuvalvajad jäid uste taha ootama ning tribuutidel oli veel mõni hetk aega, et paar sõna vahetada oma stilistiga samal ajal kui neile nende riided selga anti. See oli esimene hetk mil sai aimu areenist. Seejärel pidid tribuudid astuma suurtesse klaasist torudesse, mis neid üles, maapeale transportis.

Üles jõudes tervitas tribuute ere päikesevalgus ning oli isegi üsna soe. Tribuudid olid suurel väljakul, mis oli ümbritsetud vanade lagunenud liivakivist majadega. Nende ees kõrgus Küllusesarv. Olgugi, et kogu maa oli kivine, oli Küllusesarv tribuutidest kiire jooksuga ka umbes minuti kaugusel. Esimeste asjadeni jõudmiseks, mis enne Küllusesarve maas vedelesid, kuluks seega kuskil pool minutit.

Areeniks oli seekord, nagu ehk juba aru saada, suur langunenud linn. Majad ei olnud kõrgemad, kui kolm korrust, enamik siiski madalamad. Seinad olid vägagi varisemisohtlikud, kõik oli katkine ja vana ja masendav. Taimestikku ega loomi tribuutide ümbruses näha ei olnud, ega polnud seda ka kuskil mujal. Vaid mõned rohutuustakad paistsid pragudest välja. Pinnas oli kivine ja liivane, üldse mitte märg. Tuult väga ringi ei liikunud, õhk oli kuiv ja lämbe.

Koheselt, kui tribuudid olid maa peale jõudnud, hakkas stopper sarve kohal sekundeid lugema. 59... 58... 57... 56...

OT: Meenutan veel korra, et nüüd teie tegelane ei tohi oma platvormilt maha astuda! Kui ta seda teeb, lõhkeb tema platvorm ja teie tegelane sureb. Pärast järgmist Mängujuhi postitust võib teie tegelane ohutult liikuma hakata.

62sed Näljamängud! 73gp6o

Riietus:
Back to top Go down
Lacey Grune
VIII ringkond // 16-aastane
Lacey Grune


Posts : 26

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Dec 13, 2014 4:55 pm

Lacey oli üsnagi närviline ja ta kohe üldse ei tahtnud Areenile minna. Tüdruk pühkis oma pisaraid terve aja, kui stilist teda riidesse pani ja talle kinnitas, et kõik on okei ja ta ei pea muretsema. Lacey vaevu suutis end kokku võtta selleks ajaks, kui ta sinna klaastorusse astuma pidi. Viimane pilk stilistile ning siis vuhises platvorm üles ning tüdrukut tervitas päikesepaiste ning lämbe õhk. Ta astus sammukese ettepoole, et tasakaal taastada ning oma juukseid tugevamalt hobusesabasse sättides vaatas Lacey ringi. Ta seisis mingi eriti pisikese tüdruku ja karjeristi vahel. Küll olid toredad seisud tal. Sellest poisist peab ta küll kiirelt eemale jooksma. Lacey vaatas ringi, et olukorda hinnata. Tundus, et nad on mingis linnas. Pöördudes nägi Lacey nende selja taga veel asju ning tüdruk otsustas, et ta ei saa Küllusesarve poole joosta. Ta saab surma, kui sealt midagi võtta üritab. Ja see karjerist ilmselt ka pigem jookseb Küllusesarve, kui et tuleb talle järgi teda tapma. Lacey hingas sügavalt sisse ja pilgutas oma silmi, vaadates teisi tribuute. Peaaegu kõik neist saavad surma. Mõned juba paari hetke pärast. See mõte oli tõeliselt hirmutav, ning Lacey lootis, et tal on vähemalt mingigi võimalus ellu jääda. Eriti, kui ta jookseb kohe minema selle asemel, et minna mingit suurt relva haarama. Ei oska nendega midagi teha, nii või teisiti. Lacey pahises raskelt, üritas end maha rahustada, ja jäi stopperit vaatama, käed värisemas. Varsti saavad juba inimesed tema silme all surma. Vähem, kui minuti pärast. Kui see mõte ei hirmuta, siis mis veel peaks?
Back to top Go down
Amber Llewellyn
I ringkond // 18-aastane
Amber Llewellyn


Posts : 56
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Vibu

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Dec 13, 2014 5:33 pm

Amber oli küll veidi pettunud oodatust madalamast skoorist hindamistel, kuid mängupäeva ettevalmistused ei lasknud tal sellele pikemalt mõelda. Öösel oli ta küll tunnikese vähkrenud, enne kui magusa une leidis. Hommikuks oli ta ilusti välja puhanud ning nii vaimult kui ka füüsiliselt algavaks taplemiseks igati valmis.
Lennukis tukastas ta veel korraks ning ärkas vaid tühise mängueelse protseduuri ajaks. Kiibi naha alla panek ei häirinud ka julget näitsikut sugugi, ta vaatas huviga, kuidas suuremat sorti süstal tema pehmesse ihusse torgati ning naeratas laialt seda protseduuri läbi viivale isikule. Bambile isegi meeldis valu, see oli nagu meenutus sellest, et sa oled elus. Tema ringkonnas kasutati palju erinevaid tablette ja muid rohtusid, mis valutunnet levendasid või sootuks ära võtsid, kuid kräsujuukseline neid polnud neist ühtki kunagi manustanud. Maandumine võpatas Amberi unelusest üles, lubades tal konkurentidele enne eraldumist viimase pilgu heita. Enamik tundus närvis olevat, nagu vaestele ringkondadele kombeks oli. Nad ei sobinud sõjaka blondiini arvates üldse siia olustikku. Mängud peaks ainult rikaste lõbu olema. Mis sa ikka neid rotte nottid, ikka tuleb juurde ju ja lahti ei saa kuidagi.
Riietus oli neiu suureks meelepahaks üsnagi lohvakas ning ei rõhutanud tema lihaselist ja imelises vormis üldse nii hästi kui ta oleks tahtnud. Maika veel enam-vähem käis, aga jakk oli küll puhas lollus. Tundus, et neid hakati kuhugi kõrbe või sama igavate värvidega kohta saatma. Oma stilistist Amber väga lugu ei pidanud ning ühtki sõna temale ütlema ei hakanud. Tribuutide paraadiks oli talle eriti tobe kleit antud, mis täiesti valedes kohtades liibus ja teistes lotendas, nii et esimese tribuut end kui mingi kreemitordike tundnud oli. Raudselt see võttiski hindamisel punkte maha. Veidi mossis näoga astus ta lifti, mis areenile pidi viima, kuid niipea kui see tõusma hakkas, tõmbus plika nägu jälle naerule. Peagi paitas päike ta nägu ning veid kissitades sai ta ümbrust vaadata. Esmalt liikus naise pilk tema kõrval seisvatele tribuutidele. Mõlemad olid armetud lapsukesed madalamatest ringkondadest, kes ohtu ei kujutanud. Teise ringkonna poiss, keda Amber ei sallinud, oli kahjuks karjeristidest kõige lähemal. Neiu jõudis ka endale teadustada neid ümbritsevaid varemeid ning roheluse puudumist. Kes küllusesarvele ligi ei pääse, neil hakkab toidu ja joogiga kitsas, muheles ta endamisi. Ta pilk tabas ka oma lemmikrelva küllusesarve suu juurest. Rohkem uurimiseks aega ei jäänud ning Bambi jäi viimaseid sekundeid stopperiga kaasa lugema, et kohalt söösta ja võitluskeerisesse ilmuda.
Back to top Go down
Jade Alexander
IV ringkond // 18-aastane
Jade Alexander


Posts : 93
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Terariistad, eriti ta oma kolmikteraga "küünised"

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Dec 13, 2014 5:54 pm

Jade oli mängude esimese päeva hommikul üsna rahulik. Endalegi üllatuseks oli tal koguni päris hea isu ja teiste soovituste kohaselt sõi ta endal kõhu head ja paremat täis. Kahju, et areenile seda kraami kaasa ei tohtinud võtta. Enda viimase tabletikese, mis olemise kohe paremaks tegi, alla neelanud, suundus ta koos ringkonnakaaslasega mööda mingeid koridore välja, kus ootas neid lennuk. Jee! Õhusõitu neiu pigem nautis. Väga huvitav kogemus ju, mis siis, et välja ei näinud. Tunne oli ikka vinge. Kiibi süstimise peale hingas tüdruk järsult hammaste vahelt sisse ja katsus siis hella nahka korraks teise käega. Juba oli tahtmine see julla välja koukida enda seest. Vastik. Nagu mingi loom.
Viimaks jõudsid nad kohale ja noored juhatati järgmisesse majja, kus neid ootasid juba tuttavad stilistid. Seekord ei saandki nad endale selga mingeid võrkudest tehtud kleite. Riietuse tuhm ja liivakarva toon pani Jade'i hoopis mõtlema, kas nende sihtkohas üldse vett leidub. Kergelt endamisi ohates astus ta platvormile ja lehvitas lõbusalt stilistile, kes aina pisemaks jäi kui platvorm tasapisi üles liikus. Ja siis ei näinud ta enam midagi, sest valgus oli nõnda ere, et pani Penny silmi kissitama. Käe kaitseks silmade kohale tõstnud, hakkas ta juba miskit seletama. Tore.. Oligi kõrb põhimõtteliselt. Vähemasti olid seal majad.. Küll mitte kuigi heas seisus. Kiirelt vaatas Jade, kus teised karjeristid viibivad ja suunas pilgu seejärel küllusesarvele. Tema kolmhark oli seal kusagil ootamas.
Back to top Go down
Crucis Edenthaw
IV ringkond // 18-aastane
Crucis Edenthaw


Posts : 18
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : oda

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeSun Dec 14, 2014 12:40 pm

Crucise niigi kõrge enesehinnang sai täiendust eile õhtul, kui hindamisel saadud skoorid avaldati. Ta oleks küll oodanud maksimum punkte, kuid 11 oli isegi päris hea. Rohkem kui mõni tema kaaskarjeristidest sai. Loomulikult häiris tüüpi natukene - okei, päris palju tegelikult -, et paar tundmatut äput vaesematest ringkondadest said samuti 11. Mis õigusega huvitav? Vaevalt tegu oli puhtalt õnnega ja pealegi ei peaks neile eelist andma privileeg nagu akadeemia, kuna neil lihtsalt pole mudaküngaste ja lagunenud onnikeste vahel sellist uhket kohta. Vähemalt lohutas tüüp ennast mõttega, et vaevalt nood kaks õnnelikku väga kaua vastu ei pea. Mängud on siiski karjeristide pärusmaa.
Lühikene õhulend treeningkeskusest areeni juurde möödus Crucise jaoks kiirelt. Kerge muie suul, jälgis ta kaastribuute. Naerdes mõttes nende üle, kes hirmust värisesid või olid näost puhta valged. Neil polnud mingitki võimalust. Kui üks Kapitooliumi tüüpidest tuli talle jälitusseadet naha alla süstima, naeratas noormees naisele flirtivalt. Enda sinakad silmad Jade'ile viinud, pilgutas tüüp talle silma. Oeh, neil saab areenil kõvasti nalja. Peagi aga õhusõiduk maandus ja siis juhatati nad juba stilisti juurde, kes neile Crucise jaoks kõige tobedamad ja ebamugavamad riided selga andis. Aga vähemalt reetis see natukenegi, mis neid peagi areenil ees ootab. Midagi sooja ja liivast. Täpselt noormehe pärusmaa. Kapitooliumi fashion guruga veel paar sõna vahetanud, kõndis noormees klaasist kapslisse ja tere tulemast, areen.
Esmalt oli päike kergelt pimestav, mistõttu pidi noormees käe silme kohale tõstma, aga õnneks harjusid tema silmad kiirelt eredusega. Pilgu enda silmad kõrval seisvatele tribuutidele viinud, muigas Crucis ühe suupoolega. Vasakul käel oli kuuenda plika, kes oli sama ohutu kui liblikas, ja eisel käel 11. poiss, kes ei kujutanud endast samuti mingit ohtu. Edasi otsis ta juba liidukaaslasi, aga nood olid tea, et teisel pool küllusesarve. No eks talle jääbki rohkem tegevust siin pool. Crucise silmad liikusid enda ette sarve poole, noolides mõtetes juba seda kena läikivat oda, kuigi vajadusel saaks ta ka kõigi teiste relvadega hakkama.
Back to top Go down
Griffin Aldjoy
VIII ringkond // 17-aastane
Griffin Aldjoy


Posts : 39

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeSun Dec 14, 2014 9:05 pm

Griffin oli Mängudele sõitmise hommikul isegi üllatavalt rahulik. Hindamiselt saadud suurepärane skoor - parem kui enamusel karjeristidest - oli tema enesekindlust veidi ülespoole upitanud. Pärast lendamist, mis oli poisi jaoks muidugi esmakordne ja üle mõistuse huvitav kogemus, lasi Griffin end rahulikult riidesse panna, mõeldes, kuhu neid selliseis rõivais saadetakse. Vähemalt mitte lumme, selles oli poiss üsna kindel.

Klaastorru astudes muutus poiss aga närviliseks. Mängude reaalsus jõudis pärale - see, et hindamine hästi läks, ei tähendanud, et ta esimese viie minutiga oma otsa ei leia. Griffin üritas surmale esialgu mitte mõelda.

Kui ta oli Areenile jõudnud, vaatas ta tükk aega imestades ringi. Linn tema ümber nägi iidne välja, nagu oleks see siin juba sadu aastaid seisnud, mitte spetsiaalselt Mängude jaoks ehitatud. Päike pimestas natuke, nii et poiss tõstis käe varjuks silmade ette, et oma kaaslasi - ei, vastaseid ikka - silmitseda. Tema ringkonnakaaslane oli temast üsna kaugel, aga õnneks oli karjeriste tema lähedal vaid üks, ja Griffini trajektoor pidi nagunii temast esialgu eemale minema. Fakt, et see üks karjerist oli just seesama, kes ka hindamisel 11 punkti sai, tegi teda muidugi närviliseks. Tema mõlemal käel olid tüdrukud, aga Griffin otsustas neid mitte alahinnata. Ta vaatas ka võimalikku põgenemisteed - kui tema jalad Sarveni jõudmiseks piisavalt kiired ei olnud, pidi ta seljakotiga leppima. Siiski lootis ta, et tal õnnestub endale köierull leida - muidu oleks ta päris kaitseta ja kaotaks põhimõtteliselt igasuguse võimaluse kauaks ellu jääda.

Sekundid tiksusid järjest algusele lähemale ning Griffin kõikus varvastelt kandadele, üritades mitte närvi minna.
Back to top Go down
Valora Wellwood
II ringkond // 18-aastane
Valora Wellwood


Posts : 87
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeMon Dec 15, 2014 12:19 am

Valora oli Mängude alguse päeva hommikul vana rahu ise. Polnud ju mõtet närvi minna - ta oli nüüd siin ja nagunii pääses siit vaid Mänge võites, seega pidi ta lihtsalt… Mängud võitma. No big deal. Ta veetis lennu Areenile aknast välja vaadates, katkestades selle vaid mõneks hetkeks, kui tema käsivarde kiipi süstima tuldi. Kohale jõudes vestles Lora viisakalt teda riietavate stilistidega, samal ajal riiete põhjal otsustada üritades, mis teda Areenile jõudes ees ootab. Kõrb, ilmselt? Midagi liivakarva ja mitte ülearu sooja igatahes. Ta jättis stilistidega sõbralikult hüvasti - kuigi lubas naeruselt, et näeb neid veel - ning astus siis oma juuksepahmakat sasides klaasist seintega lifti.

Valora muigas veidi, kui üles jõudes nägi, et oli enam-vähem õigesti arvanud. Kohe hakkas tema taktikaline mõtlemine tööle ning ta üritas kõige olulisemad probleemid enne algust paika panna. Ta eeldas, et jõuab Sarveni probleemideta - tema vasakul käel oli esimese ringkonna kutt, kes teda aidata võis, ja teisel käel olev kuuenda ringkonna poiss ei tundunud ülearu ohtlik. Veidi kaugemal oli mitu tüdrukut, kellest ühtki Valora endale otseselt ohtlikuks ei pidanud. Seega tuli muret tunda pigem areeni pärast. Veepuudus? Varisemisoht? Salakäigud? See koht nägi välja, nagu poleks siin ülearu toiduks sobivaid hingelisi, seega tuli ka kuivtoiduga tähelepanelik olla. Mõni rumalam võis liivakiviseinte vahele ilmselt ka ära eksida. Hea orienteerumismeel tuleb kindlasti kasuks.

Valora silmitses ka ülejäänud tribuutide ringi. Tema ringkonnakaaslane oli peaaegu teises ringi otsas, teised karjeristid natukenegi lähemal. Ilmselt jõuab neist vähemalt enamus - kui mitte kõik kuus - Sarveni, ja koos ülejäänute vastu võidelda on lihtsam. Eks siis hiljem paistab, kas ja kuidas nendega koos jätkata. Valora venitas end veidi, valmistudes kahuripaugu peale kohe jooksu pistma.
Back to top Go down
Crim Pyrmont
X ringkond // 17-aastane
Crim Pyrmont


Posts : 39
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Tugevus

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeMon Dec 15, 2014 1:06 pm

Ja oligi käes see päev, mil 24 last saadetakse areenile elu ja surma peale võitlema. Crim tundis end kõike muud kui enesekindlalt või hästi. Ta teadis, mida ta tegema peab ja kuidas teoorias ellu jääda. Kümnenda ringkonna mentorid olid piisavalt vaeva näinud, et Crim teaks kõike, mida ta teadma pidi. Sellest hoolimata ei saanud mentorid talle edasi anda kõike, seda enam, et neid ju polnud treenitud nii nagu karjeriste. Nad ei osanud anda ennetavat nõu, nad ei osanud aimata, mis areeniga on tegu. Nad võisid vaid omast kogemusest rääkida. See oli kindlasti üks põhjus paljudest, miks Crim närvis oli. 

Kutt suutis end siiski koos hoida. Väliselt oli ta vana rahu ise, mida ei saanud öelda tema ringkonna neiu kohta. Tõeline hirm tabas teda alles sel hetkel, mil ta saadeti eraldi ruumi, kus tema stilist talle riided andis. Riided olid mugavad ja praktilised, ei pidanud nende värvi hindamagi, aimamaks, et tegu on sooja keskkonnaga. Kutt astus klaastorru ja jättis hüvasti stilistiga. Kui ebaaus. Seal linnas oli vaid paar inimest, kelle nägu ta tahaks näha enne selle koleda areeniga silmitsi seismist, kasvõi kaheksanda ringkonna kena noormees, aga ta pidi vahtima tõtt oma stilistiga, kes talle mitte mingisugust sümpaatiat ei avaldanud. Griffini nägu selle eest saab Crim kindlasti veel näha. Ainult, et mitte nii meeldivalt kui ta tahaks. Too kutt oli skoorinud 11 punkti hindamisel. Sellist skoori ei antud nalja pärast välja, eriti nii madalast ringkonnast tulevatele tribuutidele. 

Mööda toru ülespoole sõites suunas Crim oma pilgu maha ja keeras samal ajal oma jaki varrukaid ülespoole. Nagu ta arvanud oligi, tabas üles jõudes teda ere valgus ja lämmatavalt palav õhk. Olles hetke valgusega harjunud, vaatas Crim areenil viimaks ringi. Kõigepealt silmitses ta sarve ja seda, mida tal oleks võimalik sealt lähedalt saada. Tema mentorid polnud talle otseselt öelnud, mis taktikat ta alguses kasutama peaks, aga treeningkeskuses nähtu andis kutile selge pildi. Ta haarab mida ta saab ja ei roni sarve lähedale. Kutt vaatas seinu mille taha kohe esimesel võimalusel varjuda. Karjeristid kavatsevad kõrvaldada võimalikult suure arvu tribuute kohe alguses ja kuna neil oli segane blondiin, kes vähemalt Crimi teada polnud siiani ühtegi noolt mööda lasknud ja veel hullem punapea, kes ilmselt viskab talle noa pähe kinni enne kui Crim sellelt näruselt platvormilt maha saab, näis kõige targem mõte haarata selja tagant seljakott ja liduda esimese müüri varju. 

Alles nüüd hakkas kutt hindama inimesi enda ümber, kust tuleb esimesena rünnak. Veel üks põhjus, miks Crim oma elu pärast eriti mures oli, oli tema hindamisel saadud skoor. Ainus karjerist, kellel oli kõrgem skoor kui temal oli neljanda ringkonna kutt. Seega võisid karjeristid eeldada, et Crim on tugev vastane ja eeldades, et karjeristiraiped on saanud taktikaloenguid piisavalt, kõrvaldaks nad kõrge skooriga Crimi ja Griffini kohe alguses. Neljanda ringkonna kutt oligi tema ja Griffini vahel. Õnneks oli seal veel ohvreid, kellele tüüp keskenduda võiks ja tema eelistatud relvaks oli oda, mis tähendas, et ta ilmselt ei ründa Crimi kohe. Esimese ringkonna blondy oli palju hirmutavam vastane, sest tal oli vibu ja kui ta selle kätte saab on nende laul lauldud, kes tema silma jäävad.

Olukord oli sitt ja Crim üllatus ka ise kui strateegiliselt tema aju antud hetkel tööle oli hakanud. Sekundid näisid kui nädalad tiksuvat seal sarve kohal. Nad olid juba liiga kaua seisnud nende lollakate platvormide peal, pinge kasvas. Tundus, et lihtsaim viis oleks praegu platvormilt maha astuda ja end õhku lennutada lasta lihtsalt.
Back to top Go down
Digit Hytemell
III ringkond // 12-aastane
Digit Hytemell


Posts : 23
Eelistatud relv/oskus : Nutikus

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeMon Dec 15, 2014 4:53 pm

Ei! Lihtalt ei! Digit ei tahtnud mängudele minna. Kas ta ei saaks seda kuidagi vältida kui ta end kuskile ära peidab? Kõige enam tundis poiss puudust oma arvutist. Seal oli kõik lihtne, siin ta pidi ise asju tegema ja füüsiliselt tegema, mitte ei saanud neid kirja panna. Õhusõitu ei jõudnud Digit just väga nautida, sest tal oli selleks süda liialt paha. Nukralt jälgis poiss naise kätt, kes talle kiibi naha alla süstis ja silmitses hetke kiibistatud kohta. Ta teadis täpselt kuidas need väiksed vigurid töötavad. Kuidas mängukesksuses neid loetakse ja mis infot ja mis moodi need edastavad. Aga see teadmine ei andnud talle mitte kui midagi. Kutt vaatas hirmust kaame näoga ringi. Vaid karjeristid näisid sada protsenti enesekindlad. Mõni ime ka. Poisike langetas taas oma pilgu ja ootas erilise entusiasmita, millal nad maanduvad. Kui nad viimaks maandusid juhatati poiss eraldi ruumi ja talle anti temale vastavas mõõdus riided. Need tujutult selga ajanud, astus kutt klaasist torru ja sõitis üles oma platvormile, nagu teisedki tribuudid. Kutt jälgis murelikult ümbrust. Palav, lämbe ja kuiv. Liiga kuiv. Ta sureb ilmselt janusse seal. Kui keegi teda just enne maha ei löö. Või ta jumal teab kust alla ei kuku või talle midagi peale ei kuku või mis iganes seal veel juhtuda ei võiks.
Back to top Go down
Mängujuht
Admin
Mängujuht


Posts : 92

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeMon Dec 15, 2014 9:32 pm

Küllusesarv asus linna keskel, ning oli majadest ümbritsetud. Nende asukohast oli raske aru saada, kui suur või väike see linn oli. Mõningate tänavate äärest võis leida puid ja põõsaid, kuid nende lehed olid üsna kidurad ning mingeid toitvaid marju ega midagi muud need ei kandnud. Üsna Küllusesarve lähedal oli jõekese lõpp, mis voolas linnast välja. Linnake oli ümbritsetud kõrge müüriga, mis omakorda oli ka jõuväli, ehk müürist üle ronida oli võimatu ja müüri puudutamine oli mittesoovituslik, kuna selle võim oli nii suur, et tapaks inimese hetkega. Ka jões ujudes ei saaks linnast lahkuda, vaid jõuväli jätkub ka vees. Siiski ei olnud veel, mis jões voolas, midagi viga ning see oli ka ainsaks puhta vee allikaks. Mujal vett ei leidunud.

Vahepeal aga kas muutus kannatamatuks või kaotas mõistuse neiu seitsmendast ringkonnast. Tüdruk niigi värises oma platvormil ja nüüd tegi sammu üle selle, astudes maha. Hetk veel, ning tema platvorm lendas plahvatusega õhku, jättes tüdrukust alles vaid väiksemaid tükikesi, verd ja muud rõvedat, mis osaliselt ka lähedal asuvate tribuutide kaela lendas. Kahuripauku veel siiski ei kõlanud ning stopper luges sekundeid edasi. 20... 19... 18...

Linna all asetsesid käigud, mis olid maksimum kaks meetrit laiad, enamasti kitsamad. Kitsaimad olid vaid mõnikümmend sentimeetrit laiad. Kõrgust oli neil kõige enam meeter, enamasti siiski vähem. Koopad jooksevad täpselt teede all (nagu kaardil märgitud) ning nii mõnedki kohad olid sisse vajunud. Koobastes elasid nii väiksemad kui suuremad rotid. Teised loomad, kes linnas elasid, olid ahvid. Kui ahvid tagajalgadele tõusid, ulatusid nad vaevu meetri kõrgusele. Samas olid ahvid parajad marakratid ning neile väga meeldis toitu ja muid asju varastada ning endale koguda. Linna varemetes elasid ka linnud, kes praegugi üle taeva lendasid ja häält tegid. Linnud polnud kuigi suured ning erilist värvi neil ka ei olnud. Rohkem loomi linnas aga ei elanud, välja arvatud väikesed putukad.

Nüüdseks tiksus stopper aja täis. Hääl ütles veel viimased numbrid "3... 2... 1..." ning Mängud võisid alata!

62sed Näljamängud! 1i028n
Back to top Go down
Amber Llewellyn
I ringkond // 18-aastane
Amber Llewellyn


Posts : 56
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Vibu

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeMon Dec 15, 2014 9:55 pm

Hetk tagasi oli Amber olnud täiesti valmis nulli saabudes Küllusesarve poole tormama, kuid nähes, kuidas mitte just eriti kaugel närviline võistleja õhku lendas, tekkis temas ellujäämisinstinkt, mis sundis läbematut karjeristi sekundikese ootama, enne kui ta verisele jooksule relvade poole asus. Pilgu selja taha heitnud, nägi esimese ringkonna neiu, et tüdruk kõrvalplatvormil oli lihatükkide sajust üsna endast välja läinud ning paistis, et too ei kavatsegi kuhugi liikuda. Seevastu kaheteistkümnenda poiss oli kohe teinud suure hüppe ja sprintis neiu ees sarve suunas. Ilmselgelt oli söekaevur oma töökohas näinud kümneid õnnetusi, kus maagaasilekke tõttu mitmeid kaevureid plahvatuses lihapudruks muutus. Särtsakas Bambi tundi oma sees pulbitsevat raevu selle viletsa ringkonna esindaja suunas, kes erinevalt temast põnnama polnud löönud ning nüüd temast eespool oli. Eeliseks oli tüdrukul see, et tema oli treenitud ning vaene poiss, kes seda polnud, ilmutas juba esimesi märke väsimusest. Parajal hetkel nägi neiu veidi vasemal maas ka läikivat matšeetet, mida ilmselgelt kogu oma jõudu jooksule panustav söekaevur, polnud märganud. Veidi pidi Amber sammu aeglustama, et maast terariist haarata, kuid vahemaa tema ning tagaaetava tribuudi vahel vähenes iga sammuga. Lokkispäine näitsik jõudis enne Küllusesarve veel poisini ning nüüd tempot aeglustamata, sähvas korra relvaga tema jalgade poole. Löök rebestades riide, mis tolle paremat sääremarja kaitses, ning tekitas sinna ka päris toreda sügava ja jubedalt veritseva haava. Üllatunult vajus kiire kutt maha. Neiu ei jäänud ootama, mis too edasi teeb, sest ohutu kutt enam ei kujutanud ei tema aule ega ka elule ning pealegi oli Amberi prioriteediks kätte saada vibu, millega ta märksa surmavam oli. Rohkem kedagi särava karjeristi ning sarve vahel polnud ning ta sai oma meelisrelva kätte. Verise matšeete viskas Amber nüüd maha ning hetkega oli tal vibu esimese noolega vinnas. Bambi terav silm tabas kahe telgiga minema plagavat tüdrukut (5), kellele ta noole selga laskis. Sarvele lähemal tuiajad jättis ta kaaskarjeristide hooleks. Ohtude tuvastamiseks laskis neiu pilgu üle avaneva välja käia ning märkas imestusega, et kaheteistkümnenda kutt ei lamanud enam maas, vaid teda polnud üldse kuskilt paista. Kohas, kus Amber teda haavanud oli, paistsid vaid lohistamisjäljed ning vererada. Kogu selle pöörase jooksu ajal polnud naeratus ta huulilt kadunud, kuid nüüd see tuhmus veidi.
Back to top Go down
Ashlyn Du
XII ringkond // 12-aastane
Ashlyn Du


Posts : 25
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Vaist

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeMon Dec 15, 2014 10:30 pm

Hommikul oli tükk tegemist, et Ashlyn üles leida, kuna tüdruk ei armastanud selles suures laias voodis magada, mis Kapitooliumi poolt tribuutidele kasutamiseks oli antud. Ta oli igal õhtul pealinnas otsinud nende korterist mõne pimeda ja kitsa nurga, kus magada. Alguses oli ta seda teinud oma toas, lukustatud ukse taga, kuid nüüd viimasel õhtul oli ta roomanud diivani alla ning kellelgi ei tulnud pähe teda sealt otsida. Oldi üsna paanikas, et pisikesel plikatirtsul on õnnestunud plehku panna ning talle tuleb kiirelt asendaja leida, et skandaali ei tuleks. Suure sagina peale, mis toas lahti läks, ärkas Ash üles ning esmalt ei saanud ta aru, kus viibib, arvates, et on jälle kaevanduses ning parasjagu tormavad ringi kaevurid, kes otsivad väljapääsu, kuna on toimunud varing. Tahtes neile appi tõtata, puges tüdruk oma peidupaigast välja, jäädes unise ja tahmase näoga jõllitama, kuidas sassis soenguga saatja tea mentori peale karjub. Neiu vanem kaastribuut passis tuima näoga nurgas, kuigi ta tundis end Ashlyni suhtes üsna kaitsvalt, siis sisimas oli ta pigem rõõmus, et plikal kuidagi põgeneda on õnnestunud. Äkki märkasid kõik kolm silmapaari väikest põgenikku korraga ning tormasid ta juurde, teda igast küljest piirates. Kõik küsisid läbisegi küsimusi, teades, et see väike nõginina niikuinii ei vasta. Saatja kiskus ta ringkonnakaaslaste seast ära, kriisates, et palju ettevalmistusi on teha. Nii veetis tüdruk järgmised 15 minutit korraga süües ja üritades kannatada, kuidas tema nägu veelkord üritatakse puhtaks hõõruda, juustest sasipusasid välja kammida, küünealuseid puhastada ja mida iganes veel. Seejärel topiti talle jälle treeningkostüüm selga ning veeti pooljooksuga lennukile, kus teised tribuudid juba ees olid. Kohe, kui väike tüdruk turvavöö kinni sai, tõusis asi õhku. Tunne oli väga veider, Ash tundis, kuidas ta kõrvad valutama hakkavad ja pigistas silmad kinni, hoides neid maandumiseni suletuna. Ta küll tundis, et talle miskit naha alla torgati, kuid uudishimu ei saanud hirmust võitu ja ta ei piilunud ka, et mis toimub. Ka peale maanudmist kumises tüdruku pea ning teekond stilistini oli kui veider unenägu. Tema riietajaks oli vanem naisterahvas, üks vähestest Kapitoollastest, kes kõiki oma kortse ära polnud lasknud korrigeerida. See naine oli tüdrukule üsna sümpaatne, mistõttu ta kinkis enne klaastorru ronimist stilistile kerge naeratusevine. Riietusest ei osanud Ashlyn midagi arvata. Koduringkonnas oli kõi ühtlaselt hall, ükskõik kui palju sa asju pesid. Need hilbud olid uued ja puhtad ja heledad. Tõustes tundis tüdruk päikest oma nahal enne kui seda nägi, sest oli taas silmad kinni pigistanud. See oli tal vana nipp, vältimaks suuri pisaraid. Soojus peletas hirmu veidi eemale ja ta paotas lauge, uurides ümbrust. Lagunenud majades oli veidi tuttavlikust, sest oma päevi kodus oli ta ka varemetes veetnud. Samas olid siinsed varemed hoopis teistsugused kui söekaevurite piirkonnas. Kleenuke tribuut jälgis mõnda aega jooksvaid numbreid, kui talle koitis, et kuskilt ei paista tilgakestki vett. Kogu tema sisimus juubeldas, sest tema suurim kartus ja jälestus oli eemaldatud. Enne kui taimer nulli jõudis, sai ta aga aru, et rõõmustada selle üle pole midagi, veepuudusesse suremine pidi üks hullemaid olema. Ash kiigutas end kandadel edasi tagasi, ikka veel teadmata, mida tema, kui 0 kätte jõuab. Mõtlemisaega polnud talle aga antud, sest juba oligi see kohutav number ekraanil. Ta jäi platvormile seisma, vaadates, kuidas tema ringkonnakaaslane esimeste seas sammud Küllusesarve poole seab. Unustades end teda jälgima, oli Ash üsna kerge saak, kuid keegi ei pääranud tale tähelepanu, sest kõik olid ametis saagi korjamisega. Tüdruk võpatas end tardumusest lahti, kui nägi, kuidas ringkonnakaaslasele nuga jalgu löödi. Nüüd hüppas ta platvormilt maha, märgates tolmus vedelevat seljakotti. Kõik temast vasemale jäänud tribuudid olid sarve poole tormanud, jättes nende selja taga paiknenud koti unarusse. Selle kätte saanud jooksis ta edasi majade vahele, jäädes ühe lagunenud müürijupi taga hinge tõmbama. Tundus, et keegi teda ei jälita.
Back to top Go down
Griffin Aldjoy
VIII ringkond // 17-aastane
Griffin Aldjoy


Posts : 39

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeMon Dec 15, 2014 11:35 pm

Griffin ei pannud ainiti stopperit jälgides temast veidi eemal seisvat seitsmenda tüdrukut tähelegi, seega pani plahvatus ta tugevalt võpatama. Seda polnud ta oodanud ning ausalt öeldes lõi see poisi natuke verest välja. Süda hakkas rinnus tugevamini taguma ning surmahirm tuli uuesti peale. Tema küll õhku lennata ei kavatsenud, aga teadis, et siit eluga pääseda on üle mõistuse keeruline. Ometi pidi ta proovima. Poiss silmitses veidi aega kohta, kus seitsmenda tüdruk äsja seisnud oli, ning Crimi ja üheteistkümnenda kutti, kelle vahel ta olnud oli. Huvitav, mida nemad praegu tundsid, seal inimliha tükkide keskel. Griffinil hakkas kõhus veidi keerama ning ta pööras pilgu noormeestelt tagasi stopperile.

Viimased kümme sekundit olid Griffini peas ainult suur närvilisuse ja hirmu ja adrenaliini segadus ning kahuripauku kuuldes pistis ta jooksu enne, kui ise sellest arugi sai. Teades, et paljakäsi Sarve minna oleks enesetapp, haaras ta jooksu pealt esimesed asjad, mis talle tee peale ette jäid: jahinoa ning telgi. Viimase oleks ta peaaegu kohe käest visanud - mida kuradit ta sellega Sarve juures tegema peaks? - aga kiire mõttevälgatuse tulemusena tõstis poiss selle enda ette, varjates näo ja suurema osa ülakehast selle taha ning lootis, et ülejäänu liigub piisavalt kiiresti, et mitte nooltele-nugadele ette jääda. Ta isegi ei teadnud, kus karjeristid on - ehk ootasid nad juba kuuekesi Sarve ees idioote, kes arvasid, et neil mingi võimalus on - aga Griffin lihtsalt pidi Sarveni jõudma, muidu on ta nagunii varsti surnud. Parem siis juba midagi mõistlikku tehes surra.

Niiviisi, telk kilbina kaitseks ees ja nuga igaks juhuks teises käes, jõudis ta peagi Sarveni. Esimese ringkonna neiu sihtis kedagi teist ja teised karjeristid olid alles teel, seega pidi Griffin kiiresti tegutsema. Telgikoti seljale visanud, haaras ta köie kaenla alla ja traadirulli nuga hoidvasse kätte. Terariist muutus nüüd küll üsna kasutuks, aga mida ta sellega ikka teinud oleks? Nähes teisi tribuute enda poole jooksmas, muutus tema hingamine katkendlikuks. Ei, raisk, ta ei tohi siin paanikasse minna. Ta peab jooksma, kohe faking praegu.

Griffin ei võtnud aega isegi selleks, et esimese ringkonna tüdruku poole vaadata. Kui ta teda sihtis, siis oli targem jalga lasta. Ometi ei jooksnud ta otse Sarvest eemale - niipalju oli ta õppinud. Kui sind kaugelt relvaga sihitakse, tuleb jänese kombel siksakke teha. Seega tormaski ta teistest tribuutidest eemale, täiesti suvalistel hetkedel suunda muutes, telk seljal üles-alla hüplemas. Äkki läheb tal õnneks, äkki kaitsevad kiired jalad ja kokkupakitud kangas teda praegu veel surma eest. Griffin korjas tee pealt ka seljakoti üles. See aeglustas teda veidi, kuna tal polnud seda kuhugi panna ja nii jäi see käe otsa kõlkuma, aga nüüd oli ta juba veidi kaugemal. Võib-olla siis ka veidi vähem ohus.
Back to top Go down
Valora Wellwood
II ringkond // 18-aastane
Valora Wellwood


Posts : 87
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 12:01 am

Valorat ei kõigutanud eriti ka sekundeid maha lugev stopper. Ta oli selleks juba ammu valmis olnud ja nüüd tuli see kõik lihtsalt ära teha. Ta üritas end mitte liiga enesekindlalt tunda, aga mingit erilist ohutunnet kah ei olnud. Lora silmitses maad enda ja Sarve vahel, üritades kindlaks teha, mida tal üles korjata õnnestub. Ilmselt tahaks ta mõnda tera enne kätte, kui ta Sarve juurde jõuab. Nii igaks juhuks.

Seitsmenda tüdruk oli põhimõtteliselt teisel pool ringi ning seega ei saanud Lora esialgu arugi, mis seal täpselt juhtunud oli. Plahvatus igatahes käis ja õhk oli korraks punast vihma täis. Lora krimpsutas nina. Mitte just kõige meeldivam viis minna.

Kahuripaugu kõlades ei raisanud Valora aega, vaid sööstis otse Sarve poole, pilku maas lebavatel asjadel hoides. Jahinuga nähes tuli talle Jago öeldu meelde - see võib elu päästa. Pealegi sobis see Sarveni jõudmise hetkeni kaklemiseks küll. Ta kummardas, haaras noa kätte ning hakkas end juba uuesti püsti ajama, kui keegi tema seljas maandus. Tasakaal kadus ja natuke aega maadles Valora peaaegu pimesi, aga õnneks lõppes see nii, et Loral õnnestus end pealepoole rullida ja ründajale kaksiratsi otsa istuda, põlvedega tema käsivarsi kinni hoides. Ta oli kukkumist õppinud. Ta vaatas enda all lamavat kuuenda ringkonna kutti naeruvääristava pilguga. Kas too oli reaalselt arvanud, et tal õnnestub karjerist rajalt maha võtta? Ärge tehke nalja. “Idioot,” ütles Valora pead raputades ning tõstis äsja kätte haaratud noa pea kohale. See polnud küll päris selliseks asjaks mõeldud, aga piisas küll. Jõudu kokku võttes surus neiu noa noormehe rinnakorvi. Selle väljatõmbamine oli peaaegu keerulisemgi.

Taas nina kirtsutades hüppas ta uuesti püsti. Ta oli siin idiootse hulga aega kaotanud. Mõni tribuut jooksis juba Sarvest minema. Ta jätkas jooksmist nüüd takistusteta ning jõudis peagi Sarveni. Viskenoad üles leidnud ning need rahuloleva muigega enda reiele kinnitanud, seisis ta Amberist paar meetrit eemale, haaras kaks nuga kätte ning silmitses jooksjaid. Tal oli kuus nuga, igaüht polnud mõtet sihtima hakata.

Üks temast noorem tüdruk, üheteistkümnendast ringkonnast, kui Lora õigesti mäletas, jooksis sarve poole. Valorat ajas see peaaegu naerma - kahe karjeristiga polnud tal erilist lootust. 11. ringkonna neiu nägu täitus paanilise hirmuga, kui ta Lorat end silmitsemas märkas ning ta pööras ringi, et põgeneda, aga Lora oli temast kiirem. Hetk hiljem kukkus tüdruk maha, kaks nuga seljas. Lora jättis meelde, kuhu ta noad visanud oli, ja haaras uued. Nüüd oli tal aega ka teiste karjeristide peale mõelda. Tema kõrval olnud esimese ringkonna tüüp oli rüseluse käigus silmist kadunud ja teised karjeristid peale Amberi, kaasa arvatud Lora enda ringkonnakaaslane, olid endiselt kusagil laiali.
Back to top Go down
Crim Pyrmont
X ringkond // 17-aastane
Crim Pyrmont


Posts : 39
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Tugevus

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 12:50 am

Nagu seitsmenda ringkonna neiu, nii oli ka Crim oma platvormil kuradi kannatamatu. Aeg näis justkui seisvat. Ta silmitses karjeriste, kes seal jooksuks valmistusid ja vaatas siis taas sarve poole. Tema ees, veidi maad eemal vedeles matšeete. Saaks selle kätte oleks päris hästi. Umbes sama kaugel teises suunas oli neljanda ringkonna kutt ja teisel pool teise ringkonna kutt. Crim otsustas, et ta parem ei hakka riskima matšeetega ja jookseb lihtsalt vastasuunas ning loodab, et jääb elama kui karjeristid tapavad neid lolle, kes sarve suunas jooksevad.

Veel mõned sekundid ja siis järsku käis vali pauk ning mingi märg läga lendas Crimile näkku. Hetke oli kutt lihtsalt täiesti šokis. Alles siis liigutas ta end nii palju, et maha sülitas ja nägi, et see on veri. Kutt tõstis oma käed, need olid kõik punase lägaga koos. Crimi värisevad käes tõusid veelgi ning ta libistas sõrmedega üle oma näo, mingeid tükke jäi ta sõrmede alla. Ta nägu oli verega koos ja tema sõrmedel oli roosasid ligaseid tükke. Crim võis vanduda, et ühe tükikese küljes olid juuksekarvad. Talle oli aju näkku lennanud! Alles nüüd märkas kutt küljele vaadates, et õhku oli end lennutanud seitsmenda ringkonna neiu, kes tema kõrval seisis. Ja kogu kuti riietus oli vere ja organitükkidega koos. Need roosad ligased tükid olid päris kindlalt aju tükid. 

Crim vajus oma platvormile põlvili ja oksendas sinna samma maha. Ta kujutas ette, et te suudab vajadusel kellelegi kiviga pähe lüüa ja ta maha tappa, aga midagi sellist ei osanud Crim unes ka näha. See oli rõve! Kogu tema viimne eine väljutas end noormehe suu kaudu tema platvormi kõrvale. Need oli Crimi elu kõige pikemad kakskümmend sekundit.

Noormehe kõrvus endiselt vilises valjust plahvatusest, kui ta justkui mingit nõrka pauku kuulis ja inimesed tema ümber sagima hakkasid. Noormees  ajas end põlvili ja vaatas hetke ringi, ta tõstis juba käe, et üle oma suu tõmmata, aga siis märkas taas, et see on vere ja teab millega veel koos ning pigem langetas selle.

Ellujäämisinstinkt hakkas vaikselt endast märku andma. Kui enne arvas Crim kindlalt, et ta jätab matšeete rahule, siis nüüd nägi ta kuidas kaheksanda ringkonna kutt sarve suunas keksis samal ajal kui esimese Blondy juba vibu haaras. Oli ikka tõsi, mis öeldakse, et ilusad kutid on lollid kutid. Crim ajas end püsti ja tormas matšeete poole. Kõik või mitte midagi eks. Nooruk viskas end matšeete juures külili ja libises tänu kiirele hoole otse relva juurde. Ta haaras selle käebidemest ja oli juba järgmisel hetkel püsti ning tormas sarve taha. Läbi selle metallkolaka (ot: ma eeldan, et see on metallist) nad ikka nooli ei lase. Peaaegu kellegi platvormi taha koperdades haaras ta veel seljakoti sangast ja tormas siis esimese maja nurga taha, kuhu ta varjus ja hinge tõmbama jäi. Nooruk piilus korra nurga tagant välja, aga vinnas siis koti selga ja silmitses oma matšeetet. Sedasi lahtise teraga joosta oli ka väga tark olnud muidugi. 

Nüüd tuli otsustada, kas ta närvid peavad nii palju vastu, et ta suudab seal nurga taga passida ja oodata kuni karjeristid on kadunud, et minna veel varastama, mida varastada annab või ta teeb sääred.
Back to top Go down
Lacey Grune
VIII ringkond // 16-aastane
Lacey Grune


Posts : 26

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 1:02 am

Lacey jälgis sekundeid hinge kinni hoides, ning tõi kuuldavale mingi vaikse lämbuva häälitsuse, kui järsku midagi nagu justkui õhku lendas. Tüdruk tõstis pilgu õigel ajal ja õiges suunas, nägemaks, kuidas verepiisad ja inimese tükid õhus lendlesid. Keegi oli platvormilt maha astunud. Lacey ei näinud, kes, ning midagi temani ka ei jõudnud, aga teadmine, et keegi juba on surnud, võttis jalad värisema ja tüdruk toetas hetkeks oma käed oma põlvedele, et sügavalt sisse hingata. Jumal küll, keegi oli juba surnud. Nad ei olnud oma platvormideltki maha saanud.

Siis aga jõudis kätte hetk, mil neil oli lubatud platvormilt maha astuda. Lacey jälgis hetke hingetuna teisi tribuute, aga siis pööras end ringi, selja Küllusesarve poole ning pistis jooksu seljakoti suunas, mis talle kõige lähemal oli. Seal pidi olema midagi kasulikku, iga Mäng oli seal midagigi kasulikku. Seda Lacey ei näinud, mis tema ringkonna kutt tegi, ja ausalt öeldes ei tahtnudki vaadata, et äkki saab juba temagi surma. Lacey jooksis kiiremini, kui ta kunagi oma elu jooksul jooksnud oli, lähima maja nurga taha, seljakott üle õla. Siis aga ta peatus, ja piilus nurga tagant korraks välja. Ta sättis end nii, et teised teda näha ei saaks ja temal on pilk Küllusesarvel, juhuks, kui keegi tema poole tuleb. Seljakott oli tal ikka vaid ühel õlal. Ka seda sai ta relvana kasutada. Ta ei saa lasta kellelgi end siit avastada, aga ta ei julgenud ka edasi liikuda praegu. Siin ta on kindlas kohas ja enam-vähem varjatud. Ja kes teab, äkki saab hiljem Küllusesarvest midagi endale korjata.

Lacey hingas sügavalt ja pahisevalt sisse ning välja, jälgides, mis Küllusesarve juures toimus, vahepeal end täielikult peites. Ta süda peksis ning ta tundis, et ta tahaks kohe oksendada. Keegi oli juba surnud.
Back to top Go down
Jade Alexander
IV ringkond // 18-aastane
Jade Alexander


Posts : 93
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Terariistad, eriti ta oma kolmikteraga "küünised"

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 8:54 am

Plahvatus kusagil paremal pool Jade'i vaateväljas oli ka tema jaoks paras üllatus. Ta ei mäletanudki, millal viimati keegi platvormil end õhku lasknud oli. Korraks õnne tänades, et tema seal läheduses ei seisnud, viis Penny pilgu uuesti enda ette ja ootas ära kahuripaugu, et siis seljakottide suunas startida. Teel sinna haaras ta maast seljakoti, vinnates selle õlale ja virutas viienda ringkonna tüdrukule küünarnukiga vastu vahtimist, kui see liiga lähedale sattus. Seejärel vaatas ta hetkeks ringi, et keegi teine teda ei sihiks ja kihutas küllusesarve juurde. Sinna jõudnud, haaras ta esimese asjana oma kolmhargi, naeratas võidukalt ja pööras siis ümber just õigeks ajaks, et kuuenda ringkonna pliksi juba seal näha. "Sorry, aga sulle pole siin midagi," teatas neidis ja lõi tal jalad alt, surudes kolmhargi neiule rindu. Üks viimne hingetõmme ja eluke kustus tüdruku silmist. Alles siis leidis Jade aega, et ka endale mõned toiduasjad, telk ja üks täis veepudel seljakotti pista. Hiljem saab rohkem ringi vaadata, kui nad muud mõttetud sealt eemale on peksnud. Võitlusvalmilt haaras ta kolmhargi tugevalt kätte, olles valmis järgmistele tulijatele virutama.


Last edited by Jade Alexander on Tue Dec 16, 2014 9:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Digit Hytemell
III ringkond // 12-aastane
Digit Hytemell


Posts : 23
Eelistatud relv/oskus : Nutikus

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 4:05 pm

Digit ootas värisedes oma platvormil. Ta kavatses kohe sarvest eemale joosta, seljakott võtta ja kaugele ära põgeneda ja siis varjuda. Elu eest varjuda. Tema ehmatuseks, lendas õhku üks tüdruk, kes platvormilt maha astus ja esimene aus mõte, mis poisikese peast läbi käis oli: "Damn, tal läks hästi." Alles pärast seda mõtet jõudis kutile kohale, et neiu lendas tükkideks ja tema veri ja soolikad vedelesid nüüd seal platvormi ümbruses. Neiu platvormi kõrval olevad kaks tribuuti said kõige suurema sodi enda kaela ning kui üks neist oksendama hakkas, tõstis Digit käe enda suule ja pööras pilgu eemale, et ise mitte oksele hakata. Tema kõrvad olid käinud paugust endiselt lukus kui kõik järsku jooksma hakkasid. Poisikese pea käis ringi kui ta platvormilt maha kalpsas ja pisut uimasena seljakottide poole lippas ning ühe neist endale haaras ja edasi plagas. Kuskile kaugele müüride vahele ja siis ikka veel edasi - see oli poisikese plaan.
Back to top Go down
Amber Llewellyn
I ringkond // 18-aastane
Amber Llewellyn


Posts : 56
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Vibu

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 8:41 pm

Kaheksanda ringkonna kutt oli mingi kavalusega suutnud sarveni hiilida, kuid minema lipsamisel Amber siiski märkas teda. Neiu ei suutnud põgeneva nooruki jänesehaakidega arvestada ning kaks tema noolt lendasid poisist napilt mööda. Blond karjerist oli siiski kogenud ning valitud relvaga osav ning sai lapseohtu mehe rütmile pihta, saates veel kaks noolt teele, tabades tema selga, mida telk ilusti kaitses. Peavari sai aga kahe augu võrra rikkamaks ning põgenev kutt meenutas väga veidrat okassiga. Rohkem ei jäänud Bambil aega toda kutti kiusata. Küll jõuab hiljem ka arveid klaarida. Võitlus oli nüüd sarve suu juurde jõudnud. Tundus, et seitsmenda kutt ja kuuenda tüdruk olid mingi imeliku liidu loonud ning seisid seljad koos, üritades mingit kraami kokku krabada. Amberi enda ringkonnakaaslane suundus sele pundi poole, segades tema sihtimist lühema tribuudi suhtes, kuid koljatist seitsmenda kutile lasi näitsik säravalt naeratades noole näkku, nii et see silmakoopast sisse tungis ning kuti hetkega hukkas. Tema kaaslasest plika hakkas kisama, kuid Bambi vaade oli ikka piiratud ning ta ei näinudki, kes tüdruku surmas, kuid vait too jäi.
Back to top Go down
Crucis Edenthaw
IV ringkond // 18-aastane
Crucis Edenthaw


Posts : 18
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : oda

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 10:16 pm

Crucise suule ilmus kergelt pilkav muie, kui kõigest mõned sekundit enne kahuripauku seitsmenda tüdruk õhku lendas. Loomulikult võpatas tüüp kergelt, olles korraks üllatunud, aga taibanud, et nüüd on neid juba üks vähem, kes sinna sarve poole jooksevad, naasis noormees enda endise oleku juurde. Kahuripauku ennast Crucis peaaegu ei kuulnudki, kuna oli mõttes juba seal eemal sarve juures, aga õnneks jätkas ta mõttes sekundite lugemist, muidu oleks temaga samamoodi juhtunud kui tüdrukuga seitsmendast.
Crucis hüppas enda platvormilt võimalikult kaugele maha, joostes enda kõige pikemate ja kiiremate sammudega sarve poole, jälgides silmanurgast kaasvõistlejaid. Kõige lähemal oli talle poiss 11ndast ringkonnast, kes oli kaetud allesjäänud tükkidega tema kõrval seisnud seitsmenda tüdrukust. Vähemalt mäng sai endale kena efektiivse alguse, mida saab vajaduse korral kümme korda järjest aegluubis telekast lasta.
Aeglustanud enda sammu veidikene, liikudes natukene paremale, kasutas Crucis võimalust ja lõi 11nda poisile küünarnukiga ribidesse, paisates ta nõnda pikali. Küll ta hiljem tegeleb temaga edasi, kui mõni teravam relv talle sõrmede vahele satub. Nii või naa on tüüp kutu peagi.
Taastanud enda endise jooksurütmi, jõudis noormees sarveni vaid loetud sekunditega. Veendunud, et vähemalt veel mõni karjerist on siiani jõudnud, haaras noormees esmalt viskenugade komplekti, mille enda jala ümber kinnitas, võttes seejärel, imetlus silmis, sõrmede vahele oda. Naasnud tagasi Küllusesarve suu juurde, silmas Crucis enda ringkonnakaaslast ja esimese ringkonna pliksi, kes oli just Crucise maitse järgi hullukene.
Poisi sinakad silmad pöördusid kuuenda tüdruku poole, kes oli üllatavalt lähedale jõudnud sarvele, kui viimane karjuma pistis. Märganud, kuidas plika kaaslane, nool silmas, surnult maha kukkus, turtsatas kutt kergelt. Kuuenda tüdruku karjed lõpetas aga tema ringkonnakaaslane, kes enda kolmhargi tüdrukule rindkerre surus. Peaks hiljem Jade tänama, kuna kuuendiku karjed hakkasid vaikselt juba närvidele käima. Viinud enda pilgu tagasi teistele tribuutidele, märkas Crucis, kuidas küljepealt üritas kümnenda plika sisse hiilida. Tüdruk sai peaaegu kätte isegi ühe relva, kuid enne kui näitsiku sõrmed päris ümber terariista oleksid jõudnud sulguda, lennutas kutt enda käes oleva oda neidise kõhtu, lennutades viimase paar meetrit kaugemale, jättes ta maha lebama.
Back to top Go down
Blye Jardine
III ringkond // 16-aastane
Blye Jardine


Posts : 8
Ringkond : III

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 11:04 pm

Enda hindamise suutis Blye päris korralikult kihva keerata, kui ta kõigest mõni minut enne enda ringkonna poisi etteaste lõppu suutis närvivapustuse saada, hakates korraga midagi sõnajalgadest ja mardikatest seletama, kõndides nurgas ringselt ja sõrmede vahel nähtamatut nööri punudes. Tüdruk lükati küll pärast tema nime kuulutamist treeningkeskusesse, kuid seal jäi ta lihtsalt sõnatult keset ruumi seisma, olles nõnda oma viis minutit, hakates seejärel valjult nutma. Ülejäänud aja kuni hommikul kella seitsmeni veetis ta treeningkeskuse kolmandal korrusel enda toas, süües natukene noka otsast ja tarvitas mingeid rahusteid, mis panid ta pigem veelgi imelikumalt käituma. Pärast paari tabletti muutus maailm lihtsalt liiga naljakaks. Veelgi naljakam oli Blye jaoks seitsmenda ringkonna tüdruku õhkulendamine. Vahepealset näitsik eriti ei mäletanud. Ta oleks justkui ärganud areenil, seistes juba püsti ja riided seljas. Ta oli isegi asendis, mis ütles, et tüdruk oleks reaalselt pärast kahuripauku jooksnud padavai sarve poole. Aga kui see hetk kohale jõudis, seisis Blye paar sekundit liikumatult paigal, astudes seejärel vaikselt enda platvormilt maha. Päris tühjade kätega ei saanud ta edasi minna, kuid päris võitlusesse ei kavatsenud näitsik minna. Vaiksete sammudega lähenes Blye sarvele, püüdes selle ümbrusest midagi kasulikku leida. Samal ajal jälgis ta ka teisi tribuute, püüdes liikuda nii märkamatult kui võimalik. Mingi hetk lendas ta aga kõhuli, kui üheksanda poiss temast mööda jooksis, joostes pigem peaaegu läbi tüdruku. Käed automaatselt kuklale pannud, püüdes enda pead võimaliku ohu eest kaitsta, tõstis neidis paar sekundit hiljem pea, kui ümber ringi oli endiselt vaikus. Märganud enda ees mingit veidrat ketast raamiga, mis alles tükk aega hiljem meenus talle ka treeningkeskusest, sirutas Blye parema käe välja, võttes selle näppude vahele. Sellest mitte nii palju maad eemal oli ka matkapott, mida oskab neidis kordades rohkem kasutada kui mõnda nuga või kirvest. Tõusnud püsti, jooksis tütarlaps kiirelt viimaseni ja pani joostes tagasi enda platvormi poole, mille juurest ta leidis isegi ühe seljakoti. No seda ta kindlasti siia maha ei jäta. Haaranud ka selle sõrmede vahele, jooksis näitsik läbi katkise majaseinas oleva augu, pöörates vasakule ja joostes nii kiirelt ja nii kaua edasi, kui ta lihtsalt ei jõudnud enam.
Back to top Go down
Crim Pyrmont
X ringkond // 17-aastane
Crim Pyrmont


Posts : 39
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Tugevus

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Dec 17, 2014 4:40 pm

Crim piilus vahepeal oma nurgatagusest välja, et mis sarve juures toimub, aga madin oli alles täies hoos. Ühtäkki kuulis noormees kiireid lähenevaid samme, mis olid piisavalt kerged, et kuuluda vaid ühele inimesele. Kutt pigistas matšeetet enda käes ning hingas sügavalt sisse. Ta peab tapma hakkama ükskord. Söö või saa söödud eks ole. Crim pigistas relva käepidet veelgi tugevamini, tundus nagu suruks ta selle läbi oma käe. Lähenevad sammud tekitasid poisis siiski hirmu ja ta surus end rohkem vastu seina.

Jooksija tormas temast mööda ja kihutas tagasi vaatamata edasi. Crim ei hakanud nüüd enam midagi tegema, vaid lihtsalt vaatas kuidas kolmanda ringkonna neiu selg temast kaugeneb ja seejärel majade vahele kaob sootuks. Alles nüüd hingas Crim pahinal välja ja taipas, et ta oli terve selle aja hinge kinni hoidnud. Kutt jälgis veel mõne hetke maju, mille vahele too neiu kadunud oli, aga siis piilus taas sarve poole. Kiirelt varjas ta end taas maja seina taha. Ehk oleks targem edasi liikuda. Mida ta siis teeb kui terve karjeristide kamp selles suunas liigub? Crim vaatas kiirelt ringi ja otsis võimalikke pääseteid.
Back to top Go down
Griffin Aldjoy
VIII ringkond // 17-aastane
Griffin Aldjoy


Posts : 39

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Dec 17, 2014 8:06 pm

Griffin tundis tahtmist karjuma hakata, kui nooled - päris kindlasti esimese ringkonna tüdruku vibust lastud - temast võrdlemisi napilt mööda vihisesid. Varju andvad majad olid nüüd juba peaaegu siinsamas, ta pidi nendeni jõudma! Nii napilt surma saada oleks valus. Karjumiseni ta ei jõudnud, sest järgmine nool tabas telki tema seljas. Griffin koperdas veidi, aga jätkas jooksmist ka siis, kui ka järgmine nool telgiriidesse tungis. Teda liigutas puhas adrenaliin, tema peas tagusid vaid meeletu hirm ja nüüd ka meeletu kergendus. Ta jõudis esimeste majade varju, vajus põlvili ja lasi oma varandusel maha kukkuda. Jalad tundusid nagu nuudlid olevat ning natuke aega ei suutnud poiss end enam liikuma sundida. Ta oli veresaunast pääsenud, ta oli veel elus! Ta oli Sarve juurde minnes ennast kohutavasse ohtu pannud, aga ta oli elus!

Lõpuks taipas Griffin, et iga hetk võib veel mõni tribuut siiasamasse tee leida ja et ta peaks edasi minema. Ta polnud veel kaugeltki ohutus kohas - kui selline asi Areenil üldse eksisteeris. Ta vajas varjupaika, mõnd head kohta, kuhu lõksud üles panna ja veidi aega redutada. Poiss ajas end uuesti püsti. Ta pani telgi korraks maha, et selle olukorda hinnata. Sellest turritasid välja kaks noolt, mis esialgu väga hullud ei tundunud, aga Griffin oletas, et telk on üsna auguline. Ta sikutas nooled ettevaatlikult riide seest välja ning pistis seljakotti - ehk oli tal nendega veel midagi peale hakata. Köierulli kinnitas ta vöö külge ning haaras traadirulli kaenla alla. Sellele peaks ka targema koha leidma, aga sellega oli aega. Praegu tuli kõige hädavajalikum ära teha.

Lõpuks oli tal seljakott seljas, telk selle küljes rippumas, traadirull ühes ning nuga teises käes. Mis edasi? Ta neelatas ning piilus majanurga tagant Sarve poole, kust ta tulnud oli. Päris kindlasti mitte sinna. Edasi? Kui kaugele? Pigem ringis ümber Sarve käia. Ta hingas sügavalt sisse ja välja ning asus siis liikuma. Ta pidi Sarvest veidi eemale minema - praegu nägi ta seda veel majade vahelt ja teravama silmaga tribuudid võisid teda ka näha. Seega läkski ta järgmise maja juurest sügavamale majade vahele. Iga ristmik oli hirmuäratav, iga samm tundus liiga vali. Kas see pidigi nüüd tema elu olema? Meeletu, lõppematu hirm, kuni keegi talle lõpuks noole pähe laseb või tera kõhtu lööb?
Back to top Go down
Mängujuht
Admin
Mängujuht


Posts : 92

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Dec 17, 2014 11:23 pm

Teise ringkonna noormees startis plaanitust pisut hiljem, kuna mängu alguses kõlanud plahvatus lõi ta pea kumisema kergelt. Oli ta siiski üsna lähedal seisnud õhku lennanud neiu platvormile. Mitte muidugi nii lähedal, kui need õnnetukesed, kes punaseks värviti kenasti. Siiski oli noormees kiire ja ta sööstis järgi üheksanda ringkonna noormehele, kes enesekindlalt sarve poole kihutas. II ringkonna kutt sai ta kätte ning paiskus temaga valusalt maha kõvale kiviplatsile. Õnneks sattus noormehe käeulatusse kohe üks matšeete, mille ta kutile kõrile surus ning noormehe eluküünla sedasi kustutas. Nüüd ajas teise ringkonna noormees end püsti. Ta märkas maas looklevat vererada mis juhtis teda teisele poole Sarve. Seda mööda edasi astudes nägi ta enda jalga järgi lohistavat 12. ringkonna noormeest, kes sarve varjus end peita üritas. Loomulikult tappis teise ringkonna kutt noormehe koheselt ja astus siis laialt naeratades ja oma matšeetet veidi ohtlikult keerutades kaaslaste poole. Kutt tegi Valorale silma ja seisis siis Bambi selja taha. Nüüd tulid mängu peamiselt vaid kaugrelvad, ehk saavad mõnele liduvale tribuudile veel pihta. Noormees vaid haaras endale veel kirve, et end paremini tunda.

Esimese ringkonna kutt ei reageerinud paugule väga üldse. Üks vähem, keda tappa või kellega kakelda tema meelest ja see talle sobis. Kutt hoopis sööstis sarve poole, et endale kohe oda haarata, aga teda takistas viienda ringkonna kutt, kellega käsikaklusesse astudes varjas noormees tahtmatult oma ringkonnakaaslase sihtimist. Viimaks õnnestus kutil viienda ringkonna kuti kael murda. Valora oli selleks ajaks juba sarve jõudnud, olgugi, et nad neiuga pea samal ajal startisid. Noormees liikus nüüd samuti sarve ja haaras endale neljanda ringkonna noormehele sarnaselt oda, millega ta tappis üheteistkümnenda ringkonna kuti, kes vaatamata Crucise käest saadud hoobile ikka Sarve üritas tulla. Esimese ringkonna noormees naeratas nüüd lõbusalt ja silmitses oma meeskonna kaaslaseid ja seejärel tühja ja verist platsi. 
Vaid mõned hetked veel sellest, kui viimane madala ringkonna tribuut kuskile varemete vahele kadus ja siis kõlas üle areeni 11 kahuripauku. 
OT: NPC'de poolt võetud relvad ja varustus on kasutamatud mängjate poolt juhitud tegelastele. See on selleks, et mitte tekitada segadust nimekirjades ja lisada asjatut konkurentsi varustusele. Seega ärge muretsega selle pärast, mida nemad võtavad.
Back to top Go down
Lacey Grune
VIII ringkond // 16-aastane
Lacey Grune


Posts : 26

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitimeThu Dec 18, 2014 9:05 pm

Lacey suutis end vaevu tasa hoida, kui ta nurga tagant piilus, kuidas teisi sedasi külmavereliselt tapeti. Need karjeristid olid tõeliselt hullud. Lacey vajus varsti istuma nurga taha, hingeldades raskelt, süda peksmas. Ta oli nii palju surma pealt näinud, et see oli kohutav. Kas ta julgeb siia siiski jääda? Ta oleks tahtnud mingeid häid relvi endale, aga samas, kas see oli seda väärt? Surma saamist. Lacey võttis oma seljakoti, et uurida, mis seal sees oli. Seal oli süüa, isegi nuga, nign veel mõned asjad. Ta raputas tühja veepudelit hetkeks enda käes ning ohkas. Ta peab vett leidma. Söök on hea, aga ta peab ka vett leidma, kui tahab elus püsida. Lacey pakkis koti taas hoolikalt kokku ning piilus nurga tagant välja. Veel ei liikunud keegi tema suunas, aga varsti võivad kasvõi karjeristid oma suuna siia võtta, ning see oleks oi kui halb. Siiski ei liikunud Lacey veel kuhugi, aga oli valmis minema, kui liikumist märkab.
Back to top Go down
Sponsored content

62sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 62sed Näljamängud!   62sed Näljamängud! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
62sed Näljamängud!
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 60ndad Näljamängud!
» 61sed Näljamängud!
» Tribuutide nimekiri (62sed Mängud)
» Üldine tegelaste nimekiri (62sed Mängud)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: 62sed Näljamängud :: 62sed Näljamängud-
Jump to: