Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 Tribuutide nimekiri (61sed Mängud)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius


Posts : 1073

Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Empty
PostSubject: Tribuutide nimekiri (61sed Mängud)   Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeThu Jun 26, 2014 4:03 pm

Siin on nimekiri 61ste Näljamängude tribuutidest.
Valitud loosi teel kõikide ringkondade tegelaste seast, kes on vanuses 12-18 aastat. Igast ringkonnast üks poiss ja üks tüdruk.
Back to top Go down
https://gamesofhunger.forum.co.ee
Saatja

Saatja


Posts : 44

Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Empty
PostSubject: Re: Tribuutide nimekiri (61sed Mängud)   Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) I_icon_minitimeMon Jul 14, 2014 12:10 am

OT: Järgnev tekst on kirjutatud saatejuhi vaatepunktist ega esinda adminnide arvamusi. Teksti eesmärk on muuta muidu igav nimekiri värvilisemaks ja huvitavamaks. Kogu see info on kättesaadav mängusiseselt nii vaatajatele kui teistele tribuutidele. Teksti põhieesmärk ongi tribuutide esmane tutvustus. Pretensioonide tekkimisel pöörduda lähima adminni poole või süüa mõni maasikas.

Häid näljamänge kõigile! Aasta on möödas silmapilguga ja meil on jälle uued põnevad mängud ees ootamas. Mina olen teie õhtujuht Ovid Greenlav ja ma juhatan teid läbi Mängude ning toon teieni põnevaimad hetked.

Lõikus on möödas ja tribuudid on selgunud. Sel aastal saame näha väha palju põnevaid tribuudikandidaate. Palju võimalikke üllatajaid ja mõni tuttav nimi. Kas te olete sama põnevil kui mina? Ma loodan, et te olete!


District I
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821381_YadV
Esimesest ringkonnast on tulnud taaskord väga tugev vabatahtlik tüdruk. Tema suhtes tuleks kindlasti ettevaatlik olla mitmes mõttes. Tüdruk on väga osav lähivõitluses tänu kiiretele reaktsioonidele ning valdab osavalt mitmeid terariistu. Tema lemmikuks on viskenoad, jaa, nendega on tüdruk eriti osav. Lisaks tuleks tähelepanelik olla neidise väga osava manipuleerimisvõimega. Tema nõrgaks küljeks on vaid vibu. Tegemist on kindlasti ühe sponsorite favoriidiga, kuna tüdruk armastab väga tähelepanu ja kindlasti hakkab seda areenil palju saama.

Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821365_yXRy
Esimese ringkonna meestribuut on samuti vabatahtlik, aga seal pole midagi üllatavat. Nagu tema ringkonnakaaslane, on ka noormees väga osav just lähivõitluses ja terariistadega. Esimeselt ringkonnalt võib seekord palju teravust oodata. Oma eelistatud relvaks on noormees valinud huvitaval kombel pigem matšeete, mitte mõõga. See on kindlasti väga huvitav valik. On teada, et poiss on rahulik, aga ärritudes peatamatu. Nõrgaks kohaks on kutil kõrgused, nii et siit võivad teised tribuudid oma eelise leida.



District II
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821353_S4hl
Teise ringkonna naistribuut on väga hea vastupidavusega. See ei tule kindlasti üllatusena kellelegi, tegemist oli samuti vabatahtlikuga. Neidis on hea just nimelt jooksmises ja ka odaga. Kindlasti on ta tugev liitlane ja samas karm vastane. Tüdruku nõrku külgi on raske leida, aga on teada, et üksinda ta väga olla ei armasta. Võib arvata, et sealt tuleb liidu moodustamine.

Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821447_vFwe
Teise ringkonna meestribuut on meile toonud juba praegu mitmeid üllatusi. Ta astus vabatahtlikuna ette kuid viivitas veidi, kruvides pinget. Noormees on üsna külm ja pigem eemalehoidev. Ennustatavasti ei ole ta sponsorite lemmik, aga see võib veel väga vabalt muutuda. Tema eelistatud relvaks on kirka, mis lisab kindlasti värvi juurde mängudele ja loodame, et loob põnevaid võitlusmomente.



District III
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821361_ddSF
Kolmanda ringkonna naistribuut on kena blond pikkade jalgadega näitsik. Kuid ärge laske tema välimusel end petta, neidis on ohtlikult osav kirvega ja ega ta nugegi niisama loobi. Tüdruk ei salli manipuleerivaid inimesi, nii et ma arvan, et siit võib tulla konflikte just esimese ringkonnaga.



District IV
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821355_qRZg
Neljanda ringkonna naistribuut astus julgel rinnal vabatahtlikuna ette. Tema eelistatuimaks relvaks on kolmhark, nagu neljandale ringkonnale juba enne väga iseloomulikuks on saanud. Lõikuselt alates pole Terra meile just palju naeratusi kinkinud ja ma kardan, et sponsorite valiku puhul saab see talle saatuslikuks. Veel ei meeldi tüdrukule suured loomad ja ta lausa jälestab madusid. Aga neidis on tugev just vastupidavust nõudvates alades.



District V
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821357_Gdxr
Viiendast ringkonnast on meile loositud väga armsa välimusega neiu. Tema välimusest ei maksa end siiski petta lasta, neiu on surmavalt osav mõõkadega. Ta vihkab roomavaid elukaid ja vett, aga muid suuri nõrkusi neidisel pole. Oma armsa naeratusega võidab tüdruk kindlasti õige pea mitmete sponsorite tähelepanu. Hätta ei jää ta mängudel kindlasti.

Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28822607_bJ0L
Viienda ringkonna meestribuut on üle pika aja taaskord äärmiselt leidlik kõiges, mis puudutab elektrit. Loodetavasti on mängujuhil sellega midagi põnevat plaanis. Noormees ei sära väga muude annetega, aga tema leidlikus ja nupukus kindlasti leiavad rakendust mängudel. Mul on raske hinnata, kas ta ka sponsorite tähelepanu pälvib, õigemini, kas ta saab head või halba tähelepanu. Seda usun ma kindlasti, et noormees saab palju tähelepanu.



District VI
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821359_BNcd
Kuues ringkond üllatas meid vabatahtliku naistribuudiga. Ammu pole sellest ringkonnast keegi vabatahtlikuna ette astunud, aga nüüd see juhtus ning mina olen igal juhul väga põnevil, et mis see tüdruk meile pakub. Põnevust lisab fakt, et tüdruku ema võitis 41. Näljamängud. Kuulduste kohaselt on neidis osav kahe mõõgaga. Sponsorite tähelepanu saab ta kindlasti just tänu oma emale, kes mängud kunagi võitnud on. Mina igal juhul hoian talle pöialt.



District VII
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28823467_XGHm
Seitsmenda ringkonna naistribuut on sel aastal kõigi vaatajate südameid soojendamas oma sooja naeratusega. Neidis pidavat osav olema lõksude ja püüniste tegemises, seega võib temalt oodata põnevaid strateegiaid kindlasti. Nõrgaks küljeks on tüdrukul äike, eks näis, mis Mängujuhil talle varuks on. Nagu paljud teised samast ringkonnast on ka tema osav kirvega. Tuletan meelde, et kirves oli ka eelmistel mängudel päris populaarne valik.

Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821367_1YZ6
Eelmistel mängudel võistles poisi vend, kes kahjuks saavutas vaid kümnenda koha. Sel aastal üllatas seitsmes ringkond meid kui nende meestribuut vabatahtlikuna välja astus. Noormees on äärmiselt sihikindel ja riskialdis. Ka tema on osav kirvega, nagu seitsmenda ringkonna naistribuut. Noormehelt võib oodata väga ettearvamatut käitumist. Kindlasti peaksid teised tribuudid temaga ettevaatlikud olema.



District IX
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28882741_DZ1x
Üheksandast ringkonnast on ka sel aastal tugev noor mees, kelle vastupidavus kindlasti paljude teiste oma ületab. Noormehe tugevateks külgedeks võibki pidada tema vastupidavust. Ehk veidi üllatavaks relvavalikuks on noorukil sirp. Kindlasti midagi teistsugust sel mängudel. Ootame temalt põnevat ja ausat võitlust.



District X
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28822395_GyBp
Kümnenda ringkonna naistribuut on taaskord noores eas väike tüdruk. On lausa südant murdev, et neiul on vaid üks käsi. Lapsepõlves juhtunud õnnetuse tagajärel kaotas tüdruk oma parema käelaba. Sellele vaatamata on tegemist väga asjaliku tüdrukuga, kelle osavateks külgedeks on just lasso heitmine ja sõlmede sidumine. Ma küll ei oska neidisele praegu niimoodi midagi ennustada, aga eks mängud näitavad, kas teda saadab edu või mitte.



District XI
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821351_RQrm
Üheteistkümnenda ringkonna naistribuut on väga töökas ja tugev noor neiu. Kahjuks ei sära ta millegi erilisega ja siinkohal võib karta, et ta jääb pigem teiste varju. Neidise eelistatud relvaks on nuga. Alati võib loomulikult üllatusi ette tulla, eks pärast treeninguid saab juba rohkem öelda midagi.



District XII
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821363_BSc3
Kaheteistkümnes ringkond särab seekordsetel mängudel väga tugevate tribuutidega. Nende naistribuut on osav mitmel alal. Ta on vastupidav, kiire ja käsitleb ilmselt rohkem relvi kui mina kokku oskan lugeda. Neidise eriliseks lemmikuks olevat kahe otsaga oda. Vägagi huvitav valik ma ütleks ning ootan huviga tema oskusi areenil. Neidise välimus lihtsalt paneb mind sulama ja ma ei tahaks öelda, et mul juba oma lemmik välja on kujunenud, aga kes teab. Ehk ongi.

Tribuutide nimekiri (61sed Mängud) Orig_28821349_AEm9
Ma tean, et olen seda juba mitmeid kordi korrutanud, aga kaheteistkümnenda rinkonna meestribuut on tõesti väga huvitav leid. Noormees on täielik püromaan ja ma ei saa öelda, et see mulle ei meeldiks. Lisaks sellele ei tulnud ta siia kindlasti sõpru otsima ning temalt võib oodata suuri tegusid areenil. Ma julgen ennustada, et sponsorid on tõenäoliselt äärmiselt huvitatud sellest noormehest.



No mina ei tea, kuidas teiega on mu kallid vaatajad, aga mina olen igal juhul väga põnevil ja ootan juba meie tribuutidega kohtumist. Õige pea näeme neid kaarikutel ja kuuleme neist rohkem juba intervjuul.

Rõõmsaid Näljamänge!
Back to top Go down
 
Tribuutide nimekiri (61sed Mängud)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tribuutide nimekiri (60ndad Mängud)
» Tribuutide nimekiri (62sed Mängud)
» Üldine tegelaste nimekiri (61sed Mängud)
» Üldine tegelaste nimekiri (60ndad Mängud)
» Üldine tegelaste nimekiri (62sed Mängud)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Games of Hunger :: Nimekirjad :: 61sed Mängud-
Jump to: