Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
Võitja intervjuu I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 Võitja intervjuu

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Mängujuht
Admin
Mängujuht


Posts : 92

Võitja intervjuu Empty
PostSubject: Võitja intervjuu   Võitja intervjuu I_icon_minitimeFri Jun 27, 2014 9:39 pm

Mängude lõppemisest oli möödunud terve päev, kui rahvas lõpuks kogunes taas suurde saali, kus pidi toimuma intervjuu selle aasta võitjaga. Saal ja lava olid samad mis siis, kui toimusid intervjuud kõikide tribuutidega. Lihtsalt tänane õhtu oli pühendatud vaid võitjale, Emiliale.

Varem selle päeva jooksul oli Emilia korda tehtud, vähemalt füüsiliselt. Ta haavadega tegeldi, ta puhastati korralikult, talle anti süüa ja juua. Samuti sai neidis magada. Õhtuks, kui intervjuu algama pidi, oli tema stilist välja mõelnud kena kleidi, mille tüdruk selga pidi panema. Ja loomulikult oli kõik üle paisutatud, nagu Kapitooliumile kohane.

Intervjueerija parajasti seisis laval ja juhatas õhtut sisse, rääkis pealtvaatajatega nii päriselus laval kui ka olid tema sõnad mõeldud kõigile ringkondade rahvastele, kes toimuvat teleritest vaatasid. Intervjueerijaks oli keskealine kuid siiski kena meesterahvas. Ta oli erkrohelises ülikonnas ja tema juuksed olid väga heledaks värvitud. Tal oli tugev meik ka näole tehtud ning see rõhutas tema läätsedega kaetud erksiniseid silmi.

Nüüd aga oli aeg jõudnud kätte selleks, et Emilia lavale tuleks. Mees viipas käega sinnapoole, kust Emilia tulema pidi, ning teatas tema nime: "Emilia Gray, kuuekümnendate Näljamängude võitja!"
Back to top Go down
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray


Posts : 107

Võitja intervjuu Empty
PostSubject: Re: Võitja intervjuu   Võitja intervjuu I_icon_minitimeSat Jun 28, 2014 3:50 pm

The dress:
Spoiler:

Emilia füüsiline välimus oli tõesti korda tehtud ja kuidagi oldi lahti saadud ka tüdruku probleemist nägusid ära tunda. Ta ei teadnud, kas see oli mingisuguse paistetuse alanemine tema ajus või oskasid Kapitooliumi arstid tõesti selliseid asju ravida, aga vähemalt ei olnud tal enam seda probleemi. Probleemi, mille pärast ta Hadriani tappis. Sellele mõeldes tuli tüdrukule taaskord nutt kurku. Kuidas ta sai seda teha? Tappa inimese, keda ta kõige rohkem armastas?

Stilistid olid tüdruku riietanud kleiti, mis tundus ta ümber veider ja ebamugav. Samuti anti talle kõrgete kontsadega kingad, millega ta endiselt kõndida ei osanud. Ka tema meik oli niivõrd tugev, et tüdruk end enam ära ei tundnud. Kõik see ilu ja sära.. See ei olnud enam tema. Tema oli nüüd ju tapja.
Vaadates näljamänge ja sellele järgnevat jälestas tüdruk alati võitjat, sest kuidas saab üks inimene pärast selliseid tegusid veel laval seista ja kõigile naeratades arutleda, kuidas ta areenil teisi tribuute tappis. Kuid nüüd teadis ta, et see kõik oli vaid fassaad. Kõik võitjad tundsid end ilmselt sama sitasti, nagu tema praegu. Ta oli areenil teinud asju, mida ta enam eluilmas näha ei tahaks, kuid nüüd käskisid kõik tal "naeratada ja ilus olla".

Niipalju, kui Emilia oli kuulnud, ei olnud ta mitte favoriit, vaid pigem suur üllatusvõitja, aga praegu juubeldasid talle kõik. Astudes lavale, üritas ta näole manada naeratuse, et mitte nutma hakata. Ta ei tahtnud seda teha. Ta tahtis minna ajas tagasi ning surra areenil esimeste hetkede jooksul. Aga nüüd pidi ta olema siin ja tegema kõike veenvalt.
Back to top Go down
Mängujuht
Admin
Mängujuht


Posts : 92

Võitja intervjuu Empty
PostSubject: Re: Võitja intervjuu   Võitja intervjuu I_icon_minitimeSat Jun 28, 2014 6:31 pm

Intervjueerija naeratas, kui Emilia lavale astus. "Emilia, tere!" ütles mees entusiastlikult ja valjult. Ta võttis tüdruku enda käevangu, kui neiu tema juurde jõudis ning tõmbas ta lava ette, et tüdrukut ja tema kleiti kogu rahvale näidata, valju juubeldamise saatel. Siis juhatas ta neiu tugitoolile istuma, neid oli seal laval kaks. Otsekui eikusagilt võttis ta teise mikrofoni, et see Emiliale ulatada. "Kuidas sul tunne on, pärast nende Mängude võitmist?" küsis mees naeratades, kui rahvas oli juba maha rahunenud ja kuulas, mis laval räägiti. Rahvast oli suur mass, aga kõik ometi oskasid tasakesi olla ja miski nagu otseselt ei häirinud.
Back to top Go down
Emilia Gray
VII ringkond // 17-aastane
Emilia Gray


Posts : 107

Võitja intervjuu Empty
PostSubject: Re: Võitja intervjuu   Võitja intervjuu I_icon_minitimeSat Jun 28, 2014 10:26 pm

Kui intervjueerija tüdruku käevangu võttis, ei osanud too midagi öelda, ega teha. Vähemalt oli tal nende jubedate kontsadega niimoodi lihtsam kõndida. Rahvas juubeldas ja lavale paistsid eredad tuled ning see kõik ajas Emilial pea lihtsalt ringi käima. Jõudes lava keskele, nad istusid ja kui neiule ulatati mikrofon, võttis ta selle ebakindlalt vastu.

Intervjueerija küsimuse peale vaatas tüdruk teda kõigepealt segaduses näoga, nagu poleks talle sõnad kohale jõudnud. Siis kogus ta end paar hetke ja ütles hääle värinal "Ma tahaks koju minna." See oli lihtne vastus ning ainuke asi, mis neiu peas hetkel oli. Kodu. Kuigi kõik ilmselt vihkavad teda. Hadriani perekond... Tema enda perekond.. Tema pere nägi, kuidas ta areenil inimesi tappis. Silmagi pilgutamata. Emilia neelas alla pisara. Areenil toimunu oli nii veider, segane. Kõike sellest ta ei mäletanud täpselt - osad asjad olid udused. Enamus asjad, tegelikult.

Nüüd läksid ta mõtted tema vanemale vennale, kes hukkus areenil. Tüdruk ei mäletanud sellest kuigi palju, sest ta oli siis veel nii väikene olnud. Kas ka tema vend tappis kellegi? Kuidas ta täpselt surma sai? Nende peres ei räägitud sellest pea kunagi ja alles nüüd hakkas Emilia sellele rohkem mõtlema.
Back to top Go down
Mängujuht
Admin
Mängujuht


Posts : 92

Võitja intervjuu Empty
PostSubject: Re: Võitja intervjuu   Võitja intervjuu I_icon_minitimeMon Jun 30, 2014 8:05 pm

Mees jälgis Emiliat kannatlikult, kuni tüdruk nagu vastuse üle mõtles, või siis talle ei jõudnud üldse kohale, mis küsimus talle esitatud oli. "Muidugi, varsti sa saadki koju," lubas intervjueerija siis naerdes, kui tüdruk lõpuks ka midagi vastas. Kuigi mitte otseselt küsimusele. "Kuidas sulle Areen meeldis?" küsis mees naeratades järgmise küsimuse. Ei lase ju tüdrukut kohe ära, pärast esimest küsimust. Kui ta sellele isegi korralikult ei vastanud. Tuleb ju küsida kõiki küsimusi, mis rahvast huvitasid, ükskõik, kas Emilia tahab või mitte.
Back to top Go down
Sponsored content

Võitja intervjuu Empty
PostSubject: Re: Võitja intervjuu   Võitja intervjuu I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Võitja intervjuu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Intervjuu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 60ndad Mängud :: Enne mänge-
Jump to: