Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 No arva ära

Go down 
+16
Zed Burns
Saatja
Ashleen Perthshire
Jonnis Rachten
Finley Mitchell
Everly Sargent
Indigo Lascius
Aurora Smithson
Norah Daniels
Sapphire Sterlingshire
Emilia Gray
Hadrian Rhodes
Scipio Telarius
Althea Roxen
Crux Eridanus
Charitina Murton
20 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
AuthorMessage
Sapphire Sterlingshire
I ringkond // 17-aastane
Sapphire Sterlingshire


Posts : 102

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:46 pm

Ma olen üldse kinos vist ainult korra nutnud ja see oli Marley & Me ajal, aga olgem ausad, see film paistab nagu fun and games aga lõppeb puhta emotional torturega.. ja seda lastakse lihtsalt järjest - koer jääb haigeks, koer läheb surema, kõne surevale koerale, koer sureb ära, koera matused, kõne surnud koerale. IT NEVER ENDS!
Back to top Go down
Jonnis Rachten
V ringkond // 17-aastane
Jonnis Rachten


Posts : 110

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:46 pm

Ma olen ka sama kuulnud. Tahaks ka näha, aga ei leia nagu aega hetkel.. Very Happy
Back to top Go down
Indigo Lascius
I ringkond // 18-aastane
Indigo Lascius


Posts : 82
Ringkond : District 1

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:48 pm

Ma pole "Marley & Me" filmi vist näinudki... Very Happy
Ja Xylia võib kaasa rääkida selles osas, mis mulje meile pärast TFIOS vaatamist jäi...
Back to top Go down
Sapphire Sterlingshire
I ringkond // 17-aastane
Sapphire Sterlingshire


Posts : 102

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:50 pm

ÄRA VAATA KA! Very Happy
See on reaalselt puhas komöödia kuni ühe kindla hetkeni ja siis hakkab kõik allamäge veerema ja seda ikka korralikult.
Nagu kinos ulgudes.. sa saad VIIMAKS nutmise kontrolli alla ja see klimp, mis kurgu valutama paneb, hakkab ära kaduma ja siis juhtub järgmine asi ja sa oled alguses tagasi ja nii sada korda järjest lihtsalt. Very Happy
Back to top Go down
Jonnis Rachten
V ringkond // 17-aastane
Jonnis Rachten


Posts : 110

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:54 pm

Marley & Me on üks vähestest filmidest, mis mind on ka nutma pannud. Vaatasin seda telekast. Very Happy
Back to top Go down
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson


Posts : 314
Ringkond : District II

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:54 pm

Ma nutsin korralikult viimati kui Les Miserables oli. Kui see Bring Me Home ikka tuli, siis oli fucking laviin.
Back to top Go down
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius


Posts : 1073

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:54 pm

Ma ei ole TFIOS filmi näinud, aga tahaks näha.
Raamatu ajal ma ei nutnud, nagu enamik ulgusid. Very Happy Seega kahtlen, et film ka nutma ajab. Ei olnud see raamat midagi nii kurb, kui kõik räägivad, et oli. Very Happy
Back to top Go down
https://gamesofhunger.forum.co.ee
Sapphire Sterlingshire
I ringkond // 17-aastane
Sapphire Sterlingshire


Posts : 102

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:55 pm

Kusjuures.. ma isegi ei mäleta, kas ma nutsin lugedes. Võimalik, et nutsin. Igatahes, ma mäletan, et ma lehitsesin seda pärast lõpetamist veel tükk aega ja lugesin erinevaid kohti üle. Very Happy
Back to top Go down
Jonnis Rachten
V ringkond // 17-aastane
Jonnis Rachten


Posts : 110

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:56 pm

Mind ajas TFIOS ainult üks asi nutma, aga sel ajal ma ka ikka lahistasin korralikult, nii et juusiis eelnev kogunes kõik lihtsalt sisse. Very Happy
Back to top Go down
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson


Posts : 314
Ringkond : District II

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:56 pm


Spoilers ahead:

Also, Perksis see koht, kui Logan Fukken Lerman ütleb sulle Stop Crying.

I CAN'T
Back to top Go down
Indigo Lascius
I ringkond // 18-aastane
Indigo Lascius


Posts : 82
Ringkond : District 1

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:57 pm

Les Miserables on ka paras nutukas, jah. Very Happy
Back to top Go down
Jonnis Rachten
V ringkond // 17-aastane
Jonnis Rachten


Posts : 110

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:59 pm

Perks oli niisama masendav. Nutma ei ajanud. Very Happy
Back to top Go down
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius


Posts : 1073

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 9:59 pm

Perksi ajal ka ei nutnud.
Aga noh ma ei imesta ka, arvestades, milline kohutav inimene ma olen. xD
Back to top Go down
https://gamesofhunger.forum.co.ee
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson


Posts : 314
Ringkond : District II

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:01 pm

Perks oli tol hetkel täiega mina lihtsalt. Ma ka ulgusin niisama ja olid mäluaugud so probably mõjus sellepärast. Hiljem vaadates ma pole ka nutnud. Marley ajal ma ei mäleta, kas ma nutsin.

Mul oleneb suht tujust, kas ajab nutma või ei. Very Happy
Back to top Go down
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius


Posts : 1073

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:04 pm

Mul on ilmselt see ka, et ma pean vähemalt mingi tasandini attached olema.
Sest mõned asjad ajavad nutma, isegi mõni lihtsam asi, aga selleks ma pean tõesti ikka vaimselt attached olema.
Aga perksi ja tfios-i ma lugesin ainult ühe korra läbi and that was that. Head raamatud, aga mitte parimad. Very Happy tfios on kohe kindlasti minu arvates liiga... ma ei oskagi seda seletada. Very Happy It's not what they sell it as.
Back to top Go down
https://gamesofhunger.forum.co.ee
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson


Posts : 314
Ringkond : District II

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:08 pm

Perks on mu üks lemmikuid. We accept the love we think we deserve on nii dead-on.
Back to top Go down
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius


Posts : 1073

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:11 pm

All books are full of cute and adorable quotes. Very Happy

Aga samas mulle vist meeldis perks rohkem kui tfios. Päris esikolmikusse ei jõua kumbki, aga perks oli parem. Very Happy
Back to top Go down
https://gamesofhunger.forum.co.ee
Sapphire Sterlingshire
I ringkond // 17-aastane
Sapphire Sterlingshire


Posts : 102

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:11 pm

Ma ka ei nutnud Perksi ajal kordagi. Very Happy
Ja kusjuures.. TFIOSi puhul.. ma olin räigelt sillas sellest, kuni hetkeni mil ma filmitreilerit nägin ja mulle hakkasid kõik need dialoogid nii kunstlikud tunduma, sest NO ONE TALKS LIKE THAT! Very Happy
Aga John Greeni raamatutest tulid mu lõpukirjandi nö teaduslikud faktid, sest ta paneb neid igale poole ja need jäävad kordades paremini meelde, eriti kui ta mingisuguste igapäevaste asjadega paralleele tõmbab. Very Happy

Aga TFIOSi "You can't choose if you get hurt in this world, but you do have some say in who hurts you" on juba pikemat aega mu dekstopi pilt. Very Happy
Back to top Go down
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson


Posts : 314
Ringkond : District II

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:13 pm

Mulle meeldis sealt "Pain demands to be felt"

Aga no.. See oleneb jap. Kui sa tead mingit cancer kid'i siis sa nutad ka suurema tõenäosusega TFIOSi vaadates. Ma nutsin 50/50 ajal ka ja see on puhas komöödia. Very Happy

Ma nüüd tuttu.
Back to top Go down
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius


Posts : 1073

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:15 pm

I have lost enough people to cancer ja endiselt ei usu, et tfiosi ajal nutaks. Aga eks näis, kui ma kunagi selle filmi vaatamiseni jõuan. Very Happy
Back to top Go down
https://gamesofhunger.forum.co.ee
Aurora Smithson
II ringkond // 17-aastane
Aurora Smithson


Posts : 314
Ringkond : District II

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:18 pm

Mnjah. Oleneb inimesest. Ma nutsin selle panda filmi ajal ka, kui nad panda tagasi loodusesse lasid. (Hashtag 90s kid)

Head ööd!
Back to top Go down
Sapphire Sterlingshire
I ringkond // 17-aastane
Sapphire Sterlingshire


Posts : 102

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:20 pm

Aga üks mu kõige lemmikumaid raamatuid on siiani Before I Die. Mulle meeldis räigelt, kuidas seal see teekond nagu lõpuni jutustati, kuidas autor seda ära fademist kirjeldas ja sellele teemale lähenes - nagu üksikud selged hetked ja selline suvaline hajumine, katkendlikud mõttekillud ja muu selline. Very Happy
Back to top Go down
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius


Posts : 1073

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:21 pm

Oleneb inimesest. Very Happy
Head ööd sullegi. Very Happy

Kes selle autor on? Very Happy
Back to top Go down
https://gamesofhunger.forum.co.ee
Jonnis Rachten
V ringkond // 17-aastane
Jonnis Rachten


Posts : 110

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:23 pm

Call me mainstream, aga mulle hullupööra meeldis TFIOS, sest seal oli lihtsalt nii mõnus kirjutamisviis. Very Happy
Back to top Go down
Sapphire Sterlingshire
I ringkond // 17-aastane
Sapphire Sterlingshire


Posts : 102

No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitimeThu Jun 12, 2014 10:25 pm

Jenny Downham. Very Happy
Sellest tehti film ka mõni aeg tagasi - Now Is Good on filmi pealkiri.

Kusjuures, kõik John Greeni raamatud on TÄPSELT samas stiilis kirjutatud. Very Happy Ja TFIOS oli üks esimesi, mis ma lugesin ja siis olin ma ilgelt sillas ja minu arust on see siiani väga hea raamat, aga mida rohkem ma John Greeni lugenud olen, seda WHY'm ma olen. Very Happy Sest ta peategelased on alati nii sarnased ja neil on alati mingi quirky sõber ja manic pixie dream girl, keda taga ajada. Selles osas on TFIOS erinev - aga nii Looking for Alaska, kui Abundance of Kathrines, kui Will Grayson Will Grayson sarnanevad üsna korralikult.
Back to top Go down
Sponsored content





No arva ära - Page 17 Empty
PostSubject: Re: No arva ära   No arva ära - Page 17 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
No arva ära
Back to top 
Page 17 of 40Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» No arva ära
» No arva ära
» No arva ära
» No arva ära

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Out of character :: Liivakast-
Jump to: