Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
Reeglid I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
Reeglid I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
Reeglid I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
Reeglid I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
Reeglid I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
Reeglid I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
Reeglid I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
Reeglid I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
Reeglid I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
Reeglid I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
Reeglid I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
Reeglid I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 Reeglid

Go down 
AuthorMessage
Scipio Telarius
VI ringkond // 22-aastane
Scipio Telarius


Posts : 1073

Reeglid Empty
PostSubject: Reeglid   Reeglid I_icon_minitimeMon Aug 05, 2013 6:15 pm

* Kõik registreerunud 12-18-aastased 1-12nda ringkonna noored osalevad lõikusel, olles võimalikud tribuudid Näljamängudele. Administraatorid loosivad suvaliselt iga ringkonna noorte seast tribuudid. Kui osutute valituks, olete kohustatud osalema Näljamängudel.

* On võimalus olla vabatahtlik kellegi teise eest, kui olete selle läbi arutanud originaalis valitud tegelasega. Vabatahtlikuks saab olla sama ringkonna samast soost isik.

* Lõikus toimub ühes teemas, Lõikuse boardis, mis asub Enne mänge boardi all. See tähendab seda, et üles pannakse nimekiri valitud tribuutidest. Kui soovite olla vabatahtlik, tuleb sinna alla kommenteerida.

* Tribuute on ühest ringkonnast kaks, üks poiss ja üks tüdruk, ülal mainitud vanusepiiris.

* Kindlasti tekib siia inimesi, kes soovivad ilmtingimata olla tribuudid, seega enda võimaluste suurendamiseks ärge tekitage oma ülal mainitud vanuses tegelasi vaid ühte ringkonda. Kui ühes ringkonnas on kaks või enam samast soost tribuudiealist tegelast, siis Mängudele valitakse automaatselt esimesena ringkonda registreerunu. Ülejäänutel on võimalus rääkida temaga vabatahtliku võimalusest ning kui teie tegelasel ei ole tutvustust ega ühtegi teemat, on võimalik ka ringkonda vahetada.

* Enne mänge toimuvad intervjuud ning kolmepäevane treening Kapitooliumis. Kõik see tegevus toimub boardis Enne mänge, vastavate sub-boardide all.

* Näljamängude põhiteema on boardis '60ndad Näljamängud'. Kõik algab ühes teemas, ning soovitatav on püsida vaid selles teemas, kuid keelatud ei ole teha erateemasid, eriti, kui plaan on ühe ja sama tegelasega postitada mitmeid lehekülgi järjest.

* Mängumeister võib vahele segada Näljamängudele igas teemas ja suvalisel hetkel. Mängumeistri postitusi ei ole lubatud ignoreerida. Kõik, mis Mängumeister on kirjutanud, ka juhtub, ning tribuudid reageerivad vastavalt.

* Esimene, teine ja neljas ringkond on tuntud karjeristide poolest. See tähendab seda, et nendel noortel on juba varajasest east väljaõpe, et Näljamängudel hakkama saada. Nendest ringkondadest on ka kõige rohkem võitjaid, kuid see ei tähenda, et teistel ringkondadel võimalust ei oleks.

* Nagu eelnevas punktis mainitud, on karjeristid need, kellel on noorest east väljaõpe, et Mängudel hakkama saada. Karjeristide ringkondades lähevad alati Mängudele 18-aastased tegelased, kellel on täielik väljaõpe olemas. Kuigi varem on siin kirjutatud situatsioone, et keegi ei lähe nende eest vabatahtlikuks, siis nüüdsest on see keelatud. Alati on olemas see, kes on vabatahtlik ja peab minema Mängudele. Seega kui soovite olla karjerist, siis te olete 18-aastane ja vabatahtlik, kui just juhuslikult teie nime ei valitud. Sel juhul te lihtsalt lähete Mängudele.

* Kuna Näljamängudel on vaja võitjat, on surmad paratamatud. Kui te ei raatsi oma tegelast tappa, siis ei ole soovitatav tribuudiks hakata. Tribuutidel on keelatud üksteist suvaliselt tappa. Tribuudid, kes surema peavad, valitakse suvaliselt loosi teel ning kui teie tegelane peab surema, siis te saate Mängujuhilt vastava kirja. Võib juhtuda, et Mängujuht laseb mõnel teisel tegelasel teie tegelase tappa, või siis tekitatakse teie tegelase tapmiseks mõni muu situatsioon. Neid surmasid ei ole lubatud ignoreerida ja ei ole võimalik öelda, et te ei teadnud oma tegelase surmast. Samuti on lubatud tegelastel omavahel suvaliselt teineteist tappa.

* Kui olete pikemalt ebaaktiivne tribuudina, on tõenäoline, et teie tegelane tapetakse enne neid, kes mängivad aktiivselt. Seega mõelge korralikult läbi, kas suudate olla piisavalt aktiivne, et mitte olla eelisjärjekorras tapmisele.

* Surnud tegelased palun jätta puutumatuks. Kui soovite teha uue tegelase, siis registreeruge jälle. Vana tegelase muutmine on keelatud, et jätta mingigi loogilisus foorumisse.

* Canon tegelaste tegemine on keelatud, ehk siis mingeid Katnisse ja Peetasid siin foorumis eksisteerida ei saa. Omage natukene fantaasiat!


* Lubatud on teha ka tegelasi, kes lihtsalt elavad erinevates ringkondades.

* Palun mitte hüljata neid tegelasi, kui olete teinud tegelase mõnda ringkonda vaid selleks, et tribuudiks saada. Mingit tegevust ikka leiate.

* Kõik, kes ei ole tribuudid, teavad, mis on Näljamängud. Näljamängude televiisorist ning muudelt väljakutel olevatelt ekraanidelt vaatamine on kohustuslik. Me ei taha näha postitusi, kus tegelased imestavad, et mis on Näljamängud ja ei tea küll, kes nende ringkonna tribuudid on. Rohkem asjadega kursis olemiseks lugege teateid Näljamängude edenemise kohta, ning kui aega rohkem on, jälgige ka Näljamängude teemat.

* On lubatud teha elanikke ka Kapitooliumi, ning valitsuses töötavaid tegelasi. Kapitooliumi elanikud Näljamängudel aga ei osale.

* On lubatud teha ka võitjaid, ehk siis neid, kes on eelnevad Näljamängud võitnud. Võitjad on tulevaste tribuutide niiöelda mentorid, iga ringkonna võitja oma ringkonna tribuutidele. Nad tulevad Näljamängude alguses selle mängu ajaks Kapitooliumi, kuid muidu elavad oma ringkonna Võitjate külas. Siiski palume Võitjaid mitte kõiki samadesse ringkondadesse teha. Oleks tore, kui kõikides ringkondades tribuutidel oleks Mentor olemas.

* Kui teie tegelase ema, isa, vend, kes iganes on Võitja ja te kirjutate seda enda tegelase tutvustuses või kus iganes teemas, palun andke sellest adminile teada. Me soovime panna Võitjate nimekirja ka need tegelased, kes on NPC-d ja kuskil ära mainitud.

* Erinevate ringkondade tavaelanikud ei tea teiste ringkondade elust midagi ning nende vahel ei toimu mitte mingisugust suhtlust.

* Enamikes ringkondades on vaesus, seega me ei soovi ka väljaspool Kapitooliumi näha postitusi, kus teie tegelastel on parimad riided seljas ning telefonid ja muu sarnane tehnika. Telekad enamustes peredes on, aga paljudes ringkondades puudub ka elekter.

* Muidugi on ringkondades ka rikkamaid perekondi, kuid neid on vähe. Oleneb, kui hästi keegi on oma eluga järjele saanud. Enamus perekondi töötab ringkonnale iseäralikus tööstuses, valdavalt mehed. Mõndades ringkondades pannakse ka lapsed varakult tööle.


* Keelatud on kasutada Näljamängude triloogia järgi tehtud filmides osalevaid näitlejaid enda play-by'na. Kui te pole kindel, kas teie soovitud isik on näidelnud neis filmides, siis kasutage palun google'it või muud sarnast otsingusaiti. (Kuna kolmandat filmi veel ei olegi, siis lähevad arvesse vaid esimeses ja teises filmis osalenud näitlejad ('The Hunger Games' ja 'Catching Fire'))

* Üritage mitte teha rohkem kui kaks tribuudi tegelast. Teistele peab ka võimalusi jääma. Ning ka üldiselt võiks oma tegelaste arvuga jääda mõistuse piiresse. Me teame küll neid, kellele meeldib teha seitse tegelast ning seejärel nädalaks kaduda, peatades sellega pool foorumi tegevust.
Back to top Go down
https://gamesofhunger.forum.co.ee
 
Reeglid
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Games of Hunger :: Ülevaade-
Jump to: