WanderlustNIMI: Acheron Ramones Klassen
HÜÜDNIMI: Ash
VANUS, SÜNNIPÄEV: 28, 05.02
PIKKUS: 1,78 m
KAAL: 67 kg
KEHAEHITUS: Acheron on kaugelt vaadates üsna turske. Ta lihased on kõik ilusti trimmis. Kutt armastab neid eriti liibuvate riietega rõhutada. Või siis üldse särgita ja hästi õlitatult ringi käia.
VÄLIMUSE ISEÄRASUSED: Arme mehel pole, kui kunagi oligi, on Kapitooliumi suurepärane ilukirurgia kõik vead peitnud. Ashi tunneb ära pikkade punutud patside järgi, mis tal parema kõrva juurest punutud on. Need on kuti au ja uhkus. Ta pole neid alates täisikka jõudmisest kordagi lõiganud. Ka ülejäänud juuksepahmakas on Acheronil üsna pikk, aga seda ta laseb ikka aeg-ajalt juuksuril kärpida.
MUU: Küll armastab nooruk end meikida. Erilised lemmikud on tal tumedad huuled ning erinevad tatoveeringutaolised märgistused üle terve keha. Kuna Acheronil on muutlik meel, siis ühtki püsivat kehakaunistust ta endale teha ei lase.
ISELOOM: Noorhärra Klassen ei ole päris tüüpiline pealinlane. Ta on küll sama edev kui teised ning armastab oma ekstravagantsusega eputada, kuid olenemata sellest, et tegu on suure pidutsejaga, tahaks Ash maailmas ringi rännata. Kapitooliumi igikestvast prallest jääb kutile väheks. Tal on nimelt kinnisidee, et mujal on salaja veelgi pöörasemad üritused. Kahjuks on Acheron liiga arg, et oma unistusi täide viia.
Acheron kiindub kergesti: nii inimestesse kui ka asjadesse. Ta võib nädalate kaupa morn olla, kuna on kaotanud mõnel peol ära oma lemmiksõrmuse. Ka oma soosiku hukku Näljamängudel elab Ash alati raskelt üle.
Suhtlejana on mees äärmiselt avatud, ta võib esmakordsel kohtumisel kontvõõrale terve oma eluloo rääkida. Nimelt pole kutil ühtegi saladust. Ta ilmselt ei mõistaks saladuse kontseptsioonigi. Temas on miski, mis teiste südamed võidab ning seetõttu on Acheronil tohutult tuttavaid, sõpru ja armsamaid.
SINU LEMMIKUD: Ash armastab kanda aksessuaaridena sulgi ning talle meeldivad tumedais toonides rõivad ja tugev meik. Mees ootab igal aastal põnevusega Näljamänge, kus valib alati paar lemmikut, kellele kaasa elada ning patrooniks olla. Kutil on nõrkus külmutatud marjade järele. Salakirg on noorukil aga rändamine. Siiani on tema ekslemised siiski põhiliselt vapruse puudumise tõttu Kapitooliumi piiridesse jäänud.
MIS EI MEELDI: Acheronile ei meeldi kuumad toidud, mees sööb ainult külmi. Ta jälestab, kui inimesed ei oska õigest nõust sobilikku sööki süüa. Näiteks kui keegi peaks teetassist morssi jooma, saab Ash kõhukrambid. Mees ei salli ka ebaausaid võtteid ja valetamist, kuna ei saa aru, miks neid vaja on.
TUGEVAD KÜLJED: Ash on suur pidutseja ning imehea suudleja. Tal on tohutult palju tutvusi ning vaenlased praktiliselt puuduvad. Tunnustamist on väärt mehe moealane maitse. Tugevaks küljeks võib lugeda ka piraka rahakoti, õigemini hiiglasliku pangakonto.
PEREKOND/AJALUGU: Acheronil on ema Annaleigh ja isa Dax, kellelt ta on pärinud oma pirtsakuse toidu üle. Nende kolossaalses majas pakutakse alati viimase moe järgi roogi ning iga söömaaeg on vähemalt kolmekäiguline. Tema vanemad on hiljuti leidnud endale uue ja huvitava stiili (meie mõistes nagu prantsuse Louis'de ajal). Mõlemad kannavad alati kõrgeid valgeid parukaid, ohtralt valget puudrit ja kontsakingi. Ema kleidid on nii laiad, et kui ta esmalt selle stiili üles korjas, tuli majas kõiki ukseavasid laiendada. Isa rüüd on veidi tagasihoidlikumad, kuigi viimasel ajal on tal vaja, et üks või teine Ashi noorematest kaksikõdedest ta järel käiks ning mantlisaba üleval hoiaks.
Acheroni kümneaastased kaksikõed kannavad isa lemmikansambli järgi nimesid AC ja DC ehk siis Ayla Cassia ja Diya Castra. Mõlemad eelistavad, et neid kutsutakse lühendeid pidi ning on äärmiselt uhked oma nimede üle. Noored preilid on äravahetamiseni sarnased. Sündides oli AC'l otsaees sünnimärk, mille ta paar aastat tagasi eemaldada lasi, et õeraasuga identne olla. Plikatirtsud on suured loodushuvilised ning kannavad selle auks alatasa suuri tiibu.
Acheron otsustas sel aastal esmakordselt proovida Näljamängudel stilistina kaasa lüüa. Tal pole sel alal küll mingit kogemust, ainult tutvused.