Welcome to the Hunger Games!
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
by Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
by Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
by Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
by Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
by Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
by Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
by Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
by Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
by Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
by Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
by Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
by Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

Share | 
 

 Ain't no party like this badass party

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 8:39 pm

Järgmisel hommikul pärast tribuutide paraadi oli Leonis varakult ärkvel - milleks aega raisata, kui enne Mänge veel kõike lihvida võis, mida lihvida andis? Eeldades, et Emerald - ja miks mitte ka mõni teine tribuut - temaga hiljem liitub, ei hakanud Leo esialgu teda äratama minema, ning suundus üksinda treeningkeskusesse. Küll tal seltskonda on: ka teised karjeristid tulid ilmselt varem või hiljem temaga tutvuma.

Nii vara hommikul oli siin veel võrdlemisi vaikne - ametliku treeningaja alguseni oli veel aega - ja seega oli Leonisel lai valik, kuhu nüüd täpselt minna. Teades oma tugevusi, otsustas ta üsna kiirelt terariistade kasuks ning suundus siinseid mõõkasid, matšeetesid, sirpe, kirveid ja odasid üle vaatama. Viimased kolm talle nii väga ei sobinud ja üleüldiselt oli matšeete tema lemmik, nii et selle ta lõpuks kätte haaraski. Seda mõned korrad käes vibutanud, harjumise mõttes, asus ta juba hologrammidest vastastega võitlema.

OT: Mu kallid karjeristid Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 9:04 pm

Ka Emerald ei kavatsenud pärast Kapitooliumisse jõudmist enam kaua magada. Kodus viibides võis ju mõnikord sohki teha ja trenni hilineda, aga praegu kulus viimane ettevalmistus neidisele ära küll. Midagi juurde Emmy treeningkeskuses ilmselgelt ei õpi, aga ta peab siiski nende viimaste päevade jooksul end heas vormis hoidma. Samas üle pingutada ei tasuks, sest jõudu on vaja säästa tähtsamateks hetkedeks. Pärast duši all käimist libistas Emerald treeningriietuse endale selga ning läks Leonist otsima, kes juba lahkunud oli.

Treeningkeskuses ei olnud Emmy saabudes veel palju tribuute, aga mõned siiski. Esmapilgul tundus, et ükski neist endast ohtu ei kujuta, aga küll tüdruk varsti näeb, kas keegi on võimeline teda ka millegagi üllatama. Ei uskunud väga. Huulil endale tavapärane üleolev naeratus, tegi Emerald ruumis täistiiru, enne kui Leo juurde minna otsustas. Ühtegi relva näitsik veel kaasa ei haaranud, aga selleks on aega veel küll. Isegi kogu rahvas polnud kohale jõudnud. Esialgu püsis Emmy vait, jälgides Leonise võitlust hologrammidest vaenlastega. Mitte midagi halba tal kuti tegutsemise kohta öelda ei olnud.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 9:13 pm

Leo märkas silmanurgast, kui Emmy tema juurde jõudis, kuid vehkis matšeetega veel veidi aega edasi. Ausalt öeldes oli natuke veider, et ta tegelikult vaid õhku tappa üritab. Hiljem peaks ka päriselt võidelda üritama. Kui Leonis oli endale paika seotud aja võideldes veetnud, hologrammid haihtusid ja poiss pöördus kergelt hingeldades oma ringkonnakaaslase poole. "Hommikust," ütles ta muiates. "Ma mõtlesin, et sa magad kauem." Ta astus platvormilt maha, nähes, et Emerald kohe treenima ei hakka, ja keerutas matšeetet käes. "Kritiseeri," ütles ta siis, peaga sinnapoole nõksutades, kus veidi aega tagasi hologrammid olnud olid. Ta teadis, et Emerald on piisavalt otsekohene, et talle näkku öelda, kui ta midagi valesti tegi. Tegelikult oli see hea.
Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch

Posts : 387

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 9:22 pm

Ka Ziv jõudis mingil hetkel alla treeningkeskusesse. Ta silmitses noori, kes seal juba oli, tundes neis ära karjeristid, kellest eile neile pikalt juba räägitud oli. Kutt vaatas hetke ringi aga surus siis käed omale taskutesse ning sammus nende juurde. "No tere," muigas Ziv, kui nende juurde jõudis, segades ilmselt üsna ebaviisakalt nende vestlusesse. Aga karjeristidega tuli sõber olla või midagi, sest liidud olid olulised. Kas just kõikide karjeristidega, aga mõnega võiks ikka läbi saada, ning kui Ziv peab endale liitlase valima, siis see liitlane on pigem karjerist, kes oskab midagi teha, kuid mitte mingi suvaline, kes siin esimest korda relva käes hoida saab. Ja lisaks kõigele lõbustas Ziv end pidevalt mõttega, et Akiva oleks siin praegu täielik segadus ja ilmselt puhkeks nutma kohe, kui Areenile saab. See oli ju naljakas, ja palju parem mõtlemisaine kui see, et ta võib-olla varsti surema peab.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 9:31 pm

Leonise "õhuvõitlust" jälgides ristas Emerald käed rinnal, keskendudes üksikutele detailidele võitlustehnikas, et leida vigu. Ta teadis, et Leole meeldib otsekohesus. Kriitikast võib mõnikord palju rohkem kasu olla kui kiitusest, sest kiita saanud isik arvab, et ta teeb kõike õigesti ja laseb ennast niiviisi äkki lõdvaks. Kritiseerivaid sõnu kuuldes üritatakse aga tõenäoliselt enda etteastet parandada, et teise suu kinni panna. "Hommik helge. Ma ei leia, et praegu oleks mõistlik pikalt lesida. Voodid on küll mugavamad kui kodus, aga trenni ei tohiks mugavuse nimel ohverdada," rääkis Emerald, vaadates kutile otsa. Tegelikult ootas Emmy juba, et keegi nendega liituks – mõni karjerist loomulikult. Oleks aeg nende eelised ja puudused üle vaadata. Leonise järgnevat palvet kuuldes jäi Emmy hetkeks mõtlema. "Ma ütleks, et see oli parem kui viimasel korral, aga arenemisruumi jätkub. Sinu pöörded kipuvad pisut aeglaseks jääma, kuid löögid iseenesest on tugevad." Rohkem ei jõudnudki näitsik midagi öelda, kuna nende seltskonnaga liitus teise ringkonna karjerist. "Hommikust, number kaks," vastas tüdruk kuti tervitusele ja pilgutas noormehele kelmikalt silma. Temaga võiks liidus olla küll.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 9:40 pm

Terragi oli hommikul üsna vara end treeningkeskusesse vedanud. Või mis vedanud, ta tuli repial sammul. Tema tumedad juuksed olid hobusesabasse seotud. Ta kandis musta maikat, mille külgedel olid punased laiad triibud ja musti, põlvi katvaid retuuse. Jalanõud olid samuti mugavad ning trenniks valmis. Otseselt midagi treenima ta siia muidugi ei tulnud. Nende kolme päevaga väga ei treeni enam midagi. Küll, aga oli aeg luua liite, õppida tundma oma vastaseid ja jääda silma sponsoritele. Esimese asjana suundus neidis kohe sinna, kus kolmhargid ja odad reas olid, aga siis märkas ta karjeriste eemal jutustamas. Esimese ringkonna omad ja too teise ringkonna kutt, kes lasi tollel vaesel rikkuril praadida, kelle nimi tõmmati. Kõik seal kippusid seda teemat ühte või teise vestlusesse kuidagi tooma viimasel ajal. Terra suundus ühegi relvata teiste karjeristide poole. "No hei," naeratas neidis, mitte just kuigi laialt. Ta peaks naeratama õppima. Vat see oli asi, mis tuleb nüüd kiirelt selgeks saada. "Mängudel jääd ka oma platvormile kauaks passima?" küsis neidis siis Zivilt ning müksas kergelt tema õlgu. See oli mõeldud naljana, aga vist ei kõlanud sedasi. Tüdruk polnud kunagi väga palju sõpru omanud ja sotsiaalsed üritused oli suur väljakutse tema jaoks.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch

Posts : 387

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 9:44 pm

Ziv naeratas kergelt Emeraldile selle hüüdnime peale, aga siis suunas pilgu Terrale, kes ka sinna tuli ja temaga kohe rääkima hakkas. "No aga loomulikult," ütles Ziv muiates, üritades olla pigem lõbus, kui tõsine. Sest tõsisena vist ei saanud sõpru. Samas, Terra ka eriti lõbus ei tundunud hetkel. Ziv aga pigem ei tahtnud kohe mõrvarliku pilguga sinna minna ja kohe selgeks teha neile, et tema on mingi vastik ja ta tapab nad ära. Sest ta nagunii tapab nad ära. "Sa kavatsed siis kohe joosta sinna taplusesse?" Parem ju maha istuda ja oodata, kuni teised on üksteist ära tapnud ja siis jalutada ja minna võtta endale oma kirka. Või mõni muu relv. Aga Ziv ilmselgelt ei mõelnud oma juttu tõsiselt, sest ta ei jääks istuma ja surma ootama. Ta oleks esimesena Küllusesarves ja haaraks endale meelepärase relva, et sellega minema joosta.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 9:53 pm

"Voodid on mugavad küll," nõustus Leo laialt naeratades ja ringutas. Ta polnud kunagi nii hästi maganud. Samas oli neiul õigus - miks muidu ka noormees nii vara siin oli. Ta heitis kiire pilgu üle saali - ka tema ootas ülejäänud karjeriste, et näha, mis loomad need sellised sel aastal on. Ta lootis, et mõni nendest mingi asshole olema ei saa - kuidas sa sellistega mingit liitu lood. Aga noh, just karjeristid kippusid rohkem sellised "isiksused" olema.

Emeraldi kriitika peale noormees noogutas. Pööretega oli ta alati veidi hädas olnud, aga vähemalt löömisega ei olnud probleeme ja see vast oli olulisemgi. Ta pidi juba midagi vastama, aga siis lähenes neile meestribuut, number kaks rinnal. Leo hingas veidi kergendunult - pooled karjeristid olid nüüd ühes kohas koos. Siis liitus nendega ka neljanda ringkonna tüdruk. "Tere," ütles noormees mõlemale, neid pealaest jalatallani silmitsedes. Ta meenutas eelmisel õhtul üle vaadatud tribuutide nimesid - just karjeristid oli ta endale meelde jätnud. Ikkagi potentsiaalsed relvavennad ja -õed. Tema ees seisid Ziv ja Terra. Neiu märkuse peale muigas Leo laialt - selline sisenemine talle meeldis. "Mis sa seal ikka pikutad, parem löö mõni eest ära kohe. Need viimaste ringkondade tüübid on ju nii õblukesed enamasti, et need võib pikali puhuda ka," ütles ta arutellu sekkudes.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 10:11 pm

Terra kortsutas tugevalt kulme kui Zivi jälgis. Ilmselgelt ei saanud ta aru, et kutt sai tema katsest nalja teha aru. Talle tundus, et kutt rääkis tõsist juttu seal praegu. Ta juba oleks hakanud selgitama, et ta tegi ju vaid nalja ja et Zivi plaan on küll täiesti rumal, aga siis sekkus too esimese ringkonna kutt. Leonis oli ta vist. Ja jumal tänatud, et ta midagi ütles, sest sellest väiksest kommentaarist piisas, et Terra aru saaks, et kõik ikka nalja teevad. Ta naeratas pisut ebalevalt esimese ringkonna poisi poole. Pooleldi nagu sõbralikkusest ja pooleldi tänust. "Viimases ringkonnas pidavat tüdruk treenitud olema ja kuuenda ringkonna tüdruk ka. Ma hoiaks nende suhtes hea meelega silmad lahti," sõnas Terra siis mõtlikult. Ta vaatas hetke ringi, et kas nad on seal või ei. Kui treenitud nad ikka olla said? Aga igaks juhuks peaks ikka uurima, et kui asjalikud nad on.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 10:29 pm

Emerald ei kartnud vaestest ringkonadest pärit tribuute karvavõrdki, olgugi et paari kohta neist liikusid kõlakad, justkui oleks tegemist mingite ässadega. Ei usu küll. Leonise sõnade peale Emmy muigas, tõstes püstise pöidla. See oli väärt kommentaar ja näitas, et mingit hirmu kuuenda ja kaheteistkümnenda ees nad ei tunne. Terra viimast lauset kuuldes raputas Emmy pead. "See jutt on jama. Vaeses ringkonnas ei saa ühtegi tegijat leiduda, sest neil pole varustustki. Väljaõppe olemaolust pole üldse mõtet rääkima hakata," avaldas neidis oma arvamuse, näol muretu ilme. Võib-olla muudaks Emmy meelt, kui näeks oma silmaga, et need mainitud tegelinskid on osavad. Vastasel juhul kindlasti mitte. "Esimene ringkond oli eelmisel aastal mage, tuleb tunnistada. Aga tänavu tasuks meid karta," pidas Emerald vajalikuks lisada. Kekutamine käis alati asja juurde.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 10:32 pm

Selinale meeldis end korralikult välja puhata, ent sellegi poolest oli ta hommikul võrdlemisi varakult üleval. Neiu sõi veel kerge hommikusöögi peale seda kui oli pesus käinud ja end riietanud ning seejärel läkski alla treeningkeskusesse. Aega ametliku treeningute alguseni veel oli, aga tugevamad tribuudid, eriti karjeristid olid juba kohal. Ta sättiski sammud seltskonna poole kus Zivi nägi. Neiule ei meeldinud üksi olla ja seega oli hea mõte nii treenimiseks kui ka Mängudele liitlasteks seltskonda otsida. Ta sammus lõbusa naeratusega nende juurde. "Tere hommikust," sõnas ta kõlavalt teistele. Tundus, et ta oli peole hiljaks jäänud, kõik juba ajasid juttu ja tundusid nalja tegevat või midagi. Loodetavasti teda ikkagi seltskonda võetakse ja ta otseselt neid ei seganud. Kuna neiule üksindus ei meeldinud siis üritas ta alati seltskonda sulanduda ja see võis teda kohati veidi ebakindlaks muuta.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 10:42 pm

Ka Leo oli kuulnud jutte treenitud vaesemate tribuutide kohta, kuid tõendusmaterjali puudumisel ei tahtnud neid veel päris tõe pähe võtta. "Ega neid vist päris maha kanda ei saa, aga mitte kellelgi pole sellist spetsiaalset väljaõpet nagu meil," nõustus ta Emmy'ga. "Eks vaatab, kui keegi silma jääb, siis võtame ta oma tiiva alla, eelmine aasta olid ju ka karjeristidel lemmikloomad kaasas." Okei, Jonnis ja Charitina olid ikka midagi teinud ka, ega neid ilmaasjata punti ei võetud, aga esialgu suhtus Leo mitte-karjeristidesse ikkagi veidi kahtlevalt. Eks järgmised paar päeva näitavad. Emeraldi märkuse peale nende ringkonna eelmise aasta paarikese kohta Leo turtsatas. "Jah, meie siin kudrutama ei hakka ja araks ei löö," lisas ta.

Leo silmas ka Selinat juba kaugelt. Nüüd oli karjeristidest puudu vaid Terra kaastribuut. "Hei," ütles ta neiule kerge naeratusega. Selina nägi karjeristi kohta kuidagi süütu välja ja selle pärast oli kuidagi lihtsam temaga sõbralik olla.

Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 10:52 pm

"Vahet pole kus ja kuidas nad end treeninud on. Teise alahindamine on see, mis sulle kaotuse toob," muigas Terra kergelt, püüdes oma hääles olevat üleolevust varjata. Aga tõesti, polnud väga vahet, kas tegu oli karjeristiga või kümnenda ringkonna poisiklutiga, kummalgi juhul ei tasunud alahinnata oma vastast. Oli ju võitjagi eelmisel aastal olnud viieteistkümne aastane ja seitsmendast ringkonnast alakaalus tunduv tüdruk. Esimese ringkonna karjeristide märkuse peale neidis turtsatas kergelt. "No eks me seda areenil näeme," arvas Terra. Ta suutis isegi juba loomulikumalt naeratada. Ta oli eelmisi mänge väga hoolikalt ja mitu korda vaadanud ja see kuidas esimene ringkond juba esimesel päeval Kyanit tappa üritas, süstis neidu ebausku sellesse ringkonda. "Vähemalt te olite mõlemad vabatahtlikud," sõnas Terra siis. See oli alati positiivne. Ja rääkides karjeristidest, siis kus tema ringkonna kaastribuut oli üldsegi?

_________________

Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch

Posts : 387

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Mon Jul 14, 2014 10:57 pm

"Hei," ütles Ziv naeratades, kui Selina ka sinna nende juurde jõudis. Tema kaastribuut. Siis kuulis kutt aga nende esimese ringkonna omade kohta, kes eelmistel mängudel olnud olid, ning ta turtsatas. "Eks jah, Areenil tõesti näeme," ütles kutt lõbusalt. Aga ta pigem tahtis uskuda, et praegused esimese ringkonna omad tõesti ei tee nii, nagu eelmisel aastal. Kuid kes teab, kõike võis juhtuda. Siiski oleks tore, kui ei juhtuks. Ziv vaatas siis taas kõiki, hinnates hetkeks nende kehaehitust. Oskusi ta näinud ei olnud ja ilmselt täielikult ei näe ka, sest Ziv näiteks ei kavatsenud eriti midagi treenida siin nende päevade jooksul. Jah, trenn oli hea, aga sellise trenniga annab ta oma tugevad ja nõrgad küljed ära ning seda juhtuda ei tohtinud. Tõeliste oskuste näitamine jääb siiski Areenile. Eriti kirve ja kirkaga, mis olid tema lemmikud.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Tue Jul 15, 2014 12:27 am

"Nõrgukeste ülistamine võib täpselt samamoodi sulle kaotuse tuua," vastas Emerald kulmukergituse saatel. Üleolevus Terra hääles oli vähemalt Emmy jaoks tajutav. Ei tea, kas teiste jaoks samuti? Olgugi et neist saavad suure tõenäosusega liitlased, sai Emmyle juba esimestest sekunditest selgeks, et usaldada Terrat ei tasuks. Tuleb teha nägu, et usaldab, aga reaalsus on sootuks teistsugune. Järgmist teise ringkonna tribuuti lähenemas märgates, noogutas Emmy talle, kuid juttu ei alustanud. Praegu püsis tüdruku tähelepanu neljanda ringkonna tüdrukul, kes ei paistnud esimesest ringkonnast just vaimustatud olevat. Vaevalt ülejäänudki olid, aga nemad oskasid seda paremini varjata. "Aga räägi, kuhu sa siis oma sõbrakese jätsid?" pöördus Emmy uuesti Terra poole, sest ta ei märganud neljanda ringkonna kutti mitte kusagil. Ärgu öelgu, et see tüüp kavatseb eemale hoidma hakata või hoopis nõrgukeste pundiga koostööd tegema hakata. See oleks hale ju?
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Tue Jul 15, 2014 6:57 pm

Selina naeratas kergelt ning jäi teiste juttu kuulama. Tundus, et mingi põnev arutelu oli just lõppenud. Aga see selleks. Esialgu tundusid kõik võrdlemisi viisakad ja toredad, vähemalt esimese ringkonna omad küll.. Ja Ziv loomulikult. Polnudki nii üleolev vist, kui tavaliselt. Samas neljanda ringkonna tüdruk, Terry või Terra või kes ta oligi, tundus üsna ülbe olevat. Aga see võis ka eksitav esmamulje olla. Ta oleks juba uurinud kas nad trenni ka teevad, nii palju kui seda väikest ettevalmistust siin enne võistlust trenniks sai nimetada, aga siis pöördus Emerald Terra poole, seega ta jättis selle teema praegu. Võib-olla ongi parem praegu veidi tutvuda ja liite sõlmida ja puha. Ja noh, liiga palju ei saa ka oma oskusi teistele näidata, sest isegi kui nad moodustavad liidu, siis kõik koos nad Mänge võita nii või naa ei saa. Seega ta hetkel lihtsalt naeratas ja noogutas teiste jutule kaasa.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Thu Jul 17, 2014 11:23 am

Leo silmad käisid Terra ja Emeraldi vahet. Eks mingil määral oli mõlemal õigus - teisi ei tohtinud ei üle- ega alahinnata. Ja eks käis see tegelikult ka tema kõrval seisvate karjeristide kohta. Leo üritas seda endale meelde jätta - just teiste madalamaks pidamine võis tema suurim viga olla. Kurat teab, ehk lööb mõni kleenuke tüdruk talle juba alguses noa kõrri ja ongi kõik. Ta silmitses kulmu kortsutades ka teisi treeningkeskusse kogunenud seltskondi - seitsmenda tribuudid ja viienda kutt tundusid kahtlased, samas kui neli neiut sõlmede juures ei olnud esialgu ähvardavad. Seal oli aga viienda tüdruk, ja kui need kaks gruppi kokku ajada, saaks neist ka karjeristide jaoks üsna ähvardava vastase.

Emeraldi küsimus tõi ta tähelepanu karjeristide juurde tagasi. Tõsi, Terra ringkonnakaaslane oli nende juurest veel puudu ja iseenesest peitus jõud numbrites, nii et ideaalis võiks ta ikkagi kohale ilmuda. Parem esialgu temaga koos võidelda kui tema vastu. Seega pööras ka tema oma pilgu Terrale, temalt mingit positiivset vastust oodates. Emerald kasutas kuti kohta sõna "sõbrake", mille peale Leo kergelt muigas. Esialgu ei olnud neidude vaheline kerge pinge tema jaoks veel probleem.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Thu Jul 17, 2014 1:52 pm

Terra kergitas kergelt kulme, aga tema ilme jäi üldjoontes muutumatuks. "Olen ma neid ülistanud?" küsis neidis. Nüüd ta enam isegi ei püüdnud oma ülbust varjata. Kuigi peaks. Kui ta siin palju hüppab, siis viskavad karjeristid ta oma kambast välja ja see oleks sitt algus mängudele. Ta oleks üks esimesi märklaudu. Vähemalt tema isiklikult hävitaks kõigepealt tugevamad. Nõrgemad surevad isegi. Seega võiks ju püüda sõbralikum olla, aga see esimese ringkonna tüdruk oli lihtsalt nii rumal. Ilmselgelt oli esimene ringkond ära tõusnud. Leonis ei tundunud väga rusikatega vehkivat hetkel tho. Küsimuse peale turtsatas Terra kergelt. "Mul pole siin sõpru," mainis neidis vankumatult. "Aga kui sa mu ringkonna kaaslast silmas pead, siis ma ei tea, kus ta on. Ega ma ta lapsehoidja pole," arvas neidis. Nad polnud siiani selle tüübiga väga midagi rääkinud. Kes teab, äkki tüüp ei tahagi karjeristidega kampa lüüa. Terra silmitses veel hetke Emeraldi, on sel linnukesel veel midagi öelda? Siis vaatas ta nende ümber ringi. Inimesi kogunes vaikselt keskusesse treenima. Tahaks nendele treenitud tsikkidele pilgu peale visata.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch

Posts : 387

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Thu Jul 17, 2014 2:05 pm

Ziv oli oma käed taskutesse surunud ja jälgis, mida teised rääkisid, kergitades vahepeal kulmu. Tema meelest küll keegi otseselt alguses ülbe ei olnud, aga nüüd hakkas kutt mingeid pingeid tajuma. "So kui eelmine aasta tekkisid probleemid Areenil, siis sel aastal läheme kohe praegu kaklema?" küsis Ziv muiates. "Rahuneme maha nüüd, keegi ei ülista mingeid wannabe karjeriste. Teeme trenni parem või midagi," ütles Ziv lõbusalt. Ta vaatas Terra suunas, kes oli üsna kaitsepositsiooni sisse võtnud. "Viitsid midagi harjutada?" Ta ei tahtnud, et Emerald ja Terra seal kaklema läheks, aga just nii talle praegu tundus, et natukene veel ja nad juba tapavad üksteist.
Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Fri Jul 18, 2014 1:40 am

Selina kergitas mõtlikult kulme, ta pidi tõdema, et tegelikult rääkis Terra õigust ja tema ülbus oli põhjustatud. Kohe kindlasti ei tasu vaesemate ringkondade omi alahinnata, kuigi kellelgi ei olnud tõenäoliselt nii põhjalikku treeningut kui neil. Aga neiu oli tänulik, kui Ziv tegi ettepaneku treenida. Tõepoolest, poleks just kõige meeldiv kui nad nüüd siin korralikult tülli läheksid omavahel. Keep your friends close but enemies closer, või kuidas see ütlus oligi. "Trenni võiks küll teha," sõnas ta naeratades ning pöördus siis Leonise poole, kuna Ziv ilmselgelt eelistas Terrat. Eks nad üksteise oskuseid juba teadsid ka, nüüd tuleb teisi tundma õppida. "Mingeid eelistusi?" küsis ta naeratades noormehelt.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Fri Jul 18, 2014 10:12 am

Üldiselt Emerald seda ei sallinud, kui keegi temaga ülbitsema tuli, aga loogiliselt võttes pole praegu selleks õige aeg ega koht. Mängud pole veel isegi alanudki. "Jäi küll selline mulje, aga mida iganes. Unusta ära," vastas Emmy silmi pööritades. Raske oli sundida end kellegagi läbi saama, kui see keegi talle üldse ei meeldinud, aga nii palju suutis näitsik ennast tagasi hoida, et mitte neljanda tüdrukule kallale minna. Oma küsimusele sai Emerald jälle küllaltki ülbe vastuse, aga ta ei hakanud uue kommentaariga olukorda veel hullemaks muutma. Ehk kunagi areenil näitavad teineteisele koha kätte. Emmy ei jõua seda ära oodata. "Olgu, mina ei ütle rohkem midagi, aga seda vaid põhjusel, et ma ei taha siin mingisugust naeruväärset stseeni korraldada, mitte et mul midagi öelda poleks," lausus Emmy, andes märku, et ta ei kavatse rohkem neljanda tšiki kannatust proovile panna. Kiire pilk kõrvale ja selja taha näitas, et paar teist tribuuti oli neid vahtima jäänud, imestades arvatavasti karjeristide omavaheliste erimeelsuste üle ja lootest nendest ehk tulevikus kasu lõigata. Ega nad Terraga tõesti kõige vaiksemat võimalikku hääletooni ei kasutanud. Igatahes kui Emerald omakorda neid tribuute vastu jõllitama jäi, pöördusid pilgud kiiresti mujale.
Back to top Go down
View user profile
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain

Posts : 295

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Fri Jul 18, 2014 11:27 am

Leo saatis Zivile tänuliku pilgu, kui too Emmy't ja Terrat rahustada üritas, ja samasuguse Emeraldile, kui too selle peale tagasi tõmbas. Teades Emeraldi iseloomu, oli ta veidi kartnud, et too alla ei anna. Pinge neidude vahele jäi küll alles, aga vähemalt natukeseks pidid nad end kokku võtma. Nad lagunevad Areenil pagana kiiresti laiali, kui nad juba praegu läbi ei saa.

Lootes, et Terra samuti rahuneb, pöördus ta Selina poole, kes teda kõnetas. Tõsi, kui nad juba siin olid, siis peaks ju midagi tegema kah. Nagunii vaatasid mõned neid juba, tuli siis nendele midagi sellist ka näidata, mida nad kardaksid. "No, kui me juba siin oleme, siis võtame äkki mõõgad või matšeeted kõigepealt," vastas ta kerge muigega. Õigupoolest oli ta ju siin alguses treenima hakanud.

Kuna neljanda kutt oli endiselt kuskil kadunud ja Emeraldil paarilist ei olnud, küsis Leonis temalt: "Tuled meiega? Kaks ühe vastu peaks ka proovima." Ega Areenil tribuudid järjekorda ei võtnud, et ükshaaval sulle kaela karata. Jälle, numbrites peitub jõud. Ausalt öeldes oli sellel kutsel ka see tagamõte, et kui Terra Ziviga treenida otsustab, oleks hea, kui neiud natuke aega lahus oleks.
Back to top Go down
View user profile
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene

Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Fri Jul 18, 2014 1:36 pm

Terra põrnitses Emeraldi endiselt üleolevalt. Mingi esimese ringkonna hellik ei tule talle siin küll kohta kätte näitama. Nad võisid seal esimeses väga heal arvamusel endast olla, aga lõppude lõpuks olid nad ikkagi hellikud oma kalliskivide ja muu pahnaga. Terra hea meelega oleks Emeraldile siin kohe selgeks teinud, kus tema koht on, kui tüdruk ainult midagi üritanud oleks, aga kõik teised näisid sekkuvat ja neid maha rahustavat. Zivi sõnu kuuldes jõudis Terrale jälle kohale, et ta peab nende inimestega läbi saama seal, kui ta endale häid relvi algul tahab ja ellu jääda soovib. Seega tõmbus neidis sõnagi lausumata tagasi ning vaatass teise ringkonna kuti poole. "Mida sa harjutada tahad?" uuris tüdruk. Mida nad ikka harjutavad seal. Jõudu mõõdavat, vat mis. "Lähme mattidele," sõnas tüdruk siis. Ta ei viitsinud vaadata kuidas too kutt oma kirkaga vehkima hakkab.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish

Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Fri Jul 18, 2014 6:32 pm

"Miks mitte," sõnas Selina kergelt õlg kehitades. Polnud just tema relvaeelistustes kuigi kõrgel kohal. Kui ta õigesti mäletas, siis matšeete oli justnimelt noormehe lemmikrelv, seega äkki saabki Leoniselt mõne nipi. Ta küll kahtles veidi kaks ühele treeningus, aga samas ei saanud Emeraldi päris üksi ka jätta ja tõepoolest, parem kui neiu nendega tuleb, kui veel enne Mängude algust Terraga üksteisele otsa peale teevad. Neiu jäi ootavalt Emeraldi vaatama. Kaua ka siin passida ei tahaks niisama, pea kõik juba treenisid kuskil midagi ja kui nad samamoodi jätkavad, siis võivad nad tõepoolest nii mõnelegi vaesema ringkonna tribuudile, kes tõenäoliselt sellest treeningust siin viimast võtavad, alla jääda.
Back to top Go down
View user profile
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy

Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   Fri Jul 18, 2014 8:34 pm

"Jah, lähme," nõustus Emerald Leonise pakkumisega, sundides end pilku Terra küljest lahti kangutama. Kui pilgud saaksid tappa, oleks Terra juba surnud. Emmy oli kindel, et jälestab seda tšikki sama palju kui Terra teda, seega on nad tasa. Raske oli ette kujutada, mismoodi nad areenil koostööd tegema peaksid hakkama. Teiste karjeristidega Emeraldil praegu probleeme veel tekkinud ei ole, sest nemad suutsid talle endast vähemalt normaalse mulje jätta. Sellest seltskonnast usaldas ta muidugi kõige rohkem enda ringkonnakaaslast Leonist, aga ka Ziv ja Selina tundusid täiesti talutavad. Hakanud juba ees minema, võttis Emerald suuna sinna, kus mäletas matšeetesid leiduvat. Mida kaugemale neljanda ringkonna ülbikust, seda parem.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Ain't no party like this badass party   

Back to top Go down
 
Ain't no party like this badass party
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 30th Birthday Party
» Suggestions for a Sailor Moon themed party?
» Christmas Party Popper Ornaments
» The party can officially start :P
» badass stickers

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: Enne mänge :: Treeningkeskus-
Jump to: