Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 Paranemas

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 3:44 am

Jago kergitas kulme kui Ziv oma käe tema poole liigutas, aga sirutas siiski oma terve käe ning võttis Zivi käest. "Kas me oleme nüüd mingid sõbrad?" küsis ta kergelt muiates. See oli küll igavesti veider. Tema ja Ziv. Sõbrad. Väga veider. Seda poleks ta osanud unes ka ette näha. Samas ei osanud ta ju sedagi ette näha et Ziv võidab. Või õigupoolest ei tahtnud ta seda ette näha. Igal juhul oli loogiline, et nad hakkavad läbi saama mingist hetkest. Nad pidid ju koos sõitma edaspidi oma juntsusid treenima. Oh millal Jago nii vanaks saab, et tal pole enam vaja mängudele kaasa sõita? Ta absoluutselt ei tahtnud enam. Ta ei jaksanud. See aasta oli siiani kõige rängem löök vastu vahtimist olnud Jago jaoks. "Aga sa oled armumist vähemalt rohkem tundnud kui mina," eeldas Jago siiski. Ziv oli oi kui palju rohkem kogenud kui Jago.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 3:47 am

"Võib-olla," ütles Ziv muiates, kui Jago küsis, et kas nad on nüüd mingid sõbrad. Kas siis ei võinud olla sõbrad? Tema meelest oleks igavesti nunnu see väike asi. Nad pidid läbi saama nii või teisiti. Ikkagi mingi osa oma ajast peavad nad koos veetma, eksole. "Ma ei ütleks nii," arvas Ziv, kui Jago ütles, et ta on rohkem armumist tundnud. "See, et ma olen väga paljude inimestega maganud, ei tähenda, et ma neisse armunud oleksin. Ja Te..." Ziv köhatas. "Tema oli minu jaoks pigem sõber."
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 3:21 pm

Jago silmitses Zivi kerge huviga. "No kui sa nii ütled," sõnas mees. Temal polnud üldse mingit kogemust millegagi eks ole. "Kui sa oleksid temaga viimaseks jäänud, oleksid sa suutnud talt elu võtta?" uuris Jago siis. No kui nad olid sõbrad, siis see kindlasti oleks raske olnud Zivi jaoks. Jago ei loonud endale areenil ühtegi emotsionaalset sidet kellegagi. Täiesti praktilistel põhjustel. Ringkonna kaaslasega oli tal paratamatult tugevam side ja tema kaotus oli Jagole ka kõige raskem olnud. Aga mitte kellegi teise.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:09 pm

Ziv muigas kergelt Jago küsimuse peale. "Muidugi," ütles ta vaikselt. Nende kahe plaan oli nagunii see, et Ziv võidab. Ja kui Terra surm oleks pidanud tema kätele jääma, siis ta oleks neiu tapnud. Kiirelt, nagu ta lubas. Aga Terra tapeti teiste poolt. "Meil oli kokkulepe nii või teisiti." Ziv pidi jah viimase päeva või nii üksi hakkama saama, aga ta sai hakkama ja ta tuli elusana tagasi. Ja varsti saab ta tervekski.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:15 pm

Jago kergitas veidi kulme. "Mis kokkulepe teil oli?" uuris ta. Et tapavad lõpus teineteist või midagi? Vähemalt Jago eeldas miskit sellist, aga väga võimalik, et tegelikult oli nende kokkuleppe hoopis lihtsamate killast ja Terra tahtiski surra. Jago ja ka teised vaatajad ju ei teadnud kõike, mis areenil toimus. Nii hea oleks kui Ziv oleks juba terve ja nad saaksid koju minna. Aga ei veel, tuli paar päeva oodata.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:31 pm

"Ta ei tahtnud võita," ütles Ziv õlgu kehitades. "Ja seega ta aitas mind, et mina võidaks." Nii palju, kui ta suutis. Aga tüdruk tõesti oli sassis olnud. See oli üsna kohutav. Siiski, Ziv võitiski, ja Terra sai uhke olla selle üle. Või mida iganes ta ka ei tunneks. Tea, kas surnud üldse tundsid midagi?
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:36 pm

Jago kergitas veel enam kulme kui kuulis, mida Ziv ütles. "Ei tahtnud võita?" imestas mees. Kust sellised karjeristid tulevad? Ainult neljandast ilmselgelt. "No näed, siis mul oli ikka õigus ja sul vedas," arvas Jago veidi lõbusalt muiates. Mitte oma osavusest ei võitnud, vaid Terra lausa lasi tal võita. Kuigi noh, Terrat päris lõpus enam polnud eks ole, kes teab, äkki viimastena oleks Zivile noa selga löönud või midagi.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:40 pm

"Vedas?" küsis Ziv muiates. "Ta võis mind pisut rohkem kaitsta, aga lõpus olin ikka ma üksinda," mainis kutt. Ta pidi üksi terve päeva läbi lume ja tuisu kõndima ja jälitama mingit tüdrukut, ta pidi selle viimase tšiki ka üksi maha lööma. Ta oleks vabalt võinud surma saada seal veel. Ja ega seal kakluses Maconi grupiga ka just nii polnud, et Terra teda kaitstes suri.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:42 pm

"Ja lõpuks sul ikka vedas," arvas Jago siiski endiselt kergelt muiates. Jeap, ikka ei tunnista, et Ziv mingi asjalik võis olla. Mees silmitses hetke Zivi kätt, aga lasi sellest siis viimaks lahti, et enda käed rinnal ristata. Teised tahavad ka tulla sind vaatama," mainis mees siiski uuesti. Noh, teised nende ringkonna võitjad ja saatja ja äkki lastakse mõni fän ka sinna, kes teab.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:46 pm

"Ega ma ei anna sulle rahu, kuni sa tunnistad, et seal oli midagi enamat, kui vedamine," muigas Ziv lõbusalt. Ta jälgis nende käsi hetke, kui Jago enda oma liigutas ja eemale tõmbas, ja sättis siis enda kätt ka paremini. Edasise peale ta ohkas raskelt. "Ma parema meelega magaks, Saatja sädistamist ma küll üle ei ela," ütles Ziv lõbusalt.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:49 pm

"Ma ütlen neile siis, et sa tahad puhata," lubas Jago. Talle sobis, kui Ziv end külalistega ei kurna ja korralikult puhkab eks ole. Mida kiiremini ta terveks saab seda parem Jagole. Mees ajas end püsti. "Aga katsu siis puhata korralikult. Kui sa magada ei saa, ütle arstidele, et sul on valus, kanged valuvaigistid aitavad," lubas Jago omast kogemusest ning tegi Zivile kergelt silma. Ta ise oli seda taktikat kasutanud. Kui unenäod magada ei lasknud, laskis ta end valuvaigisteid täis pumbata ja siis oli savi juba. Muidugi hiljem tuli ilma hakkama saada, aga pärast polnud enam Jagol nii suuri probleeme sellega ka. Scipio näed ei saanudki morfiinist kunagi lahti.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:52 pm

Ziv naeratas Jagole armsalt ja noogutas. "Olgu nii. Ja kui sul on vaja kuskile põgeneda, siis ma olen siin," lubas kutt muiates. Jago tõesti nägi liiga hirmunud välja, et Ziv raatsiks temaga ebaviisakas olla. Jago täitsa võib siin istuda terve päeva, kui tahab Kapitooliumi omade eest põgeneda. Ja Ziv annab endast parima, et ruttu paraneda.
Back to top Go down
Jago Valenti
II ringkond // 22-aastane
Jago Valenti


Tsitaat : Here's some advice. Stay alive.
Posts : 476
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : Kamad

Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2014 8:54 pm

Jago naeris kergelt. "Okei," sõnas ta nõustuvalt. Eks ta siis põgeneb Zivi palatisse kui tõesti tunneb, et oleks vaja kuskile varjuda. Jago viipas veel korra Zivile, aga väljus siis palatist. Ukse taga ootasid mõningad inimesed, aga Jago ütles neile, et Ziv on väsinud ja magab ega taha neid näha. Nad saavad varsti koju!

OT: Läbi
Back to top Go down
Sponsored content





Paranemas - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Paranemas   Paranemas - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Paranemas
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Panem :: Kapitoolium-
Jump to: