Hunger Games
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the Hunger Games!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» No arva ära
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Scipio Telarius Thu Jan 22, 2015 7:53 pm

» 62sed Näljamängud!
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Lacey Grune Thu Jan 15, 2015 5:01 pm

» Midagi veel huvitavamat
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sun Dec 21, 2014 5:08 pm

» Secrets in plain sight
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Scipio Telarius Sun Dec 21, 2014 4:37 pm

» The Ovid Greenlav Show
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Saatja Sun Dec 21, 2014 4:22 pm

» Midagi huvitavat
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Scipio Telarius Wed Dec 17, 2014 12:34 am

» 62ste Näljamängude Küllusesarv
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Mängujuht Mon Dec 15, 2014 9:50 pm

» Don't let me down now
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Amber Llewellyn Mon Dec 15, 2014 9:18 pm

» Hindamine
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Mängujuht Sat Dec 13, 2014 2:57 pm

» Räägime asjast
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Ziv Benesch Sat Dec 13, 2014 3:12 am

» Next train home
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Akiva Valenti Sat Dec 13, 2014 12:15 am

» Tibulinnu nokib teil kõigil silmad peast välja
61sed Näljamängud! I_icon_minitimeby Jago Valenti Fri Dec 12, 2014 11:24 pm

Näljamängud
1. päev

VII ringkonna neiu -platvorm lõhkes

V ringkonna neiu -tapja Amber

VI ringkonna kutt -tapja Valora

XI ringkonna neiu -tapja Valora

VI ringkonna neiu -tapja Jade

VII ringkonna kutt -tapja Amber

X ringkonna neiu -tapja Crucis

V ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

IX ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

XI ringkonna kutt -tapja I ringkonna kutt

XII ringkonna kutt -tapja II ringkonna kutt

 

 61sed Näljamängud!

Go down 
+12
Laurel Erwin
Viola Lee
Silver Herriot
Emerald Lovejoy
Macon Rhodes
Juniper Phox
Leonis Duncain
Roman Marcelo
Selina Dawlish
Terra Keene
Ziv Benesch
Mängujuht
16 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AuthorMessage
Mängujuht
Admin
Mängujuht


Posts : 92

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeFri Aug 22, 2014 8:30 pm

61sed Näljamängud! Orig_28855255_xZav
OT: Algavad Mängud! Palume hoolikalt läbi lugeda terve selle postituse!
Tegemist on Mänge alustava postitusega. Siiski on aeg ENNE seda, kui tribuutidel on lubatud oma platvormidelt maha astuda. Seega on igal tribuudil võimalus, aga mitte kohustus, kirjeldada seda, kuidas talle tema riietus selga pandi (kõigil ühesugused, pildid spoileris) ning seda, millised emotsioonid teda valdasid Areenile jõudes. Mängujuhi JÄRGMISES postituses tuleb lask kahurist ning Mängud algavad ametlikult. KÕIK MÄNGUJUHI POSTITUSED ON KOHUSTUSLIK LÄBI LUGEDA JA MITTE MIDAGI, MIS SINNA KIRJUTATUD ON, EI TOHI IGNOREERIDA! Palun püüdke ka teineteise postitusi hoolikalt lugeda ja nendele reageerida.

Nagu ikka sureb kakskümmend kolm tribuuti kahekümne neljast. Võita saab vaid üks! Esimesena rünnake NPC’sid, aga palun täpsustage, kui te mõnda NPC’d ründate. Ükskõik, kas te tapate ta või mitte. On ju lihtsam endal ka kui sa näed, et keegi juba kirjutas, et ta lõi 8. ringkonna nais NPC lombakaks vms. Kui teie tegelane tapab mingi NPC, palume me kirjutada selle NPC ringkonna ja soo oma postitusse, et me saaksime tribuutide nimekirjas selle tegelase surnuks kuulutada. Ja olgem realistlikud, ei tapeta kohe kümmet tegelast maha. Ka karjeristid viskavad vahel nuge mööda. Samuti palume teil jälgida eranditult KÕIKI teiste tribuutide postitusi, et te oleksite kõigega kursis ja ei tapaks samu NPC-sid. Reageerige üksteise postituste peale.

Seekord ei kehti reegel, kus te teineteist valimatult tappa võite. Te võite üksteist rünnata vigastada, aga kuskilt läheb piir. Kõik surmad loositakse administratsiooni poolt, kasutades random.org abi.
Lisaks meenutan teile, et mida ebaaktiivsem te olete, seda suurem on tõenäosus, et teie tegelane tapetakse enne kui see, kes igapäevaselt sees käib ja aktiivselt postitab.

Endiselt hoiaksime kõik ühes teemas koos. Ei koli teise teemasse. Kõik mängud toimuvad esimeses teemas. Kui keegi teist jääb üksi kuskile, siis sellest pole midagi, sa saad endiselt postitada. Su tegelane ei seisa 5 päeva ühes kohas käed puusas. Ootad kui teised on paar posti vahele teinud ja postitad jälle, kuidas sinu tegelane käitus ja liikus. Kui tegelane jääb seisma, ega vasta pikalt teemasse, sureb ta suure tõenäosusega.

Mängud kestavad mitu päeva (seekord püüame tunduvalt kauem mänge venitada). Kui päev vahetub, annab Mängujuht sellest kõigepealt varakult teada Mängude teemas (siinsamas). Selle aja jooksul palume teil püüda võtta oma tegevused kokku (me ei hakka enam kellegi järgi ootama). Kui seda ei jõua, siis jäävad teie postitused nii, nagu nad olid ja te võite oma vestluskaaslasega ise kokku leppida, mis vahepeal veel juhtus. Ehk siis kui päeva vahetumise postitus on postitatud, peatub teie tegevus ja te alustate uuest hommikust!

Areenil on ka mitmeid Mängujuhi poolt juhitavaid mutante. Need ilmuvad suvalistel hetkedel ja neid juhib vaid Mängujuht, seega palume teil endal mitte kirjutada, et mutandid ilmusid või mis iganes muu ebaloogiline juhtus, kui seda ei ole Mängujuhi postitusse kirjutatud. Te võite kirjutada, kuidas te nendega käitute, neid ründate vms.

Mängujuht kontrollib kaameraid, mida mängijad ei näe, ja seda, mis läheb eetrisse ja mis mitte. See on show ja kui mängujuht otsustab, et selle asemel, et rahvale näidata kuidas kolmas ringkond jänest praeb, näitab ta hoopis kuidas mõni teine ringkond midagi põnevamat teeb. Mängijad ei kirjuta, mis läheb eetrisse!

Tegemist on tehisareeniga, see tähendab, et see areen on kõikide erinevate mängude ajal kohas X. See ei olnud eelmiste mängude ajal kohas Y ja üleeelmiste mängude ajal kohas Z. See on alati ühes kohas. See areen on loodud kasutades Kapitooliumi arenenud tehnikat. Te ei saa joosta läbi puu karjudes, et see pole päris, sest see on vägagi reaalne puu. Ilm on vägagi reaalne. Kõik on reaalne, aga see pole kunagi olnud mingi hüljatud koht või suvaline mets, mille ümber on aed ehitatud. Areen on alati nullist üles ehitatud, kasutades mängujuhi fantaasiat. Seda silmas pidades palun ärge kirjutage, et teie tegelane ei uskunud midagi, mis ta areenil nägi või kuulis. Areenil leiduvad ohud võivad vägagi haiget teha.

Ka relvadega on seekord väike muudatus. Enne kui siia teemasse postitama hakkate, jälgige sarve teemat ja kirjutage kõigepealt sinna, mida te haarate. Püüame sedasi vältida segadust.


Kõik tribuudid pakiti kenasti suure lennuki peale ning nende parema käe naha alla süstiti kiip, et neid oleks võimalik jälitada ja nende näitajad oleksid Mängumeistritele alati näha. Tribuudid toodi kõik areeni juurde kohale ning nad suundusid majja, kus iga tribuut individuaalselt eraldi ruumi juhatati. Rahuvalvajad jäid uste taha ootama ning tribuutidel oli veel mõni hetk aega, et paar sõna vahetada oma stilistiga samal ajal kui neile nende riided selga anti. See oli esimene hetk mil sai aimu areenist. Seejärel pidid tribuudid astuma suurtesse klaasist torudesse, mis neid üles, maapeale transportis.

Esimese hooga tervitas tribuute kare talveõhk ja pimestavalt valge vaade. Päike paistis ning selle valgus peegeldas lumelt lausa pimestavalt tagasi. Võrreldes eelmiste mängudega, oli sarv praegu väga avaral pinnal ja tribuudid asusid sarvest vähe kaugemal, kui eelmistel mängudel. Ka relvad olid jaotatud veidi teisiti. Seekord olid seljakotid tribuutide selja taga. Kaugemalt oli paista mägesid ja üsna lähedal oli mets, kuhu oli võimalik pageda. Sarv oli asetatud suure lagendiku keskele. Lumi ulatus poolde säärde, nii et päris kiirelt polnud võimalik sarve alla kihutada, tuli ikka natukene sumbata. Tuul polnud väga tugev vaid piisavalt, et hetkel veel puutumata väljal lahtist lund ringi keerutada. Sarve kohal oli suur stopper, millel jooksid sekundid 59...58...57...56...55... .


OT: Meenutan veel korra, et nüüd teie tegelane ei tohi oma platvormilt maha astuda! Kui ta seda teeb, lõhkeb tema platvorm ja teie tegelane sureb. Pärast järgmist Mängujuhi postitust võib teie tegelane ohutult liikuma hakata.

Spoiler:
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeFri Aug 22, 2014 8:42 pm

Ziv oli hommikut nautinud viimase korraliku hommikusöögiga. Ta sõi pisut rohkem, kui tavaliselt oleks söönud, sest noh, äkki see on ta viimane söömaaeg. Ja nad kõik ju teadsid, et kui ka Areenil saad süüa, siis mitte midagi väga asjalikku. Seega toppis Ziv enda kõhu toitu täis, nautis veel viimast korda kõikvõimalikke Kapitooliumi poolt pakutavaid mõnusid ja siis viidi neid juba minema. Ziv oli täiesti enesekindel, vähemalt väliselt. Peas ta siiski mõtles, et mis kõik küll saama hakkab. Ta läheb tapma. Reaalseid inimesi. Ja ta võib ise surma saada.

Ziv lasi end süstida, silmitsedes kohta, kust kiip sisse läinud oli. Nojah. Seda ka vaja. Ja varsti sai ta endale riideid selga. Ziv ei pidanud küsimagi oma stilistilt, et mõista, et nad lähevad külma kohta. No ja tema oli lootnud oma kõhulihastega eputada ja sponsoreid meelitada. Ju siis ei saa. Ziv ohkas kergelt, kui torru astus ja naeratas stilistile lõbusalt. Ning üles ta läks.

Noormees püsis kenasti tasakaalus, aga kattis silmad käega, kui ta enam ülespoole ei liikunud. See pimestav valgus. Paari hetke pärast sai Ziv silmi kissitades ringi vaadata ja ohkas jälle. No tore. Lumi. Ja see ei ole kindlasti ka mingi õhuke lumi. Vähemalt näeb veri lumel ilus välja! Ziv muigas oma mõtete peale ja keeras end pisut, et selja taha vaadata, kuna seljakotte enda ees ei näinud. Olidki seal. Nojah. Tal neid vaja ei lähe nagunii, tema läheb otse Küllusesarve.

Ziv püüdis silmi kissitades aru saada, mis relvad neil valikus olid, aga ei näinud kohe väga midagi. Siis vaatas ta enda ümber ringi, et teisi silmitseda. Oh need värisevad lambukesed. Terrat nägi ta ka üle platsi. Terraga ju sai ta ometi hästi läbi. Nad ei olnud kordagi mingeid konkreetseid lahinguplaane koos välja mõelnud, aga kutt oli siiski üsna kindel, et nad on liidus. Nad kõik karjeristid on liidus.

Oma isu täis vaadanud, jäi Ziv enda kaela hõõrudes stopperit silmitsema. Mõned sekundid veel ja siis ta saab lumme hüpata ja oma relvadele järgi tormata. Kuti ilme püsis kaval ja ta oli omadega üsna rahul, olgugi, et käed väriseda tahtsid. Ei värise midagi. Külma kutt ei tundnud, aga see oli adrenaliinist, ilmselgelt.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeFri Aug 22, 2014 9:34 pm

Terra oli sel hommikul närvilisem kui tavaliselt. Siiani oli ta täiesti kindel endas olnud, siht ainult võidu peal väljas. Kui ta nägi kui palju talle punte hindamisel anti, kasvas neiu enesekindlus veelgi. Aga ometi kartis ta nüüd. Mitte seda, et ta ei võida, võidab nii kui nii, aga just seda, et kuidas ta oma esimese ohvri valib, mismoodi ta langetab selle otsuse, et võtab kelleltki elu? Keda esimesena üldse sihtmärgiks võtta? Lennukis väristas Terra närviliselt oma jalgu. See oli nagu viimane hetk veel oodata ja siis hakkab see kõik peale. Kohe saab ta teada, mis areen neid ees ootab.

Neidis juhatati tema ooteruumi, kus stilist talle riideid näitas ja talle need selga aitas. Terra kortsutas kulme. Külm ja ilmselt lumi kui vaadata riiete värvust. Ta ei tahtnud külma ega lund. Kurat küll! Aga keegi ei küsinud talt, mida ta tema tahab. Neidis astus klaasist torru, naeratas veel oma stilistile ja siis liikus ta üles. Tüdruk sulges kohe silmad ning kattis näo käega, kui ere valgus teda pimestas. Asi ei muutunud paremaks kui ta seal juba natukene olnud oli. Päike peegeldas julmalt lumelt tagasi ja see pani neidise silmad vett jooksmas. Kurat küll! Tüdruk vaatas enda kõrvale. Tema paremal käel oli kuuenda kutt ja vasakul üheksanda kutt. Neidis otsis endiselt silmi kissitades ja kätt silmadel hoides Zivi, kus kurat oli Ziv? Ta leidis kuti ja peaaegu ahastas kui nägi nende vahemaad. Neidis siiski ei näidanud midagi välja, ta otsis nüüd teisi karjeriste. Emerald oli põhimõtteliselt sama kaugel kui Ziv, Leonis oli kõige lähemal, teisel poolt olid Selina ja tema ringkonna kaaslane. Neidis vaatas nüüd taas sarve poole ja siis Leonist. Ta peab Leonise poole hoidma kui sarve poole jookseb, sest ta silmadele ei meeldinud üldse see valgus ja ta oli sama hea kui poolpime hetkel. Kaks tüdrukut, kelle eest Terra hea meelega eemale hoiaks olid kuus ja kasteist ja nemad olid talle lähemal kui ükski karjerist. Õnneks olid relvad parajalt kaugel ja neidis ehk suudab lumes sumbata ohutusse kaugusesse enne kui teised talle ohtlikuks muutuvad. Lumi muudab liikumise muidugi mõnusalt aeglaseks. Terra tõstis pilgu taas sarve kohale, varjates ikka poolt oma nägu. See minut tundus lõputuna näivat. Neidis Tiris oma jope kapuutsi endale pähe ning püüdis seda nii palju päikese eest varjuks endale võtta kui ta vähegi sai. Silmi pisaratest pühkima ta ei hakka. Ei anna teistele võimalust arvata, et ta nutab või midagi. Kas ta oli ainus, keda see valgus ja lumi nii palju häirisid?
Back to top Go down
Selina Dawlish
II ringkond // 18-aastane
Selina Dawlish


Posts : 343
Ringkond : II
Eelistatud relv/oskus : oda

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeFri Aug 22, 2014 11:46 pm

Mängude esimese päeva hommikul oli Selina kahtlev. Ta ei olnud küll üleliia närvis, tänu millele ta oli ka öösel korralikult magada saanud, aga hommikusöögilauas hakkas neiu kahtlema, kas ta on ikka täiesti valmis. Ta teadis, et ta ei tohiks sellele mõelda, aga kuna kõik olid sel hommikul väga vaiksed, ei jäänud tal väga muud üle. Hindamine ei olnud talle kuigi palju punkte toonud ja kohati tundus, nagu mentorid väga ei loodaks enam temast midagi. Siiski, ta pidi tugev olema, kuigi kõik see näis järsku liigagi keeruline. Selleks, et mitte üleliia mõelda, järgis ta Zivi eeskuju ning sõi kõhu võimalikult täis. Kui neid lõpuks lennukisse saadeti, muutus Lina lõpuks närviliseks. Ta jälgis vaikides, kuid huulde hammustades, kuidas ta naha alla kiip süstiti. Mida reaalsem asi oli, seda rohkem see Selinat häiris. Teda oli selleks kõigeks ette valmistatud, aga siiski tundus see kõik teda mõningal määral rivist välja löövat.

Õnneks oli neiu stilistil veel võimalus teda rahustada, kuigi riietus mis ta selga pidi saama küll rahustav ei olnud. Oli võrdlemisi lihtsasti aru saada, et areenil on tõenäoliselt väga külm ja natukese mõtlemise peale võis ka ära jagada, et seal on lund. Või noh, vähemalt võis nii riietuse järgi ennustada, kuigi enne kui ta reaalselt areenil on, ei saanud reaalse olukorra kohta siiski kindlalt midagi öelda. Viimane hüvastijätt ja juba oligi Selie selles veidras silindris ja siis teel üles.

Nii pea, kui ta maapinnale jõudis, oli Selina pimestatud. Jaoligi lumi, selleks ei olnud ta kohe üldse valmis. Teises ringkonnas üldjuhul just lund ei olnud, selles osas oli kindlasti eelis kellelgi teisel. Valgus oli nii ere, et Selina oleks tahtnud silmad kinni pigistada, aga siiski hoidis ta ennast seda tegemast, nii läheks selle valgusega harjumisega veel kauem, kui see üldse võimalik oli. Päikeseprillid oleks kohe kindlasti ära kulunud, kahju, et neid riietuse juurde ei kuulunud. Loodetavasti on neid vähemalt Küllusesarves. Külmust neiu esialgu väga ei tundnud, ilmselt oli asi selles, et ta oli närvis, siiski puges kerge jahedus ligi, kui talle lõpuks täielikult kohale jõudis,  kus ta on.  Neiu lasi pilgul, mis pimestavalt peegeldava päikesevalgusega küll veel täiesti harjunud ei olnud, ringi käia. Küllusesarv ei olnud ülemäära kaugel, kuid siiski piisavalt ning värske kohev lumi tundus olevat üsna sügav. Tõenäoliselt muudab see sarveni pääsemist keerulisemaks. Seljakotte ta esialgu ei märganud, aga samas ei olnud tal mahti ka seljataha vaadata. Ziv ei olnud temast väga kaugel, enamvähem samal kaugusel oli ka Leonis. Karjeristidest oli kõige lähemal talle siiski neljanda ringkonna noormees, ainult veidi kaugemal Terra. Olukord ei olnudki väga hull. Hullem oleks olnud, kui kõik karjeristid oleksid teisel pool sarve. Ühele poole temast jäi kaheksanda ringkonna neiu, kes ei tundunud just kuigi ohtlik, teiselt poolt aga leidis ta kahjuks seitsmenda ringkonna kuti, kes tundus natukene tugevam. Selina ei mäletanud, palju punkte noormees hindamisel sai, aga juba see, et ta vabatahtlik oli ütles nii mõndagi. Sellega peab siis ettevaatlik olema. Süda kiirelt tukslemas ja silmad eredast valgusest endiselt üsna pimestatud ja vesised, jäi ta stopperil kaduvaid sekundeid ootama, teades, et kahuripauk on tema märguanne.
Back to top Go down
Roman Marcelo
XII ringkond // 18-aastane
Roman Marcelo


Posts : 406
Ringkond : XII
Eelistatud relv/oskus : Kirka

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Aug 23, 2014 5:02 pm

Roman oli sama elevil kui ta terve Kapitooliumis veedetud aja oli olnud. Hommikul sai taas kõike head ja paremat nautida ning kuni aeg liikuma hakata, said nad lennata!! See oli vaesest ringkonnast tulnud mehe jaoks ülilahe kogemus ja korraks mõtles ta isegi, et nüüd võib surra küll. Aga see mõte kadus üsna kiirelt, sest sedasi küll mängudele suunduda ei saanud.
Nad kõik suunati majakestesse, kus hakati neid valmis sättima. Roman vaatas riideid veidi kahtlevalt. Nägid välja nagu lehed lumehunnikus. Ehk siis oli areenil lumi. Pagana pihta.. Vähemalt oskas ta hästi tuld teha, nii et külma ei pidanud kartma. Aga fakt, et jälgi kergesti näha oli, polnud küll kuigi tore.
Roman sättis veidike veel jopet enda seljas, hingas sügavalt sisse ja astus alusele, lehvitades rõõmsalt stilistile. Siis pööras ta pilgu juba ülespoole ning alus hakkas liikuma.
Esiti ei näinud ta midagi. Kõik oli lihtsalt nii ere, et silmadel hakkas valus. Algul pigistas ta need tugevalt kinni ning siis pilgutas mõned korrad kiirelt ja asi muutus etemaks. Nüüd nägi ta juba küllusesarve enda ees ja sai ka ringi vaadata. Teised olid suht samas seisus ja kissitasid kõik silmi. Päike peegeldus päris hullult lumelt vastu. Roman oleks tahtnud pilku taeva poole pöörata, et näha, kust see valgus tuli, aga ta ei tahtnud oma silmanägemist täitsa kaotada, eks ole.
Lumi tundus paks ja Roman tänas õnne, et tal üsna pikad jalad olid. Mõni lühem plika oli eriti täbaras olukorras. Speaking of.. Paremale vaadates silmas ta toda ühe käega tüdrukut. Ja vasakule jäi muidugi karjerist. Jess.
Nüüd viis Roman pilgu ringi käima, et oma Marshmallow üles leida. Neidu silmates pilgutas kutt tollele silma ja jäi siis kahuripauku ootama.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Aug 23, 2014 8:05 pm

Leonise uni oli enne Mänge peaaegu normaalne - magama jäi ta kiiresti ja öösel siia-sinna ei viselnud, ainult ärkas poolteist tundi varem kui pidanuks. Mis tal ikka põdeda oli - selleks oli ta aastaid harjutanud, see oli tema elu kulminatsioon, vahet pole, kas see elu jätkub ka pärast Mänge või mitte. Leo sõi tugeva hommikusöögi - parem oli täis kõhuga Areenile minna, sest kurat teab, kui tihti ja kas üldse seal võimalik süüa on. Ja juba viidi tribuudid lennukisse ja seati Mängudeks valmis. Nüüd hakkas Leonis ikkagi natuke närviliseks muutuma - fakt, et juba varsti läheb elu pärast võitlemiseks, muutus aina painavamaks. Ta kortsutas kulmu, nähes riideid, mis talle selga aeti - oli üsna selge, et intervjuus lubatud musklidemonstratsioon jääb Areenil ära. Kui see riietus järjekordne halb nali ei olnud ja see kord Areeniga reaalselt kokku sobis, pidi ilmselt lumes sumpamiseks minema. Leonis ohkas - see ei kõlanud eriti lootustandvalt.

Liftiga üles Areenile sõites üritas Leo närvilisust tagasi hoida - nüüd oli käes hetk, kus ta pidi kontrolli säilitama. Emotsioonid ei tohtinud ette jääda. Ometi kahvatus ta hetkeks, kui Areenile jõudis ja nägi, kui lumine see koht tegelikult oli. Ta hingas sügavalt välja, end rahustades, ja hakkas siis oma liitlasi otsima. Kergendusega märkas ta, et vähemalt Emmy ja Terra polnud temast väga kaugel. Selina, Ziv ja neljanda poiss olid küll veidi kaugemal, aga vähemalt said nad gruppidesse võtta. Ehk oligi nii efektiivsem, kahelt poolt Sarvele peale lennata.

Fakt, et tema kõrval seisis Laurel, ärritas Leod veidi, aga ta teadis, et käsivõitluses oleks ta neiust ilmselt üle. Tema teisel küljel seisis kolmanda kutt, kes nägi välja nii hirmunud ja kössis ja väike, et Leonis võinuks ta ilmselt peaaegu käte vahel pooleks murda. Ehk peakski temast alustama, see ilmselt hoogu väga maha ei võtaks. Kui säärekõrguses lumes hoost üldse rääkida sai. Leonis kujutas ette, kuidas lühematel tribuutidel keerulisemaks läheb, kuidas mõni neist ehk näoli lumme vajub, ja lootis, et teda ennast sarnane saatus ei taba. Polnud ju tema ka mingi majakas. Kell muudkui tiksus sekundeid vähemaks ja Leonis venitas kaela siia- ja sinnapoole. Jälgi, planeeri, hävita. Ta oli valmis.
Back to top Go down
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox


Posts : 65

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Aug 23, 2014 8:17 pm

June’i viimane öö enne Mänge oli katkendliku une ja hirmuhoogudega täidetud. Mitu korda ärkas ta, arvates, et mõni treeningkeskuses nähtud tribuutidest on ta äsja tapnud, aga õnneks oli tapmiseni veel aega. Niisiis ärkas ta hommikul väsinuna, tundes, et pole eesootavaks absoluutselt valmis. Hommikusöök oli Kapitooliumile kohaselt luksuslik, aga Juniperil polnud erilist isu. Siiski surus ta üht-teist kurgust alla, teades, et see võib tema viimane korralik eine olla.

Kiibi ja riided võttis neiu vastu enam-vähem ükskõikselt. Ta teadis, et midagi meeldivat ei saa Areenil nagunii olla. Ilmselt pidid nad seekord külmas keskkonnas võitlema. June’i see ülearu ei hirmutanud - tuld oskas ta teha ja külma eriti ei kartnud. Siiski oli tal terve ettevalmistuste aja raske tunne ning kuidas ta ka ei proovinud, masendus võttis tasapisi võimust. Ta ei uskunud ka ise enam eriti, et tal võita õnnestub.

Areenile jõudes läks veidi aega, enne kui ta silmad kiiskavvalgest ümbrusest pimestatuna midagi seletama hakkasid. Ta oli oma asetusega üsna rahul - tema kahel küljel seisvad noormehed ei olnud eriti hirmutavad, paar kohta edasi oli Silver, kellega June kampa lüüa sai, ning isegi esimese ringkonna tüdruk ei kavatsenud ilmselt kohe talle kallale karata. June pidi lihtsalt temast enne Sarveni - ja sealt minema - jõudma. Sügavalt sisse-välja hingates silmitses ta Sarve kohal aega lugevat stopperit ning pigistas käsi rusikasse, et närve eemal hoida. Praegu oli tal veel väike lootus, et tema veri kohe lund punaseks ei maali.
Back to top Go down
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes


Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Aug 23, 2014 10:10 pm

Kapitooliumis veedetud päevad möödusid Maconi jaoks tohutu kiirusega, sest juba terendas areen, mille eeliseid ja puuduseid ta varsti näha saab. Siiani on noormees püsinud rahulikuna, sest ta teab endiselt, et kaotada pole midagi. Põhiliselt tuli noormehel viimase päeva jooksul tegeleda Silveri lohutamise ja motiveerimisega, aga lõpuks sai sellest asja ka – vähemalt ringkonnakaaslane jättis Maconile niisuguse mulje. Enne lahkumist sõi Macon loomulikult kõhu head ja paremat täis, aga mitte ka liiga palju, sest liiga täis kõhuga on jooksmine palju raskem ettevõtmine kui muidu. Kui tuli aeg lennukile minna, ei teinud Macon teist nägugi, vaid oli pigem põnevil, sest tahtis juba areeni näha. Samas nii mõnegi karjeristi näolt kajas vastu ebakindlus, mis oli Maconi jaoks üllatav.

Paksust jopest ja pükstest koosnevasse võitlusülikonda riietatuna saadeti Macon peagi läbipaistvasse kapslisse, mis kiiresti ülespoole liikuma hakkas, et ta platvormile transportida. Pärast platvormile jõudmist jäi noormehele veel imevähe aega, et enne mängude ametlikku algust enese ümber ringi vaadata. Silveriga olid nad täpselt vastamisi ning ka teised liitlased paiknesid kaugel, aga esialgu ei kavatsenudki kutt neilt katet lootma hakata. Maconi sihtkohaks oli küllusesarv, sest ilma korraliku relvata ta kaua ei elaks. Samasugust tähtsust omas seljakott, mida ka kaugeltki mitte kõikide jaoks ei jätku. Viimased sekundid tiksusid halastamatult, kuid Macon oli valmis. Ta ei söösta pea ees tundmatusse, vaid järgib juba varem mõeldud plaani. Kui ainult valgus nii kuradi ere ei oleks...
Back to top Go down
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy


Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Aug 23, 2014 10:28 pm

Kuigi vahepeal oli Emeraldi enesekindlus tublisti kõikuma löönud, suutis tüdruk end praeguseks piisavalt palju koguda, et enda varasem mõjukus taastada. Tema usk endasse oli jälle vankumatu ning siht terendas silme ees. Mida rutem ta areenile jõuab, seda varem algavad mängud pihta ning ootab ees kodu. Polnud mingit juttugi enam, et Emmy ei võida. Selliste mõtetega vihises paksudesse talverõivastesse riietatud näitsik läbipaistvas kapslis seistes ülespoole, kuni teda ja kõiki teisi tribuute ümbritsev areen nähtavale tuli. Lumi ei kõlanud just kõige ahvatlevamalt, aga vähemalt sai ta soovitud avara areeni, kuna see plats tundus tohutu. Ja ümberringi võis näha mägesid. Emmyle tuli meelde päev, mil ta kümnenda ringkonna tüdrukule mainis, et talle meeldiksid mäed. Nüüd ta need saabki, aga vaevalt see Emeraldile kauaks rõõmu pakub. Jäädes kindlalt platvormile seisma, kasutas Emerald veel viimaseid sekundeid, et tutvuda natuke ümbrusega ja teha kindlaks, millisel platvormil mõni kindel tribuut paikneb. Otsitud pilguga tabanud, jättis Emerald kõikide asupaiga meelde ning tõstis enesekindlalt pea, jäädes kahuripauku ootama, mis mängud avaks.

Näitsik polnud unustanud lubadust, mille ta kümnenda ringkonna piigale andis, aga praegu oli veel liiga vara öelda, kas Emerad seda ka täita saab, sest alati võib ju viperusi ette tulla. Võib-olla satub Emmy mitme vastase piiramisrõngasse ning selle aja jooksul, kuni ta nende tribuutidega tegeleb, võib Vi olla juba minema jooksnud või sootuks surnud. Sellegipoolest lootis karjerist, et saab võimaluse ühekäelist tüdrukut aidata. Kui ta kaua ta ikka nii karmis kliimas muidu vastu peaks? Ei tohtinud alahinnata ka mängumeistrite kavalaid nippe, mida kõik tribuudid kindlasti mängude jooksul rohkem kui paar korda oma nahal kogeda saavad.
Back to top Go down
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
Silver Herriot


Posts : 115

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Aug 23, 2014 10:49 pm

Hommikul ärkas Silver tunduvalt varem kui teised. Ta oli endiselt Maconi toas, aga kuna kell oli alles nii vähe, sai näitsik vaikselt tagasi enda tuppa hiilida ja ennast valmis seada. Alustas Harry loomulikult enda juustega. Ta ei tahtnud neid lahti jätta, kuna pikad juuksed pole varem ühelgi areenil kasulikuks osutunud. Pununud need kahte kalasabasse, mis paralleelselt jooksid, pani neidis selga mugavad pikad püksid ja t-särgi, mille peale tõmbas kapuutsiga pusa. Kuni teiste ärkamiseni istus Silver katusel, tunnistades päikesetõusu ja esimeste inimeste liikumist tänavatel. Hommikusöögiks tagasi korterisse läinud, tundis neidis end kordades paremini. Ta oli tagasi saanud enda enesekindluse, mis eelmisel päeval oli korra kaduma läinud. Enam ei võidelnud tüdruk ainult enda ellujäämise nimel. Kuigi Silveril eriti isu polnud, sõi ta üllatavalt palju, kuna jõudu oli tal täna veel vaja. Esimeste seas ei kavatsenud tüdruk küll surra. Ta ei tohi alla anda ja ta ei anna alla. Until to the end. She will fight.
Enda pruunid silmad heledalt paksult jopelt enda stilistile viinud, naeratas näitsik talle õrnalt, kõndides seejärel klaasist toru poole, mis oli ainukene asi, mis lahutas teda veel areenist. Viimane tõotas tulle huvitav ja külm, kui vaadata riideid, mis neile selga anti. Kus oli külma, seal oli ka lund. Muie suul laiemaks kaardumas, viis neidis pilgu enda pea kohale, kui klaasist toru sulgus ja ülespoole liikuma hakkas. Enda silmade kaitseks pimestava valguse eest tõstis Harry parema käe silme kohale, hoideks hetkeks silmi suletuna. Need aeglaselt avanud, harjusid tüdruku silmad üpris kiirelt eredusega, kuigi viimane oli siiski natukene häiriv. Pilgu Küllusesarvele viinud, mõõtis neiu mõttes vahemaad ja enda võimalusi jõuda sinna piisavalt kiirelt, et saada hea relv ja elusana ka lahkuda. Õnneks oli ta suht pikka kasvu ja ka neiu jalad olid piisavalt pikad, et saada lumega hakkama. Aga kui ta vaid teaks, kas ka selle lume puhul tema pikkusest ikka piisab. Pilgu kellale, mis halastamatult nulli poole liikus, ja kaastribuutidele viinud, otsis ta kiirelt üles Maconi ja nende liitlased. Juniper oli õnneks talle piisavalt lähedal, et vajadusel talle appi minna või ise abi paluda, kui keegi poistest tema kõrval tahaks neidist kõrvaldada. Kerge see neil pole.
Back to top Go down
Viola Lee
X ringkond // 14-aastane
Viola Lee


Posts : 271
Ringkond : X
Eelistatud relv/oskus : Lasso

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeSat Aug 23, 2014 10:52 pm

Ka Viola öö oli möödunud rahutult küljelt küljele viseldes, aga seda mitte suurest hirmust, vaid pigem ootusärevusest. Kunagi ammu nimetati sellist emotsiooni reisipalavikuks, kuid nüüd kippusid inimesed vähe reisima. Hommik saabus äkitselt ning väsimus tabas tüdrukut nagu kiirrong. Ta oli hommikulauas väga uimane, suutes endale klaasitäie piima sülle kallata ning mitu lusikatäit toitaineterikkat putru, mida mentor enne mänge pugida oli soovitanud, suust mööda panna. Ka tema kaastribuut nägi üsna magamata välja. Olukord paranes veidi, kui kümnendikele mingit pruuni kuuma jooki anti. Maitse oli küll mõru, kuid silmad püsisid peale tassi kummutamist palju paremini lahti. Vi oli vaevalt mugimise lõpetanud, kui nad juba korterist välja ning mingi suure masina juurde veeti. Oma kohal ja rihmad kinni, sai ühekäeline plika aru, et tegu on lennukiga, mille pilti ta kunagi ammu näinud oli. Ringkonna taevas selliseid metalllinde ei lennanud. Tüdruk sikutas sõrmedega oma pikemat juuksesalku, oodates, et kaadervärk õhku tõuseks. Tal ei tulnud seda kaua teha, niipea, kui kõik tribuudid ilusti oma kohtadel olid, hakkas lennuk kiirust kogudes liikuma ning peagi oli juba kõrgel. Viola tundis, kuidas ta kõrvad lukku lähevad nagu ka siis, kui nad rongiga kodust Kapitooliumi poole olid tuhisenud. Ta sulges silmad, lootes, et ebameeldiv tunne läheb üle. Keegi segas aga tüdrukut, sest mingi väike pealinna tehnikavidin oli vaja talle naha alla saada. Neiu oleks eelistanud, et selleks oleks kasutatud tema vigast kätt ning kuigi asi ei teinud haiget ning ta ka ei tunnetanud seda kuidagi, tundis ta pidevat vajadust masseerida kohta, kust süstal oli sisenenud. Järsku käis aga Vi kõhust läbi jõnks, sest lühike lend oli läbi ning lennuki rattad kohtusid maaga.
Lühike tüdruk sammus ilusti teiste järel hoone poole, kuhu neid edasi juhatati. Kui teed lahku viisid, jälgisid ta silmad eemalduvate karjeristide selgi, mõeldes, kas nad saavad Emmyga oma plaani ellu viia. Kohe-kohe pidi selguma, milline on selle aasta areen. Viola lasi peast läbi kõik variandid, mida nad maskeerimislaua taga harjutanud ning arutlenud olid, lootes endiselt, et siseruumi neid taplema ei lasta. Talle meeldis tunda soojust oma nahal ning jumekast näost oli näha, et päike armastab ka teda.
Astudes koos stilistiga väikesesse ettevalmistusruumi, hakkasid tüdrukule kohe silma heledad rõivad, mis teda ootasid. Vi silmitses kostüümi, tabades mustri järgi kohe ära, et kui mängumeistrid neid segadusse ei taha ajada, siis on tegu talvise areeniga. Hetkel ei tekitanud see veel emotsioone, need pidid tulema hiljem, tapalaval. Kümnendas sadas lund väga-väga harva ning mingit eelist lumi tüdrukule küll ei too, pigem kahju. Külmema ilmaga andis ta vigane käsivars mõnikord katkistest närvidest tunda. Noorel tribuudil ei lastud kaua mõtteid mõlgutada, stilist hakkas ühekäelist neiut vaikides riidesse aitama. Tüdruk oli tänulik, et naine täna nii vadistav ei olnud kui paraadi ajal. Praegu oleks pidev jutt talle kurnavana mõjunud. Riietus tundus seljas üllatavalt kerge ning Violal hakkas kohe palav. Ta ei jõudnud veel higistama hakata, sest juba lükati ta klaastorusse, mis areenile viis.
Mängumeistrid ei tahtnud siiski tribuute lollitada ning tegu oli tõesti lumise väljaga. Üles jõudes tervitas tribuuti jäine tuul, mis ta pikemaid juuksesalke näo ümber lennutasid ning kalk ja ere valgus, mis sundis plika silmi kissitama, kuid ta suutis õnneks siiski aru saada, kes ta kõrval seisavad. Paremal oli viienda äkiline kutt, kelle pärast Vi väga ei muretsenud. Ta lausa ootas, et poiss end protestiks õhku laseb, enne kui taimer nulli jõuab. Praegu aga tundus, et noormehel sellist plaani pole. Vasakul, tüdruku nõrgemal küljel oli aga üks karjeristidest, teise poisstribuut, kes hindamisel üsna hea skoori oli saanud. Neiu püüdis teha plaani, mis ei tahtnud väga õnnestuda. Meeleheitlikult ringi vahtides, silmas ta kaugemal mägesid ning meenutas, kuidas esimese tüdruk oli öelnud, et sellist maastikku ootab. Ta märkas ka seljakotte selja taga, millest ühe Vi kindlalt kaasa kavatses krabada. See teeb asja lihtsamaks, ei pea suurema veresauna poole tormama. Valge lumi igal pool ümberringi kiiskas ning tegi ta silmadele haiget ning Viola polnud siiani suutnud tuvastada Emmy asupaika. Ta hakkas kergelt närvi minema, sest plaan eeldas ikkagi seda, et ta teab, kust suunast abi oodata. Jäänud olid vaid mõned sekundid.
Back to top Go down
Laurel Erwin
VI ringkond // 17-aastane
Laurel Erwin


Posts : 97
Ringkond : VI
Eelistatud relv/oskus : Kaks mõõka

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeSun Aug 24, 2014 11:24 am

Laureli jaoks möödus öö rahulikult. Neidis polnud juba ammu nõnda hästi maganud. Hommikul ärkas neidis kuskil seitsmest, pannes end riidesse ja läks hommikust sööma. Kausi täis putru kadus tema kõhtu kindlasti. Isu oli neidisel korralik, kuid päris kurguauguni ei hakanud ta end täis toppima. Kuigi mängude alguseni oli paar tundi veel aega, polnud Laurel üldse närvis, kuid samas ei kihanud ta enesekindlusest. Mõned sõnad veel Scipio ja saatjaga vahetanud, pidi neidis korterist lahkuma. Kui neidis viimaks lennuki peale astus, ilmus tema suule õrn naeratus. Pilguga teisi tribuute silmitsenud, kellest pooled nägid päris närvis välja, liikus näitsiku pilk peagi tagasi enda ette, kui keegi Kapitooliumi tüüpidest talle jälitusseadme naha alla süstis. Hetkeks seda vilkuvat värki silmitsenud, lükkas ta varruka selle peale ja sulges silmad, et enda peas uuesti läbi käia kõik Scipio viimased õpetussõnad. Õhulendu neil kauaks ei jätkunud. Laurel avas silmad, kui tundis kerget jõnksu, mis andis märku maandumisest. Enda stilistiga kuhugi pisikesse ruumi läinud, silmitses neidis kerge kulmukortsutusega riideid, mida ta eemal riidepuu peal nägi. Nii palju siis mõnest soojemast kohast, aga talv ja lumi polnud Laureli jaoks võõrad. Kuuendas ringkonnas sajab ikka talviti lund ja isegi külmakraade on ka, kuid mitte nii ränk nagu kaheteistkümnendas ringkonnas. Õnneks oli jope hea sooja hoidja, nagu Laureli stilist näitsikule seletas, kui aitas talle riided selga. Mees oli jutukam kui tavaliselt, aga vähemalt rääkis ta asjalikku juttu, mis puudutas tema riietuse eeliseid ja miinuseid. Need pidi küll kõrva taha panema. Kauaks neil juttu aga eu jagunud, sest stilist viipas peagi klaastoru poole, mis Laurelit ootas. Sügavalt sisse ja välja hinganud, noogutas neidis mehele õrnalt, naeratas veel viivuks, tänades sellega meest kõige eest, astudes torru. Nii pea kui uks sulgus neidise selja taga, hakkas Laurel ülespoole liikuma. Huvi pärast pilgu üles viinud, oodates juba areeni, pidi näitsik peagi silmad kinni panema, kuna valgus oli lihtsalt pimestav. Käe silmade kohale tõstnud, poetas Laurel natukene silmi, kui ta lõpuks üles jõudis. Õnneks tuli neidisel enda tukast nüüd natukene kasu ka, sest see hajutas eredat valgust ja pakkus tema silmadele katet. Pilgu enda kõrvale viinud, et näha kelle kõrvale ta pandi. Ta muigas õrnalt, tundes ära esimese ja üheksanda poisi. Viimasega saaks neidis küll vajadusel hakkama, Leonisega ka vajadusel, kuigi Laurel püüaks pigem jõuda võimalikult kiirelt Küllusesarveni, aga tee peal võiks ju mõne konkurendi kõrvaldada küll. Küll tegi talle muret üheksanda poisi kõrval olev Terra. Pruunid silmad tagasi enda ette viinud, jäi ta sekundeid lugema.
Back to top Go down
Mängujuht
Admin
Mängujuht


Posts : 92

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 1:16 am

Sekundid jooksid julma kiirusega nullile lähemale. Peagi kostus mängjateni mängumeistri hääl: „Daamid ja härrad, kuulutan kuuekümne esimesed Näljamängud alanuks!" Lumi, mis keskmist kasvu noorele ulatus poolde säärde, oli kohev ja paks. Selles sumpamine aeglustas ka kõige kiiremat jooksjat ja tugevamat noormeest, nii et jooks sarveni muutus pigem aegluubis liikumiseks kui võidujooksuks. Areen oli suur, tunduvalt suurem kui eelmistel mängudel. Oli kohti, kus lumi oli tunduvalt õhem ja selles nii väga sumpama ei pidanud. Lagedal alal oli suurimaks miinuseks hetkel kiiskav päike, mis lumelt vastu peegeldas ja nähtavuse üsna halvaks ning ebameeldivaks muutis. Riietusega poldud kaasa antud päikeseprille, mis nägemist kindlasti lihtsustaks. Suure lagendiku ümber kasvasid kõrged kuused, mis moodustasid ehk veidi sünge seina. Puid oli metsas muidu ka muid kui ainult kuused. Ka raagus lehtpuid võis sealt leida. Kohati oli mets tihe, täis mahalangenud puid ja raagus põõsaid, aga oli ka kohti, kus mets meenutas ehk veidi liiga tihedat parki ja suured puud seisid nagu sambad. Metsa all oli lumi õhem ja liikumine sellevõrra lihtsam. Puude otsa ronimine oli kindlasti algajale raske ja nõudis rohkemat kui lihtsalt hea tasakaaluoskus. Metsast võis leida loomi, jäneseid, rebaseid, hunte, kitsi ja isegi põtru (nende nägemiseks ei pea ootama, et Mängujuht kirjutaks, et nad seal kuskil on, aga ärge ülerahvastage seda metsa palun). Kui Sarve suu juurest otse läbi metsa joosta võis kuskil kolme kilomeetri pärast jõuda metsast välja ja siis kuskil viiesaja meetri pärast algasid juba mäed. Tõus oli ränk ja ilma köie, kirka ja klambriteta sinna üles ronida poleks saanud. Mööda mäejalamit paremale liikudes võis leida järve, mis omakorda oli kaetud jääga. Kui paks või õhuke see jää oli, oli mängijatel välja selgitada. Järv oli umbes kilomeetrise diameetriga. Ühelt poolt piirasid areeni suured mäed, kust tuli alla mägijõgi, mis jooksis mööda areeni serva, piirates mänguala teiselt poolt. Jõgi polnud jääga kaetud ja selle vool oli kiire ning rahutu. Kohati oli jõgi kärestikuline, kohati näis selle pind sile ja petlikult rahulik.
Sarve suu juurest paremale minnes olid puud vähe hõredamalt ja nende all lumi paksem, tihedam ning selles sumpamine keerulisem. Kuskil viiesaja meetri pealt jäid puud eriti hõredaks ja lumi muutus paksemaks, aga ka tugevamaks nii et selle peal oli võimalik kõndida juba, kartmata läbivajumist. Siiski olid lume all suuret koopad, kuhu oli hea tuule või mõne ohu varju minna, ning kohati võis läbi lume vajuda ja koobastesse kukkuda. Koopad polnud väga sügavad, nendes pidi liikuma kükakil ja sisselangemise korral polnud välja pääsemine võimatu.
Sekundid jooksid 10...9...8...7...6...5...4...3...2... . Kui hologramm sarve kohal näitas nulli, kõlas vali kahuripauk, mis tähistas luba platvormilt maha astuda.

OT: Tuletame meelde, et enne kui te siia postitate, palun kirjutage Küllusesarve teemasse, mis relvad te võtate. Püüame sellega vältida segadust ja liialt kiirustatud postituste kirjutamist.
Back to top Go down
Ziv Benesch
II ringkond // 19-aastane
Ziv Benesch


Posts : 387

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 1:29 am

Ziv silmitses relvi ja asju, mis talle pisut lähemal asusid. Mida ta sealt võtta võiks? Ta teadis, et ta tahab kindlalt kirkat, aga võib-olla on vaja enne ka kedagi juba tappa. Ziv ohkas kannatamatult ning suunas pisut vesiste silmade pilgu stopperile. Veel mõned sekunid... ja siis kõlas kahuripauk ning Ziv hüppas lumme. Lumi polnud küll midagi, mis talle eriti meeldiks, aga kutt oli oma ringkonnas nendel niiöelda prooviareenidel lund siiski kohanud ja talle ei olnud uudis, et seal raskem liikuda oli. Kutt astus nii pikki samme, kui võimalik, saamata joosta, sest lumi oli nii paks. Ta märkas enda läheduses peagi taskulampi ja haaras selle endale kätte ja pistis taskusse. Siis nägi ta ka matšeetet, aga sama asja nägi ka kaheksanda ringkonna tüdruk, ning Ziv tormas sinnapoole nii kiirelt, kui vähegi võimalik. Neid teisi tšikke, kelle vahel ta seisnud oli, kutt suhteliselt eiras. Üks oli ühe käega, teine lihtsalt ei tundunud eriti ohtlik. Ta jõudis matšeeteni hetk hiljem, kui kaheksanda ringkonna tüdruk, ning too juba haaras selle, aga siis haaras Ziv tüdruku peast ning keeras jõuliselt. Käis üks ebameeldib raksakas ning tüdruk vajus surnult, kuna kael oli murdunud, lumele. Verd ei tulnudki! Aga Ziv ei jäänud sinna mossitama, et ta ei saanud lumel verd näha, vaid võttis tüdruku surnud sõrmede vahelt matšeete ja liikus edasi Sarve suunas. Kõik olid üsnagi aeglased, aga ühena esimeste seast jõudis Ziv sinna ning vaatas otsivalt ringi, et kirkat leida. Seda märganud, haaras kutt oma vabasse kätte kirka ning pöördus, et Sarvest väljuda ja teisi eemale hoida ning karjeriste aidata.
Back to top Go down
Laurel Erwin
VI ringkond // 17-aastane
Laurel Erwin


Posts : 97
Ringkond : VI
Eelistatud relv/oskus : Kaks mõõka

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 9:53 am

Laurel luges viimaseid sekundid enda peas, pruunid silmad samal ajal jälgimas Küllusesarve ja selle ümbruses olevaid esemeid. Tüdruk teadis, et ta peab tegema kõik, et jõuda võimalikult kiirelt sinna sisse, sest odast millegi nõrgemaga ta ei lepiks. Pilgu viivuks ka üle õla viinud, leides sealt ka ühe seljakoti, otsustas näitsik selle viimaseks jätta. Juhul kui mõnda maas enam polnud, siis pidi ta selle mõne teise tribuudi käest saama. Pilk uuesti sarvele kinnitanud, tõstis tüdruk veidikene enda silmi, et jälgida viimase kolme sekundi kukkumist suurelt hologrammilt. Neidise tukk tuli siin küll kasuks. Kahuripauk käinud, hüppas Laurel enda platvormilt võimalikult kaugele lumme, hakates pikkade sammudega sealt läbi sumpama. Õnneks oli ta piisavalt kerge, et mitte väga sügavale lumme vajuda. Laureli liikumine oli üllatavalt sujuv ja ta jõudis Ziviga suht samal ajal sarveni, aga kuna noormees otsustas korra kõrvale põigata, jõudis näitsik ilusti sarve sisse, haaras kaks komplekti kuuluvat mõõka, kinnitades need kiirelt enda seljale ja juba liikus ta välja. Lipsanud paari teise sarve sissepääsu juures oleva tribuudi vahelt välja, kiirendas näitsik enda sammu jooksuni, kasutades ära enda varasemaid jalajälgi. Poole tee pealt tegi ta aga kiire ümberpõike, haarates maast ühe telgi, mis võib täitsa ära kuluda, vähemalt esimene öö, sest vaevalt hakkab neidis endale kohe varjualust leidma. Leidnud uuesti üles enda jalajäljed, liikudes mööda neid veresaunast kaugemale, viis tütarlaps pruunid silmad kiirelt enda külgedele, otsides teisi liidukaaslasi. Nad olid ju mõnda aega selles supis koos ja pidid üksteist aitama. Märganud viivuks vaid seitsmenda paari, liikus Laurel edasi. Nüüd pidi ta vaid seljakoti saama. Platvormi taga, kus neidis seisis, oligi veel üks vaba kott, aga ta polnud ainukene, kes selle poole jooksis. Nüüd pidi ta võidu jooksma kümnenda poisiga. Kuigi Laurel püüdis esimestel minutitel ebavajalikku võitlust vältida, oli tal toda kotti vaja. Tüdruk jõudis koti juurde natukene varem kui poiss kümnendast, kuid see ei aeglustanud toda maha. Telgi enda jalgade juurde maha pannud, võttis Laurel kaitseks ühe mõõga seljalt, kuna poiss ei rünnanud teda paljaste kätega, vaid omas päris kena suurt nuga käest. Esimese löögi blokeerinud, lükkas ta tüübi teisega kotist eemale. Kümnendiku järgmise löögi samuti blokeerinud, keeras ta poisi enda suhtes küljega, väänates kergelt tüübi kätt, mis nuga hoidis. Tappa tüdruk ei kavatsenud. Liikunud sammukese tüübile lähemale, virutas Laurel talle küünarnukiga näkku, lüües poisi oimetuks. Too kukkus koos oma noaga sellili lumme. Pilgu kümnenda poisilt tagasi seljakotile ja selle kõrval olevale telgile viinud, haaras Laurel need endale kaenlasse ja liikus metsa poole, jäädes sellest paari meetri kaugusele seisma, oodates kas seitsmenda paari või viiendikke.
Back to top Go down
Emerald Lovejoy
I ringkond // 18-aastane
Emerald Lovejoy


Posts : 178
Ringkond : I
Eelistatud relv/oskus : Viskenoad

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 10:33 am

Aeglasemalt kui Emerald arvanud oli tiksusid sekundid viimaks nulli ning kõlaski märguanne, mis lubas tribuutidel platvormidelt maha hüpata ja võitluskeerisesse tormata. Lumisel maastikul polnud tema liikumine just kõige kiirem, aga sama probleemi all kannatasid teisedki tribuud, seega on nad kõik enam-vähem võrdses seisus. Emerald kihutas pärast hüpet kohe otse edasi, nii kiiresti kui lumi tal võimaldas, suundudes vähimagi kõhkluseta küllusesarve poole. Tüdruk oli üks esimestest, kes selleni jõudis, mis andis talle võimaluse endale oma lemmikrelv muretseda. Komplekt viskenuge käes, kinnitas Emmy selle jalga külge ja haaras sealt kohe mitu nuga, et valmis olla, kui keegi ründama peaks tulema. Mõne hetke pärast hakkaski suurem taplus pihta, aga võitluskeerise keskele tüdruk veel ummisjalu ei tormanud, vaid jälgis toimuvat esialgu eemalt, sest varsemalt oli teiste karjeristidega kokku lepitud, et Emmy jääb esialgu seljatagust valvama. Märganud teiste seas kaugemal ka kümnenda ringkonna tüdrukut, sättis Emerald ühe noa viskevalmis ja saatis selle neiu poole teele, aga just nii täpselt, et nuga õigel hetkel oma trajektoorilt kõrvale kaldus ja Vi lähedal maha potsatas. Järgmise noa saatis Emmy täpselt samasse kohta. Kolmanda viskamisega ei hakanud Emmy parem riskima, kuna nii suur ebatäpsus - ja just näitsiku lemmikrelvaga - ärataks kahtlust. Tabanud tüdruku pilgu, mõistis Emerald, et Vi mäletas tema lubadust. "Jookse!" tahtnuks ta karjuda, aga see poleks teiste karjeristide kohalolu arvestades tark tegu. Ta ei peaks kümnenda ringkonna tribuuti mitte aitama, vaid hoopis esmajärjekorras tapma, kuid ometi Emmy seda viimast ei soovinud. Veel mitte.
Kuna Emeraldi tähelepanu oli mõneks hetkeks hõivatud, suutis kaheksanda ringkonna meestribuut peaaegu hääletult Emmy selja taha hiilida, aga enne kui kutt oleks saanud võimaluse teda oma käes oleva terariistaga rünnata, sirutus näitsiku käsi uue viskenoaga välja. Kuna vastane oli juba liiga lähedal, ei hakanud Emerald nuga lennutama, vaid virutas selle hoopis täiest jõust poisi rinda, mille peale noormehe keha aegamisi lõtvus ja valgele maapinnale vajus, määrides lume enda all punaseks. Jahinoa, millest vastasel surnuna enam kasu polnud, võttis aga tüdruk nüüd endale. Kuna adrenaliin tulvas näitsiku soontes, ei tundnud ta isegi mingit külma, aga küll see vastik tunne peagi kohale hiilib.
Back to top Go down
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes


Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 10:51 am

Kui sekundid nulli tiksusid ja kuulus kahuripauk mängud alanuks kuulutas, tormas Macon platvormilt minema, võttes kokku kogu enda jõu ja kiiruse. Ta peab siit võimalikult kähku minema saama, kuni on veel võimalus. Noormehe esialgne plaan tormata oma tippkiirusel kohe küllusesarve poole nurjus, sest seljakotid olid paigutatud hoopis valesse kohta. Siiski haaras ta esimesel võimalusel endale koti ning alles seejärel jooksis sarve juurde, kuigi lumi aeglustas teda mõnevõrra, andes suure eelise karjeristidele, kes seljakotte ei vaja. Siiski õnnestus karjeristide ja teiste tribuutide rünnakut Maconil vähemalt esialgu vältida, mille tasuks tuli traadirull Mylesi jaoks. Nad olid ju kokku leppinud, et viienda poiss sarve sisse ei roni. Suure kirve küllusesarve sees kavatses kutt Silverile jätta, keda ta peagi enda kõrval märkas. Varustus kätte saadud, ei hakanud noormees enam kauem mökutama, vaid väljus sarvest, sättides traadirulli kaenlasse. Üsna sarve lähedalt sai Macon endale ka ühe viskekirve, mille ta vabasse kätte võttis. Vaadanud vaid hetkeks otsiva pilguga ringi, et Silverit leida, nägi Macon korraga neljanda ringkonna kutti, kes ei tea kust välja kargas, tõkestades Maconi teekonna. Too oli ilmselt sarve juures madalamate ringkondade tribuute varitsenud. Noormees teadis, et niisama lihtsalt ta karjeristist mööda ei pääse, kuid keeldus alla andmast, sest narr oleks nii vara juba eluga hüvasti jätta. Oodanud, et irvhammas teeks esimese liigutuse, hüppas Macon umbes sekundi võrra enne vastase relva langemist eest ära ning üllatas karjeristi täpselt sihitud viskekirvehoobiga, mis tabas kuti kaela. Aidaa, neljas. Jätnud surnud vastase maha lebama ja võtnud oma kirve tagasi, pistis Macon jooksu ega võtnud enne hoogu maha, kui vaenlaste vaateväljast juba kaugel oli. Nüüd võis ta oma sammu pisut aeglustada ja liitlaste saabumist ootama jääda. Kui nood muidugi veel elus on.
Back to top Go down
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
Silver Herriot


Posts : 115

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 10:57 am

Kuigi Silver on pärit ringkonnast, kus lumi polnud nii ebatavaline nähtus, tundis näitsik siiski ennast ebamugavalt, kui ta pidi kangelt enda platvormil seisma ja ootama kahuripauku, mis kuulutab mängud avatuks. Näitsik tundis, kuidas tema sõrmed hakkavad vaikselt külmuma ja see sama külmus liigub mööda tema käsi edasi. Püüdes seda eemale peletada, surus tüdruk kõvasti enda käed rusikasse ja kohe kui kahuripauk kõlas, suundus näitsik Küllusesarve poole. Vähemalt ei pidanud ta karjeristidega võidu jooksma. Kuigi lumi oli talle kõigest poolde säärde, tundus Harry'le, nagu ta peaks jooksma läbi muda, mis kleepub jalgade külge, laskmata tal palju edasi liikuda. Õnneks ei olnud tema platvorm Küllusesarve suu poole, andes nõnda võimaluse näitsikul esimeste seas, kuigi teekond sarveni tundus terve igavik, külje pealt sisse hiilida. Märganud seina küljes kirvest, muigas Silver õrnalt, võttes sellekindlalt enda sõrmede vahele. Keeranud end ringi, lipsas ta teiste tribuutide vahelt, tõmmates end rohkem kükki, et ta paistaks lühem ja varjuks rohkem teiste vahele ära, sarvest välja. Enne lahkumist jäi tema sõrmede vahele pakk tikke ja heledam köierull. Ta lubas siiski Ovidile paari lõksu ning kuna kuivtoidust neile kauaks ei jagu, siis küttima peavad nad ikka ja lõksudega on loomi kõige kergem püüda.
Saanud sarve suust umbes kolme meetri kaugusele, koperdas Silver lumes, kukkudes hetkeks ühele põlvele, aga see hetk oli piisav, et näha enda näo kõrvalt kellegi nuga mööda lendamas. Parema käe alt ühe jahinoa leidnud, peitis tüdruk selle kiirelt endale põue. Pööranud end kiirelt ümber, silmitses Harry 11nda ringkonna poissi, kelle sõrmede vahel oli veel kaks viskenuga. Õrnalt neelatanud, taganes näitsik paar sammu, pannes jooksu. Nii lähedal karjeristidele ta ei tahtnud hakata võitlema. Tema plaan oli algul siiski taganeda ja siis rünnata. Andes korralikult jalgadele valu, püsis tema pilk eemal seisval Laurelil, põigates samas teiste tribuutide, kes tema silmanurka ilmusid, eest kõrvale. Aga nõnda lihtsalt ta sealt ei pääsenud. Ta sai kõigest paar meetrit läbi paksu lume edasi liikuda, kui koperdas uuesti põlvili, üks 11ndiku viskenugadest vägagi lähedalt mööda vuhisemas. Silver kuulis ilusti, kuidas see rebis möödalennul tema jopet katki. Selle endale näppude vahele võtnud, tõusis näitsik kiirelt püsti ja lennutas noa tagasi poisi poole. Silver pole kunagi sellises asjas hea olnud, aga vähemalt oli tal võimalus treeningkeskuses end parandada. Kuigi näitsik sihtis tüübi rindkere, leidis nuga enda koha hoopis poisi kaelas. Silver reaalselt võpatas, kui noormees lumme kukkus, määrides lume punaseks, aga ta pidi edasi liikuma, sest muidu lõpetab ta ise samamoodi. Sundinud end edasi liikuma, jõudis Silver kiirelt Laureli juurde, jäädes tüdrukuga teisi ootama. Enne kõige ootas Harry siiski Maconit, otsides teiste tribuutide seast just toda poissi. Märganud poissi viimaks eemal seismas, sörkis ta Laureliga noormehe poole. Just sel hetkel tundis Silver ebameeldivat kiskumist enda paremal küljel, kust 11nda poisi nuga mööda oli vuhisenud, aga praegu oli prioriteet number üks siit ära saada.
Back to top Go down
Marca Keenan
XII ringkond // 17-aastane
Marca Keenan


Posts : 250

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 11:18 am

Kuigi Marca arcas ennast täielikult vamis olevat mängude jaoks, oli ta hommikust saati närviline ning tema süda oli paha. Hea, et tal kogu see toitki, mis talle sisse sunniti, kõhus püsis. Kogu lend, kiibistamine ja riietumine olid umbes samas olekus. Paksude riiete järgi sai ta loomulikult kohe aru, et nad lähevad külma kohta ja seda ta väga ei kartnudki - olles mitte just kõige rikkamast kohast või perest pärit, oli ta harjunud talviti külma natuke rohkem taluma, kui mõni selline, kellel oli kodus kenasti küte alati olemas. Mida ta aga lootis, et seal ei ole, olid suured lumahanged, sest tegu oli ikka päris lühikese tüdrukuga ja ta kaoks nende sisse lihtsalt ära. Rääkimata sellest, et need raskendasid mitmekordselt tema liikumist.

Jõudnud areenile, pidi ta siiski oma kurvastuseks nägema, et seal oli ka lumi maas. Ja päris paks - kui teistele oli see poolde säärde, siis temale oli see vähemalt põlvini. Kuid ta püüdis ennast mitte heidutada sellest mõttest, sest tal oli plaanis küllusesarve poole joosta ja nii head relvad, kui võimalik, endale haarata. Üks lähi- ja teine kaugvõitluseks. Ta küll eriti ei uskunud, et leiab sealt enda lemmikrelva, kuid loodetavasti on seal midagi sarnastki.

Tuvastanud isikud, kes olid tema kõrval, leidis Marca, et neid ta küll kartma ei pea. Kui, siis võib-olla seda 7. ringkonna poissi, kes oli vabatahtlik ning kes tundus peast natuke loco olevat.  Küll aga polnud ta väga õnnelik 4. ja 2. ringkonna naistribuudi läheduse üle, kuid lootis, et nad ei proovi kohe ohtu eemaldama hakata. Ta leidis üles ka Ramoni, kelle silmapilgutusele ta lihtsalt endapoolse pilguga vastas, mõeldes, kas nad saavad enne suremist veel kokku või mitte. Aga võib-olla kavatseb ringkonnakaaslane ta hoopis ise ära tappa.. Marcal seda plaani igatahes polnud, kui see just enesekaitseks vajalikuks ei osutunud.

Lõpuks käis ka pauk ning aeg oli tormijooksuks.. või kuidas iganes nimetada seda meeleheitlikku sumpamist, millega kõik tegelesid, et esimesena küllusesarve poole saada. Ka neidis hüppas otse lumme ja siblis nii hästi, kui sai, relvade poole, püüdes samal ajal jälgida, et keegi ootamatult talle kallale ei hüppaks. Jõudnud sarveni, vaatas ta kiirelt ringi, et midagi endale haarata, kuid otsustas, et kaua valida pole mõtet. Ta haaras endale matšeete, kui märkas, kuidas enne tema kõrval olnud kuuenda ringkonna kutt kahe otsaga oda leidis ja selle endale kavatses võtta. No ei lähe läbi! Midagi mõtlemata, tormas Marca kutile kallale, lüües matšeetega nii kõvasti, kui jaksas, talle selga, hakkamata relva isegi tema küljest ära võtma. Kuuenda ringkonna kutt langes veritsedes lumme ning tüdruk võttis oda enda kätte, et seejärel edasi liikuda. Kaua ühes kohas olla polnud kuigi hea idee, mistõttu pani tüdruk seejärel jooksu otse metsa poole. Keegi viskas kusagilt viskenuga tema poole, kuid õnneks ei olnud tegu kuigi täpse käega ja see vuhises sujuvalt neidisest mööda. Ilmselgelt olid paljud tribuudid juba vajalikud relvad leidnud ja seepärast oli ärajooksmine ka märksa ohtlikum, kuid Marca sai sellega siiski hakkama. Jõudnud platvormidest mööda, haaras ta ühe seljakoti, jäädes aga enne metsapiirile korra seisma, et tagasi vaadata. Teda enam tähele ei pandud ja võitlus paistis hoogu võtvad. Leitud inimest ta aga kusagil ei näinud ja lootes, et ta ikka elus on, jooksis neiu metsa.


Last edited by Marca Keenan on Wed Aug 27, 2014 12:22 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Juniper Phox
V ringkond // 17-aastane
Juniper Phox


Posts : 65

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 11:22 am

June teadis, et kiirus on kõige olulisem, ja seega sumpas ta kogu jõudu appi võttes sarve poole niipea, kui mängud ametlikult algasid. Veidi aega see isegi töötas, aga järsku leidis ta end näoli lumest. Vihaselt tõukas ta enda seljas istujat ning rabeles ringi, et endast raskemat sihtmärki teha, ja kuna too polnud väga kogenud võitleja, lendas ta kergelt neiu seljast maha. Üheteistkümnenda poiss. Kurat küll, nii võis olukord üsna täbaraks minna. June kargas jalgele, lund kaarena laiali ajades, ning kõrge jalalöögiga virutas poisile hambusse. Too tuigerdas eemale ja June tormas edasi. Praegu ta poissi tappa ei suutnuks.

Juniper jõudis Sarveni ning nägi, et Laurel oli mõõgapaari juba kätte saanud. Esialgu ei olnud sellest veel väga hullu, aga kunagi hiljem võis see ohtlikuks osutuda. Juniper haaras üksiku mõõga ning pöördus minekule. Ta pidi siit kaduma, enne kui kõik karjeristid kohale jõudsid. Ta heitis kiire pilgu enda ümber ja hingas kergendunult, kui Maconit märkas. Ta nägi ka üheteistkümnenda poissi, kes ikka veel tüdrukuid maha lüüa üritas, ja tema kõhust käis läbi ebameeldiv jõnks, kui Silveri poolt visatud nuga poisi kaela tungis. Ta rühkis liitlaste poole edasi. Tal õnnestus tee peal üles korjata sirp - mis polnud küll tema tugevaim relv, aga tera on tera - ja telk, millest võis samuti kasu olla. Kui ta oli mõne aja pärast ka ühe seljakoti kätte saanud, tundus kõik juba natuke vähem hirmus. jõudis ta hingeldades ja näost veidi kahvatuna Maconi, Silveri ja Laureli juurde. “Kus Myles on?” küsis ta, nii selle pärast, et too oli tema ringkonnakaaslane, kui ka selle pärast, et numbrites peitub jõud, ja Mylesi surm neile head ei teeks.


Last edited by Juniper Phox on Wed Aug 27, 2014 11:30 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Macon Rhodes
VII ringkond // 16-aastane
Macon Rhodes


Posts : 301
Ringkond : VII
Eelistatud relv/oskus : Kirves

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 11:27 am

Macon oli jõudnud oma rännakuga metsa lähedale, aga puude vahele ta veel lipsata ei kavatsenud, sest nii oleks liitlastel hiljem teda raskem leida. Noormees otsustas natuke aega oodata ja kui siis ka kedagi ei saabu, tuleb tal ilmselt minna. Vaevalt jõudis see viimane mõte noormehe peast läbi käia, kui ta nägi kaugemalt kahte kogu lähenemas. Kuna praegu ei saanud Macon veel aru, kellega on tegemist, tõstis ta oma väikese kirve viskevalmis. Alles mõned sekundid hiljem jõudis kutile kohale, et need on tema liitlased. Kirve langetanud, sörkis ta läbi lume kaaslastele vastu. Maconi ei huvitanud hetkel, mida Laurel nähtust arvab, vaid viskas traadirulli ja kirve hetkeks maha, et ta saaks Silverit kallistada. Ilmselgelt oli noormees õnnelik, et tema ringkonnakaaslane küllusesarve juurest eluga tulema sai. Lasknud natukese aja pärast Silveri lahti, võttis Macon maha visatud asjad kätte tagasi. Ja juba liitus nendega Juniper, mis tähendab, et Myles on ainsana puudu. "Ma ei ole teda veel näinud," sõnas Macon vaikselt, hääletoon kahtlev. Kui Myles ikkagi võitluse käigus surma sai, peavad nad neljakesi hakkama saama.
Back to top Go down
Leonis Duncain
I ringkond // 18-aastane
Leonis Duncain


Posts : 295

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 11:28 am

Niipea, kui Mängud alanuks kuulutati, hüppas Leonis platvormilt lumme ning asus üsna kiirelt Sarve poole liikuma. Ta hoidis oma liidukaaslastel ja kahel küljel olevatel tribuutidel silma peal, valmis võitlema ja vajadusel tapma. Tema õnneks olid matšeeted väljaspool Sarve ning seega sai ta peagi tuttava relva enda sõrmede vahele haarata. Nüüd oli edasiliikumine ohutum. Kolmanda ringkonna kuti trajektoor hakkas tema omaga risti minema - see lollpea, otsib surma või? - ja Leo ei saanud aeglustamisega riskida. Ta pidi kohe tegutsema. Seega niitis ta poisi jalust maha ja liigutusega, mis tema jaoks hirmutavalt kergelt tuli, lõi matšeete talle kõrri. Nonii. Leonis Duncain, ametlikult mõrvar. Olude sunnil.

Heitnud taas kiire pilgu kõigepealt Laureli ja siis Emmy ning Terra poole, jätkas noormees Sarve poole tungimist. Esimesed tribuudid hakkasid lähedale jõudma, aga ka Leonis polnud enam kaugel. Sihikindlalt rühkis ta edasi, lumi kahele poole laiali lendamas, ning peagi oligi ta ühena esimeste seast Sarve juures. Ziv ja Emmy olid juba kohal ja nüüd olid pooled karjeristid Sarve juures. Kõik tundus hästi minevat hetkeni, kui seitsmenda kutt Terra ringkonnakaaslase tappis. Üks karjerist oli surnud. Ärevalt vaatas Leo ringi, üritades üles leida ka Selina ja Terra ja võimalusel neile ehk appi minna. Veel ühe liitlase kaotust nad endale lubada ei saanud.
Back to top Go down
Silver Herriot
VII ringkond // 17-aastane
Silver Herriot


Posts : 115

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 11:38 am

Silveri suule ilmus õrn naeratus, kui Macon nende poole sörkima hakkas. Peagi olid noormehe käed juba ümber tüdruku piha ja neidis kallistas poissi vastu, aga kui Maconi haare natukene tugevamaks muutus, tõi neidis kuuldavale vaikse oige. Tema pilk libises enda jope paremale küljele, kust rebenenud riide juurest immitses natukene verd. Tundub, et 11nda poisi vise polnudki nii mööda. Aga püüdes seda hetkel teiste eest varjata, leides, et mõtekas on haavaga tegeleda siis, kui nad on kuskil ohutus kauguses, kohendas näitsik köierulli enda kaenla all, et see varjaks katkise riide ja seda kaunistava vere. Kui nendega liitus ka Juniper, viis Silver enda pilgu tagasi Küllusesarve poole, kui jutuks tuli Myles. Ta polnud noormeest kahuripaugust saadik näinud. "Ma ka mitte, vähemalt mitte alates kahuripaugust," ühines Silver Maconiga.
Back to top Go down
Laurel Erwin
VI ringkond // 17-aastane
Laurel Erwin


Posts : 97
Ringkond : VI
Eelistatud relv/oskus : Kaks mõõka

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 11:43 am

Laurel noogutas kergelt seitsmenda tüdrukule, kui viimane tema juurde tõusis. Seljakotti näppude vahel hoides, jälgis neidis hoolega taplust. Tema silmad tunnistasid ka enda ringkonna poisi surma, kuid kuna tüdruk isiklikult poissi ei tundnud, siis ei tekitanud see temas ka erilist emotsiooni. Kui Silver hakkas edasi liikuma, viis Laurel enda pilgu tüdrukule ja siis eemal seisvale Maconile. Vähemalt ei ole nad hetkel kahekesi. Kui noormees korraga aga enda käes olnud asjad maha viskas, et enda ringkonna kaaslast kallistada, kergitas Laurel küll veidikene kulmu, vaadates neid kahte veidralt, aga pööras peagi pilgu nendega ühinenud Juniperile. Nüüd oli puudu vaid too elektrifriik. Enda pilgu seitsmenda paarilt tagasi sarvele viinud, otsis ta samuti pilguga Mylesi. Aga ka tema pidi õlakehitusega vastama.
Back to top Go down
Terra Keene
IV ringkond // 18-aastane
Terra Keene


Tsitaat : Destroying things is much easier than making them.
Posts : 643
Ringkond : IV
Eelistatud relv/oskus : Kolmhark

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitimeWed Aug 27, 2014 12:58 pm

Kui kahuripauk kõlas, hüppas Terra platvormilt lumme ja rühkis võimalikult kiirelt sarve poole, püüdes oma trajektoori suhtes hoida pigem Leonise poole, sest ta endiselt ei näinud mitte sittagi. Neidis jõudis rühkida esimeste relvadeni kui talle järsku keegi selga lendas ja Terra näoli lumme vajus. Veidi kahekesi lumes rahmeldanud, sai Terra aru, et hullumeelne tema otsas oli üheksanda tüdruk. Neidis kortsutas kulme ja virutas tüdrukule tugeva hoobi näkku. Paksud riided muutsid aga kakluse kohmakaks ja löögid pehmemaks. Eriti just sellises käsivõitluses. Üheksas neiu kargas püsti ja tahtis ära joosta, aga Terra haaras ta jalast ning tõmbas ta lumme tagasi. Ta ronis vastase otsa ning hakkas teda kägistama. Lollid paksud riided tegid selle tegevuse üsna raskeks. Üheksanda tüdruk sai millegi kätte ja virutas sellega Terrale vastu pead päris tugevalt. Terra õnn, et neidisele taskulamp, mitte matšeete kätte ei jäänud. Veidi uimasena tõmbus neljanda tüdruk oma vastasest eemale, nähes lumele verd voolamas. Käe enda nina alla tõstes tajus tüdruk, et see oli ta enda veri, mis lumele lahmas. Jee, esimene karjerist, kes seal veritseb ilmselt. Terra ajas end püsti, kahmates ühe matšeete, mis seal lähedal oli. Tema vastane tõusis, aga samuti, Terra virutas tugeva hoobi neidisele kõrri ja too lendas verd pritsides maha. Terra riided said samuti veriseks ja no ta nägu oli mõnusalt verine, eriti just tema ninaalune, huuled ja lõug. Hiljem tuleb see veri maha nühkida, hakkab muidu jube silma. Kui Terra vastane maha varises, avanes Terrale vaade Sarvele, kus juba suurem sahmerdamine käis. Just siis kui ta hakkas edasi sumpama, nägi ta kuidas Macon tema ringkonnakaaslase ära tappis. "Ei!" karjus Terra vihaselt. Raisk! Ta lööb selle värdja maha! Ta lööb ta maha! Neidise veri lõi korrapealt keema selle kõige peale. Adrenaliin ajas juba ammu kõik sassi ja neidis ei mõelnud üldse, et ta oli just inimese tapnud. Ta tapab kohe veel ühe. Võimalikult kiiresti sumpas Terra Sarve juurde ja haaras endale kolmhargi, aga selleks ajaks oli Macon kadunud juba. Terra vaatas jälgi, mis igale poole laiali voolasid. Kuhu Macon kadunud oli?
Back to top Go down
Sponsored content

61sed Näljamängud! Empty
PostSubject: Re: 61sed Näljamängud!   61sed Näljamängud! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
61sed Näljamängud!
Back to top 
Page 1 of 21Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» 60ndad Näljamängud!
» 62sed Näljamängud!
» Viola Lee (61sed Mängud)
» R. I. Marcelo (61sed Mängud)
» Ham Slayer (61sed Mängud)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hunger Games :: Varasemad Mängud :: 61sed Mängud :: 61sed Näljamängud-
Jump to: